Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 126 - Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-10-01, 20:52   #3751
karolajnas89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Dot.: Popielaty braz!!!

@visionAM tak wpisa豉m w google w豉snie farba 6.21 i pokazuje sie 3/4 loreala drogeryjnej i by famy wyboru nie ma z takim numerem.

SceneQueene dzi瘯uj za odpowiedz, chyba w豉郾ie tak zrobi 瞠 po豉cz jedn z drug rozumiem ze p馧 tubki z .2 i po .1 ? Pozdrawiam
karolajnas89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-01, 20:53   #3752
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 25 974

Wejd chocia瘺y na hairstore i przejrzyj farby fryzjerskie
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-01, 20:55   #3753
karolajnas89
Przyczajenie

@visionAM tak wpisa豉m w google w豉snie farba 6.21 i pokazuje sie 3/4 loreala drogeryjnej i by famy wyboru nie ma z takim numerem.

SceneQueene dzi瘯uj za odpowiedz, chyba w豉郾ie tak zrobi 瞠 po豉cz jedn z drug rozumiem ze p馧 tubki z .2 i po .1 ? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

No ok, dzi瘯i za rad
Stary 2016-10-07, 21:52   #3754
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 319

Cytat:
Napisane przez karolajnas89 Poka wiadomo嗆

Dok豉dnie, my郵 瞠 b璠zie najlepiej.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-12-15, 21:30   #3755
karolajnas89
Przyczajenie

Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Farbowalam wczoraj schwarkopf Igora Royal 6-12 mia豉m na g這wie zlotorude w這sy czasem wpadaly w kasztan. Jestem zadowolona prawie popiel mi wyszed tera zn wiem 瞠 kolejny Raz zafarbuje 6-32 bo ma w sobie zielony co zniweloweluje do zimna ten kasztan ukryty. Fotki w za陰czniku ostatnie foto jest przed farbowaniem. Farbowalam do po這wy bo na dole obr瑿ie chcia豉m zostawi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1744.jpg (78,9 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1760.jpg (56,8 KB, 71 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1763.jpg (45,2 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1724.jpg (69,0 KB, 68 za豉dowa)
Stary 2016-12-17, 12:17   #3756
SceneQueene
Zakorzenienie

Pi瘯nie Ci wysz這, tak naturalnie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-12-17, 15:52   #3757
visionAM
Zakorzenienie

Ja bym to ombre te machn窸a farb 瞠by je troch och這dzi i by這by idealnie
Stary 2016-12-17, 19:35   #3758
karolajnas89
Przyczajenie

Do ombre zakupi豉m sobie szampon Fanola -no yellow podobno ochladza z這to. Na razie raz nim mylam w這sy, zobaczymy czy pomo瞠 jak nie to farba p鎩dzie w ruch dzi瘯i za odpowiedzi i pozdrawiam!
Stary 2016-12-17, 23:03   #3759
SceneQueene
Zakorzenienie

A ja bym nic nie robi豉, widz mi si oba odcienie i 豉dnie pasuj.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-12-27, 14:46   #3760
quench
Are you talking to me?!

Wiadomo軼i: 5 315

Kochane dziewczyny, czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy farb Montibello? Moja fryzjerka pracuje na tych farbach, ale w palecie nie ma typowo per這wych, zimnych br您闚. Jest jasny br您 5.23 opalizuj帷o z這cisty oraz 5.1 popielaty, ale to w sumie nie wiem czego si spodziewa. Chc ch這dny br您 jak u baby na pude趾u klik !
Stary 2016-12-27, 19:37   #3761
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja za tymi farbami nie przepadam. Kiepska trwa這嗆. Mia豉m kiedy robiony ch這dny br您, po tygodniu by豉 koloru po這wa. I to ciep豉.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-12-28, 09:44   #3762
quench
Are you talking to me?!

Wiadomo軼i: 5 315

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Ja za tymi farbami nie przepadam. Kiepska trwa這嗆. Mia豉m kiedy robiony ch這dny br您, po tygodniu by豉 koloru po這wa. I to ciep豉.

