Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 123 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-09-02, 00:17   #3661
szklana_mgla
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 523
Dot.: Popielaty braz!!!

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Rozjasnianie br您ow zawsze ko鎍zy si rudym odcieniem. Potem t rudosc trzeba gasi. Ale jest to osi庵alne.
Na innym w徠ku dziewczyny z powodzeniem uzyska造 jasniutki blond nawet. Ale to sporo trwa這, bo rudosc ci庵le wy豉zila.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chyba zle mnie zrozumia豉, ja nie chce blondu absolutnie. Chodzi mi o to, czy je郵i na np poziom 6 wezm farb np z poziomu 8 z oxydantem 9% czy 12% poja郾ie kolor kt鏎y mam obecnie bez typowej rudo軼i dla typowego rozja郾iania w這s闚, chodzi mi o delikatne poja郾ienie w這s闚
szklana_mgla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-02, 08:32   #3662
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 711

Ale ja nie napisa豉m, 瞠 masz mie blond, tylko 瞠 komu si to uda這
A co do twojego problemu, to ju ci napisa豉m, 瞠 rozjasnianie br您u zawsze ko鎍zy si rudoscia. Br您 ma w sobie du穎 czerwonego barwnika, wi璚 rozjasnianie go ko鎍zy si odcieniem rudym, kt鏎y potem trzeba przygasic.

Je郵i wi璚 rozja郾isz sw鎩 br您, to na to co ci wyjdzie b璠ziesz musia豉 na這篡 jaka natur, najlepiej o ton lub dwa jasniejsza, bo i tak z豉pie ciemniej.
Je郵i masz poziom 6, a rozja郾isz na 7, to natur po堯 8.0 lub 9.0
Dopiero przy nast瘼nym farbowaniu po堯 odcie docelowy, je郵i ten kt鏎y ci wyszed b璠zie nie w twoim gu軼ie.

A co do rozjasniania... je郵i masz poziom 6, to kup Garnier 111. On najlepiej rozja郾ia. Ale w這sy po tym b豉gaj o dobr od篡wk
Potem oce czy jest za rudo i na堯 natur.
Inn dobr farb rozjasniajaca jest Loreal Preference Blondissimo czy jako tak. Ja u篡豉m 01, ale nie wiem czy jest dost瘼ny w Polsce. Sama farba jako軼iowo o niebo lepsza ni Garnier.
Je郵i u篡jesz farby z poziomu 8 to raczej nie b璠zie 瘸dnego efektu.
Dlatego szkoda maltretowac tak w這sy. Jak chcesz rozja郾i, to zr鏏 to porz康nie, 瞠by efekt by od razu i bez zniszcze.
Je郵i wolisz farby profesjonalne to u篡j poziomu 12 w naturze i oxy 9%

Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-08, 21:03   #3663
Zielona Herbata 1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 447
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Poka wiadomo嗆
Kto wie jak farb uzyskam taki kolor? to s moje w這sy ,kt鏎e by造 farbowane z dwa miesi帷e temu, ale aktualnie pozosta po nich 郵ad
Kto wie
Zielona Herbata 1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-09, 09:09   #3664
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Kto wie
Jak dla mnie to jest 6/1
Ale czy taki ci wyjdzie obecnie to trudno powiedzie nie widz帷 obecnego koloru.

Stary 2014-09-11, 11:26   #3665
Zielona Herbata 1
Raczkowanie

A co takiego? Jaki to poziom ,kolor? Ja sie zupe軟ie nie znam i dla mnie ,to prawie czarny ,ale fryzjerka m闚i豉 ,瞠 to br您. Czy jak御 farb z drogerii uda mi si zuzyska taki kolor? Aktualnie jest on ju sprany i w efekcie mam do嗆 jasny br您. Przepraszam za takie zdj璚ie nieestetyczne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wl.jpg (19,1 KB, 117 za豉dowa)

