Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-05-01, 13:55   #3181
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
O moj boze jak wspaniale Shade
To teraz mam zagwostke, kupic pianke igora, bo efekt u mnie baaardzo mi sie podoba, czy to Twoje cudo zamawialas ze str producenta?
Kupi豉m w sklepie ze zdrow 篡wno軼i.
Nie namawiam do niczego, szczeg鏊nie, 瞠 sama si ba豉m tego Herbatintu.
Poza tym, na zdj璚iach w 鈍ietle dziennym wysz這 bardzo jasno, a w rzeczywisto軼i jest to kolor, kt鏎y mog okre郵i jako ciemn 5. Fotki 3 i 4 oddaj w miar najwiarygodniej kolor.

Ja zostaj przy tej farbie, bo mi odpowiada. Je郵i nawet kiedy rozja郾i w這sy, to p鎩d w Herbatint z wy窺zych poziom闚.

Kupi豉m jeszcze wczoraj rozja郾iacz Alfaparf. Zrobi sobie kilka pasemek, ale takich u do逝 w這s闚, 瞠by nada troszk takiej lekko軼i i 鈍ietlisto軼i. Potem rzuc na to Herbatint 7C - dla testu Sama jestem ciekawa, a wam, kt鏎e macie ja郾iejsze poziomy, pewnie taka pr鏏a si przyda
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-01, 14:58   #3182
liszkam
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Witajcie dziewczyny,
tak czytam, czytam i w ko鎍u zdecydowa豉m si ujawni
Shade_23 kolor wyszed Ci fantastycznie! Dla mnie b璠zie za ciemny, ale jest pi瘯ny, ja celuj w popielaty blond ale jak na razie 鈔ednio mi to wychodzi (przygody z Castingami ;( ). Ch皻nie wypr鏏uj Twoj farb wi璚 koniecznie daj zna jak wysz這 7c! <oczekuje>
liszkam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-02, 08:44   #3183
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Dziewczyny, prosz o pomoc-kupi豉m oxydant 2% a w nawiasie pisze (vol6). O co chodzi?

I drugie pytanie: Trzeba zu篡 ca陰 tubk farby czy mo積a po這w, a drug po這w zakr璚i i zostawi na przysz這嗆?

Wiem, du穎 ostatnio pyta zadaj, ale przymierzam si do pierwszego farbowania farb profesjonaln A one te maj amoniak? Bo na moim oysterze jest napisane, 瞠 ma amoniak.
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-02, 09:11   #3184
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, prosz o pomoc-kupi豉m oxydant 2% a w nawiasie pisze (vol6). O co chodzi?

I drugie pytanie: Trzeba zu篡 ca陰 tubk farby czy mo積a po這w, a drug po這w zakr璚i i zostawi na przysz這嗆?

Wiem, du穎 ostatnio pyta zadaj, ale przymierzam si do pierwszego farbowania farb profesjonaln A one te maj amoniak? Bo na moim oysterze jest napisane, 瞠 ma amoniak.
Z tym oxy to nie czaj... A co to za firma?? Jaka dziwna ta miara, skoro 3%=10v.

Je郵i chodzi o farb, to oczywi軼ie, mo瞠sz zu篡 tyle ile potrzebujesz a reszt zakr璚i. Amoniak jest w wi瘯szo軼i farb trwa造ch. To normalne.
Stary 2013-05-02, 09:23   #3185
KinkyGirl
BAN sta造

Oxy z oystera, 2%=6vol. O co chodzi z tymi vol? No i ile trzymacie tak farb na w這sach, nak豉dacie na myte czy niemyte w這sy?

Shade, a Ci ile idzie farby na w這sy? Ca豉 tubka czyli 100 ml?
Stary 2013-05-02, 09:30   #3186
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Oxy z oystera, 2%=6vol. O co chodzi z tymi vol? No i ile trzymacie tak farb na w這sach, nak豉dacie na myte czy niemyte w這sy?

