Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 113 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-06-24, 19:05   #3361
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Zyta - nie s康z, 瞠by clear co pomog豉, bo ona jest chyba do rozrzedzenia w豉軼iwej farby, wi璚 efekt u nas odwrotny, kiedy chcemy nasyci w這sy barwnikiem redukuj帷ym rudo嗆.

KinkyGirl - ja myj szamponem po farbowaniu (ulotki nie mam) . Na pewno trzeba umy w przypadku farby z dodatkiem soli amonowych
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-24, 23:40   #3362
kamilaa1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

A jak farb farbujesz?
Ja zam闚i豉m w豉郾ie Oyster 5,11-jeszcze chyba tylko jej nie probowa豉m no i z poziomu 7 przerzut na 5 zobaczymy co bedzie. Zastanawiam sie czy nie doda mixtona ale mam na stanie tylko zielony a ale z tego co wyczyta豉m Oyster 5,11 ma du穎 zieleni w sobie. Wiec jezeli nie zakupie to samo 5,11 bedzie sz這.

kamilaa1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-25, 07:00   #3363
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Mam Goldwella, ulotka jest, i dla wiadomo軼i kole瘸nki, kt鏎a mnie "u鈍iadomi豉", 瞠 "nawet profeski j posiadaj", nie ma tam info o szamponie. Po prostu sp逝ka, wi璚 my郵, 瞠 chyba zwyk陰 wod, bez szamponu
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-25, 12:30   #3364
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Ja zawsze myj w這sy szamponem po farbowaniu, niezale積ie od tego, czy to farba z amoniakiem, czy te ma jego pochodne. Jako sobie nie wyobra瘸m nie umy porz康nie w這s闚.

A z innych... Nie wiem, co ze sob zrobi Chyba spr鏏uj odsiwiaczy, bo mam ju do嗆 wszelkich farbowa! Herbatint kocham, ale przera瘸j mnie te sole amonowe! Inne farby jako te ju mnie nie kusz. Z henn za du穎 babraniny, cho nie powiem... Wizja tych zdrowych w這s闚... Eh.

Czy kt鏎a z was orientuje si mo瞠 w sk豉dach? Co taki odsiwiacz w sobie ma? Mo瞠 to jest w豉郾ie tak, 瞠 te ma jakie dziwne zwi您ki?

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-06-25 o 12:31
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-30, 12:20   #3365
Sybil_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 444

zabawne ale ja mam naturalny kolor w這s闚 w豉郾ie taki popielaty br您
jako nastolatka mia豉m spore kompleksy z tego powodu, bo moje w這sy wydawa造 mi si po prostu szare
eksperymentowa豉m z rudo軼iami potem d逝go farbowa豉m si na krucza czer a teraz stwierdzam ze ten popielaty br您 jest nawet ..豉dny
Sybil_ jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-30, 18:08   #3366
chickencrazy
Rozeznanie

Shade - ja nie mam poj璚ia, jak taki odsiwiacz dzia豉. Te bym ch皻nie spr鏏owa豉 w sumie, ale... czy to w og鏊e dzia豉?

Ja dzi si farbn窸am swoj ostatnio wypr鏏owan mieszank, tylko da豉m wi璚ej mixtonu blue. Kolor 鈔edni popielaty blond (ciemniejszy ni ostatnio), ale odrost g逝pio bordowawy jakby. Bo ten nie by wcze郾iej rozja郾iany, tzn. zacz窸am wtedy farbowa na wodzie 3% i w這sy s ciemniejsze. Musz chyba rozja郾i, bo reszta w這s闚 wygl康a super, i nawet, jak mi si kolor ostatnio wyp逝ka, to kolorek mi odpowiada (popielato-z這tawy blond). Tak瞠 u mnie nie sprawdzi豉 si woda 3%.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-06-30 o 18:13
Stary 2013-07-01, 12:18   #3367
Shade_23
Zadomowienie

Naczyta豉m si o tym odsiwiaczu Schwarzkopf dobrych opinii. Spr鏏owa豉bym, ale kompletnie nie wiem, co si tam w nim kryje. Wklej tu sk豉d, mo瞠 akurat kto si zna??

