Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 17 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-04-05, 14:07   #481
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Widz, 瞠 na stronce producenta mo積a kupi pr鏏ki za 2 z. Nie jest to g逝pie... Hm... A w opiniach pod tymi farbkami wyczyta豉m, 瞠 wi瘯szo嗆 zadowolona jest w豉郾ie z odcienia orzechowy br您 - 瞠 wychodzi ch這dniej od ciemnego br您u... Mo瞠 to zale篡 od w這s闚.

Wiem, 瞠 w sk豉dzie jest amla... Ale mo瞠 gdyby jeszcze jej dosypa to wysz這 by ch這dniej??
Mo積a zam闚i pr鏏ki, ale koszt wysy趾i jest do嗆 wysoki chyba, 瞠 jeste z Wroc豉wia, tam chyba maj sw鎩 punkt odbioru albo zamawiasz te inne rzeczy, np oleje
Na pewno zale篡 od wyj軼iowego koloru w這s闚. Od razu by豉m zdecydowana na Ciemny Br您 i nie 瘸逝j.
TU o farbowaniu henna + amla

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-05, 15:35   #482
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

DMkAnia- Patrzy豉m na t galeri i ta Khadi - Henna z Aml to mi rudo wygl康a, og鏊nie jako rudo, u Ciebie bardziej w fiolet ucieka, ale pewnie zale篡 te na jakie w這sy si po這篡. Rudo軼i s przepi瘯ne, kole瘸nka moa kiedy mia豉, i rzeczywi軼ie w這sy staj si jakby grubsze, no ale ja na razie dzi瘯uj, poeksperymentuje jeszcze z farbami. Bo one s pewnie "niezmywalne", chocia to mo瞠 by te dobre, bo farby si wyp逝kuj raz dwa a tutaj tylko odrost by trzeba by這 robi....ach......Dzi瘯i za info

Caate- a co nic nie dajesz fotek......a tak 幢e?, mam ucieka?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-05 o 15:36
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-05, 15:59   #483
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
DMkAnia- Patrzy豉m na t galeri i ta Khadi - Henna z Aml to mi rudo wygl康a, og鏊nie jako rudo, u Ciebie bardziej w fiolet ucieka, ale pewnie zale篡 te na jakie w這sy si po這篡. Rudo軼i s przepi瘯ne, kole瘸nka moa kiedy mia豉, i rzeczywi軼ie w這sy staj si jakby grubsze, no ale ja na razie dzi瘯uj, poeksperymentuje jeszcze z farbami. Bo one s pewnie "niezmywalne", chocia to mo瞠 by te dobre, bo farby si wyp逝kuj raz dwa a tutaj tylko odrost by trzeba by這 robi....ach......Dzi瘯i za info

No to nie wiem, ja nikogo nie namawiam ale warto chocia na pr鏏 na這篡 (mo積a na w這sy ze szczotki zebrane ).
Te jestem ciekawa zdj耩 Caate, podczyta豉m kilka stron... czekamy.

Stary 2011-04-05, 16:20   #484
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka wiadomo嗆
No to nie wiem, ja nikogo nie namawiam ale warto chocia na pr鏏 na這篡 (mo積a na w這sy ze szczotki zebrane ).
Te jestem ciekawa zdj耩 Caate, podczyta豉m kilka stron... czekamy.
A widzisz, przecie ja mam takie pasemka ze szczotki , o i jeszcze na dodatek we Wroc豉wiu bywam, to mo瞠 zobacze te pr鏏ki. A masz jakie namiary na Wroc豉w? Bo szczerze nie chce mi si b陰ka po necie please!!! .
Stary 2011-04-05, 18:31   #485
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

obiecane zdjecia- dodaje

az sie zdziwilam, ze sa tak ciemne jak zobaczylam te zdjecia na zywo jest po prostu chlodno, ale brazowo. widac, ze nierowno pokrylam wlosy... same ocencie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC19985.jpg (61,1 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19986.jpg (48,1 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19982.jpg (67,1 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19980.jpg (70,0 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19987.jpg (27,5 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC19977.jpg (52,8 KB, 33 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-05, 18:39   #486
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:

nie bylo mnie w domu caly dzien nie masz co sie bac, mi jest o niebo lepiej, duzo bardziej mi sie podoba, ale wiem ze za jakeis 2tyg bedzie powtorka, bo zle nalozylam, tylko musze pomyslec jak to zrobic. Dziekuje Ci bardzo

teraz kusicie mnei ta henna, bo to by bylo cos dla mnie, moze wreszcie by mi wlosy odzyly... a jak patrze na te zdjecia tooo...
Stary 2011-04-05, 18:43   #487
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:
A widzisz, przecie ja mam takie pasemka ze szczotki , o i jeszcze na dodatek we Wroc豉wiu bywam, to mo瞠 zobacze te pr鏏ki. A masz jakie namiary na Wroc豉w? Bo szczerze nie chce mi si b陰ka po necie please!!! .
No to na takich w這sach warto spr鏏owa
My郵, 瞠 pod adresem, kt鏎y wys豉豉m Ci na PW, ale najlepiej si upewni. Napisz czy przedzwo nie wiem czy tu mog wrzuci te dane...

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
obiecane zdjecia- dodaje

az sie zdziwilam, ze sa tak ciemne jak zobaczylam te zdjecia na zywo jest po prostu chlodno, ale brazowo. widac, ze nierowno pokrylam wlosy... same ocencie
Wooo...fajnie jest, mi si bardzo podoba! Faktycznie do嗆 ciemno jest, ale 郵icznie PS: Jakiego podk豉du u篡wasz? A w og鏊e to znikn窸a chyba z w徠ku dla kr璚onych

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-04-05 o 18:45
Stary 2011-04-05, 19:15   #488
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
No to na takich w這sach warto spr鏏owa
My郵, 瞠 pod adresem, kt鏎y wys豉豉m Ci na PW, ale najlepiej si upewni. Napisz czy przedzwo nie wiem czy tu mog wrzuci te dane...

Wooo...fajnie jest, mi si bardzo podoba! Faktycznie do嗆 ciemno jest, ale 郵icznie PS: Jakiego podk豉du u篡wasz? A w og鏊e to znikn窸a chyba z w徠ku dla kr璚onych
dziekuje

zniknelam, dlatego ze nie mam co wam pisac, bo dbam o wlosy wg zasad dla kreconowlosych, ale nie mam czym sie chwalic, bo ciezko mi to idzie... no i brak czasu robi swoje, a ja Was tylko teraz podczytuje i testuje nowe metody jak dla mnie ale obiecuje, ze wroce tak w czerwcu na 100%

nie mam tutaj podkladu, dlatego wycielam twarz mam tylko puder sypki transparetny z my secret, roz do policzkow bourjois i tusz do rzes

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-04-05 o 19:17
Stary 2011-04-05, 19:43   #489
aaniutek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 597
GG do aaniutek

dziewczyny potrzebuje porady.
kiedy wreszcie zdecydowa豉m si na zakup majirel 5.11 lub 5.71 okaza這 si, 瞠 wycofali je i na all s to kolory nie do dostania. Wyszuka豉m zamiennik Koleston Perfect 4/71 br您owy - popielaty 鈔edni br您. Nie wiem tylko jak emulsj utleniaj帷 zastosowa. Moje w這sy s farbowane - ciemny br您, plus ju 3 cm odrosty 鈔edniego br您u.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1727.jpg (57,3 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1724.jpg (42,8 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1722.jpg (97,2 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1720.jpg (47,6 KB, 11 za豉dowa)

Edytowane przez aaniutek
Czas edycji: 2011-04-05 o 20:57 Pow鏚: zdj璚ia
aaniutek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-05, 19:55   #490
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez aaniutek Poka wiadomo嗆
dziewczyny potrzebuje porady.
kiedy wreszcie zdecydowa豉m si na zakup majirel 5.11 lub 5.71 okaza這 si, 瞠 wycofali je i na all s to kolory nie do dostania. Wyszuka豉m zamiennik Koleston Perfect 4/71 br您owy - popielaty 鈔edni br您. Nie wiem tylko jak emulsj utleniaj帷 zastosowa. Moje w這sy s farbowane - ciemny br您, plus ju 3 cm odrosty 鈔edniego br您u.
uzywalam kolestonu ale 6/71 i dziewczyny powiedzialy, ze on jest raczej mahoniowy a nie popielaty, no i dokaldnie tak u mnie wyszedl, czerwona poswiata byla jak byk... tez zasugerowalam sie nazwa, jak jeszcze nie pamietalam oznaczen po przecinku
Stary 2011-04-05, 20:52   #491
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:
dziekuje

