Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 121 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-06-16, 23:29   #3601
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Oyy wieki mnie tu nie by這;-) P.S jaki czas temu by豉m u fryzjerki, wzie豉m swoje farby aby zmiesza. Fryzjerka otworzy豉 oczy z zachwytu taki fajny kolor nam wyszed i ze zdziwienia, 瞠 taki ciemny ;-) - wszak by to naprawd popielaty ciemny br您. Niestety nie mam fotek, a jako 瞠 by這 to dawno temu to ju si wymy. ale to by po prostu ciemny szary, g貫boki popiel, mega!

A oto przepis:
Fanola 11.7 ca陶a tubka + Fanola 8.11 1/3 tubki, woda 3% POLECAM wszystkim szuakj帷ym naturalnego popielu na g這wie, kurka szkoda, 瞠 nie mam zdj耩, my郵, 瞠 by si Wam spodoba
no i kolor wychodzi bardzoooo ciemno, jaki poziom 6 lub 5.) k豉d豉m to na kurczaka po rozja郾ianiu z poziomu 9 i 8

Catee czy pami皻asz jak farb mia豉 robione w這sy tutaj:

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...metrics=gemius.

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2014-06-16 o 23:46
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-22, 22:35   #3602
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139

A w jakiej kondycji w這sy po tej farbie???
yolca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-05, 11:42   #3603
alicja 28
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej magdaavon
czy pr鏏owa豉 ju zabaw z mixtonami. Napisz prosz bo ja pr鏏uj osi庵n望 taki kolor jak ty. Teraz kupi豉m 5/81 i czekam na dostaw. Niestety mam ten sam problem z szybkim wyp逝kiwaniem si na ciep這 jak u ciebie. A jakiej wody u篡豉 do 5/81 6%?
alicja 28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-05, 15:25   #3604
severalflames
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 254

http://img.szafa.pl/forum/0/files_db...525/cc7/779045

Czy farb drogeryjn mog豉bym uzyska taki kolor (mo瞠 by nawet ciemniejszy)? Moje w這sy to teraz mocno sprany br您 i jakie 6cm moich naturalnych - rowniez brazowych w這s闚.
Zale篡 mi na zimnym br您ie bez zadnych czerwonych po鈍iat.
No i o nazw farby drogeryjnej bo w mieszanie nie chc si bawi
severalflames jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-08, 14:37   #3605
Zielona Herbata 1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 447

Kto wie jak farb uzyskam taki kolor? to s moje w這sy ,kt鏎e by造 farbowane z dwa miesi帷e temu, ale aktualnie pozosta po nich 郵ad
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CAM00558.jpg (95,2 KB, 83 za豉dowa)
Zielona Herbata 1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-13, 10:49   #3606
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny! Wieki mnie tu nie by這, ale to dlatego, 瞠 od d逝窺zego czasu jestem... ruda I to ca趾iem z zamierzenia.

Teraz powoli nasz這 mnie na lekkie przygaszenie tych rudo軼i. Pierwszy etap mam za sob - ugasi豉m ten ogie bardzo skutecznie przez stosowanie szamponu niebieskiego Marion + p逝kanka z Delii.

W這sy mia豉m jasne, poziom 8, ale w豉郾ie z這cisto-rude.

Zupe軟ym przypadkiem odesz豉m na chwil od farb profesjonalnych, bo naczyta豉m si sporo o sklepowej Joannie w kolorze Naturalny Blond 33. Polecam go wszystkim, kt鏎zy dora幡ie i tanim kosztem chc stonowa rudo軼i. Dzia豉. Ta farba ma w sobie spor zawarto嗆 niebieskiego pigmentu i po prostu wychodzi szarawa. Przy bardzo jasnych w這sach trzeba uwa瘸. Nie chc tu wkleja cudzych zdj耩, ale jak sobie wpiszecie w Google t farbk, to sporo efekt闚 po farbowaniu wam wyskoczy
My郵, 瞠 to ca趾iem niez造 spos鏏 - tak jak m闚i - dorywczo.
Warto jeszcze zwr鏂i uwag, 瞠 ona ma utleniacz 9%. My郵, 瞠 gdyby go zamieni na 6%, efekt b璠zie lepszy. Ja tak zrobi w najbli窺zym czasie.

Zam闚i豉m te Matrix Color Sync - 8A (ash). Ju do mnie leci.

