Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-04-01, 19:52   #421
LikrowaPani
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Przepraszam, 瞠 najpierw nie doczyta豉m wa積ych wiadomo軼i na pocz徠ku w徠ku z tego co wywnioskowa豉m to powinnam u篡 tonera z馧tego, po這篡 na w這sy na 5 min i powinien mi zosta sam br您 tak? a gdyby ten br您 zrobi si ciep造 to k豉d niebieski toner, ale czy to nie pogryzie si jako z wcze郾iej k豉dzionym 鄴速ym tonerem?
LikrowaPani jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 19:54   #422
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez LikrowaPani Poka wiadomo嗆
Przepraszam, 瞠 najpierw nie doczyta豉m wa積ych wiadomo軼i na pocz徠ku w徠ku z tego co wywnioskowa豉m to powinnam u篡 tonera z馧tego, po這篡 na w這sy na 5 min i powinien mi zosta sam br您 tak? a gdyby ten br您 zrobi si ciep造 to k豉d niebieski toner, ale czy to nie pogryzie si jako z wcze郾iej k豉dzionym 鄴速ym tonerem?
Nie powinnas tak kombinowac to nie jest takie latwe.
Moze dojsc do zmatowienia koloru i do zieleni...
ale jak wolisz.
a nie lepiej poczekac? az sie zmyje i polozyc zwykly braz?
Stary 2011-04-01, 19:54   #423
LikrowaPani
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
naloz na wlosy farbe 6N lub 6.o zaleznie od firmy.
fiolet sie wyplucze w ciagu max 2tyg.
w ogole kolor ci jeszcze troszke pojasnieje z kolejnymi myciami.
jesli chcesz sie szybko pozbyc koloru to myj szamponem przeciwlupiezowym- on 豉dnie spiera kolor

zyta ja jestem zwolenniczka schwarzkopfa jako firmy
chcialabym kiedys zwiazac sie z ta marka w przyszlosci...
a poza tymi to loreal profesjonalny! i goldwell.
ok dzi瘯i za pomoc, a gdy po這瞠 te 6N to sprawi 瞠 fiolet zniknie ? i zmieni kolor na ciemniejszy?
Stary 2011-04-01, 19:56   #424
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
ok dzi瘯i za pomoc, a gdy po這瞠 te 6N to sprawi 瞠 fiolet zniknie ? i zmieni kolor na ciemniejszy?
kolor bedzie bardziej nasycony.
a fiolet albo delikatny albo zniknie. a z myciem i tak zejdzie bo to nie trwaly kolor.
Stary 2011-04-01, 19:59   #425
LikrowaPani
Przyczajenie

