Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-04-11, 13:49   #541
kx30
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

ps. tylko henna nie wchodzi tu w rachub,a g鏎 mam jeszcze z jasnymi pasemkami.
kx30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-11, 17:04   #542
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez kx30 Poka wiadomo嗆
czy kto m鏬豚y mi podpowiedzie jak farb och這dzi kolor w這s闚,poni瞠j zdj璚ia. Na pierwszym loreal richesse 6.02 - ciemny blond opalizuj帷y,po這穎ny na rozja郾iony baleja, sp逝kiwa si do ohydnego rudego. Na drugim po dw鏂h tygodniach po這穎ny loreal majirel 6.1 - ciemny blond popielaty i niestety nie jest tak popielaty jak powinien. Przy sk鏎ze tam gdzie by m鎩 naturalny 鈔edni mysi blond,bardziej si mieni na z這to. Boj si ,瞠 w miar mycia b璠zie jeszcze bardziej rudo. I co mog豉bym teraz po這篡 ,瞠by zrobi這 si bardziej popielato????
Ale Ty teraz masz ca趾iem "bia貫" te pasemka i chcesz na nie k豉嗆 farb pierwszy raz? czy one by造 farbowane t 6.1 a teraz si wyp逝ka造 (pasemka nie wysz造 zielono?)
A na jakiej wodzie robi豉? Jak na 6 %to mo瞠 za d逝go przetrzyma豉 i minimalnie rozja填i這. Przyciemnia niby powinno si w豉郾ie na 6% lub s豉bszej, np 4% (blond bunny chyba tak pisa豉).
Jak si spiera na rudo to co z popielem lub mix niebieski, a na odrost opal/fiolet, mix fioletowy.
U caate rude w這sy zneutralizowa這 tonowanie odpowiendim mixem z oxy.
Nic innego nie wymy郵, napisz priva do blond bunny lub FryzjerstwoMojaPasja bo to fachury
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-11, 18:31   #543
kx30
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Ale Ty teraz masz ca趾iem "bia貫" te pasemka i chcesz na nie k豉嗆 farb pierwszy raz? czy one by造 farbowane t 6.1 a teraz si wyp逝ka造 (pasemka nie wysz造 zielono?)
A na jakiej wodzie robi豉? Jak na 6 %to mo瞠 za d逝go przetrzyma豉 i minimalnie rozja填i這. Przyciemnia niby powinno si w豉郾ie na 6% lub s豉bszej, np 4% (blond bunny chyba tak pisa豉).
Jak si spiera na rudo to co z popielem lub mix niebieski, a na odrost opal/fiolet, mix fioletowy.
U caate rude w這sy zneutralizowa這 tonowanie odpowiendim mixem z oxy.
Nic innego nie wymy郵, napisz priva do blond bunny lub FryzjerstwoMojaPasja bo to fachury
pasemka by造 wyci庵ni皻e w foli i nie farbowane na ciemno,tylko reszta w這s闚,dlatego to takie skomplikowane dla mnie. Farbowa豉 fryzjerka,ale ja przynosz sobie farb,tylko ona za bardzo chyba nie potrafi mi doradzi odcienia,bo ten co wyszed to dla niej jest zimny. Chodzi豉m do niej ju od 8 lat robi jasny baleja,ale chyba b璠 musia豉 zmieni-ale si boj.
Stary 2011-04-11, 18:40   #544
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
pasemka by造 wyci庵ni皻e w foli i nie farbowane na ciemno,tylko reszta w這s闚,dlatego to takie skomplikowane dla mnie. Farbowa豉 fryzjerka,ale ja przynosz sobie farb,tylko ona za bardzo chyba nie potrafi mi doradzi odcienia,bo ten co wyszed to dla niej jest zimny. Chodzi豉m do niej ju od 8 lat robi jasny baleja,ale chyba b璠 musia豉 zmieni-ale si boj.
No w豉填ie zdj璚ie jest z ty逝 zrobione i nie widac.
To teraz zn闚 chcesz 瞠by zawin窸a Ci w foli pasemka, a na reszt farb?
Czy chcesz, 瞠by Ci po這篡豉 na ca這嗆 i ujednolci kolor? Bo jak tak to dobrze by by這 najpierw po這篡 natur (瞠by cuda na patyku nie wysz造 na pasemkach), i zrobi pigmentacje, a nast瘼nym razem neutralizowa refleksy. Ale jeszcze skontaktuj si z blond bunny
Stary 2011-04-11, 18:53   #545
kx30
Przyczajenie