Poni瞠j wklejam zdj璚ie opakowania farby, moje w這sy przed i zdj璚ie, na kt鏎ym pani ma kolor, kt鏎y jest podobny do mojego obecnego.
Shade, a co zrobi豉 瞠 uda這 ci si do poziomu 8 doj嗆. D逝go to trwa這 ??? Kolorek zrobi豉 fantastyczny, gratulacje klask i:
Stary 2014-08-15, 22:04   #3607
szklana_mgla
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 523

Eh, ju sama nie wiem co mam zrobi z moimi k豉kami ci庵le mam ten sam problem, chce uzyska kolor taki jak na zdj璚iach, ciemniejszy, grafitowy, szary ale nie moge, cokolwiek robie, jak彗olwiek farb, mix nie kupie wiecznie na w這sach zostaje RUDY/z du膨 doz z這ta

Od pocz徠ku, moje w這sy to zdj璚ie pierwsze na dzie dzisiejszy. W przeci庵u ostatnich 2 tygodni farbowa豉m w這sy inoa 6.07 + 9.1 (metaliczny troch gasi rudo嗆 i nadawa zielonkawej po鈍iaty) na w這sy wcze郾iej odrobink poja郾ione, w這sy si spigmentowa造, a kolor wyp逝ka si do oczywi軼ie rudego przy ma造m przyciemnieniu.
Kiedy kupi豉m mix niebieski z welli (chyba) i jedyne co da to przyciemni mi w這sy a potem i tak wyp逝ka si do rudego z zapienianiem to samo z dodatkiem farb popielatych, opalizuj帷ych, mixu. Jedynie ma貫 efekty.

M鎩 problem jest taki 瞠 ju sama nie wiem co mam robi, chc mie kolor ciemniejszy, na poziomie 6-maxymalnie 5 mocno zimny ale nie wiem jak mam to osi庵n望, nie mam 瘸dnych pomys堯w a dalsze wydawanie pieni璠zy na o郵ep jest beznadziejnym pomys貫m

Czy macie mo瞠 jakie pomys造? faby?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0362.jpg (74,3 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 318_20131025165757.jpg (13,8 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Monika_Brodka_wielka_5062378.jpg (36,6 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg monikabrodka2.jpg (21,5 KB, 35 za豉dowa)
szklana_mgla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-16, 05:21   #3608
severalflames
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 254
Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka wiadomo嗆
Eh, ju sama nie wiem co mam zrobi z moimi k豉kami ci庵le mam ten sam problem, chce uzyska kolor taki jak na zdj璚iach, ciemniejszy, grafitowy, szary ale nie moge, cokolwiek robie, jak彗olwiek farb, mix nie kupie wiecznie na w這sach zostaje RUDY/z du膨 doz z這ta

Od pocz徠ku, moje w這sy to zdj璚ie pierwsze na dzie dzisiejszy. W przeci庵u ostatnich 2 tygodni farbowa豉m w這sy inoa 6.07 + 9.1 (metaliczny troch gasi rudo嗆 i nadawa zielonkawej po鈍iaty) na w這sy wcze郾iej odrobink poja郾ione, w這sy si spigmentowa造, a kolor wyp逝ka si do oczywi軼ie rudego przy ma造m przyciemnieniu.
Kiedy kupi豉m mix niebieski z welli (chyba) i jedyne co da to przyciemni mi w這sy a potem i tak wyp逝ka si do rudego z zapienianiem to samo z dodatkiem farb popielatych, opalizuj帷ych, mixu. Jedynie ma貫 efekty.

M鎩 problem jest taki 瞠 ju sama nie wiem co mam robi, chc mie kolor ciemniejszy, na poziomie 6-maxymalnie 5 mocno zimny ale nie wiem jak mam to osi庵n望, nie mam 瘸dnych pomys堯w a dalsze wydawanie pieni璠zy na o郵ep jest beznadziejnym pomys貫m

Mialam identyczny problem jak Ty, pelno farb na glowie a pozniej pod koniec wszystkie zamienialy sie w jakas rudosc. Zafarbilam sie ostatnio Loreal Feria Preference - Brasilia, wyszedl kolor identyczny jak na zdjeciach jakie zalaczylas. Na poczatku byl niemalze czarny, ale po 5 myciach jest to ciemny zimny braz. Bardzo podoba mi sie efekt dlatego polecam

