Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 16 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-04-02, 22:37   #451
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
jakos sobie poradze, dzisiaj mialam zjazd i wlasnie mialam o ultramarynie wiem, ze to nie malarstwo, ale polacze te farby tak jak pedzlem robilam 16odcieni niebieskiego, mam nadzieje, ze na wlosach lepiej mi to wyjdzie i nic nie pokrece boje sie tylko, czy poradze sobie z nakladaniem..

aa i kol barw to mam mase, ale to w ksiazkach, a te co Ty wkleilas to pokazuja wszystko czarno na bialym

mysle tylko, bo napisalas mi, to tak- podsumuje na baklazan nakladam 4lyzczki mixow, do tego oxy czyli 20lyzek?

i tyle samo na dol, czyli lacznie mam 240ml. To ja tego nie pomieszcze na wlosach
To daj 3 逝磬i mixu (jedn gotow od堯 na bok- najwy瞠j wyrzucisz, strata ......瘸dna) i 15 造瞠koxy, to b璠zie mniej
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-04, 12:31   #452
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Dobrze, 瞠 i mnie tu d逝瞠j nie by這, bo chyba bym wysz豉 ze sk鏎y i stan窸a obok widz帷 te "dyskusje na poziomie"!

Ja nie wiem, czy ludzie nie potrafi ju w kulturalny spos鏏 prowadzi dialog闚?! Szkoda gada...

Jedno powiem - jak zak豉da豉m daaawno temu ten w徠ek, to nie przypuszcza豉m, 瞠 jego nazwa mo瞠 wywo豉 a tak lawin.
Z drugiej strony jeden kit czy br您 zimny istnieje czy nie. Wszystkim nam tu chodzi o to samo - czyli jakiekolwiek WYCHΜDZENIE koloru.

Serio opanujcie si, bo szkoda 篡cia na takie wariowanie.
Macie wiedz to przekazujcie j dalej w dobry spos鏏. Nie chodzi tu o to, by walczy i stara si pokaza kto jest lepsz fryzjerk, ale o to, by co osi庵n望 wsp鏊nie! Z ca造m szacunkiem - my - nieprofesjonalistki - nigdy wcze郾iej sobie do garde nie skaka造鄉y...
Warto si zastanowi dlaczego...

Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-04, 13:26   #453
zyta82
Rozeznanie

Shade a widzisz sp騜鎴豉 si . Dzia這 si troch , ale ju temat zamkni皻y. I widzisz jaki konflikt "wywo豉陰" tymi zimnymi br您ami, Ha,ha,ha - 瘸rtowa豉m

Caate jak tam . Robisz dzisiaj? Ja dopiero w przysz造m tygodniu
Stary 2011-04-04, 13:31   #454
Shade_23
Zadomowienie

Wybaczcie!

Kurcze a ja czekam na wyp豉t, bo chc zam闚i t 8,11 + mix z Chantala, a p鏦i co mam deficyty finansowe jakie mega郾e...

Z tego co tu wyczyta豉m w tej burzy to wychodzi na to, 瞠 nie powinnam stosowa samych mixton闚? To co teraz?! Ja musz farbowa co 3 tygodnie, 瞠by mnie siwki nie zabi造

To na jakiej wodzie k豉嗆 farb, 瞠by nie wy造sie?! Czyta豉m, 瞠 na 3% to siwki dalej b璠 sobie 鈍ieci, a 6% dla mnie wydaje si zbyt silna jak na tak cz瘰te farbowanie...

My郵 jeszcze nad Allwaves ton w ton, bez amoniaku? Tyle, 瞠 tam nie ma nic z popielami Sama natura... + jaki odcie co si nazywa "szary", ale jakie on ma zadanie to nie mam poj璚ia......
Stary 2011-04-04, 13:59   #455
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Wybaczcie!

Kurcze a ja czekam na wyp豉t, bo chc zam闚i t 8,11 + mix z Chantala, a p鏦i co mam deficyty finansowe jakie mega郾e...

Z tego co tu wyczyta豉m w tej burzy to wychodzi na to, 瞠 nie powinnam stosowa samych mixton闚? To co teraz?! Ja musz farbowa co 3 tygodnie, 瞠by mnie siwki nie zabi造

To na jakiej wodzie k豉嗆 farb, 瞠by nie wy造sie?! Czyta豉m, 瞠 na 3% to siwki dalej b璠 sobie 鈍ieci, a 6% dla mnie wydaje si zbyt silna jak na tak cz瘰te farbowanie...