Edytowane przez Zielona Herbata 1
Czas edycji: 2014-09-11 o 11:29
Stary 2014-09-12, 13:34   #3666
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
A co takiego? Jaki to poziom ,kolor? Ja sie zupe軟ie nie znam i dla mnie ,to prawie czarny ,ale fryzjerka m闚i豉 ,瞠 to br您. Czy jak御 farb z drogerii uda mi si zuzyska taki kolor? Aktualnie jest on ju sprany i w efekcie mam do嗆 jasny br您. Przepraszam za takie zdj璚ie nieestetyczne
Ten kolor rzeczywiscie jest bardzo ciemny. Obstawia豉bym poziom 4 a nawet 3 i to bardzo ch這dny, czyli np. 4/1 lub 3/1
Ze sklepowych szukaj czego z poziomu 4, ale tylko z 1 po przecinku lub 2. W nazwie mog這by to by 'mro幡y br您' lub 'ch這dny br您' tylko nie pomyl z mro幡ym kasztanem. Szukaj farb z oznaczeniem 4/1 , 4.1, 41, 4/2 a je郵i 3 liczby, to np. 4/11, 411, 401, 410, 412, 4/21 , 4/01 czyli pierwsza cyfra, to musi by 4, a kolejne to 0, 1 lub 2. Wszystkie inne dadz ciep造 odcie.
Stary 2014-09-12, 17:21   #3667
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Ten kolor rzeczywiscie jest bardzo ciemny. Obstawia豉bym poziom 4 a nawet 3 i to bardzo ch這dny, czyli np. 4/1 lub 3/1
Ze sklepowych szukaj czego z poziomu 4, ale tylko z 1 po przecinku lub 2. W nazwie mog這by to by 'mro幡y br您' lub 'ch這dny br您' tylko nie pomyl z mro幡ym kasztanem. Szukaj farb z oznaczeniem 4/1 , 4.1, 41, 4/2 a je郵i 3 liczby, to np. 4/11, 411, 401, 410, 412, 4/21 , 4/01 czyli pierwsza cyfra, to musi by 4, a kolejne to 0, 1 lub 2. Wszystkie inne dadz ciep造 odcie.
Zimne farby sklepowe praktycznie i tak zawsze mimo wszystko daj ciep造 albo ciep這 neutralny odcie chyba tylko raz zdarzy這 mi si kupi sklepow farbe kt鏎a wysz豉 zimniej ale nie by這 to w polsce
Stary 2014-09-13, 17:08   #3668
Zielona Herbata 1
Raczkowanie

[Ten kolor rzeczywiscie jest bardzo ciemny. Obstawia豉bym poziom 4 a nawet 3 i to bardzo ch這dny, czyli np. 4/1 lub 3/1

Jest ch這dny ale wyp逝kuje si na ciep這 i nie podoba mi si to mam teraz rud po鈍iat. Chcia豉bym sama zafarbowa ale troche si boje, 瞠 wyjdzie mi czarny kolor lub w og鏊e co innego.
Stary 2014-09-13, 17:37   #3669
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
[Ten kolor rzeczywiscie jest bardzo ciemny. Obstawia豉bym poziom 4 a nawet 3 i to bardzo ch這dny, czyli np. 4/1 lub 3/1

Jest ch這dny ale wyp逝kuje si na ciep這 i nie podoba mi si to mam teraz rud po鈍iat. Chcia豉bym sama zafarbowa ale troche si boje, 瞠 wyjdzie mi czarny kolor lub w og鏊e co innego.
Poka zdj璚ie swoich w這s闚 i powiedz jaki ton maxymalnie chcia豉by uzyska (jak bardzo ciemne do max)
Stary 2014-09-13, 18:05   #3670
Zielona Herbata 1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka wiadomo嗆
Poka zdj璚ie swoich w這s闚 i powiedz jaki ton maxymalnie chcia豉by uzyska (jak bardzo ciemne do max)

