Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 106 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-04-26, 00:40   #3151
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

dotar do mnie 瞠l koloryzuj帷y artego ciemny br您, jutro te軼ik, wi璚 zdam relacj

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-26, 00:47   #3152
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
dotar do mnie 瞠l koloryzuj帷y artego ciemny br您, jutro te軼ik, wi璚 zdam relacj
Super!! Jestem bardzo ciekawa. Mo瞠 oka瞠 si lepszy ni ten m鎩 Cold Brown
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-26, 13:21   #3153
Buffi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Czesc
bardzo dlugo mnie nie bylo.Ze swojego doswiadczenia moge wam doradzc tylko konsekwencje w farbowaniu jedna farba .Ja farbuje Goldwell 6 BS na 3 % ponad rok i wkoncu moge powiedziec ze mam taki kolor jak chce zimny , nie zmywa sie juz tak szybko i odrostu prawie nie widac .
Buffi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-26, 16:17   #3154
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Buffi Poka wiadomo嗆
Czesc
bardzo dlugo mnie nie bylo.Ze swojego doswiadczenia moge wam doradzc tylko konsekwencje w farbowaniu jedna farba .Ja farbuje Goldwell 6 BS na 3 % ponad rok i wkoncu moge powiedziec ze mam taki kolor jak chce zimny , nie zmywa sie juz tak szybko i odrostu prawie nie widac .
Tak w豉郾ie mia豉m teori, 瞠 jedynie farbowanie jedn farb i tym samym kolorem mo瞠 da zamierzony efekt. I nadal si z tym zgadzam, bo to jest dosy logiczne. Po prostu odrastaj nam naturalne w這sy, kt鏎e zupe軟ie inaczej si farbuje. Na pewno wtedy kolor jest jednolity, bez t璚zy niechcianych refleks闚 - co dzieje si przy nak豉daniu si wielu r騜nych farb. Wielkie gratulacje Buffi! Przede wszystkim za cierpliwo嗆, bo w豉郾ie to jest to, czego mi brakuje, 瞠by osi庵n望 podobny efekt
Stary 2013-04-26, 16:45   #3155
endorfina123
Wtajemniczenie

w豉郾ie wysuszy豉m w這sy po u篡ciu 瞠lu koloryzuj帷ego Artego w odcieniu ciemny br您, moje wra瞠nia:
- po wyci郾i璚iu z tubki jest bardzo ciemny, wida granatow po鈍iat
- nie u篡wa豉m r瘯awiczek do nak豉dania, co by這 b喚dem, bo ci篹ko zmy si ze sk鏎y, podczas zmywania kolor na d這niach by burym br您em
- nie przy這篡豉m si, na這篡豉m na odczepnego, przy d逝gich w這sach nie豉two jest poradzi sobie samej
- ma這 wydajny, cho to pewnie te kwestia d逝go軼i w這s闚
- 鄉ierdzi
- efekt jak dla mnie super, w這sy przyciemnione, och這dzone, b造szcz帷e
- przy sp逝kiwaniu woda br您owo-bordowa, wi璚 jakie tam procesy zachodz, skoro przy nak豉daniu widzia豉m granat
teraz kwestia jak b璠zie si trzyma, na pewno efekt jest taki, jak oczekiwa豉m

Stary 2013-04-26, 17:37   #3156
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Dziewczyny, zamiast oxy 3% wys豉li mi 2%:-/ nada si? Czym mo瞠 grozi oxy 2% w po豉czenii z farb na poziomie 6? Prosz o pomoc, bo nie wiem, co robi.
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-26, 17:49   #3157
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, zamiast oxy 3% wys豉li mi 2%:-/ nada si? Czym mo瞠 grozi oxy 2% w po豉czenii z farb na poziomie 6? Prosz o pomoc, bo nie wiem, co robi.
pewnie niczym strasznym, tak niskie oksy stosuje si do tonowania w這s闚, pewnie na kr鏂ej kolor z豉pie

