Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-05-09, 08:30   #3211
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez watam Poka wiadomo嗆
ostatnio przegl康a豉m swoje zdjecia, z r騜nych okres闚 w r騜nych kolorach, swoje naturalne mia豉m 郵iczne br您 zimny na poziomie 5 lub 6, teraz jak mam odroty to te widz popielat poswiat (dzi瘯i wam nauczy豉m si rozpoznawa co i jak i za to 郵icznie dzi瘯uje ) szkoda tylko, 瞠 mam sporo siwych, wtedy nie malowa豉bym na 100%.
Przed malowaniem si castingiem na czer kupowa豉m br您 z welli color touch i dopiero teraz przypadkiem okaza這 si 瞠 to by kolor 5,71 czyli popielato br您owy sredni br您 ( kupowa豉m na oko z palety zupe軟ie nie鈍iadomie) i na zdj璚iach ten kolor jest cudny, pami皻am, 瞠 wyp逝kiwa si na brunatno bez czerwonej poswiaty malowa豉m tym kolorem do嗆 d逝go og鏊nie to by ciemny g喚boki kolor i mam w planach powr鏒 do niego, ale chc go wymiesza z 6,71 popielato br您owy ciemny bl康. czy mozna tak zmiesza kolory? tj: 5,71+6,71? czy w mieszaniu kolor闚 jest jaka zasada? np. zimny odcie tylko z natur? itp.
Jak najbardziej mo瞠sz miesza te kolory, lepiej nie miesza poziom闚 oddalonych od siebie o 3 -4, np 8 i 5, czy 8 i 4, i nie mieszamy farb r騜nych firm. A Wella CT pokrywa Ci siwki? bo tam maj 2% i 4% oxy?

Shade - no wymiatasz po prostu, pi瘯ne szaro軼i, bez ani, ani grama ciep造ch ton闚, rewolucja widz si szykuje

Przepraszam, 瞠 mnie troch nie by這, bo poblokowa豉m sobie tak stronki, 瞠 nie mog do Was pisa, z innego kompa teraz pisz..
cho mi pozostaje ju tylko podczytywanie Was Buziaki dla Was "wojowniczki o zimny /popielaty kolorek"
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 13:22   #3212
crazylady1986
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Dot.: Popielaty braz!!!

Pom騜cie, Kochane!! Poszukuj farby, kt鏎a ufarbuje moje w這sy na pi瘯ny POPIELATY br您. Niestety wszystkie, kt鏎ych u篡豉m dotychczas, pozostawiaj rud po鈍iat
HELP!
Stary 2013-05-09, 14:29   #3213
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Ja mam ju chyba pi徠e mycie za sob. Kolor si troch rozja郾i, widz cieplejsze przeb造ski, ale nie s p鏦i co irytuj帷e. Co mi tam zalatuje w z這tko jak si przyjrz. Nadal jednak jest 豉dnie, neutralnie. W sumie, ja w refleksach w kierunku z這ta si dobrze czuj i 幢e nie wygl康am. Jedynie miedzie i rudo軼i mnie do sza逝 doprowadzaj, a tego tu na szcz窷cie nie ma.

Martwi mnie natomiast inna rzecz... W w徠ku o Herbatint kilka dziewczyn wypowiedzia這 si bardzo negatywnie G堯wnie chodzi這 o to, 瞠 farby "naturopodobne" takie jak Herbatint w豉郾ie, czy Color&Soin owszem nie zawieraj amoniaku, paraben闚 czy utleniacza, ale za to maj jaki zamiennik, kt鏎y tak naprawd bior帷 pod uwag czas, jest gorszy dla w這s闚 ni amoniak Teraz si martwi Faktycznie, przy myciu mam wra瞠nie, 瞠 w這sy s jakie "t瘼e". Nie zwal tego na Herbatint, bo tyle ju farbowa豉m chemi, 瞠 mo瞠 to by skutek wszystkiego, ale przyznam, 瞠 troch si wystraszy豉m.
Mia豉m nadziej, 瞠 ta farba naprawd jest zdrowsza ni chemiczne... A 瞠 kolor mi si podoba, spos鏏 nak豉dania i jej bezzapachowo嗆, to my郵a豉m, 瞠 wreszcie znalaz豉m co, czemu b璠 wierna.