Chcia豉bym uzyska taki kolor jak mia豉m ,czyli te zdj璚ie kt鏎e wrzuci豉m. Tak jak pisa豉m kolor ju sie wyp逝ka i nie mam zdj耩 jak aktualnie wygl康a. Mo瞠 jutro uda mi si zrobi jakie zdj璚ie przy normalnym 鈍ietle.
Stary 2014-09-18, 10:20   #3671
Izane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237
Question Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Wiza瘸nki...takie mam pytanie, bo jestem na tym w徠ku "nowa", a mianowicie: czy "zimny br您" zawsze b璠zie oznacza "popielaty br您"?
M鎩 problem polega na tym, 瞠 mam cer sk這nn do plamek / przebarwie. Metod pr鏏 i b喚d闚 przekona豉m si, 瞠 br您y w tonacjach ciep造ch (z這to/rudo軼i/miedzie/czerwienie) niestety wydobywaj wszelkie niedoskona這軼i jeszcze bardziej. Z drugiej strony u篡cie farb "naturalnych" w moim przypadku zawsze ko鎍zy si zielonym glonem na w這sach. Nie wiem czy rozwi您aniem by這by zafarbowanie w這s闚 na kolor "zimny", bo nie ukrywam, 瞠 kolory z refleksem popielatym nie podobaj mi si w og鏊e.
Izane jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-06, 21:12   #3672
karolca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 30 691
Jak uzyska ch這dny kolor

Witam.
W這sy farbuj od wielu lat. Od oko這 roku d捫 do uzyskania ch這dnego jasnego br您u/ciemnego blondu.
Niestety, niezale積ie jakiej farby u篡j, efekt jest fatalny. Wybija czerwony/rudy pigment i w這sy, zw豉szcza w 鈍ietle naturalnym, w s這鎍u wygl康aj sztucznie, rudo i nieciekawie. Do tego stawrzaj efekt "p豉skiego" koloru, bez blasku cho w這sy s w bardzo dobrej kondycji.

Aby pozby si tego paskudnego rudego pigmentu z w這s闚 (pono farby sklepowe pozostawiaj taki efekt), zdecydowalam si na profesjonalny demakija. Zosta wykonany produkatami Loreal Efassor z oxydantem 6%. Po oko這 30 minutach kolor zosta usuni皻y do poziomu 10. Nie by zbyt 鄴速y. Nast瘼nie w這sy zosta造 pofarbowane farb Dia Richesse 7,8 (wg wzornika blond mokka).
Efekt? Taki jak wcze郾iej. P豉ski, rudowy kolor, po 4 myciach wygl康a nieciekawie, sztucznie.

Na szcz窷cie, w這sy po dekoloryzacji i farbowaniu nadal s w dobrej kondycji, nie s zniszczone.

Czy dobrym rozwi您aniem by這by zmieszanie koloru np. 7,0 z jakim "siwym"?

♥ ♥ ♥

Komentuj.
Nie obra瘸j.
karolca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-08, 13:40   #3673
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 729
Dot.: Jak uzyska ch這dny kolor

wg tego co si orientuj mokki to rudawe br您y... nie wiem dlaczego fryzjer nie na這篡 ci popielatego ciemnego blondu czy jasnego br您u - czyli koloru z 1 po kropce
ca貫 rozja郾ianie na nic - osiagn窸a dok豉dnie to samo

powinna farbowa kolorem 7.1 lub 6.1, mieszanie farby z siwym nic nie da
je郵i u篡wasz farb profesjonalnych dokup do nich toner - dodaje si go odrobin do farby, niweluje lub podkre郵a niekt鏎e tony - np toner siwy czy niebieski ch這dzi kolor
je郵i chcesz spr鏏owa co taniego i szybko - p逝kanka z gencjan, ale przy w這sach na poziomie 7 mo瞠sz uzyska szary i przyciemniony kolor, ona jest lepsza do ja郾iejszych blond闚
ps. ja bym by豉 w軼iek豉 na fryzjera, zachowa si jakby nie zna podstaw koloryzacji

Edytowane przez emma-e4
Czas edycji: 2014-10-08 o 13:44
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-08, 13:45   #3674
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 211
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Jak uzyska ch這dny kolor

Niebieski mix powoduje neutralizacj rudo軼i.