Stary 2013-04-26, 20:37   #3158
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
w豉郾ie wysuszy豉m w這sy po u篡ciu 瞠lu koloryzuj帷ego Artego w odcieniu ciemny br您, moje wra瞠nia:
- po wyci郾i璚iu z tubki jest bardzo ciemny, wida granatow po鈍iat
- nie u篡wa豉m r瘯awiczek do nak豉dania, co by這 b喚dem, bo ci篹ko zmy si ze sk鏎y, podczas zmywania kolor na d這niach by burym br您em
- nie przy這篡豉m si, na這篡豉m na odczepnego, przy d逝gich w這sach nie豉two jest poradzi sobie samej
- ma這 wydajny, cho to pewnie te kwestia d逝go軼i w這s闚
- 鄉ierdzi
- efekt jak dla mnie super, w這sy przyciemnione, och這dzone, b造szcz帷e
- przy sp逝kiwaniu woda br您owo-bordowa, wi璚 jakie tam procesy zachodz, skoro przy nak豉daniu widzia豉m granat
teraz kwestia jak b璠zie si trzyma, na pewno efekt jest taki, jak oczekiwa豉m
brzmi zachwycajaco

jaki masz teraz poziom? moglabys dokladniej opisac na jaki kolor kladlas? akurat w hurtowni mam dostep do Subriny i Artego. Igora tylko online, takze Artego kusi

Shade kiedy planujesz cos testowac?

u mnie po myciu, tyyyle zoltej wody bylo. efekt bez zmian
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-26, 23:19   #3159
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

a ja kupilam majirel 9.21 i oksy chyba z 40%. Jutro bede dorabiac sobie wiecej pasemek w domu. Tez chce moje naturalki

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-27, 02:48   #3160
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
brzmi zachwycajaco

jaki masz teraz poziom? moglabys dokladniej opisac na jaki kolor kladlas? akurat w hurtowni mam dostep do Subriny i Artego. Igora tylko online, takze Artego kusi

Shade kiedy planujesz cos testowac?

u mnie po myciu, tyyyle zoltej wody bylo. efekt bez zmian
teraz mam mniej wiecej poziom 7, sprana mieszanka pol na pol 5 i 6. kolor nie byl zbyt cieply, ale tez nie byl mega chlodny, nie straszyl, ale brakowalo mu zycia.
polecam przylozyc sie, uzyc pedzelka, poswiecic kilka min, ja nalozylam na szybciocha, wiec miejscami mam przeswity, ale nie sa one razace. koniecznie uzywajcie rekawiczek, bo brudzi nieziemsko, pewnie to bardziej bajer na wyjscia, bo sadze, ze przetrzym max 2 mycia, ale o tym tez Was poinformuje

Stary 2013-04-27, 12:02   #3161
Shade_23
Zadomowienie

Endorfinko, a fotki b璠 jakie? Fajnie, 瞠 jeste zadowolona! Czyli wychodzi na to, 瞠 ten ciemny br您 jest lepszy ni zimny br您

Wyp逝kuje si rekordowo szybko, tu si zgadzam
Stary 2013-04-28, 02:58   #3162
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Endorfinko, a fotki b璠 jakie? Fajnie, 瞠 jeste zadowolona! Czyli wychodzi na to, 瞠 ten ciemny br您 jest lepszy ni zimny br您

Wyp逝kuje si rekordowo szybko, tu si zgadzam
nast瘼nym razem postaram si na這篡 porz康nie (mo瞠 p璠zelkiem) i wtedy cykn jakie foto.
pyta豉m sprzedaj帷ego, kt鏎y kolor radzi, no i spojrza豉m w sk豉d, o czym pisa豉m wy瞠j (ciemny br您 ma niebieski i br您owy barwnik, za ch這dny ma dodatkowo 鄴速y i czerwony)

Stary 2013-04-28, 17:39   #3163
Shade_23
Zadomowienie

Chodz wok馧 tej mojej farby Herbatint i si boj
W w徠ku o tych farbach dziewczyny r騜nie je oceniaj... Ekspert z infolinii twierdzi, 瞠 zimne kolorki uzyskuje si mieszaj帷 natur z korektorem do br您闚 4C (popielaty) i 瞠 mo積a stosowa r騜ne proporcje,
w zale積o軼i od potrzeby stopnia och這dzenia koloru oraz ilo軼i siwych w這s闚. Radz, aby stopniowo zwi瘯sza dodatek 4C, gdy w這sy mog wyj嗆 zbyt... grafitowe My tu robimy wszystko, aby mie szarawe w這sy, a tam przestrzegaj Hihi! B璠 testowa, ale p鏦i co mam stresa. Do ja郾iejszych poziom闚 ni 5N jest korektor ciep造ch ton闚 - 7C.
P鏦i co mam w domu sam 5N. Zobacz jak 豉pie itd. Ech.. chcia豉bym znale潭 jak捷 delikatniejsz farbk ni te wszystkie chemiczne...