Cytat:
kolor bedzie bardziej nasycony.
a fiolet albo delikatny albo zniknie. a z myciem i tak zejdzie bo to nie trwaly kolor.
ok dzi瘯uj bardzo za pomoc jako prze篡je te dwa tyg. w fiolecie
Stary 2011-04-01, 20:01   #426
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
ok dzi瘯uj bardzo za pomoc jako prze篡je te dwa tyg. w fiolecie
jesli myjesz wlosy czesciej niz 2x w tyg. to szybciej sie zmyje
Stary 2011-04-01, 20:02   #427
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
jesli chcialas stonowac wlosy to dobrze ze na 6% woda, ale odrost powinnas zrobic woda 9% wtedy by rudo nie by這.
na 6% blondy moga robic osoby ktore maja naturalne wlosy na poziomie 7 i wyzej.
a jesli to do mnie bylo to ja jestem z lbn jak pod avkiem .....
Ale przyciemnia, tzn. ton w ton na 9%?
Ale gapa ze mnie jest jak byk napisana miejscowo緧...szkoda...bo ja wroc豉w. Ale czytam bloga i ch這n jak g帳ka to co czytam...Gratulacje 100krotne
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 20:04   #428
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Ale przyciemnia, tzn. ton w ton na 9%?
Ale gapa ze mnie jest jak byk napisana miejscowo緧...szkoda...bo ja wroc豉w. Ale czytam bloga i ch這n jak g帳ka to co czytam...Gratulacje 100krotne
ojej ale naturalne odrosty chcesz przyciemniac?
jaki masz naturalny kolor wlosow?
jaki poziom?
Stary 2011-04-01, 20:14   #429
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
ojej ale naturalne odrosty chcesz przyciemniac?
jaki masz naturalny kolor wlosow?
jaki poziom?
Mi ju doradzi豉, dzi瘯uj, ale chodzi mi o wyja郾ienie dlaczego kiedy odrost wyszed rudy na 6% cytuj
"No ja k豉d豉m kiedy na odrost i blond pasemka 7.1 bo chcia陰m ujednolici i wr鏂i do natury.....i troch zielonkawo wysz這, rzeczywi軼ie cuda na patyku wychodz jak si nie ma poj璚ia co z czym si je, tylko dlaczego pomimo przestrzegania czasu trzymania farby na oxy 6% odrost wyszed rudawy? no mo瞠 fakt na odro軼ie by造 troch....d逝瞠j"
Stary 2011-04-01, 20:19   #430
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Mi ju doradzi豉, dzi瘯uj, ale chodzi mi o wyja郾ienie dlaczego kiedy odrost wyszed rudy na 6% cytuj
"No ja k豉d豉m kiedy na odrost i blond pasemka 7.1 bo chcia陰m ujednolici i wr鏂i do natury.....i troch zielonkawo wysz這, rzeczywi軼ie cuda na patyku wychodz jak si nie ma poj璚ia co z czym si je, tylko dlaczego pomimo przestrzegania czasu trzymania farby na oxy 6% odrost wyszed rudawy? no mo瞠 fakt na odro軼ie by造 troch....d逝瞠j"
chcialas przyciemnic farba na poziomie 7?
to masz naturalne wlosy 鈔edni blond?
i jesli przyciemnialas z pasemek rozjasniaczowych to trzeba bylo dac wode 3%.
bo jesli pasemka byly prawie biale i dalas farbe 7.1 z woda 6% to odrost wyszedl bezowawy-rudawy w porowaniu do pasemek, na calosci by to inaczej wygladalo...
popiel po rozjasniaczu to bardzo czesta zielen.
trzeba bylo nalozyc 7.0 a popiel dopiero po miesiacu.

zrozumialam ze masz naturalne ciemne i chcialas rozjasnic odrost do 7.1 dlatego napisalam ze woda 9%...
Stary 2011-04-01, 20:25   #431
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
chcialas przyciemnic farba na poziomie 7?
to masz naturalne wlosy 鈔edni blond?
i jesli przyciemnialas z pasemek rozjasniaczowych to trzeba bylo dac wode 3%.
bo jesli pasemka byly prawie biale i dalas farbe 7.1 z woda 6% to odrost wyszedl bezowawy-rudawy w porowaniu do pasemek, na calosci by to inaczej wygladalo...
popiel po rozjasniaczu to bardzo czesta zielen.
trzeba bylo nalozyc 7.0 a popiel dopiero po miesiacu.

zrozumialam ze masz naturalne ciemne i chcialas rozjasnic odrost do 7.1 dlatego napisalam ze woda 9%...
鈍i皻e s這wa!!!, wszystko si zgadza, chemia jest chemi.
Ja na dzisiaj dz瘯uje za rozmow i ogromn wiedz i pomoc, teraz musz znika. Pa
Stary 2011-04-01, 21:31   #432
matys-magda69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

hej
Dziewczyny fryzjerki dajcie luzu bo jeszcze trzeba troszke warsztat podszkolic,Ha nawet ja po 10 latach sie ciagle ucze
Mala prywata i usprawiedliwienie dlaczego nie opdowiadalam na privyOD DZISIAJ PO DLUGICH NEGOCJACJACH ZOSTALAM WYLACZNYM DYSTRYBUTOREM MARKI MOLLON COSMETICS NA RYNEK UKjesli sa dziewczyny z Anglii i chcialyby jakies info,upic kosmetyki piszcie smialo.
Nadal postaram sie Wam pomoc jesli bede mogla na forum

