Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 112 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-06-12, 22:19   #3331
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

A ja odkrylam po co jest przycisk "Cold" w suszarce. Suszymy wlosy normlanie a na koniec przez chwilke zimnym powietrzem. Zostaja blyszczace i gladkie! polecam offtopowo

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-13, 12:54   #3332
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Shadziu, dzi瘯i za komplement - cieniowanie jest stare i ju odros這, bo w豉郾ie chcia豉bym zapu軼i na r闚no... tyle, 瞠 ta g鏎a jako najbardziej si sama cieniuje kruszy si i tyle. Podcinam tylko d馧 i czasem te kr鏒sze (wycinam rozdwajaj帷e si), wi璚 obecny efekt jest zupe軟ie przypadkowy

Caate - nie wiem, jak kolor Twojej mieszanki, ale moja mia豉 odcie... zgni貫go b這ta Nie by這 wida fioletu (pewnie przez dodatek zielonego mixtonu - tak si zastanawiam, 瞠 by豉 to pewnie z 1/5 mieszanki). Ja farbowa豉m na 6%, teoretycznie powinno mi bardziej wyrudzi w這sy, ale zrobi這 si odwrotnie. Mo瞠 faktycznie u Ciebie 8 za jasna, bo jednak masz sporo ciemniejsze w這sy ni ja.

Kamila - ja my郵, 瞠 u nas musi by duuu篡 dodatek mixton闚, niestety. W dodatku w sumie nie ma z這tego 鈔odka i trzeba to indywidualnie dopasowa. U mnie wreszcie zaczyna to i嗆 w dobrym kierunku (mam nadziej), ale jeszcze mnie kusi, 瞠by doda wi璚ej mixa blue, ni ostatnio (spr鏏uj w wakacje, co mi tam ).
Grrr! Te tak mam!! Ci庵le widz wycieniowane miejsca. Mam wra瞠nie, 瞠 one nie rosn... W og鏊e to ko鎍e mam ju takie suche Musia豉bym podci望, ale tyle ju zapuszczam, a wiadomo... fryzjerzy s kiepscy z matmy. Dla nich 5 cm to 15...

Lec zaraz po Herbatint, bo mi si sko鎍zy 5N. Boj si tej farby przez te sole amonu... Zastanawiam si, czy jednak nie wr鏂i do innej farby? Serio ju nie wiem komu wierzy w kwestii szkodliwo軼i farb Tak czy siak, chc farbowa tylko odrosty. Nawet zn闚 mnie zaczyna ci庵n望 w stron pasemek takich br您owo-z這tych

Ubolewam szalenie, 瞠 henna Khadi np. Orzechowy br您 nie farbuje siwk闚!!!
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-13, 19:13   #3333
Koralyn
Raczkowanie

Shade, ja tez musialam porzucic moja idee hennowa, gdyz jedyna marka ktora mam tutaj obecna w sklepach nie produkuje juz blondow ash, mimo, ze kiedys produkowala

Kupilam farbe wloskiej marki Fanola, pani w sklepie powiedziala mi, ze te farby bardzo niszcza wlosy ale tez to dlatego, ze sa przeznaczone dla Wloszek i dluzej sie trzymaja, sa bardziej intensywne. pachnie guma do rzucia Zobaczymy, co mi wyjdzie Wlasnie siedze sobie z mixem fanoli 6.1 + 6.2 + 6.0 i probka loreal 6.1 Robie test pasemkowy na razie. Zdjecia pozniej

Fanola paleta kolorow (4 stronki)
http://www.fanola.com.au/colour.html

A po wszystkim, czeka na mnie nowo zakupiona maska Kerastase. Wywalilam 240 zl ale czego sie nie robi dla wlosow. poza tym ponoc jest wydajna.

Stwierdzam tez, ze szampon Loreal Sulfate Free Color delikate sprawia, ze farby sie nie wyplukuja!