Shade, a Ci ile idzie farby na w這sy? Ca豉 tubka czyli 100 ml?
Po prostu st篹enie. R騜nie oznaczaj. 3% lub 10vol, albo samo 3% itd. Og鏊nie jest co 10. Czyli 3%=10v, 6%=20v itd. Widzia豉m jednak, 瞠 oryginalne, firmowe oxy maj jakie udziwnione oznaczenia. Np. L'Oreal.
Czas trzymania masz podany w ulotce i najlepiej si tego trzyma. Ja trzyma豉m zawsze od 30-40 minut. Farby sz這 mi przewa積ie oko這 60ml, ale to po zmieszaniu podstawowego koloru z mixtonem, a czasem jeszcze z czym. To te z czasem si wyczuje i b璠ziesz odmierza "z zamkni皻ymi oczami"
Stary 2013-05-02, 09:51   #3187
KinkyGirl
BAN sta造

Dzi瘯i za odpowiedzi, w niedziel pewnie b璠 farbowa. Mam Oyster 6/11, zobaczymy co wyjdzie.

Na opakowaniu nie ma wzmianki na temat tego, czy k豉sc na myte czy niemyte w這sy. Jak radzisz?
Stary 2013-05-02, 09:56   #3188
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Dzi瘯i za odpowiedzi, w niedziel pewnie b璠 farbowa. Mam Oyster 6/11, zobaczymy co wyjdzie.

Na opakowaniu nie ma wzmianki na temat tego, czy k豉sc na myte czy niemyte w這sy. Jak radzisz?
Suche i niemyte. Zawsze przy farbach trwa造ch (bariera ochronna).
Stary 2013-05-02, 10:19   #3189
KinkyGirl
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Suche i niemyte. Zawsze przy farbach trwa造ch (bariera ochronna).
Dzi瘯i:-* bo w豉snie wyczytalam na allegro, 瞠 na MYTE w這sy, a przy drogeryjnych zawsze by這 napisane, 瞠 na niemyte. Ty te m闚isz, 瞠 na niemyte wi璚 tak zrobi.
Stary 2013-05-02, 14:57   #3190
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

A ja dziewczyny, przetestowa豉m dzi mix blue... solo

Zm璚zona tymi z這tymi tonami, kt鏎ych nie bierze ani zielony, ani popielaty mixton, rozrobi豉m niebieski z wod (zwyk陰) i po這篡豉m to na 貫b - byle jak. Na kilka minut dos這wnie (wcze郾iej sprawdzi豉m w mieszance z .11 i daje jednak wyra幡y fioletowy odcie, a solo - bardziej niebieskawy). No i w這sy mi och這dzi這, 瞠 ho ho (nawet jakie zielonkawe tony si pojawi造 , co mnie nie martwi jako szczeg鏊nie, bo efekt - wiadomo - chwilowy, pewnie do nast瘼nego mycia). Pytanie teraz - z czym miesza tego skurczybyka (utlenia si b造skawicznie i kolor ma tak intensywny, 瞠 inne mixtony przy nim wysiadaj)?

My郵, 瞠 spr鏏uj jednak doda jego wi瘯sz (ni wcze郾iej, kiedy dawa豉m z 1-2 cm) do mieszanki z ashem i green.

Przy okazji utwierdzi豉m si w przekonaniu, 瞠 zdecydowanie jest mi lepiej w ch這dnym kolorze.
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-03, 22:28   #3191
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

A ja wlasnie czytam sobie zagraniczne porady jak otrzymac intensywny chlodny blond.