Edytowane przez matys-magda69
Czas edycji: 2011-04-01 o 21:32
matys-magda69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-01, 21:42   #433
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez matys-magda69 Poka wiadomo嗆
hej
Dziewczyny fryzjerki dajcie luzu bo jeszcze trzeba troszke warsztat podszkolic,Ha nawet ja po 10 latach sie ciagle ucze
Mala prywata i usprawiedliwienie dlaczego nie opdowiadalam na privyOD DZISIAJ PO DLUGICH NEGOCJACJACH ZOSTALAM WYLACZNYM DYSTRYBUTOREM MARKI .................NA RYNEK UKjesli sa dziewczyny z Anglii i chcialyby jakies info,upic kosmetyki piszcie smialo.
Nadal postaram sie Wam pomoc jesli bede mogla na forum
Gratulacje! na wy陰czno嗆, bisnesswoman
O!!!! jak nikogo nie by這 to teraz 3 fachowc闚 jednego dnia, a witamy, witamy
O jeny, ja si od bloga blond bunny nie mog oderwa

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:50
Stary 2011-04-01, 22:59   #434
LikrowaPani
Przyczajenie

a mam jeszcze pytanko, gdy ju wyp逝cze mi si ten ciemny br您 to czy mog豉bym na niego na這篡 jak御 farbk z poziomu 8 瞠by da這 mi efekt ciemnego ch這dnego blondu? czy to ju raczej nie jest mo磧iwe bez dekoloryzacji?
Stary 2011-04-02, 05:28   #435
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
a mam jeszcze pytanko, gdy ju wyp逝cze mi si ten ciemny br您 to czy mog豉bym na niego na這篡 jak御 farbk z poziomu 8 瞠by da這 mi efekt ciemnego ch這dnego blondu? czy to ju raczej nie jest mo磧iwe bez dekoloryzacji?
to niemozliwe bez dekoloryzacji albo chociaz kapieli rozjasniajacej.
ciesze sie ze blog sie podoba...
Stary 2011-04-02, 06:54   #436
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka wiadomo嗆
ohh, mo瞠 by ale 鄴速y zawsze kojarzy si z ciep造m kolorem i zawsze b璠zie sie tak kojarzy
nie, ale niedosz豉 blond fryzjerka - owszem, oczerni豉 mnie tutaj i napisa豉 rzeczy wyssane z palca!
kojarzyc to Ci sie zolty moze ze sloncem, mnie to nie obchodzi z czym Ci sie kojarzy, tylko jakie sa zasady. takie gadanie z czym komu sie kojarzy, to chyba nie jakas teoria poparta naukami tylko Twoimi skojarzeniami, a ja nie o tym mowie, tylko o tym jakie sa zasady koloru, ktore ja doskonale znam i Ty tez powinnas, mimo ze nasze zawody troche sie roznia, obie bazujemy na kolorach.

wiec prosze Cie, nie wzdychaj juz tak, bo sama siebie oczerniasz mowiac 'mi sie kojarzy', nikt Ciebie tutaj nie obraza, oprocz samej siebie, ale jak tak to interpretujesz, to tak bedziesz odbierana.

do mnie doszly dzisiaj wszystkie mixy i farba w poniedzialek bede testowac, tylko teraz to juz sama nie wiem jak, skoro mixami nie powinno sie, a my z Zyta juz taka droge obralysmy w moim przypadku
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-02, 09:54   #437
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
.......

.......do mnie doszly dzisiaj wszystkie mixy i farba w poniedzialek bede testowac, tylko teraz to juz sama nie wiem jak, skoro mixami nie powinno sie, a my z Zyta juz taka droge obralysmy w moim przypadku
Te mi si wydaje, 瞠 og鏊nie 鄴速y mo瞠 by zimny, w豉郾ie na podstawie palet kolorystycznych farb do 軼ian......ale na w這sach zimnego 鄴速ego sobie nie wyobra瘸m.....
...A ja i tak zostaj na razie przy mixach. To naprawd dzia豉, bo sama sprawdzi豉m, tylko w豉郾ie trzeba dobrze zmiesza mixy i sukces gwarantowany. Ja za tydzie w niedziel b璠 mie ju komplet do "farbowania". Takich praktyk fryzjerzy mo瞠 nie stosuj (cho pami皻am, 瞠 w豉郾ie fryzjer gdzie poda metod 1:5) i mi to pasuje.
Ja otrzyma陰m wskaz闚ki od blond bunny jakie kolory si umnie sprawdz wi璚 na przysz這嗆 b璠zie (wi璚 kierunek z popielem, opalem/fioletem w mixach dobry). Najpierw wezm mixy w obroty.
A zapytaj blond bunny co by Ci poradzi豉. Pewnie dekolor, i zale積ie jak ten bak豉瘸n by si zdekoloryzowa co tam...i co z popielem na rude.
Spokojnie
Wysy豉m ci maila

