Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 18 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-04-06, 20:51   #511
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka wiadomo嗆
Warto zrobi pr鏏 na pasemku albo w這sach, kt鏎e wypad造

M鎩 kolor w這s闚 przed hennowaniem to sprana Venita (balsam chem. z dodatkiem henny niby). Ostatni raz u fryzjera na farbowaniu by豉m we wrze郾iu, wi璚 odrosty spore (Venita nie chwyta豉 za dobrze siwych i spiera豉 si do fioletu :/), ko鎍闚ki du穎 ciemniejsze. Ju pokazuj w sumie. KLIK stycze i KLIK luty.

Nie zgodz si, mity (udowodnione przez mas dziewczyn) g這szone przez fryzjer闚 (przepraszam, ale to oczywiste ). Nie b璠 nikogo namawia na hennowanie, ale moim zdaniem naprawd warto spr鏏owa. Ja nie farbowa豉bym w og鏊e, ale niestety jestem ju w sporej cz窷ci siwa, mimo i do 30 jeszcze troch brakuje...
Oczywi軼ie z niekt鏎ymi eksperymentami nale篡 uwa瘸, przytocz TU wypowied Lisbeth.

PS: Dodaj zdj璚ie z wczoraj robione aparatem z telefonu przy 鈍ietle sztucznym.
Niestety ale wiem o czym mowie
a jesli masz niby racje to zrob mi z ciemnobrazowej henny jasniutki blond z poziomu 10 i wyzej? mozesz zostac krolikiem doswiadczalnym, bo ja wiem ze nie ma takiej mozliwosci
Stary 2011-04-06, 21:02   #512
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Cytat:
Oczywi軼ie z niekt鏎ymi eksperymentami nale篡 uwa瘸, przytocz TU wypowied Lisbeth.
Cytat:
Napisane przez aaniutek Poka wiadomo嗆
DMkAnia - jakie Ty masz 郵iczne w這sy
Dzi瘯uj cierpliwo嗆 i odpowiednia piel璕nacja bez silikon闚 i podobnych paskudztw...

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
Niestety ale wiem o czym mowie
a jesli masz niby racje to zrob mi z ciemnobrazowej henny jasniutki blond z poziomu 10 i wyzej? mozesz zostac krolikiem doswiadczalnym, bo ja wiem ze nie ma takiej mozliwosci
wystarczy這 dok豉dniej przeczyta co napisa豉m zacytowa豉m wy瞠j...tyle w temacie. Fryzjerk nie jestem

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 21:07   #513
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

blond bunny - W豉郾ie co mi si tak wydawa這, 瞠 henn trzeba 軼i望.
DMkAnia - Och jaki kolor pi膮膮膮kny!!!, tylko dla mnie zdecyddowanie za ciemny, to wygl康a mi na poziom6 lub 5, a ja mam taki mi璠zy 7a8 i mi by by這 za ciemno, bo jestem bladziocha, no nie wiem, nie wiem. A chc wr鏂i do naturalnych.....No i to, 瞠 w這sy po tej hennie zdrowe s.....i pi瘯nie b造szcz achhhhhh!
fryz5 - to po tym cynamonowym jeszcze nie farbowa貫?
teraz jak masz z這to i mied, to 瞠by zneutralizowa i mie w miar "naturalne" musisz po這篡 niebieski z fioletem. Czyli co zmiesza z ,1 popielem i z ,2 opalem
Mi w kt鏎ym po軼ie blond bunny napisa豉, a te mam rudo-z這te refleksy. Zaraz Ci znajd tego posta to wklej.
Ziele nie, bo b璠 zielone (zielony niweluje czerwie)
Szanponetki o fioletowyn odcieniu znajdziesz, jaki bak豉瘸n, ale niebieskiej nie, wi璚 nie wiem jak to ugry踵.
Najlepiej skorzystaj z tamtych toner闚, i popatrz na ko這 kolor闚

A mieszanie poziomu 8 i 2 to chyba nienajlepszy pomys, najlepsze pono efekty w mieszaniu bliskich sobie poziom闚.
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 21:10   #514
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Dzi瘯uj cierpliwo嗆 i odpowiednia piel璕nacja bez silikon闚 i podobnych paskudztw...

