Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 12 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-30, 17:25   #331
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

No w豉郾ie si zastanawia豉m, czy ktokolwiek to zrozumie Ciesz si
A maila czyta豉?
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-30, 18:07   #332
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie si zastanawia豉m, czy ktokolwiek to zrozumie Ciesz si
A maila czyta豉?
wytlumaczylas jak krowie na rowie (studiuje architekture wnetrz wiec ja na kole barw najlepiej rozumiem) czyli kupuje niebieski, zolty i czerwony.

taaaak, jestes nieoceniona dziekuje!
teraz to moge poszalec

na ktpi, trzeba czekac na zmaowienie bo nie maja obecnie, bo wlasnie sie pytalam.

myslalam o naturze, chyba poziom 7 bedzie wlasciwy, tylko wciaz sie waham czy 7.1 czy 7.0 bo mowilas, ze ich popiele cos srednio wychodza

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

zamowilam mixy i nature 7.0, za 4farby z przesylka wyszlo mi tam gdzie doradzilas 50,00zl. Dziekuje jeszcze raz
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-30 o 17:31
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-30, 19:36   #333
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
wytlumaczylas jak krowie na rowie (studiuje architekture wnetrz wiec ja na kole barw najlepiej rozumiem)
A aj tu ojca ucz dzieci robi......
No to cena zab鎩cza za 4 farby i dobrze, 瞠 7 wzi窸a, cho u nich na palecie paskudnie wygl康a. I b璠ziesz wygl康a teraz tak........
Wi璚 m鏚lmy si, 瞠by nie musia豉 chodzi tak
No to czekam z Tob
Stary 2011-03-30, 20:01   #334
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
A aj tu ojca ucz dzieci robi......
No to cena zab鎩cza za 4 farby i dobrze, 瞠 7 wzi窸a, cho u nich na palecie paskudnie wygl康a. I b璠ziesz wygl康a teraz tak........
Wi璚 m鏚lmy si, 瞠by nie musia豉 chodzi tak
No to czekam z Tob
hahahahaha! to mnie pocieszylas

pieknie to ujelas

jak przyjda do mnie, to odrazu zabieram sie za farbowaniee wg TWOJEJ instrukcji, jak mi nie wyjdzie to bedziesz ze mna ratowac moje wlosy, ale ma byyc doobrze, lepiej niz jest

a jak teraz wygladaja Twoje wlosy?

edit: to za wczasu zapytam jak juz dojda do mnie, bo mam jedna watpliwosc, powiedzialas, ze mam nie dawac na naturalne, a jak farbowalam colorance 3tyg temu i odrost mam taki na 1cm, to jak mam potraktowac te wlosy? mam zrobic to partiami tak jak pieknie mi to rozpisalas, na gore polozyc seledyn a na dol ten do baklazanu, czy zmieszac te mixy razem? bo chyba znowu mi sie styki przepalily i mam jakies pytania

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-30 o 20:06
Stary 2011-03-30, 20:32   #335
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
hahahahaha! to mnie pocieszylas

pieknie to ujelas

jak przyjda do mnie, to odrazu zabieram sie za farbowaniee wg TWOJEJ instrukcji, jak mi nie wyjdzie to bedziesz ze mna ratowac moje wlosy, ale ma byyc doobrze, lepiej niz jest

a jak teraz wygladaja Twoje wlosy?