Wygl康a na to, 瞠 jedynie henna jest w 100% bezpieczna. Pami皻am, 瞠 po niej faktycznie w這sy odzyska造 zdrowie... natomiast jej uci捫liwo嗆 (czas farbowania, spos鏏 i smr鏚 zgni貫go siana non stop we w這sach) skutecznie mnie blokuj przed ponownym u篡ciem... A zapasy mam jeszcze spore...
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 20:00   #3214
liszkam
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Wygl康a na to, 瞠 jedynie henna jest w 100% bezpieczna. Pami皻am, 瞠 po niej faktycznie w這sy odzyska造 zdrowie... natomiast jej uci捫liwo嗆 (czas farbowania, spos鏏 i smr鏚 zgni貫go siana non stop we w這sach) skutecznie mnie blokuj przed ponownym u篡ciem... A zapasy mam jeszcze spore...
a ten smr鏚 to si utrzymywa? I co najwa積iejsze - czy henn dawa這 rad zrobi zimny odcie ale ciemny blong - 鈔edni br您 a nie jaki mega ciemny?
Ja ju jestem mega zdesperowana, nawet henn po這輳
liszkam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 21:11   #3215
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Shade, ale chodzi Ci o PPD? On jest w ka盥ej farbie chemicznej...w sumie mo積a spr鏏owa farbn望 na olej, zawsze troch ochroni sk鏎 i w這sy chc 5N, zdecydowanie b璠 papra same odrosty.
Jeszcze recenzja megi:
http://www.youtube.com/watch?v=uGQov7biUM0

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2013-05-09 o 21:13
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 21:36   #3216
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

Te sk豉dniki to mog by sole amonowe. Nie pami皻am, jak maj nazw, ale by這 o tym na wiza簑. Podobno ci篹ko je wymy z w這s闚 (powinno si dok豉dnie umy w這sy szamponem od razu po farbowaniu), no i na d逝窺z met w豉郾ie powoduj sianowato嗆 w這s闚. Powtarzam opinie. Ja zdecydowa豉m si na farby z amoniakiem po tych rewelacjach, bo jako do mnie dotar這, 瞠 amoniak bezpieczniejszy, a te bezamoniakowe to po prostu chwyt marketingowy.

Masz sk豉d tej farby?
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 23:05   #3217
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Te sk豉dniki to mog by sole amonowe. Nie pami皻am, jak maj nazw, ale by這 o tym na wiza簑. Podobno ci篹ko je wymy z w這s闚 (powinno si dok豉dnie umy w這sy szamponem od razu po farbowaniu), no i na d逝窺z met w豉郾ie powoduj sianowato嗆 w這s闚. Powtarzam opinie. Ja zdecydowa豉m si na farby z amoniakiem po tych rewelacjach, bo jako do mnie dotar這, 瞠 amoniak bezpieczniejszy, a te bezamoniakowe to po prostu chwyt marketingowy.

Masz sk豉d tej farby?
Dok豉dnie! Monoetyloamina (MEA), czyli sole amonowe.
Sk豉d dost瘼ny tu: http://www.herbatint.pl/sklad/

A tu co na temat amoniaku i MEA: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-fakty-i-mity/

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-05-09 o 23:10
Stary 2013-05-10, 23:29   #3218
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