zniknelam, dlatego ze nie mam co wam pisac, bo dbam o wlosy wg zasad dla kreconowlosych, ale nie mam czym sie chwalic, bo ciezko mi to idzie... no i brak czasu robi swoje, a ja Was tylko teraz podczytuje i testuje nowe metody jak dla mnie ale obiecuje, ze wroce tak w czerwcu na 100%

nie mam tutaj podkladu, dlatego wycielam twarz mam tylko puder sypki transparetny z my secret, roz do policzkow bourjois i tusz do rzes
A to szybko wracaj bez podk豉du? ζdna cera, zazdroszcz
Wrzucam zdj璚ia jeszcze po farbowaniu: dzie po (27.03.) i 03.04. Wida, 瞠 odrosty lekko ja郾iejsze, ale jeszcze przed 安i皻ami je zrobi. Nie patrzcie na fryzur, brak stylizatora i przed myciem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00705.jpg (150,5 KB, 102 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00707.jpg (247,8 KB, 94 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00722.jpg (100,2 KB, 94 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00724.jpg (91,5 KB, 113 za豉dowa)

Stary 2011-04-05, 21:05   #492
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
A to szybko wracaj bez podk豉du? ζdna cera, zazdroszcz
Wrzucam zdj璚ia jeszcze po farbowaniu: dzie po (27.03.) i 03.04. Wida, 瞠 odrosty lekko ja郾iejsze, ale jeszcze przed 安i皻ami je zrobi. Nie patrzcie na fryzur, brak stylizatora i przed myciem
bez ale zawsze uzywam, dzisiaj czasu mi zabraklo... mam rozne Lirene City Matt, Lancome Miracle, MF Xperience, Revlon CS sucha skora, wszystkie uwielbiam kryjace to revlon i lirene, reszta takie rozswietlajace, ktore lubie na wiosne

sliczne loki chyba wykoncze mixy i przerzuce sie na henne, taak pieknie sie blyszcza ale kiedys uzywalam jakies na V i nie bylam zadowolona z efektu ciezko sie nakladalo i kazde mycie to brazowa woda....
Stary 2011-04-05, 21:15   #493
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:
bez ale zawsze uzywam, dzisiaj czasu mi zabraklo... mam rozne Lirene City Matt, Lancome Miracle, MF Xperience, Revlon CS sucha skora, wszystkie uwielbiam kryjace to revlon i lirene, reszta takie rozswietlajace, ktore lubie na wiosne

sliczne loki chyba wykoncze mixy i przerzuce sie na henne, taak pieknie sie blyszcza ale kiedys uzywalam jakies na V i nie bylam zadowolona z efektu ciezko sie nakladalo i kazde mycie to brazowa woda....
W豉郾ie szukam idealnego jakiego i dobrze kryj帷ego, bo mi cera szwankuje :/ Revlon mam i p鏦i co chyba najlepszy, reszty nie testowa豉m, ale kto wie
Loki rozwalone ju, fajne mia豉m po myciu, ale zdj耩 brak :/ m闚isz pewnie o Venicie...u篡wa豉m, badziew, no i to chemia tak naprawd, a nie prawdziwa henna. Po 2 tygodniach ju koloru nie mia豉m, a siwki spiera造 si do fioletu z henn jest troch roboty i woda tak do 2 my jest lekko brudna (zmywa si to co na w這sach zosta這), ale teraz ju nic takiego nie widz a kolor bez zmian

Stary 2011-04-05, 21:20   #494
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
W豉郾ie szukam idealnego jakiego i dobrze kryj帷ego, bo mi cera szwankuje :/ Revlon mam i p鏦i co chyba najlepszy, reszty nie testowa豉m, ale kto wie
Loki rozwalone ju, fajne mia豉m po myciu, ale zdj耩 brak :/ m闚isz pewnie o Venicie...u篡wa豉m, badziew, no i to chemia tak naprawd, a nie prawdziwa henna. Po 2 tygodniach ju koloru nie mia豉m, a siwki spiera造 si do fioletu z henn jest troch roboty i woda tak do 2 my jest lekko brudna (zmywa si to co na w這sach zosta這), ale teraz ju nic takiego nie widz a kolor bez zmian
taaak, to byla Venita
ale to bylo 3lata temu, kiedy myslalam, ze henna uratuje moje wlosy

ja mam straszna kondycje wlosa po Chantal, suche jak wior sa, jutro robie olejowanie, bo po prostu tragedia jest....