Ja mam ciemny, bardzo ch這dny br您, na poziomie 5/6, wi璚 nie wiem jak to si przek豉da na jasne blondy, ale u mnie 鈍ietnie dzia豉j farby Fanola. Po raz pierwszy mam naprawd ch這dny kolor, kt鏎y si nie wyp逝kuje i nie rudzieje. Mo瞠 i z blond闚 co si znajdzie. Widz, 瞠 w palecie maj srebrny korektor, mo瞠 to pomo瞠

Jakkolwiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-08, 17:17   #3675
Weronisia
Zakorzenienie

Je郵i w這sy zawsze maj ruda po鈍iate, to do farby trzeba doda niebieski mixton. Na moje w這sy tylko to dzia這.

Stary 2014-10-08, 20:37   #3676
karolca
Zakorzenienie

S瘯 w tym, 瞠 po demakija簑 nie by nawet 鄴速y. Wi璚 efekt ko鎍owy bardzo mnie zaskoczy.

emma, teraz czekam na kolor 7,11 lub 7,17 Majirela.
Nigdzie nie mog znale潭, to oznacza cyfra ,8 po przecinku

♥ ♥ ♥

Komentuj.
Nie obra瘸j.
Stary 2014-10-11, 00:15   #3677
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
Mnie co baaardzo podobnego wysz這 dzisiaj po Milaton 3D na oxy 6 % odcie 4.1 - i jestem wsciek豉 bo schodzi豉m z czerni do 鈔edniego br您u a dzis znowu sta豉m si wr璚z czarnow這sa
Czeka mnie dekoloryzacja ... ehhhh

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2014-10-11 o 00:36
1985SiWA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-11, 13:12   #3678
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
Mnie co baaardzo podobnego wysz這 dzisiaj po Milaton 3D na oxy 6 % odcie 4.1 - i jestem wsciek豉 bo schodzi豉m z czerni do 鈔edniego br您u a dzis znowu sta豉m si wr璚z czarnow這sa
Czeka mnie dekoloryzacja ... ehhhh
Trzeba by這 wcze郾iej si zapyta, to bym ci napisa豉, 瞠 poziom 4 niestety ale 豉pie tak ciemno, 瞠 az czarno Poza tym ci篹ko go rozja郾i. Ja uzywa豉m Koleston 4.0 i by豉m czarna jak w璕iel, ale teraz mam juz ja郾iejsze po rozja郾ianiu.

Pami皻aj, 瞠 zawsze trzeba bra farb o jeden ton ja郾iejsz ni si chce uzyska. Czyli w twoim wypadku powinna wzi望 5.1
Stary 2014-10-12, 17:17   #3679
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Trzeba by這 wcze郾iej si zapyta, to bym ci napisa豉, 瞠 poziom 4 niestety ale 豉pie tak ciemno, 瞠 az czarno Poza tym ci篹ko go rozja郾i. Ja uzywa豉m Koleston 4.0 i by豉m czarna jak w璕iel, ale teraz mam juz ja郾iejsze po rozja郾ianiu.

Pami皻aj, 瞠 zawsze trzeba bra farb o jeden ton ja郾iejsz ni si chce uzyska. Czyli w twoim wypadku powinna wzi望 5.1
Hehehe m康ry Polak po szkodzie Uzywa豉m kiedy Loreal Inoa poziom 4 i wyszed piekny br您ik ehhh gdybym wiedzia豉, 瞠 ten sam poziom z Milatonu wyjdzie czarny .... C騜, siedze z dekoloryzatorem na g這wie - zaczynam zabawe od pocz徠ku ... tylko w這s闚 瘸lllll

Co do poziomu to chyba powinnam celowa raczej w 7 ew 6 bo z tego co zdarzy豉m forum przewertowa to od 6 w d馧 wychodzi ciemno, prawda?? Po latach sp璠zonych w czarnych w這sach mam ochote na 鈔ednio jasny br您ik