A ja postanowilam sprobowac henny, Kolezanka farbuje wlosy henna i tak pieknie blyszcza... poza tym moje wlasnie sa w oplakanym stanie i te farbowania tylko je dobijaja a przy okazji jako ze chce zapuszczac naturalki to swietny pomysl na pokrycie siwych bez rozjasniania tych naturalnych wlasnych... Siedze i czytam o hennie Shade, pamietam, ze Ty masz w tym doswidaczenie. Nawet kiedys mi juz doradzalas chyba geneze niejak? Czy moglabys mi polecic jakies kolory, odcienie? bo na pewno masz wieksze rozeznanie niz ja. Nigdy nie farbowalam henna! I pewnie zanim odkryje odcien dla mnie i marke to wydam kupe kasy. No ale moze ty mozesz mi cos juz polecic. Jak wiesz, moje marzenie to taki popiel z poziomu 7... Czy mozna kupic henne popielata? A jak nie, to moga byc jasne brazy zlote... Bede Ci bardzo wdzieczna

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-05-10 o 23:31
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-10, 23:40   #3219
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
A ja postanowilam sprobowac henny, Kolezanka farbuje wlosy henna i tak pieknie blyszcza... poza tym moje wlasnie sa w oplakanym stanie i te farbowania tylko je dobijaja a przy okazji jako ze chce zapuszczac naturalki to swietny pomysl na pokrycie siwych bez rozjasniania tych naturalnych wlasnych... Siedze i czytam o hennie Shade, pamietam, ze Ty masz w tym doswidaczenie. Nawet kiedys mi juz doradzalas chyba geneze niejak? Czy moglabys mi polecic jakies kolory, odcienie? bo na pewno masz wieksze rozeznanie niz ja. Nigdy nie farbowalam henna! I pewnie zanim odkryje odcien dla mnie i marke to wydam kupe kasy. No ale moze ty mozesz mi cos juz polecic. Jak wiesz, moje marzenie to taki popiel z poziomu 7... Czy mozna kupic henne popielata? A jak nie, to moga byc jasne brazy zlote... Bede Ci bardzo wdzieczna
Farbowa豉m henn Khadi i t polecam. Zreszt ma naprawd 鈍ietne opinie. Mia豉m te inne firmy, ale jedynie czernie. Khadi ma kilka kolor闚 do wyboru np. jasny br您 (ciep造), orzechowy br您 (zimny) i ciemny br您 (zimny czekoladowy). Opr鏂z tego wiadomo - rudo軼i, czernie i indygo (niebieski barwnik m.in. do och豉dzania ciep造ch odcieni). Z czystym sumieniem polecam Khadi! Mnie jedynie zniech璚i proces farbowania i zapach - zgni貫 siano! Na d逝窺z met mnie to m璚zy這! Kondycja w這s闚 po czasie jednak by豉 bajkowa! Fakt. Nie wiem, czy mam za鄉ieca w徠ek pisaniem o hennie? Mog, ale je郵i niezbyt tu to pasuje, to zapraszam na priv

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-05-10 o 23:44
Stary 2013-05-11, 17:24   #3220
crazylady1986
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

MARZ (!!) o popielatym br您ie na mojej g這wie! M鎩 naturalny kolor jest zimny, ale wysz豉m z ombre p馧 roku temu, farbuj帷 w這sy na br您owy kolor i na w這sach, kt鏎e by造 rozja郾ione, wci捫 ukazuje mi si ruda po鈍iata A chc ufarbowa w這sy jak najbardziej zbli穎nym kolorem do moich, by nie by這 wida odrost闚 i ostatecznie odej嗆 od farbowania w這s闚. Ombre to z這oooo Pom騜cie
Stary 2013-05-12, 05:55   #3221
chickencrazy
Rozeznanie

Musisz poczyta ten w徠ek - dziewczyny wstawia造 fotki przed i po, testowa造 r騜ne farby w r騜nych konfiguracjach - zobaczysz, co jest najbli窺ze Twoim w這som. Ale to nie jest taka prosta sprawa, niestety.