a po hennie czuc odzywienie, jakies lepsze efekty lub chociaz neutralne?
musze zaglebic sie w te linki co podalas, ale to jak skoncze mixy, bo zainwestowalam w nie, to bede jeszcze robic nimi, dlatego ze efekt mi sie podoba, tylko ze mix to miz, szybko sie wypluka i jest bardziej inwazyjny w kondycje wlosa (tak mi sie wydaje)

Zyta, gdzie jestes zdjecia dodalam a Ciebie nie ma
Stary 2011-04-05, 21:43   #495
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:
taaak, to byla Venita
ale to bylo 3lata temu, kiedy myslalam, ze henna uratuje moje wlosy

ja mam straszna kondycje wlosa po Chantal, suche jak wior sa, jutro robie olejowanie, bo po prostu tragedia jest....

a po hennie czuc odzywienie, jakies lepsze efekty lub chociaz neutralne?
musze zaglebic sie w te linki co podalas, ale to jak skoncze mixy, bo zainwestowalam w nie, to bede jeszcze robic nimi, dlatego ze efekt mi sie podoba, tylko ze mix to miz, szybko sie wypluka i jest bardziej inwazyjny w kondycje wlosa (tak mi sie wydaje)

Zyta, gdzie jestes zdjecia dodalam a Ciebie nie ma
Olejuj przed ka盥ym myciem...a kole瘸nka z kr璚onego rybiorek poda豉 fajn wskaz闚k przed farbowaniem w這s闚...naolejowa kokosem w這sy godzin przed farbowaniem kolor d逝瞠j si trzyma i jest jednolity, w這sy s nawil穎ne, wszystko cacy
Po hennie mia豉m lekko wysuszone w這sy, ale to min窸o szybko jako "samo", na zdj璚iach przecie ju nie s i nie by造...s w dobrej kondycji, nawet w bardzo dobrej. Nie ucierpia造, mo瞠 tylko przy rozczesywaniu
Jak ju masz kupione farby to zu篡j, wiadomo. Sama si do henny przymierza豉m z p馧 roku ba豉m si zwyczajnie, ale naprawd nie ma czego.
A Zyta wr鏂i i si zachwyci pewnie dobra, id, zajrz do Was jutro dobrej nocki!

Stary 2011-04-05, 22:12   #496
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

przepraszam,瞠 ja tak troch z innej beczki
ale prosz aby軼ie mi pomog造... czy babeczka z za陰czonej foty ma kolor popielaty? czy to bardziej natura? jak my郵icie poziom 6 - 7 ?

B璠 wdzi璚zna za ka盥 sugesti
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 50d98a9d.jpg (44,4 KB, 103 za豉dowa)
Stary 2011-04-06, 09:13   #497
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Olejuj przed ka盥ym myciem...a kole瘸nka z kr璚onego rybiorek poda豉 fajn wskaz闚k przed farbowaniem w這s闚...naolejowa kokosem w這sy godzin przed farbowaniem kolor d逝瞠j si trzyma i jest jednolity, w這sy s nawil穎ne, wszystko cacy
Po hennie mia豉m lekko wysuszone w這sy, ale to min窸o szybko jako "samo", na zdj璚iach przecie ju nie s i nie by造...s w dobrej kondycji, nawet w bardzo dobrej. Nie ucierpia造, mo瞠 tylko przy rozczesywaniu
Jak ju masz kupione farby to zu篡j, wiadomo. Sama si do henny przymierza豉m z p馧 roku ba豉m si zwyczajnie, ale naprawd nie ma czego.
A Zyta wr鏂i i si zachwyci pewnie dobra, id, zajrz do Was jutro dobrej nocki!
dziekuje za wyjasnienie

kokosu nie uzywam, bo moje wlosy go nie lubia
kiedys pomysle nad henna, na bank, bo podoba mi sie, tylko ja bym chciala troche jasniejszy braz, a z teego co widzze to w hennie nie ma takiego wyboru jak w poziomach farb... teraz mam 3mixtony i farbe 7.0, a doszly do mnie 5dni temu, wiec minie troche zanim zuzyje

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
przepraszam,瞠 ja tak troch z innej beczki
ale prosz aby軼ie mi pomog造... czy babeczka z za陰czonej foty ma kolor popielaty? czy to bardziej natura? jak my郵icie poziom 6 - 7 ?