Cytat:
No w豉填ie zdj璚ie jest z ty逝 zrobione i nie widac.
To teraz zn闚 chcesz 瞠by zawin窸a Ci w foli pasemka, a na reszt farb?
Czy chcesz, 瞠by Ci po這篡豉 na ca這嗆 i ujednolci kolor? Bo jak tak to dobrze by by這 najpierw po這篡 natur (瞠by cuda na patyku nie wysz造 na pasemkach), i zrobi pigmentacje, a nast瘼nym razem neutralizowa refleksy. Ale jeszcze skontaktuj si z blond bunny
na pocz徠ku by造 pasemka rozja郾ione na foli,na reszt ten cholerny naturalny 6.02,瞠by nie by造 zielone. A po dw鏂h tygodniach pasemka znowu w schowane w foli ale ju na od篡wk i reszta pseudo popiel 6.1. I ju nie wiem co tu zrobi 瞠by w ko鎍u wyszed popiel i nie zmywa si do rudego
Stary 2011-04-11, 19:57   #546
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
na pocz徠ku by造 pasemka rozja郾ione na foli,na reszt ten cholerny naturalny 6.02,瞠by nie by造 zielone. A po dw鏂h tygodniach pasemka znowu w schowane w foli ale ju na od篡wk i reszta pseudo popiel 6.1. I ju nie wiem co tu zrobi 瞠by w ko鎍u wyszed popiel i nie zmywa si do rudego
I wci捫 nie wiem, czy chcesz k豉嗆 na ca這嗆?
W 6.02 - 2 oznacza pewnie opal/fiolet, czyli zneutralizowa豉 Ci 鄴速y/z這ty refkeks na g這wie.
Jako tak jest, 瞠 zimne pigmenty si wyp逝kuj wcze郾iej i zostaje rudy, cho blond bunny pisa豉, 瞠 dobre firmy trzymaj si d逝瞠j.
Tobie trzeba na te rude co z niebieskim, popielem, lub (per陰 niebiesk - zale篡 jaka firma)
zacytuj bb:
"2 lub P to perla, opal i fiolet zarazem najczesciej.
czasem fiolet jest oddzielony jako v. wtedy p- oznacza perle niebieska.
tak jak popiel czyli 1- niektore firmy uznaja ze ma barwnik szary, inne ze zielony a jeszcze inne niebieski.
zaleznie od firmy.
sama farba 8.0 z mixem to nie to samo co np. 8.2
zawsze mozna kupic farbe 8.1 i 8.2 pol na pol i dodac mixa- wtedy bedzie jeszcze mrozniej"

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-11 o 19:59
Stary 2011-04-11, 20:05   #547
kx30
Przyczajenie

Cytat:
I wci捫 nie wiem, czy chcesz k豉嗆 na ca這嗆?
W 6.02 - 2 oznacza pewnie opal/fiolet, czyli zneutralizowa豉 Ci 鄴速y/z這ty refkeks na g這wie.
Jako tak jest, 瞠 zimne pigmenty si wyp逝kuj wcze郾iej i zostaje rudy, cho blond bunny pisa豉, 瞠 dobre firmy trzymaj si d逝瞠j.
Tobie trzeba na te rude co z niebieskim, popielem, lub (per陰 niebiesk - zale篡 jaka firma)
zacytuj bb:
"2 lub P to perla, opal i fiolet zarazem najczesciej.
czasem fiolet jest oddzielony jako v. wtedy p- oznacza perle niebieska.
tak jak popiel czyli 1- niektore firmy uznaja ze ma barwnik szary, inne ze zielony a jeszcze inne niebieski.
zaleznie od firmy.
sama farba 8.0 z mixem to nie to samo co np. 8.2
zawsze mozna kupic farbe 8.1 i 8.2 pol na pol i dodac mixa- wtedy bedzie jeszcze mrozniej"
na ca這嗆 niestety nie,bo moje naturalne s za jasne i musz mie troch pasemek jasnych. Co mnie podkusi這 瞠by przesta rozja郾ia i w ko鎍u je troch przyciemni,bo nie zmienialam koloru od 18lat-ci庵le baleja. Zyta82 dzi瘯uj za rady
Stary 2011-04-12, 09:14   #548
Mela24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