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-06-13 o 19:16
Stary 2013-06-13, 20:54   #3334
PiszacDniem
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 511
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
Shade, ja tez musialam porzucic moja idee hennowa, gdyz jedyna marka ktora mam tutaj obecna w sklepach nie produkuje juz blondow ash, mimo, ze kiedys produkowala

Kupilam farbe wloskiej marki Fanola, pani w sklepie powiedziala mi, ze te farby bardzo niszcza wlosy ale tez to dlatego, ze sa przeznaczone dla Wloszek i dluzej sie trzymaja, sa bardziej intensywne. pachnie guma do rzucia Zobaczymy, co mi wyjdzie Wlasnie siedze sobie z mixem fanoli 6.1 + 6.2 + 6.0 i probka loreal 6.1 Robie test pasemkowy na razie. Zdjecia pozniej

Fanola paleta kolorow (4 stronki)
http://www.fanola.com.au/colour.html

A po wszystkim, czeka na mnie nowo zakupiona maska Kerastase. Wywalilam 240 zl ale czego sie nie robi dla wlosow. poza tym ponoc jest wydajna.

Stwierdzam tez, ze szampon Loreal Sulfate Free Color delikate sprawia, ze farby sie nie wyplukuja!
Kurde to duzo wywali豉s O.o

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-14, 11:26   #3335
watam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
u Ciebie to ladnie wyglada
ja skusilam sie na 8.11 (50ml)+ ash (50ml), odrobinke niebieskiego i porudzialam tradycyjnie szybko siegam po oleje, aby jak najszybciej wymyc i mam zamiar zaakceptowac to co mam na glowie. Wytrzymac jak najdluzej i sadze, ze jak wytrzymam 3miesiace to wtedy bede miala wielkie szanse, na farbowanie bez odrostu (probowalam na aktualny i musze przyznac, ze nawet wyszlo, ominac mi odrost i chwala za to).
B璠ziesz czeka tak jak ja na wymycie u mnie ju z g鏎ki min窸y 2 miechy jeszcze tylko jeden , a korci mnie do malowania, ju dawno tak d逝go nie zwleka豉m z malowaniem jak teraz po tej czerni (odrost mam du篡 siwce migaj po oczach czuj si zaniedbana ), ale jestem na dobrej drodze z poziomu 1 wskoczy豉m na prawie 4 a farba kupiona 5.71 i 6.71.
砰cz Ci wytrwa這軼i.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Poni窺ze wzorniki pozwalaj uporz康kowa w g這wie linie Wella Touch

W sklepach internetowych Touche rzadko podzielone s na linie i przyznam, 瞠 na pocz徠ku mia豉m m皻lik, dlaczego opakowania maj r騜ne kolory i nazwy.

1) Jest linia podstawowa Wella Color Touch (opakowanie czerwono-r騜owo-鄴速e).
W tym w徠ku interesuj帷e nas wzorniki to:
Wella Color Touch DEEP BROWNS
Wella Color Touch PURE NATURALS
Wella Color Touch RICH NATURALS
Ewentualnie jakie ciemne blondy (?)

Kryj siwizn przy udziale do 50%.

2) Linia Wella Color Touch Special Mix (opakowanie niebieskie).
Mixtony.

3) Linia Wella Color Touch Sunlights (鄴速e pude趾a).
Przy tej linii zaznaczone jest, 瞠 rozja郾ia do 2 ton闚. Nadal na wodzie 1,9%, jak inne linie Touch.

4) Linia Wella Color Touch Relights (鄴速e pude趾a). Jedna z sublinii to rudo軼i.

5) Linia Wella Color Touch Plus (opakowanie amarantowe lub fioletowe, w zale積o軼i od ustawie monitora r騜ni si od ca貫j reszty, bo nazwa nie jest umieszczona na czerwonym pasku).
Te dobrze kryj siwe w這sy (gdy stanowi do 70% ca這軼i).

Te paletki, wzorniki, czy jak je zwa, pomagaj ogarn望 niezliczon liczb Touchy i odr騜ni je od siebie, ale jak ju zainteresujemy si jakim konkretnym kolorem, to warto znale潭 sobie zdj璚ia pojedynczych pasemek w lepszej jako軼i.

Je瞠li kto wie co wi璚ej o tych produktach, niechaj si odezwie, bo ja nie wiem wi璚ej ni napisa豉m wy瞠j Ja bym bez wahania rzuci豉 si na pocz徠ek na 5/0 z linii Pure Naturals, ale niepokoi mnie to, 瞠 5/0 wygl康a jak 4/0 z linii drogeryjnych. I nie wiem czy wybra 5/0 czy 6/0. Jak ju si zdecyduj i wyjdzie mi za ma這 ch這dno to mam oko na mix niebieski