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-02 o 09:59
Stary 2011-04-02, 10:49   #438
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 067
Wpisy w blogu: 6

Cytat:
kojarzyc to Ci sie zolty moze ze sloncem, mnie to nie obchodzi z czym Ci sie kojarzy, tylko jakie sa zasady. takie gadanie z czym komu sie kojarzy, to chyba nie jakas teoria poparta naukami tylko Twoimi skojarzeniami, a ja nie o tym mowie, tylko o tym jakie sa zasady koloru, ktore ja doskonale znam i Ty tez powinnas, mimo ze nasze zawody troche sie roznia, obie bazujemy na kolorach.

wiec prosze Cie, nie wzdychaj juz tak, bo sama siebie oczerniasz mowiac 'mi sie kojarzy', nikt Ciebie tutaj nie obraza, oprocz samej siebie, ale jak tak to interpretujesz, to tak bedziesz odbierana.

do mnie doszly dzisiaj wszystkie mixy i farba w poniedzialek bede testowac, tylko teraz to juz sama nie wiem jak, skoro mixami nie powinno sie, a my z Zyta juz taka droge obralysmy w moim przypadku
zg豉szam to. i nie napisa豉m 'mi si kojarzy' tylko 'kojarzy si', kogo nie zapytasz 鄴速y zawsze kojarzy si z ciep貫m.
koniec offtopu!
FryzjerstwoMojaPasja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-02, 11:13   #439
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
zg豉szam to. i nie napisa豉m 'mi si kojarzy' tylko 'kojarzy si', kogo nie zapytasz 鄴速y zawsze kojarzy si z ciep貫m.
koniec offtopu!
co tu sie porobi這!!! Tu nie ma nic do zg豉szania, bo "wasza"niefortunna wymiana zda , 瞠 to Caate my郵a豉, 瞠 to do niej wcze郾iej by這...a nie by這.....i ju widz tak polecia這.
I chyba admin ju napisa, 瞠 ostrzega wszystkich na tym forum? nie?
To prosz mi si ju tutaj nie unosi, Caate Ty te troch 幢e przeczytawszy
Fora s逝膨 do wyg豉szania swoich opinii, a nie stosowania obra磧iwych, czy godz帷zych czyj捷 godno嗆 wyst徙ie i zbieraniu ostrze瞠.
Koniec kropka. My naprawd potrzebujemy rad fachowc闚, wi璚 prosz si nie zra瘸. Mam nadziej, 瞠 Nieprzyjemny pocz徠ek na tym forum zoowocuje mi陰 wsp馧prac. No to za weekend!
Stary 2011-04-02, 11:19   #440
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta造

Cytat:
co tu sie porobi這!!! Tu nie ma nic do zg豉szania, bo "wasza"niefortunna wymiana zda , 瞠 to Caate my郵a豉, 瞠 to do niej wcze郾iej by這...a nie by這.....i ju widz tak polecia這.
I chyba admin ju napisa, 瞠 ostrzega wszystkich na tym forum? nie?
To prosz mi si ju tutaj nie unosi, Caate Ty te troch 幢e przeczytawszy
Fora s逝膨 do wyg豉szania swoich opinii, a nie stosowania obra磧iwych, czy godz帷zych czyj捷 godno嗆 wyst徙ie i zbieraniu ostrze瞠.
Koniec kropka. My naprawd potrzebujemy rad fachowc闚, wi璚 prosz si nie zra瘸. Mam nadziej, 瞠 Nieprzyjemny pocz徠ek na tym forum zoowocuje mi陰 wsp馧prac. No to za weekend!
Owszem jest, zg這si豉m, bo jest to dalsza prowokacja k堯tni a modeartor da wyra幡e tutaj ostrze瞠nie i pro軸 o koniec tej dyskusji oraz o 'ogarni璚ie si'.
Nie zrazam si tak 豉two, ale bardziej si udzielam na piel璕nacji.