Wys豉ne przy u篡ciu Tapatalk

Edytowane przez severalflames
Czas edycji: 2014-08-16 o 05:22
severalflames jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-16, 09:32   #3609
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez severalflames Poka wiadomo嗆
Mialam identyczny problem jak Ty, pelno farb na glowie a pozniej pod koniec wszystkie zamienialy sie w jakas rudosc. Zafarbilam sie ostatnio Loreal Feria Preference - Brasilia, wyszedl kolor identyczny jak na zdjeciach jakie zalaczylas. Na poczatku byl niemalze czarny, ale po 5 myciach jest to ciemny zimny braz. Bardzo podoba mi sie efekt dlatego polecam

Wys豉ne przy u篡ciu Tapatalk
Dzi瘯i za odpowiedz ale niestety nie mam dost瘼u do polskich farb a po drugie wola豉bym pozosta przy profesjonalnych, chyba bardziej im ufam, poza tym ten kolor wyszed豚y u mnie mega ciemno a tego bym wola豉 unikn望

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2014-08-16 o 09:33
Stary 2014-08-16, 12:23   #3610
ba i
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Prosz o pomoc bo jeste軼ie obeznane w temacie...

Chcia豉bym do farby do w這s闚 doda niewielk ilo嗆 niebieskiego mixtonu do och這dzenia, ale zastanawia mnie jedna rzecz...
Czy mog tubki mixtonu u篡 kilka razy?
Czy po u篡ciu potrzebnej mi ilo軼i reszt musz wyrzuci?

Nie zu篡j ca貫go i nie wiem czy mog u篡 go na kolejne koloryzacje, a nigdzie nie mog znale潭 takiej informacji
ba i jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-16, 17:52   #3611
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ba i Poka wiadomo嗆
Prosz o pomoc bo jeste軼ie obeznane w temacie...

Chcia豉bym do farby do w這s闚 doda niewielk ilo嗆 niebieskiego mixtonu do och這dzenia, ale zastanawia mnie jedna rzecz...
Czy mog tubki mixtonu u篡 kilka razy?
Czy po u篡ciu potrzebnej mi ilo軼i reszt musz wyrzuci?

Nie zu篡j ca貫go i nie wiem czy mog u篡 go na kolejne koloryzacje, a nigdzie nie mog znale潭 takiej informacji
Skoro pierwotnie mix闚 u篡wa si tylko kilka cm do farby to nie robiliby ich w tak du篡ch opakowaniach. Tak spokojnie mo瞠sz go zostawi tylko dobrze zakr璚i 瞠by si nie utlenia.
Stary 2014-08-16, 23:44   #3612
yolca
Raczkowanie

Cytat:

Generalnie jest tak, 瞠 z ka盥ym kolejnym farbowaniem kolor si utrwala. Tutaj te 瘸dna z dziewczyn nie uzyska豉 zimnego koloru przy pierwszym farbowaniu. Wi璚 mo瞠 powinna spr鏏owa jeszcze raz pofarbowa tym samym skoro ci pasowa這, I powinno by lepiej.
Zreszt ka盥e frabowanie trzeba co 4-6 tygodni powtarza, bo w這sy rosn (odrost) I p這wiej, szybciej albo wolnie zale篡 od cz瘰totliwo軼i mycia.
Ja osobi軼ie poniewa ci篹ko mi by這 okre郵i refleksy we w這sach doda豉m ostatnio mix niebieski I fioletowo- czerwony, I farba oczywi軼ie, no I ta mieszanka rzeczywi軼ie wych這dzi豉 mi kolor. Ale kolorem ash farbuj ju trzeci albo czwarty raz.
Ty masz raczej rudawe wi璚 niebieski powinien ci przygasi. Mo瞠 zamiast tej metalicznej 9 lepsza by豉by 7 lub 8 ale natura, I do tego niebieski mix.
No I pytanie na jakim oxy robi豉???
Stary 2014-08-17, 00:08   #3613
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez yolca Poka wiadomo嗆
Generalnie jest tak, 瞠 z ka盥ym kolejnym farbowaniem kolor si utrwala. Tutaj te 瘸dna z dziewczyn nie uzyska豉 zimnego koloru przy pierwszym farbowaniu. Wi璚 mo瞠 powinna spr鏏owa jeszcze raz pofarbowa tym samym skoro ci pasowa這, I powinno by lepiej.
Zreszt ka盥e frabowanie trzeba co 4-6 tygodni powtarza, bo w這sy rosn (odrost) I p這wiej, szybciej albo wolnie zale篡 od cz瘰totliwo軼i mycia.
Ja osobi軼ie poniewa ci篹ko mi by這 okre郵i refleksy we w這sach doda豉m ostatnio mix niebieski I fioletowo- czerwony, I farba oczywi軼ie, no I ta mieszanka rzeczywi軼ie wych這dzi豉 mi kolor. Ale kolorem ash farbuj ju trzeci albo czwarty raz.
Ty masz raczej rudawe wi璚 niebieski powinien ci przygasi. Mo瞠 zamiast tej metalicznej 9 lepsza by豉by 7 lub 8 ale natura, I do tego niebieski mix.
No I pytanie na jakim oxy robi豉???
Mixy mi nie pomagaj, pisa豉m ju, 瞠 przyciemniaj mi w這sy a na drugie mycie ca趾owicie si wyp逝kuj, nie ma 瘸dnych efekt闚 jakkolwiek ich nie zobie. To, 瞠 w這sy trzeba kilkakrotnie farbowa wiem, a przy popielach trzeba kolor piel璕nowa non stop. U mnie to nie dzia豉, ka盥y ch這dny kolor, nawet je瞠li farbuje "co mycie" co 3 dni to kolor wraca do rudo軼i, magia, nawet na spigmentowanych w這sach.
Generalnie je郵i chodzi o mixy pr鏏owa豉m 3% i 6% sytuacja taka sama. Cho je郵i ju pigmentuje w這sy, albo farbuje ciemniej biore 6% bo 3% sp造wa z wod najcz窷ciej. Poza tym je郵i si farbuje br您ami raczej powinno si u篡wa 6%. Wiem 瞠 popiele lepiej wychodz na 3%, ale jaki to ma u mnie sens
U mnie nie ma mowy na kolor zimniejszy wytrzymaj帷y do 2 mycia, a co dopiero m闚i o 4-6 tygodni

Czas edycji: 2014-08-17 o 00:10
Stary 2014-08-17, 09:35   #3614
ba i
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Cytat:
Skoro pierwotnie mix闚 u篡wa si tylko kilka cm do farby to nie robiliby ich w tak du篡ch opakowaniach. Tak spokojnie mo瞠sz go zostawi tylko dobrze zakr璚i 瞠by si nie utlenia.
Dzi瘯uj
ba i jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-17, 12:46   #3615
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

nie by這 mnie milion lat
wklejam fotk w這s闚 robionych standardowo na alfaparfie 6.1 z 5.7

farba k豉dziona w kwietniu, zdj璚ie robione 2 tyg temu, foto na zewn徠rz w s這neczny wczesny wiecz鏎
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg n.jpg (44,4 KB, 118 za豉dowa)

Edytowane przez endorfina123
Czas edycji: 2014-08-17 o 12:47
endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-17, 17:16   #3616
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
nie by這 mnie milion lat
wklejam fotk w這s闚 robionych standardowo na alfaparfie 6.1 z 5.7

farba k豉dziona w kwietniu, zdj璚ie robione 2 tyg temu, foto na zewn徠rz w s這neczny wczesny wiecz鏎
Mo瞠sz pokaza na jaki kolor by造 k豉dzione te farby? chyba 瞠 po prostu od鈍ie瞠nie koloru?
Czy robi豉 kiedy/niedawno z ciep造mi tonami w這s闚 瞠by je ozi瑿i?
Lubie alfaparf, fajnie mi wychodzi造 ale nie robi豉m nigdy zimnych kolor闚, st康 pytanie bo te si nad nimi zastanawia豉m..

Czas edycji: 2014-08-17 o 17:18
Stary 2014-08-17, 18:21   #3617
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Mo瞠sz pokaza na jaki kolor by造 k豉dzione te farby? chyba 瞠 po prostu od鈍ie瞠nie koloru?
Czy robi豉 kiedy/niedawno z ciep造mi tonami w這s闚 瞠by je ozi瑿i?
Lubie alfaparf, fajnie mi wychodzi造 ale nie robi豉m nigdy zimnych kolor闚, st康 pytanie bo te si nad nimi zastanawia豉m..
od bardzo dawna u篡wam tej mieszanki z alfaparf, wi璚 moje w這sy po spraniu koloru nie s mega ciep貫, zw豉szcza odrosty, bo u篡wam wody 3%. farbowa豉m 3-4 mies temu, wi璚 niewiele z farby ju zosta這, ka盥e kolejne farbowanie, ma na celu w豉軼iwie nadanie g喚bi.
dla efektu wow na wyj軼ie polecam korektor artego o kt鏎ym wspomina豉m kiedy tu w w徠ku - kolor ciemny br您