Hej ja mog si wypowiedzie na temat koloru 5.71 (popielato br您owy jasny br您+ woda 4%), stosuj ten kolor ok. 4 lat, sama mam popielato br您owe naturalki, no wi璚 ten kolor wychodzi ciemno jak to przy popielach i pog喚bionych br您ach bywa. Ta farba to jak dla mnie rewelacja i pomimo skok闚 w bok do farb drogeryjnych zawsze wracam skruszona, te romansuj z Castingami bo to chyba jedne z lepszych drogeryjnych ale niestety przy welli wypadaj gorzej po prostu 鄉ierdz chemi, a wella nic a nic. Jak nie chcesz za ciemnego koloru to u篡j wy窺zej wody 4 zamiast 1,9%, 4 nie niszczy w這s闚 jak u篡jesz natury a nie popieli to jest wi瘯sze prawdopodobie雟two, 瞠 nie wyjdzie za ciemno, sama teraz b璠 robi miks 5 z 6 zobacz co wyjdzie, tyle mog Ci pom鏂 na w徠ku br您owow這se farbowane s dziewczyny co u篡waj tych farb i innych kolor闚 ni ja to mo瞠 wi璚ej Ci pomog.
Stary 2013-06-14, 12:12   #3336
martfa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Dziewczyny,
pisanie w w徠ku na temat ch這dnych odcieni o HENNIE i jej mieszankach z innymi zio豉mi to jaka pomy趾a. Przesz豉m przez to... nie do嗆, 瞠 kolor wyp逝kuje si na naprawd ciep造 odcie, to w przypadku ch璚i rozja郾ienia w這s闚, dekoloryzacja to horror. Naczyta豉m si "ohh闚" i "ahh闚" na temat henny i posz豉m w to, p騧niej bardzo 瘸這wa豉m. Henna jest ok, dla kobiet lubi帷ych ciep貫 kolorki i dla takich, kt鏎e s przekonane, 瞠 w przysz這軼i nie b璠 chcia造 przej嗆 na ja郾iejszy odcie (s w og鏊e takie??? ).
Pozdrawiam
martfa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-14, 12:55   #3337
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez martfa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,
pisanie w w徠ku na temat ch這dnych odcieni o HENNIE i jej mieszankach z innymi zio豉mi to jaka pomy趾a. Przesz豉m przez to... nie do嗆, 瞠 kolor wyp逝kuje si na naprawd ciep造 odcie, to w przypadku ch璚i rozja郾ienia w這s闚, dekoloryzacja to horror. Naczyta豉m si "ohh闚" i "ahh闚" na temat henny i posz豉m w to, p騧niej bardzo 瘸這wa豉m. Henna jest ok, dla kobiet lubi帷ych ciep貫 kolorki i dla takich, kt鏎e s przekonane, 瞠 w przysz這軼i nie b璠 chcia造 przej嗆 na ja郾iejszy odcie (s w og鏊e takie??? ).
Pozdrawiam
Nie zgodz si do ko鎍a z t opini. Farbowa豉m d逝go w這sy henn Khadi - ch這dnymi kolorami i by豉m zadowolona. Odcienie Orzechowy br您 oraz Ciemny br您 w po陰czeniu z Indygo wychodzi造 mi naprawd ch這dne. Bardziej ni wszelkie farby. Zrezygnowa豉m z hennowania jedynie przez uci捫liwo嗆 koloryzacji (zbyt du穎 babrania si) oraz zapach, kt鏎y mnie z czasem mocno m璚zy. Nie ma sensu wydawa og鏊nych opinii na temat danego produktu, bo u ka盥ego sprawdza si co innego.
Stary 2013-06-14, 20:06   #3338
Koralyn
Raczkowanie

Hey,

A to moje farbowanie Fanola 6.1 + 2 cm 6.2 (bardzo chwyta fiolet wiec trzeba dodac malo) + 3%. Wyszlo bardzo chlodno, chociaz az tak nie widac tego na zdjeciach. Nie moge za nic sfotografowac tego koloru:P wychodzi rudo na zdjeciach w swietle ale jest naprawde chlodny. Wlosy mega przesuszone sorry za 2 foto,wysuszone bez rozczesywania:P kolor jaki mam to najchlodniejszy jaki kiedykolwiek udalo mi sie uzyskac,tylko cos nie moge go uwiecznic. Moze spr鏏uje jutro innym aparatem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-14-049_1.jpg (22,8 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-13-034_1.jpg (29,5 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-13-033_1.jpg (8,2 KB, 51 za豉dowa)

