Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 115 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-10-20, 12:45   #3421
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cze嗆 Dziewcz皻a, co tam u Was s造cha?

U mnie 2 miesi帷e po farbowaniu farb Free Limix 6.1 i ok. 1 miesi帷 po zrobieniu odrost闚 Free Limix 6.01 (obie na oxy 6%), i jest meeeega ciep這, z這to i 潟速o (patrz: zdj璚ia), a do tego wszystkie siwe w這sy spowrotem wysz造 na jaw.

My郵 o tym, 瞠by po niezbyt udanym eksperymencie z 6SB przeprosi si z Goldwell Topchic.
Pani w sklepie fryzjerskim poradzi豉 mi 6BP (wyrafinowany per這wy jasny br您), ale jako nie jestem do niego przekonana. Boj si, 瞠 w這sy b璠 du穎 ciemniejsze ni poziom 6, tak jak po 6SB.

Po przejrzeniu palety my郵 o 6NP - ciemny naturalny per這wy blond. Ma kto mo瞠 jakiekolwiek do鈍iadczenia z tym kolorem? Jest szansa na to, 瞠 och這dzi cho troch to z這to i skoro to N, to z豉pie mi wreszcie siwe w這sy na d逝瞠j?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1570020.jpg (51,0 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1570023.jpg (63,7 KB, 61 za豉dowa)

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2013-10-20 o 12:46
Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-20, 13:48   #3422
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 800

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewcz皻a, co tam u Was s造cha?

U mnie 2 miesi帷e po farbowaniu farb Free Limix 6.1 i ok. 1 miesi帷 po zrobieniu odrost闚 Free Limix 6.01 (obie na oxy 6%), i jest meeeega ciep這, z這to i 潟速o (patrz: zdj璚ia), a do tego wszystkie siwe w這sy spowrotem wysz造 na jaw.

My郵 o tym, 瞠by po niezbyt udanym eksperymencie z 6SB przeprosi si z Goldwell Topchic.
Pani w sklepie fryzjerskim poradzi豉 mi 6BP (wyrafinowany per這wy jasny br您), ale jako nie jestem do niego przekonana. Boj si, 瞠 w這sy b璠 du穎 ciemniejsze ni poziom 6, tak jak po 6SB.

Po przejrzeniu palety my郵 o 6NP - ciemny naturalny per這wy blond. Ma kto mo瞠 jakiekolwiek do鈍iadczenia z tym kolorem? Jest szansa na to, 瞠 och這dzi cho troch to z這to i skoro to N, to z豉pie mi wreszcie siwe w這sy na d逝瞠j?
ja wyprobowalam wszystkie zimne odcienie z poziomu 6 kiedys wklejalam tu zdjecia, 瘸den nie by ch這dny wszystkie dawa造 rudo/czerwona poswiate

obecnie jestem blondynka
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-20, 14:47   #3423
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
ja wyprobowalam wszystkie zimne odcienie z poziomu 6 kiedys wklejalam tu zdjecia, 瘸den nie by ch這dny wszystkie dawa造 rudo/czerwona poswiate

obecnie jestem blondynka
Anusia, musia豉m przeoczy Twoje posty.

TU jeste po farbowaniu w豉郾ie 6NP. Na jakim oxy robi豉?
Kolor przed farbowaniem te mia豉 wpadaj帷y w czerwony/fiolet, wi璚 st康 pewnie ta po鈍iata.

Jedyne co mnie martwi to to, 瞠 wysz這 do嗆 ciemno jak na ciemny blond...

Stary 2013-10-20, 18:53   #3424
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
kurcze wczoraj juz nie dalam rady z ta henna, wrocilam pozno do domu i widmo 3 h z tym na glowie mnie przerazilo.. farbuje za tydzien
Czekam na obiecany opis i zdj璚ia

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-20, 19:32   #3425
anusia1990
Zakorzenienie

Cytat:
Anusia, musia豉m przeoczy Twoje posty.

TU jeste po farbowaniu w豉郾ie 6NP. Na jakim oxy robi豉?
Kolor przed farbowaniem te mia豉 wpadaj帷y w czerwony/fiolet, wi璚 st康 pewnie ta po鈍iata.

Jedyne co mnie martwi to to, 瞠 wysz這 do嗆 ciemno jak na ciemny blond...
na 3 %
Stary 2013-10-20, 20:24   #3426
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
na 3 %
Ja te kupi oxy 3% i pokombinuj z poziomem 7-8.

A Goldwella 7NGP, o kt鏎ym TU pisa豉 pr鏏owa豉?

