Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 119 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-02-27, 22:06   #3541
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, uda這 mi si dzi zrobi zdj璚ia w這s闚 na dworzu, wi璚 w miar oddaje to ich rzeczywisty kolor Jak wida ko鎍e s bardzo ciemne, odrost te jest, a jak瞠, na dodatek siwe, no czas co zrobi Pyta豉m ju jaki mam poziom, najpewniej 5? Chc zakupi Illumin i teraz tak:
1) radzicie poziom 5 czy 6?
2) radzicie najpier natur czy celowa od razu w popiele?

Docelowo zamierzam u篡 6/16 lub 5/81, ale zastanawiam si czy nie lepiej najpierw 5/0 lub opcjonalnie 6/0.

Porad嬈ie prosz
to s Twoje naturalne?
czy farbowane ale jednolite na ca貫j d逝go軼i?

na moje oko mo瞠sz od razu strzela popiel. Ja bym zacz窸a od tej 6/16. Przyciemni zawsze mo積a nast瘼nym razem

Panna M這da'13

goldika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-27, 22:49   #3542
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Dziewczyny, uda這 mi si dzi zrobi zdj璚ia w這s闚 na dworzu, wi璚 w miar oddaje to ich rzeczywisty kolor Jak wida ko鎍e s bardzo ciemne, odrost te jest, a jak瞠, na dodatek siwe, no czas co zrobi Pyta豉m ju jaki mam poziom, najpewniej 5? Chc zakupi Illumin i teraz tak:
1) radzicie poziom 5 czy 6?
2) radzicie najpier natur czy celowa od razu w popiele?

Docelowo zamierzam u篡 6/16 lub 5/81, ale zastanawiam si czy nie lepiej najpierw 5/0 lub opcjonalnie 6/0.

Porad嬈ie prosz
My郵 tak jak Goldika, 瞠 mo瞠sz da 6/16 Powinno ci dobrze chwyci.
Je郵i ko鎍e s ciemniejsze, to i tak z tym nic nie zrobisz. Ale chociaz farbe po堯 tam na sam koniec, z 5 minut przed sp逝kiwaniem.
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-28, 12:35   #3543
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

W這s闚 nie farbowa豉m chyba z rok, kiedy mia豉m je rozja郾iane u fryzjera, potem przyciemnia豉m. Przebijaj帷e czerwienie/rudo軼i, kt鏎e s widoczne w s這鎍u, to w豉郾ie pozosta這軼i po tym rozja郾ianiu. Albo po hennie, kt鏎a mia豉 by ch這dnym br您em Czyli my郵icie, 瞠 nie trzeba wyr闚nywa natur? Kiedy zam闚i豉m 6 z Chantala, w這sy wysz造 czarne No, to rozejrze si za t 6/16, zobaczymy
Stary 2014-03-07, 16:43   #3544
Freya666
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 849

Cytat:
W這s闚 nie farbowa豉m chyba z rok, kiedy mia豉m je rozja郾iane u fryzjera, potem przyciemnia豉m. Przebijaj帷e czerwienie/rudo軼i, kt鏎e s widoczne w s這鎍u, to w豉郾ie pozosta這軼i po tym rozja郾ianiu. Albo po hennie, kt鏎a mia豉 by ch這dnym br您em Czyli my郵icie, 瞠 nie trzeba wyr闚nywa natur? Kiedy zam闚i豉m 6 z Chantala, w這sy wysz造 czarne No, to rozejrze si za t 6/16, zobaczymy
U篡wa kto farb (a mo瞠 i z dodanymi mixami) Oyster i Inebrya: popieli na poziomie oko這 6 lub 7 i ma por闚nanie? Jak popielate wychodz, jak d逝go si ten popiel trzyma, czy wychodz du穎 ciemniej ni to wypada w numeracji? A mo瞠 kto mog豚y po prostu polecic kt鏎御 z wy瞠j wymienionych farb? Z jakimi mixami daj najlepszy efekt? Albo polecic jak御 inn popielat farb?