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-06-15 o 00:51
Stary 2013-06-14, 20:17   #3339
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Hey,

A to moje farbowanie Fanola 6.1 + 2 cm 6.2 (bardzo chwyta fiolet wiec trzeba dodac malo) + 3%. Wyszlo bardzo chlodno, chociaz az tak nie widac tego na zdjeciach. Nie moge za nic sfotografowac tego koloru:P wychodzi rudo na zdjeciach w swietle ale jest naprawde chlodny. Wlosy mega przesuszone
Na trzecim zdj璚iu jakie rudo軼i przebijaj, fakt, ale dwa pierwsze ok

A ja dzi dosta豉m reklam na maila o jakich tam produktach fryzjerskich, wklejam jeden opis, bo mnie zainteresowa

"OPIS PRODUKTU: RIFLESSI to niezwyk貫 po陰czenie balsamu od篡wczego z delikatn koloryzacj podkre郵aj帷 odcie w這s闚. Riflessi - to wyj徠kowa od篡wka odnawiaj帷a kolor w這s闚 firmy ITELY. Od篡wka ta nie tylko dba o kondycj w這sa, ale i tak瞠 o jego kolor. Nadaje niesamowite mo磧iwo軼i - zabawy refleksami, kolorem, jednocze郾ie dbaj帷 o kondycj w這sa. Zawiera witaminy A, B i C. Idealna dla ka盥ego typu w這s闚. Riflessi tak瞠 potrafi zbudowa odpowiedni baz do zafarbowanych w這s闚 je郵i Twoje w這sy ci篹ko si farbuj. Dost瘼ne 8 kolor闚: br您, ciemny br您, miodowy blond, piaskowy blond, czarny, 郵iwkowy, mahoniowy, miedziany. Od篡wka trzymana na w這sach do 15min. nadaje po造sk i od篡wia kolor i w這sy. Trzymana d逝瞠j ni 15min. ca趾owicie odbudowuje kolor w這sa oraz regeneruje ca趾owicie struktur w這sa. Po 3-4 takich zabiegach nie ma potrzeby koloryzacji w這s闚. Pigment jest na tyle silny, 瞠 dzia豉 jak piel璕nuj帷a farba do w這s闚. Od篡wka ma mi造 zapach, odnawia niesamowicie kolor w這s闚 jednocze郾ie dbaj帷 o ich struktur. Produkt profesjonalny. Poj. 236ml. Mo瞠 by stosowany na w這sy naturalne, farbowane lub z pasemkami. Efekt intensywnego koloru utrzymuje si do 3-6 my. Produkt bardzo wydajny wystarczy jedno maksymalnie dwa naci郾i璚ia pompki. Podsumowuj帷 - polecamy wszystkim kt鏎zy chcieliby osi庵n望 wymarzony odcie, nie niszcz帷 przy tym w這s闚. Do produktu do陰czana jest pompka dozuj帷a."

Pewnie to b璠zie co w stylu od篡wek Artego, cho przyznam, 瞠 zach璚a mnie to zdanie, 瞠 po 3-4 zabiegach, nie trzeba koloryzowa w這s闚 Pewnie chwyt marketingowy, co?

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-06-14 o 20:18
Stary 2013-06-14, 20:19   #3340
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 800

znalezione w necie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (74,0 KB, 205 za豉dowa)
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-14, 21:02   #3341
Koralyn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
znalezione w necie
這 matko i c鏎ko

BEZGLUTENOWO:
Stary 2013-06-14, 21:09   #3342
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
znalezione w necie
Daj 廝鏚這

EDIT: http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...sowanie-i.html

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2013-06-14 o 22:19
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-15, 05:41   #3343
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

No i prosz, na blogu Mysi jest info, 瞠 mixton i farba nie musz by jednego producenta. Rozwa瘸豉m kiedy tu t kwesti, pr鏏uj帷 si dowiedzie dlaczego tak jest, ale nikt nie umia odpowiedzie. Ja mam ochot spr鏏owa z mixtonami innych firm, zw豉szcza z popielem i zielonym, kt鏎y u Oystera ma do嗆 specyficzne kolory.
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-15, 12:42   #3344
Koralyn
Raczkowanie