Stary 2014-08-17, 18:32   #3618
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
od bardzo dawna u篡wam tej mieszanki z alfaparf, wi璚 moje w這sy po spraniu koloru nie s mega ciep貫, zw豉szcza odrosty, bo u篡wam wody 3%. farbowa豉m 3-4 mies temu, wi璚 niewiele z farby ju zosta這, ka盥e kolejne farbowanie, ma na celu w豉軼iwie nadanie g喚bi.
dla efektu wow na wyj軼ie polecam korektor artego o kt鏎ym wspomina豉m kiedy tu w w徠ku - kolor ciemny br您
M闚isz dok豉dnie o "Artego - My Color Reflex" tych jakby od篡wkach koloryzuj帷ych? czego takiego szuka豉m kiedy kiedy mia to l'oreal ale nie umia豉m znale嗆 je郵i b璠e mog豉 to na pewno go kupie.

A co do alfaparf czy na twoich w這sach d逝go utrzymuje si ch這dny efekt?
Stary 2014-08-17, 19:15   #3619
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Ale popiel
Stary 2014-08-17, 19:45   #3620
szklana_mgla
Rozeznanie

Dobra dziewczyny na moje rudo-z這te kud造 z kt鏎ych farba b璠zie si sp逝kiwa szybko zakupi豉m farby alfaparf 6.7 i 8.21 (planuje jeszcze zakupi po farbowaniu 7.1 i od篡wk koloryzuj帷 najpewniej niebiesk/fioletow do korekcji koloru, aby nie farbowa ich co chwil)

I oto co chc a nie wiem co mam zrobi, chcia豉bym w這sy troch spigmentowa, aby farba si nie wyp逝kiwa豉, nast瘼nie po spigmentowaniu zafarbowa ju docelowo oby dwoma alfaparfami, na jakiej wodzie najlepiej zapigmentowa w這sy, a na jakiej je potem zafarbowa? mam wod 6% z kt鏎ej oczywi軼ie mo積a zrobi delikatniejsz
Stary 2014-08-17, 20:05   #3621
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
M闚isz dok豉dnie o "Artego - My Color Reflex" tych jakby od篡wkach koloryzuj帷ych? czego takiego szuka豉m kiedy kiedy mia to l'oreal ale nie umia豉m znale嗆 je郵i b璠e mog豉 to na pewno go kupie.

A co do alfaparf czy na twoich w這sach d逝go utrzymuje si ch這dny efekt?
utrzymuje si tak, jak na zdj璚iu to efekt po 3-4 miesi帷ach, wi璚 wydaje mi si, 瞠 bardzo d逝go. pocz徠kowo dla mnie kolor jest za zimny, po ok 2 tyg jest taki, jaki chc.
m闚i dok豉dnie o tym koloryzatorze, efekt jest super ale do 1-2 mycia, chocia na wyj軼ia w sam raz
ja sw鎩 kupowa豉m na allegro

Stary 2014-08-17, 21:46   #3622
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
utrzymuje si tak, jak na zdj璚iu to efekt po 3-4 miesi帷ach, wi璚 wydaje mi si, 瞠 bardzo d逝go. pocz徠kowo dla mnie kolor jest za zimny, po ok 2 tyg jest taki, jaki chc.
m闚i dok豉dnie o tym koloryzatorze, efekt jest super ale do 1-2 mycia, chocia na wyj軼ia w sam raz
ja sw鎩 kupowa豉m na allegro
W takim razie zazdroszcze takiego trwa貫go zimnego koloru, dla mnie to magia przez taki czas

Ja nie mam niestety szans 瞠by zam闚i go z allegro, mam jedynie dost瘼 do ebaya na kt鏎ym tego nie ma, s jedynie te z l'oreala
Stary 2014-08-18, 09:55   #3623
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Dobra dziewczyny na moje rudo-z這te kud造 z kt鏎ych farba b璠zie si sp逝kiwa szybko zakupi豉m farby alfaparf 6.7 i 8.21 (planuje jeszcze zakupi po farbowaniu 7.1 i od篡wk koloryzuj帷 najpewniej niebiesk/fioletow do korekcji koloru, aby nie farbowa ich co chwil)

