Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 11 - Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-28, 21:18   #301
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
A widzisz, to nam duuuu穎 u豉twi這. Jak tonowa to na 100% mia豉 na my郵i mixy, bo tonery do blondu odpadaj bo s za s豉be wi璚 i 鈍iate趾o nadziei jest.
Kiedy gdzie czyta豉m, 瞠 br您 zimny uzyskuje si mieszzaj帷 kolory podstawowe. Jak zmiesza si pochodne to ju wyjdzie troch bardziej "ciep豉wy", ale niewa積e, na pocz徠ek aby t czerwie wyt瘼i!
Aaaaaa! to jak w domku robi, to nie przeskoczysz...my雲a豉m, 瞠 u kogo pracuje i mog豉by sobie dorobi z boku...
No to nie ma si co poddawa i pozostaje kombinowanie, a to to nam wychodzi najbardziej
niestety, ma swoj salon i dobra renome

tak, tonowac, powiedziala, ze nie ma problemu i da sie zrobic. sama jest brunetka, jej jedynej oddalalbym swoje wlosy w jej rece szczegolnie, ze tez lubi zimne brazy. ale cena jak narazie jest nie dla mnie

jezeli mialaby kupic to 7AA t farouk, to wczesniej robie mixy, czy mieszam do farby? co bede musiala zrobic za 2-3tyg, a wczesniej trzeba farby zamowic... czasami to juz mam ochote castingiem sie farbnac, zeby wszystko rowno pokrylo i miec z glowy
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-29, 07:00   #302
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 719

W豉郾ie jestem po kolejnym farbowaniu faroukiem 6AA z mixem tym razem tylko zielonym, kolor jaki mi wysze to bardzo ciemny, zimny br您, ale chyba z mieszank mix闚 niebieskim i zielonym wychodzi這 fajniej. Jeszcze zobacz jak si b璠zie tym razem wymywa, ale nigdy rudego przynajmniej nie by這, raczej bardziej z這to.
Stary 2011-03-29, 16:50   #303
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez aklina Poka wiadomo嗆
W豉郾ie jestem po kolejnym farbowaniu faroukiem 6AA z mixem tym razem tylko zielonym, kolor jaki mi wysze to bardzo ciemny, zimny br您, ale chyba z mieszank mix闚 niebieskim i zielonym wychodzi這 fajniej. Jeszcze zobacz jak si b璠zie tym razem wymywa, ale nigdy rudego przynajmniej nie by這, raczej bardziej z這to.
Czy ten 6AA ma zielonkawy kolor jak 7AA? I doda豉 jeszcze zielony mix to w takim razie bordo neutralizowala? bo ostatnio nie mog豉 sprecyzowa czy rudy, czy bordo. No a pewnie jak wcze郾iej pomiesza豉 z niebieskim to lepiej wysz這, bo tam pewnie troch rudego by這.
A jak w s這鎍u? nie mieni si na zielono? Mia豉 mniej/wi璚ej taki kolor jak caate? Bo Ona w豉郾ie szuka cudownego 鈔odka
Wklej fotki w s這鎍u co by鄉y sobie poogl康a造 Ja masz jakie przed farbowaniem, to te mile widziane.

Caate - O widzisz, aklina w podobnej sytuacji.
Ja sobie najpierw zrobi same mixy i zobacz jaki efekt b璠zie. Na g鏎 potrzebuj niebieski a na d馧 fioletowy. Ale, 瞠 mi si ju poziom 7 troch wyp逝ka, to mo瞠 b璠 musia豉 poprawi natur lub nawet zmiesza z mixami. Dla mnie bezpieczniej najpierw zrobi tonowanie mixami (1:5) na pocz徠ek na 1,9%oxy bo w razie niepowodzenia si sp逝cze. I tobie te tak radz na pocz徠ek. Potem na 6% b璠zie mo積a zrobi, 瞠by si mocniej wgryz這 , a w razie czego zmieni proporcje mix闚.
A jak zafarbujesz Castingiem (jaki numer?) to i tak reflex zostanie taki jak masz teraz, tylko si przyciemni.