Okay, udalo mi sie zrobic wreszcie zdjecie oddajace kolor po Fanoli, innym aparatem. Mysle, ze jest ok! Zdjecie w sloncu, jest nieco ciemniejszy o 2 lub 3 tony. Ale jest naprawde chlodno. Nie ma zadnych zieleni tam, co moze troche wyszlo na zdjeciu na blond pasemkach, ale sa one platynowe w rzeczywistosci.. Kolor to szary szaryyyyyy, wlasciwie jak moje szare naturalki. Wyglada bardzo naturalnie. Polecam. Tylko to przesuszenie wlosow Podoba mi sie, ze farba nie smierdzi tylko pachnie jak guma do rzucia

6.1 + 2 cm 6.2 + 3% oksy. fanola (ponoc z dodatkiem ginko biloba)

Przed farbowaniem miala blond rudy! prawie marchewkowy (henna) - Zdjecie nr.2

I tak jeszcze czytam tego bloga kokardkamysi o mixtonach. I nasunela mi sie pewna mysl, jako ze przy obecnym farbowaniu dodalam tylko 2 cm 6.2, ze moze jako, 瞠 mamy rozjasniane wlosy, lub przez to, ze wogole stosujemy oksy poiwnnysmy traktowac wszystkie farby typu 6.2, 6.1 jak mixtony. I mieszac je z 6.0 biorac pod uwage podane na tym blogu wzory. jako ze wlosy chlon pigment po rozjasnianiu inaczej, tzn chlona go na potege Ja dodalam tylko 2 cm 6.2 a efekt jest. Z samym 6.1 wyszedlby mi zielony, gdyz mialam rudy przed farbowaniem. Takie dawki, w cm, sa wlasnie podane odnosnie moxtonow na blogu mysi jak wiecie. Moze cos w tym jest?

P.S Ehh gdyby mogla ona nam podac recepte na taki szary 100%. Chociaz ten co mam teraz zadowala mnie w 85%
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0010.jpg (31,0 KB, 103 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-09-022.jpg (12,2 KB, 48 za豉dowa)

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-06-15 o 13:24
Stary 2013-06-15, 16:52   #3345
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

Wiesz, jak ta 6.1 ma baz? Bo mo瞠 ma w豉郾ie zielon, jak Oyster... A szarej recepty niestety nie ma, bo ka盥e w這sy s inne

W這sy masz super!
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-15, 17:12   #3346
Koralyn
Raczkowanie

Dzieki! Posiada:
toluene-2,5-Diamine -oznacza barwnik - zielono-niebieski
rezorcynol -oznacza barwnik - czerwonobr您owy
i jeszcze ten m-aminophenol - daje - przyciemnianie, utrwalanie koloru
(cytujac z bloga http://kokardka-mysi.blogspot.com.es)

farba miala kolor brazowy, co mnie zdziwilo na wstepie. no i wczesniej robilam probke pol na pol z 6.2, wyszedl bordowy wiec dlatego dodalam go tak malo pozniej. jak widac, ta farba ma juz w skladzie czerwien i to dlatego

BEZGLUTENOWO:

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-06-15 o 17:19
Stary 2013-06-15, 23:53   #3347
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 697

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Je瞠li kto wie co wi璚ej o tych produktach, niechaj si odezwie, bo ja nie wiem wi璚ej ni napisa豉m wy瞠j Ja bym bez wahania rzuci豉 si na pocz徠ek na 5/0 z linii Pure Naturals, ale niepokoi mnie to, 瞠 5/0 wygl康a jak 4/0 z linii drogeryjnych. I nie wiem czy wybra 5/0 czy 6/0. Jak ju si zdecyduj i wyjdzie mi za ma這 ch這dno to mam oko na mix niebieski
Na pocz徠ek si przywitam. Jestem fank ciemnego ch這dnego br您u.

Farbowa豉m w這sy drogeryjnymi, ale niedawno przerzuci豉m si ca趾owicie na profeski.

Farbuj w這sy farb Wella Koleston oraz Color Touch Pure Naturals.

Jedyne co mog powiedzie, to ten pr鏏nik wcale nie jest dobry
Ja mam z Color Touch Pure Naturals kolor 5,0 i na tym wzorniku wygl康a wr璚z jak czarny, a wcale taki nie jest. Wychodzi dos這wnie ja 鈔edni br您, w kierunku do jasnego.
Moje naturalne w這sy s blond i ten kolor chwyci moje odrosty do嗆 jasno, jak na m鎩 gust za jasno, bo lubi ciemny br您,. U篡豉m wody 1,9%
A sp逝kuje si delikatnie ale niestety dojrza豉m lekk rudo嗆.

