Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 122 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-08-18, 18:06   #3631
szklana_mgla
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 523
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez yolca Poka wiadomo嗆
A dlaczego wybra豉 6.07 a nie 6.1 ??? ta 6.1 jest ch這dniejsza ni .07, I nie musia豉by mo瞠 ju miesza, albo najwy瞠j z jak捷 natur ???
Wiem o tym, pisa豉m wcze郾iej ju, 瞠 jaki czas temu chcia豉m mie na w這sach zielonkaw po鈍iat, st康 farba metaliczna, poza tym zmiesza豉m j z 9.1, aby wysz這 co na poziomie 7,5 bo nie chcia豉m ciemno, metaliczne farby delikatnie gasz moje rudo軼i a dodatek popielu mia oczywi軼ie te zadanie przygaszenia

Ale teraz sytuacja jest inna, chc mie na prawd zimny, 鈔edni br您, wi璚 zam闚i豉m alfaparf 6.07 i 8.21 ( zam闚i豉bym 7.21 albo i nawet 6.21 ale niestety nie by這) w zamiarze mam jeszcze dokupienie 6.1, potrzebuje troche opalu bo mam du穎 z這tego barwnika we w這sach razem z t rudo軼i
Generalnie to zrobi豉bym jeszcze inaczej ale takich farb jak chce nigdy nie ma i musze kombinowa

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2014-08-18 o 18:09
szklana_mgla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-18, 18:43   #3632
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka wiadomo嗆
Wiem o tym, pisa豉m wcze郾iej ju, 瞠 jaki czas temu chcia豉m mie na w這sach zielonkaw po鈍iat, st康 farba metaliczna, poza tym zmiesza豉m j z 9.1, aby wysz這 co na poziomie 7,5 bo nie chcia豉m ciemno, metaliczne farby delikatnie gasz moje rudo軼i a dodatek popielu mia oczywi軼ie te zadanie przygaszenia

Ale teraz sytuacja jest inna, chc mie na prawd zimny, 鈔edni br您, wi璚 zam闚i豉m alfaparf 6.07 i 8.21 ( zam闚i豉bym 7.21 albo i nawet 6.21 ale niestety nie by這) w zamiarze mam jeszcze dokupienie 6.1, potrzebuje troche opalu bo mam du穎 z這tego barwnika we w這sach razem z t rudo軼i
Generalnie to zrobi豉bym jeszcze inaczej ale takich farb jak chce nigdy nie ma i musze kombinowa

Przyznaj si tu grzecznie co ci kusi mo瞠 kt鏎a podpowie. A jak nie to si czego dowiemy

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Metaliczne farby to chyba maj zielony pigment, a on neutralizuje czerwony reflex, taki mia豉 czy rudy albo 鄴速y ???
yolca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-18, 19:16   #3633
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Przyznaj si tu grzecznie co ci kusi mo瞠 kt鏎a podpowie. A jak nie to si czego dowiemy

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Metaliczne farby to chyba maj zielony pigment, a on neutralizuje czerwony reflex, taki mia豉 czy rudy albo 鄴速y ???
tak, metaliczne, to z zielonym pigmentem, najcz窷ciej oznaczane 7 po przecinku czy kropce, idealne do gaszenia czerwieni. ja najlepiej lubi po陰czenie popielu i metaliku

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-18, 21:31   #3634
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:

Na prawde wiem o tych rzeczach, nie jestem nieu鈍iadomiona je郵i chodzi o farby, po prostu pasuje mi zielona po鈍iata na w這sach, znudzi這 mi si, dosz豉m do wniosku 瞠 chce moje naturalne, grafitowe w這sy albo jak najbardziej zimne, zbli穎ny do tego kolor, to wszystko, i chc go osi庵n望, a widz帷 瞠 farby z alfaparfa daj 鈍ietny efekt wi璚 postanowi豉m si w nie zaopatrzy, dzisiaj b璠 dokupowa jeszcze 6.1 z alfaparfa (mam nadzieje 瞠 b璠zie) i zobaczymy jak to wyjdzie.