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-04-28 o 17:41
Stary 2013-04-28, 22:58   #3164
caate
Zakorzenienie

GG do caate
Odp: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Dlatego ja sie zastanawiam nad pianka 7.0 bo to natura i 8.1 popiel mieszac. Cos czuje, ze bez natury jest krucho osiagnac przyjemny efekt.

Shade, mnie kusza tez te farby. Mooze jak sie zaznajomie w temacie to bym sie zdecydowala, ale skoro sama pianka moze dalaby rade to po co mi znowu farba... Tk mnie trzyma przed eksprymentami

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2013-04-29, 22:02   #3165
Shade_23
Zadomowienie

Och! Nie wytrzymam d逝瞠j! Jutro zrobi test Herbatintu z po這wy
Na lato machn pewnie jakie ombre, wi璚 skupi si na farbowaniu odrost闚. Zobaczymy... Co otworz szafk, to ta 5N tak na mnie b豉galnie patrzy skaml帷 "u篡j mnie, no u篡j mnie!!"
Stary 2013-04-29, 22:31   #3166
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Och! Nie wytrzymam d逝瞠j! Jutro zrobi test Herbatintu z po這wy
Na lato machn pewnie jakie ombre, wi璚 skupi si na farbowaniu odrost闚. Zobaczymy... Co otworz szafk, to ta 5N tak na mnie b豉galnie patrzy skaml帷 "u篡j mnie, no u篡j mnie!!"
Czekamy i doczekac soe nie mozemy
rob foty, pisz jak na spowiedzi
Stary 2013-04-30, 11:52   #3167
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
Czekamy i doczekac soe nie mozemy
rob foty, pisz jak na spowiedzi
To zdaj pierwsze relacje - farbka siedzi na w這sach
Tak jak m闚i豉m, zrobi豉m tylko z po這wy. Odmierza si cudownie, bo sk豉dniki s p造nne! 畝dnego kremu czy te g瘰tego oxy. Wszystko wodniste Kompletnie zero smrodku. Farbka wcale a "utleniacz" ma jak捷 delikatn nutk chemiczno-apteczn, ale ledwie wyczuwaln. Po陰czy豉m w miseczce. Po zmieszaniu otrzyma豉m 瞠l Konsystencja kisielu, dok豉dnie. P馧prze廝oczyste co o br您owawym zabarwieniu.
Nak豉danie na w這sy - rewelacja!! Nigdy wcze郾iej nie spotka豉m si z tak fajn aplikacj! Zero pl徠ania w這s闚, sp造wania, brudzenia. Taka 郵iska, b造szcz帷a ma, bardzo dobrze pokrywaj帷a pasma. Efekt przypomina mi brylantyn
Na pocz徠ku przedzia貫k by jaki taki z這tawy. Teraz (30 min. min窸o) wszystko jest jednolite, ciemne... chyba co zalatuje na bordowo?... Mazn窸am na wacik. Farbka przybra豉 kolor... zgnito-zielono-br您owy! Eee... Czekam dalej.
Stary 2013-04-30, 12:30   #3168
watam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

Cytat:
To zdaj pierwsze relacje - farbka siedzi na w這sach
Tak jak m闚i豉m, zrobi豉m tylko z po這wy. Odmierza si cudownie, bo sk豉dniki s p造nne! 畝dnego kremu czy te g瘰tego oxy. Wszystko wodniste Kompletnie zero smrodku. Farbka wcale a "utleniacz" ma jak捷 delikatn nutk chemiczno-apteczn, ale ledwie wyczuwaln. Po陰czy豉m w miseczce. Po zmieszaniu otrzyma豉m 瞠l Konsystencja kisielu, dok豉dnie. P馧prze廝oczyste co o br您owawym zabarwieniu.
Nak豉danie na w這sy - rewelacja!! Nigdy wcze郾iej nie spotka豉m si z tak fajn aplikacj! Zero pl徠ania w這s闚, sp造wania, brudzenia. Taka 郵iska, b造szcz帷a ma, bardzo dobrze pokrywaj帷a pasma. Efekt przypomina mi brylantyn
Na pocz徠ku przedzia貫k by jaki taki z這tawy. Teraz (30 min. min窸o) wszystko jest jednolite, ciemne... chyba co zalatuje na bordowo?... Mazn窸am na wacik. Farbka przybra豉 kolor... zgnito-zielono-br您owy! Eee... Czekam dalej.