Ja te mam mieszane uczucia. Mia豉m wcze郾iej ciep貫 br您y i b造skawicznie wyp逝kiwa造 si do rudawych, wyp這wia造ch odcieni. A co dopiero popiel czy per豉. Zastanawiam si, czy nie kupi innej farby i jej nie przynie嗆 ale nie wiem, czy tak wypada
Stary 2017-01-06, 19:33   #3763
Nenufar2
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4

My郵, 瞠 ostatnio nie ma jakiej specjalnej mody na br您owe w這sy. Mam wra瞠nie, 瞠 powinno si raczej unika takiego koloru. Serio.
Nenufar2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-01-06, 20:48   #3764
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nenufar2 Poka wiadomo嗆
My郵, 瞠 ostatnio nie ma jakiej specjalnej mody na br您owe w這sy. Mam wra瞠nie, 瞠 powinno si raczej unika takiego koloru. Serio.
O czym ty w og鏊e piszesz?
Stary 2017-01-07, 11:09   #3765
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 679

Cytat:
1 to po prostu popiel, 17 to popiel plus odcie metaliczny czyli zielony- fajnie stonuje i rude i czerwone odcienie.

A powiedz mi czy w kolestonie ta 7 to te jest ziele? Bo znalaz豉m 瞠 to jest fiolet z domieszk czerwieni.
Pytam bo chce jaki ch這dny br您, obecnie mam sprany mocno ciemny blond, k豉d豉m nature z syossa. Trudno okre郵i jaki to jest kolor ale ma raczej ciep貫 tony (nie wiem czy nie z這te ale chyba tak p馧 na p馧 ), plus czasem jak jest dziwne 鈍iat這 to niby jest lekko zielony poblask ale ja jako tego nie widz. Fryzjerka u mnie to zauwa篡豉.

I teraz nie wiem co po這篡 na te w這sy. Widze 瞠 koleston 6/7 jest zakwalifikowany do cieplych odcieni.
Dalej my郵a豉m o 6/71 albo 6/75 tylko 6/75 wygl康a jak maho na palecie. I teraz pytanie czy je郵i mam du穎 tego z這tego koloru na w這sach to ten 6/71 nie podbije mi zieleni? Chocia je郵i te 7 ma domieszke czerwieni to powinno zneutralizowa? Dobrze my郵e?
czekoladowoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-01-07, 11:28   #3766
visionAM
Zakorzenienie

Na堯 na w這sy przecier pomidorowy, wybije jakie zielone tony je郵i s na w這sach
Stary 2017-01-07, 11:30   #3767
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
Na堯 na w這sy przecier pomidorowy, wybije jakie zielone tony je郵i s na w這sach
No w豉郾ie ja ich w og鏊e nie widz, pyta豉m si nawet kolezanki w pracy te m闚i豉 瞠 nie widzi Fryzjerka m闚i豉 瞠 lekko wybija ale chyba 郵epa jestem. Na pocz徠ku jak si farba wymywa豉 to mo瞠 delikatnie ale teraz nic nie widz. Ale fryzjerka mi zamiesza豉 w g這wie i nie wiem ju co po這篡 na te w這sy
Stary 2017-01-07, 14:33   #3768
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 697

Ja u篡wa豉m Kolestonu do嗆 d逝go. Kolor 6/71 niestety nie jest wcale taki ch這dny. 7 oznacza odcie br您owy, kt鏎y jest ciep造 i ta 1 ma go och這dzi, ale niestety po paru myciach jest ju bardzo rudo.
Kolor 6/75 to br您 mahoniowy. Bardzo 豉dny dop鏦i jest 鈍ie篡. Ja musia豉m od鈍ie瘸 co 2-4 tygodnie.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-01-07, 14:36   #3769
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ja u篡wa豉m Kolestonu do嗆 d逝go. Kolor 6/71 niestety nie jest wcale taki ch這dny. 7 oznacza odcie br您owy, kt鏎y jest ciep造 i ta 1 ma go och這dzi, ale niestety po paru myciach jest ju bardzo rudo.
Kolor 6/75 to br您 mahoniowy. Bardzo 豉dny dop鏦i jest 鈍ie篡. Ja musia豉m od鈍ie瘸 co 2-4 tygodnie.

Dzieki rudy mi az tak nie przeszkadza, bardziej draznia mnie wszelkie odcienie z這ta teraz mam ewidentnie cos ze z這tem na g這wie i pomyslu nie mam co po這篡 zeby ani nie wyszed 瘸den glon ani bardzo ciep這...

Stary 2017-01-07, 14:55   #3770
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 697

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Dzieki rudy mi az tak nie przeszkadza, bardziej draznia mnie wszelkie odcienie z這ta teraz mam ewidentnie cos ze z這tem na g這wie i pomyslu nie mam co po這篡 zeby ani nie wyszed 瘸den glon ani bardzo ciep這...