Cho dalej interesuje mnie odpowiedz, na jakiej wodzie zapigmentowa w這sy z tych farb a na jakich pofarbowa?
Stary 2014-08-18, 22:16   #3635
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Na prawde wiem o tych rzeczach, nie jestem nieu鈍iadomiona je郵i chodzi o farby, po prostu pasuje mi zielona po鈍iata na w這sach, znudzi這 mi si, dosz豉m do wniosku 瞠 chce moje naturalne, grafitowe w這sy albo jak najbardziej zimne, zbli穎ny do tego kolor, to wszystko, i chc go osi庵n望, a widz帷 瞠 farby z alfaparfa daj 鈍ietny efekt wi璚 postanowi豉m si w nie zaopatrzy, dzisiaj b璠 dokupowa jeszcze 6.1 z alfaparfa (mam nadzieje 瞠 b璠zie) i zobaczymy jak to wyjdzie.

Cho dalej interesuje mnie odpowiedz, na jakiej wodzie zapigmentowa w這sy z tych farb a na jakich pofarbowa?

Pigmentuje si w這sy pigmentem czyli czyst farb, bez 瘸dnej wody na 15 - 20 min na zwil穎ne w這sy. powinien to by kolor podstawowy czyli np.: 7.0. A dopiero na to nak豉da si mieszank taka jak si chce czyli farba + oxy + ew mixton. I gotowe

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2014-08-18 o 22:30
Stary 2014-08-18, 23:55   #3636
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Pigmentuje si w這sy pigmentem czyli czyst farb, bez 瘸dnej wody na 15 - 20 min na zwil穎ne w這sy. powinien to by kolor podstawowy czyli np.: 7.0. A dopiero na to nak豉da si mieszank taka jak si chce czyli farba + oxy + ew mixton. I gotowe
To jest jedna z metod zapigmentwania w這s闚, kiedy jak chcia豉m mie porz康nie je zrobione to tak robi豉m, ale nie k豉dzie si z .0 tylko sam natur czyli np 7 i dodaje si zwyk陰 kran闚 do farby, mo積a te robi sposobem takim, 瞠 nak豉da si farb na suche w這sy na niskiej wodzie, trzyma 20 min oko這 sp逝kuje, suszy i nak豉da docelow farb na 6% oxy, albo jeszcze jedna metoda aby wzi望 farb docelow zmieszan z nisk wod i na這篡 na suche w這sy i mechanicznie wmasowywa pigment we w這sy przez 15 min, i o t metode mi chodzi這, bo nigdy jej nie pr鏏owa豉m a nie zamawia豉m natury z obawy i kolor wyszed豚y ciemno, i by豚y ju sta造m, a jednak przyda這by si troch zapigmentowa te w這sy czym
Stary 2014-08-19, 10:13   #3637
Freya666
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 849

Cytat:
To jest jedna z metod zapigmentwania w這s闚, kiedy jak chcia豉m mie porz康nie je zrobione to tak robi豉m, ale nie k豉dzie si z .0 tylko sam natur czyli np 7 i dodaje si zwyk陰 kran闚 do farby, mo積a te robi sposobem takim, 瞠 nak豉da si farb na suche w這sy na niskiej wodzie, trzyma 20 min oko這 sp逝kuje, suszy i nak豉da docelow farb na 6% oxy, albo jeszcze jedna metoda aby wzi望 farb docelow zmieszan z nisk wod i na這篡 na suche w這sy i mechanicznie wmasowywa pigment we w這sy przez 15 min, i o t metode mi chodzi這, bo nigdy jej nie pr鏏owa豉m a nie zamawia豉m natury z obawy i kolor wyszed豚y ciemno, i by豚y ju sta造m, a jednak przyda這by si troch zapigmentowa te w這sy czym
K豉dzie si natur pog喚bion czyli z zerem po kropce, poniewa jest ona bardziej napigmentowana.
Freya666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-19, 11:29   #3638
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Freya666 Poka wiadomo嗆
K豉dzie si natur pog喚bion czyli z zerem po kropce, poniewa jest ona bardziej napigmentowana.
W豉郾ie dlatego s造sza豉m, 瞠 nie powinno si jej k豉嗆 bo niekiedy przepigmentowane w這sy wybijaj plamami, albo wybijaj na dziwny kolor i jak na ironi s造sza豉m to od fryzjerki, szczerze to na swoich zawsze robi豉m podstawow i nie mia豉m problemu, mo瞠 jest jak m闚isz, nie b璠e si sprzecza bo nigdy nie pr鏏owa豉m, ale te racji nie przyznam bo nie wiem co jest prawd