Shade - czy masz jakie fotki po hennie? Oczywi軼ie jak najbardziej ch這dny odcie mnie interesuje...
Stary 2013-05-12, 14:06   #3222
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez crazylady1986 Poka wiadomo嗆
MARZ (!!) o popielatym br您ie na mojej g這wie! M鎩 naturalny kolor jest zimny, ale wysz豉m z ombre p馧 roku temu, farbuj帷 w這sy na br您owy kolor i na w這sach, kt鏎e by造 rozja郾ione, wci捫 ukazuje mi si ruda po鈍iata A chc ufarbowa w這sy jak najbardziej zbli穎nym kolorem do moich, by nie by這 wida odrost闚 i ostatecznie odej嗆 od farbowania w這s闚. Ombre to z這oooo Pom騜cie
Zdj璚ia jak to teraz wygl康a by si przyda造. Niestety sama widzisz, to jest ju II w徠ek po 5000 post闚 gdzie szukamy i szukamy "z這tego 鈔odka" tzn popielatego
kolor rudy, neutralizuje niebieski, popiel .1 lub pog喚biony popiel .11 w ja郾iejszych poziomach od8 i ja郾iejsze per豉
kolor 鄴速y natomiast neutralizuje fiolet .2 lub per豉, r騜ne oznaczenia maj r騜ne firmy, pisz tutaj oczywi軼ie o farbach fryzjerskich profesjonalnych...
Niestety jako dziewczynom si nie do ko鎍a te rudo軼i neutralizuj...i wci捫 szuikaj, testuj przez ca造 w徠ek, musisz sie cofn望 z 10 stron
Stary 2013-05-12, 18:51   #3223
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Musisz poczyta ten w徠ek - dziewczyny wstawia造 fotki przed i po, testowa造 r騜ne farby w r騜nych konfiguracjach - zobaczysz, co jest najbli窺ze Twoim w這som. Ale to nie jest taka prosta sprawa, niestety.

Shade - czy masz jakie fotki po hennie? Oczywi軼ie jak najbardziej ch這dny odcie mnie interesuje...
Hmm... Na pewno jakie fotki wrzuca豉m kiedy w w徠ku o hennowaniu Ale gdzie one mog by?... Co do kolork闚 - ja zaczyna豉m od orzechowego br您u, potem u篡wa豉m ciemnego br您u a na koniec czerni Oba br您y same w sobie by造 ch這dne. Podoba造 mi si pami皻am. Bardziej ten ciemny br您. Dodawa豉m te dodatkowo indygo, co jeszcze mocniej wych豉dza這 kolor. Niestety, przy siwkach henna to masakra. 畝den z tych br您闚 nie pokrywa ca趾owicie siwych. Trzeba farbowa dwustopniowo - najpierw czyst henn odrosty na rudo, a dopiero na to br您. Ja wymi瘯豉m. Zbyt du穎 roboty! Poza tym czysta henna i tak przebija豉 spod tego br您u rudo軼i :/ Polecam tym, kt鏎zy nie maj siwk闚, albo rudzielcom Wtedy henna to co pi瘯nego!!
Stary 2013-05-12, 22:01   #3224
kamilaa1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Czy ktoras z Was uzywa豉 Herbatintc 7c..Ja zamiawiam i bede farbowac za tydzien wiec fotki wrzuce na pewno . Zastanawiam sie tylko jak ciemna jest ta farba i czy nie bedzie za jasna wczesniej farbowa豉m Majirel 7,1 i bardzo cieply kolor fee.. odradzam

kamilaa1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-12, 23:21   #3225
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilaa1993 Poka wiadomo嗆
Czy ktoras z Was uzywa豉 Herbatintc 7c..Ja zamiawiam i bede farbowac za tydzien wiec fotki wrzuce na pewno . Zastanawiam sie tylko jak ciemna jest ta farba i czy nie bedzie za jasna wczesniej farbowa豉m Majirel 7,1 i bardzo cieply kolor fee.. odradzam
Ja si na ni czaj, ale jako dodatek do 5N. Na palecie 7C by豉 jasna i taka srebrno-szara. Pi瘯na!
Stary 2013-05-13, 11:18   #3226
kamilaa1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Dlatego mnie tak zainteresowa豉 ale mam obawy czy jakos dziwacznie nie wyjdzie..Szkoda ze nie ma np.6c.
a 4c i 7c narazie nie chce mieszac zobacze co wyjdzie sama 7c i najwyzej bede sie ratowac pozniej czyms ciemniejszym

kamilaa1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-13, 14:16   #3227
Shade_23
Zadomowienie

Dziewczyny, czy kt鏎a zna si na rozszyfrowywaniu sk豉d闚? Chcia豉bym dok豉dnie wiedzie, co kryje si w tej farbie. Widzicie tam co niefajnego??