Z這to si gasi fioletem, a wi璚 nie mo瞠 by popielu, bo wyjdzie glon na 100%. A wi璚 musisz unika farb z 1 po przecinku. Fiolet to 2 po przecinku, ale Koleston nie ma takiej numeracji. Tu musia豉by szuka farby z 6 po przecinku, a takiego odcienia w Kolestonie nie ma.
Mo瞠 lepiej wypr鏏uj mixton fioletowy? Dodaje si go do farby np. 6,0

Inna opcja, to zmiesza farb np. natur z fioletow 55/66.

Albo po prostu zamiast Kolestona u篡 innej farby np. Majirel 6,2 lub 6,22

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2017-01-07 o 15:08
Weronisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-01-07, 15:09   #3771
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Z這to si gasi fioletem, a wi璚 nie mo瞠 by popielu, bo wyjdzie glon na 100%. A wi璚 musisz unika farb z 1 po przecinku. Fiolet to 2 po przecinku, ale Koleston nie ma takiej numeracji. Tu musia豉by szuka farby z 6 po przecinku, a takiego odcienia w Kolestonie nie ma.
Mo瞠 lepiej wypr鏏uj mixton fioletowy? Dodaje si go do farby np. 6,0

Szuka豉m te w Alfaparfie bo te dwie farby moje w這sy znosz bardzo dobrze i nie ma te
My郵a豉m o mixtonie ale nie u篡wa豉m ich nigdy i szczerze m闚i帷 troch si obawiam. Ostatnie kilka lat farbowa豉m w這sy na blond i kompletnie si nie odnajduje w br您owych farbach Wiem, 瞠 przy blondach moje w這sy popielaty pigment ch這n窸y jak g帳ka i wychodzi這 szaro.

Kolor mam teraz mniej wi璚ej taki, raz wydaje sie ciemniejszy, raz ja郾iejszy. Z這ta chyba troche tam jest, ale zieleni nie widz wi璚 tu chyba nie powinno by problemu.

Majirel ma 6.2? Nie widzia豉m ich w hurtowni, ostatecznie m鏬豚y by chocia 鈔ednio lubi L'oreala. Zawsze w mig mi si zmywa.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 15666024_1173520796016366_1019089103_n.jpg (12,2 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 15857452_1189608164407629_410850419_o.jpg (68,2 KB, 30 za豉dowa)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2017-01-07 o 15:13
Stary 2017-01-07, 20:57   #3772
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
A powiedz mi czy w kolestonie ta 7 to te jest ziele? Bo znalaz豉m 瞠 to jest fiolet z domieszk czerwieni.
Pytam bo chce jaki ch這dny br您, obecnie mam sprany mocno ciemny blond, k豉d豉m nature z syossa. Trudno okre郵i jaki to jest kolor ale ma raczej ciep貫 tony (nie wiem czy nie z這te ale chyba tak p馧 na p馧 ), plus czasem jak jest dziwne 鈍iat這 to niby jest lekko zielony poblask ale ja jako tego nie widz. Fryzjerka u mnie to zauwa篡豉.

I teraz nie wiem co po這篡 na te w這sy. Widze 瞠 koleston 6/7 jest zakwalifikowany do cieplych odcieni.
Dalej my郵a豉m o 6/71 albo 6/75 tylko 6/75 wygl康a jak maho na palecie. I teraz pytanie czy je郵i mam du穎 tego z這tego koloru na w這sach to ten 6/71 nie podbije mi zieleni? Chocia je郵i te 7 ma domieszke czerwieni to powinno zneutralizowa? Dobrze my郵e?
No wi璚 kochana w Welli 7 to kolor br您u, np 5.7 czy 5.77 to pi瘯ne czekolady, ale faktycznie s to ciep貫 odcienie. Odcie 5 to tony czerwone wi璚 raczej nie jest tym czego szukasz. .71 to chyba najlepszy pomys, powinien wyj嗆 do嗆 ch這dno ale nieprzesadnie. O ziele bym si nie ba豉, popielu jest znacznie mniej ni br您owego odcienia.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

A je郵i kolor ma by typowo zimny to ja bym stawia豉 na majirel cool cover.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2017-01-07, 22:05   #3773
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
No wi璚 kochana w Welli 7 to kolor br您u, np 5.7 czy 5.77 to pi瘯ne czekolady, ale faktycznie s to ciep貫 odcienie. Odcie 5 to tony czerwone wi璚 raczej nie jest tym czego szukasz. .71 to chyba najlepszy pomys, powinien wyj嗆 do嗆 ch這dno ale nieprzesadnie. O ziele bym si nie ba豉, popielu jest znacznie mniej ni br您owego odcienia.

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Nie wiem czy si uda, ale w za陰czniku zdj璚ie moich w這s闚. My郵isz, 瞠 najciemniejszy Majirel da豚y rad zrobi taki kolor na odno郾ie?