Pozdrawiam s這necznie
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-29, 17:26   #304
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Czy ten 6AA ma zielonkawy kolor jak 7AA? I doda豉 jeszcze zielony mix to w takim razie bordo neutralizowala? bo ostatnio nie mog豉 sprecyzowa czy rudy, czy bordo. No a pewnie jak wcze郾iej pomiesza豉 z niebieskim to lepiej wysz這, bo tam pewnie troch rudego by這.
A jak w s這鎍u? nie mieni si na zielono? Mia豉 mniej/wi璚ej taki kolor jak caate? Bo Ona w豉郾ie szuka cudownego 鈔odka
Wklej fotki w s這鎍u co by鄉y sobie poogl康a造 Ja masz jakie przed farbowaniem, to te mile widziane.

Ja sobie najpierw zrobi same mixy i zobacz jaki efekt b璠zie. Na g鏎 potrzebuj niebieski a na d馧 fioletowy. Ale, 瞠 mi si ju poziom 7 troch wyp逝ka, to mo瞠 b璠 musia豉 poprawi natur lub nawet zmiesza z mixami. Dla mnie bezpieczniej najpierw zrobi tonowanie mixami (1:5) na pocz徠ek na 1,9%oxy bo w razie niepowodzenia si sp逝cze. I tobie te tak radz na pocz徠ek. Potem na 6% b璠zie mo積a zrobi, 瞠by si mocniej wgryz這 , a w razie czego zmieni proporcje mix闚.
A jak zafarbujesz Castingiem (jaki numer?) to i tak reflex zostanie taki jak masz teraz, tylko si przyciemni.

Pozdrawiam s這necznie

poslucham sie Ciebie
z Castingiem to jakims ciemnym blondem, bo one podobno ciemne wychodza, ale nie pomyslalam oczywiscie o tym, ze poswiata zostanie ta sama

to teraz mam pytanie obojetny jaki mix kupic? chodzi mi o firme. Chantal jest najtanszy bo juz po 10zl/tubka i maja niebieski i zielony klik wella juz jest po 25zl/szt...
Stary 2011-03-29, 17:52   #305
feelin_soo_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 798

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
niestety jest bardzo droga jak dla mnie, znam innych fryzjerow jej pokrojow, zdolnosci itp, ale z nimi to roznie bywa, raz im wyjdze raz nie, a farbowanie 250-350zl.
ona nie chciala mi robic dekoloryzacji, bo wie ze juz ja mialam, chciala tonowac powiedziala, ze koloryzcja pierwszy raz u niej to 300zl ze scieciem, a nastepne wizyty to juz 190zl. ona prowadzi salon w domu, na bank nie robi poza, chyba tylko rodzinie i znajomym

dziekuje za wytlumaczenie, zaraz poszukam
Prosze powiedz mi co to za fryzjerka ?
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-29, 18:00   #306
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka wiadomo嗆
Prosze powiedz mi co to za fryzjerka ?
Ania z Kwiskiej, Studio Urody. jak zdecydujesz sie na wizyte to zrob zdjecie przed i po
Stary 2011-03-29, 18:15   #307
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
poslucham sie Ciebie............. ......

to teraz mam pytanie obojetny jaki mix kupic? chodzi mi o firme. Chantal jest najtanszy bo juz po 10zl/tubka i maja niebieski i zielony klik wella juz jest po 25zl/szt...
Na temat chantala Shade si mo瞠 wypowiedzie, bo ja mia豉m tylko niebieski Welle CT i teraz sprawi豉m sobie allwaves mix niebieski i czerwony (bo s tanie p豉ci豉m 11.99) i b璠 miesza na fiolet , bo maj tylko 3 podstawowe kolory mix闚 i farby 7.0 i 8.0 (p豉ci豉m po 13,99). Ostatnio po farbie7.0 mia豉m fajne w這sy i dlatego mi ta firma podpasowa豉. Kt鏎a z dziewczyn te by豉 zadowolona z tej farby. Z innych firm to tylko Welle CT mia陰m, wi璚 nie mam za bardzo por闚nania i nie mog si wypowiada.
Ja na Twoim miejscu kupi豉bym sobie w豉郾ie 3 podstawowe mixy i ewentualnie nature 7 lub 6 i miesza豉. No i oczywi軼ie jakie tanie, chantal jest chyba du篡. Zawsze jak Ci co b璠zie trzeba skorygowa to dobierzesz sobie na podstawie ko豉 koloru tak mixy, 瞠 wszystko zneutralizujesz. . chocia Ty tylko potrzebujesz niebieski i zielony!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-03-29 o 18:43
Stary 2011-03-29, 19:17   #308
feelin_soo_me
Zadomowienie