Hej Shade czytam twoje posty i widz, 瞠 w poprzednim w徠ku te schodzi豉 z czerni czy pami皻asz mo瞠 jak d逝go to trwa這 i jaki poziom uda這 Ci p騧niej najja郾iejszy osi庵n望? Czyta豉m, 瞠 robi豉 te pasemka . Ja zmywam czer z castinga szamponem przeciw逝pie穎wym my豉m 7 razy (od 14 .04.) pod 鈍iat這 przebija mi ciemny br您 , ale to jeszcze nie jest to. Mam w這sy do pasa i boj si robi dekoloryzacj. Mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie? Co ile farbujesz w這sy?
Stary 2013-04-30, 13:12   #3169
Shade_23
Zadomowienie

Watam ja ju mn鏀two razy schodzi豉m z czerni, robi豉m pasemka, by豉m ruda, czerwona, fioletowa a nawet... zielona (niechc帷y ).
Og鏊nie najlepiej mi w bardzo ciemnych w這sach, bo takie mam naturalne, ale wiadomo... baba to baba Przewa積ie jak mia豉m do嗆 ciemnych, to w豉郾ie rozja郾ia豉m 鈔edni ilo軼i pasemek (raczej u fryzjera) i zawsze udawa這 si doj嗆 do jasnego blondu. Natomiast nigdy nie mia豉m ca造ch w這s闚 blond i mie nie b璠. Najbardziej kocham neutralne br您y z poziomu 5. Aczkolwiek najtrudniej mi taki osi庵n望... Farbuj w這sy cz瘰to. A nawet bardzo cz瘰to. Co 3 tygodnie, czasem nawet cz窷ciej.

A teraz ci庵 dalszy relacji z Herbatint!! Kochane... Jest cudownie!!
Jestem w szoku!! Nie spodziewa豉m si takiego efektu!! Liczy豉m na "pi瘯ne" rudo軼i, czy g喚bokie kasztany... ale nic takiego si nie sta這! Mam ciemny, totalnie neutralny br您 w kierunku ch這dnego Sp逝kuje si ci篹ko (takie t瘼e w這sy), ale do陰czona od篡wka zdzia豉豉 cuda (pachnie jak m瘰ki perfum!). Spojrza豉m do lustra, jak wytar豉m w這sy w r璚znik i naprawd si zdziwi豉m... Jednolity kolor, idealnie pokryte siwki... Woda przy sp逝kiwaniu leci dok豉dnie jak po hennie - zielono-bura. I tak te widz, delikatn po鈍iat na w這sach. Mo瞠 dlatego dobrze pokry豉 wcze郾iejsze rudo軼i i czerwienie, bo ma w sobie bardzo du穎 zieleni. Same zobaczcie. Wklejam fotki. Jak tylko przeschn mi w這sy, to zrobi zdj璚ia. Nie chc zapesza, ale je瞠li kolor b璠zie neutralny - tak jak obiecywali oraz tak jak pisa造 dziewczyny w recenzjach, 瞠 5N to czysty br您, bez czerwonawych refleks闚, to ja si nawet nie zastanawiam d逝瞠j!! Zawsze to lepsze ni totalna chemia...

Poni瞠j test wacikowy , oraz... denko kubeczka (miarki)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 2.jpg (39,8 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 1.jpg (51,9 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 3.jpg (35,1 KB, 54 za豉dowa)
Stary 2013-04-30, 13:22   #3170
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Cytat:
A teraz ci庵 dalszy relacji z Herbatint!! Kochane... Jest cudownie!!
O masz podczytuj Was tutaj ca造 czas i co zauwa輳 jaki sukces to chc kupi farb.
Teraz b璠 si zastanawia nad Herbatint...czekam na zdj璚ie Twoich w這s闚 jak rozumiem nie trzeba od razu rozrabia ca貫j farby? (wol same odrosty farbowa)

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-30, 13:29   #3171
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka wiadomo嗆
O masz podczytuj Was tutaj ca造 czas i co zauwa輳 jaki sukces to chc kupi farb.
Teraz b璠 si zastanawia nad Herbatint...czekam na zdj璚ie Twoich w這s闚 jak rozumiem nie trzeba od razu rozrabia ca貫j farby? (wol same odrosty farbowa)
Nie trzeba. Wystarczy odmierzy - w r闚nych proporcjach. Wydawa這 mi si, 瞠 ta po堯wka, to jako ma豉wo, ale ta farbka jest taka "lu幡a" i bez problemu rozprowadzi豉m j na w這sach.
Mnie jeszcze kusi ten 4C, kt鏎y stosuje si jako korektor ciep造ch ton闚 w br您ach.
My郵, 瞠 dokupi i dodam odrobink.