B璠 wdzi璚zna za ka盥 sugesti
wg mnie to natura poziom 6
Stary 2011-04-06, 15:07   #498
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 465

Nie nooooo mnie ta henna coraz bardziej kusi! Szczeg鏊nie ten fakt, 瞠 mo積a farbowa kiedy si chce, a nie jak w przypadku farby - trzeba zachowa odst瘼.

Odpisali mi z Khadi dzi...
"Witam serdecznie
Zgadza si orzechowy i ciemny br您 nadaj zimny odcie w這som. Orzechowy br您 za pierwszym razem pokryje Pani siwe w這sy, z ciemnym br您em bywa r騜nie czasami pokrywa za pierwszym razem a czasami wymagana jest prepigmentacja czyst henn. Proponuje u篡 orzechowy br您 i oceni po dw鏂h dniach efekty kolorystyczne. P騧niej mo積a osobno na這篡 mask amla na w這sy. Przyznam szczerze, 瞠 po orzechowym br您ie uzyskuje si do嗆 ciemny efekt kolorystyczny. Oczywi軼ie wszystko zale篡 od efektu wyj軼iowego w這s闚."
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 15:42   #499
zyta82
Rozeznanie

Nie wiem o co chodzi, ale napisa豉m wczoraj posta i gdzie wsi彗

DMkAnia dziekuj za namiary, jak piszez, 瞠 si sama przymierza豉 p馧 roku to ja poczekam na Twoje dalsze relacje Ale na zdj璚iach si prezentuj Toje w這sy pieknie, jaki kolor mia豉 na g這wie jak k豉d豉 t henne? Naturalne by造, czy farbowane?

Caate - Kolor na 5 fotce jest meeeeega popielaty!!!, na kt鏎ym tam przebija rudy, ale nast瘼nym razem si na pewno wyr闚na.
Ale granicy nie wida po 鈔odku, kolor wygl康a jednolicie, cho bardzo ciemno, ale jak piszesz, 瞠 na 篡wo jest ja郾iejszy to super, ciesz si bardzo, 瞠 tak to wysz這 i sama si nie mog doczeka jak b璠 robi. Teoria si sprawdzi豉 No, bardzo mi si podobaj....bardzo!!!
A piszesz, 瞠 szorstkie s? zakwasi豉 szamponem do w這s闚 farbowanych, lub od篡wk? A my郵a豉m, 瞠 nie b璠zie to takie inwazyjne? JA robi豉m kiedy na 1.9% to mo瞠 delikatniejsze by這?
Teraz jak si b璠 wyp逝kiwa, to w zale積o軼i na jaki kolor, to trzeba b璠zie zn闚 dobiera mixy. No i ciekawe jak z trwa這軼i, pewnie b璠zie si wyp逝kiwa這 z ka盥ym myciem, bo by這 na 3% robione, ale jak co to b璠zie mo積a do natury doda odpowiednie mixy, lub same mixy na 6%(tylko piszesz, 瞠 niszcz w這sy).
Blond bunny pisa豉, 瞠 lepiej po這篡 na ca貫 natur i wyr闚na kolor a p騜niej korygowa kolor mixami.

Lynn25 - Na 6 chyba za jasne, takie w豉郾ie mi璠zy 6 a 7 raczej natura, bo popiel nie mia豚y rudego refleksu . Kup 6 i 7 i pomieszaj to nie wyjd czarne, zreszt zale篡 od firmy i na jak baz j po這篡sz. co masz teraz na g這wie?
Stary 2011-04-06, 15:50   #500
voodoodolly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46

Dziewczyny prosz o pomoc. Obecnie mam kolor taki jak na zdj璚iu (farbowane p鏊 na p馧 Colorance 5S + A Mix). Ale idzie lato i chcia豉bym si troch rozja郾i - tak do poziomu 7. Chc tym razem spr鏏owa Topchic 7NGP, ale nie wiem jaki lotion zastosowa - 6 czy 9%? Bardzo prosz o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Photo on 2011-04-06 at 08.45.jpg (19,3 KB, 54 za豉dowa)
voodoodolly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 15:58   #501
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 067
Wpisy w blogu: 6

Dzisiaj przegl康a豉m katalog Polwell.

