Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 111 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-06-03, 16:50   #3301
amelliiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Czy moglby moze ktos mi podac linka do tych farb topazowych ? Z gory dziekuje
amelliiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-04, 16:28   #3302
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 560

Nie鄉ia這 do陰czam

Przeczyta豉m w徠ek (ten i cz窷 I.). Niekt鏎e posty po 貫bkach, inne dwa razy. Du穎 wiedzia豉m, ale teraz wiem jeszcze wi璚ej. Szkoda, 瞠 w starych postach cz瘰to pousuwane s zdj璚ia w這s闚 Zdj璚ia w這s闚 + opis u篡tych specyfik闚 = bezcenny skarb.

Farbuj si ostatnio (od jakich 2 lat, mo瞠 kr鏂ej) r騜nymi pi徠kami drogeryjnymi. Wybieram 5, 5.0, 5.1, 5.13. Uciekam przed mahoniami, czerwieniami, pomara鎍zami ale jak si domy郵acie, one mnie goni

Postanowi豉m przej嗆 na farby profesjonalne, wiem jakie cyferki >po kropce< chc przetestowa, ale jedna my郵 nie daje mi spokoju.. Wydaje mi si, 瞠 pi徠ki profesjonalne s sporo ciemniejsze od pi徠ek drogeryjnych. Mam racj, czy tylko tak mi si wydaje? Wiem, 瞠 odcienie popielate wygl康aj na ciemniejsze. Ale mi si wydaje, 瞠 5 drogeryjna jest ja郾iejsza ni 5 profesjonalna. 5.1 drogeryjna jest ja郾iejsza ni 5.1 profesjonalna. Drogeryjne pi徠ki wychodz mi zawsze br您owe (podobnie jak na pude趾u), natomiast patrz帷 na pr鏏niki pi徠ek profesjonalnych widz bardzo ciemny br您, kt鏎y mo積a pos康zi o konszachty z czerni.

Czy kto, kto ma do鈍iadczenia z pi徠kami sklepowymi i fryzjerskimi, m鏬豚y zweryfikowa moje przemy郵enia?
Stary 2013-06-06, 00:14   #3303
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Nie鄉ia這 do陰czam

Przeczyta豉m w徠ek (ten i cz窷 I.). Niekt鏎e posty po 貫bkach, inne dwa razy. Du穎 wiedzia豉m, ale teraz wiem jeszcze wi璚ej. Szkoda, 瞠 w starych postach cz瘰to pousuwane s zdj璚ia w這s闚 Zdj璚ia w這s闚 + opis u篡tych specyfik闚 = bezcenny skarb.

Farbuj si ostatnio (od jakich 2 lat, mo瞠 kr鏂ej) r騜nymi pi徠kami drogeryjnymi. Wybieram 5, 5.0, 5.1, 5.13. Uciekam przed mahoniami, czerwieniami, pomara鎍zami ale jak si domy郵acie, one mnie goni

Postanowi豉m przej嗆 na farby profesjonalne, wiem jakie cyferki >po kropce< chc przetestowa, ale jedna my郵 nie daje mi spokoju.. Wydaje mi si, 瞠 pi徠ki profesjonalne s sporo ciemniejsze od pi徠ek drogeryjnych. Mam racj, czy tylko tak mi si wydaje? Wiem, 瞠 odcienie popielate wygl康aj na ciemniejsze. Ale mi si wydaje, 瞠 5 drogeryjna jest ja郾iejsza ni 5 profesjonalna. 5.1 drogeryjna jest ja郾iejsza ni 5.1 profesjonalna. Drogeryjne pi徠ki wychodz mi zawsze br您owe (podobnie jak na pude趾u), natomiast patrz帷 na pr鏏niki pi徠ek profesjonalnych widz bardzo ciemny br您, kt鏎y mo積a pos康zi o konszachty z czerni.

Czy kto, kto ma do鈍iadczenia z pi徠kami sklepowymi i fryzjerskimi, m鏬豚y zweryfikowa moje przemy郵enia?
Ja mam, ja mam
W og鏊e to fajnie, 瞠 jeste! Podziwiam, je郵i przeczyta豉 obie cz窷ci w徠ku!!