My郵 jeszcze nad Allwaves ton w ton, bez amoniaku? Tyle, 瞠 tam nie ma nic z popielami Sama natura... + jaki odcie co si nazywa "szary", ale jakie on ma zadanie to nie mam poj璚ia......
Shade nie wiem jaki ty masz problem...
jaki masz naturalny kolor odrostow?
Siwe wlosy farbuje si na wodzie 6% przewa積ie zawsze...
ile masz % tych siwych wlos闚?
Farba na wodzie 6% wcale nie jest silna, prosz cie... to taki standard tonujaco/pojasniaj帷y o 1 ton...
Stary 2011-04-04, 14:05   #456
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
Shade nie wiem jaki ty masz problem...
jaki masz naturalny kolor odrostow?
Siwe wlosy farbuje si na wodzie 6% przewa積ie zawsze...
ile masz % tych siwych wlos闚?
Farba na wodzie 6% wcale nie jest silna, prosz cie... to taki standard tonujaco/pojasniaj帷y o 1 ton...
Naturalne w這sy mam bardzo ciemne, prawie czarne, raczej ch這dne.
Teraz og馧 mam na poziomie 6, ale ciep造 - z rudo軼iami - bo rozja郾i豉m kilka dni temu z czerni. Zreszt 3 strony wcze郾iej wklei豉m fotki. Ko鎍闚ki mam ja郾iejsze i ich nie chc rusza, bo s podniszczone ju. Siwk闚 mam mo瞠 z 50% - ale oczywi軼ie tylko przy nasadzie w這s闚 si ujawniaj.
Na pewno nie chc wr鏂i do czerni. Walcz o utrzymanie poziomu 6.
Wszystko super, ale cz瘰to na wodzie 6% rudzieje mi przedzia貫k.

Teraz chc kupi 8,11 i nim farbowa. Wszystko poni瞠j poziomu 7 wychodzi mi smoli軼ie czarno!
Stary 2011-04-04, 14:09   #457
Buffi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Ja dzisiaj farbowa豉m zrobi lepsze zdj璚ia to wstawi mam popielate bynajmniej tak mi si wydaje .

Edytowane przez Buffi
Czas edycji: 2011-04-04 o 14:21
Buffi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-04, 14:21   #458
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Buffi Poka wiadomo嗆
Ja dzisiaj farbowa豉m zrobi lepsze zdj璚ia to wstawi mam popielate bynajmniej tak mi si wydaje .
Na zdj 3 pi瘯ny fiolet widz

A ja sobie czytam na temat henny.... Zaczyna mnie to coraz bardziej ciekawi.
Te zdanie mi si podoba:

Amla dodana do mixu henna + indygo spowoduje, ze kolor br您owy uzyska zimny odcie.
Stary 2011-04-04, 14:23   #459
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Teraz og馧 mam na poziomie 6, ale ciep造 - z rudo軼iami - bo rozja郾i豉m kilka dni temu z czerni. Zreszt 3 strony wcze郾iej wklei豉m fotki. Ko鎍闚ki mam ja郾iejsze i ich nie chc rusza, bo s podniszczone ju. Siwk闚 mam mo瞠 z 50% - ale oczywi軼ie tylko przy nasadzie w這s闚 si ujawniaj.

Teraz chc kupi 8,11 i nim farbowa. Wszystko poni瞠j poziomu 7 wychodzi mi smoli軼ie czarno!
to przy tak ciemnych wlosach woda 6% to zdecydowanie za nisko.
jesli masz przypuszczalnie poziom natury 3 to osiagasz poziom 4 na wodzie 6% przy czym nie dziwie sie ze rudo wychodzi.
polozenie farby z poziomu 8 z woda 6% nic tu nie da bo zeby to ci wyszlo to musialabys uzyc wody 12% zeby osiagnac poziom 8...
albo rozjasniac odrost wstepnie rozjasniaczem/kapiela rozjasniajaca o te min. 2 tony i wtedy juz wyjdzie ci 8... na wodzie 6%...
Stary 2011-04-04, 14:26   #460
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
to przy tak ciemnych wlosach woda 6% to zdecydowanie za nisko.
jesli masz przypuszczalnie poziom natury 3 to osiagasz poziom 4 na wodzie 6% przy czym nie dziwie sie ze rudo wychodzi.
polozenie farby z poziomu 8 z woda 6% nic tu nie da bo zeby to ci wyszlo to musialabys uzyc wody 12% zeby osiagnac poziom 8...
albo rozjasniac odrost wstepnie rozjasniaczem/kapiela rozjasniajaca o te min. 2 tony i wtedy juz wyjdzie ci 8... na wodzie 6%...
Ale tak w豉郾ie jest, moje odrosty od dawna s du穎 ja郾iejsze ni poziom powiedzmy - jak piszesz 3. Mo瞠 to kwestia siwk闚.