Cytat:
Ania z Kwiskiej, Studio Urody. jak zdecydujesz sie na wizyte to zrob zdjecie przed i po
Aaaaa... wiec to ta oslawiona na wizazu Pani Ania coraz bardziej ciekawi mnie co ona takiego z wlosami robi, moze poswiece te "kilka" zloty i sie wybiore, bo nie jestem zbytnio zadowolona z ostatniej koloryzacji u mojej fryzjerki. ale to dopiero za jakies 2 tyg
Stary 2011-03-29, 19:45   #309
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Aaaaa... wiec to ta oslawiona na wizazu Pani Ania coraz bardziej ciekawi mnie co ona takiego z wlosami robi, moze poswiece te "kilka" zloty i sie wybiore, bo nie jestem zbytnio zadowolona z ostatniej koloryzacji u mojej fryzjerki. ale to dopiero za jakies 2 tyg
cuda robi
doradza, ma swietne ciencie. moje wlosy po jej wizycie sa u mnie w podpisie na samym koncu, jak mam malinowy sweterek a wlosy proste. nie farbowalam u niej jeszcze

Cytat:
Na temat chantala Shade si mo瞠 wypowiedzie, bo ja mia豉m tylko niebieski Welle CT i teraz sprawi豉m sobie allwaves mix niebieski i czerwony (bo s tanie p豉ci豉m 11.99) i b璠 miesza na fiolet , bo maj tylko 3 podstawowe kolory mix闚 i farby 7.0 i 8.0 (p豉ci豉m po 13,99). Ostatnio po farbie7.0 mia豉m fajne w這sy i dlatego mi ta firma podpasowa豉. Kt鏎a z dziewczyn te by豉 zadowolona z tej farby. Z innych firm to tylko Welle CT mia陰m, wi璚 nie mam za bardzo por闚nania i nie mog si wypowiada.
Ja na Twoim miejscu kupi豉bym sobie w豉郾ie 3 podstawowe mixy i ewentualnie nature 7 lub 6 i miesza豉. No i oczywi軼ie jakie tanie, chantal jest chyba du篡. Zawsze jak Ci co b璠zie trzeba skorygowa to dobierzesz sobie na podstawie ko豉 koloru tak mixy, 瞠 wszystko zneutralizujesz. . chocia Ty tylko potrzebujesz niebieski i zielony!
dla mnie wella za droga, a jak to sie nie rozni niczym, to ja nie lubie przeplacac tylko pozniej jakbym chciala zmieszac z natura, to bym musiala ich firmy kupic mixy... czyli bym musiala przed farbowaniem farba wybranej firmy, jakies pare myx wczesniej robic mixy?

poczekam na wypowiedz Shade o Chantal , bo moze bym sie zkusila na 7.1
Stary 2011-03-29, 19:53   #310
feelin_soo_me
Zadomowienie

Cytat:
cuda robi
doradza, ma swietne ciencie. moje wlosy po jej wizycie sa u mnie w podpisie na samym koncu, jak mam malinowy sweterek a wlosy proste. nie farbowalam u niej jeszcze

Teraz to juz wogole sie nie opr temu zeby do niej nie pojsc
Stary 2011-03-29, 20:00   #311
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
cuda robi

dla mnie wella za droga, a jak to sie nie rozni niczym, to ja nie lubie przeplacac tylko pozniej jakbym chciala zmieszac z natura, to bym musiala ich firmy kupic mixy... czyli bym musiala przed farbowaniem farba wybranej firmy, jakies pare myx wczesniej robic mixy?

poczekam na wypowiedz Shade o Chantal , bo moze bym sie zkusila na 7.1
Dlatego ja wybra豉m tani firm bo sie przejecha豉m u fryzjera na dro窺zym Goldwellu, bo raz dwa sie u mnie sp逝ka i widz, 瞠 firma i cena nie idzie w parze z jako軼i to po co przep豉ca.
Mixy musz by z tej samej firmy co farba. Mixy mo瞠sz stosowa same, bez farby, co na zasadzie szmponu koloryzuj帷ego jak na s豉bszej wodzie np 3%, albo na 6% ,jak chcesz.
A co do koloru 7.1 to kiedy robi豉m Elgonem na 6% i rude wysz造, ostatnio te kt鏎a sie skar篡豉, 瞠 rude i ten popiel nie zadziala bo za s豉by. A jak na bordo na這篡sz popiel to b璠ziesz mie bak豉瘸n. No ale to wiadomo
Shade - gdzie jeste? Co wiesz o mixach i farbach chantala?
Stary 2011-03-29, 20:13   #312
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Teraz to juz wogole sie nie opr temu zeby do niej nie pojsc
tez sie naogladalam takich zdjec i poszlam a moje wlosy przed wizyta, mam gdzies ale zdjecie bez lampy wiec nie jest obiektywne.