Mam pytanie jeszcze do moich rudych kud堯w, na jakiej wodzie mam je zafarbowa na te alfaparfy?
Stary 2014-08-19, 16:57   #3639
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 697

Cytat:
Napisane przez Freya666 Poka wiadomo嗆
Ja swoje pigmentowa豉m tak w豉郾ie farb. Wzi窸am 5.00 i wysz這 r闚niutko i wreszcie kolor mi si nie sp逝kiwa
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-19, 23:39   #3640
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ja swoje pigmentowa豉m tak w豉郾ie farb. Wzi窸am 5.00 i wysz這 r闚niutko i wreszcie kolor mi si nie sp逝kiwa
Ja chyba jednak pozostane przy zwyk貫j naturze
Stary 2014-08-20, 09:19   #3641
absurdalna89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 340

Witajcie dziewczyny, czy orientujecie si mo瞠, jak farb mo積a uzyska taki odcie? Jaki to poziom itd.? Z g鏎y dzi瘯uj.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 190313.jpg (56,3 KB, 90 za豉dowa)
absurdalna89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-20, 12:28   #3642
endorfina123
Wtajemniczenie

uzyska nie jest problemem, gorzej utrzyma

Stary 2014-08-21, 17:01   #3643
szklana_mgla
Rozeznanie

Dzisiaj farbowanie Alfaparf 6.7 + 9.21 na rudo軼i, zobaczymy co wyjdzie, wod chyba u篡j co powy瞠j 3% wstawie potem zdj璚ia
Stary 2014-08-21, 22:28   #3644
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzisiaj farbowanie Alfaparf 6.7 + 9.21 na rudo軼i, zobaczymy co wyjdzie, wod chyba u篡j co powy瞠j 3% wstawie potem zdj璚ia
i jak?

Stary 2014-08-21, 23:30   #3645
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
i jak?
Ci篹ko powiedzie, bo jak sko鎍zy豉m farbowa to by這 ju ciemnawo, na pewno s ozi瑿ione, ale na ile jeszcze nie wiem, wstawie zdj璚ia jutro

Ok, wi璚 zrobi豉m zdj璚ia, kolor si mieni, je郵i jest w dziwnym o鈍ietleniu troch rudo軼i to jest ona bardziej w czekolad mocno przygaszona i br您owa. Kolor bez s這鎍a jest zielonkawy, ch這dnawy a w s這鎍u o dziwo zamiast rudo軼i wybija be穎wo-z這cisty refleks w neutralnym tonie.
Co zrobi豉m? pomiesza豉m z wod 獞iartk 9.21 alfaparf i na這篡豉m na 10 min na w這sy w celu minimalnego podpigmentowania, nast瘼nie zmiesza豉m 獞iartk 9.21 z 6.7 alfaparf i na這篡豉m na w這sy z 5% wod na 35min. Zmalaksowa豉m przez 5 min, sp逝ka豉m, maska i oto kolor, jak na jedno farbowanie to ca趾iem niezle je郵i chodzi o to, co mia豉m przed (zdj 1 dla przypomnienia)
Tak jak m闚i豉m, metaliczne farby gasz troch moj rudo嗆, a nie dziwie si, 瞠 troch jej zosta這, bo da豉m bardzo ma這 9.21 w ko鎍u

Mam jeszcze pytanie, jak farbowa w這sy, aby zosta ci庵le na tym samym tonie? aby po prostu w這sy nie stawa造 si ciemniejsze, tylko np mam ton 6 i po farbowaniu te chce mie ton 6 bez sta貫go przyciemnienia?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (75,7 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (65,3 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (54,2 KB, 45 za豉dowa)

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2014-08-22 o 14:58
Stary 2014-08-22, 18:54   #3646
Weronisia
Zakorzenienie

Dot.: Popielaty braz!!!