Ja ju du穎 kombinowa豉m z w這sami... Chc pr鏏owa z 8,11 bo ten poziom tonuje mi najlepiej w這sy. Czemu? Nie wiem. Ale tak jest. Mo瞠 przez to, 瞠 dodaj du穎 mixtonu...?
Stary 2011-04-04, 14:51   #461
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

jestem po zmyciu mixtonow. wymieszalam tak jak Zyta radzila, czyli niebieski z zoltym i niebieski z z czerwonym. przy zmywaniu bylo doglebnie chlodno, zero rudosci, tak jakby na siwo sie blyszczaly az nie moge doczekac sie jak wyschna
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-04, 14:57   #462
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
jestem po zmyciu mixtonow. wymieszalam tak jak Zyta radzila, czyli niebieski z zoltym i niebieski z z czerwonym. przy zmywaniu bylo doglebnie chlodno, zero rudosci, tak jakby na siwo sie blyszczaly az nie moge doczekac sie jak wyschna
Czekamyyyyyyy!!
Stary 2011-04-04, 15:02   #463
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Czekamyyyyyyy!!
jaa teez ale moje wlosy to schna tak 4h, to sie naczekamy
Stary 2011-04-04, 15:04   #464
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
jaa teez ale moje wlosy to schna tak 4h, to sie naczekamy
Sk康 ja to znam......
Stary 2011-04-04, 17:26   #465
caate
Zakorzenienie

GG do caate

dobra, zrobilam teraz zdjecie, na lekko wilgotnych i na moje oko to rudego nie ma, jak juz pozostanie to zloto tylko. jutro jak slonce zaswieci to zrobie zdjecia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC19955.jpg (80,4 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19959.jpg (68,6 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19963.jpg (57,4 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19965.jpg (48,9 KB, 28 za豉dowa)
Stary 2011-04-04, 20:02   #466
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

Blond bunny - Shade chce utrzyma poziom 6, a nie rozja郾ia do 8. No ale fakt, 瞠 jak po這篡 na ca這嗆 8.11(odrost poziom jak piszesz 3) to rozja郾i o 1 ton odrost, a 瞠 farba farby nie rozja郾i, to tylko stonuje tym .11 /popielem rude na d逝go軼i. I pewnie st康 ten rudy odrost.
Pewnie musia豉by po prostu po這篡 na sam odrost poziom 7 lub 6 z .11 i z 6% 瞠by jej siwki z豉pa這 i przykry這 te rude, a na reszt t 8.11.
Nie wiem czy to dorby tor my郵enia
Cytat:
dobra, zrobilam teraz zdjecie, na lekko wilgotnych i na moje oko to rudego nie ma, jak juz pozostanie to zloto tylko. jutro jak slonce zaswieci to zrobie zdjecia
Nie wiem jak Ty wytrzymujesz z tym suszeniem, ja od razu z豉pa豉bym za suszark, 瞠by zobaczy efekt
No, no ale zapowiada si ca趾iem fajnie, na g鏎ze troszk przebija gdzieniegdzie rudy, ale ca貫 w這sy wygl康aj jednolicie, troszk jakby fiolet odbija, ale d馧 wygl康a jak grafit.
Napisz jeszcze ile ml, ile trzyma豉 i jak Ci posz這 nak豉danie R璚e Ci nie "mdla造" Oj czekam na suche! i w s這鎍u, jutro ma by
Stary 2011-04-04, 21:41   #467
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆

Nie wiem jak Ty wytrzymujesz z tym suszeniem, ja od razu z豉pa豉bym za suszark, 瞠by zobaczy efekt
No, no ale zapowiada si ca趾iem fajnie, na g鏎ze troszk przebija gdzieniegdzie rudy, ale ca貫 w這sy wygl康aj jednolicie, troszk jakby fiolet odbija, ale d馧 wygl康a jak grafit.
Napisz jeszcze ile ml, ile trzyma豉 i jak Ci posz這 nak豉danie R璚e Ci nie "mdla造" Oj czekam na suche! i w s這鎍u, jutro ma by
wlosy sa tak zmasakrowane, suche, po tych mixach, ze nie mam serca uzyc suszarki...