edit: to za wczasu zapytam jak juz dojda do mnie, bo mam jedna watpliwosc, powiedzialas, ze mam nie dawac na naturalne, a jak farbowalam colorance 3tyg temu i odrost mam taki na 1cm, to jak mam potraktowac te wlosy? mam zrobic to partiami tak jak pieknie mi to rozpisalas, na gore polozyc seledyn a na dol ten do baklazanu, czy zmieszac te mixy razem? bo chyba znowu mi sie styki przepalily i mam jakies pytania
Dlatego pisalam, 瞠by nie k豉d豉 na odrost tej mieszanki z niebieskim mixem(co masz j na rude na這篡) bo odrost wyjdzie wtedy niebieski. (Najlepiej odrost zrobi na samej naturze, ale na razie nie r鏏),
Na razie odrost sobie daruj.
Na g鏎 mix z niebieskim, do po這wy d逝go軼i
Ten "seledyn" to na te bordowe na dole.
B璠ziesz musia豉 kogo zatrudni, 瞠by Ci po這篡 najpierw od odrostu(nie nna odrost) do po這wy d逝go軼i na te rude i od razu na reszt d逝go軼i (ko鎍闚ki) t drug mixtur.
Jak zneutralizyjesz ju wszystko (na 2,7%) i b璠zie dobrze to wtedy na ca這嗆 po這篡sz farb7.0 na 6% 瞠by wszystko utrwali陰 i ujednolci豉 z odrostem i efekt si utrzyma(tyle,,瞠by ta 6% na odrostach za d逝go nie by豉, bo mo瞠 za bardzo rozja郾i to na odrost na ko鎍u po這篡sz)(kurcze teraz sie zastanawiam, czy Ci te 250 ml 7.0 wystarczy, bo j si miesza 1:1 a jest jej 125ml).
Kobieto!!! w nocy Ci sie b璠zie farbowanie 郾i這. B璠zie dobrze
Stary 2011-03-30, 20:44   #336
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Dlatego pisalam, 瞠by nie k豉d豉 na odrost tej mieszanki z niebieskim mixem(co masz j na rude na這篡) bo odrost wyjdzie wtedy niebieski. (Najlepiej odrost zrobi na samej naturze, ale na razie nie r鏏),
Na razie odrost sobie daruj.
Na g鏎 mix z niebieskim, do po這wy d逝go軼i
Ten "seledyn" to na te bordowe na dole.
B璠ziesz musia豉 kogo zatrudni, 瞠by Ci po這篡 najpierw od odrostu(nie nna odrost) do po這wy d逝go軼i na te rude i od razu na reszt d逝go軼i (ko鎍闚ki) t drug mixtur.
Jak zneutralizyjesz ju wszystko (na 2,7%) i b璠zie dobrze to wtedy na ca這嗆 po這篡sz farb7.0 na 6% 瞠by wszystko utrwali陰 i ujednolci豉 z odrostem i efekt si utrzyma(tyle,,瞠by ta 6% na odrostach za d逝go nie by豉, bo mo瞠 za bardzo rozja郾i to na odrost na ko鎍u po這篡sz)(kurcze teraz sie zastanawiam, czy Ci te 250 ml 7.0 wystarczy, bo j si miesza 1:1 a jest jej 125ml).
Kobieto!!! w nocy Ci sie b璠zie farbowanie 郾i這. B璠zie dobrze

juz mi sie wczoraj snilo, ze mialam fioletowe wlosy

250ml wystarczy, bo robilam colorance a tam jest 60ml i 1:2 i musialam na sile wcierac

bede sama farbowac, dlatego musze byc bez watpliwosci i teraz wlasnie mysle jak ja to zrobie, ze podziele dlugosc wlosa...

noo niebieski, mi juz sie myli, chodzi mi, ze pierwszy zalacznik na gore (ten ciemny niebieski) a na dol seledyn