wystarczy這 dok豉dniej przeczyta co napisa豉m zacytowa豉m wy瞠j...tyle w temacie. Fryzjerk nie jestem
no dobrze i wezmy jeszcze pod uwage koloryzacje henna prawie czarna lub bardzo ciemna jasnych blondynek... albo kolory intensywne- czerwienie, fiolety... nierowno i laty...jaskrawosc i sztucznosc...
takze albo farba albo henna- takie moje zdanie.
Stary 2011-04-06, 21:17   #515
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
blond bunny - W豉郾ie co mi si tak wydawa這, 瞠 henn trzeba 軼i望.
DMkAnia - Och jaki kolor pi膮膮膮kny!!!, tylko dla mnie zdecyddowanie za ciemny, to wygl康a mi na poziom6 lub 5, a ja mam taki mi璠zy 7a8 i mi by by這 za ciemno, bo jestem bladziocha, no nie wiem, nie wiem. A chc wr鏂i do naturalnych.....No i to, 瞠 w這sy po tej hennie zdrowe s.....i pi瘯nie b造szcz achhhhhh!
fryz5 - to po tym cynamonowym jeszcze nie farbowa貫?
teraz jak masz z這to i mied, to 瞠by zneutralizowa i mie w miar "naturalne" musisz po這篡 niebieski z fioletem. Czyli co zmiesza z ,1 popielem i z ,2 opalem
Mi w kt鏎ym po軼ie blond bunny napisa豉, a te mam rudo-z這te refleksy. Zaraz Ci znajd tego posta to wklej.
Ziele nie, bo b璠 zielone (zielony niweluje czerwie)
Szanponetki o fioletowyn odcieniu znajdziesz, jaki bak豉瘸n, ale niebieskiej nie, wi璚 nie wiem jak to ugry踵.
Najlepiej skorzystaj z tamtych toner闚, i popatrz na ko這 kolor闚

A mieszanie poziomu 8 i 2 to chyba nienajlepszy pomys, najlepsze pono efekty w mieszaniu bliskich sobie poziom闚.
hm wiesz co wtedy k豉d貫m lodne jasny br您+p這mienny rudy.
ostatnim razem mia貫m na w這sach 21 lutego szampon palette color&gloss imbir, do tej pory mam ciemny br您 ale ciep造. zaraz poszukam dok豉dnego zdj璚ia oddaj帷ego moj kolor. refleks ejst poprostu ciep造 i chyba za jaki czas pokombinuje z tonerem bo nie chce ich farbowac, chce ju moje naturalne, mie t 鈍iadomos 瞠 wygra貫m z na這giem farbowania (3 lata co tydzie) c騜 juz 1.5 miesi帷a za mn! ;D
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05886.jpg (75,6 KB, 40 za豉dowa)

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-04-06 o 21:26
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 21:32   #516
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
hm wiesz co wtedy k豉d貫m lodne jasny br您+p這mienny rudy.
ostatnim razem mia貫m na w這sach 21 lutego szampon palette color&gloss imbir, do tej pory mam ciemny br您 ale ciep造. zaraz poszukam dok豉dnego zdj璚ia oddaj帷ego moj kolor. refleks ejst poprostu ciep造 i chyba za jaki czas pokombinuje z tonerem bo nie chce ich farbowac, chce ju moje naturalne, mie t 鈍iadomos 瞠 wygra貫m z na這giem farbowania (3 lata co tydzie) c騜 juz 1.5 miesi帷a za mn! ;D
No to gratulacje z okazji 43 dniowe abstynencji farbowania, w豉郾ie jak zobaczy豉m, 瞠 napisa貫 ...43 dni....to pomy郵a豉m 瞠 po co liczy dni...no ale teraz rozumiem.. i odrost pewnie zymusza.Ale wpad貫 w nowy na堯g...czyli nasze forum
Wklejam ctyat z postu 365 czy jako tak "mysle ze jakbys zafarbowala mroznym czyli np. 8.12 lub 8.21 cale wlosy to bedzie rowno i idealnie. jesli nie ma takiej farby w palecie- goldwell akurat ma, to pol na pol 8.1 i 8.2. ewentualnie 8 A i 8 P. woda 6%.
2 lub P to perla, opal i fiolet zarazem najczesciej. czasem fiolet jest oddzielony jako v. wtedy p- oznacza perle niebieska. tak jak popiel czyli 1- niektore firmy uznaja ze ma barwnik szary, inne ze zielony a jeszcze inne niebieski. zaleznie od firmy.
"
Stary 2011-04-06, 22:16   #517
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