Te ubolewam nad brakiem zdj耩 w starszych postach, ale to wynik jakiej hakerskiej "zabawy" z tego co pami皻am

Odno郾ie Twojego pytania... Ja farbowa豉m wieloma farbami drogeryjnymi, a tak瞠 profesjonalkami. Przewa積ie by to w豉郾ie poziom 5, czasem 6... 7. Powiem tak, mnie si osobi軼ie wydaje, 瞠 raczej to sklepowa paleta bywa przek豉mana. Pami皻am, 瞠 drogeryjne br您y zawsze wychodzi造 mi jak czer! Najgorszy w tym wszystkim by taki ehm... sztuczny po造sk. Ko鎍闚ki, kt鏎e zazwyczaj ch這n farb jak w軼iek貫, stawa造 si totalnie czarne z tym w豉郾ie, jakby plastikowym po造skiem W farbach profesjonalnych raczej tego nie zauwa瘸豉m. Mo瞠 to kwestia pewnej wprawy w farbowaniu? Je郵i od d逝giego czasu "siedzi" si w produktach prof., to ma si ju pewien dryg w koloryzacji Jak dla mnie - farby profesjonalne wychodzi造 o wiele 豉dniej i naturalniej i jestem za nimi ca造m sercem, mimo i do popielatych im ci庵le daleko
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-06, 08:30   #3304
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Ja mam, ja mam
W og鏊e to fajnie, 瞠 jeste! Podziwiam, je郵i przeczyta豉 obie cz窷ci w徠ku!!
Dzi瘯uj za mi貫 powitanie i odpowied na moje gdybania
Oczywi軼ie cz窷 post闚 >przelecia豉m< na szybko, ale i tak dosiada豉m si do w徠ku ze 20 razy, aby wszystko prze郵edzi.

Cytat:
Odno郾ie Twojego pytania... Ja farbowa豉m wieloma farbami drogeryjnymi, a tak瞠 profesjonalkami. Przewa積ie by to w豉郾ie poziom 5, czasem 6... 7. Powiem tak, mnie si osobi軼ie wydaje, 瞠 raczej to sklepowa paleta bywa przek豉mana. Pami皻am, 瞠 drogeryjne br您y zawsze wychodzi造 mi jak czer! Najgorszy w tym wszystkim by taki ehm... sztuczny po造sk. Ko鎍闚ki, kt鏎e zazwyczaj ch這n farb jak w軼iek貫, stawa造 si totalnie czarne z tym w豉郾ie, jakby plastikowym po造skiem W farbach profesjonalnych raczej tego nie zauwa瘸豉m. Mo瞠 to kwestia pewnej wprawy w farbowaniu? Je郵i od d逝giego czasu "siedzi" si w produktach prof., to ma si ju pewien dryg w koloryzacji Jak dla mnie - farby profesjonalne wychodzi造 o wiele 豉dniej i naturalniej i jestem za nimi ca造m sercem, mimo i do popielatych im ci庵le daleko
A propos farb sklepowych: kiedy farbowa豉m w這sy "po ca這軼i", pewnie farby mia造 te inny sk豉d, i rzeczywi軼ie ko鎍闚ki mia豉m po ilu tam farbowaniach prawie czarne. Teraz jestem bardziej zadowolona z efekt闚, bo przyk豉dam si do farbowania (jestem bardziej 鈍iadoma, jak to robi poprawnie). Ponadto nie kombinuj ostatnio z kolorem. Bardziej skupi豉m si na tonacji, nutach w poblasku w這s闚, ni na zmianach z ciemnego br您u na 鈔edni blond Aczkolwiek domy郵am si, 瞠 profesjonalne farby daj o niebo lepszy efekt.

Sklepowe farby w 99% to kolory ciep貫, nie mo積a w nie wkr璚i mixtonu A paleta, nawet jak kto kocha rude nuty, jest uboga. St康 moje zainteresowanie koloryzacj profesjonaln Musz chyba zdoby si na odwag i tyle. Przetestuj na pasemku, czy nie wychodzi mi za ciemno bo nie marz o czerni. Czarny mia豉m ju w swoim 篡ciu dwa razy. 安iadomie. Nosi豉m d逝go granatow czer z dum, ale ju wystarczy

W ramach dzielenia si materia貫m dowodowym za陰czam dwa zdj璚ia. Wczoraj po這篡豉m Casting Creme Gloss 500, kt鏎y przez jakie 2 tygodnie nosi si na mojej g這wie do嗆 ch這dno. Nie jest to odcie idealny, ale zwa篡wszy na to, 瞠 to neutral i 瞠 to farba sklepowa, kolor jest OK. Nikt mi nie m闚i, 瞠 jestem ruda Ale, jak to Casting, spiera si.