a natury nie bede teraz ruszac, najpierw mixy, wzielam teraz nature bo jakby co to miec z czym mieszac, jezeli wyjda mi rozne poziomy koloru. po 6 zawsze mam za ciemne, 7 ma byc dobra ale bede uwazac na odrost, zapisze zaraz sobie te posty
Stary 2011-03-31, 08:35   #337
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
.....bede sama farbowac, dlatego musze byc bez watpliwosci i teraz wlasnie mysle jak ja to zrobie, ze podziele dlugosc wlosa...
Ja mam tez 3 kolory na g這wie i to samo mnie czeka.
Odrost z 10cm natur,mi璠zy 7 a8
Na 鈔odkowej d逝go軼i rudawe,
a ko鎍闚ki z這te.
Te si zastanawiam jak ja sama sobie to po這輳. R璚e nam odpadn
U Ciebie wida dobrze r騜nic mi璠zy rudym a bak豉瘸nem, a u mnie nawet nie wiem gdzie ten rudy przechodzi w z這to. Najwy瞠j w ci庵u dnia na 2 raty po這瞠 po p馧 g這wy.
Stary 2011-03-31, 09:32   #338
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ja mam tez 3 kolory na g這wie i to samo mnie czeka.
Odrost z 10cm natur,mi璠zy 7 a8
Na 鈔odkowej d逝go軼i rudawe,
a ko鎍闚ki z這te.
Te si zastanawiam jak ja sama sobie to po這輳. R璚e nam odpadn
U Ciebie wida dobrze r騜nic mi璠zy rudym a bak豉瘸nem, a u mnie nawet nie wiem gdzie ten rudy przechodzi w z這to. Najwy瞠j w ci庵u dnia na 2 raty po這瞠 po p馧 g這wy.
wlasnie tez wymyslilam, ze bede na dwie tury robic

bo tez wazny jest czas, a ja zanim te dwa kolory naloze to jedna strona wlosow bedzie 2x tyle czasu

u mnie juz wplata doszla, wiec teraz czekam na przesylke
Stary 2011-03-31, 12:53   #339
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 465

A ja sobie zrobi豉m takie domowe "ombre hair" Rozja郾i豉m ko鎍e farb Palette (nie bijcie!!!!). Fajnie wysz這 - bardzo naturalnie, bo z ciemnej g鏎y przechodzi to a po ko鎍e w taki jasny, lekko kasztanowy br您 - rude wida w s這鎍u, ale o dziwo a tak mnie nie ra膨 Nawet ciekawe. Tylko w這ski w stanie... uh... lekko biednym
Ju NIC z nimi nie robi! Ewentualne kolejne "podja郾ienie" to nie wcze郾iej ni w czerwcu.

Natomiast g鏎 b璠 farbowa wy陰cznie 8,11 Chantala i grzebieniem przeci庵a na ca這嗆, 瞠by to naturalnie wygl康a這.

Grunt, 瞠 znikn窸y czarne. Nie lubi czarnych kiedy jest wiosna i 鈍ieci s這nko!

Oczywi軼ie walka o ch堯d trwa!
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-31, 13:30   #340
zyta82
Rozeznanie

Caate - to pewnie jeszcze dzisiaj Ci wy郵 zamawia豉m w niedziel, a w czwartek mia豉m.
Ja nie wytrzyma豉m i zmiesza豉m ciupk niebieskiego i czerwonego mixa(po r闚no na fiolet) i troch za du穎 mi si wla這 oxy 6% (taki starawy mia陰m) proporcje min. 1:10. I zafarbowa豉m kosmyk w這s闚, kt鏎y pouk豉da豉m ze szczotki ostatnio przy ka盥ym myciu tak robi(no co mo瞠 si komu wyda dziwne ale w sumie to moje w這sy i kolor mam "na d這ni", a ostatnio strasznie mi wypadaj, nie wiem dlaczegoto si nazbiera這)
Jeny ja jaki psychol jestem
I...... Efekt rewelacyjny!!! . Szaaaarooo!!!, nawet w s這鎍u!!! Nie ma rudego refleksu! Mo瞠 troch przyciemni造 si o 0.5 -1 ton, ale normalnie si pewnie sp逝cz. Trzyma豉m jakie 15-20 minut.
Jeny, ja ju si nie mog doczeka jak dorw ten oxy najpierw 1.9% spr鏏uj!!!
Fotek nie daj, bo nie wida.