I oto co chc a nie wiem co mam zrobi, chcia豉bym w這sy troch spigmentowa, aby farba si nie wyp逝kiwa豉, nast瘼nie po spigmentowaniu zafarbowa ju docelowo oby dwoma alfaparfami, na jakiej wodzie najlepiej zapigmentowa w這sy, a na jakiej je potem zafarbowa? mam wod 6% z kt鏎ej oczywi軼ie mo積a zrobi delikatniejsz
Je瞠li my郵isz o pigmentacji w這s闚, to tego si nie robi na wodzie.
Pigmentacj robi si dwuetapowon japierw k豉dzie si sam farb czyst bez niczego na w這sy po to 瞠by je w豉郾ie napigmentowa, I na to bez sp逝kiwania k豉dzie si ju w豉軼iw mieszank. Tylko trzeba uwa瘸 bo to mocna przyciemnia w這sy.
Twoje s na jakim poziomie???

poza tym tak na szybko mi si przypomnia這, 瞠 dziewczyny pisa造 tu, 瞠by nie u篡wa przed farbowaniem od篡wek I masek z silikonami, bo mo瞠 si kolor nie przyj望 albo nie utrzyma. Po farbowaniu z kolei zakwasi w這sy, bo to utrzymuje kolor. Nie u篡wa 瘸dnych oczyszczaj帷ych czy przeciw逝pie穎wych szmpon闚, ani oleju kokopsowego bo to 軼i庵a kolor.

A mo瞠 po prostu bybra豉 za wysoki poziom I dlatego nie masz efekt闚

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2014-08-18 o 10:14
Stary 2014-08-18, 12:29   #3624
endorfina123
Wtajemniczenie

ja czasem bezpo鈔ednio po farbowaniu nie my豉m w這s闚, albo my豉m raz delikatnym szamponem, tak, aby farba przez te 2 dni mia豉 szans wnikn望 g喚biej w struktury w這sa. no i po farbowaniu ww. zakwaszanie - sam ocet wystarczy, w og鏊e p逝kanie w這s闚 octem jest super

Stary 2014-08-18, 15:22   #3625
yolca
Raczkowanie

Cytat:
ja czasem bezpo鈔ednio po farbowaniu nie my豉m w這s闚, albo my豉m raz delikatnym szamponem, tak, aby farba przez te 2 dni mia豉 szans wnikn望 g喚biej w struktury w這sa. no i po farbowaniu ww. zakwaszanie - sam ocet wystarczy, w og鏊e p逝kanie w這s闚 octem jest super
nie ja ostatnio te szoruj w這s闚 po farbowaniu, w豉郾ie po to, 瞠by koloru nie wymy I 瞠by osiad

Endorfina, bardzo fajny masz kolor ca造 czas. A powiedz mi te farby alfaparf, kt鏎ych teraz u篡wasz w por闚naniu z goldwellem I joico jak wg ciebie wypadaj???

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:

Doczyta豉m I popatrzy豉m na tw鎩 kolor. To wg mnie, ale ekspertk nie jestem, to by za jasny kolor farby I dlatego tak s豉bo ci przyj窸o. Bo jak wymiesza豉 poziom 6 I 9 to wyszed ci tak mniej wi璚ej 7,5. A twoje w這sy to co pomi璠zy 6 a 7, wi璚 nie mia這 szans si przyj望. Chyba musisz obni篡 poziom farb, je瞠li chcesz co zimnego pomi璠zy 5 a 6.
Poza tym jeszcze jest taka kwestia 瞠 farby r騜nych firm maj r騜ne kolory na tych samych poziomach, czyli poziom poziomowi w r騜nych firmach nie jest r闚ny

To si nagada豉m
Stary 2014-08-18, 16:17   #3626
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
nie ja ostatnio te szoruj w這s闚 po farbowaniu, w豉郾ie po to, 瞠by koloru nie wymy I 瞠by osiad

Endorfina, bardzo fajny masz kolor ca造 czas. A powiedz mi te farby alfaparf, kt鏎ych teraz u篡wasz w por闚naniu z goldwellem I joico jak wg ciebie wypadaj???