teraz bardziej mi zale篡 na ich regeneracji ni na kolorze, ale mi這by by這 mie ch這dny zlewaj帷y si z odrostem, bo poziom jasno軼i mam r闚ny z odrostem tylko r騜ny refleks.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-06, 22:27   #518
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Napisane przez 123sciri Poka wiadomo嗆
mnie te kusi - a w豉軼iwie ju skusi這 gdy zakupi豉m Khadi orzechowy br您 plus pr鏏ki ciemny br您. Teraz czekam na przesy趾e.
Och!!!! Tylko nie opuszczaj tego w徠kuuuu!!!! B璠ziemy Ci 郵edzi!
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 07:07   #519
123sciri
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 714

dam zna i postaram si zrobi zdj璚ia
123sciri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 13:22   #520
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

chyba b璠 zamawia z Goldwella 6BS z tej serii ch這dnych br您闚 i pomieszam go z 5A jasnym popielatym br您em z normalnej serii. zobaczymy, co taka mieszanka da

albo mo瞠 wzi望 6A? ciemny popielaty blond? bo nie chc zbyt ciemnych... sama ju nie wiem...

Edytowane przez endorfina123
Czas edycji: 2011-04-07 o 13:28 Pow鏚: dopisek
endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-08, 19:04   #521
zyta82
Rozeznanie

A co tu tak cicho?
endorfina123
- Lepiej we t ja郾iejsz 6A, jak Ci b璠zie za jasno to nast瘼nym razem przyciemnisz 5A, no chyba, 瞠 teraz na g這wie masz ju bardzo ciemne?
Stary 2011-04-09, 07:45   #522
123sciri
Rozeznanie

Wczoraj przysz造 do mnie farby khadi - wi璚 od razu si wypa熥a豉m.

Na這篡豉m sobie orzechowy br您 + 5g ciemny br您 ( mi starczy這 1/3 opakowania) trzyma豉m 2h.

Szczerze przyznam 瞠 mile mnie zaskoczy豉 konsystencja i zapach- naczyta豉m si i nak豉danie henny to "brudna " zabawa, a tu niespodzianka papka by豉 g瘰ta i 豉two si rozprowadza豉.

A zapach hmm ..jak dla mnie fajowy taka stajnia plus 陰ka po skoszeniu trawy - miodzio.

No i w這sy po prostu szok ..po ca造m zabiegu s takie mi瘰iste, g瘰te i jakby by這 ich wi璚ej .

Kolor wyszed fajny ( m鏬豚y by nieco zimniejszy alr ok) zreszt oce鎍ie same - fotograf ze mnie marny,zdj璚ia robi豉m w sztucznym i naturalnym 鈍ietle
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01432.jpg (83,3 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01436.jpg (63,1 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01446.jpg (67,0 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01455.jpg (62,7 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01463.jpg (89,8 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01478.jpg (74,0 KB, 47 za豉dowa)
Stary 2011-04-09, 09:27   #523
zyta82
Rozeznanie