Wida zdecydowanie r騜nic
Jak dla mnie, to uzyskalas naturalny br您 i okre郵i豉bym go jako 6/0. 疾by unikn望 przyciemnienia koloru, farbuj tylko odrosty. A na reszt w這s闚 nic nie k豉dz, chyba 瞠 chcesz koniecznie od鈍ie篡, to tylko na sam koniec zmalaksuj i zostaw na 5 minut i dopiero splucz.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-08-22, 19:15   #3647
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Wida zdecydowanie r騜nic
Jak dla mnie, to uzyskalas naturalny br您 i okre郵i豉bym go jako 6/0. 疾by unikn望 przyciemnienia koloru, farbuj tylko odrosty. A na reszt w這s闚 nic nie k豉dz, chyba 瞠 chcesz koniecznie od鈍ie篡, to tylko na sam koniec zmalaksuj i zostaw na 5 minut i dopiero splucz.

My郵a豉m 瞠 jest jaki spos鏏 z 豉godniejsz wod czy ja郾iejsz farb
Stary 2014-08-22, 21:06   #3648
endorfina123
Wtajemniczenie

ja mam w這sy na poziomie 7 z jasnymi refleksami, latem mam w這sy 8, zdecydowanie ch這dne.
nie lubi siebie w blondzie, tzn., wiem, 瞠 nie uzyskam ju takiego koloru jak mia豉m kiedy, dlatego te farbuj.
robi mieszank 5 i 6, co 3-4 miesi帷e, po takim czasie w這sy mam na tyle sp逝kane z koloru (farbuj 3% wod), 瞠 przyciemnienie jest chwilowe

Stary 2014-08-22, 21:31   #3649
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
ja mam w這sy na poziomie 7 z jasnymi refleksami, latem mam w這sy 8, zdecydowanie ch這dne.
nie lubi siebie w blondzie, tzn., wiem, 瞠 nie uzyskam ju takiego koloru jak mia豉m kiedy, dlatego te farbuj.
robi mieszank 5 i 6, co 3-4 miesi帷e, po takim czasie w這sy mam na tyle sp逝kane z koloru (farbuj 3% wod), 瞠 przyciemnienie jest chwilowe
No tak, ale masz ju od dawna takie same barwniki we w這sach, i stosujesz takie same farby
Nie uzyskasz ju takiego samego koloru jak kiedy, tzn? 瞠 twojego naturalnego?
Stary 2014-08-22, 23:45   #3650
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Ci篹ko powiedzie, bo jak sko鎍zy豉m farbowa to by這 ju ciemnawo, na pewno s ozi瑿ione, ale na ile jeszcze nie wiem, wstawie zdj璚ia jutro

Ok, wi璚 zrobi豉m zdj璚ia, kolor si mieni, je郵i jest w dziwnym o鈍ietleniu troch rudo軼i to jest ona bardziej w czekolad mocno przygaszona i br您owa. Kolor bez s這鎍a jest zielonkawy, ch這dnawy a w s這鎍u o dziwo zamiast rudo軼i wybija be穎wo-z這cisty refleks w neutralnym tonie.
Co zrobi豉m? pomiesza豉m z wod 獞iartk 9.21 alfaparf i na這篡豉m na 10 min na w這sy w celu minimalnego podpigmentowania, nast瘼nie zmiesza豉m 獞iartk 9.21 z 6.7 alfaparf i na這篡豉m na w這sy z 5% wod na 35min. Zmalaksowa豉m przez 5 min, sp逝ka豉m, maska i oto kolor, jak na jedno farbowanie to ca趾iem niezle je郵i chodzi o to, co mia豉m przed (zdj 1 dla przypomnienia)
Tak jak m闚i豉m, metaliczne farby gasz troch moj rudo嗆, a nie dziwie si, 瞠 troch jej zosta這, bo da豉m bardzo ma這 9.21 w ko鎍u