Cytat:
Dlatego ja wybra豉m tani firm bo sie przejecha豉m u fryzjera na dro窺zym Goldwellu, bo raz dwa sie u mnie sp逝ka i widz, 瞠 firma i cena nie idzie w parze z jako軼i to po co przep豉ca.
Mixy musz by z tej samej firmy co farba. Mixy mo瞠sz stosowa same, bez farby, co na zasadzie szmponu koloryzuj帷ego jak na s豉bszej wodzie np 3%, albo na 6% ,jak chcesz.
A co do koloru 7.1 to kiedy robi豉m Elgonem na 6% i rude wysz造, ostatnio te kt鏎a sie skar篡豉, 瞠 rude i ten popiel nie zadziala bo za s豉by. A jak na bordo na這篡sz popiel to b璠ziesz mie bak豉瘸n. No ale to wiadomo
Shade - gdzie jeste? Co wiesz o mixach i farbach chantala?
a jakie ma oznaczenie allwaves z mixow? bo na all nic nie widze

jak nie to zakupie Chantal i bede robic tak jak napisalas wode musze zuzyc 1,9%, chyba ze juz sie przeterminowala, zaraz sprawdze bo ostatnio farbowalam wlasnie na 3% ciagle

edit: ile sa wazne utleniacze? u mnie nic nie pisze, a by mi tak starczylo go jeszcze na 2-3farbowania

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-29 o 20:17
Stary 2011-03-29, 20:51   #313
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
tez sie naogladalam takich zdjec i poszlam a moje wlosy przed wizyta, mam gdzies ale zdjecie bez lampy wiec nie jest obiektywne.

a jakie ma oznaczenie allwaves z mixow? bo na all nic nie widze

jak nie to zakupie Chantal i bede robic tak jak napisalas wode musze zuzyc 1,9%, chyba ze juz sie przeterminowala, zaraz sprawdze bo ostatnio farbowalam wlasnie na 3% ciagle

edit: ile sa wazne utleniacze? u mnie nic nie pisze, a by mi tak starczylo go jeszcze na 2-3farbowania
Na utleniaczu masz z ty逝 znaczek otwartego "kremu" z np. 12M lub 18M to 18miesi璚y od otwarcia.
Zamawia豉m ostatnio u.................. i od niego te zdj璚ie, co by nie by這 nadu篡, 111,333,666,Allwaves(瞠by uzyska pochodne trzeba chyba miesza, bo nie maj zieleni i trzebaby by這 z tym z這cistym miesza b喚kitny)
W chantelu wi瘯szy wyb鏎:

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:37
Stary 2011-03-29, 20:59   #314
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Na utleniaczu masz z ty逝 znaczek otwartego "kremu" z np. 12M lub 18M to 18miesi璚y od otwarcia.
Zamawia豉m ostatnio u fryz-30 i od niego te zdj璚ie, co by nie by這 nadu篡, 111,333,666,Allwaves(瞠by uzyska pochodne trzeba chyba miesza, bo nie maj zieleni i trzebaby by這 z tym z這cistym miesza b喚kitny)
W chantelu wi瘯szy wyb鏎:
no wlasnie nie mam znaczka, a utleniacz mam z matrixa i mam go juz rok rowno i sie zastanawiam

tylko, ze nie mam gwarancji wlasnie, ze wyjdzie mi ten zolty z niebieski, niby wg palety kolorow powinno...

poczekam na wypowiedz Shade, lub kogos kto uzywal mixow Chantal, bo tam mam juz gotowe kolorki Pamietam, ze Shade byla zadowolona ale to z tego 0.1 i niebieskiego mixu, ale chcialabym wiedziec jak z jego trwalosci i jak z kondycja wlosow...