Czyta豉m sporo o Oysterach, troch o Inebryi i... ju nie wiem jak farb i jakie mixy wybrac.

Po kilu latach farbowania drogeryjnymi br您ami sko鎍zy豉m z w這sami prawie czarnymi i na chwil obecn jestm po kilku k徙ielach rozja郾iaj帷ych. Obecnie mam w這sy na poziomie 6/5, gdzie niegdzie 5, nie s r闚ne. W這sy niestety maj w sobie du穎 rodo軼i i czerwieni, czego nie uda這 mi si zakryc farbami drogeryjnymi, nawet po陰czonymi z niebieskim mixem (Majirel). M鎩 naturalny kolor to co pomi璠zy 6 i 7, popielaty (a nawet z odrobin ton闚 zielonych).
Freya666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-09, 11:04   #3545
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Freya, mixton niebieski dzia豉 na pomara鎍zow po鈍iat, do zniwelowania czerwieni potrzebowa豉by zieleni.
Stary 2014-03-09, 16:43   #3546
Freya666
Rozeznanie

Ja wiem, tej czerwieni u mnie nie ma tak du穎, g這wnie na ko鎍ach (a i mniej mi przeszkadza), w豉郾ie tej rudo軼i nie mog si pozbyc i to z ni mam najwi瘯szy problem.

Intryguje mnie jeszcze to, 瞠 Oyster opr鏂z niebieskiego i zielonego mixa, ma jeszcze mix ash. Nie do ko鎍a to ogarniam skoro to niebieski z za這瞠nia ma dawac popiel. Jaki efekt ma dawac ash, a jaki blue?

Edytowane przez Freya666
Czas edycji: 2014-03-09 o 16:50
Stary 2014-03-10, 19:59   #3547
Sovilo
Zakorzenienie

A ja si zastanawiam, czy nie lepiej najpierw jednak natur, skoro u mnie np. czerwon poswiat wida, ale tylko w s這鎍u/sztucznym 豉zienkowym 鈍ietle?
Stary 2014-03-10, 20:33   #3548
rumpleteazer
Zadomowienie

Kiedy widzia豉m mixton ash na pasemku (w pr鏏niku kolor闚) i wydaje mi si, 瞠 by po prostu szary/siwy . Ale mog 幢e pami皻a. Ci篹ko to wszystko ogarn望. Jak ju wydaje si, 瞠 wiemy wszystko, to dowiadujemy si o czym, co burzy nasz spok鎩 ducha

Mo瞠 zale篡 od koloru w這s闚 (ciemno嗆) czy lepiej u篡 asha czy blue...

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-03-10 o 20:35
rumpleteazer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-10, 21:07   #3549
Weronisia
Zakorzenienie

Mi si wydaje, 瞠 ash jest po prostu do nadania popielatego odcienia, ale na w這sach, kt鏎e nie maj ju jakiego dziwnego odcienia. Czyli kto kto ma np . natur, a chce mie popielaty, to daje ten ash.
Natomiast niebieski jest do pozbywania si rudo軼i i uzyskania ch這dnego odcienia.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-03-10, 21:12   #3550
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Mi si wydaje, 瞠 ash jest po prostu do nadania popielatego odcienia, ale na w這sach, kt鏎e nie maj ju jakiego dziwnego odcienia. Czyli kto kto ma np . natur, a chce mie popielaty, to daje ten ash.
Natomiast niebieski jest do pozbywania si rudo軼i i uzyskania ch這dnego odcienia.

No, to ma sens
Stary 2014-03-15, 13:03   #3551
kamilaa1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Hej. Nie by這 mnie ju d逝窺zy czas bo my郵a豉m, 瞠 upora豉m si z ciep造m kolorem. Po na這瞠niu farby OYSTER 5,11 by豉m mega zadowolona kolor wyszedl prawie jak moje naturalki, lecz teraz po paru miesi帷ach kolor sie zmy odrost jest ju widoczny i nie chce juz go hodowa mimo ze taki kolor chcia豉bym mie..