Shade- jak farb palette? rozjasniaczem chyba?
Dobrze, 瞠 Ci si podobaA teraz jak zarzucisz 8.11 na te ko鎍e to nie b璠 niebieskie? Chocia nie, bo w poziomach wy窺zych w .11 pewnie zamiast niebieskiego jest srebrny. Poka si jak ju b璠ziesz po tej chantalce

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-03-31 o 13:31
Stary 2011-03-31, 13:39   #341
Shade_23
Zadomowienie

Nie to nie by rozja郾iacz. To by豉 farbka A10 - rozja郾iaj帷a o 2-4 tony. I tyle w豉郾ie rozja郾i豉

8,11 na ko鎍e nie b璠 przeci庵a, bo zn闚 b璠 ciemne. Chodzi這 mi o to, 瞠 grzebykiem od nasady przeczesz tylko ku do這wi, ale nie na same ko鎍e - wtedy si tworz fajne refleksy.

Ko鎍闚ki to mog ewentualnie potraktowa czasem p逝kank. Poza tym one nie s jasne! Cykn fot to zobaczycie
Stary 2011-03-31, 13:42   #342
feelin_soo_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 796

Bylam dzisiaj u Pani Ani z Kwiskiej, po porade, no i nie wytrzymalam i umowilam sie juz na wizyte. Ogolnie wpadlam w depresje na widok jej wlosow CUDO !!
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-31, 13:58   #343
Shade_23
Zadomowienie

Wklejam Te kr璚io趾i to od papilot闚, bo ostatnio eksperymentuj na r騜ne sposoby... Wiadomo... Wiosna
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 251.jpg (44,6 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 247.jpg (23,4 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 244.jpg (50,2 KB, 80 za豉dowa)
Stary 2011-03-31, 16:38   #344
123sciri
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 714

Dziewczyny a powiedzcie nie do鈍iadczonej kole瘸nce czy Farouk 7 AA to 3% czy 6% oxy robi???????
ale tak 瞠by jak najmniej w這ski zniszczy
z g鏎y dzi瘯i
123sciri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-31, 17:31   #345
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Wklejam Te kr璚io趾i to od papilot闚, bo ostatnio eksperymentuj na r騜ne sposoby... Wiadomo... Wiosna
No wygl康a bardzo naturalnie, fajnie! Ale jakie Ty masz b造szcz帷e w這sy. Moje takie cieniusie i matowe;(. I jak Ci ju uros造 od czasu "morskiego"
I odrostu nie wida, po prosu achhhhhhh!

123sciri- farby s przewa積ie robione na 6%, no chyba, 瞠 na 4% Wella CT i Loreal. Jak chcesz przyciemni to r鏏 na 3%, ale szybciej si sp逝cz niz na 6% bo 6% wejdzie we w這s a 3% go tylko oblepi. Mi 7.0 na 6% wysz豉 bardzo ciemno. tylko nie przedobrz z czasem trzymania, bo mo瞠 rozjasni odrost trzymaj si czasu jak na ulotce.
A 3 % na pewno mniej inwazyjna b璠zie.
Stary 2011-03-31, 17:36   #346
123sciri
Rozeznanie

123sciri- farby s przewa積ie robione na 6%, no chyba, 瞠 na 4% Wella CT i Loreal. Jak chcesz przyciemni to r鏏 na 3%, ale szybciej si sp逝cz niz na 6% bo 6% wejdzie we w這s a 3% go tylko oblepi. Mi 7.0 na 6% wysz豉 bardzo ciemno. tylko nie przedobrz z czasem trzymania, bo mo瞠 rozjasni odrost trzymaj si czasu jak na ulotce.
A 3 % na pewno mniej inwazyjna b璠zie.[/QUOTE]