Tobie, ddziekuje pieknie za poswiecony mi czas
Stary 2011-03-29, 22:46   #315
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 719

Cytat:

Pozdrawiam s這necznie
Hmm nie wiem, dla mnie tam zielonego nic nie by這, raczej bardziej niebieski.
Ju wiem- ten kolor, kt鏎y pr鏏owa豉m przykry by bardziej rudy Jutro zrobie wywiad 鈔odowiskowy jak mo積a nazwa kolor, kt鏎y mam i zobacz, czy wyjd jakie fotki, bo mam tylko mo磧iwo嗆 zrobienia telefonem. Ale zielonej po鈍iaty na pewno nie ma. Chyba bardziej z這to, jest to w og鏊e mo磧iwe, czy mam co z g這w? Caate wg mnie mia豉 ten kolor bardziej zimny ni mam teraz. Czyli jednak ten niebieski mix by si przyda.
Co czuj, 瞠 porw si na Colorance nast瘼nym razem, tylko nie wiem jaki mix wzi望.
Stary 2011-03-30, 08:59   #316
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
.....Tobie, ddziekuje pieknie za poswiecony mi czas
Kochana, nie ma za co, zobaczymy jakie efekty b璠 to wtedy podzi瘯ujesz. No to za twoje powodzenie
No to jednak lepiej z chantala bo s gotowe i tanie i duuu瞠.
Ja na oxy Elgonu mam 12M. Oxy Leo i Allvawes zostawi豉m u rodzic闚, wi璚 Ci nie powiem, bo nie mam pod r瘯a. Mo瞠 si inne dziewczyny wypowiedz
Stary 2011-03-30, 09:18   #317
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Kochana, nie ma za co, zobaczymy jakie efekty b璠 to wtedy podzi瘯ujesz. No to za twoje powodzenie
No to jednak lepiej z chantala bo s gotowe i tanie i duuu瞠.
Ja na oxy Elgonu mam 12M. Oxy Leo i Allvawes zostawi豉m u rodzic闚, wi璚 Ci nie powiem, bo nie mam pod r瘯a. Mo瞠 si inne dziewczyny wypowiedz
poczytam jeszcze w Icz. o Chantal, moze odkopie posty Shade, a jak nie to i tak zamowie, bo sa duze i tanie

zdalam sobie sprawe, ze ja uzywalam tego utleniacza tylko do matrixa color sync, pomylilo mi sie, myslalam ze mam z welli, a ja mam ten MATRIX
COLOR SYNC
AKTYWATOR 2,7%
1000 ml
Do stosowania wy陰cznie z kremem koloryzujacym COLOR SYNC.
Zawiera wod utlenion 2,7%

moge go stosowac do mixow?

i nigdzie w necie nie moge znalezc jego daty waznosci
Stary 2011-03-30, 09:46   #318
zyta82
Rozeznanie

My ju same si mieszamy Przecie napisa豉 wcze郾iej o Matrixie, a nie o Wellistyki nam si przegrzewaj
A ten, 2.7% wykorzystaj do mix闚, pewnie przynajmniej Ci si nie zmarnuje, po prostu b璠zie si wyp逝kiwa szybciej ni 6%, ale d逝瞠j si trzyma niz na 1,9%.
Szamponetki te do "24" my s robione na 3% a Wella CT na 4%
A shade na pewno stosowa豉 chantalowe mixy wtedy jak mia豉 "morskie" w這ski.
Stary 2011-03-30, 10:12   #319
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
My ju same si mieszamy Przecie napisa豉 wcze郾iej o Matrixie, a nie o Wellistyki nam si przegrzewaj
A ten, 2.7% wykorzystaj do mix闚, pewnie przynajmniej Ci si nie zmarnuje, po prostu b璠zie si wyp逝kiwa szybciej ni 6%, ale d逝瞠j si trzyma niz na 1,9%.
Szamponetki te do "24" my s robione na 3% a Wella CT na 4%
A shade na pewno stosowa豉 chantalowe mixy wtedy jak mia豉 "morskie" w這ski.
no wlasnie, mi sie juz wszystko pomieszalo

bo wczoraj mowilam o matrixie 1,9%, a nie ma takiej, a Ty pisalas o welli, a wella ma z tego co pamietam 1,9% i dzisiaj od nowa ogladam opakowanie z matrixa i tam jak byk 2,7% napisane, to pokrecilam nie chudo

tylko ta data waznosci mnie martwi

doobra, nie wiem co mnie pokusilo, ale stwierdzilam, ze zrobie zdjecia, zeby upewnic sie czy na pewno mix niebieski i zielony bedzie dla mnie bo jestem 3tyg od polozenia 6MB colorance, wiec juz sie wyplukalo wg mnie wszystko... w pelni slonca robilam zdjecia i troche sie przerazilam, bo ja tu widze zloto, to moze powinnam jeszcze kupic mix z Chantal ten perlowy (bo to fiolet potrzeba prawda?)