No i nie pozwol, aby kto mnie obra瘸 za m鎩 pogl康 czy nazywa g逝pi i pisa, 瞠 mam braki w wiedzy. Przykro mi, r闚niez mam swoj godno嗆!

I zakonczmy ten offtop bo mam juz 3 ostrzezenia a nie chce czwartego, mam nadzieje ze go nie dostane.
Stary 2011-04-02, 11:35   #441
caate
Zakorzenienie

GG do caate

FryzjerstwoMojaPasja po prostu masz wybuchowe wypowiedzi i mimo Twojej wiedzy, kazdy sie uczy cale zycie. Nie napisalam, ze jestes glupia, napisalam tylko, ze tak interpretujesz, ale nie wciskaj mi slow pod klawiature ktorych nie wypowiedzialam. Wnioslas do tego watku sporo przydatnych informacji i Blond Bunny wzbudzilyscie kontrowersje, ale ja przynajmniej dowiedzialam sie czegos nowego na temat farb i ich oznaczenia oraz pojecia, jak to moze byc inaczej.

Nie potepiam Cie, ani nie chce obrazic za brak wiedzy, owszem zle zinterpetowalam 'kojarzy sie', za co jedynie moge przeprosic oraz za to, ze wtracilam sie w slowa, ktore nie byly do mnie.

przepraszam za offtopa

Zyta zolty staje sie chlodny po dodaniu zielonego, im wiecej tym bardziej kanarkowa zolc powstaje. Na sttudiach 2semestry mialam o kolorach zimnych, achromatycznych. Zloto jest cieplym kolorem, poglebianie tego koloru przechodzi w miedz. Tez przetestuje mixy, moze to mnie zadowoli, a pozniej poloze nature, bo wlasnie Twoje posty mnie przekonuja do tego dziekuje za maila, zapoznam sie z nim koniecznie

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-04-02 o 11:36
Stary 2011-04-02, 13:34   #442
zyta82
Rozeznanie

O jeny, caate!!! Jaka kanarkowa 鄴單 My si lepiej naszymi w這sami zajmijmy
Kiedy masz plana mixowa?

FryzjerstwoMojaPasja - A powiedz mi prosz co zrobi, 瞠by ko鎍闚ki nie ch這n窸y szybciej farby (bo s suche). Tak 瞠by r闚nomiernie si farbowa造? Zmoczy je? czy ca貫 w這sy wod przed farbowaniem?
Stary 2011-04-02, 14:05   #443
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta造

Cytat:
Kiedy masz plana mixowa?

FryzjerstwoMojaPasja - A powiedz mi prosz co zrobi, 瞠by ko鎍闚ki nie ch這n窸y szybciej farby (bo s suche). Tak 瞠by r闚nomiernie si farbowa造? Zmoczy je? czy ca貫 w這sy wod przed farbowaniem?
Ja powiem szczerze, 瞠 nie robi takich eksperyment闚 Poza tym je郵i namoczysz w這s wod to obnizy on st篹enie oksydantu, jakby dola豉 zwyk陰 wod do oksydantu to dzieje si tak samo.
Je郵i ko鎍e s bardzo zniszczone, nak豉dam farb na sam odrost, po x czasie przeczesuj na 鈔odek 這dygi w這sa (ew. dok豉dam farby) a dopiero na ostatnie minuty - 2-3 min przeczesuj na same ko鎍e. Czasem nie przeczesuj wcale - np przy ciemnych kolorach aby dodatkowo nie przyciemniac.
Niekt鏎e farby s tak silne, 瞠 nawet zmoczenie nic nie da.
Znam fryzjera, co wciera troch od篡wki do w這s闚..
Ja te cz瘰to stawiam na emulgacje - szczeg鏊nie przy ciemnych kolorach. Robi si to tak (to jest technika z kursu znanej firmy.)
Nak豉dam farb na sam odrost powiedzmy z oksydantem 6%, zostawiam farb powiedzmy na 30 min, nast瘼nie spryskuj wod (przegotowan lub zwyk陰) te odrosty, czyli st篹enie procentowe oksydantu 6% zmniejsza si do np 3% w zaleznosci ile wody dodasz, dok豉dnie wmasowuj mieszank w reszt w這s闚 i zostawiam na 6-10 min.. W efekcie kolor jest od鈍ie穎ny, nie ma zabiegu ca貫j koloryzacji, w這sy 豉dnie si b造szc itd.