Moje pytanie to: jak teraz zdecyduje sie na jakas farbe to jakiego mixtona uzyc, niebieskiego czy zielonego? Wiem ze niebieski niweluje czerwie a ziele pomara鎍z, ale s造sza豉m, 瞠 podchodz帷e pod rude tak jak moje w這sy maja duzo w soboe pigmentu czerwonego... wiec juz sama nie wiem.

Do陰czam foto na kt鏎ym wida ta roznice w odcieniach miedzy odrostem a spranym kolorem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CAM007421.jpg (35,1 KB, 99 za豉dowa)

kamilaa1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-15, 16:23   #3552
Freya666
Rozeznanie

Odwrotnie: niebieski - pomara鎍z, zielony - czerwie. A co do reszty to mam ten sam problem.
Stary 2014-03-15, 19:12   #3553
agnsk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 226
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Witajcie,jak uzyska taki kolor? M鎩 naturalny to mysi,ciemny blond, farbowany ok2 lata na br您 garniera, nast瘼nie dekoloryzacja i farbowanie poziomem 8. Nast瘼ny etap to nieudana wizyta u fryzjera-brzydki,鄴趾n帷y blond, kt鏎y przefarbowa豉m sama z miesi帷 temu kolorem 8,00 schwarzkopf perfect mousse. Kolor jest ciep造,nie pasuje mi. Chcia豉bym uzyska co najbardziej zbli穎nego do ciemnego popielatego blondu(jasnego br您u?),czego jak na zdj璚iu.Mam nadziej,瞠 mi pomo瞠cie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 111w這sy.jpg (58,3 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 11w這sy.jpg (61,6 KB, 35 za豉dowa)
agnsk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-16, 11:52   #3554
kamilaa1993
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Freya666 Poka wiadomo嗆
Odwrotnie: niebieski - pomara鎍z, zielony - czerwie. A co do reszty to mam ten sam problem.
Tak masz racje, m鎩 b豉d. Mimio wszystko dalej sie zastanawiam jak z tym mixtonem. Wieksza cz窷 moich wlosow pod s這鎍e ma pomara鎍zowy odcien z prze鈍itami 鄴販i..

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
Masz bardzo podobny odrost do mojego. A po tym Oysterze 5.11 nie wysz豉 Ci jaka zielona po鈍iata?
Pytam bo sama od 2 tygodni zastanawiam si nad zakupem jakiego Oystera (6.1 lub 6.11) i troch przera瘸 mnie, 瞠 .1 to ziele, a 0.11 to wzmocniona ziele co z pomara鎍zowym/z這tym odcieniem w這s闚 mo瞠 da r騜ne efekty

Znalaz豉m ostatnio jak捷 now (chyba) seri farb FreeLimix - Naturals Extra Cool Ash.
Wygl康aj super, ale nie mog znale潭 ich w 瘸dnym sklepie internetowym w Polsce
Absolutnie 瘸dnej zieleni nie by這, by豉m bardzo zadowolona lecz teraz jak juz kilka miesiecy nie forbowa豉m kolor sie spra odrost jest widoczny. (zobacz pare post闚 do g鏎y wstawi豉m zdj璚ie) I teraz chyba wybior jeszcze o ton ciemniej( jednak w ciemniejszych czuje sie lepiej) + mixton 瞠by pog喚bi popiel.
Wczesniej nie u篡wa豉m mixtonu i teraz nie wiem czy zielony czy niebieski?

Stary 2014-03-20, 18:33   #3555
irysik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Cze嗆 dziewczyny ! Mam ma貫 pytanie co do farby, mo瞠 b璠ziecie w stanie co mi doradzi.

Je郵i chce si pozby rudego odcienia(dosy ciemnego my郵 瞠 tak na poziomie 6 mo瞠 5), to lepiej gdybym spr鏏owa豉 zafarbowa naturalk z dodatkiem niebieskiego mixtonu czy wystarczy jak kupi np. majirel 6.1 ?? Waham si pomi璠zy tymi opcjami i zastanawiam si co da lepszy efekt och這dzenia tych moich w這s闚..
irysik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-20, 19:18   #3556
kamilaa1993
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez irysik Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny ! Mam ma貫 pytanie co do farby, mo瞠 b璠ziecie w stanie co mi doradzi.