"La numeraci鏮 de el tinte es el 8.11 si tienes in tono obscuro lo colocar嫳 a 30 vol y si tienes un rubio obscuro a rubio claro aplicalo a 20 volmenes, el tiempo de pose en el cabello es de 45 minutos."
- czyli 8.11 z 30 vol oksy...
------------------------------------------------
SOLO COLOCA EL EFFASOL QUE COMPRASTE PREPARALO TAL Y COMO E LO INDICO Y DESPU仉 COLOCA EL 8.11 A 20 VOL, NO TE QUEDARA NARANJA TE LO ASEGURO.http://eesteticaencasa.blogspot.com/...-de-color.html
- nie wiem, co to za wynalazek z Loreal, ktory niby se naklada przed farbowaniem 8.11 z 20 oksy i ponoc nie wychodzi zaden pomarancz.. ehh
-------------------------------------------------------------------

zobaczcie jaka fotke znalazlam (nie moja)
Byla gdzies doczepiona do powyzszego posta. Kurcze moze to farbowane z tym wlasnie specyfikiem Loreala...

ah.. taki popiel mi sie marzy... a ta pani ma typ urody, jakby to nie byl jej oryginlanykolor wlosow...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg photo.jpg (29,7 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: gif LorealEffasolHaircolorRemover.gif (15,3 KB, 16 za豉dowa)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-05-03 o 22:35
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-03, 23:07   #3192
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
A ja wlasnie czytam sobie zagraniczne porady jak otrzymac intensywny chlodny blond.

"La numeraci鏮 de el tinte es el 8.11 si tienes in tono obscuro lo colocar嫳 a 30 vol y si tienes un rubio obscuro a rubio claro aplicalo a 20 volmenes, el tiempo de pose en el cabello es de 45 minutos."
- czyli 8.11 z 30 vol oksy...
------------------------------------------------
SOLO COLOCA EL EFFASOL QUE COMPRASTE PREPARALO TAL Y COMO E LO INDICO Y DESPU仉 COLOCA EL 8.11 A 20 VOL, NO TE QUEDARA NARANJA TE LO ASEGURO.http://eesteticaencasa.blogspot.com/...-de-color.html
- nie wiem, co to za wynalazek z Loreal, ktory niby se naklada przed farbowaniem 8.11 z 20 oksy i ponoc nie wychodzi zaden pomarancz.. ehh
-------------------------------------------------------------------

zobaczcie jaka fotke znalazlam (nie moja)
Byla gdzies doczepiona do powyzszego posta. Kurcze moze to farbowane z tym wlasnie specyfikiem Loreala...

ah.. taki popiel mi sie marzy... a ta pani ma typ urody, jakby to nie byl jej oryginlanykolor wlosow...
a czy to czasem nie jest dekoloryzator? najpierw owa pani rozja郾i豉 nim swoje w豉sne w這sy i na to k豉d豉 po prostu farb. cho szczerze przyznam, 瞠 hiszpa雟kiego nie znam

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-04, 10:34   #3193
chickencrazy
Rozeznanie

Haha, ja mam teraz co takiego, niestety tylko na cz窷ci w這s闚, bo jestem g逝pia piiiiiiiiiiiiiiiiiii i po這篡豉m byle jak, w dodatku w trakcie dorabia豉m mieszanki i na w這sy z ty逝 na dole posz這 tylko dos這wnie na chwil.
Stary 2013-05-04, 20:01   #3194
Koralyn
Raczkowanie

Kurcze, no wlasnie tam pisza, ze to nie jest dekoloryzator.

Es un excelente removedor de color an para cabellos negros, no es un decolorante, si no un super aclaran-te, que elimina las mol嶰ulas de color de tu cabello

- Loreal Extract z Koloru (no co, zachowalam dokladne tlumaczenie)
Jest to niesamowity oczyszczacz (jak zwal tak zwal) do czarnych wlosow. Nie jest to dekoloryzator tylko super rozjasniacz, ktory eliminuje moleculy koloru z twoich wlosow".

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-05-04 o 20:07
Stary 2013-05-05, 00:40   #3195
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Kurcze, no wlasnie tam pisza, ze to nie jest dekoloryzator.