123sciri- Bardzo naturalnie wygl康a . Dla mnie jednak za ciemno by by這 .Na tych pierwszych zdj璚iach jakby rudawe pasemka, ale pewnie nast瘽ym razem si wyr闚na.
Na ostatnim zdj璚iu z kolei ch這dno wygl康aj, pi瘯nieeee . No i m闚isz, 瞠 jakby grubsze....ach!
Jeszcze w s這neczku ciekwaja jak b璠zie. Dzi瘯ujemy Ci 123sciri
Stary 2011-04-09, 10:44   #524
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
123sciri- Bardzo naturalnie wygl康a . Dla mnie jednak za ciemno by by這 .Na tych pierwszych zdj璚iach jakby rudawe pasemka, ale pewnie nast瘽ym razem si wyr闚na.
Na ostatnim zdj璚iu z kolei ch這dno wygl康aj, pi瘯nieeee . No i m闚isz, 瞠 jakby grubsze....ach!
Jeszcze w s這neczku ciekwaja jak b璠zie. Dzi瘯ujemy Ci 123sciri
- prosz bardzo-to to by豉 czysta przyjemno嗆
rude pasemka to pozosta這嗆 po rozja郾ianiu z kt鏎ym farba chemiczna ( goldwell) te sobie nie poradzi豉
Stary 2011-04-09, 10:47   #525
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
A co tu tak cicho?
endorfina123
- Lepiej we t ja郾iejsz 6A, jak Ci b璠zie za jasno to nast瘼nym razem przyciemnisz 5A, no chyba, 瞠 teraz na g這wie masz ju bardzo ciemne?
dok豉dnie tak w豉郾ie zrobi豉m, przedwczoraj zam闚i豉m farby i wczoraj ju by造 u mnie! b璠 farbowa przed 安i皻ami, tak瞠 fotorelacja b璠zie. teraz mam do嗆 jasne w這sy, typowa 6, a nawet mo瞠 i 7

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-09, 15:16   #526
Shade_23
Zadomowienie

123sciri mi si podoba bardzo! Interesuj帷y kolorek!
Kusi coraz bardziej....

Sama nie wiem... Teraz si waham czy jeszcze raz na pr鏏 kupi farb Chantal 8,11 czy ju od razu inwestowa w henne....

Dylematy, dylematyyy........
Stary 2011-04-09, 18:21   #527
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
123sciri mi si podoba bardzo! Interesuj帷y kolorek!
Kusi coraz bardziej....

Sama nie wiem... Teraz si waham czy jeszcze raz na pr鏏 kupi farb Chantal 8,11 czy ju od razu inwestowa w henne....

Dylematy, dylematyyy........
Podobno po hennie naturalnej ( bez 瘸dnych dodatk闚 chemicznych ) spokojnie mo積a farbowa chemicznymi farbami.
Czyli jak efekt ci si nie spodoba zawsze mo瞠sz u篡 farb chemicznych.

Niew徠pliwa zalet henny jest to 瞠 nie niszczy w這s闚 a wr璚z je od篡wia.

Niestety w moim przypadku wieloletnie stosownie farb (nawet tych bez amoniaku) odbi這 sie do嗆 negatywnie na moich w這sach, wi璚 licze 瞠 henna oka瞠 si wybawieniem.
Stary 2011-04-09, 18:26   #528
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Podobno po hennie naturalnej ( bez 瘸dnych dodatk闚 chemicznych ) spokojnie mo積a farbowa chemicznymi farbami.
Czyli jak efekt ci si nie spodoba zawsze mo瞠sz u篡 farb chemicznych.

Niew徠pliwa zalet henny jest to 瞠 nie niszczy w這s闚 a wr璚z je od篡wia.

Niestety w moim przypadku wieloletnie stosownie farb (nawet tych bez amoniaku) odbi這 sie do嗆 negatywnie na moich w這sach, wi璚 licze 瞠 henna oka瞠 si wybawieniem.
No przemy郵a豉m to - zdecydowanie na lato przyda mi si od篡wienie w這s闚. Stawiam wi璚 na henn.

Tylko mam kilka w徠pliwo軼i... Np kwestia indygo - wsz璠zie pisz, 瞠 powinno si zmiesza henn z aml a na koniec doda indygo, bo co tam si inaczej wydziela... Poza tym powinno si je k豉嗆 na letniej wodzie, a henna Khadi ma wszystkie 3 sk豉dniki ju w sobie zawarte :/

Druga rzecz... Ci庵le nie wiem czy mog dodatkowo doda wi璚ej amli do tej Khadi? Hmmmmm...............
Stary 2011-04-09, 20:04   #529
kachulka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Cytat:
No przemy郵a豉m to - zdecydowanie na lato przyda mi si od篡wienie w這s闚. Stawiam wi璚 na henn.