Ostatnio mam straszny problem, bo jedna fryzjerka zepsu豉 mi koloryzacj odrostu - wysz這 ciep這. Pr鏏owa豉m sama to zniwelowa i wychodzi 鈔ednio. A ostatnio robi豉m odrost farb 3.1 z oksy 6% i w og鏊e nie chwyci豉 1483826745263.jpg
Stary 2017-01-07, 22:15   #3774
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

Szczerze mowiac to sama nie wiem co bym chcia豉. Z brazow to mialam tylko nature. Lata temu zawsze wybiera豉m cos mahoniowego... a teraz najbardziej w oko pad mi ten 6/71. Zerkne tego majirela jeszcze

Jakby ten 6/71 by za cieply to potem ewentualnie cos zimnego go przygasi?

Stary 2017-01-07, 22:18   #3775
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Szczerze mowiac to sama nie wiem co bym chcia豉. Z brazow to mialam tylko nature. Lata temu zawsze wybiera豉m cos mahoniowego... a teraz najbardziej w oko pad mi ten 6/71. Zerkne tego majirela jeszcze

Jakby ten 6/71 by za cieply to potem ewentualnie cos zimnego go przygasi?

Pewnie 瞠 tak. Z tonowaniem odcieni generalnie nie jest 幢e chyba 瞠 masz na g這wie dzika marchew 😁

wys豉ne poprzez LG V10

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Nie wiem czy si uda, ale w za陰czniku zdj璚ie moich w這s闚. My郵isz, 瞠 najciemniejszy Majirel da豚y rad zrobi taki kolor na odno郾ie?

Ostatnio mam straszny problem, bo jedna fryzjerka zepsu豉 mi koloryzacj odrostu - wysz這 ciep這. Pr鏏owa豉m sama to zniwelowa i wychodzi 鈔ednio. A ostatnio robi豉m odrost farb 3.1 z oksy 6% i w og鏊e nie chwyci豉 Za陰cznik 6835276
O Bo瞠. Jakie pi瘯ne w這sy i kolor. Co masz na my郵i m闚i帷 najciemniejszy?

wys豉ne poprzez LG V10

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2017-01-07, 22:21   #3776
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

Ostatnio mam straszny problem, bo jedna fryzjerka zepsu豉 mi koloryzacj odrostu - wysz這 ciep這. Pr鏏owa豉m sama to zniwelowa i wychodzi 鈔ednio. A ostatnio robi豉m odrost farb 3.1 z oksy 6% i w og鏊e nie chwyci豉 Za陰cznik 6835276
O matko jaki kolor piekny
Cytat:
Pewnie 瞠 tak. Z tonowaniem odcieni generalnie nie jest 幢e chyba 瞠 masz na g這wie dzika marchew 😁

wys豉ne poprzez LG V10

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

wys豉ne poprzez LG V10
Haha dzikiej to chyba nie mam

Dzieki tak sie zastanawiam bo w sumie nie wiem czy bede sie czuc w az tak zimnym brazie chocia piekne sa

Stary 2017-01-07, 22:22   #3777
SceneQueene
Zakorzenienie

To my郵 瞠 odcie wybra豉s sobie dobrze, powinno wyj嗆 nie tak drastycznie jak na przyk豉d przy samym popielu.

wys豉ne poprzez LG V10

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2017-01-07, 22:23   #3778
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:

wys豉ne poprzez LG V10

wys豉ne poprzez LG V10
Dzi瘯uj, lata pr鏏 i b喚d闚
Najciemniejszy to chyba 4?
Stary 2017-01-07, 22:25   #3779
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj, lata pr鏏 i b喚d闚
Najciemniejszy to chyba 4?
S idealne. Moje marzenie.
Tak, zgadza si. Powiem Ci 瞠 te kolory s tak ch這dne i nasycone 瞠 spokojnie powinien sobie poradzi. M鎩 przyjaciel kiedy po這篡 poziom 6. My郵a豉m 瞠 zrobi si na czarno. Przez to 瞠 s ch這dne na pocz徠ku wydaje si 瞠 s porz康nie ciemniejsze.

wys豉ne poprzez LG V10

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2017-01-07, 22:34   #3780
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
To my郵 瞠 odcie wybra豉s sobie dobrze, powinno wyj嗆 nie tak drastycznie jak na przyk豉d przy samym popielu.

wys豉ne poprzez LG V10
No to bede myslec w mocno popielatym blondzie by這 mi kiepsko wiec moze przy brazie sprobuje od czego posredniego

Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.