Jaki to poziom/kolor ??? Zdj w za豉czniku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg a8f50dd709f6eff7fe1770473f8726e1.jpg (27,2 KB, 118 za豉dowa)

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2014-10-12 o 20:03
Stary 2014-10-13, 08:34   #3680
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Hehehe m康ry Polak po szkodzie Uzywa豉m kiedy Loreal Inoa poziom 4 i wyszed piekny br您ik ehhh gdybym wiedzia豉, 瞠 ten sam poziom z Milatonu wyjdzie czarny .... C騜, siedze z dekoloryzatorem na g這wie - zaczynam zabawe od pocz徠ku ... tylko w這s闚 瘸lllll

Co do poziomu to chyba powinnam celowa raczej w 7 ew 6 bo z tego co zdarzy豉m forum przewertowa to od 6 w d馧 wychodzi ciemno, prawda?? Po latach sp璠zonych w czarnych w這sach mam ochote na 鈔ednio jasny br您ik

Jaki to poziom/kolor ??? Zdj w za豉czniku
A dziwne, 瞠 Inoa da豉 ci br您. Ale ona chyba i tak si wyp逝kuje ?
Mi jeszcze 瘸dna farba nie wysz豉 tak jak powinna i zawsze musz bra o jeden ton ja郾iejsz.

A druga rzecz, 瞠 wiele farb zaraz po farbowaniu jest du穎 ciemniejszych ni powinny wyj嗆, ale ju po 2-3 myciach nabieraj odpowiedniego koloru

Mo瞠 zamiast od razu si璕a po dekoloryzator najpierw umyj wlosy kilka razy, albo nawet z szamponem przeciw逝zpie穎wym i dopiero wtedy oce efekt. Mo瞠 nie b璠zie potrzebny dekoloryzator.
No teraz juz za p騧no, bo piszesz, 瞠 siedzisz z dekoloryzatorem na g這wie.
No i co ci wysz這? Jeste w ko鎍u zadowolona?

A ten kolor na fotce, to jest poziom 6. Po przecinku albo 0 albo 2 albo 3 . W te kolory bym celowa豉.
Stary 2014-10-13, 11:11   #3681
1985SiWA
Zakorzenienie

Po 1 dekoloryzacji gore mam ruda a dol brazowy hehehe. Chyba jeszcze dol sciagne lekko a pozniej hmmmm moze goldwel z poziomu 6 lub 7 n, a lub an…

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2014-10-13 o 11:13
Stary 2014-10-13, 12:05   #3682
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Po 1 dekoloryzacji gore mam ruda a dol brazowy hehehe. Chyba jeszcze dol sciagne lekko a pozniej hmmmm moze goldwel z poziomu 6 lub 7 n, a lub an…
To raczej normalne, 瞠 d馧 jest ciemniejszy, bo masz tam wi璚ej warstw farby ni u nasady. Rozja郾ij jeszcze ten d馧. A farb wybierz natur, inaczej mo瞠 ci wyj嗆 zielono-glonowato. Po rozjasnianiu zawsze najbezpieczniej jest u篡 natury nawet o 2 tony jasniejszej, bo po dekoloryzacji w這sy i tak szybko 軼iemniej. Poza tym z farbowaniem po dekoloryzacji nie powinno si zwleka. Im wi璚ej czasu up造nie pomi璠zy dekoloryzacj a farbowaniem, tym bardziej sciemniej w這sy.
A wi璚 zaraz po dekoloryzacji- najlepiej tego samego dnia- najlepiej jest na這篡 farb, natur, czyli z 0 lub N po przecinku np. 7/0 lub 7N a dopiero za jakie 2 tygodnie lub p騧niej kolor jaki si chce, ale i tak lepiej ciut jasniejszy od po膨danego.
Stary 2014-10-13, 12:48   #3683
karolca
Zakorzenienie