Nast瘼nym razem zam闚i kolor 4,0 to dam zna czy jest lepiej.

Color Touch z wod 1,9% traktuj jako toner pomiedzy farbowaniami farb.

Farba Wella Koleston trzyma si na w這sach 鈍ietnie. Robi豉m kolorem 4,0 z wod 6% i wysz這 cudnie ch這dno i bardzo ciemno, wr璚z czarno. Po kilku myciach czer znikn窸a i ukaza si ciemny br您 i pozosta takim przez 6 tygodni (d逝瞠j nie czeka豉m). Niestety moje odrosty s jasne, wi璚 ju po 2 tygodniach s bardzo widoczne. Gdyby nie ten fakt, nie musia豉bym znowu farbowa, bo na d逝go軼i kolor 鈍ietnie si trzyma i nadal b造szczy.
No ale... po 2 tygodniach odrosty ju tak mnie wnerwia造, 瞠 potraktowa豉m je Color Touch 5,0 o czym pisa豉m wy瞠j.

Dzi pofarbowa豉m w這sy Wella Koleston 5,0 z wod 6%, bo znowu by造 mocno widoczne moje jasne odrosty. A wi璚 po這篡豉m farb na odrosty, a dopiero po jakich 20 minutach na reszt w這s闚, 瞠by kolor r闚no chwyci.
Jak zrobi rano fotki, to wstawi.

Za jakie 2 tygodnie znowu pojawi si odrosty, wi璚 potraktuj je Color Touch 5,0 bo mam jeszcze p馧 tubki, kt鏎e w zupe軟o軼i wystarczy na odrosty i p騧niejsze przeci庵ni璚ie ca這軼i.

Nie wiem czy pozostan przy 5,0 bo jednak odrost lubi wpada w lekk rudo嗆, a przy 4,0 tego nie by這.

Zainteresowa造 mnie r闚nie Mixtony. Je郵i nadal b璠 znajdowa cho odrobin rudo軼i, to pewnie si skusz na mix niebieski.
Ewentualnie na inny odcie farby, mo瞠 5.1 lub 4.1

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-15 o 23:57
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-17, 14:45   #3348
Weronisia
Zakorzenienie

zamieszczam fotk

W這sy farbowane 6 tygodni temu Kolestonem 4,0, a odrosty 5,0 i niestety wida r騜nic i jak捷 rudo嗆 przebijaj帷
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0523.jpg (75,9 KB, 126 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-06-17 o 14:47
Stary 2013-06-18, 08:05   #3349
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 560

Cytat:
Napisane przez watam Poka wiadomo嗆
Hej ja mog si wypowiedzie na temat koloru 5.71 (popielato br您owy jasny br您+ woda 4%), stosuj ten kolor ok. 4 lat, sama mam popielato br您owe naturalki, no wi璚 ten kolor wychodzi ciemno jak to przy popielach i pog喚bionych br您ach bywa. Ta farba to jak dla mnie rewelacja i pomimo skok闚 w bok do farb drogeryjnych zawsze wracam skruszona, te romansuj z Castingami bo to chyba jedne z lepszych drogeryjnych ale niestety przy welli wypadaj gorzej po prostu 鄉ierdz chemi, a wella nic a nic. Jak nie chcesz za ciemnego koloru to u篡j wy窺zej wody 4 zamiast 1,9%, 4 nie niszczy w這s闚 jak u篡jesz natury a nie popieli to jest wi瘯sze prawdopodobie雟two, 瞠 nie wyjdzie za ciemno, sama teraz b璠 robi miks 5 z 6 zobacz co wyjdzie, tyle mog Ci pom鏂 na w徠ku br您owow這se farbowane s dziewczyny co u篡waj tych farb i innych kolor闚 ni ja to mo瞠 wi璚ej Ci pomog.
Dzi瘯i za info

Mnie w Touchu kusi g堯wnie to, 瞠 dedykowana mu jest woda 1,9%
Spekuluj, 瞠 mniej si b璠zie wyp逝kiwa z moich w這s闚 na takiej wodzie. A w ka盥ym razie nie na rudo.