Re-Nature:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Dihydroxy indoline HBr, Arginine, Ammonium Hydroxide, Lauryl Glucoside, Octyldodecanol, 2-Methylresorcinol, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Ascorbic Acid, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol.
Stary 2013-07-01, 21:03   #3368
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 697

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
Mam Goldwella, ulotka jest, i dla wiadomo軼i kole瘸nki, kt鏎a mnie "u鈍iadomi豉", 瞠 "nawet profeski j posiadaj", nie ma tam info o szamponie. Po prostu sp逝ka, wi璚 my郵, 瞠 chyba zwyk陰 wod, bez szamponu
Nie mia豉 odbiera mojego 'u鈍iadomienia' jako agresywnie Ja tylko napisa豉m fakt, 瞠 nawet profesjonalne farby posiadaj ulotk i tam pisze co trzeba zrobi.
A skoro w twojej pisze tylko, 瞠 masz farb sp逝ka, oznacza to, 瞠 nie ma najmniejszego znaczenia czy u篡jesz szamponu czy nie. Chodzi o to, ze u篡cie lub nie u篡cie szamponu nie ma najmniejszego wp造wu na efekt farbowania i do ciebie zale篡 co zrobisz

Ja osobi軼ie maj帷 tak ulotk, na pewno umy豉bym w這sy szamponem przy sp逝kiwaniu farby Przecie farb nak豉da si na t逝ste w這sy, a przynajmniej powinno sie tak robi. A wi璚 szampon po taki farbowaniu jak najbardziej wskazany.
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-02, 08:03   #3369
watam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Nie mia豉 odbiera mojego 'u鈍iadomienia' jako agresywnie Ja tylko napisa豉m fakt, 瞠 nawet profesjonalne farby posiadaj ulotk i tam pisze co trzeba zrobi.
A skoro w twojej pisze tylko, 瞠 masz farb sp逝ka, oznacza to, 瞠 nie ma najmniejszego znaczenia czy u篡jesz szamponu czy nie. Chodzi o to, ze u篡cie lub nie u篡cie szamponu nie ma najmniejszego wp造wu na efekt farbowania i do ciebie zale篡 co zrobisz

Ja osobi軼ie maj帷 tak ulotk, na pewno umy豉bym w這sy szamponem przy sp逝kiwaniu farby Przecie farb nak豉da si na t逝ste w這sy, a przynajmniej powinno sie tak robi. A wi璚 szampon po taki farbowaniu jak najbardziej wskazany.
Poza tym szampon pomo瞠 domy sk鏎 g這wy, dziwnie wygl康aj babeczki z niedomyt sk鏎 g這wy jak wiatr zawieje wiadomo, 瞠 farbowanko 鈍ie瞠
Stary 2013-07-02, 10:07   #3370
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆

Ok, wybacz, ostatnio jest tyle z這郵iwo軼i na wiza簑, 瞠 mo積a si 'przeczuli' na z這郵iwe uwagi;-)

Macie racj, z szamponem lepiej;-)
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-02, 19:06   #3371
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Najlepiej umy szamponem do w這s闚 farbowanych, zakwasza on w這sy i zamyka 逝ski w這s闚 a co za tym idzie farba sie d逝瞠j trzyma, tzn mniej wyp逝kuje, r闚nie wtedy w這sy s mniej podatne na dzia豉nie czynnik闚 zewn皻rznych, albo zwyk造m szmponem umy i zakwasi zakwaszaczem...testowa豉m jak捷 od篡wk zakwaszaj帷 od kole瘸nki, w這sy s g豉dziutkie i sypkie jak po wizycie u fryzjera. S atez szampony zakwaszaj帷e.
Zreszt fryzjerka te myje w這sy po farbowaniu, to nie wiem sk康 pomys 瞠by nie my.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-07-03 o 16:57
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-09, 14:15   #3372
CatherineWolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Moje w這sy po matrix socolor 5av
Wysz這 super, ale ciekawe jak b璠zie si wyp逝kiwa
Stary 2013-07-09, 21:27   #3373
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CatherineWolf Poka wiadomo嗆
Moje w這sy po matrix socolor 5av
Wysz這 super, ale ciekawe jak b璠zie si wyp逝kiwa
Pi瘯ny kolorek ci wyszed