Stary 2013-10-21, 10:43   #3427
anusia1990
Zakorzenienie

Cytat:
Ja te kupi oxy 3% i pokombinuj z poziomem 7-8.

A Goldwella 7NGP, o kt鏎ym TU pisa豉 pr鏏owa豉?

tak

ale wszystkie wychodzily identycznie
Stary 2013-10-23, 12:26   #3428
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka wiadomo嗆
Czekam na obiecany opis i zdj璚ia
hey, zmieszalam henne na oko, jako ze nie mialam dostepu do internetu i zrobilam probe na pasemku. po poltorej godziny nie dosc ze prawie nic nie zlapapalo to do tego jeszcze kolor nie mial nic wspoñlnego z popielatym. taki zloty blond z poziomu 8. Cos nie tak zmieszalam czy ktos zna dokladne proporcje jak zmieszac tego Lusha?

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-23, 15:10   #3429
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 821
GG do czerwcowa_panna_mloda

Cze嗆 dziewczyny. Ale Wy macie obcykany temat, mixy, procenty... Jestem pod wra瞠niem,
Te marzy mi si powr鏒 do naturalnego koloru, tak jak widac na odrostach jestem szatynk zimn.
Czy mog zastosowa to co jedna z Was poleca豉 innej dziewczynie?
CO MAM OBECNIE NA GΜWIE?
2 m-ce temu mialam polozone mieszank jasny opalizuj帷y br您 i ciemny blond firmy Loreal Majirel & Majirouge, numer闚 nie pami皻am niestety...

Cytuj porad z wcze郾iejszych stron tego w徠ku...

"Proponuj kupi "profesk"albo z ,1 po przecinku np. 6,1 lub natur np 6 lub 6,0 i niebieski korektor(mixton) z tej samej firmy.
Niebieski - jak masz niechciany rudy
Fioletowy- jak ----//------ z這ty/鄴速y
Zielony - jak ------//------ czerwony

dodaje si go minimalnie do farby 2cm glisty na 30g farby,
Na odrost k豉d sam nature!!!!, na d逝go嗆 tam gdzie masz niechciany reflex t z mixem."

1. Czyli 瞠 mam np. polozyc Loreal Majirel z poziomu 6,1 wymieszan z niebieskim ... czy fioletowym korektorem? No i jakie stezenie utrwalacza?

2. Lub farb Naturi JOANNY? Kolor...? i korektor te Joanny? Nawet nie wiadzialam 瞠 cos takiego dostan...

3. Ps. Czy mog zaryzykowa szybsze rozwi您anie i po這篡 na to co mam sam LONDE ciemny popielaty blond???

B璠 wdzi璚zna na jak彗olwiek porad
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC03858.jpg (200,2 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC03850.jpg (177,7 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC03866.jpg (202,9 KB, 28 za豉dowa)

Edytowane przez czerwcowa_panna_mloda
Czas edycji: 2013-10-23 o 15:12 Pow鏚: edycja pomylki
czerwcowa_panna_mloda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-23, 16:59   #3430
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 697

Cytat:
Napisane przez czerwcowa_panna_mloda Poka wiadomo嗆
3. Ps. Czy mog zaryzykowa szybsze rozwi您anie i po這篡 na to co mam sam LONDE ciemny popielaty blond???

B璠 wdzi璚zna na jak彗olwiek porad
Ja bym ci radzi豉 uwa瘸 z popielami gdy masz na g這wie ciep造 odcie, bo wyjdzie ci ziele.
Je郵i chcesz si pozby ciep造ch odcieni, to musisz najpierw pofarbowa w這sy sam natur, czyli farb z 0 po przecinku.

Tw鎩 odrost bym oceni豉 na bardzo ch這dne 6 w porywach nawet 5.
Natomiast na d逝go軼i masz bardzo ciep造 blond.

Je郵i chcesz kolor zbli穎ny do twojego naturalnego, to we 6/0 i po堯 najpierw na d逝go嗆 pomijaj帷 odrosty. Potrzymaj przynajmniej 20, nawet 30 minut. Dopiero potem po堯 reszt farby na odrosty i dobrze rozmasuj. Potrzymaj kolejne 10 minut. Potem mo瞠sz sp逝kac i umy w這sy.

Oxy we 6% - to standard przy poziomach 6 i ciemniejszych.

W ten spos鏏 powinna farbowa przez jakis czas. Je郵i nadal b璠zie wychodzi這 za ciep這, to mo瞠sz spr鏏owac z 6/1, ale to dopiero po przynajmniej dw鏂h farbowaniach 6/0 i pewno軼i, 瞠 nie wychodzi ci 瘸dna ziele.