Musz zrobi eksperyment, ale na razie mam przed sob wyjazdy i wol na g這wie diab豉, kt鏎ego znam Zw豉szcza, 瞠 zdj璚ia z woja篡 pozostan na ca貫 篡cie Na szcz窷cie z Castingu 500 jestem z dnia na dzie coraz bardziej zadowolona.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-06-18 o 08:09
rumpleteazer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-18, 09:45   #3350
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

1.9 % na pewno szybciej b璠zie wyplukiwac kolor. Jest przeznaczona do tonowania w這s闚.
Stary 2013-06-18, 13:10   #3351
CatherineWolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Cytat:
Slyszelismy o czyms takim np
http://www.amazon.com/Wella-Color-Ch.../dp/B000CS966E
Ale nikt z w徠ku jak do tej pory tego nie przetestowal. Wiem ze sa tam dwa kolory T50 i jakis inny, ktore wychodza popiel. Dziewczyna na youtubie nagrala filmik po tym, miala szare wlosy a nie popielate. Chce powiedziec, to ma moc. Ale nie wiem gdzie mog to kupi. Moze ktos kiedys przetestuje z watku.
Widzia豉m je na ebayu ale cena razem z przesy趾 jak dla mnie zbyt du瘸
Szkoda, 瞠 u nas nie ma dost瘼u do takich cudeniek.
Stary 2013-06-18, 16:16   #3352
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 560
Dot.: Odp: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
1.9 % na pewno szybciej b璠zie wyplukiwac kolor. Jest przeznaczona do tonowania w這s闚.
Wiem, bo raz u fryzjera mia豉m k豉dziony Touch.

Mnie w豉郾ie idzie o tonowanie. Doprowadzi豉m "d逝go嗆" do poziomu koloru mojego odrostu (tylko oczywi軼ie odrost jest ch這dniejszy). I teraz chcia豉bym tylko tonowa.

Teoretycznie Touch b璠zie si wyp逝kiwa, ale to co zostanie po nastu myciach, b璠zie wygl康a這 lepiej (w moim przypadku) ni gdy u篡j mocniejszej wody. Przynajmniej analizy r騜nych for闚, blog闚, tak wskazuj. Ale ju sama nie wiem...

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-06-18 o 16:45
rumpleteazer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-19, 22:52   #3353
kamilaa1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Wiecie co dziewczyny..jestem na siebie mega z豉. To bylo rok temu jak postanowilam zejsc z czarnego koloru. I to byl chyba blad. Jednak czarne chyba pasuja mi najbardziej i dobrze sie w nich czulam. Jednak myslalam ze w brazie bedzie jeszcze lepiej . Moze i by tak bylo ale nie w tych rudosciach poziomu 7.
Teraz czekam zeby byl ponad miesiac od farbowania ostatniego i klade poziom 4-5. (oczywiscie nadal w chlodny braz bede celowac) Jak to nic nie da wracam do czarnego. Szkoda mi tylko mega zniszczonych wlosow i mnostwa wydanej kasy.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Z wlosow do pasa, ktore zawsze byly moim atutem bede zmuszona sciac do piersi jak nie krocej teraz mam kawalek za (ale i tak chowam je w kok) ehh..!

kamilaa1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-19, 23:28   #3354
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

A ja dzi znowu po這篡豉m farb, bo nie mog豉m znie嗆 rudego poblasku na odroscie.
Dzi po這篡豉m 4/0 i wreszcie nie ma rudego. 5/0 w moim wypadku okaza si totalnym niewypa貫m.
4/0 jest bardzo ciemny ale to jednak m鎩 kolor
Stary 2013-06-20, 07:47   #3355
Lilikka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Send a message via Skype™ to Lilikka