A czy mozna zmieszac farb 5,1 jasny popielaty braz np z naturalnym brazem "4" w celu przyciemnienia tej pierwszej, bo nie znalaz豉m farby 4,1 a ta 5,1 wychodzi za jasno
Mela24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-12, 10:30   #549
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez Mela24 Poka wiadomo嗆
A czy mozna zmieszac farb 5,1 jasny popielaty braz np z naturalnym brazem "4" w celu przyciemnienia tej pierwszej, bo nie znalaz豉m farby 4,1 a ta 5,1 wychodzi za jasno
mozna jak najbardziej
Stary 2011-04-14, 18:36   #550
zyta82
Rozeznanie

blond bunny- Odpowiedz mi prosz na dwa pytania:
1) jak u篡wa farby o numerze 0,1 - szary dla m篹czyzn (jest taka w allwaves). Zapewne ni mo積a uzyska kolor najbardziej naturalny, taki w豉郾ie mysi. Co ni si uzyska?
2) mixton szary(taki jasny) to neutralizuje rudy na jasnych poziomach od 8 w g鏎? (tak jak niebieski na rude w ciemniejszych poziomach 7 w d馧?)
Stary 2011-04-15, 18:57   #551
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
blond bunny- Odpowiedz mi prosz na dwa pytania:
1) jak u篡wa farby o numerze 0,1 - szary dla m篹czyzn (jest taka w allwaves). Zapewne ni mo積a uzyska kolor najbardziej naturalny, taki w豉郾ie mysi. Co ni si uzyska?
2) mixton szary(taki jasny) to neutralizuje rudy na jasnych poziomach od 8 w g鏎? (tak jak niebieski na rude w ciemniejszych poziomach 7 w d馧?)
1- nie wiem kompletnie o jaki produkt chodzi
2- mixton szary nadaje srebrny polysk po prostu.
natomiast mixton niebieski gasi rude na kazdym poziomie- tylko zaleznie od poziomu daje sie jego rozne ilosci na 30g farby.
Stary 2011-04-15, 19:31   #552
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
1- nie wiem kompletnie o jaki produkt chodzi
2- mixton szary nadaje srebrny polysk po prostu.
natomiast mixton niebieski gasi rude na kazdym poziomie- tylko zaleznie od poziomu daje sie jego rozne ilosci na 30g farby.
Dzi瘯uje bardzo czyli to srebro jest tylko dla platynowych blondynek?
a o to mi chodzi w pierwszym pytaniu:

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:05
Stary 2011-04-15, 19:38   #553
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uje bardzo czyli to srebro jest tylko dla platynowych blondynek?
a o to mi chodzi w pierwszym pytaniu:
mniej wiecej tak...
albo jak chcesz nadac wlosom srebrzysty polysk.
a to pierwsze pytanie to nie wiem, moze to rodzaj odsiwiacza dla mezczyzn?
Stary 2011-04-15, 20:05   #554
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
..... moze to rodzaj odsiwiacza dla mezczyzn?
No w豉郾ie i taka zagwozdka z tym dla facet闚
Ale i tak dzi瘯uj za dobre ch璚i i odpowied
Stary 2011-04-15, 20:50   #555
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

numeracja 0.1 chyba 鈍iadczy o braku poziomu, sam popielaty odcie, moze chodzi o to 瞠by wychodzi taki mysi kolor?
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-16, 09:06   #556
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
numeracja 0.1 chyba 鈍iadczy o braku poziomu, sam popielaty odcie, moze chodzi o to 瞠by wychodzi taki mysi kolor?
No w豉填ie to czym on by si r騜ni w np. 6.1, chyba, 瞠 do np, 4 czy 3 dodawa, bo takich ciemnych popieli chyba nie ma?Jak s逝篡 do maskowania siwych , to pewnie trzeba z natur robi na 6%, 瞠by pokry這 sikwi, no ciekawe, ciekawe...zachodz w g這w
Stary 2011-04-16, 18:53   #557
patrag
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

dziewczyny, du穎 pisa造鄉y z Shade_23 nt. tego siwego dla m篹czyzn, jeste鄉y obie po tym kolorze jaki czas temu, poszukajcie sobie w w徠ku.
patrag jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-16, 21:13   #558
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez patrag Poka wiadomo嗆
dziewczyny, du穎 pisa造鄉y z Shade_23 nt. tego siwego dla m篹czyzn, jeste鄉y obie po tym kolorze jaki czas temu, poszukajcie sobie w w徠ku.
Tak, ja wiem, 瞠 pr鏏owa造軼ie, i pami皻am te, 瞠 efekt闚 瘸dnych nie by這, dlatego zapyta豉m o niego blond bunny. Ale widz, 瞠 dalej nic z tego
Stary 2011-04-16, 21:21   #559
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Szary dla m篹czyzn... Hmm..... U mnie si kisi w p馧ce Nie wiem po co to to jest w og鏊e. Mi to wysz這 rude - nawet wymieszane z mixem niebieskim.