Zdj璚ia robione w bezlitosnym 鈍ietle dziennym. W g喚bi domu kolor wydaje si ch這dny, wymarzony... ech.

Wydaje mi si, 瞠 bli瞠j mi do profesjonalnej 6, ni 5 (zw豉szcza, 瞠 ten kolor i tak mi si rozja郾i, bo to spieralny Casting). Nawet patrz帷 na zamieszczon wy瞠j palet: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3237
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2casting-creme-gloss-500.jpg (16,2 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg casting-creme-gloss-500.jpg (13,3 KB, 56 za豉dowa)

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-06-06 o 08:36
rumpleteazer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-06, 14:21   #3305
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Dzi瘯uj za mi貫 powitanie i odpowied na moje gdybania
Oczywi軼ie cz窷 post闚 >przelecia豉m< na szybko, ale i tak dosiada豉m si do w徠ku ze 20 razy, aby wszystko prze郵edzi.

A propos farb sklepowych: kiedy farbowa豉m w這sy "po ca這軼i", pewnie farby mia造 te inny sk豉d, i rzeczywi軼ie ko鎍闚ki mia豉m po ilu tam farbowaniach prawie czarne. Teraz jestem bardziej zadowolona z efekt闚, bo przyk豉dam si do farbowania (jestem bardziej 鈍iadoma, jak to robi poprawnie). Ponadto nie kombinuj ostatnio z kolorem. Bardziej skupi豉m si na tonacji, nutach w poblasku w這s闚, ni na zmianach z ciemnego br您u na 鈔edni blond Aczkolwiek domy郵am si, 瞠 profesjonalne farby daj o niebo lepszy efekt.

Sklepowe farby w 99% to kolory ciep貫, nie mo積a w nie wkr璚i mixtonu A paleta, nawet jak kto kocha rude nuty, jest uboga. St康 moje zainteresowanie koloryzacj profesjonaln Musz chyba zdoby si na odwag i tyle. Przetestuj na pasemku, czy nie wychodzi mi za ciemno bo nie marz o czerni. Czarny mia豉m ju w swoim 篡ciu dwa razy. 安iadomie. Nosi豉m d逝go granatow czer z dum, ale ju wystarczy

W ramach dzielenia si materia貫m dowodowym za陰czam dwa zdj璚ia. Wczoraj po這篡豉m Casting Creme Gloss 500, kt鏎y przez jakie 2 tygodnie nosi si na mojej g這wie do嗆 ch這dno. Nie jest to odcie idealny, ale zwa篡wszy na to, 瞠 to neutral i 瞠 to farba sklepowa, kolor jest OK. Nikt mi nie m闚i, 瞠 jestem ruda Ale, jak to Casting, spiera si.

Zdj璚ia robione w bezlitosnym 鈍ietle dziennym. W g喚bi domu kolor wydaje si ch這dny, wymarzony... ech.

Wydaje mi si, 瞠 bli瞠j mi do profesjonalnej 6, ni 5 (zw豉szcza, 瞠 ten kolor i tak mi si rozja郾i, bo to spieralny Casting). Nawet patrz帷 na zamieszczon wy瞠j palet: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3237
Nie b鎩 si pr鏏owa z profesjonalkami! Wi瘯szej krzywdy ni sklepowe na pewno Ci nie zrobi. Moim zdaniem warto te celowa w poziom a nawet dwa (zale篡 od marki) wy瞠j, od wyj軼iowego koloru w這s闚 - szczeg鏊nie je郵i farbuje si na niskim oxydancie (np. 3%). A jaka farba Ci interesuje? Masz ju co upatrzonego?
Stary 2013-06-06, 18:49   #3306
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