Je郵i zdecydujesz si na ciemny blond, to musisz po這篡 6/0. Je郵i twoje w這sy s豉bo przyjmuj farb, to mo瞠sz po這篡 nawet 6/00 czyli pog喚bion natur. Je郵i decydujesz si na farby drogeryjne, to zawsze lepiej wzi望 o poziom ja郾iejsz ni chcesz, bo te drogeryjne wychodz ciemniej ni na pr鏏nikach. Czyli mo瞠sz kupi 7/0 z drogeryjnych, a z profesek 6/0
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-23, 18:19   #3431
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie

Niesamowita jeste, nie my郵a豉m 瞠 uzyskam od kogo tak obszern recept Dzi瘯uj... Biore si do roboty, dam znak co wysz這
Ps. Jak dobrze 瞠 nie kupi豉m wczoraj sobie w chwili zw徠pienia Mro幡ego Mochaccino Loreala Casting... Pozdrawiam serdecznie!

Ps. Mam jednak jeszcze 1 pytanko, zanim mi uciekniesz i Ci potem nie znajde , /...gdyby sie okaza這, 瞠 wychodz mi te opisywane ww. odcienie zieleni przy powrocie do naturalnego koloru to co wtedy mog zrobi?

Czas edycji: 2013-10-23 o 18:38
Stary 2013-10-23, 20:31   #3432
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

czerwcowa_panna_mloda - A napisz jeszcze jaki masz refleks tych farbowanych? z這to czy rudy?
Bo wnioskj 瞠 wraca豉 w豉郾ie do naturalek i mia豉 k豉dziony opalizuj帷y... (czyli fiolet) z L'oreala Mairela, czyl wynika這by ,瞠 mia豉 bardziej z這ty i rudy.....
jeszcze wyt逝macz...je郵i na ca這嗆 (najpierw na te wyp逝kane, a poten na odrost) na這篡sz sam natur to odrost 2cn b璠zie naturalny, a dlugo嗆 nabierze ciemno軼i z poziomu 6, ale refleks b璠zie nadal prze鈍itywa z pod spodu czyli zostanie rudy/z這ty.i w豉郾ie dlatego nale篡 zrobi 2 mieszanki, na odrost inn i na d逝go嗆 inn, 瞠by w豉郾ie zneutralizowa t rudo嗆... i tak pewnie poprzednio kto k豉d Ci farb.
Nie wiem jak si ma farbowanie najpierw natur a p騧niej wybija refleks, ale tak jak Ci Weronisia napisa豉 mo瞠 to jest dobre wyj軼ie. Zastanawia mnie tylko ten oxy 6%, bo jak go za d逝go przytrzymasz 瞠by Ci nie rozja郾i, dlatego najpierw k豉d na d逝go嗆.
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-23, 20:47   #3433
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:

Niesamowita jeste, nie my郵a豉m 瞠 uzyskam od kogo tak obszern recept Dzi瘯uj... Biore si do roboty, dam znak co wysz這
Ps. Jak dobrze 瞠 nie kupi豉m wczoraj sobie w chwili zw徠pienia Mro幡ego Mochaccino Loreala Casting... Pozdrawiam serdecznie!

Ps. Mam jednak jeszcze 1 pytanko, zanim mi uciekniesz i Ci potem nie znajde , /...gdyby sie okaza這, 瞠 wychodz mi te opisywane ww. odcienie zieleni przy powrocie do naturalnego koloru to co wtedy mog zrobi?
Po pierwsze wcale nie jestem niesamowita Kilka miesi璚y temu, to ja szuka豉m odpowiedzi na r騜ne pytania i dzi瘯owa豉m tym, kt鏎zy mi cierpliwie odpowiadali. W ko鎍u tak zag喚bi豉m si w temat koloryzacji w這s闚, 瞠 momentami zaskakuje mnie niewiedza niekt鏎ych fryzjer闚
No ale do rzeczy.