Je郵i chce si pozby rudego odcienia(dosy ciemnego my郵 瞠 tak na poziomie 6 mo瞠 5), to lepiej gdybym spr鏏owa豉 zafarbowa naturalk z dodatkiem niebieskiego mixtonu czy wystarczy jak kupi np. majirel 6.1 ?? Waham si pomi璠zy tymi opcjami i zastanawiam si co da lepszy efekt och這dzenia tych moich w這s闚..
Jak dla mnie majirel to s豉ba farba, u篡wa豉m jej i wg mnie popielate odcienie maj ma這 wsp鏊nego z ch這dnym odcieniem, nawet te 6,1 . Wiadomo 瘸dna farba nie zagwarantuje odcinenia jaki sobie wymarzymy ale jak dla mnie by豉 ok Oyster. Stosowa豉m 5,11 teraz chyba zrobi tak samo dodaj帷 odrobine niebieskiego mixtona i zobaczymy

Stary 2014-03-20, 23:13   #3557
Weronisia
Zakorzenienie

Mi 瘸dna farba x.1 nie ochladzala rudo軼i. Za to super efekty mia豉m z niebieskim mixtonem.

Stary 2014-03-21, 12:27   #3558
kamilaa1993
Raczkowanie

Cytat:
Mi 瘸dna farba x.1 nie ochladzala rudo軼i. Za to super efekty mia豉m z niebieskim mixtonem.

W sumie u mnie te. A mixtony przyciemniaj w這sy.?Mo瞠sz jaki polecic?

Stary 2014-03-21, 14:06   #3559
Weronisia
Zakorzenienie

Ja u篡wam mixtona do Kolestona oraz drugiego do Color Touch.

Stary 2014-03-23, 14:15   #3560
irysik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Wybaczcie, 瞠 dopiero teraz ale dzi瘯i za odpowiedzi !

Wobec tego zam闚i mixtona i nie b璠 pr鏏owa popielami gasi tych rudo軼i. Tylko jeszcze jedno mnie zastanawia.. U g鏎y w這ski mam ja郾iejsze, tak na poziomie 6, a ko鎍闚ki to bardziej 5 i teraz nie wiem czy je郵i zrobi mieszank 6 + mixtona to nie wyjdzie za ciemno. Bo podobno mixton sporo przyciemnia.. Jak my郵icie?
irysik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-23, 17:00   #3561
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irysik Poka wiadomo嗆
Wybaczcie, 瞠 dopiero teraz ale dzi瘯i za odpowiedzi !

Wobec tego zam闚i mixtona i nie b璠 pr鏏owa popielami gasi tych rudo軼i. Tylko jeszcze jedno mnie zastanawia.. U g鏎y w這ski mam ja郾iejsze, tak na poziomie 6, a ko鎍闚ki to bardziej 5 i teraz nie wiem czy je郵i zrobi mieszank 6 + mixtona to nie wyjdzie za ciemno. Bo podobno mixton sporo przyciemnia.. Jak my郵icie?
Omi ciemne ko鎍闚ki, bo b璠 czarne. Na堯 tylko tam gdzie masz ja郾iej.
Ja z tym walcze ju d逝go. W豉snie jestem swie穎 po pr鏏ie rozja郾ienia ciemniejszych pasm w這s闚. Ci篹ka to walka. Wi璚 radz ci, zeby omija豉 te w這sy, kt鏎e i tak juz sa ciemne.
Stary 2014-03-23, 18:55   #3562
Freya666
Rozeznanie