A ja siedzie i mysle, czy ryzykowac z Oyster i polozyc 8.0 bo to natura, a ostatnio tak wlasnie mi kladla fryzjerka nature z mixami i mi sie podobalo. No to mam wersje 8.0+ mix ash duuuzo+ malusienko niebieskiego i moje pytanie dodac odrobinke zielonego, czy to jakas dziwna reakcje moze zajsc i w efekcie zrobie sobie misza-masz druga opcja, polozyc sam ash+odrobinka niebieskiego z oxy na kilka minut. Siedze i gdybam, jest tu ktos
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-06, 18:58   #3307
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Nie b鎩 si pr鏏owa z profesjonalkami! Wi瘯szej krzywdy ni sklepowe na pewno Ci nie zrobi.
Boj si nie tyle farbowania, co doboru w豉軼iwego koloru

Wiem ju, 瞠 ze sklepowych 瘸dna "pi徠ka" krzywdy mi nie zrobi. Fakt, 瞠 poblask czasem wychodzi mi za rudy, ale sam kolor nie jest ani za ciemny ani za jasny. A jak patrz na profesjonalne pi徠ki, to ch這dne i neutrale wydaj mi si bardzo ciemne, prawie czarne (wygl康aj jak sklepowe "czw鏎ki" a nawet "tr鎩ki"). Nie wiem czy nie wybra "sz鏀tki". Z drugiej strony nie chc kupi farby za jasnej i mie ja郾iejszego odrostu. Troch zg逝pia豉m

Zastanawiam si czy nie skusi si na Toucha Welli (na wodzie 1,9%). Bo nie chc diametralnie zmienia koloru na d逝go軼i, a odrost mam w podobnym kolorze (tylko ch這dny ).

Za陰czam obrazek z moimi ostatnimi kolorami w這s闚. Nie jest to dzie這 grafiki komputerowej (sklei豉m na szybko), ale mo瞠 komu si przyda taka 軼i庵awka. A mo瞠 kto mi podpowie czy moje w這sy powinnam potraktowa profesjonaln 5 czy 6, aby otrzyma zbli穎n "ciemno嗆" w這s闚 z pi瘯nym ch這dnym blaskiem

Cytat:
Moim zdaniem warto te celowa w poziom a nawet dwa (zale篡 od marki) wy瞠j, od wyj軼iowego koloru w這s闚 - szczeg鏊nie je郵i farbuje si na niskim oxydancie (np. 3%). A jaka farba Ci interesuje? Masz ju co upatrzonego?
Czyli Ty uwa瘸sz, 瞠 mog豉bym spr鏏owa z 6?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farby-i-moje-wlosy.jpg (35,2 KB, 133 za豉dowa)
Stary 2013-06-06, 19:02   #3308
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
A ja siedzie i mysle, czy ryzykowac z Oyster i polozyc 8.0 bo to natura, a ostatnio tak wlasnie mi kladla fryzjerka nature z mixami i mi sie podobalo. No to mam wersje 8.0+ mix ash duuuzo+ malusienko niebieskiego i moje pytanie dodac odrobinke zielonego, czy to jakas dziwna reakcje moze zajsc i w efekcie zrobie sobie misza-masz druga opcja, polozyc sam ash+odrobinka niebieskiego z oxy na kilka minut. Siedze i gdybam, jest tu ktos
Klikn窸am w Tw鎩 podpis (pierwszy link) i pojawia si taki komunikat: "B喚dny Album. Je郵i mimo to uwa瘸sz, 瞠 link by prawid這wy, napisz maila do webmastera z opisem komunikat闚 i Twoich czynno軼i."
Stary 2013-06-06, 19:09   #3309
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Klikn窸am w Tw鎩 podpis (pierwszy link) i pojawia si taki komunikat: "B喚dny Album. Je郵i mimo to uwa瘸sz, 瞠 link by prawid這wy, napisz maila do webmastera z opisem komunikat闚 i Twoich czynno軼i."
hmm, u mnie dziala prawidlowo. Zobacz teraz: klik
Stary 2013-06-06, 19:26   #3310
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
hmm, u mnie dziala prawidlowo. Zobacz teraz: klik
Nadal mi nie dzia豉
Mo瞠 kto jeszcze spr鏏uje?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (23,0 KB, 14 za豉dowa)
Stary 2013-06-06, 19:40   #3311
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Nadal mi nie dzia豉
Mo瞠 kto jeszcze spr鏏uje?
to nie wiem, i tak najswiezszy kolor wstawialam tutaj na forum, a niue do albumu
Stary 2013-06-06, 19:46   #3312
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
to nie wiem, i tak najswiezszy kolor wstawialam tutaj na forum, a niue do albumu
Ale tam jest pewnie "historia" i chcia豉m sobie poogl康a Spr鏏uj jutro, mo瞠 si "odkrzaczy"