wiem, truje okropnie, ale zdecydowalam sie na chantal i bede zaraz zamawiac, to chce to zrobic jedna przesylka, wybaczcie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC19882.jpg (167,0 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19880-1.jpg (109,1 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19883.jpg (125,2 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19889.jpg (134,7 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19890.jpg (151,8 KB, 33 za豉dowa)
Stary 2011-03-30, 10:57   #320
zyta82
Rozeznanie

Ja widz na g鏎ze rude(na ostatnim troszke z這ta jest, ale niebieski pownien wystarczy), a d馧 jaki bak豉瘸n? Bo jak fiolet to trzeba 鄴速y, a jak czerwie to zielony, jak masz pomi璠zy bak豉瘸n to seledyn. Dlatego pis掖彩, 瞠 najlepiej kupi 3 podstawowe mixy i miesza.
Srebrny to jest taki "popiel/niebieski" dla jasnych poziom闚 powy瞠j 8, Tobie si chyba nie sprawdzi.
A jak nie otwiera陰s cz瘰to oxy to si pewnie nie utleni. co innego jak fryzjer co chwil otwiera.
shade!!!!!???

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:39
Stary 2011-03-30, 11:35   #321
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ja widz na g鏎ze rude(na ostatnim troszke z這ta jest, ale niebieski pownien wystarczy), a d馧 jaki bak豉瘸n? Bo jak fiolet to trzeba 鄴速y, a jak czerwie to zielony, jak masz pomi璠zy bak豉瘸n to seledyn. Dlatego pis掖彩, 瞠 najlepiej kupi 3 podstawowe mixy i miesza.
Srebrny to jest taki "popiel/niebieski" dla jasnych poziom闚 powy瞠j 8, Tobie si chyba nie sprawdzi.
A jak nie otwiera陰s cz瘰to oxy to si pewnie nie utleni. co innego jak fryzjer co chwil otwiera.
shade!!!!!???
tak, dol mi wyglada na baklazan, to jest ta polowa wlosow po dekoloryzacji...

ale tez widze, odrobine czerwieni ale to w sloncu, ale fiolet tez tam jest, dla mnie to taki fioletowo-czerwony, im ciemniej to fiolet, a tam gdzie jasniej widac czerwien. seledyn zrobie z pomaranczowego z niebieskim, bo z zoltym wyjdzie zielen. zloto mam na odroscie 4cm, jak wyprostuje wlosy i w cieniu ogladalam je, to zawsze w tym miejscu jest tak szaro.

albo kupie zolty, niebieski, czerwony i bede mieszac, ale nie wiem czy sobie z tym poradze, bo wtedy na rozne partie wlosow bede dawac inny mix, prawda? jak na dol skomponuje fiolet z seledynem, a na gore zielen z niebieskim to bedzie dobrze?

to sie nazywa miec mix na glowie

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-30 o 11:38
Stary 2011-03-30, 12:36   #322
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

O co chodzi z tym otwieraniem cz瘰tym, bo nie zjarzy豉m...
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-30, 12:43   #323
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
O co chodzi z tym otwieraniem cz瘰tym, bo nie zjarzy豉m...
na moj rozum, jak otwierasz czesto i zostawiasz otwarte na dluzej, to utleniacz wietrzeje i traci swoje wlasciwosci, to bylo odnosnie tego, ze ja nie wiem do kiedy mam utleniacz wazny, a mam go juz rok i waham sie czy moge go uzywac.

ooo jestes

pomozesz mi
powiesz cos wiecej o mixach Chantal i co Twoim zdaniem powinnam polozyc na swoje?
czy wystarczy zielen i niebieski?
Stary 2011-03-30, 12:53   #324
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
na moj rozum, jak otwierasz czesto i zostawiasz otwarte na dluzej, to utleniacz wietrzeje i traci swoje wlasciwosci, to bylo odnosnie tego, ze ja nie wiem do kiedy mam utleniacz wazny, a mam go juz rok i waham sie czy moge go uzywac.

ooo jestes

pomozesz mi
powiesz cos wiecej o mixach Chantal i co Twoim zdaniem powinnam polozyc na swoje?
czy wystarczy zielen i niebieski?
Utleniacze maj dosy kr鏒k 篡wotno嗆 i lepiej je faktycznie szybko zu篡 - mam te podobny problem, bo kupuj wielgachne butle zawsze W豉郾ie musz si zaopatrzy w nowy.