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
i zakwasi zakwaszaczem..
Wystarczy sp逝ka w這sy wod z octem Ja tak robi po ka盥ym farbowaniu.
Stary 2013-07-13, 12:06   #3374
chickencrazy
Rozeznanie

Kolor 豉dny, tyko prawie czarny (chyba, 瞠 tylko na fotce tak wysz這), wi璚 dla mnie si nie nadaje.

Shade , a co z Twoim kolorkiem obecnie? Wrzu fotk po tym Herbatint 7C, bo mnie z瞠ra ciekawo嗆
Stary 2013-07-16, 21:13   #3375
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 800

przed w trakcie i po

goldwell 6np
jestem zadowolona szkoda tylko ze mam slaby aparat

bardzo podoba mi sie ten odcien chyba zostanie ze mna na d逝瞠j
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_0894.jpg (169,7 KB, 130 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_0895.jpg (95,4 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100_0903.jpg (92,9 KB, 198 za豉dowa)
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-16, 21:16   #3376
anusia1990
Zakorzenienie

jeszcze takie bez lampy

w sloncu wpadaja w niebieskie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_0897.jpg (71,2 KB, 125 za豉dowa)
Stary 2013-07-17, 17:28   #3377
Mimi1985
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163

hejka, czytam ten watek juz dluugo, chcialam sie was poradzic odnosnie koloru farby, jak by軼ie proponowa造? nie chce za bardzo przyciemni, ale jesli chce popiel to napewno troche bede musiala. zastanawiam sie miedzy goldwellem 8SB a 8A. Kt鏎 wybra? a mo瞠 macie inny pomys?
te moje wlosy byly odrobine rozjasnione farb drogeryjn, Revia, jak dobrze pamietam, 2 miesiace temu, ale splukalam ja po 15 min bo za bardzo mnie piekla w skore glowy. w rzeczywistosci sa ciutke cieplejsze niz na zdjeciu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy (2).jpg (9,8 KB, 69 za豉dowa)

Edytowane przez Mimi1985
Czas edycji: 2013-07-17 o 21:51
Mimi1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-24, 13:59   #3378
Shade_23
Zadomowienie

Hej hej! Co tam u Was?

U mnie wakacyjne z這to-rudawe pasemka Koloryzuj w這sy nadal Herbatintem - samym 7C. Jest ok, bo fajnie gasi.

Og鏊nie nie mam na co narzeka. Przesz這 mi p鏦i co, z obsesyjnym och豉dzaniem koloru. Stawiam jedynie na lekkie przyt逝mianie zbyt ciep造ch odcieni.
Znalaz豉m super przepis na neutralizowanie rudzielc闚 Znany ju wszem i wobec blog, ale naprawd to kopalnia wiedzy!

http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-i-pewnie.html

B璠 na dniach testowa zapienianie mixtonami, bo jeszcze sporo mi ich zosta這 i 瘸l wyrzuca.

Stary 2013-07-24, 16:14   #3379
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Znalaz豉m super przepis na neutralizowanie rudzielc闚 Znany ju wszem i wobec blog, ale naprawd to kopalnia wiedzy!

http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-i-pewnie.html

B璠 na dniach testowa zapienianie mixtonami, bo jeszcze sporo mi ich zosta這 i 瘸l wyrzuca.