Kojarz Twoje w這sy z tego w徠ku, ale przez to, 瞠 przeczyta豉m ca造 w bardzo kr鏒kim czasie, to mi si nieco mieszaj w這sowe historie
Stary 2013-06-06, 20:11   #3313
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ale tam jest pewnie "historia" i chcia豉m sobie poogl康a Spr鏏uj jutro, mo瞠 si "odkrzaczy"

Kojarz Twoje w這sy z tego w徠ku, ale przez to, 瞠 przeczyta豉m ca造 w bardzo kr鏒kim czasie, to mi si nieco mieszaj w這sowe historie
dodalam nowe zdjecie, moze to pomoze bo wiem o co Ci chodzi, nawet nie jestem w stanie wrzucic tych zdj tutaj, bo mialam format, a zapisywac ich i opisywac po kolei, o jezu wybacz
Stary 2013-06-07, 13:15   #3314
Shade_23
Zadomowienie

A ja zrobi ma貫go off'a i reklam (legaln) przy okazji
Przesta豉m walczy z wiatrakami Zostaj przy moim neutralnym br您ie! Do tej pory ci庵le marudzi豉m, 瞠 kolor jest zbyt br您owy, zbyt ciep造, za ma這 popielaty, szary itd. I pewnie nadal bym tak marudzi豉, gdybym nie natkn窸a si na genialny produkt Gosha - Giant Sun Powder. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...t=25763&next=1 Nie b璠 si tu rozpisywa, bo wszystko jest w recenzji... Do czego zmierzam... Zawsze mi si wydawa這, 瞠 nie dla mnie s這neczne kolory. Jak cie do powiek, to szary, szaro-br您owy. Jak podk豉d to zimny be, jak bronzer to jak najch這dniejszy itd. Skusi豉m si na zakup Gosh, cho puderek ten jest totalnie z這ty! U篡豉m i szok... Dotar這 do mnie, 瞠 chyba sobie wmawia豉m co na si喚. Moja cera w z這tawo-br您owych kolorkach wygl康a naprawd super! Machn窸am do tego na oczka neutralny br您. Na bu嶔 u篡wam minera堯w MEOW - i te posz豉m w neutral (kolor siamese), gdzie wcze郾iej celowa豉m w ch這dne odcienie.
Powiem szczerze, 瞠 wygl康am jako tak zdrowiej, promienniej ni w tych szarych tonach. Podtrzymuj jednak nadal swoje zdanie, 瞠 wszelkie "nadmierne" ciep這 u mnie odpada! Kasztany, mahonie, rudo軼i itd. sprawiaj, 瞠 wygl康am zm璚zona i chora
Tym sposobem dosz豉m do punktu, w kt鏎ym wiem ju, 瞠 chc utrzyma br您owy kolor w這s闚 Nie b璠 ju walczy na si喚. Zostan p鏦i co przy Herbatint 5N, cho strasznie si boj tych soli amonowych

Wybaczcie to gadanie troch tak "o niczym", ale my郵 sobie, 瞠 warto czasem otworzy si na co nowego, i tym samym odkry now stron samej siebie

Oczywi軼ie zostaj tu, z Wami, bo nadal kocham zimne br您y! B璠 teraz walczy o utrzymanie widocznego, br您owego, neutralnego kolorku
Stary 2013-06-08, 20:32   #3315
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

Cytat:

Nie wiem, czy ju wykombinowa豉, ale powiem, co ja zrobi豉m. 8.11 (wi璚ej) + 9.11 (mniej ni 8) - w sumie ok. 50%, ash (du穎), green (ok 10 cm sik z tubki), blue (ok 5 cm sik z tubki). Woda 6%, bo nie chcia豉m przyciemnia - ostatnio wszyscy chwalili moje w這sy po wyp逝kaniu si mixa blue, kt鏎y do嗆 mocno przyciemni mi w這sy. Poza tym na 3% niestety siwe wychodzi造 szybciej... Efekt - ch這dny jasny blond (wg palet), czyli poziom 8. Odrost niestety ciemniejszy i nie taki ch這dny, ale odrobin, wi璚 wi璚 nie ma tragedii - mam nadziej, 瞠 po traktowaniu go ponownie farb na 6% zja郾ieje. Przynajmniej siwe znik造. Jestem baaardzo zadowolona

Jak zrzuc fotk, to tu wrzuc.