Co do mix闚 Chantal... Niebieski + zielony spokojnie wystarczy! Jakiego jeszcze chcia豉by u篡? Reszta jest ciep豉. No jeszcze maj per這wo-srebrny, ale on daje efekt przy wy窺zych poziomach. Mam go i dodaj do niebieskiego, ale i tak ca貫 zadanie odwala w豉郾ie niebieski.

Te musz kupi bo moje "szantalki" maj prawie rok, a ostatnio, po dekoloryzacji zn闚 si do nich przekona豉m! Tanie a dobre, wi璚 kupuj nowy mix blue i farbk 8,11
Stary 2011-03-30, 13:01   #325
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Utleniacze maj dosy kr鏒k 篡wotno嗆 i lepiej je faktycznie szybko zu篡 - mam te podobny problem, bo kupuj wielgachne butle zawsze W豉郾ie musz si zaopatrzy w nowy.

Co do mix闚 Chantal... Niebieski + zielony spokojnie wystarczy! Jakiego jeszcze chcia豉by u篡? Reszta jest ciep豉. No jeszcze maj per這wo-srebrny, ale on daje efekt przy wy窺zych poziomach. Mam go i dodaj do niebieskiego, ale i tak ca貫 zadanie odwala w豉郾ie niebieski.

Te musz kupi bo moje "szantalki" maj prawie rok, a ostatnio, po dekoloryzacji zn闚 si do nich przekona豉m! Tanie a dobre, wi璚 kupuj nowy mix blue i farbk 8,11
dziekuje
swojego utleniacza uzylam z 7x, mam nadzieje, ze da rade, bo szkoda mi go wyrzucac. mnie praktykuja male buteleczki ostatnio,bo nie musiaalam meczyc sie odmierzaniem, no i ten porzucilam w zapomnienie

na dole mam takie fiolety-czerwienie, jak to Zyta nazwala baklazan, stad moje pytanie czy jak na calosc dam niebieski z zielonym, to czy to wystarczy... myslalam nad zakupem 3podstawowych i mieszac, albo kupic nieb,ziel,pomaranczowy i tworzyc seledyn, jak Zyta radzila na ten baklazan.

super, ze Ci mixy ich pasuja, to tymbardziej zamowie ze spokojnym sercem
Stary 2011-03-30, 13:08   #326
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
dziekuje
swojego utleniacza uzylam z 7x, mam nadzieje, ze da rade, bo szkoda mi go wyrzucac. mnie praktykuja male buteleczki ostatnio,bo nie musiaalam meczyc sie odmierzaniem, no i ten porzucilam w zapomnienie

na dole mam takie fiolety-czerwienie, jak to Zyta nazwala baklazan, stad moje pytanie czy jak na calosc dam niebieski z zielonym, to czy to wystarczy... myslalam nad zakupem 3podstawowych i mieszac, albo kupic nieb,ziel,pomaranczowy i tworzyc seledyn, jak Zyta radzila na ten baklazan.

super, ze Ci mixy ich pasuja, to tymbardziej zamowie ze spokojnym sercem
Oj a tak na mixach to ja si nie znam Moja wiedza to nic innego jak eksperymenty na w豉snych w這sach

Ja bym si ba豉 bawi w tworzenie odcieni wg ko豉 kolor闚 Fioletowy kolor z w這s闚 to mo瞠 bardziej ziele powinna przyt逝mi ni niebieski... Hm... Chocia czasem tak na serio ci篹ko oceni jakie te refleksy nasze naprawd s...
Stary 2011-03-30, 13:31   #327
caate
Zakorzenienie

GG do caate

ehhh to juz nie wiem co zrobic

chyba kupie niebieski, zielony i zolty, tylko tez bez sensu bo jak zolty z niebieskim wymieszam to mam zielony, ale jak zrobic ten seledyn...

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

teraz znajde tylko cudem uczciwego sprzedawce, bo wszedzie jest fryz i to z negatywnymi komenatarzami na swoich 3kontach z ostatnich 7dni...

zdecydowalam sie na zakup mixa niebieskiego i zielonego, jak to nie pomoze to bede dalej kombinowac.