Ale ten szary mixton to mnie kusi do dzi... Ciekawe czy da豚y jaki efekt na tych moich rozja郾ionych ko鎍ach orzechowych

Skusi豉m si na henn Khadi - orzechowy br您 Ale tylko na nasad w這s闚 po這輳! Te ko鎍e mam tak fajne, 瞠 nie rusz ich za nic! Jedyne co mi si marzy to to 瞠by je czym lekko przyt逝mi, przyszarzy... ale nie wiem czym???? Mo瞠 Wella 7/89 Per這wo-Szary????
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-17, 11:24   #560
Shade_23
Zadomowienie

Sorki, 瞠 post pod postem, ale chcia豉m, 瞠by by這 osobno

Ot騜... Jak zwykle - wszystko przez Was - jeszcze wczoraj po這篡豉m na w這sy SZARY DLA M坒CZYZN + 3-4 cm mixa niebieskiego. Na wodzie 3%. Chcia豉m sobie przypomnie jaki to dawa這 efekt...

I szczerze m闚i帷... Nieco si zaskoczy豉m, bo wysz這 super

Henna teraz musi poczeka... ale to nic... Czego si dla Was nie robi!

Stary 2011-04-17, 11:32   #561
ruise
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Hej dziewczyny, bardzo fajny i przydatny w徠ek

Mo瞠cie udzieli mi jaki informacji, bo ju nie wiem co mam ze swoimi w這sami pocz望..
Farbuje od jakiego roku, pocz徠kowo rozja郾ia豉m pasemka u fryzjera, co by這 g逝pot i bardzo os豉bi這 kondycje moich w這s闚. Tydzie temu by豉m u jednego z lepszych fryzjer闚 w Gdansku, i teraz z naci庵aniem powiem 瞠 jestem brunetk, chocia wyszed rudawy. Farbowano mi w這sy kolorantem i niestety b造skawicznie si sp逝kuje. Chce uzyska zimny br您, wiem 瞠 po blondzie ci篹ko zapigmentowa w這sy. a co czuj 瞠 jeszcze tydzie i zacznie wy豉zi mi blond ;/
Mysl o tym, zeby sama pofarbowa sobie w這sy, juz dwukrotnie to robi豉m ale nie trwa陰 farb. Szukam trwa貫j farby, nie wiem jak mam wybra i nie chce zakatowa swoich w這s闚, tylko dosy mam tego, 瞠 z mycia na mycie kolor sie zmienia.

Co s康zicie o farbie Intercosmo, Voila Creme ? Pono trzyma bardzo d逝go.
pozdr )
ruise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-17, 12:22   #562
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ruise Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, bardzo fajny i przydatny w徠ek

Mo瞠cie udzieli mi jaki informacji, bo ju nie wiem co mam ze swoimi w這sami pocz望..
Farbuje od jakiego roku, pocz徠kowo rozja郾ia豉m pasemka u fryzjera, co by這 g逝pot i bardzo os豉bi這 kondycje moich w這s闚. Tydzie temu by豉m u jednego z lepszych fryzjer闚 w Gdansku, i teraz z naci庵aniem powiem 瞠 jestem brunetk, chocia wyszed rudawy. Farbowano mi w這sy kolorantem i niestety b造skawicznie si sp逝kuje. Chce uzyska zimny br您, wiem 瞠 po blondzie ci篹ko zapigmentowa w這sy. a co czuj 瞠 jeszcze tydzie i zacznie wy豉zi mi blond ;/
Mysl o tym, zeby sama pofarbowa sobie w這sy, juz dwukrotnie to robi豉m ale nie trwa陰 farb. Szukam trwa貫j farby, nie wiem jak mam wybra i nie chce zakatowa swoich w這s闚, tylko dosy mam tego, 瞠 z mycia na mycie kolor sie zmienia.