Na Polski rynek w marcu wskoczy豉 nowa marka (hiszpanska) Montibello.

Jestem w szoku, co do farb.Gama kolor闚 jest bardzo szeroka ALE
sa odcienie 'naturalne ciep貫' i 'naturalne popielate' jak to zobaczy豉m, my郵a豉m, 瞠 padn! Np 'naturalny ciep造 jasny br您' i 'naturalny popielaty jasny br您', by豉m w szoku!

http://montibello.pl/marka/
FryzjerstwoMojaPasja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 16:00   #502
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Poka wiadomo嗆
Dziewczyny prosz o pomoc. Obecnie mam kolor taki jak na zdj璚iu (farbowane p鏊 na p馧 Colorance 5S + A Mix). Ale idzie lato i chcia豉bym si troch rozja郾i - tak do poziomu 7. Chc tym razem spr鏏owa Topchic 7NGP, ale nie wiem jaki lotion zastosowa - 6 czy 9%? Bardzo prosz o pomoc
Przede wszystkim jesli chcesz polozyc poziom 7 to musisz najpierw zrobic kapiel rozjasniajaca i sciagnac ten kolor bo farba farby nie rozjasni jakiej by wody nie miala...
przepis na kapiel jest na moim blogu- w podpisie- w notce o rozjasnianiu z lutego.
i dopiero jak wlosy beda jasniejsze i rudawe to mozesz klasc ten poziom 7 z woda 6%.
Stary 2011-04-06, 16:04   #503
123sciri
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 714

Cytat:
Nie nooooo mnie ta henna coraz bardziej kusi! Szczeg鏊nie ten fakt, 瞠 mo積a farbowa kiedy si chce, a nie jak w przypadku farby - trzeba zachowa odst瘼.

"Witam serdecznie
Zgadza si orzechowy i ciemny br您 nadaj zimny odcie w這som. Orzechowy br您 za pierwszym razem pokryje Pani siwe w這sy, z ciemnym br您em bywa r騜nie czasami pokrywa za pierwszym razem a czasami wymagana jest prepigmentacja czyst henn. Proponuje u篡 orzechowy br您 i oceni po dw鏂h dniach efekty kolorystyczne. P騧niej mo積a osobno na這篡 mask amla na w這sy. Przyznam szczerze, 瞠 po orzechowym br您ie uzyskuje si do嗆 ciemny efekt kolorystyczny. Oczywi軼ie wszystko zale篡 od efektu wyj軼iowego w這s闚."

mnie te kusi - a w豉軼iwie ju skusi這 gdy zakupi豉m Khadi orzechowy br您 plus pr鏏ki ciemny br您. Teraz czekam na przesy趾e.
123sciri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 16:07   #504
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:

DMkAnia dziekuj za namiary, jak piszez, 瞠 si sama przymierza豉 p馧 roku to ja poczekam na Twoje dalsze relacje Ale na zdj璚iach si prezentuj Toje w這sy pieknie, jaki kolor mia豉 na g這wie jak k豉d豉 t henne? Naturalne by造, czy farbowane?