Dziekuje
Stary 2011-03-30, 16:17   #328
zyta82
Rozeznanie

zdublowa陰m i dlatego usune豉m, post wy瞠j

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-03-30 o 17:00
Stary 2011-03-30, 16:53   #329
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
ehhh to juz nie wiem co zrobic

chyba kupie niebieski, zielony i zolty, tylko tez bez sensu bo jak zolty z niebieskim wymieszam to mam zielony, ale jak zrobic ten seledyn...

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

teraz znajde tylko cudem uczciwego sprzedawce, bo wszedzie jest fryz i to z negatywnymi komenatarzami na swoich 3kontach z ostatnich 7dni...

zdecydowalam sie na zakup mixa niebieskiego i zielonego, jak to nie pomoze to bede dalej kombinowac.

Dziekuje
Wys豉豉m Ci maila!!!!
Ja kupuje w KTPI i to te jest fryz30, ostatnio dzwoni do mnie i pisa maile jak nie mia tej farby co potrzebowa豉m. Nawet przes豉 zpowrotem kas na konto. Ja jestem zadowolona z jego sklepu, 3 razy bra豉m
Tak potrzebujesz inne na g鏎 i na d馧, a odrost masz naturalny? jak tak to na niego nie k豉d!!!
No to ja Ci rozrysowa陰m na ko豉ch: prosz si nie 鄉iaI teraz opis:

Na A (bak豉瘸n) potrzebujesz G , a 瞠by uzyska G dajesz np 1 造磬 D i 1 造輳 H i po wymieszaniu masz 2 造磬i F. Teraz do tych 2 造瞠k F dodaj 2 造磬i H i masz G (czyli do tego potrzebujesz niebieski i 鄴速y mix)

Teraz na Rudy jak masz czysto rudy to na C dajesz podstawowy niebieski A.
Jak jest bardziej 鄴速y to na D potrzebujesz B.
Musisz zmieszac po1 造盧e podstawowych A i E to Ci wyjdzie 2 造磨 F. I teraz do 2 造瞠k F dodaj 2 造磨 A (podstawowego niebieskiego i masz B.
No to tyla!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:40
Stary 2011-03-30, 17:19   #330
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Wys豉豉m Ci maila!!!!
Ja kupuje w KTPI i to te jest fryz30, ostatnio dzwoni do mnie i pisa maile jak nie mia tej farby co potrzebowa豉m. Nawet przes豉 zpowrotem kas na konto. Ja jestem zadowolona z jego sklepu, 3 razy bra豉m
Tak potrzebujesz inne na g鏎 i na d馧, a odrost masz naturalny? jak tak to na niego nie k豉d!!!
No to ja Ci rozrysowa陰m na ko豉ch: prosz si nie 鄉iaI teraz opis:

Na A (bak豉瘸n) potrzebujesz G , a 瞠by uzyska G dajesz np 1 造磬 D i 1 造輳 H i po wymieszaniu masz 2 造磬i F. Teraz do tych 2 造瞠k F dodaj 2 造磬i H i masz G (czyli do tego potrzebujesz niebieski i 鄴速y mix)

Teraz na Rudy jak masz czysto rudy to na C dajesz podstawowy niebieski A.
Jak jest bardziej 鄴速y to na D potrzebujesz B.
Musisz zmieszac po1 造盧e podstawowych A i E to Ci wyjdzie 2 造磨 F. I teraz do 2 造瞠k F dodaj 2 造磨 A (podstawowego niebieskiego i masz B.
No to tyla!

ale mi to pieknie wytlumaczylas! jestem Ci wdzieczna, normalnie zrozumialam

dziekuje Ci pieknie

ta opcja mi najbardziej pasuje, bo jak cos to bede miala 3mix i pozniej ebde miala wiekszy wybor w mieszaniu

zaraz wejde na ta strone co polecasz, bo na all znalazlam farby chantal sa po 10,55zl a juz mix mi facet napisal, ze jest po 14,55zl a za kazda farbe place przesylke czyli 3x8,50zl to mi sie nie oplaca fryz jest na all, ale ma duzo negatywow, zaraz przemysle sprawe z uzytkownikami, jednak u niego najtaniej wychodzi bo ma farby po 10,55 i przesylka jeden raz place 7,50 ekonomicznym.

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-30 o 17:20
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.