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Doczyta豉m I popatrzy豉m na tw鎩 kolor. To wg mnie, ale ekspertk nie jestem, to by za jasny kolor farby I dlatego tak s豉bo ci przyj窸o. Bo jak wymiesza豉 poziom 6 I 9 to wyszed ci tak mniej wi璚ej 7,5. A twoje w這sy to co pomi璠zy 6 a 7, wi璚 nie mia這 szans si przyj望. Chyba musisz obni篡 poziom farb, je瞠li chcesz co zimnego pomi璠zy 5 a 6.
Poza tym jeszcze jest taka kwestia 瞠 farby r騜nych firm maj r騜ne kolory na tych samych poziomach, czyli poziom poziomowi w r騜nych firmach nie jest r闚ny

To si nagada豉m
Bo taki by m鎩 zamiar aby wysz這 mi oko這 7,5 bo pocz徠kowo nie chcia豉m jeszcze ciemnego koloru, dopiero potem stwierdzi豉m, 瞠 to dobre wyj軼ie, poza tym tak jak m闚isz, farby r騜nie wychodz, inoe mia豉m pierwszy raz, wi璚 dla bezpiecze雟twa te poziom by ja郾iejszy.
Szczerze to nawet zapomnia豉m o tej kwestii, 瞠 farba b璠zie przecie za jasna
Zakupi豉m wczoraj ciemniejsze, dzi chyba dokupie jedn z poziomu 5/6 i zobaczymy.
Stary 2014-08-18, 17:15   #3627
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Bo taki by m鎩 zamiar aby wysz這 mi oko這 7,5 bo pocz徠kowo nie chcia豉m jeszcze ciemnego koloru, dopiero potem stwierdzi豉m, 瞠 to dobre wyj軼ie, poza tym tak jak m闚isz, farby r騜nie wychodz, inoe mia豉m pierwszy raz, wi璚 dla bezpiecze雟twa te poziom by ja郾iejszy.
Szczerze to nawet zapomnia豉m o tej kwestii, 瞠 farba b璠zie przecie za jasna
Zakupi豉m wczoraj ciemniejsze, dzi chyba dokupie jedn z poziomu 5/6 i zobaczymy.
Tylko jeszcze pami皻aj, 瞠 jak chcesz mixton dodawa to on poziom farby ci dodatkowo przyciemni, wi璚 wtedy celuj w ja郾iejszy.... a tak w og鏊e to chcesz taki kolor jak na zdj璚iach u brodki ???
Stary 2014-08-18, 17:30   #3628
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Tylko jeszcze pami皻aj, 瞠 jak chcesz mixton dodawa to on poziom farby ci dodatkowo przyciemni, wi璚 wtedy celuj w ja郾iejszy.... a tak w og鏊e to chcesz taki kolor jak na zdj璚iach u brodki ???
Nie b璠e dodawa mix闚 na razie, same farby o kt鏎ych pisa豉m wcze郾iej.
Kolor, bardziej o "zimnote" niekoniecznie ton, bo jak dla mnie s troche za ciemne, chyba, 瞠 chodzi o to zdj璚ie i kolor kt鏎y ma u g鏎y to tak, taki by豚y bardzo dobry
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Monika_Brodka_wielka_5062378.jpg (36,8 KB, 27 za豉dowa)

Czas edycji: 2014-08-18 o 17:33
Stary 2014-08-18, 17:54   #3629
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Nie b璠e dodawa mix闚 na razie, same farby o kt鏎ych pisa豉m wcze郾iej.
Kolor, bardziej o "zimnote" niekoniecznie ton, bo jak dla mnie s troche za ciemne, chyba, 瞠 chodzi o to zdj璚ie i kolor kt鏎y ma u g鏎y to tak, taki by豚y bardzo dobry
A dlaczego wybra豉 6.07 a nie 6.1 ??? ta 6.1 jest ch這dniejsza ni .07, I nie musia豉by mo瞠 ju miesza, albo najwy瞠j z jak捷 natur ???
Stary 2014-08-18, 18:03   #3630
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:

To si nagada豉m
joico by這 drogie i jak dla mnie za ma造 wyb鏎 odcieni, ale trzyma si dobrze.
goldwell fajnie, ale jednak alfaparf ma w sobie to co. du篡 wyb鏎 odcieni, trwa這嗆, odcienie nie s przek豉mane, joico np. wychodzi bardzo ciemny.

Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.