Es un excelente removedor de color an para cabellos negros, no es un decolorante, si no un super aclaran-te, que elimina las mol嶰ulas de color de tu cabello

- Loreal Extract z Koloru (no co, zachowalam dokladne tlumaczenie)
Jest to niesamowity oczyszczacz (jak zwal tak zwal) do czarnych wlosow. Nie jest to dekoloryzator tylko super rozjasniacz, ktory eliminuje moleculy koloru z twoich wlosow".

moim zdaniem jak zwa, tak zwa, to pewnie po prostu chwyt marketingowy

Stary 2013-05-05, 18:25   #3196
chickencrazy
Rozeznanie

Wreszcie jestem ukontentowana Mam zimny jasny br您ik na g這wie (wydaje mi si, 瞠 to poziom 6 - 6,5, czyli m鎩 naturalny). Kurcz, od razu mi lepiej, twarz jako normalnie wygl康a. Po這篡豉m asha, a potem w ja郾iejsze, niefarbni皻e wcze郾iej miejsca po blue, blue ze zwyk陰 wod. Dos這wnie na chwil, bo strasznie szybko chwyta. Wi璚 chyba nast瘼nym razem b璠 farbowa ashem z blue (tylko nie wiem, ile go da, ale mam czas, 瞠by to przemy郵e, bo przez nast瘼ne 2 miesi帷e nie dotykam si 瘸dnych farb, no chyba, 瞠 si wyp逝cze nier闚no).

W ka盥ym razie tak sobie my郵, 瞠 ten blue po solidnym rozcie鎍zeniu wod m鏬豚y pos逝篡 jako niebieska p逝kanka - farbowanka, bez oksydantu

Zrobi jak捷 fotk, jak doschn mi w這sy.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-05-05 o 18:47
Stary 2013-05-05, 19:13   #3197
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Wreszcie jestem ukontentowana Mam zimny jasny br您ik na g這wie (wydaje mi si, 瞠 to poziom 6 - 6,5, czyli m鎩 naturalny). Kurcz, od razu mi lepiej, twarz jako normalnie wygl康a. Po這篡豉m asha, a potem w ja郾iejsze, niefarbni皻e wcze郾iej miejsca po blue, blue ze zwyk陰 wod. Dos這wnie na chwil, bo strasznie szybko chwyta. Wi璚 chyba nast瘼nym razem b璠 farbowa ashem z blue (tylko nie wiem, ile go da, ale mam czas, 瞠by to przemy郵e, bo przez nast瘼ne 2 miesi帷e nie dotykam si 瘸dnych farb, no chyba, 瞠 si wyp逝cze nier闚no).

W ka盥ym razie tak sobie my郵, 瞠 ten blue po solidnym rozcie鎍zeniu wod m鏬豚y pos逝篡 jako niebieska p逝kanka - farbowanka, bez oksydantu

Zrobi jak捷 fotk, jak doschn mi w這sy.
Hmm... Niez造 pomys z t "p逝kank" z mixa! Ja w豉郾ie si zastanawia豉m, co zrobi z farbami, bo wyrzuci szkoda...

Moje w這sy s ju po trzecim myciu. Woda leci czysta. Farba trzyma mocno. Jest tak samo ch這dno, jak by這. Jestem szcz窷liwa
Stary 2013-05-05, 20:29   #3198
chickencrazy
Rozeznanie

Ech, fotki wychodz mi jakie beznadziejne, ale wydaje mi si, 瞠 kolorek mam podobny do ostatniego Caate - w s這鎍u te oczywi軼ie l郾i na ciep這. Ale w naturalnym 鈍ietle i pod lamp - zimno.

Shade - ja jestem okropnie ciekawa tych farb, ale pr鏏owa豉bym robi si鏚emk, czyli 7 zmieszane z 7c pewnie. Czy to prawda, 瞠 p騧niej ci篹ko si na t farb k豉dzie inn, zwyk陰 znaczy si?

P逝kanka jest raczej mo磧iwa tylko z mia blue, bo tylko on taki mocarz.
Stary 2013-05-05, 20:39   #3199
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Ech, fotki wychodz mi jakie beznadziejne, ale wydaje mi si, 瞠 kolorek mam podobny do ostatniego Caate - w s這鎍u te oczywi軼ie l郾i na ciep這. Ale w naturalnym 鈍ietle i pod lamp - zimno.