Dzieki
to jest ta farbka bez amoniku czyli taka jak Wella Ct, czyli chyba lepij na 3%co nie?
Stary 2011-03-31, 19:19   #347
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 123sciri Poka wiadomo嗆
Dzieki
to jest ta farbka bez amoniku czyli taka jak Wella Ct, czyli chyba lepij na 3%co nie?
Jak boisz si o stan w這s闚 to zr鏏 na 3%. Po prostu nie b璠zie taka trwa豉, ale jak Ci si nie spodoba, to si zmyje.
Na 3% te robi si ton w ton, czyli np.z poziomu 7 na poziom 7 z innym refleksem.
Przeczytaj dok豉dnie co na ulotce pisz
Stary 2011-03-31, 20:54   #348
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Caate - to pewnie jeszcze dzisiaj Ci wy郵 zamawia豉m w niedziel, a w czwartek mia豉m.
Ja nie wytrzyma豉m i zmiesza豉m ciupk niebieskiego i czerwonego mixa(po r闚no na fiolet) i troch za du穎 mi si wla這 oxy 6% (taki starawy mia陰m) proporcje min. 1:10. I zafarbowa豉m kosmyk w這s闚, kt鏎y pouk豉da豉m ze szczotki ostatnio przy ka盥ym myciu tak robi(no co mo瞠 si komu wyda dziwne ale w sumie to moje w這sy i kolor mam "na d這ni", a ostatnio strasznie mi wypadaj, nie wiem dlaczegoto si nazbiera這)
Jeny ja jaki psychol jestem
I...... Efekt rewelacyjny!!! . Szaaaarooo!!!, nawet w s這鎍u!!! Nie ma rudego refleksu! Mo瞠 troch przyciemni造 si o 0.5 -1 ton, ale normalnie si pewnie sp逝cz. Trzyma豉m jakie 15-20 minut.
Jeny, ja ju si nie mog doczeka jak dorw ten oxy najpierw 1.9% spr鏏uj!!!
Fotek nie daj, bo nie wida.

Shade- jak farb palette? rozjasniaczem chyba?
Dobrze, 瞠 Ci si podobaA teraz jak zarzucisz 8.11 na te ko鎍e to nie b璠 niebieskie? Chocia nie, bo w poziomach wy窺zych w .11 pewnie zamiast niebieskiego jest srebrny. Poka si jak ju b璠ziesz po tej chantalce

to super

tez mysle trzymac ok.20min powinno wystarczy, prawda?

dzisiaj maila dostalam, ze farby sa wyslane

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka wiadomo嗆
Bylam dzisiaj u Pani Ani z Kwiskiej, po porade, no i nie wytrzymalam i umowilam sie juz na wizyte. Ogolnie wpadlam w depresje na widok jej wlosow CUDO !!
noooo jej wlosy prawie po pupe
Stary 2011-04-01, 06:06   #349
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
Jak boisz si o stan w這s闚 to zr鏏 na 3%. Po prostu nie b璠zie taka trwa豉, ale jak Ci si nie spodoba, to si zmyje.
Na 3% te robi si ton w ton, czyli np.z poziomu 7 na poziom 7 z innym refleksem.
Przeczytaj dok豉dnie co na ulotce pisz
dzi瘯i za odpowiedz -to zrobi na 3% bo moje w這ski po dekoloryzacji to s w op豉kanym stanie i trzeba im da troch spokoju
Stary 2011-04-01, 08:09   #350
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 721

Chyba b璠 zamawia tego colorance, tylko nie wiem czy mb czy bs i jakiego mixa czy co z tych neutralights?
Stary 2011-04-01, 11:22   #351
Buffi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Cze嗆 ja si d逝go nie odzywa豉m bo czeka豉m z farbowaniem a m w這sy troch urosn .Ja si zakocha豉m w majirel 6.12 niestety nie mieli go w sklepie a w poniedzia貫k musz ju farbowa wiec pozostaje mi 6.1 z niebieskim mixem zobaczymy co to z tego wyjdzie no chyba ze do soboty przyjdzie 6.12 by豉bym bardzo szcz窷liwa . Walka o zimny kolor nadal trwa.
Buffi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 11:33   #352
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 067
Wpisy w blogu: 6