Schn... ale wolno, bo naturalnie, na powietrzu
Stary 2013-04-30, 13:51   #3172
watam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

Cytat:
Nie trzeba. Wystarczy odmierzy - w r闚nych proporcjach. Wydawa這 mi si, 瞠 ta po堯wka, to jako ma豉wo, ale ta farbka jest taka "lu幡a" i bez problemu rozprowadzi豉m j na w這sach.

I chyba to b璠zie co dla mnie Dzi瘯i Shade za odpowied ja uzbroj si w cierpliwo嗆 poczekam i ciekawe czy wytrwam, my郵a豉m o niefarbowaniu ok. 3 m-cy ale to nie b璠zie 豉twe?
Stary 2013-04-30, 14:01   #3173
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:

Ufff, to dobrze. Nie wyjdzie tak strasznie drogo...pytanie jeszcze jak si b璠zie wyp逝kiwa. Podra積ienia nie ma, w這s闚 wi璚ej ni zwykle nie wypad這 podczas sp逝kiwania farby?
Ty na這篡豉 5N, tak? W豉郾ie my郵a豉m o tym 4C...

Cytat:
Napisane przez watam Poka wiadomo嗆
I chyba to b璠zie co dla mnie Dzi瘯i Shade za odpowied ja uzbroj si w cierpliwo嗆 poczekam i ciekawe czy wytrwam, my郵a豉m o niefarbowaniu ok. 3 m-cy ale to nie b璠zie 豉twe?
Je郵i nie masz siwych w這s闚 to zapu嗆 naturalne...u mnie to ju niestety jest nierealne.

Stary 2013-04-30, 14:29   #3174
Shade_23
Zadomowienie

DMkAnia tak to by 5N. Mia najlepsze opinie, a poza tym ja mam siwki, wi璚 musia豉m wzi望 co z natury. Samym 4C mo積a farbowa, gdy si nie ma siwulc闚. Ta 5 wysz豉 mi jak poziom 4... ale mi to nie przeszkadza. Natomiast w palecie 4C wygl康a豉 jak zupe軟ie czarna. To jest podobno grafit i dlatego radz, w celu wych這dzenia natury, by dodawa stopniowo, zaczynaj帷 od ma貫j ilo軼i, bo efekt mo瞠 by zbyt grafitowy
Mnie bardziej ciekawi, co by by這 gdyby zmiesza 5N z 7C
Nic mnie nie szczypa這, nie dusi這, nie by這 nadmiernego wypadania.
Nie s te szorstkie czy napuszone, ale od篡wka naprawd fajna. Te si zastanawiam nad kupnem + szampon, bo s naturalne... tyle, 瞠 drogie niestety

Ok. W這sy nie s jeszcze ca趾iem suche, ale co ju tam cykn窸am.
Wrzucam, co mam. Dzi nie ma s這鎍a, wi璚 jeszcze takiej foty mi brakuje, ale nadrobi.

fot. 1 i 2 - przy oknie
fot. 3 i 4 - pok鎩, z fleszem
fot. 5 - specjalnie, pod najmocniejsz 瘸r闚 豉zienkow.

Na fotach przebija ziele, w rzeczywisto軼i wcale nie ma takiego efektu. Tak samo to ostatnie zdj璚ie te jest przek豉mane. Dla mnie jest pomi璠zy. Ani tak zielono, ani tak ciep這. Neutral po prostu.

Podsumowuj帷:
- zero smrodku
- o wiele przyja幡iejszy sk豉d
- super konsystencja
- kolor ok i to bez mixtonu!
- nie trzeba si bawi w odmierzanie oxy i dobieranie %

Mnie przekonuje. My郵, 瞠 p鏦i co, nie ma sensu wraca do chemii, skoro efekt ko鎍owy jest zbli穎ny. Na pewno b璠 jeszcze miesza r騜ne kolorki, a znajd co, co b璠zie mi najbardziej odpowiada. Cenowo te da si prze篡. Oyster (natura, ash + mixton) i tak wynosi mnie wi璚ej. Ze swojej strony - polecam Herbatint.
Oczywi軼ie wiadomo... ka盥e w這sy b璠 reagowa造 inaczej, ale to ju wiemy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 1.jpg (53,3 KB, 85 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 3.jpg (50,5 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 4-1.jpg (43,6 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 4.jpg (46,6 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie 3-1.jpg (31,1 KB, 68 za豉dowa)
Stary 2013-04-30, 14:46   #3175
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:
DMkAnia tak to by 5N. Mia najlepsze opinie, a poza tym ja mam siwki, wi璚 musia豉m wzi望 co z natury. Samym 4C mo積a farbowa, gdy si nie ma siwulc闚. Ta 5 wysz豉 mi jak poziom 4... ale mi to nie przeszkadza. Natomiast w palecie 4C wygl康a豉 jak zupe軟ie czarna. To jest podobno grafit i dlatego radz, w celu wych這dzenia natury, by dodawa stopniowo, zaczynaj帷 od ma貫j ilo軼i, bo efekt mo瞠 by zbyt grafitowy