robilam po 3lyzki mix ten niebieski z czerwonym, zebyc wyszedl odcien "B" i 2lyzki mix jako seledyn. zmniejszylam proporcje, a i tak tego seledynowego wylalam sporo.

poradzilam sobie z tym tak, ze wzielam dwa pedzelki i dwie miseczki, pasmo wlosow i malowalam od razu 2kolory, zajelo mi to 15min. i trzymalam 15. podzielilam wlosy na 6czesci, potem kazda czesc na 2 i pospinalam klamrami, zeby nic mi sie nie platalo i nie pomylilo

nie moglam za cholere rozprowadzic mixow z woda... pelno grudek. niebieski mix jest tak tepy, ze przy wyciskaniu to stracilam wszystkie sily w rekach, reszta mixow wychodzi pieknie z tubki, a niebieskiego ktorego uzywalam najwiecej to o mamo iii dlatego zauwazylam, ze w jednym miejscu mam 3plamki rozowe widocznie zle rozrobilam...

teraz mam juz suche u nasady, to tak jest zimno mega pod zarowka jest zloto. rudego/czerwieni nie ma nic, ale jutro na bank zrobie zdjecie, mam nadzieje, ze nie bedzie padac jak dzisiaj caly dzien i sloneczko pokaze dobrze, co mam teraz na glowie

aa i jeszcze zauwazylam, ze wyrownalo mi sie poziomem, juz nie mam tego widocznego przejscia.

jak jutro bedzie tylko zloto, to Cie wycaluje normalnie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

dziewczyny, mam pytanie, jedna Wizazanka zwrocila mi uwage, ze mixtonow Chantal nie miesza sie z oxy. sam producent umiescil to w swoim poradniku. Zastanawiam sie, czemu my tak nie robimy

http://www.prosalon.eu/admin/Editor/...CJA_srodek.pdf
Stary 2011-04-04, 21:59   #468
zyta82
Rozeznanie

No nie chwalmy dnia.......ale ju si ciesz...tak troszk....
A z tymi mixami to k豉dzie si, 瞠by uzupe軟i pigment, a p騜niej k豉dzie si farb z oxy to i tak si miesza? wi璚? na jedno wychodzi. w sumie to te dobry pomys, b璠zie na przysz這嗆, teraz spadam, dobrej nocki
Stary 2011-04-04, 22:09   #469
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
No nie chwalmy dnia.......ale ju si ciesz...tak troszk....
A z tymi mixami to k豉dzie si, 瞠by uzupe軟i pigment, a p騜niej k豉dzie si farb z oxy to i tak si miesza? wi璚? na jedno wychodzi. w sumie to te dobry pomys, b璠zie na przysz這嗆, teraz spadam, dobrej nocki
o tym samym pomyslalam
jak z farba, to jest oxy, wiec na logike mozna mieszac z oxy. zastanawiam sie czy sam mix nei daje lepszego efektu, ale co za tym idzie czy nie jest on jednorazowy?
jezeli oxy mozemy przedluzac jego zywotnnosc, to bez oxy to chyba slabo z jego trzymaniem sie na wlosach?

nadal mam mokre wlosy, wiec nie bede juz nic mowic poczekam na jutro
Stary 2011-04-05, 09:41   #470
zyta82
Rozeznanie

Mi te si ci篹ko mixy miesza造 z oxy, ale d逝uuugo miesza豉m i zrobi豉 si jednolita. pewnie trzeba wla najpierw ciupk oxy, 瞠by si troszk rozprowadzi這, a potem dola reszt, tak jak w gotowaniu
A same mixy rzeczywi軼ie mo積a po這篡 na suche w這sy, to powchodzi ten pigment w struktur w這sa i uzupe軟i ubytki(tylko du穎 tego p鎩dzie i 瞠by nie przedobrzy, 瞠by czarne nie wysz造) a na to po這篡 natur z 6% oxy. Oni w tym pdf-ie w豉郾ie tak pisz.
Tylko chyba si tak uzupe軟ia pigment mixami ciep造mi co na zasadzie pigmentacji. Przy siwych te.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-05 o 09:42
Stary 2011-04-05, 09:52   #471
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Cytat:
Na zdj 3 pi瘯ny fiolet widz