Wkleja豉m sk豉d na biochemii, ale nikt si nie odezwa na razie.

HERBATINT INGREDIENTS:
laureth-5
aqua
propylene glycol
PEG-2 oleamine
ethanolamine
aloe barbadensis extract
PEG-75 meadowfoam seed oil
echinacea angustifolia extract
betula alba leaf extract
hamamelis virginiana extract
sodium metabisulfite
p-aminophenol
p-phenylenediamine
tetrasodium EDTA
cetrimonium chloride

GLYCOL DEVELOPER INGREDIENTS:
aqua
hydrogen peroxide
etidronic acid
cetrimonium chloride

Stary 2013-05-13, 17:25   #3228
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Hallo halloooo ")) co tam s造cha??? buziakiiii
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-13, 19:55   #3229
chickencrazy
Rozeznanie

Ethanolamine to MEA.

Vera - jak tam Twoje w這sy?
Stary 2013-05-14, 08:37   #3230
watam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

[QUOTE=zyta82;40718024]Jak najbardziej mo瞠sz miesza te kolory, lepiej nie miesza poziom闚 oddalonych od siebie o 3 -4, np 8 i 5, czy 8 i 4, i nie mieszamy farb r騜nych firm. A Wella CT pokrywa Ci siwki? bo tam maj 2% i 4% oxy?

dzi瘯i za odp. ja u篡wam 4% wod, siwe mam 豉pie kolor na nich bez problemu teraz czekam cierpliwie na wyp逝kanie farby. Mnie to br您y zacze造 prze郵adowa gdzie nie spojrz to widz br您owow這se i zgaduj co to za kolor zimny czy ciep造, jaki to mo瞠 by poziom itd. Poza tym zaobserwowa豉m, 瞠 br您y s strasznie modne fajnie.
Stary 2013-05-14, 11:27   #3231
Shade_23
Zadomowienie

Wpad mi do g這wy kolejny "genialny" pomys Czytam teraz o jak najmniej szkodliwej koloryzacji i henna jednak bije wszystkie inne farby. Wymy郵i這 mi si, 瞠by odrosty traktowa np. Herbatintem lub Color & Soin (podobno lepsza ni Herbatint?...), a reszt w這s闚 henn
To by mia這 sens, bo henna, jak ju wspomina豉m, k這potliwa jest w przypadku siwk闚 (farbowanie dwuetapowe). Na d逝go軼i w這s闚 natomiast spisywa豉by si super! Prawd m闚i帷 przesuszone mam jedynie ko鎍e. Obcina 瘸l, bo staram si zapu軼i, a ratowa trzeba

Najlepsze, 瞠 robi帷 porz康ki, wyrzuci豉m ca貫 zapasy Khadi
Uzna豉m, 瞠 nie b璠zie mi potrzebna
Stary 2013-05-14, 12:06   #3232
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Wpad mi do g這wy kolejny "genialny" pomys Czytam teraz o jak najmniej szkodliwej koloryzacji i henna jednak bije wszystkie inne farby. Wymy郵i這 mi si, 瞠by odrosty traktowa np. Herbatintem lub Color & Soin (podobno lepsza ni Herbatint?...), a reszt w這s闚 henn
To by mia這 sens, bo henna, jak ju wspomina豉m, k這potliwa jest w przypadku siwk闚 (farbowanie dwuetapowe). Na d逝go軼i w這s闚 natomiast spisywa豉by si super! Prawd m闚i帷 przesuszone mam jedynie ko鎍e. Obcina 瘸l, bo staram si zapu軼i, a ratowa trzeba