Najpierw trzeba by si by這 zastanowi nad tym, co oznacza zimny a co popielaty.
Uwa瘸m, 瞠 te zimne br您y to jest bzdura...
We fryzjerstwie odcienie kolor闚 dzielimy na zimne i ciep貫
do ciep造ch zaliczamy miedziany, z這ty, rudy, czerwony, podw鎩ny br您 (czekolada itp), maho, kasztan i tym podobne
do zimnych zaliczamy srebrny (np przy jasnym blondzie), platyn (blondy), popiel, fiolet.
Moim zdaniem popiel ma taki odcien lekko zielonkawy (szczeg鏊nie pod 鈍iat這), przybrudzony - tak to dobre s這wo. Nic fajnego nie wychodzi na w這sach, szczeg鏊nie w br您ach.
Wi璚 jaki to jest zimny br您? Jaki on ma odcien? To jest chyba kolejny 'chwyt marketingowy' i naci庵anie klient闚 na kas. :P

Ja stawiam na ciep貫 br您y - z這te, wygl康aj lepiej
FryzjerstwoMojaPasja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 11:41   #353
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka wiadomo嗆
Najpierw trzeba by si by這 zastanowi nad tym, co oznacza zimny a co popielaty.
Uwa瘸m, 瞠 te zimne br您y to jest bzdura...
We fryzjerstwie odcienie kolor闚 dzielimy na zimne i ciep貫
do ciep造ch zaliczamy miedziany, z這ty, rudy, czerwony, podw鎩ny br您 (czekolada itp), maho, kasztan i tym podobne
do zimnych zaliczamy srebrny (np przy jasnym blondzie), platyn (blondy), popiel, fiolet.
Moim zdaniem popiel ma taki odcien lekko zielonkawy (szczeg鏊nie pod 鈍iat這), przybrudzony - tak to dobre s這wo. Nic fajnego nie wychodzi na w這sach, szczeg鏊nie w br您ach.
Wi璚 jaki to jest zimny br您? Jaki on ma odcien? To jest chyba kolejny 'chwyt marketingowy' i naci庵anie klient闚 na kas. :P

Ja stawiam na ciep貫 br您y - z這te, wygl康aj lepiej
dla mnie to 瘸den chwyt, oczywi軼ie, 瞠 istniej zimne br您y i wiele takowych widuj na g這wach ludzi, kt鏎zy mnie mijaj... nie ka盥emu pasuje z這to, mied, dlatego poj璚ie "wygl康aj lepiej" jest tu bardzo wzgl璠ne, punkt widzenia zale篡 punktu siedzenia ja w ciep造ch odcieniach w這s闚 wygl康am 幢e i walcz o jasny br您, kt鏎y najpro軼iej okre郵i mysim, takim, kt鏎y da efekt w這s闚 przypr鏀zonych popio貫m, przydymionych.

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 11:47   #354
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
to super
tez mysle trzymac ok.20min powinno wystarczy, prawda?
dzisiaj maila dostalam, ze farby sa wyslane ....
To tak nie da si okre郵i jak d逝go i czy akurat 20 minut, na oko trzeba zobaczy jak nabieraj koloru.
No to w przsz造m tygodniu pewnie farbowanie w ruch
aklina - pisa陰m Ci ju o oznaczeniach Mb (Jade brown-jade to kolor zielony) Sb(silver brown) tylko uwaga, bo poziom 6 to brown, a 7Sb z to be, wi璚 mo瞠 wyj嗆 ciep豉wo.
Buffi - 5.12 widz na palecie, ale 6.12 nie
A 2 to zazwyczaj opal/fiolet(albo metalik/zielony) juz mi si miesza, a niebieski mix to popiel
Stary 2011-04-01, 11:56   #355
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
No wygl康a bardzo naturalnie, fajnie! Ale jakie Ty masz b造szcz帷e w這sy. Moje takie cieniusie i matowe;(. I jak Ci ju uros造 od czasu "morskiego"
I odrostu nie wida, po prosu achhhhhhh!