A ja sobie czytam na temat henny.... Zaczyna mnie to coraz bardziej ciekawi.
Te zdanie mi si podoba:

Amla dodana do mixu henna + indygo spowoduje, ze kolor br您owy uzyska zimny odcie.
To prawda zapraszam do TEGO w徠ku. Ja farbowa豉m tydzie temu Khadi Ciemny Br您 (ch這dny). Efekt bardzo mi si podoba. Nied逝go poprawiam tylko odrosty (henn mo積a cz瘰to pa熥a) TU jest zdj璚ie moich w這s闚 dzie po farbowaniu, ale kolor jeszcze si zmieni (ma na to 48h). Jest ciemno, ch這dno ja polecam!

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-05, 10:07   #472
zyta82
Rozeznanie

Shade - zanim zarzucisz sobi t hne czy henn id do fryzjera i zapytaj, czy to da si 軼i庵n望 jednym zabiegiem, ile to kosztuje, czy nie zniszczy w這s闚 takie 軼i庵anie koloru. Przezorny zawsze ubezpieczony.... A mo瞠 akurat fryzjer co o tym s造sza?
Stary 2011-04-05, 10:14   #473
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:
Shade - zanim zarzucisz sobi t hne czy henn id do fryzjera i zapytaj, czy to da si 軼i庵n望 jednym zabiegiem, ile to kosztuje, czy nie zniszczy w這s闚 takie 軼i庵anie koloru. Przezorny zawsze ubezpieczony.... A mo瞠 akurat fryzjer co o tym s造sza?
圭i庵anie henny? Ja dobrze rozumiem? A po co? ciekawi mnie to po prostu

Stary 2011-04-05, 11:15   #474
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka wiadomo嗆
圭i庵anie henny? Ja dobrze rozumiem? A po co? ciekawi mnie to po prostu
Nie znasz shade !!! poja郾ianie w這s闚, potem przyciemnianie, i zn闚 poja郾ianie....i zn闚 przyciemnanie. Zreszt... kobieta zmienn jest...nie?
Stary 2011-04-05, 12:47   #475
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:
Nie znasz shade !!! poja郾ianie w這s闚, potem przyciemnianie, i zn闚 poja郾ianie....i zn闚 przyciemnanie. Zreszt... kobieta zmienn jest...nie?
Aaa no chyba, 瞠 tak...Shade, odradzam henn bo mo瞠 by ci篹ko z szybk zmian

Stary 2011-04-05, 13:26   #476
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka wiadomo嗆
Aaa no chyba, 瞠 tak...Shade, odradzam henn bo mo瞠 by ci篹ko z szybk zmian
A czy to jest taka zio這wa, czy bardziej chemiczna henna, a mo瞠 masz do鈍iadczenia, mo瞠 kto robi lub czyta豉 gdzie czy to jest 軼i庵alne, czy jak ju si zafarbuje to potem tylko 軼i璚ie koloru wchodzi w gr? Widzia豉m Tw鎩 kolor, fajnie wygl康a, ale to juz jest sp逝kany, czy od razu po na這瞠niu? Wiesz......jakbyfarba nie wysz豉 to pal pi耩, zawsze si co wymy郵i, a jak henna zamknie 逝ski po tych paru godzinach trzymania a kolor wyjdzie conajmniej dziwny to...mo瞠 nie pu軼i tak 豉two
Jak si zachowuj Twoje w這sy?
Stary 2011-04-05, 14:07   #477
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:
A czy to jest taka zio這wa, czy bardziej chemiczna henna, a mo瞠 masz do鈍iadczenia, mo瞠 kto robi lub czyta豉 gdzie czy to jest 軼i庵alne, czy jak ju si zafarbuje to potem tylko 軼i璚ie koloru wchodzi w gr? Widzia豉m Tw鎩 kolor, fajnie wygl康a, ale to juz jest sp逝kany, czy od razu po na這瞠niu? Wiesz......jakbyfarba nie wysz豉 to pal pi耩, zawsze si co wymy郵i, a jak henna zamknie 逝ski po tych paru godzinach trzymania a kolor wyjdzie conajmniej dziwny to...mo瞠 nie pu軼i tak 豉two
Jak si zachowuj Twoje w這sy?
To jest prawdziwa henna, dok豉dnie TA. Zdj璚ie zosta這 zrobione dzie po farbowaniu, jeszcze si zmieni, bo mia na to do 48h. Nic si nie wyp逝ka這, bo henna 陰czy si z keratyn w這sa. S b造szcz帷e, troch grubsze. Nie wiem czy kto pr鏏owa 軼i庵a henn, ale w徠pi 瞠by to si uda這 nie mam poj璚ia. Toczy豉 si taka rozmowa na w徠ku o hennie, trzeba poszuka. Kto tam bardziej kompetentny si wypowiada na ten temat. To by這 moje pierwsze farbowanie, wi璚 za du穎 nie napisz. Oczywi軼ie henna za pierwszym razem mo瞠 nie "z豉pa" tak dobrze koloru, trzeba powt鏎zy za jaki czas. GALERIA hennowa. Zobaczcie na pierwsze zdj璚ia, dok豉dnie ta sama, kt鏎 ja robi豉m. Tylko w innym o鈍ietleniu, innym aparatem...czy to nie ch這dny br您?
POST nie wiem na ile wiarygodny, ale chyba dziewczyna wie co m闚i