Cytat:
To raczej normalne, 瞠 d馧 jest ciemniejszy, bo masz tam wi璚ej warstw farby ni u nasady. Rozja郾ij jeszcze ten d馧. A farb wybierz natur, inaczej mo瞠 ci wyj嗆 zielono-glonowato. Po rozjasnianiu zawsze najbezpieczniej jest u篡 natury nawet o 2 tony jasniejszej, bo po dekoloryzacji w這sy i tak szybko 軼iemniej. Poza tym z farbowaniem po dekoloryzacji nie powinno si zwleka. Im wi璚ej czasu up造nie pomi璠zy dekoloryzacj a farbowaniem, tym bardziej sciemniej w這sy.
A wi璚 zaraz po dekoloryzacji- najlepiej tego samego dnia- najlepiej jest na這篡 farb, natur, czyli z 0 lub N po przecinku np. 7/0 lub 7N a dopiero za jakie 2 tygodnie lub p騧niej kolor jaki si chce, ale i tak lepiej ciut jasniejszy od po膨danego.
Ciekawe, u mnie po dekoloryzacji w這sy zrobi si ja郾iute鎥ie a na這穎na farba zmy豉 si w dwa tygodnie. Zamiast br您u mam teraz jaki 鈔edni, miedziany blond

♥ ♥ ♥

Komentuj.
Nie obra瘸j.
Stary 2014-10-13, 12:58   #3684
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolca Poka wiadomo嗆
Ciekawe, u mnie po dekoloryzacji w這sy zrobi si ja郾iute鎥ie a na這穎na farba zmy豉 si w dwa tygodnie. Zamiast br您u mam teraz jaki 鈔edni, miedziany blond
A jeste pewna, 瞠 mia豉 w這sy dekoloryzowane? A nie rozja郾iane? Dekoloryzator delikatnie 軼i庵a kolor. Dziwne, 瞠 mia豉 ja郾iute鎥ie to wygl康a na u篡cie rozja郾iacza. Niestety u wielu fryzjer闚 u篡wa si rozja郾iacza zamiast dekoloryzatora.
Dekoloryzator 軼i庵a tylko farb, nie rusza natomiast naturalnego koloru w這s闚.

Po rozja郾ieniu gdy na這篡 si farb, niestety ona bardzo szybko si wyp逝kuje, bo w這s ma otwart 逝sk i nie trzyma nowego barwnika.
To by pasowa這 do tego co piszesz Wygl康a na to, 瞠 mia豉 w這sy rozja郾iane, a nie dekoloryzowane.

Sama przechodzi豉m i jedno i drugie
Na wyp逝kuj帷y si barwnik po rozja郾ianiu pomaga tylko pigmentacja.
Stary 2014-10-13, 13:32   #3685
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki dzieki
Wr鏂i豉m w豉snie z hutrowni fryzjerskiej, niestety nie maja Goldwela tam gdzie by豉m cholera, tyle zachodu z w這sami

Po wczorajszej dekolorce na g這wie mam to w rzeczywisto軼i kontrast miedzy g鏎a a do貫m jest mocniejszy.
Obs逝ga w Hurtowni ocenila d馧 na poziom 4,7 hmmmm mnie sie wydaja ja郾iejsze, nawet jak przyk豉da豉m do pr鏏nika to mi na poziom 4 nie wyglada造
Nie wiem czy rusza je jeszcze dekolorem bo moim naturalnym kolorem jest ciemny br您, wiec czy jest sens??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20141013_133338.jpg (36,3 KB, 123 za豉dowa)

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2014-10-13 o 13:34
Stary 2014-10-13, 15:23   #3686
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki dzieki
Wr鏂i豉m w豉snie z hutrowni fryzjerskiej, niestety nie maja Goldwela tam gdzie by豉m cholera, tyle zachodu z w這sami