Shade - ja jestem okropnie ciekawa tych farb, ale pr鏏owa豉bym robi si鏚emk, czyli 7 zmieszane z 7c pewnie. Czy to prawda, 瞠 p騧niej ci篹ko si na t farb k豉dzie inn, zwyk陰 znaczy si?

P逝kanka jest raczej mo磧iwa tylko z mia blue, bo tylko on taki mocarz.
Nie mam poj璚ia, czy po Herbatint ci篹ko si farbuje p騧niej chemi. Tak瞠 czyta豉m takie opinie, ale producent nigdzie o tym nie wspomina. Zreszt henna rzekomo te by豉 przeszkod dla farb, a ja zmieni豉m kolor bez wi瘯szych problem闚.

Ta 7C naprawd na palecie by豉 cuuudnaaa!! Jak mnie kiedy zn闚 najdzie na rozja郾ianie, pasemka itd. to bez dw鏂h zda b璠 celowa nast瘼nie w 7C
Stary 2013-05-05, 22:56   #3200
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Nie mam poj璚ia, czy po Herbatint ci篹ko si farbuje p騧niej chemi. Tak瞠 czyta豉m takie opinie, ale producent nigdzie o tym nie wspomina. Zreszt henna rzekomo te by豉 przeszkod dla farb, a ja zmieni豉m kolor bez wi瘯szych problem闚.

Ta 7C naprawd na palecie by豉 cuuudnaaa!! Jak mnie kiedy zn闚 najdzie na rozja郾ianie, pasemka itd. to bez dw鏂h zda b璠 celowa nast瘼nie w 7C
ja mam chrapke na 7c, mozna gdzies zobaczyc efekty wlosowe
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-05, 23:07   #3201
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Takie co mi wpad這 przypadkiem:
http://www.forum.herbatint-polska.pl/viewtopic.php?t=26

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-05, 23:17   #3202
Koralyn
Raczkowanie

Moje marzenie to takie co jak na tym zdj璚iu...wow!

tylko co zmieszac, aby takie wyszlo... eh...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1498301ga.jpg (26,8 KB, 93 za豉dowa)

BEZGLUTENOWO:
Stary 2013-05-05, 23:21   #3203
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
moim zdaniem jak zwa, tak zwa, to pewnie po prostu chwyt marketingowy
no ja wiem wszak zastanawia mnie skad babka ze zdjecia ma taki kolor wlosow, gdyz ma typ urody typowy dla kruczoczarnch wlosow i mniemam, ze takowe wlasnie posiada w naturze... i jesli udalo sie jej uzyskac ten popiel na zdjeciu to bardzo ciekawi mnie, jak tego dokonala (i na 90% to autorka posta o Loreal Remover Extracto de Color)...

kurcze, moze to ma sens.. zmieszac 7.1 z najwyzszym oksy jakie istnieje....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg photo.jpg (29,7 KB, 29 za豉dowa)

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-05-05 o 23:24
Stary 2013-05-05, 23:25   #3204
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka wiadomo嗆
O! Super! B璠zie co czyta!!

Jak macie mo磧iwo嗆 zerkn望 gdzie w palet na 篡wo, to zr鏏cie to W necie nic fajnego nie znalaz豉m.
Stary 2013-05-05, 23:56   #3205
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
no ja wiem wszak zastanawia mnie skad babka ze zdjecia ma taki kolor wlosow, gdyz ma typ urody typowy dla kruczoczarnch wlosow i mniemam, ze takowe wlasnie posiada w naturze... i jesli udalo sie jej uzyskac ten popiel na zdjeciu to bardzo ciekawi mnie, jak tego dokonala (i na 90% to autorka posta o Loreal Remover Extracto de Color)...

kurcze, moze to ma sens.. zmieszac 7.1 z najwyzszym oksy jakie istnieje....
moim zdaniem, uzyska popielaty kolor nie jest tak ci篹ko, ale utrzyma ju tak, fotka od razu po farbowaniu zrobiona to raz, a dwa, skoro wcze郾iej u篡ty by dekoloryzator, to nie by這 tego, z czym walczymy my - rudych/czerwonych prze鈍it闚 na ciemnych w這sach

Stary 2013-05-06, 08:24   #3206
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Cytat:
O! Super! B璠zie co czyta!!
S tam te inne w徠ki, w kt鏎ych rad udziela Konsultantka:
http://www.forum.herbatint-polska.pl/viewforum.php?f=2

http://www.forum.herbatint-polska.pl/viewtopic.php?t=17

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-06, 14:40   #3207
Shade_23
Zadomowienie

Super to forum Herbatint! Du穎 cennych porad!