He he ja wczoraj te na ten artyku trafi豉m
Uwielbiam jej bloga i co rusz zagl康am w poszukiwaniu nowo軼i

Ja jestem bardzo zadowolona z mojego koloru, bo mimo upa堯w (czyt. pra膨ce s這鎍e) m鎩 kolor ani drgn掖, jak by tak jest bardzo ciemny i ch這dny. Gdyby nie to, 瞠 wnerwiaj mnie jasne odrosty, to by這by perfekcyjnie

Daj zna jak ci p鎩dzie z mixtonami. Ja jako nie umiem si odwa篡.
Stary 2013-08-03, 15:11   #3380
anusia1990
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mimi1985 Poka wiadomo嗆
hejka, czytam ten watek juz dluugo, chcialam sie was poradzic odnosnie koloru farby, jak by軼ie proponowa造? nie chce za bardzo przyciemni, ale jesli chce popiel to napewno troche bede musiala. zastanawiam sie miedzy goldwellem 8SB a 8A. Kt鏎 wybra? a mo瞠 macie inny pomys?
te moje wlosy byly odrobine rozjasnione farb drogeryjn, Revia, jak dobrze pamietam, 2 miesiace temu, ale splukalam ja po 15 min bo za bardzo mnie piekla w skore glowy. w rzeczywistosci sa ciutke cieplejsze niz na zdjeciu.
8sb wychodzi bardzo 豉dnie ch這dno
Stary 2013-08-25, 15:54   #3381
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 503
GG do Anja92

Obecnie mam w這sy rozja郾ione na bardzo jasny blond, marzy mi si powr鏒 do naturalnego koloru. Wygl康a on jak na zdj璚iach poni瞠j. Z tego co czyta豉m musz przeprowadzi pigmentacj...tylko w jaki poziom celowa ?
Czy 6 nie b璠zie za ciemny?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ddddd.jpg (46,7 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 60930.jpg (10,6 KB, 51 za豉dowa)

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-27, 08:25   #3382
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
Obecnie mam w這sy rozja郾ione na bardzo jasny blond, marzy mi si powr鏒 do naturalnego koloru. Wygl康a on jak na zdj璚iach poni瞠j. Z tego co czyta豉m musz przeprowadzi pigmentacj...tylko w jaki poziom celowa ?
Czy 6 nie b璠zie za ciemny?
Wyglada mi to na poziom 7 zmieszany z 6, ale r騜鎴e to bywa, bo 6 czzasem czarna...lepiej zawsze najpierw zrobi ja郾iejsz np 7.00 a p騧niej je郵i b璠zie Ci za jasno, miesza z 6.00.
疾by Ci do g這wy nie przysz這 k豉嗆 popielu..7.1, 7.11 bo ziele mo瞠 Ci wyj嗆...zastanawia mnie czy w tym wypadku nie mo積a pomiesza natury 7.00 z farb "szary dla m篹czyzn"0.01.bo bo przecie w這sy siwie s takie jak blond....tak tylko g這郾o my郵, poczekaj na opini innych
Pigmentacji robi nie musisz, bo natur by farbowa豉, chyba, 瞠 bardzo chcesz, to r鏏 natur na poziomie 7..jeszcze si zastanawiam nad kolorem pomara鎍zowym jako podk豉dem pod poziom 7..dziewczyny co Wy na to? Jak m闚i...g這郾o my郵
Stary 2013-08-27, 20:58   #3383
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Dziewczyny, czy win za to, 瞠 siwe w這sy nie z豉pa造 farby jest to, 瞠 by to kolor 6.01 (czyli nie do ko鎍a natura), czy sam fakt, 瞠 by to kolor na poziomie 6 (czyli zbyt jasny)?