Caate - Kolor na 5 fotce jest meeeeega popielaty!!!, na kt鏎ym tam przebija rudy, ale nast瘼nym razem si na pewno wyr闚na.
Ale granicy nie wida po 鈔odku, kolor wygl康a jednolicie, cho bardzo ciemno, ale jak piszesz, 瞠 na 篡wo jest ja郾iejszy to super, ciesz si bardzo, 瞠 tak to wysz這 i sama si nie mog doczeka jak b璠 robi. Teoria si sprawdzi豉 No, bardzo mi si podobaj....bardzo!!!
A piszesz, 瞠 szorstkie s? zakwasi豉 szamponem do w這s闚 farbowanych, lub od篡wk? A my郵a豉m, 瞠 nie b璠zie to takie inwazyjne? JA robi豉m kiedy na 1.9% to mo瞠 delikatniejsze by這?
Teraz jak si b璠 wyp逝kiwa, to w zale積o軼i na jaki kolor, to trzeba b璠zie zn闚 dobiera mixy. No i ciekawe jak z trwa這軼i, pewnie b璠zie si wyp逝kiwa這 z ka盥ym myciem, bo by這 na 3% robione, ale jak co to b璠zie mo積a do natury doda odpowiednie mixy, lub same mixy na 6%(tylko piszesz, 瞠 niszcz w這sy).
Blond bunny pisa豉, 瞠 lepiej po這篡 na ca貫 natur i wyr闚na kolor a p騜niej korygowa kolor mixami.

Lynn25 - Na 6 chyba za jasne, takie w豉郾ie mi璠zy 6 a 7 raczej natura, bo popiel nie mia豚y rudego refleksu . Kup 6 i 7 i pomieszaj to nie wyjd czarne, zreszt zale篡 od firmy i na jak baz j po這篡sz. co masz teraz na g這wie?
dzisiaj wizaz nie dzialal, moze to dlatego

dzisiaj bedzie olejowanie, jutro pierwsze mycie. Zobaczymy jak to bedzie, ale tez jest w szoku jak poziomy sie wyrownaly, az nie wierze, ze bez farby sie obylo.

nie uzywam szamponow do mycia, odzywek z sls, wiec mozliwe, ze dlatego...

nature poloze dopiero za miesiac, chcialabym tez mixami probowac... chociaz nie pwoeim, ze natura by bardzo ulatwila zycie, bo ciezko bylo mi trafic gdzie mam odrost i na oko to robilam, szczegolnie z tylu, gdzie wlosow nie widzialam i robilam jak myslalam

dzieki jeszcze raz
Stary 2011-04-06, 16:19   #505
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
....
nie uzywam szamponow do mycia, odzywek z sls, wiec mozliwe, ze dlatego...
.....dzieki jeszcze raz
No faktycznie jak順 problem by z wiza瞠m...
To mo瞠 jak tak unikasz SLS-闚 to zakwa po umyciu chocia roztworem z wody i soku cytryny lub octu takim delikatnym, 瞠by 逝ski podomyka這, i 瞠by si w這sy nie niszczy造.......
To i ja zrobi off-topa, bo mam pytanie:To czym Ty myjesz w這sy, jak nie szamponami? Ja kupi豉m sobie ostatnio baybyderm dla niemowl徠 w R......, nie ma tam 瘸dnych tych paskudstw, cho one troch jednak chroni w這sy, ale te obci捫aj i tak co drugi raz myj, ale szczota na g這wie i si elektryzuj
To ja dzi瘯uj, 瞠 si po鈍i璚i豉 dla og馧u

123sciri- no to dawaj, b璠ziemy mia造 por闚nanie , zr鏏 fotki przed i po jak co, bo Ty te walczysz razem z nami

blond bunny - co my雲isz na temat henny?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-06 o 16:25
Stary 2011-04-06, 16:25   #506
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:

hah, czulam sie troche jak kroliczek testowy ale efekt warty, z tym co mialam na glowie, takiego zachodu

wlosy myje odzywkami, np. isana z olejkiem babassu, mrs.potter's, na nastepny raz zakwasze je czyms, bo mimo ze wlso sie blyszczal, to byl szortski w dotyku... czulam sie jak po palett moglabys mi wyslac tez na PW adres z ta henna? tak na przyszlosc
Stary 2011-04-06, 16:49   #507
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
No faktycznie jak順 problem by z wiza瞠m...
To mo瞠 jak tak unikasz SLS-闚 to zakwa po umyciu chocia roztworem z wody i soku cytryny lub octu takim delikatnym, 瞠by 逝ski podomyka這, i 瞠by si w這sy nie niszczy造.......
To i ja zrobi off-topa, bo mam pytanie:To czym Ty myjesz w這sy, jak nie szamponami? Ja kupi豉m sobie ostatnio baybyderm dla niemowl徠 w R......, nie ma tam 瘸dnych tych paskudstw, cho one troch jednak chroni w這sy, ale te obci捫aj i tak co drugi raz myj, ale szczota na g這wie i si elektryzuj
To ja dzi瘯uj, 瞠 si po鈍i璚i豉 dla og馧u