A do mnie dotar豉 (wreszcie!! Po miesi帷u!!) Subrina. Ten lotion przydymiony popiel. Narazie nie pr鏏uj, bo mam raczej ch這dny kolorek, ale psikn窸am na wacik i jak dla mnie to po prostu bardziej st篹ona p逝kanka fioletowa. Poza tym sk豉d mi si bardzo nie podoba
Stary 2013-05-06, 22:05   #3208
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
moim zdaniem, uzyska popielaty kolor nie jest tak ci篹ko, ale utrzyma ju tak, fotka od razu po farbowaniu zrobiona to raz, a dwa, skoro wcze郾iej u篡ty by dekoloryzator, to nie by這 tego, z czym walczymy my - rudych/czerwonych prze鈍it闚 na ciemnych w這sach
Nom racja... chociaz jak dla mnie, uzyskac jest rownie ciezko jak utrzymac

BEZGLUTENOWO:
Stary 2013-05-07, 00:41   #3209
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Nom racja... chociaz jak dla mnie, uzyskac jest rownie ciezko jak utrzymac
ja chyba odkry豉m, czemu moje w這sy ostatnio mega szybko straci造 kolor, u篡wa豉m szamponu bardziej naturalnego, bez sls闚 i innych takich i niekoniecznie wida s逝篡這 moim farbowa鎍om. teraz, gdy 鈍ieci s這neczko kolor b璠zie p這wia szybko i nie chce si a farbowa.

Shade kusi strasznie tym Herbatintem mnie przede wszystkim trwa這軼i, bo miewa豉m takie dni, gdy 幢e si czu豉m w zbyt zimnych w這sach, najbardziej chcia豉bym 豉dny, jasny/鈔edni nasycony br您 o neutralnym poblasku, be miedzi i czerwieni, brrr

Stary 2013-05-09, 07:14   #3210
watam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

ostatnio przegl康a豉m swoje zdjecia, z r騜nych okres闚 w r騜nych kolorach, swoje naturalne mia豉m 郵iczne br您 zimny na poziomie 5 lub 6, teraz jak mam odroty to te widz popielat poswiat (dzi瘯i wam nauczy豉m si rozpoznawa co i jak i za to 郵icznie dzi瘯uje ) szkoda tylko, 瞠 mam sporo siwych, wtedy nie malowa豉bym na 100%.
Przed malowaniem si castingiem na czer kupowa豉m br您 z welli color touch i dopiero teraz przypadkiem okaza這 si 瞠 to by kolor 5,71 czyli popielato br您owy sredni br您 ( kupowa豉m na oko z palety zupe軟ie nie鈍iadomie) i na zdj璚iach ten kolor jest cudny, pami皻am, 瞠 wyp逝kiwa si na brunatno bez czerwonej poswiaty malowa豉m tym kolorem do嗆 d逝go og鏊nie to by ciemny g喚boki kolor i mam w planach powr鏒 do niego, ale chc go wymiesza z 6,71 popielato br您owy ciemny bl康. czy mozna tak zmiesza kolory? tj: 5,71+6,71? czy w mieszaniu kolor闚 jest jaka zasada? np. zimny odcie tylko z natur? itp.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5,71 popielato br您owy 鈔edni br您.jpg (30,1 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6,71 popielato br您owy ciemny bl康.jpg (43,6 KB, 9 za豉dowa)

Edytowane przez watam
Czas edycji: 2013-05-09 o 07:20
watam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-25 09:43:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.