Przechodzi豉m przez ziele na mojej g這wie z powodu mojej niewiedzy i ch璚i szybkiej zmiany koloru
Mia豉m zgni這-zielony odcie. Ale uda這 mi si go zlikwidowa. Temat jest do嗆 obszerny, wi璚 nie b璠 si teraz o tym rozpisywa, bo by mo瞠 nigdy nie b璠ziesz mia豉 takiego problemu. A jakby co, to pisz na tym w徠ku, bo ja tu zagl康am, tak samo jak na w徠ek Br您owo-w這sych farbowanych
Zielone odcienie ci nie wyjd je郵i nie b璠ziesz k豉d豉 ch這dnych odcieni na ciep貫. Pami皻aj, najpierw natura. Dopiero jak natura b璠zie rzeczywi軼ie naturalna, bez rudo軼i czy z這ta, to dopiero mo瞠sz si bawi w ch這dne odcienie.
Stary 2013-10-23, 21:38   #3434
Laity
Wtajemniczenie

Mam pytanie do dziewczyn, kt鏎e kupowa造 farb i mixy (intensyfikatory) OYSTER - gdzie zam闚i, 瞠by nie wpakowa si na jak捷 min?
Widz, 瞠 najwi瘯szy wyb鏎 jest w sklepie "KTPI", ale opinie ma 鈔ednie, bardzo du穎 negatywnych opinii...

Stary 2013-10-24, 13:30   #3435
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie

Weronisia - dzi瘯uj za dodatkowe wyja郾ienie. Patrz帷 na Tw鎩 avatar wida, 瞠 wygra豉 walk z zieleni jednog這郾ie
Na pewno zastosuj si do Twoich rad.
Powiedz mi jeszcze czy mam trzymac si tych zalecanych proporcji: 50 ml farby 75 ml oxy 6%? U mnie to b璠zie razy dwa, bo mam d逝gie i grube k豉ki. Zale篡 mi teraz na jak najmniejszej inwazji... W czerwcu mia豉m zrobione refleksy, lekko 軼i庵any kolor na pasmach, potem od tego odesz造鄉y, bo w這sy zmieni造 si w siano.

Zyta82 - masz racj, mam po鈍iat z這t, nie rud. W sierpniu babka k豉d豉 mi mieszank: jasny opalizuj帷y br您 i ciemny blond, nie wiem w jakich proporcjach...
Mo瞠sz mi powiedzie jakie 2 r騜ne mieszanki masz na my郵i? Mam wzi望 farb 6,0 i jaki inny kolor czy mam zrobi 2 r騜ne proporcje wody 6%? Na moje w這sy i tak musze po這篡c 2 tubki... Dzi-ku-j

Ps. Tak z ciekawo軼i jest w ogole jaka farba w drogerii z poziomu 7?
Znalaz豉m jedynie Loreal Excellence 7

Czas edycji: 2013-10-24 o 13:33
Stary 2013-10-24, 19:21   #3436
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

jednak wyb鏎 pad na goldwell topchic 5N
z lampa wyszlo cieplej i bez to mniej wiecej tak oddaje prawdziwy kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_4359.jpg (188,9 KB, 87 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_4367.jpg (120,4 KB, 114 za豉dowa)
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-24, 20:59   #3437
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zyta82 - masz racj, mam po鈍iat z這t, nie rud. W sierpniu babka k豉d豉 mi mieszank: jasny opalizuj帷y br您 i ciemny blond, nie wiem w jakich proporcjach...
Mo瞠sz mi powiedzie jakie 2 r騜ne mieszanki masz na my郵i? Mam wzi望 farb 6,0 i jaki inny kolor czy mam zrobi 2 r騜ne proporcje wody 6%? Na moje w這sy i tak musze po這篡c 2 tubki... Dzi-ku-j
Chodzi這 mi, 瞠by po這zy豉 sam natur 6.0 na odrost a na d逝go嗆 np. p馧 na p馧 natury 6.0 + 6.21(ale to opalizuj帷y fiolet) z oxy 6 oczywi軼ie
(tak si farbuje siwe w 50% i siwe te s puste bez pigmentu), bo jak mia豉 軼i庵any kolor to te w這ski s bez pigmentu puste i ta natura potrzebna, 瞠by je napigmentowa.
Ale jeszcze mi nie daje spokoju teoria Weronisi, 瞠by w豉郾ie sam natur napigmentowac w這sy czyli na ca這嗆 6.0 + 6% oxy i na nast瘼ny raz, jak ju b璠zie si mia jak chwyci kolor neutralizuj帷y pigmentu wtedy ta "d逝go嗆" bez odrostu potraktowa opalizuj帷ym.....
Ale, 瞠by nie by這 to takie proste powiem Ci, 瞠 zaciekawi這 mnie z Majirel, 瞠 z poziomu 6 maj tam 6.52 opalizuj帷y maho (mo瞠 to tym mia豉 robione? i przypomnia這 mi si, 瞠 naturalny poziom 6 posiada najwi璚ej barwnika czerwonego dlatego trzeba go wprowadzic we w這s... a 5 to w豉郾ie w tym wypadku czerwie....
Najpierw mo瞠 skorzystaj z rady Weronisi, ona sama na sobie testowa豉...ja ju mam ca貫 swoje 40cm naturalnych..od 4 lat siedz w w徠ku i nie znalazlam z這tej recepty na sobie... poza zapuszczeniem swoich.
Nie wiem, mo瞠 zdj璚ia przek豉muj, ale Twoje w這sy (ten wyp逝kany) wygl康aj na rudo, ale na 篡wo to inaczej pewnie i z這tko mo瞠 by.
To czekamy na relacje zatem