U mnie wielki zaw鏚. Farbowa豉m Inebry 6.1 z miksami blue i green i dalej jest rudo. Kolor si wyr闚na (teraz ca這軼 oko這 poziomu 5), chocia odrosty dalej ja郾iejsze, ale nie rzuca si to w oczy bardzo. Naprawd liczy豉m, 瞠 uda si mi si bardziej wyeliminowac t rudo軼 i czerwie, bo wydawa這 mi si, 瞠 ilo軼 miks闚 jakie doda豉m by豉 spora (chwilami spodziewa豉m si zielonych/niebieskich w這s闚 ).
Stary 2014-03-23, 19:24   #3563
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie wielki zaw鏚. Farbowa豉m Inebry 6.1 z miksami blue i green i dalej jest rudo. Kolor si wyr闚na (teraz ca這軼 oko這 poziomu 5), chocia odrosty dalej ja郾iejsze, ale nie rzuca si to w oczy bardzo. Naprawd liczy豉m, 瞠 uda si mi si bardziej wyeliminowac t rudo軼 i czerwie, bo wydawa這 mi si, 瞠 ilo軼 miks闚 jakie doda豉m by豉 spora (chwilami spodziewa豉m si zielonych/niebieskich w這s闚 ).
Hmm, dziwne. Robi豉 wg jakiego przepisu?
Ja robi豉m Wella Koleston 5/0 z mixtonem niebieskim i nie mia豉m 郵adu rudo軼i. A bez mixtona zawsze mia豉m rudo.
Mo瞠 spr鏏uj nast瘼nym razem da ciut wi璚ej niebieskiego mixtona.
Stary 2014-03-23, 20:59   #3564
Freya666
Rozeznanie

Cytat:
Hmm, dziwne. Robi豉 wg jakiego przepisu?
Ja robi豉m Wella Koleston 5/0 z mixtonem niebieskim i nie mia豉m 郵adu rudo軼i. A bez mixtona zawsze mia豉m rudo.
Mo瞠 spr鏏uj nast瘼nym razem da ciut wi璚ej niebieskiego mixtona.
Robi豉m na oko. Na wi瘯szo軼 posz這: jakie 30-35ml 6.1 + ok. 10-15ml blue + ok. 5ml green + oxy 6% na ko鎍e bardziej czerwone do tego co zosta這 doda豉m jakie 10ml 6.1 i 5ml green + oxy.
Stary 2014-03-24, 15:50   #3565
kamilaa1993
Raczkowanie

Cytat:
Robi豉m na oko. Na wi瘯szo軼 posz這: jakie 30-35ml 6.1 + ok. 10-15ml blue + ok. 5ml green + oxy 6% na ko鎍e bardziej czerwone do tego co zosta這 doda豉m jakie 10ml 6.1 i 5ml green + oxy.
Hmm.. mo瞠 幢e dobra豉 oxy? Nie wiem co chcia豉 osi庵n帷 ale ja na poziomie 5 mia豉m w這sy i jak robi豉m 5,11 to oxy 3 % u篡wa豉m. Czy ten 6% uzywa豉 tylko na ciemniejsze ko鎍e czy na ca陰 g這we te?
Tutaj mo瞠sz poczyta o dobieraniu oxy http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...enie-oxydantu/
Moze wstawisz jakie zdj璚ia? Ja w tym tyg farbuje Oyster 5,11+4,11 + mixton niebieski. Zobaczymy co to bedzie;O Dam zna

Edytowane przez kamilaa1993
Czas edycji: 2014-03-24 o 15:52
Stary 2014-03-24, 16:21   #3566
Freya666
Rozeznanie

Wzi窸am taki bo ba豉m si, 瞠 wyjd czarne, a nie po to je przecie rozja郾ia豉m. Nie chc poziomu ciemniejszego ni 5.
Stary 2014-03-24, 17:33   #3567
Weronisia
Zakorzenienie

Dziewczyny, przeciez kazdy producent pisze w ulotce jak trzeba uzy efekt. Najcz窷ciej do br您闚 dedykowany jest oxy 6%, a dla blond闚 9%. Natomiast 3% to juz s farby nietrwa貫, najcz窷ciej zmywalne , do 24 my itp.
Im s豉bsze oxy, tym s豉bszy efekt = szybciej si zmywa. Ale tez wychodzi ciemniejszy kolor.
Im wy窺ze oxy, tym jasniejszy kolor i tym trwalszy efekt.