Wrzucam, co mam. Dzi nie ma s這鎍a, wi璚 jeszcze takiej foty mi brakuje, ale nadrobi.
Wow, ale 鈍ietnie wysz這, pi瘯nie
Do嗆 ciemne, ale chyba nawet podobne do mojego - tu mo積a zobaczy KLIK! (wed逝g mnie najbardziej zbli穎ny do rzeczywisto軼i odcie to ten z ostatniej fotki).

Mam du穎 siwych, wi璚 4C odpada w takim razie. No dobra, wyko鎍z indygo i czeka mnie zakup Herbatint

Stary 2013-04-30, 14:48   #3176
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Mnie bardziej ciekawi, co by by這 gdyby zmiesza 5N z 7C
Nic mnie nie szczypa這, nie dusi這, nie by這 nadmiernego wypadania.
Nie s te szorstkie czy napuszone, ale od篡wka naprawd fajna. Te si zastanawiam nad kupnem + szampon, bo s naturalne... tyle, 瞠 drogie niestety

fot. 1 i 2 - przy oknie
fot. 3 i 4 - pok鎩, z fleszem
fot. 5 - specjalnie, pod najmocniejsz 瘸r闚 豉zienkow.

Na fotach przebija ziele, w rzeczywisto軼i wcale nie ma takiego efektu. Tak samo to ostatnie zdj璚ie te jest przek豉mane. Dla mnie jest pomi璠zy. Ani tak zielono, ani tak ciep這. Neutral po prostu.

Podsumowuj帷:
- zero smrodku
- o wiele przyja幡iejszy sk豉d
- super konsystencja
- kolor ok i to bez mixtonu!
- nie trzeba si bawi w odmierzanie oxy i dobieranie %

Mnie przekonuje. My郵, 瞠 p鏦i co, nie ma sensu wraca do chemii, skoro efekt ko鎍owy jest zbli穎ny. Na pewno b璠 jeszcze miesza r騜ne kolorki, a znajd co, co b璠zie mi najbardziej odpowiada. Cenowo te da si prze篡. Oyster (natura, ash + mixton) i tak wynosi mnie wi璚ej. Ze swojej strony - polecam Herbatint.
Oczywi軼ie wiadomo... ka盥e w這sy b璠 reagowa造 inaczej, ale to ju wiemy
faktycznie ch這dno! niebiesko-zielono momentami. przepi瘯nie b造szcz Ci si w這sy koniecznie zdawaj relacje, jak si wyp逝kuje!

Stary 2013-04-30, 17:26   #3177
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 927

Oj, ciekawe, bardzo ciekawe

A ja pojutrze mam zamiar si farbn望 samymi mixtonami Oystera green i ash po po這wie.
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-30, 23:27   #3178
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Wow, Shade jestem pod wrazeniem! ja mam takie naturalki w豉郾ie wiec super by mi sie nadawal ten kolorek do zapuszczania ich.... gratulacje

ciekawe czy to 8C herbatint wyszloby jak na palecie...

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-04-30 o 23:30
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-01, 00:59   #3179
Shade_23
Zadomowienie

Dzi瘯i wszystkim! Te jestem ciekawa, jak si to b璠zie zachowywa這

Koralyn... 8C??... Ja widzia豉m tylko 7C i 4C.

A kupi豉m dzi sobie w sklepie piank do w這s闚 koloryzuj帷 - srebrn (jeszcze mi ma這... ). Wycisn窸am troch i jest... fioletowa
Stary 2013-05-01, 14:37   #3180
caate
Zakorzenienie

GG do caate

O moj boze jak wspaniale Shade
To teraz mam zagwostke, kupic pianke igora, bo efekt u mnie baaardzo mi sie podoba, czy to Twoje cudo zamawialas ze str producenta?
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (1 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)
kometeq
Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.