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-10-24 o 21:04
Stary 2013-10-24, 21:22   #3438
Weronisia
Zakorzenienie

Dziewczyny tak dla scis這軼i - ja nie jestem jak捷 specjalistk od farbowa
Moje przej軼ia w這sowe ratowa豉m 郵edz帷 bloga Mysi i tylko na podstawie tego co tam si dowiedzia豉m robi豉m moje w這sy i dzieki temu je uratowa豉m.
Wiadomo, 瞠 ka盥a z nas ma jednak inne w這sy i nie ka盥a metoda podpasuje ka盥ej jednakowo.
Jedno jest pewne, 瞠 pigmentacj ZAWSZE robi sie natur, mo瞠 by nawet pog喚bion. Pigmentacja to jest nak豉danie farby bez oxydantu na 20 minut i potem bez zmywania, suszenia itp od razu nak豉da si kolor docelowy. Ale jesli chodzi o w這sy z rudym czy zielonym odcieniem, to zawsze najbezpieczniej jest na這篡 natur. Nie wychodz wtedy 瘸dne niespodzianki.

Je郵i chodzi o proporcje farby, to musz by zawsze wed逝g przepisu z ulotki farby. Nie wolno zmieniac proporcji.
Je郵i jedna farba to za ma這, to przyrz康 najpierw jedn farb, a jak nie starczy, to dopiero zr鏏 kolejn. Je郵i druga to za du穎, mo瞠sz przygotowa z po這wy sk豉dnik闚, a drug po這w zachowac na nast瘼ny raz.

A poziom 7 w drogierii jest nie tylko z Excellence. Np. natura nieraz jest oznaczona jako 7.0 albo 70, albo 700. Wszystko zale篡 od producenta. Tylko profeski trzymaj si numeracji 7.0

Je郵i szukasz informacji o koloryzacji, to czytaj porady na blogu Mysi, bo to kopalnia wiedzy.
Stary 2013-10-25, 11:45   #3439
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie

Zyta82, Weronisia - dzi瘯uje serdecznie za po鈍i璚ony czas i porady. Poczytam sobie jeszcze polecany blog i zakupi farby.
Zyta82, problem ze mn jest taki, 瞠 wlasnie nie pamietam co mialam kladzione na g這wie , staro嗆 nie rado嗆 ;-(
Jest teraz nieciekawie, ale widz 瞠 dzi瘯i Wam na mojej g這wie b璠zie lepiej...

Dam znak jak wysz這. Buziaczki wielkie dla Was.

Czas edycji: 2013-10-25 o 11:51
Stary 2013-10-25, 18:13   #3440
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Mam pytanie do dziewczyn, kt鏎e kupowa造 farb i mixy (intensyfikatory) OYSTER - gdzie zam闚i, 瞠by nie wpakowa si na jak捷 min?
Widz, 瞠 najwi瘯szy wyb鏎 jest w sklepie "KTPI", ale opinie ma 鈔ednie, bardzo du穎 negatywnych opinii...
Przeoczy豉m Twoje pytanie...ja bra豉m z 4 razy u nich z rok temu, zawsze transakcje przechodzi造 bezproblemowo, ale mo瞠 na wszelki wypadek zadzwo do nich najpierw dowiedz si czy maj na stanie i dopiero potem zamawiaj

czerwcowa_panna_m這da
- nie napisa豉m, 瞠 ja wraca豉m do poziomu 7, a powr鏒 na poziom 6 jak u Ciebie to 豉twiej...Weronisi trzeba pola bo dobrze pisze wi璚 dzia豉j kobitko co mi jeszcze 鈍ita, 瞠 majirel si na rudo wyp逝kuje i szybko...cho ka盥emu co inego pasuje...to mo瞠 Ci Wera napisze jak firm robi豉?
Stary 2013-10-25, 19:28   #3441
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Laity bardzo Ci przepraszam, 瞠 nie odpisa豉m na PW, ale jestem w ci庵造m biegu i po prostu nie mia豉m kiedy Dzi, z okazji pi徠ku, usiad豉m sobie i zajrza豉m na Wiza. Przysz這 te powiadomienie, 瞠 "zimny w徠ek" 篡je, wi璚 postanowi豉m odezwa si tu.