123sciri- no to dawaj, b璠ziemy mia造 por闚nanie , zr鏏 fotki przed i po jak co, bo Ty te walczysz razem z nami

blond bunny - co my雲isz na temat henny?
sa to barwniki roslinne do koloryzacji wlosow.
jednakze wlosy farbowane henna nie moga byc pozniej farbowane farbami zwyklymi... wlosy trzeba obciac lub farbowac omijajac henne...
zalezy co kto lubi...
Stary 2011-04-06, 18:34   #508
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

ja mam taki 鈔edni br您 ale ciep造, troche miedzi i z這tego mam my郵 ze poczekam a si wyp逝cze kolor jeszcze i pokombinuje nie z mixami a z tonerami tymi la riche directions wezm jaki niebiesko-zielony odcie. pamietam, 瞠 po rozja郾ieniu w這s闚 k豉d貫m atlantic blue i mia貫m przez pewien czas niebieskie 郵iczne w這sy, ale po tygodniu zielenia造, wi璚 po這zy貫m miedziano-czerwony kolor zmieszany z jasnym br您em i otrzyma貫m ciemny braz ale z przeb造skami zieleni i niebieskiego, skoro toner przebija przez farb to chyba mo瞠 pokry ciep貫 tony, na dodatek taka zaleta jest w jego przypadku ze moge trzyma go ca陰 noc, przez co kolor jest intensywny i nie niszczy w這s闚.

tylko zn闚 czy on mi nie przyciemni bardzo w這s闚.

tak btw, mija jako 43 dzie mojego nie farbowania (to du穎 jak na mnie ) a kolor si nie zmienia - ciemny ciep造 br您 (farbowanie-palette color&gloss imbir)

mam jeszcze takie pytanie co s康zicie o zmieszaniu 2 szampon闚 koloryzuj帷ych (nie chce niszczy w這s闚 trwa造mi farbami) np garnier color&shine odcienie 2.1 + 8.1 z przewag 8.1, obydwa sa popielate, a moze uzyska si popielaty br您? wychodzi na to 瞠 wysz這 by 6.11 (takie moje domy郵enia) co my郵icie? czy lepiej samo 8.1 , chyba 瞠 pokombinuje z tym tonerem.

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-04-06 o 18:52
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 19:10   #509
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Cytat:

"Witam serdecznie
Warto zrobi pr鏏 na pasemku albo w這sach, kt鏎e wypad造

Cytat:

M鎩 kolor w這s闚 przed hennowaniem to sprana Venita (balsam chem. z dodatkiem henny niby). Ostatni raz u fryzjera na farbowaniu by豉m we wrze郾iu, wi璚 odrosty spore (Venita nie chwyta豉 za dobrze siwych i spiera豉 si do fioletu :/), ko鎍闚ki du穎 ciemniejsze. Ju pokazuj w sumie. KLIK stycze i KLIK luty.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
sa to barwniki roslinne do koloryzacji wlosow.
jednakze wlosy farbowane henna nie moga byc pozniej farbowane farbami zwyklymi... wlosy trzeba obciac lub farbowac omijajac henne...
zalezy co kto lubi...
Nie zgodz si, mity (udowodnione przez mas dziewczyn) g這szone przez fryzjer闚 (przepraszam, ale to oczywiste ). Nie b璠 nikogo namawia na hennowanie, ale moim zdaniem naprawd warto spr鏏owa. Ja nie farbowa豉bym w og鏊e, ale niestety jestem ju w sporej cz窷ci siwa, mimo i do 30 jeszcze troch brakuje...
Oczywi軼ie z niekt鏎ymi eksperymentami nale篡 uwa瘸, przytocz TU wypowied Lisbeth.

PS: Dodaj zdj璚ie z wczoraj robione aparatem z telefonu przy 鈍ietle sztucznym.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07492.jpg (163,5 KB, 159 za豉dowa)

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-04-06 o 19:15
Stary 2011-04-06, 19:24   #510
aaniutek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 597
GG do aaniutek

DMkAnia - jakie Ty masz 郵iczne w這sy

aaniutek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.