Najlepsze, 瞠 robi帷 porz康ki, wyrzuci豉m ca貫 zapasy Khadi
Uzna豉m, 瞠 nie b璠zie mi potrzebna
A henna zmywa si zapewne na obrzydliwy rudy kolor, prawda?
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 14:54   #3233
jolkas1paula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308

dziewczyny czy udalo sie ktorej z was zejsc z odcienia poswiaty rudo brazowej w sloncu? (fuj) marzy mi sie taki odcien wlosow jak na tym ombre, tzn ten oczywiscie od skory glowy (nierozjasnione)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Ombre-Hair-4.jpg (59,4 KB, 59 za豉dowa)
jolkas1paula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 19:17   #3234
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Poka wiadomo嗆
dziewczyny czy udalo sie ktorej z was zejsc z odcienia poswiaty rudo brazowej w sloncu? (fuj) marzy mi sie taki odcien wlosow jak na tym ombre, tzn ten oczywiscie od skory glowy (nierozjasnione)
Gdyby nam si uda這, to tego w徠ku pewnie by ju nie by這

Kinky henna zmywa豉 si jak wszystkie farby. Cudu nie by這, ciepe趾o zawsze wychodzi這.

Poczyta豉m sobie o hennowaniu, tak dla przypomnienia i... jednak nie! Nie wracam. W wyobra幡i czuj ten smr鏚... Przypomnia這 mi si te jak nie umia豉m wymy z w這s闚 tego osadu, co powodowa這 szorstko嗆 i sztywno嗆. I jeszcze to, 瞠 nie mo積a by這 my w這s闚 przez 48 h. Dzi瘯uj.

I tym sposobem dotar豉m do sklepu i kupi豉m Herbatint 4C B璠 go miesza z 5N. Chc mie jednolite, ciemne w這sy (zakryj pozosta這軼i po ombre, kt鏎e zrudzia造). Jak mi si zamarz ja郾iejsze refleksy to mam pasemka clip Znalaz豉m dzi, zapomniane. Tym sposobem wilk syty i owca ca豉
Stary 2013-05-14, 20:52   #3235
jolkas1paula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 308

dzieki
jolkas1paula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 20:59   #3236
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Poka wiadomo嗆
dzieki
Ja osobi軼ie dochodzi豉m do kolork闚, kt鏎e by造 naprawd ch這dne w 鈍ietle dziennym czy w domu (par stron do ty逝 wkleja豉m obecny kolor), ale jednak s這鎍e jest bezlitosne. W s這neczku zawsze mam rude refleksy. Te mi si marzy po prostu... br您owy neutralny br您 No wiecie... taki br您owy br您owy!!
Stary 2013-05-14, 21:42   #3237
chickencrazy
Rozeznanie

Ale w s這鎍u to pami皻am, 瞠 moje naturalki te troch rudawo-z這tawo wygl康a造.
Stary 2013-05-14, 21:50   #3238
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Ale w s這鎍u to pami皻am, 瞠 moje naturalki te troch rudawo-z這tawo wygl康a造.
moje tez
i kolezanek moich rowniez

u mnie znowu cieplutko
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-16, 14:05   #3239
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
moje tez
i kolezanek moich rowniez

u mnie znowu cieplutko
ja mam naturalki na poziomie 7 i te z這tawo- rudy reflex..to w naturalkach jest tak, jak przy pigmentacji, ciemne poziomy maja wi璚ej czerwieni, 鈔ednie poziomy - rude/pomara鎍zowe, a blondy naturalne maj pigment z馧ty/z這ty
Stary 2013-05-16, 14:18   #3240
Shade_23
Zadomowienie

Chyba trzeba si cieszy z tego, co jest Ola s這鎍e skoro jest takie bezlitosne

Ja w豉郾ie farbuj 5N+4C. Zobaczymy...
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-10-23 20:47:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.

Advertisement