Shade - ja te ostatnio uzna豉m, 瞠 neutralne mog by, byle nie rude
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-09, 10:39   #3316
chickencrazy
Rozeznanie

Wrzucam foty - kolor nie jest a tak ch這dny, jak na zbli瞠niach, pierwsza najlepiej oddaje kolor. No i niestety m鎩 aparat w telefonie nadaje jaki czerwonawy - bordowy kolor w centralnej cz窷ci zdj璚ia, wi璚 wydaje si, 瞠 jest bardzo nier闚no , z plamami. W rzeczywisto軼i kolorek jest wyr闚nany Ciekawe tylko jak d逝go pozostanie ch這dny/neutralny...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg me 001.jpg (107,5 KB, 94 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg me 002.jpg (123,4 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg me 004.jpg (74,0 KB, 23 za豉dowa)

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-06-09 o 10:43
Stary 2013-06-10, 00:10   #3317
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Wrzucam foty - kolor nie jest a tak ch這dny, jak na zbli瞠niach, pierwsza najlepiej oddaje kolor. No i niestety m鎩 aparat w telefonie nadaje jaki czerwonawy - bordowy kolor w centralnej cz窷ci zdj璚ia, wi璚 wydaje si, 瞠 jest bardzo nier闚no , z plamami. W rzeczywisto軼i kolorek jest wyr闚nany Ciekawe tylko jak d逝go pozostanie ch這dny/neutralny...
Chickenku mnie si podoba ten kolor!! A poza tym super wycieniowane w這sy!
Stary 2013-06-10, 10:05   #3318
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
a zapisywac ich i opisywac po kolei, o jezu wybacz
Nawet bym nie wpad豉 na to, aby rzuci tak propozycj. Wierz, 瞠 ten link mi w ko鎍u zadzia豉

Cytat:
Przesta豉m walczy z wiatrakami Zostaj przy moim neutralnym br您ie!
Dla mnie neutral to te satysfakcjonuj帷e rozwi您anie. Mnie jest nawet dobrze w rudym (ale je NIE chc by rudawa ).

Mam jednak wra瞠nie, 瞠 neutralne kolory spieraj si do rudo軼i, za ch這dniejsze najpierw do neutrala, a potem do delikatniejszej rudo軼i.

Cytat:
Bardzo 豉dny
Stary 2013-06-10, 21:42   #3319
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
u Ciebie to ladnie wyglada
ja skusilam sie na 8.11 (50ml)+ ash (50ml), odrobinke niebieskiego i porudzialam tradycyjnie szybko siegam po oleje, aby jak najszybciej wymyc i mam zamiar zaakceptowac to co mam na glowie. Wytrzymac jak najdluzej i sadze, ze jak wytrzymam 3miesiace to wtedy bede miala wielkie szanse, na farbowanie bez odrostu (probowalam na aktualny i musze przyznac, ze nawet wyszlo, ominac mi odrost i chwala za to).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (65,7 KB, 96 za豉dowa)
Stary 2013-06-10, 21:51   #3320
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

A s造sza造軼ie o jaki touch'ach do malowania w這s闚? Dzisiaj w DDTVN jacy fryzjerzy co wspominali, 瞠 niby takie delikatne i do koloryzacji.
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-11, 09:04   #3321
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Slyszelismy o czyms takim np
http://www.amazon.com/Wella-Color-Ch.../dp/B000CS966E
Ale nikt z w徠ku jak do tej pory tego nie przetestowal. Wiem ze sa tam dwa kolory T50 i jakis inny, ktore wychodza popiel. Dziewczyna na youtubie nagrala filmik po tym, miala szare wlosy a nie popielate. Chce powiedziec, to ma moc. Ale nie wiem gdzie mog to kupi. Moze ktos kiedys przetestuje z watku.