Witam wszystkie w這somaniaczki !
Od jakiego czasu mentalnie by豉m z wami w tej walce o wlosy.
Podziwiam determinacj
Istny uniwersytet , w szczeg鏊no軼i dla fryzjer闚, bo wi瘯szo嗆 z nich nie ma takiej wiedzy i do鈍iadczenia
Pr鏏uje osi庵n望 sw鎩 cel, pi瘯ny jasny br您 kawa z mlekiem, z po鈍iat srebra. Cel celem , a w這sy 篡j swoim zyciem i gdzie maj m鎩 cel.
Po do鈍iadczeniach z: Sanotint, Revlon, Majirel, Goldwell, Joico, Schwarzkopf Igora i Essensity, Intercosmo Voila, a ostatnio Global Keratin,
jutro zaczynam farbowa Framesi, kolor zimny ciemny blond z domieszk korektor popielaty. Wlosy mam ..hmm poziom 6 sprany oczywi軼ie na rudo,
Znalaz豉m co do och這dzenia koloru mi璠zy farbowaniami..
Od篡wka Color Recharge ZIMNY BR╴ od鈍ie瘸j帷a koloryzacj do codziennego u篡cia. Czy kto uzywa???
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wella-professionals-colo_5370.jpg (30,7 KB, 34 za豉dowa)
Lilikka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-20, 12:42   #3356
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lilikka Poka wiadomo嗆
Witam wszystkie w這somaniaczki !
Od jakiego czasu mentalnie by豉m z wami w tej walce o wlosy.
Podziwiam determinacj
Istny uniwersytet , w szczeg鏊no軼i dla fryzjer闚, bo wi瘯szo嗆 z nich nie ma takiej wiedzy i do鈍iadczenia
Pr鏏uje osi庵n望 sw鎩 cel, pi瘯ny jasny br您 kawa z mlekiem, z po鈍iat srebra. Cel celem , a w這sy 篡j swoim zyciem i gdzie maj m鎩 cel.
Po do鈍iadczeniach z: Sanotint, Revlon, Majirel, Goldwell, Joico, Schwarzkopf Igora i Essensity, Intercosmo Voila, a ostatnio Global Keratin,
jutro zaczynam farbowa Framesi, kolor zimny ciemny blond z domieszk korektor popielaty. Wlosy mam ..hmm poziom 6 sprany oczywi軼ie na rudo,
Znalaz豉m co do och這dzenia koloru mi璠zy farbowaniami..
Od篡wka Color Recharge ZIMNY BR╴ od鈍ie瘸j帷a koloryzacj do codziennego u篡cia. Czy kto uzywa???
Witamy, witamy
Nie u篡wa豉m tej Welli, ale zapewne jest to taka sama od篡wka koloryzuj帷a jak Artego czy Riflessi. Mam w domu Artego - zimny br您 i wychodzi kasztanowa Pr鏏owa mo瞠sz, ale nie liczy豉bym na jakie super efekty. Inna sprawa - je郵i chcesz utrzyma ja郾iejszy poziom w這s闚 to lepiej tu uwa瘸, bo te od篡wki daj efekt ciemnego br您u. Jest to fajna sprawa je郵i chce si podtrzymywa kolor, ale jedynie dla tych, kt鏎zy nie walcz z siwkami oraz dla wytrwa造ch, bo trzeba farbowa dos這wnie co dwa mycia, 瞠by by jaki efekt.
Stary 2013-06-20, 20:56   #3357
Lilikka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Send a message via Skype™ to Lilikka

No to lipa Kasztan odpada , ciemny br您 te. Szukamy dalej idea逝.
Kawa z mlekiem mrrrr...
Lilikka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-23, 17:52   #3358
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Witam! By豉m wczoraj w sklepie fryzjerskim, kole瘸nce po farb i oczywi軼ie nie mog豉m wyj嗆 bez zapytania pani jak uzyska/popiel/natur...w sunie pani sprawia豉 wra瞠nie kumatej i poleci豉, 瞠 mo積a pr鏏owa dodawa clear 0.00 do mieszanki... tak wi璚 mo瞠 uda si co znale潭 w necie na ten temat...no nie radz na razie pr鏏owa, bo nie wiem na ile kompetentna by豉 Pani w sklepie Z tego co pai皻am clear pomaga rozja郾i o dodatkowy poziom tj. nawet do "pi璚iu" ale naturalki oczywi軼ie i nadaje pono zar帳isty blask w這som, bo wype軟ia luki w 逝sce
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-24, 18:08   #3359
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Dziewczyny, a w這sy po farbowaniu profesjonalk myjecie szamponem czy tylko sp逝kujecie wod? Prosz o szybk odpowied, bo jutro farbuj
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-24, 18:47   #3360
Weronisia
Zakorzenienie

Najszybsza odpowied znajduje si w ulotce. Nawet profeski j posiadaj.
Trzeba czyta ulotk swojej farby. Nie wszystkie farby k豉dzie si na suche brudne w這sy i nie wszystkie farby trzeba sp逝kiwa i my szamponem.

Ja u篡wam Wella Koleston i musi by zmywana szamponem do w這s闚.

Czas edycji: 2013-06-24 o 18:49
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.