Z tego, co pami皻am, kupowa豉m Oyster na pierwszej lepszej aukcji Allegro. Szczerze m闚i帷, nie patrz ju na negatywne komentarze, bo to si wcale a tak nie przek豉da na rzeczywisto嗆. Zaryzykuj

Z innych, i do innych: ja ju nie jestem popielata... Jestem czerwona i cudownie mi z tym. Teraz 篡j serialem "jak utrzyma 篡wy, bordowy kolor jak najd逝瞠j" W zwi您ku z tym mam na zbyciu popielate farby (rozpocz皻e, ale jeszcze z dat wa積o軼i). Firmy Oyster i Geneza. Je郵i kt鏎a ma ochot, to prosz o PW (najlepiej w weekend, wtedy na bank odpisz). Mile widziana wymianka, ale mog odst徙i r闚nie darmowo. Podam, co posiadam w innym po軼ie. Bu嶔a!
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-25, 19:55   #3442
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Jestem czerwona i cudownie mi z tym. Teraz 篡j serialem "jak utrzyma 篡wy, bordowy kolor jak najd逝瞠j"

Shade no co Ty??? Spodziewa豉m si, 瞠 pr璠zej czy p騧niej zmienisz kolor...ale to szok po prostu... dawaj foteczk co to za czerwie

Ale co rozja郾ia豉 i mixem je traktujesz?
Stary 2013-10-26, 11:58   #3443
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie

Zyta82 - czyli nie jestem sama na placu boju
O tym 瞠 Majirel sie szybko wyp逝kuje m闚i豉 mi sama moja fryzjerka, zw豉szcza na rozja郾ianych pasmach, ale to jeszcze da si prze篡, natomiast to 瞠 na rudo to... faktycznie dla fanek zimnych odcieni pora磬a. A Ty u篡wasz Majirel czy masz innego faworyta?
Zabawi豉m si w detektywa i zerkn窸am na Weronisi opinie o kosmetykach, a tam widz , nota bene, 瞠 g堯wnie czerwienie Loreala Podziwiam Weronis, 瞠 masz takie zdrowe, b造szcz帷e w這sy, po tylu przej軼iach.

Stary 2013-10-26, 16:39   #3444
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Weronisi trzeba pola bo dobrze pisze
Dzi瘯i
Cytat:
Jestem czerwona i cudownie mi z tym. Teraz 篡j serialem "jak utrzyma 篡wy, bordowy kolor jak najd逝瞠j"
No to powodzenia Ja waczy豉m z czerwienia i da豉m se spok鎩, bo wyp逝kanych bladych nie cierpi.

Cytat:
Zyta82 - czyli nie jestem sama na placu boju
O tym 瞠 Majirel sie szybko wyp逝kuje m闚i豉 mi sama moja fryzjerka, zw豉szcza na rozja郾ianych pasmach, ale to jeszcze da si prze篡, natomiast to 瞠 na rudo to... faktycznie dla fanek zimnych odcieni pora磬a. A Ty u篡wasz Majirel czy masz innego faworyta?
Zabawi豉m si w detektywa i zerkn窸am na Weronisi opinie o kosmetykach, a tam widz , nota bene, 瞠 g堯wnie czerwienie Loreala Podziwiam Weronis, 瞠 masz takie zdrowe, b造szcz帷e w這sy, po tylu przej軼iach.
he he a no by豉m sobie czerwona i w豉sciwie z jej powodu zacz窸am kombinowac z br您ami, bo za szybko mi si wyp逝kiwa豉. A wi璚 po瞠gna豉m si z czerwieni na dobre.

Majirel uzywa豉m i by to kolor z poziomu 8 i niestety jak na taka cen by豉m zawiedziona efektem, bo farba bardzo s豉bo kryje. No ale wiadomo, 瞠 ile os鏏 tyle opinii. Mi akurat bardzo nie podesz豉. S lepsze.

Moim faworytem jest Wella Koleston Perfect. tym, 瞠 pr鏏owa豉m tylko ciemnych odcieni. M鎩 ulubieniec to 4/0 kt鏎y widac w moim avatarze.
Natomiast 5/0 豉dnie chwytal na juz ciemnej d逝go軼i, za to na blond odrostach wpada w rudo嗆. Mam tez 6/1, kt鏎e miesza豉m z 4/0 ale te niewiele to da這. Jednak na jasne w這ski sie nie nadaje je郵i si chce uzyskac ch堯d.