Kupi豉m ostatnio farb Free Limix - pan ze sklepu fryzjerskiego powiedzia mi kiedy, 瞠 farby tej firmy maj w sobie do嗆 du穎 popielu, i u篡豉m w豉郾ie 6.01. Kolor wyszed ca趾iem 豉dny, cho z zimnym br您em nie ma oczywi軼ie nic wsp鏊nego, ale siwe w這sy wysz造 na jaw ju jakie 2 tygodnie po farbowaniu

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-27, 22:25   #3384
GypsyRose
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
GG do GypsyRose

W徠ek stworzony dla mnie Zamarzy這 mi si aby zamieni m鎩 rudy (naturalnie jestem blondynk) na br您. Ale koniecznie jaki zimny/popielaty. Czemu tak ci篹ko je znale潭 Dziewcz皻a, kt鏎e s ju weterankami tego w徠ku mog造by軼ie mi jako stre軼i farby, kt鏎e dadz efekt jasnego(!) zimnego br您u. Chodzi mi nawet o jeden przyk豉d drogeryjnej i niedrogeryjnej farby.Nie ma mowy, 瞠bym jako ogarn窸a te 113 stron ;( Ju oczopl御闚 dostaj od tych ton闚, farb, cyferek itp. Do pi徠ku musz si wybra na miasto i do hurtowni fryzjerskiej i chcia豉bym mie jakiekolwiek rozeznanie w temacie. Moje oczy z g鏎y dzi瘯uj za ka盥 pomoc zdychaj mi ju tutaj
Stary 2013-08-30, 08:50   #3385
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy win za to, 瞠 siwe w這sy nie z豉pa造 farby jest to, 瞠 by to kolor 6.01 (czyli nie do ko鎍a natura), czy sam fakt, 瞠 by to kolor na poziomie 6 (czyli zbyt jasny)?

Kupi豉m ostatnio farb Free Limix - pan ze sklepu fryzjerskiego powiedzia mi kiedy, 瞠 farby tej firmy maj w sobie do嗆 du穎 popielu, i u篡豉m w豉郾ie 6.01. Kolor wyszed ca趾iem 豉dny, cho z zimnym br您em nie ma oczywi軼ie nic wsp鏊nego, ale siwe w這sy wysz造 na jaw ju jakie 2 tygodnie po farbowaniu
A co tutaj taka CISZA???
Laity -a na jakim oxy Ty to zrobi豉? mo瞠 tutaj tkwi problem, bo ta 6.01 to ma du穎 natury, no chyba, 瞠 trzeba w豉郾ie pigmentacj zrobi samiu鄂 natur 6.00..nie testowa陰m na siwkach, ale babci robi przy 50% siwyizny 2cz窷ci natury i 1 cz窷 koloru docelowego..tylko, 瞠 na z這to, a w豉郾ie poziom 8 mojej babci ma "podk豉d/pigment naturalny z這ty...na poziomie 6 chyba pomara鎍zowy jest

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez GypsyRose Poka wiadomo嗆
W徠ek stworzony dla mnie Zamarzy這 mi si aby zamieni m鎩 rudy (naturalnie jestem blondynk) na br您. Ale koniecznie jaki zimny/popielaty. Czemu tak ci篹ko je znale潭 Dziewcz皻a, kt鏎e s ju weterankami tego w徠ku mog造by軼ie mi jako stre軼i farby, kt鏎e dadz efekt jasnego(!) zimnego br您u. Chodzi mi nawet o jeden przyk豉d drogeryjnej i niedrogeryjnej farby.Nie ma mowy, 瞠bym jako ogarn窸a te 113 stron ;( Ju oczopl御闚 dostaj od tych ton闚, farb, cyferek itp. Do pi徠ku musz si wybra na miasto i do hurtowni fryzjerskiej i chcia豉bym mie jakiekolwiek rozeznanie w temacie. Moje oczy z g鏎y dzi瘯uj za ka盥 pomoc zdychaj mi ju tutaj
Musimy do tego wiedzie na jakim poziomie (jasno軼i w連闚) Ci zale篡...8 jasny blond...7ciemny blond, 6 jasny br您 (cz瘰to wychodzi ju czarny) 5 鈔edni br您..jeszcze ciemniejszy ni poziom 6 i poziom 4 (ciemny br您...to juz praktycznie czer)
Daj jakie fotki tego co masz obecnie na g這wie, i o jakim konkretnie kolorze my郵isz..niestety, na pr鏏ach sie nie sko鎍zy bo sama widzisz ile stron maj 1 cz窷ci w徠ku i prze這mu za du瞠go nie ma..mo瞠 kto kumaty b璠zie w sklepie fryzjerskim
Stary 2013-08-30, 10:32   #3386
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate
Odp: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Ja sie poddalam tonuje od czasu do czasu pianka Igora 7.0 albo ziolami - maka w proszku. Jest cieplo, ale zaakceptowalam to, jak na dworze jest cieplo zapewne jak sie ochlodzi, to od nowa bede kombibowac