Mam jeszcze pytanie, jak farbowa w這sy, aby zosta ci庵le na tym samym tonie? aby po prostu w這sy nie stawa造 si ciemniejsze, tylko np mam ton 6 i po farbowaniu te chce mie ton 6 bez sta貫go przyciemnienia?
Calkiem fajny efekt ci wyszedl
A jezeli chcesz utrzymac efekt to jezeli masz swoje naturalne wlosy w innym kolorze niz farbowanki to farbuj odrosty, a do reszty dobierz jakas p馧 permanentn farbk, najlepiej z tej samej firmy, I reszt w這s闚 r鏏 tym. One s na ni窺zych wodach ni farba.

Ja osobi軼ie tak robi, bo mam pare siwk闚, wi璚 odrosty farbuj normalnie na 6%, a raz na jaki czas reszt w這s闚 robi l瞠jsz wersj.
Najwi瘯szym problemem jest wybranie takiego odcienia farby, 瞠by wpasowa si w odrost...reszta to piku
Stary 2014-08-23, 02:06   #3651
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Calkiem fajny efekt ci wyszedl
A jezeli chcesz utrzymac efekt to jezeli masz swoje naturalne wlosy w innym kolorze niz farbowanki to farbuj odrosty, a do reszty dobierz jakas p馧 permanentn farbk, najlepiej z tej samej firmy, I reszt w這s闚 r鏏 tym. One s na ni窺zych wodach ni farba.

Ja osobi軼ie tak robi, bo mam pare siwk闚, wi璚 odrosty farbuj normalnie na 6%, a raz na jaki czas reszt w這s闚 robi l瞠jsz wersj.
Najwi瘯szym problemem jest wybranie takiego odcienia farby, 瞠by wpasowa si w odrost...reszta to piku
Ja 瞠by wr鏂i do swojego naturalnego, stalowego koloru 鈔ednio ciemnego nie wiem co musia豉bym zrobi

A co do farbowania to chcia豉bym znale嗆 jak捷 p馧-permanentn szaraw farb..
Nie moge sobie nie zafarbowa ca這軼i, poniewa te och這dzenie przeminie z wod
Stary 2014-08-23, 09:41   #3652
Weronisia
Zakorzenienie

To w takim razie polecam tonowa w這sy.
Ja to robi w ten spos鏏, 瞠 farbuj sam odrost. Odrobin farby zostawiam i do tej resztki dodaj troch szamponu do w這s闚 i ciutke ciep貫j wody oraz dodaj mixton niebieski, bo moje w這sy wyp逝kuj si do rudawego.
Tym sposobem oxy sie rozcie鎍za przynajmniej o po這w. Im wi璚ej wody, tym s豉bsze robi si oxy. I tak mieszank nak豉dam na reszt w這s闚 i masuj az powstanie piana. Trzymam i masuj w這sy ok. 5-10 minut, ale nie naje盥瘸j帷 na farb na odrostach, dopiero przed samym sp逝kaniem mieszam wszystko. Sp逝kuj. Kolor wychodzi r闚niute鎥i, a ca這嗆 jest b造szcz帷a.
Stary 2014-08-23, 14:53   #3653
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
No tak, ale masz ju od dawna takie same barwniki we w這sach, i stosujesz takie same farby
Nie uzyskasz ju takiego samego koloru jak kiedy, tzn? 瞠 twojego naturalnego?
mam w這sy za 這patki, to raz, dwa, zawsze odrastaj ciemniejsze, a przynajmniej takie jest z逝dzenie, moje jak ju wspomina豉m mia造 mega tendencj do ja郾ienia, wystarczy jeden sezon letni i wygl康a豉m jakbym robi豉 baleja. obecnie mam do嗆 ciemny odrost, ale taki nijaki, wol ju przyciemnia w這sy.
u mnie jest tak, 瞠 mieszanka 5 i 6 na wodzie 3% po jakim czasie sp逝kuje si na tyle, 瞠 zlewa si z odrostem, ale jednak w miejscach wyp逝kania w這sy s cieplejsze