Pr鏏owa豉m r闚nie Inebrya 5/1 - farba baaaaaaardzo wydajna Jest po這w ta雟za od Kolestona, a efekt podobny.

Je郵i chodzi o trwa這嗆, to Koleston jest nie do zdarcia Farbowa豉m w這sy w kwietniu, a wi璚 juz do嗆 dawno i jak kilka dni temu pr鏏owa豉m rozja郾i o ton, to nie da這 rady. Masakra jaka. Koleston trzyma jak szalony. To dobra wiadomo嗆 dla os鏏 wiedz帷ych, 瞠 chc miec kolor na sta貫. Dla kombinuj帷ych i szukaj帷ych mo瞠 byc zbyt trwa造
W ko鎍u uda這 mi si rozja郾i w這sy do poziomu 5, ale musia豉m zrobic k徙iel rozja郾iaj帷 i potem dwa razy na這篡 farb bardzo bardzo jasny blond . No i cud! Nadal mam w這sy
Kolorek wyszed rudy jak u wiewi鏎y. Teraz po這zy豉m na to 6/75 a wiec czerwony br您 i niestety nie umiem si przyzwyczai do tak ciep貫go odcienia, mimo 瞠 kolorek jest prze郵iczny. A wi璚 znowu wracam do ch這d闚 Tyle, 瞠 chcia豉bym zostac na poziomie 5.
Z praktyki juz wiem, 瞠 5 wyjdzie mi rudo, wi璚 pozostaje mi si pobawic mixtonami. To chyba jedyny ratunek przy wy豉膨cych rudo軼iach.

Uzywa豉m i nadal u篡wam Wella Color Touch, bo to farba bez amoniaku i nietrwa豉, wi璚 jest dobra do od鈍ie瘸nia kolorku.

A z drogeryjnych farb, to polecam jedna jedyn Loreal Preference. Nie zawiod豉 mnie nigdy, bez wzgl璠u na kolor jaki wybiera豉m. Nawet w這sy po niej s cudowne.

No ale ze mam w swej kolekcji jeszcze sporo napocz皻ych profesek, to jednak zostan przy profeskach

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-10-26 o 16:41
Stary 2013-10-26, 16:47   #3445
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Da豉m sobie spok鎩 z popielem, bo to by豉 walka z wiatrakami. Szuka豉m koloru, kt鏎y by mi pasowa i pad這 na czerwie. Mia豉m robione czerwone ombre. Nie jest to kolor a'la Micha Wi郾iewski, tylko 豉dna, zgaszona czerwie. Dobrze si w niej czuj. Mam od篡wki podkre郵aj帷e kolor, a poprawiam szamponami lub tonerem i wszystko jest ok. I najwa積iejsze - jako tak charakternie si czuj

奸edz jednak wasze poczynania i trzymam kciuki!
Powodzenia
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-26, 17:00   #3446
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Da豉m sobie spok鎩 z popielem, bo to by豉 walka z wiatrakami.
No to ja tak walczy豉m z czerwieni. Ja po 3-4 myciach ju mia豉m beznadziejny kolor. Ale wtedy jeszcze ne wiedzia豉m, 瞠 mo積a zrobi pigmentacj. Mo瞠 to by mi uratowa這 kolor. No ale trudno.
Zrobi豉m sie z ognisto-czerwonej w br您ow, a nawet czarn i nie musze ju walczy z wymywaniem sie koloru itp.
Jednak ka盥y musi trafi na ten sw鎩 kolorek
Stary 2013-10-26, 17:17   #3447
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Przeoczy豉m Twoje pytanie...ja bra豉m z 4 razy u nich z rok temu, zawsze transakcje przechodzi造 bezproblemowo, ale mo瞠 na wszelki wypadek zadzwo do nich najpierw dowiedz si czy maj na stanie i dopiero potem zamawiaj
Cytat:
Laity bardzo Ci przepraszam, 瞠 nie odpisa豉m na PW, ale jestem w ci庵造m biegu i po prostu nie mia豉m kiedy Dzi, z okazji pi徠ku, usiad豉m sobie i zajrza豉m na Wiza. Przysz這 te powiadomienie, 瞠 "zimny w徠ek" 篡je, wi璚 postanowi豉m odezwa si tu.