Tylko mam kilka w徠pliwo軼i... Np kwestia indygo - wsz璠zie pisz, 瞠 powinno si zmiesza henn z aml a na koniec doda indygo, bo co tam si inaczej wydziela... Poza tym powinno si je k豉嗆 na letniej wodzie, a henna Khadi ma wszystkie 3 sk豉dniki ju w sobie zawarte :/

Druga rzecz... Ci庵le nie wiem czy mog dodatkowo doda wi璚ej amli do tej Khadi? Hmmmmm...............
Hej, nie wiem czy co Ci to pomo瞠, ale w sprawie henny znalaz豉m tabel http://mazidla.com/receptariusz/297.html?task=view - s tu proporcje mieszania henny w celu uzyskania okreslonego koloru + wskaz闚ka jak och這dzi kolor.
kachulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-10, 01:13   #530
Shade_23
Zadomowienie

Dzi瘯i! Podczyta豉m co si da這 i gdzie si da這!

Kupi ten orzechowy br您 Khadi - narazie bez amli dodatkowo. Zobaczymy jak mi wyjdzie. Najwy瞠j dokupi aml potem.

Dzi si przygl康a豉m moim w這som... One maj teraz taki fajny kolor! Ani to zimne, ani ciep貫... Poziom te nieokre郵ony, bo przechodzi w te jasne (takie orzechowe w豉郾ie) ko鎍闚ki. Kurcze.... PODOBA mi si! Nawet mi te refleksy ciep貫 nie przeszkadzaj... Mo瞠 dlatego, 瞠 nie s rude ale takie w豉郾ie... br您owawe.

Gdyby nie te siwkiiiii to nic bym nie robi豉 T henn po這輳 te tylko od g鏎y i przeczesz grzebieniem potem, nie dochodz帷 do ko鎍闚ek. My郵, 瞠 to mi wielkiej szkody nie wyrz康zi...

Ciekawe co ja zn闚 zmiksuj na tej mojej biednej g這wie...
Stary 2011-04-10, 07:29   #531
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯i! Podczyta豉m co si da這 i gdzie si da這!

Kupi ten orzechowy br您 Khadi - narazie bez amli dodatkowo. Zobaczymy jak mi wyjdzie. Najwy瞠j dokupi aml potem.

Dzi si przygl康a豉m moim w這som... One maj teraz taki fajny kolor! Ani to zimne, ani ciep貫... Poziom te nieokre郵ony, bo przechodzi w te jasne (takie orzechowe w豉郾ie) ko鎍闚ki. Kurcze.... PODOBA mi si! Nawet mi te refleksy ciep貫 nie przeszkadzaj... Mo瞠 dlatego, 瞠 nie s rude ale takie w豉郾ie... br您owawe.

Gdyby nie te siwkiiiii to nic bym nie robi豉 T henn po這輳 te tylko od g鏎y i przeczesz grzebieniem potem, nie dochodz帷 do ko鎍闚ek. My郵, 瞠 to mi wielkiej szkody nie wyrz康zi...

Ciekawe co ja zn闚 zmiksuj na tej mojej biednej g這wie...
z tego co mi wiadomo to amle spokojnie mo瞠sz doda bo podobno 豉dnie och豉dza kolor, a poza tym od篡wia.

A jak masz jakie w徠pliwo軼i to dzwo/ pisz do Khadi- tam s na prawde mi貫 kobitki kt鏎e wszystko fajnie t逝macz.
Stary 2011-04-10, 16:04   #532
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
z tego co mi wiadomo to amle spokojnie mo瞠sz doda bo podobno 豉dnie och豉dza kolor, a poza tym od篡wia.

A jak masz jakie w徠pliwo軼i to dzwo/ pisz do Khadi- tam s na prawde mi貫 kobitki kt鏎e wszystko fajnie t逝macz.
Ale czy ta od篡wka AMLA to jest po prostu TEN proszek, kt鏎y si dosypuje do henny czy od篡wka to od篡wka, a proszek to co innego?