Stary 2014-08-24, 11:07   #3654
yolca
Raczkowanie

Cytat:
Ja 瞠by wr鏂i do swojego naturalnego, stalowego koloru 鈔ednio ciemnego nie wiem co musia豉bym zrobi

A co do farbowania to chcia豉bym znale嗆 jak捷 p馧-permanentn szaraw farb..
Nie moge sobie nie zafarbowa ca這軼i, poniewa te och這dzenie przeminie z wod
a w tych twoich farbach nie ma jakiej opcji, 瞠by tonowa na mniejszym oxy. Wella ma colour touch, goldwell ma chyba colorance. Mo瞠 w twojej te cos takiego jest...mia豉by problem rozwi您any. Poza tym zawsze mo瞠sz zmieni firm
Stary 2014-08-24, 17:06   #3655
yolca
Raczkowanie

Cytat:
mam w這sy za 這patki, to raz, dwa, zawsze odrastaj ciemniejsze, a przynajmniej takie jest z逝dzenie, moje jak ju wspomina豉m mia造 mega tendencj do ja郾ienia, wystarczy jeden sezon letni i wygl康a豉m jakbym robi豉 baleja. obecnie mam do嗆 ciemny odrost, ale taki nijaki, wol ju przyciemnia w這sy.
u mnie jest tak, 瞠 mieszanka 5 i 6 na wodzie 3% po jakim czasie sp逝kuje si na tyle, 瞠 zlewa si z odrostem, ale jednak w miejscach wyp逝kania w這sy s cieplejsze
Endorfina, a ty z tego co pami皻am po Joico u篡wa豉 goldwella. I jak farb z goldwella bra豉, 瞠by ch這dny wychodzi???
Stary 2014-08-25, 02:25   #3656
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
a w tych twoich farbach nie ma jakiej opcji, 瞠by tonowa na mniejszym oxy. Wella ma colour touch, goldwell ma chyba colorance. Mo瞠 w twojej te cos takiego jest...mia豉by problem rozwi您any. Poza tym zawsze mo瞠sz zmieni firm
Tak, mo積a robi na ni窺zej wodzie alfaparfy

Weronisia - dzi瘯i za przepis, na pewno go za nied逝go wypr鏏uje
Stary 2014-08-25, 05:50   #3657
przezduzeem
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 303

Alfapart ma serie color wear do odswierzania kolorow

przezduzeem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-25, 22:54   #3658
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Endorfina, a ty z tego co pami皻am po Joico u篡wa豉 goldwella. I jak farb z goldwella bra豉, 瞠by ch這dny wychodzi???
by豉 seria cool brunettes, o ile pami耩 mnie nie myli i bra豉m przydymiony br您

Stary 2014-09-01, 04:50   #3659
szklana_mgla
Rozeznanie

Dziewczyny mam pytanie czy je瞠li mam w這sy na poziomie 6 czekoladowe (bez a tak wybijaj帷ej si rudo軼i) czy da rade troch rozja郾i kolor przez zafarbowanie ja郾iejsz farb z silniejsz wod 9%, 12% bez obawy 瞠 wyjdzie mi rudo嗆? zale篡 mi na takiej zimniejszej czekoladzie..

ps. alfaparfy wyp逝ka造 si do 豉dnej czekolady na w這sach rudych, dok豉dnie mieszanka 6.7+9.21
Stary 2014-09-01, 21:05   #3660
Weronisia
Zakorzenienie

Rozjasnianie br您ow zawsze ko鎍zy si rudym odcieniem. Potem t rudosc trzeba gasi. Ale jest to osi庵alne.
Na innym w徠ku dziewczyny z powodzeniem uzyska造 jasniutki blond nawet. Ale to sporo trwa這, bo rudosc ci庵le wy豉zila.

Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.