Po wczorajszej dekolorce na g這wie mam to w rzeczywisto軼i kontrast miedzy g鏎a a do貫m jest mocniejszy.
Obs逝ga w Hurtowni ocenila d馧 na poziom 4,7 hmmmm mnie sie wydaja ja郾iejsze, nawet jak przyk豉da豉m do pr鏏nika to mi na poziom 4 nie wyglada造
Nie wiem czy rusza je jeszcze dekolorem bo moim naturalnym kolorem jest ciemny br您, wiec czy jest sens??
Je郵i twoje w這sy wygl康aj tak jak na zdj璚iu to ja bym je oceni豉 na poziom 5, a nawet w stron 6 Sam kolor jest bardzo 豉dny. Skoro jest du瘸 r騜nica mi璠zy g鏎 a do貫m, to dobrze by by這 gdyby jeszcze rozja郾i豉 ten d馧. Szkoda by by這 tej rozj御nionej g鏎y przyciemnia, skoro juz tak ci si uda這 zdj望 farb.
Widz wyra幡ie, 瞠 kolor jest ciep造, rudawy. To normalny odcie po dekoloryzacji. A to oznacza, 瞠 nie masz co kombinowac i mo瞠sz na to na這篡 tylko natur. Je郵i b璠ziesz pr鏏owa豉 po這篡 na to cos innego, co ma och這dzi kolor, to wyjdzie ci glon. A glona jest bardzo ci篹ko zafarbowa. Je郵i po 7/0 nie b璠zie ci si podoba, bo nadal b璠zie za ciep這, to dopiero nast瘼nym razem mo瞠sz na這篡 farb z 1 lub 2 po przecinku np. 7/1 czy 6/1, 6/21 itp.

Mo瞠 zr鏏 od po這wy w這s闚 dekoloryzacj jeszcze i potem na堯 7/0, ale musi to by dobra farba, najlepiej z amoniakiem, 瞠by si nie wyp逝kiwa豉. Polecam ci Wella Koleston bo to jedyna z kt鏎ej jestem zawsze zadowolona. Niekt鏎e osoby chwal sobie r闚nie profesjonaln Lond oraz Inebrya.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-10-13 o 15:26
Stary 2014-10-13, 16:30   #3687
1985SiWA
Zakorzenienie

To fakt, kolorek na samej kitce jest 豉dny ale dla mnie zdecydowanie za ciep造 gdy nawet brwi mam popielate i sie gryz obecnie z reszt hehe G鏎a mi troche w ciapki wysz豉
W takim razie na這輳 natur. Z dekoloryzowaniem kitki jeszcze si dzi prze酥ie bo i ak mia豉m resztke Chantala, bede musia豉 dokupi.

Podoba mi sie kolorek Zyty82 po allwaves 7.0, pozwol sobie przeklei jej zdj璚ie z post闚 wcze郾iej, mam nadzieje ze nie bedzie problemu

Ale znaj帷 mojego pecha nie ma szans 瞠by mi taki zimny wyszed

Jak wode proponujesz 6 czy 9 ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg allwaves 7.0 z 6% (8).jpg (21,6 KB, 131 za豉dowa)

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2014-10-13 o 16:37
Stary 2014-10-13, 18:03   #3688
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
To fakt, kolorek na samej kitce jest 豉dny ale dla mnie zdecydowanie za ciep造 gdy nawet brwi mam popielate i sie gryz obecnie z reszt hehe G鏎a mi troche w ciapki wysz豉
W takim razie na這輳 natur. Z dekoloryzowaniem kitki jeszcze si dzi prze酥ie bo i ak mia豉m resztke Chantala, bede musia豉 dokupi.

Podoba mi sie kolorek Zyty82 po allwaves 7.0, pozwol sobie przeklei jej zdj璚ie z post闚 wcze郾iej, mam nadzieje ze nie bedzie problemu