A 3 % na pewno mniej inwazyjna b璠zie.
Sama si im dziwi, 瞠 jeszcze b造szcz... Ja na ich miejscu by豉bym matowa i brzydka

Zyta: ja kolor 6,12 widz w palecie LuoColor.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2011-04-01 o 11:57
Stary 2011-04-01, 12:00   #356
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 067
Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
dla mnie to 瘸den chwyt, oczywi軼ie, 瞠 istniej zimne br您y i wiele takowych widuj na g這wach ludzi, kt鏎zy mnie mijaj... nie ka盥emu pasuje z這to, mied, dlatego poj璚ie "wygl康aj lepiej" jest tu bardzo wzgl璠ne, punkt widzenia zale篡 punktu siedzenia ja w ciep造ch odcieniach w這s闚 wygl康am 幢e i walcz o jasny br您, kt鏎y najpro軼iej okre郵i mysim, takim, kt鏎y da efekt w這s闚 przypr鏀zonych popio貫m, przydymionych.
Tak, zgadza si, ale ja pytam jaka r騜nica mi璠zy zimnym a popielatym?
I zimny br您 jaki ma odcien? Bo jakis musi miec, aby by zimny, w naturze br您 jest ciep造.

A pod poj璚iem 'wygl康a lepiej' mia豉m na mysli, ze wyglada lepiej niz popielaty, popielaty wlasnie jest taki przybrudzony, dla mnie nie fajny.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 12:07   #357
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
I zimny br您 jaki ma odcien? Bo jakis musi miec, aby by zimny, w naturze br您 jest ciep造.

A pod poj璚iem 'wygl康a lepiej' mia豉m na mysli, ze wyglada lepiej niz popielaty, popielaty wlasnie jest taki przybrudzony, dla mnie nie fajny.
hmm, jaka jest r騜nica mi璠zy zimnym, a popielatym? chyba takowej nie ma, moim zdaniem w kwestii br您u, popielaty i zimny, to synonimy.

a dziewczynom, kt鏎ym pasuj ciep貫 kolory bardzo zazdroszcz (takie naj豉twiej uzyska) i nie mog powiedzie, 瞠 ten, czy tamten kolor jest brzydki, bo nie patrz tylko na kolor w wersji solo, ale jako komplementarny do danego typu urody.

Stary 2011-04-01, 12:07   #358
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:

Dla mnie zimny br您 to taki, w kt鏎ym podstawowym odcieniem jest br您 w czystej postaci (nie wiem jak to uj望), 瞠 w ka盥ym 鈍ietle wida TYLKO br您 a nie refleksy czerwone, z這te czy miedziane. Jest taki "zgaszony". Natomiast popiel to ju w豉郾ie szaro嗆 i taka w豉郾ie "brudna" po鈍iata.
Np. Majirel ma ewidentne podzia造 na br您y ciep貫, zimne i popielate osobno, i ja t r騜nic widz be 瘸dnego problemu. Doskonale rozr騜niam co jest ciep貫 a co zimne.
Stary 2011-04-01, 12:09   #359
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Dla mnie zimny br您 to taki, w kt鏎ym podstawowym odcieniem jest br您 w czystej postaci (nie wiem jak to uj望), 瞠 w ka盥ym 鈍ietle wida TYLKO br您 a nie refleksy czerwone, z這te czy miedziane. Jest taki "zgaszony". Natomiast popiel to ju w豉郾ie szaro嗆 i taka w豉郾ie "brudna" po鈍iata.
Np. Majirel ma ewidentne podzia造 na br您y ciep貫, zimne i popielate osobno, i ja t r騜nic widz be 瘸dnego problemu. Doskonale rozr騜niam co jest ciep貫 a co zimne.
dla mnie natomiast w momencie, gdy wida tylko br您, to b璠zie to kolor neutralny, czyli czysty

Stary 2011-04-01, 12:15   #360
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
dla mnie natomiast w momencie, gdy wida tylko br您, to b璠zie to kolor neutralny, czyli czysty
W sumie te racja... No ale to po co w takim razie podzia na zimne i popiele osobno?
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.