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-04-05 o 14:14
Stary 2011-04-05, 14:11   #478
Shade_23
Zadomowienie

Osz Wy! Tak tu na mnie gada!
Ale.... macie oczywi軼ie racj W豉郾ie patrz na pi瘯ne czarne w這sy Limy i tak tego... no.....

Co do henny - czyta豉m duuuu穎 wczoraj o tej Khadi. Tam zimn barw ma henna ciemny br您 i orzechowy br您. Na pewno kusi to, 瞠 to produkt naturalny, od篡wczy i 瞠 mo積a ni farbowa nawet i codziennie je郵i kto mia豚y tak potrzeb

Natomiast... pytanie do DMkAnia - czy do tej gotowej henny Khadi mog doda amli innej firmy???? To s zio豉, wi璚 przypuszczam, 瞠 mog, ale wol si upewni. Zainteresowa mnie ten ja郾iejszy - orzechowy br您, ale chc jak najzimniejszy efekt uzyska.

A jak tam henna sobie radzi z siwkami? Nie wiesz czasem??
Stary 2011-04-05, 14:37   #479
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:
Natomiast... pytanie do DMkAnia - czy do tej gotowej henny Khadi mog doda amli innej firmy???? To s zio豉, wi璚 przypuszczam, 瞠 mog, ale wol si upewni. Zainteresowa mnie ten ja郾iejszy - orzechowy br您, ale chc jak najzimniejszy efekt uzyska.

A jak tam henna sobie radzi z siwkami? Nie wiesz czasem??
Podejrzewam, 瞠 mo瞠sz. Ale Khadi Orzechowy Br您 ma ju w sobie Aml, oto sk豉d: Indigofera Tinctoria (Indigo), Lawsonia Inermis (Henna), Emblica Officinalis (Amla), Eclipta Alba (Bhringaraj), Azadirachta Indica (Neem)
...robi豉m na pasemku orzechowy br您 kilka dni przed farbowaniem g堯wnym (zam闚i豉m kilka r騜nych pr鏏ek)...wyszed mi do嗆 ciemny, ale rudy tzn ciep造 jak cholera. Wiem, 瞠 na stronie jest napisane ch這dny, jednak w instrukcji od ciemnego br您u tego nie ma wi璚 ju sama nie wiem. Kt鏎a z dziewczyn robi豉 i jej pi瘯ny kolor wyszed, chcia豉bym taki, ale niestety.
Co do siwych...wiem, bo mam du穎, zw豉szcza z przodu jednak wysz造 br您owe i z這tawe, ale ciemne. Jest 豉dnie, nie wida ich tak bardzo - wtopi造 si w reszt koloru. To pierwsze farbowanie, po kolejnym powinno si wyr闚na planuj teraz tylko same odrosty, a co kt鏎e farbowanie ca這嗆.

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-04-05 o 14:40
Stary 2011-04-05, 14:48   #480
Shade_23
Zadomowienie

Widz, 瞠 na stronce producenta mo積a kupi pr鏏ki za 2 z. Nie jest to g逝pie... Hm... A w opiniach pod tymi farbkami wyczyta豉m, 瞠 wi瘯szo嗆 zadowolona jest w豉郾ie z odcienia orzechowy br您 - 瞠 wychodzi ch這dniej od ciemnego br您u... Mo瞠 to zale篡 od w這s闚.

Wiem, 瞠 w sk豉dzie jest amla... Ale mo瞠 gdyby jeszcze jej dosypa to wysz這 by ch這dniej??
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.