To wszystko zale篡 co chcesz uzyska, ale na zniszczonych w這sach zaleca si po prostu skr鏂ic czas dzia豉nia mieszanki koloryzuj帷ej, szczeg鏊nie, gdy chodzi o 'od鈍ie瞠nie' koloru a nie radykaln zmian.

Edytowane przez FryzjerstwoMojaPasja
Czas edycji: 2011-04-02 o 14:20
Stary 2011-04-02, 14:25   #444
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Ja powiem szczerze, 瞠 nie robi takich eksperyment闚
Je郵i ko鎍e s bardzo zniszczone, nak豉dam farb na sam odrost, po x czasie przeczesuj na 鈔odek 這dygi w這sa (ew. dok豉dam farby) a dopiero na ostatnie minuty - 2-3 min przeczesuj na same ko鎍e. Czasem nie przeczesuj wcale - np przy ciemnych kolorach aby dodatkowo nie przyciemniac.
Niekt鏎e farby s tak silne, 瞠 nawet zmoczenie nic nie da.
Znam fryzjera, co wciera troch od篡wki do w這s闚..
Ja te cz瘰to stawiam na emulgacje - szczeg鏊nie przy ciemnych kolorach. Robi si to tak (to jest technika z kursu znanej firmy.)
Nak豉dam farb na sam odrost powiedzmy z oksydantem 6%, zostawiam farb powiedzmy na 30 min, nast瘼nie spryskuj wod (przegotowan lub zwyk陰) te odrosty, czyli st篹enie procentowe oksydantu 6% zmniejsza si do np 3% w zaleznosci ile wody dodasz, dok豉dnie wmasowuj mieszank w reszt w這s闚 i zostawiam na 6-10 min.. W efekcie kolor jest od鈍ie穎ny, nie ma zabiegu ca貫j koloryzacji, w這sy 豉dnie si b造szc itd.
Dzi瘯uj
O emulgacji ju kiedy Matys-magda pisa豉, tylko to si sprawdza, jak kto farbuje tylko odrost na ten sam kolor i ujednolica kolor ? czy: jak zafarbuj odrost i d逝go嗆 poziomem 7 ( dajmy, 瞠 teraz g鏎 mam mi璠zy 7a8 i sp逝kane ko鎍闚ki do poziomu 8) p騧niej zemulguj i zostawi na te par minut dajmy 10 to z豉pie i wyjdzie r闚no? i te 10 minut wystarczy?
Bo w豉郾ie cz瘰to wychodz czarne jak si od razu na這篡

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-02 o 14:27
Stary 2011-04-02, 14:29   #445
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta造

Cytat:
Dzi瘯uj
O emulgacji ju kiedy Matys-magda pisa豉, tylko to si sprawdza, jak kto farbuje tylko odrost na ten sam kolor i ujednolica kolor ? czy: jak zafarbuj odrost i d逝go嗆 poziomem 7 ( dajmy, 瞠 teraz g鏎 mam mi璠zy 7a8 i sp逝kane ko鎍闚ki do poziomu 8) p騧niej zemulguj i zostawi na te par minut dajmy 10 to z豉pie i wyjdzie r闚no? i te 10 minut wystarczy?
Zazwyczaj emulgacj stosuje si przy koloryzacji na tym samym poziomie, najcz窷ciej po prostu tym samym kolorem - w celu wyr闚nania, od鈍ie瞠nia.
Je郵i g鏎 masz na poziomie ok 7 a ko鎍e ja郾iejsze ok 8, to emulgacja mo瞠 nie by na tyle 'silna' aby przyciemni do 7 ko鎍e i wyr闚na kolor.

NIE! Najpierw farb nak豉dasz na odrost, potem na srodki a na koncu na same konce, jak na這篡sz od razu na ca這嗆 to odrost bedzie jasniejszyy a reszta ciemniejsza!
Stary 2011-04-02, 14:44   #446
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zazwyczaj emulgacj stosuje si przy koloryzacji na tym samym poziomie, najcz窷ciej po prostu tym samym kolorem - w celu wyr闚nania, od鈍ie瞠nia.
Je郵i g鏎 masz na poziomie ok 7 a ko鎍e ja郾iejsze ok 8, to emulgacja mo瞠 nie by na tyle 'silna' aby przyciemni do 7 ko鎍e i wyr闚na kolor.