Dok豉dnie pytam o to:

http://www.helfy.pl/zestaw-amla-blys...dzywione-wlosy
Stary 2011-04-10, 17:02   #533
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
Ale czy ta od篡wka AMLA to jest po prostu TEN proszek, kt鏎y si dosypuje do henny czy od篡wka to od篡wka, a proszek to co innego?

Dok豉dnie pytam o to:

http://www.helfy.pl/zestaw-amla-blys...dzywione-wlosy
Tutaj jest opisane jak to si dok豉dnie robi :
http://www.khadi.pl/farba-naturalna-baleyage
mnie si tylko wydaje 瞠 Amle to chyba trzeba doda tej samej firmy, czyli khadi t http://www.helfy.pl/amla-ziolowa-odz...w-zniszczonych ( cho mo瞠 i tamta by si nada)

Ja przy nast瘼nym hennowaniu na pewno pokombinuje z aml

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
Stary 2011-04-10, 19:52   #534
zyta82
Rozeznanie

No ,no, widz, 瞠 henna znalaz豉 wielu zwolennik闚, i z kim my teraz b璠ziemy do鈍iadczenia wymienia?
A ja niestety jeszcze nie dotar豉m po moje frby i oxy, bo mi nie po drodze, a mia豉m tak ochot ju zrobi .
No nic, chyba przed 鈍i皻ami si nie da
Stary 2011-04-10, 20:05   #535
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
No ,no, widz, 瞠 henna znalaz豉 wielu zwolennik闚, i z kim my teraz b璠ziemy do鈍iadczenia wymienia?
A ja niestety jeszcze nie dotar豉m po moje frby i oxy, bo mi nie po drodze, a mia豉m tak ochot ju zrobi .
No nic, chyba przed 鈍i皻ami si nie da

postaraj sie

u mnie po 3myciach, jest efekt taki sam, jedynie na kocowkach, mam podobnie jak Shade, ze sa brazowe, ale nie rude, ani zlote, po prostu brazowe jestem zszokowana trwaloscia, bo mimo, ze z kazdym myciem woda jest rozowawa

chyba sie nie zdecudje na henne, dla mnie to za ciemne poziomy, a ja chce kiedys przestac farbowac lub tylko odswiezac kolor
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-11, 10:09   #536
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆

postaraj sie

u mnie po 3myciach, jest efekt taki sam, jedynie na kocowkach, mam podobnie jak Shade, ze sa brazowe, ale nie rude, ani zlote, po prostu brazowe jestem zszokowana trwaloscia, bo mimo, ze z kazdym myciem woda jest rozowawa

chyba sie nie zdecudje na henne, dla mnie to za ciemne poziomy, a ja chce kiedys przestac farbowac lub tylko odswiezac kolor
Br您 na ko鎍闚kach, kt鏎e by造 fioletowe, no to dopiero rewolucja
9 miesi璚y nie farbowa豉m, to jeszcze troch wytrzymam
Ja w豉郾ie patrzy豉m i moim w這som potrzeba 3 lat, 瞠by by造 cale naturalne i licz na to, 瞠 mixy wystarcz.
3mycia to tydzie, w sumie ....tylko tydzie....ale ciekawe ile wytrzyma, no ale widz, 瞠 lepiej si trzyma ni na 1.9%.
Jak szampony do 24 my robione s na 3% to trwa這嗆 powinna by podobna, chocia nie wierz w 24 mycia, dajmy niech si 12 my trzyma to by豚y miesi帷, to by這by 鈍ietnie, akurat odrost ma造 b璠zie, to wychodzi這by tonowa 12x w roku , no chyba, 瞠 w miar kolejnego tonowania kolor b璠zie trwalszy. Czas poka瞠, pozdrawiam s這necznie
Stary 2011-04-11, 10:24   #537
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Br您 na ko鎍闚kach, kt鏎e by造 fioletowe, no to dopiero rewolucja
9 miesi璚y nie farbowa豉m, to jeszcze troch wytrzymam
Ja w豉郾ie patrzy豉m i moim w這som potrzeba 3 lat, 瞠by by造 cale naturalne i licz na to, 瞠 mixy wystarcz.
3mycia to tydzie, w sumie ....tylko tydzie....ale ciekawe ile wytrzyma, no ale widz, 瞠 lepiej si trzyma ni na 1.9%.
Jak szampony do 24 my robione s na 3% to trwa這嗆 powinna by podobna, chocia nie wierz w 24 mycia, dajmy niech si 12 my trzyma to by豚y miesi帷, to by這by 鈍ietnie, akurat odrost ma造 b璠zie, to wychodzi這by tonowa 12x w roku , no chyba, 瞠 w miar kolejnego tonowania kolor b璠zie trwalszy. Czas poka瞠, pozdrawiam s這necznie