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-08-30 o 10:34
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-30, 12:30   #3387
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

ja natomiast nie farbowalam wlosow od wiosny, po wyjezdzie nad morze mialam poziom 7, miejscami 8, przez chwile nawet myslalam o tym, aby skonczyc z farbowaniem i wrocic do naturalnych (odrost mialam juz dosc duzy). no ale zapas farb lezacy w domu wygral i od 2 dni znow mam brazowe wlosy, kontynuje przygode z Alfaparf, nie chce mi sie juz eksperymentowac, powiem wiecej - delikatnie cieple odcienie na wlosach przestaly mnie irytowac

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-30, 20:17   #3388
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate
Odp: Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
ja natomiast nie farbowalam wlosow od wiosny, po wyjezdzie nad morze mialam poziom 7, miejscami 8, przez chwile nawet myslalam o tym, aby skonczyc z farbowaniem i wrocic do naturalnych (odrost mialam juz dosc duzy). no ale zapas farb lezacy w domu wygral i od 2 dni znow mam brazowe wlosy, kontynuje przygode z Alfaparf, nie chce mi sie juz eksperymentowac, powiem wiecej - delikatnie cieple odcienie na wlosach przestaly mnie irytowac
Mnie rowniez, z rozmow z mezczyznami wynika rowbiez, ze cieple brazy im sie bardziej podobaja, natomiast dzieci wlosy z odcieniem szarym klasyfikuja je do sztucznych. Lepiej mi z nimi jakie sa, przekonalam sie, ze w moin przypadku to syzyfowa praca i warto czasami innych posluchac

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-01, 14:08   #3389
eliza1212
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 45

Polecam kolor "capucino" my郵 ze to jest odcie kt鏎ego szukasz.
eliza1212 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-02, 23:44   #3390
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

A ja porzucilam brazy, niestety podddalam sie, bo widze, ze nie osiagne efektu na ktorym mi zalezy. a zolcie i czerwienie w ogole mi nie pasuja.

Probuje si w blondach. Ostatnio, zamiast mieszac (i myslec ile czego dodac), poszlam za glosem intuicji i zmieszalam sobie od tak farbe drogeryjna, ktora akurat byla pod reka. Tak wiec, aby sie nie zmarnowalo, powstala mieszanka 9.21 + pol tubki 8.1 + 3 cm 5.2 oksy chyba 6%. Efekt byl nieziemski. Niestety kolor zniknal w ciagu tygodnia wiec nawet nie zdazylam zrobic fotek. Zostalo mi tyko jedno, tuz po farbowaniu. wlosy mokre. Wreszcie kolor, w ktorym naprawde bylo mi dobrze. Istny popielaty, szary ciemny blond a przy tym bardzo naturalny.Mro幡y ch堯d zapanowa na mojej glowie na tydzien i zniknal...

Zdjecie z fleszem. W miejscach najjasniejszych flesza zdjecie najlepiej oddaje kolor.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-16-264.jpg (30,7 KB, 81 za豉dowa)

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-09-02 o 23:49
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.