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-11, 09:10   #3322
KinkyGirl
BAN sta造

Na alllegro chzyba tego nie ma:/
Stary 2013-06-11, 16:15   #3323
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
A s造sza造軼ie o jaki touch'ach do malowania w這s闚? Dzisiaj w DDTVN jacy fryzjerzy co wspominali, 瞠 niby takie delikatne i do koloryzacji.
Ja pisa豉m wy瞠j, 瞠 rozmy郵am nad Touchem Welli i my郵a豉m, 瞠 kto si odezwie i pozachwala

Podoba mi si to, 瞠 dedykowana jest do niego woda 1,9% (ja mam odrosty w kolorze d逝go軼i, tylko odrost jest ch這dniejszy, wi璚 teoretycznie idealne rozwi您anie). Ale nie wiem kt鏎y kolor wybra

W Kerashopie jest ten produkt, i to nawet w dobrej cenie, tylko niestety nie wszystkie odcienie i nie ma niebieskiego mix(tonu) a te m鏬豚y si przyda. Plus, dla mnie, jest taki, 瞠 mam Kerashop w zasi璕u spaceru i nie musia豉bym p豉ci za przesy趾.

Jak chcecie to mog wklei, bo wygrzeba豉m w internecie, palety Welli Touch (tylko te ch這dne i neutralne, rzecz jasna).
Stary 2013-06-11, 16:59   #3324
KinkyGirl
BAN sta造

No jasne!;-)
Stary 2013-06-11, 18:22   #3325
rumpleteazer
Zadomowienie

Poni窺ze wzorniki pozwalaj uporz康kowa w g這wie linie Wella Touch

W sklepach internetowych Touche rzadko podzielone s na linie i przyznam, 瞠 na pocz徠ku mia豉m m皻lik, dlaczego opakowania maj r騜ne kolory i nazwy.

1) Jest linia podstawowa Wella Color Touch (opakowanie czerwono-r騜owo-鄴速e).
W tym w徠ku interesuj帷e nas wzorniki to:
Wella Color Touch DEEP BROWNS
Wella Color Touch PURE NATURALS
Wella Color Touch RICH NATURALS
Ewentualnie jakie ciemne blondy (?)

Kryj siwizn przy udziale do 50%.

2) Linia Wella Color Touch Special Mix (opakowanie niebieskie).
Mixtony.

3) Linia Wella Color Touch Sunlights (鄴速e pude趾a).
Przy tej linii zaznaczone jest, 瞠 rozja郾ia do 2 ton闚. Nadal na wodzie 1,9%, jak inne linie Touch.

4) Linia Wella Color Touch Relights (鄴速e pude趾a). Jedna z sublinii to rudo軼i.

5) Linia Wella Color Touch Plus (opakowanie amarantowe lub fioletowe, w zale積o軼i od ustawie monitora r騜ni si od ca貫j reszty, bo nazwa nie jest umieszczona na czerwonym pasku).
Te dobrze kryj siwe w這sy (gdy stanowi do 70% ca這軼i).

Te paletki, wzorniki, czy jak je zwa, pomagaj ogarn望 niezliczon liczb Touchy i odr騜ni je od siebie, ale jak ju zainteresujemy si jakim konkretnym kolorem, to warto znale潭 sobie zdj璚ia pojedynczych pasemek w lepszej jako軼i.

Je瞠li kto wie co wi璚ej o tych produktach, niechaj si odezwie, bo ja nie wiem wi璚ej ni napisa豉m wy瞠j Ja bym bez wahania rzuci豉 si na pocz徠ek na 5/0 z linii Pure Naturals, ale niepokoi mnie to, 瞠 5/0 wygl康a jak 4/0 z linii drogeryjnych. I nie wiem czy wybra 5/0 czy 6/0. Jak ju si zdecyduj i wyjdzie mi za ma這 ch這dno to mam oko na mix niebieski
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wella_touch_deep_browns.jpg (30,9 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wella_touch_pure_naturals.jpg (59,3 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wella_touch_rich_naturals.jpg (32,1 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wella_touch_special_mix.jpg (24,3 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wella_touch_sunlights.jpg (65,4 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg re.jpg (22,6 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg re2.jpg (24,2 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg plus.jpg (29,5 KB, 21 za豉dowa)