wiesz w jakim ja szoku jestem?

akurat u mnie to 9dni, bo myje co 3 i jutro kolejne mycie, no zobaczymy jakby chociaz 3tyg wytrzymaly, to ja bede sie w to 'bawic', bo lepiej wychodzi i bardziej mi sie podoba niz efekt zwyklego farbowania.

Mam to samo, bo do ucha juz urosly mi wlosy, ktore tylko farbuje kremami koloryzujacymi, a nie farbami, a reszta te koncowki, sa po dekoloryzacji, ktore systemtycznie scinam Jednak moj cel wlosow to 70cm, wiec wole nie obliczac ile im to zajmie az dojda do naturalow zanim mi odrosna, to ja juz zaczne siwiec
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-11, 11:23   #538
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
..... moj cel wlosow to 70cm, wiec wole nie obliczac ile im to zajmie az dojda do naturalow zanim mi odrosna, to ja juz zaczne siwiec
Jeny? 70cm? Ja to raczej dopi望 bym sobie musia豉 , moje s豉biaki s i formy by nie mia造 . Tobie 篡cz powodzenia

No to teraz jak ju "znamy recept" i siwie b璠ziemy....no i bez farby si nie obejdzie . Shade bardziej do鈍iadczona, to b璠zie nam doradza , no ale wtedy to tylko 6%, henna....lub natury nie oszukasz...ale to przez stres si siwieje, wi璚 zachowajmy spok鎩 mimo wszystko
Stary 2011-04-11, 12:31   #539
Shade_23
Zadomowienie

Stres i geny niestety... M鎩 ojciec & wujek byli siwi w wieku dwudziestu lat... Stres swoj drog. Mia豉m w liceum mega problemy z jedn nauczycielk z chemii, kt鏎a si na mnie uwzi窸a (za nic!) i w豉郾ie wtedy zauwa篡豉m pierwsze siwki.

Farba faktycznie tylko na 6%... Henna - nie wiem na ile pokryje - oka瞠 si.

Tak mi si podobaj te moje br您owe w這sy, 瞠 dzi sobie zrobi jeszcze par pasemek (zosta這 mi p馧 tej farby rozja郾iaj帷ej).

Henn planuj farbowa nasad - od przedzia趾a i przeci庵a, wi璚 my郵, 瞠 a tak mi nie przyciemni - bo te tego nie chc.
Stary 2011-04-11, 14:48   #540
kx30
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

czy kto m鏬豚y mi podpowiedzie jak farb och這dzi kolor w這s闚,poni瞠j zdj璚ia. Na pierwszym loreal richesse 6.02 - ciemny blond opalizuj帷y,po這穎ny na rozja郾iony baleja, sp逝kiwa si do ohydnego rudego. Na drugim po dw鏂h tygodniach po這穎ny loreal majirel 6.1 - ciemny blond popielaty i niestety nie jest tak popielaty jak powinien. Przy sk鏎ze tam gdzie by m鎩 naturalny 鈔edni mysi blond,bardziej si mieni na z這to. Boj si ,瞠 w miar mycia b璠zie jeszcze bardziej rudo. I co mog豉bym teraz po這篡 ,瞠by zrobi這 si bardziej popielato????
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,8 KB, 112 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,1 KB, 174 za豉dowa)
kx30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.