NIE! Najpierw farb nak豉dasz na odrost, potem na srodki a na koncu na same konce, jak na這篡sz od razu na ca這嗆 to odrost bedzie jasniejszyy a reszta ciemniejsza!
Dzi瘯uj jeszcze raz! To jak ju "wszystko" wiem.....w sumie tak mi sie wydaje i wi璚ej grzech闚 nie pami皻am. Mi貫go dzionka
Stary 2011-04-02, 14:45   #447
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta造

Cytat:
Dzi瘯uj jeszcze raz! To jak ju "wszystko" wiem.....w sumie tak mi sie wydaje i wi璚ej grzech闚 nie pami皻am. Mi貫go dzionka
Nie ma za co, jakbym mog豉 jeszcze pom鏂 to pisz mo瞠sz te pisa na PW
Stary 2011-04-02, 16:14   #448
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Kiedy masz plana mixowa?

nalatwiej ja tak nazwac, myslalam, ze to tak lepiej obrazowo bedzie zolc ma duzo nazw

w poniedzialek chyba cos porobie z mixami
Stary 2011-04-02, 18:27   #449
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
nalatwiej ja tak nazwac, myslalam, ze to tak lepiej obrazowo bedzie zolc ma duzo nazw

w poniedzialek chyba cos porobie z mixami
Po prostu przypatrz si dok豉dnie na jakie rozbudowane ko這 koloru mo瞠 masz jakie lepsze(tylko sprawd rozmieszczenie kolor闚 naprzeciwleg造ch, bo ja widzia豉m jakie rozbudowane ko這 i naprzeciw pomara鎍zowego nie by這 niebieskiego!!) i mieszaj na tej zasadzie co ja Ci rozrysowa豉m to b璠zie dobrze. Ja b璠 miesza 1:5 i odmierza 造瞠czkami. Trzymam kciuki
No i wklejam dow鏚, 瞠 jest w malarstwie zimny 鄴速y, ciep造 niebieski i zimny czerwony, no ale to nie ...w這sy. ok. obieca豉m, 瞠 ju nie b璠.
No to jeszcze fajne ko這 wklej, oczopl御u mo積a dosta %)

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:52
Stary 2011-04-02, 19:16   #450
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Po prostu przypatrz si dok豉dnie na jakie rozbudowane ko這 koloru mo瞠 masz jakie lepsze(tylko sprawd rozmieszczenie kolor闚 naprzeciwleg造ch, bo ja widzia豉m jakie rozbudowane ko這 i naprzeciw pomara鎍zowego nie by這 niebieskiego!!) i mieszaj na tej zasadzie co ja Ci rozrysowa豉m to b璠zie dobrze. Ja b璠 miesza 1:5 i odmierza 造瞠czkami. Trzymam kciuki
No i wklejam dow鏚, 瞠 jest w malarstwie zimny 鄴速y, ciep造 niebieski i zimny czerwony, no ale to nie ...w這sy. ok. obieca豉m, 瞠 ju nie b璠.
No to jeszcze fajne ko這 wklej, oczopl御u mo積a dosta %)
jakos sobie poradze, dzisiaj mialam zjazd i wlasnie mialam o ultramarynie wiem, ze to nie malarstwo, ale polacze te farby tak jak pedzlem robilam 16odcieni niebieskiego, mam nadzieje, ze na wlosach lepiej mi to wyjdzie i nic nie pokrece boje sie tylko, czy poradze sobie z nakladaniem..

aa i kol barw to mam mase, ale to w ksiazkach, a te co Ty wkleilas to pokazuja wszystko czarno na bialym

mysle tylko, bo napisalas mi, to tak- podsumuje na baklazan nakladam 4lyzczki mixow, do tego oxy czyli 20lyzek?

i tyle samo na dol, czyli lacznie mam 240ml. To ja tego nie pomieszcze na wlosach
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-25 09:43:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.