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-06-11 o 18:44
rumpleteazer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-11, 21:05   #3326
KinkyGirl
BAN sta造

Dzi瘯i za palety, a jak cenowo?
Stary 2013-06-11, 21:21   #3327
kamilaa1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Cytat:
u Ciebie to ladnie wyglada
ja skusilam sie na 8.11 (50ml)+ ash (50ml), odrobinke niebieskiego i porudzialam tradycyjnie szybko siegam po oleje, aby jak najszybciej wymyc i mam zamiar zaakceptowac to co mam na glowie. Wytrzymac jak najdluzej i sadze, ze jak wytrzymam 3miesiace to wtedy bede miala wielkie szanse, na farbowanie bez odrostu (probowalam na aktualny i musze przyznac, ze nawet wyszlo, ominac mi odrost i chwala za to).
Jakbym widzia豉 swoje w這sy..Identyko tylko moze mam troche nniej rude i bardziej wpadajace gdzieniegdzie w z這to;/ Przepraszam nie bierz tego do siebie ale sa brzydkie. Ja jestem ok 2 tyg od ostatniego dzia豉nia na wlosach i zastanawiam sie co teraz...
Jak to jest ze te 7,11 8,11 itd zamiast chlodzic tak nam wychodza????

kamilaa1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-12, 12:13   #3328
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za palety, a jak cenowo?
Ok. 30-35PLN (sama farba oczywi軼ie)

Cytat:
Napisane przez kamilaa1993 Poka wiadomo嗆
Jakbym widzia豉 swoje w這sy..Identyko tylko moze mam troche nniej rude i bardziej wpadajace gdzieniegdzie w z這to;/ Przepraszam nie bierz tego do siebie ale sa brzydkie. Ja jestem ok 2 tyg od ostatniego dzia豉nia na wlosach i zastanawiam sie co teraz...
Jak to jest ze te 7,11 8,11 itd zamiast chlodzic tak nam wychodza????
A czy to nie jest tak, 瞠 8 na tak ciemnych w這sach zawsze wyjdzie rudo? Cho熲y by這 to 8,11111
Stary 2013-06-12, 15:53   #3329
kamilaa1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Mo瞠 co w tym jest..tyle ze mialam poziom 7-8 zdaje mi sie i celowalam zawsze w 7.Zawsze na oxy 3% a ostatnio zio這w Herbatint ktora byla kompletna klapa
Dopiero teraz bede eksperymentowa z ciemniejszymi 5,6 .

kamilaa1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-12, 18:23   #3330
chickencrazy
Rozeznanie

Shadziu, dzi瘯i za komplement - cieniowanie jest stare i ju odros這, bo w豉郾ie chcia豉bym zapu軼i na r闚no... tyle, 瞠 ta g鏎a jako najbardziej si sama cieniuje kruszy si i tyle. Podcinam tylko d馧 i czasem te kr鏒sze (wycinam rozdwajaj帷e si), wi璚 obecny efekt jest zupe軟ie przypadkowy

Caate - nie wiem, jak kolor Twojej mieszanki, ale moja mia豉 odcie... zgni貫go b這ta Nie by這 wida fioletu (pewnie przez dodatek zielonego mixtonu - tak si zastanawiam, 瞠 by豉 to pewnie z 1/5 mieszanki). Ja farbowa豉m na 6%, teoretycznie powinno mi bardziej wyrudzi w這sy, ale zrobi這 si odwrotnie. Mo瞠 faktycznie u Ciebie 8 za jasna, bo jednak masz sporo ciemniejsze w這sy ni ja.

Kamila - ja my郵, 瞠 u nas musi by duuu篡 dodatek mixton闚, niestety. W dodatku w sumie nie ma z這tego 鈔odka i trzeba to indywidualnie dopasowa. U mnie wreszcie zaczyna to i嗆 w dobrym kierunku (mam nadziej), ale jeszcze mnie kusi, 瞠by doda wi璚ej mixa blue, ni ostatnio (spr鏏uj w wakacje, co mi tam ).

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-06-12 o 18:26
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.