Z tego, co pami皻am, kupowa豉m Oyster na pierwszej lepszej aukcji Allegro. Szczerze m闚i帷, nie patrz ju na negatywne komentarze, bo to si wcale a tak nie przek豉da na rzeczywisto嗆. Zaryzykuj
Dzi瘯i dziewczyny Zaryzykuj w takim razie

Podpowiedzcie mi jeszcze tylko jaki odcie mam na tych swoich w這sach bo ja ju totalnie si pogubi豉m (1 i 2 zdj璚ie). Pomara鎍zowy - rudy? Powinnam zatem neutralizowa niebieskim?

Postanowi豉m kupi ash mixa z Oystera, ale co do tego? 8.1 i 8.11 odpada bo to ziele i wzmocniona ziele... Zaryzykowa zatem jak捷 natur (skoro mam pojedyncze siwki) np. 8.0 + ash mix + odrobina blue mix? Czy mo瞠 sam natur i ash mixem?
Tym razem chc u篡 oxy 3%.

Marzy mi si kolor taki jaki uda這 si uzyska veroniqe22 (3 zdj璚ie)

Cytat:
Z innych, i do innych: ja ju nie jestem popielata... Jestem czerwona i cudownie mi z tym. Teraz 篡j serialem "jak utrzyma 篡wy, bordowy kolor jak najd逝瞠j" W zwi您ku z tym mam na zbyciu popielate farby (rozpocz皻e, ale jeszcze z dat wa積o軼i). Firmy Oyster i Geneza. Je郵i kt鏎a ma ochot, to prosz o PW (najlepiej w weekend, wtedy na bank odpisz). Mile widziana wymianka, ale mog odst徙i r闚nie darmowo. Podam, co posiadam w innym po軼ie. Bu嶔a!
Shade, niez豉 odmiana Wstawisz chocia jedn fotk swojego nowego koloru?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg moje 1.jpg (64,0 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg moje 2.jpg (51,4 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130303_115956.jpg (55,8 KB, 53 za豉dowa)

Edytowane przez Laity
Czas edycji: 2013-10-27 o 07:45 Pow鏚: dopisek
Stary 2013-10-30, 09:39   #3448
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka wiadomo嗆
hey, zmieszalam henne na oko, jako ze nie mialam dostepu do internetu i zrobilam probe na pasemku. po poltorej godziny nie dosc ze prawie nic nie zlapapalo to do tego jeszcze kolor nie mial nic wspoñlnego z popielatym. taki zloty blond z poziomu 8. Cos nie tak zmieszalam czy ktos zna dokladne proporcje jak zmieszac tego Lusha?
O kurcze nie mam poj璚ia jak to zmiesza...gugle nie podpowiada? :/

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-31, 22:31   #3449
JoAna1989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

B豉gam pom騜cie chce zafarbowa w這sy farb Igora royal 9-1 ewentualnie 8-11 teraz mam w這sy rozjasnione rozja郾iaczek regularnie co miesiac od kilku lat a chce zejs do swojego naturalnego koloru takiego mysiego tylko mam problem na jakiej wodzie mam si zafarbowa 3,6,9 czy 12 % pom騜cie, dzi瘯uj a i jeszcze jak kto z was juz farbowa tymi kolorkami to prosz o podpowied czy nie wychodz 瘸dne pod rudy bo maj one by ch這dne cedrowe.
JoAna1989 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-01, 20:31   #3450
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez JoAna1989 Poka wiadomo嗆
B豉gam pom騜cie chce zafarbowa w這sy farb Igora royal 9-1 ewentualnie 8-11 teraz mam w這sy rozjasnione rozja郾iaczek regularnie co miesiac od kilku lat a chce zejs do swojego naturalnego koloru takiego mysiego tylko mam problem na jakiej wodzie mam si zafarbowa 3,6,9 czy 12 % pom騜cie, dzi瘯uj a i jeszcze jak kto z was juz farbowa tymi kolorkami to prosz o podpowied czy nie wychodz 瘸dne pod rudy bo maj one by ch這dne cedrowe.
Nie wa si robi farb z 1 czy 11 po przecinku bo to niebieski i Ci wyjdzie na bank zielono...kup sobie natur nna poziomie 9 czyli 9.0 lub poziomie 8 8.0 i zr鏏 na wodzie 6% bo masz wytrawiony/pusty w這s i na ni窺zej wodzie si ca造 kolor wyp逝cze...mo瞠sz pr鏏owa te z這tem np, 8.3 czy 9.3 bo w這sy na poziomie 8 i 9 maj w豉郾ie najwi璚ej z這tego pigmentu.
albo najpierw sam natur a p騜niej b璠ziesz nadawa refleks np 8,13 czy 9,13

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-11-01 o 20:33
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.