Np. Wella ma w swej ofercie r騜ne st篹enia. Do Kolestona potrzebny jest 6%, a do Color Touch 1,9%
W tej kwestii nie kombinowa豉bym za bardzo. Skoro producent ka瞠 tyle % to tyle bra.
Inebrya r闚nie powinna by robiona z 6%, a wi璚 Freya zrobi豉 prawid這wo.
A skoro dalej wychodzi rudo, to trzeba dac wi璚ej mixtona.

Freya skoro ty nie chcesz ciemniej ni poziom 5, to znaczy, 瞠 walczysz tak jak ja
Teraz uda這 mi sie uzyskac br您 bez rudosci i to nawet bez uzycia trwa貫j farby, bo tym razem uzy豉m Color Touch. Najpierw wzi窸am 6/71 ale niestety wyszed rudo. Wzi窸am wi璚 6/71 + 5/71 p馧 na p馧 i doda豉m niebieskiego mixtona i mam pi瘯ny br您 bez rudo軼i
Tak samo b璠 robi z Kolestonem.
Stary 2014-03-27, 14:56   #3568
Sovilo
Zakorzenienie

A co oznacza druga 6? Chodzi mi o Illumin 6.16. Cie jest to jaki po造sk czerwony? Bo pierwsza 6=ciemny blond (licz, 瞠 wyjdzie 鈔deni lub ciemny br您), 1=popiel, a druga 6?
Stary 2014-03-28, 14:44   #3569
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
A co oznacza druga 6? Chodzi mi o Illumin 6.16. Cie jest to jaki po造sk czerwony? Bo pierwsza 6=ciemny blond (licz, 瞠 wyjdzie 鈔deni lub ciemny br您), 1=popiel, a druga 6?
Tak, czerwony.
Zapraszam na w徠ek br您owow這sych. Na pierwszej stronie masz dok豉dn rozpisk: tutaj
Stary 2014-04-04, 15:54   #3570
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Cze嗆 dziewczyny! Wieki mnie tu nie by這, ale to dlatego, 瞠 od d逝窺zego czasu jestem... ruda I to ca趾iem z zamierzenia.

Teraz powoli nasz這 mnie na lekkie przygaszenie tych rudo軼i. Pierwszy etap mam za sob - ugasi豉m ten ogie bardzo skutecznie przez stosowanie szamponu niebieskiego Marion + p逝kanka z Delii.

W這sy mia豉m jasne, poziom 8, ale w豉郾ie z這cisto-rude.

Zupe軟ym przypadkiem odesz豉m na chwil od farb profesjonalnych, bo naczyta豉m si sporo o sklepowej Joannie w kolorze Naturalny Blond 33. Polecam go wszystkim, kt鏎zy dora幡ie i tanim kosztem chc stonowa rudo軼i. Dzia豉. Ta farba ma w sobie spor zawarto嗆 niebieskiego pigmentu i po prostu wychodzi szarawa. Przy bardzo jasnych w這sach trzeba uwa瘸. Nie chc tu wkleja cudzych zdj耩, ale jak sobie wpiszecie w Google t farbk, to sporo efekt闚 po farbowaniu wam wyskoczy
My郵, 瞠 to ca趾iem niez造 spos鏏 - tak jak m闚i - dorywczo.
Warto jeszcze zwr鏂i uwag, 瞠 ona ma utleniacz 9%. My郵, 瞠 gdyby go zamieni na 6%, efekt b璠zie lepszy. Ja tak zrobi w najbli窺zym czasie.

Zam闚i豉m te Matrix Color Sync - 8A (ash). Ju do mnie leci.

Poni瞠j wklejam zdj璚ie opakowania farby, moje w這sy przed i zdj璚ie, na kt鏎ym pani ma kolor, kt鏎y jest podobny do mojego obecnego.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg i-joanna-multi-cream-color-farba-do-wlosow-33-naturalny-blond.jpg (30,5 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8524.jpg (76,9 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cb_500x640.jpg (30,2 KB, 46 za豉dowa)
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-10-23 20:47:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.