Ale znaj帷 mojego pecha nie ma szans 瞠by mi taki zimny wyszed

Jak wode proponujesz 6 czy 9 ?
Do 7/0 mo瞠sz wzi望 zar闚no 6% jak i 9%. Decyzja nale篡 do ciebie. Zale篡 czy chcesz 瞠by ci jeszcze rozja郾i這, czy chcesz zosta na danym poziomie. Ale ja bra豉bym 6%.
A chlodzeniem odcienia na razie nie zawracaj sobie g這wy. Pomy郵 sobie jak bardzo brzydko b璠zie ci w gloniastym
Ale je郵i jeste niecierpliwa np. jak ja to mo瞠sz wszystko przyspieszy
Ja zrobi豉m 2 dekoloryzacje, 2 k徙iele rozja郾iaj帷e, na這篡豉m natur, potem kolor jaki chcia豉m - wszystko w 2 dni w這s闚 nie straci豉m, a ryzykowa豉m, bo nie cierpi siebie w rudych odcieniach, wi璚 nie chcia豉m czeka
Stary 2014-10-13, 19:36   #3689
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Do 7/0 mo瞠sz wzi望 zar闚no 6% jak i 9%. Decyzja nale篡 do ciebie. Zale篡 czy chcesz 瞠by ci jeszcze rozja郾i這, czy chcesz zosta na danym poziomie. Ale ja bra豉bym 6%.
A chlodzeniem odcienia na razie nie zawracaj sobie g這wy. Pomy郵 sobie jak bardzo brzydko b璠zie ci w gloniastym
Ale je郵i jeste niecierpliwa np. jak ja to mo瞠sz wszystko przyspieszy
Ja zrobi豉m 2 dekoloryzacje, 2 k徙iele rozja郾iaj帷e, na這篡豉m natur, potem kolor jaki chcia豉m - wszystko w 2 dni w這s闚 nie straci豉m, a ryzykowa豉m, bo nie cierpi siebie w rudych odcieniach, wi璚 nie chcia豉m czeka
hehehe ryzykantka z Ciebie widz Tez tak kiedys szala豉m z w這sami, teraz wole powoli do celu (noooo umiarkowanie powoli)

Co do Kolestona, mia豉m kiedy Teraz mam ochote cos nowego przetestowac - na Goldwella mam chrapk zastanawiam sie czy nature bra N czy N/NN ?? Jak myslisz?
Rozejrze sie jeszcze za farbami co tam ciekawego w ofercie jest na rynku

Tez sobie wybra豉m czas na zmiany, ehhhh przez ta nieszcz瘰n 4ke z Milatonu Przeprowadzka, remont i duuuzo pieni捫k闚 do wydania w tym miesi帷u - niestety nie na przyjemno軼i i do tego moje w這sy w ciapki

Zgubi豉m post zyty82 - a tam mia豉 pare zdj耩 wstawionych jeszcze - jest jakis spos鏏 na odszukanie mo瞠?? <prosi>

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2014-10-13 o 19:40
Stary 2014-10-14, 21:59   #3690
karolca
Zakorzenienie

Cytat:
A jeste pewna, 瞠 mia豉 w這sy dekoloryzowane? A nie rozja郾iane? Dekoloryzator delikatnie 軼i庵a kolor. Dziwne, 瞠 mia豉 ja郾iute鎥ie to wygl康a na u篡cie rozja郾iacza. Niestety u wielu fryzjer闚 u篡wa si rozja郾iacza zamiast dekoloryzatora.
Dekoloryzator 軼i庵a tylko farb, nie rusza natomiast naturalnego koloru w這s闚.

Po rozja郾ieniu gdy na這篡 si farb, niestety ona bardzo szybko si wyp逝kuje, bo w這s ma otwart 逝sk i nie trzyma nowego barwnika.
To by pasowa這 do tego co piszesz Wygl康a na to, 瞠 mia豉 w這sy rozja郾iane, a nie dekoloryzowane.

Sama przechodzi豉m i jedno i drugie
Na wyp逝kuj帷y si barwnik po rozja郾ianiu pomaga tylko pigmentacja.
U篡to tego
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=33911
na utleniaczu 6% (druga fryzjerka u篡wa gor帷ej wody i 瘸dna nie potrafi wyja郾i r騜nicy w dzia豉niu).

♥ ♥ ♥

Komentuj.
Nie obra瘸j.
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.