Co s康zicie o farbie Intercosmo, Voila Creme ? Pono trzyma bardzo d逝go.
pozdr )
Akurat tej farby nigdy nie mia豉m... Faktycznie pasemka jest ci篹ko zakry. Musisz uzbroi si w cierpliwo嗆... A co do zimnego koloru... Widzisz od ilu lat ju walczymy...
Stary 2011-04-17, 13:21   #563
ruise
Przyczajenie

No co do ch這dnego br您u to wiem, 瞠 d逝ga droga. Ale dobrze by by這 gdyby nie wychodzi rudy ! i zeby farba si nie sp逝kiwa豉 ;d
dziwne mam w這sy, ka盥e farbowanie ma efekt niespodzianki. Mo瞠 przez to 瞠 s kr璚one i cienkie, szybko na nich chwyta farba.

kusi mnie czekoladowy br您, wyjdzie ciemny ale przynajmniej pokryje blond.
Stary 2011-04-17, 16:27   #564
ama
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 690

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Sorki, 瞠 post pod postem, ale chcia豉m, 瞠by by這 osobno

Ot騜... Jak zwykle - wszystko przez Was - jeszcze wczoraj po這篡豉m na w這sy SZARY DLA M坒CZYZN + 3-4 cm mixa niebieskiego. Na wodzie 3%. Chcia豉m sobie przypomnie jaki to dawa這 efekt...

I szczerze m闚i帷... Nieco si zaskoczy豉m, bo wysz這 super

Henna teraz musi poczeka... ale to nic... Czego si dla Was nie robi!

A mo瞠sz napisa jak oceniasz ciemno嗆 tego koloru szarego dla m篹czyzn? Mam poziom 7, farbuj z mixtonem niebieskim ju jaki czas (zreszt z tego w徠ku si o mixtonach dowiedzia豉m) i teraz zacz窸am my郵e o tym szarym dla m篹czyzn. Tylko boj si 瞠by nie wyj嗆 czarna.
Stary 2011-04-17, 19:15   #565
feelin_soo_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 810

Witam dziewczyny, pisalam juz w innym watku ale nikt mi nie odp . Mam rozjasnione wlosy na taki hmm karmel podobne do dziewczyny z 1 zdjecia, moje sa troche bardziej rude:/ , powoli pojawiaja sie odrosty i trzeba cos z tym zrobic a nie czuje sie dobrze w tych wlosach i chce wrocic do brazu, chcialabym sprobowac z farba inoa , podobno nie niszczy tak wlosow a moje od rozjasniacza nie sa juz w najlepszej kondycji ,uzyskac cos takiego jak na zdjeciu 2 ? Mozecie polecic mi jaki kolor farby wybrac ??

P.S. teraz tak mysle... jak naloze na te rozjasnione wlosy jakis braz inoa, ale jasniejszy od moich naturalnych gdzie odrosty sa juz ok. 1cm to wyjda rozne kolory ? bedzie sie odznaczac ? tzn. na rozjasnionych bedzie inny kolor a na odrostach inny ?

Prosze o odp. jestem co prawda na piatek umowiona do fryzjera ale rzucila mi cene farbowania 300zl i waham sie czy nie zadzwonic i nie odwolac poki nie jest zbyt pozno ... zrujnuje mnie to a nie mam pewnosci czy farba po 2tyg mi sie nie wypluka
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlos1.jpg (11,7 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (11,6 KB, 35 za豉dowa)

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2011-04-17 o 19:16
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-17, 19:25   #566
feelin_soo_me
Zadomowienie

tak teraz przegladam kolory inoa. co wyjdzie jak uzyje koloru 6 badz 6.23 ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg inoa1.jpg (56,9 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg inoa8.jpg (50,9 KB, 49 za豉dowa)
Stary 2011-04-17, 19:53   #567
ruise
Przyczajenie

Zamowi豉m Khadi Orzechowy br您 ! ;D jako mnie przekona造 wasze wypowiedzi i fakt, 瞠 to naturalny, zdrowy dla w這s闚 produkt
jak przyjdzie to od razu si pofarbuje i dam zna jaki efekt
Stary 2011-04-17, 20:33   #568
zyta82
Rozeznanie

shade - No to dobrze, 瞠 Ci podkusi這, najwa積iejsze, 瞠 mr霩 na g這wie
ama -nie mam poj璚ia o co chodzi z ty szarym dla facet闚
ruise-瞠by wytrawiony w這s dobrze z豉pa kolor i nie zmy si szybko, stosuje si pigmentacje (czasem do bardzo siwych te si to robi, 瞠by uzupe軟i ubytek pigmentu) Wpisz w okienko wyszukiwania - pigmentacja, wiele razy o tym bylo i instrukcje te, albo na blogu u blond bunny te o tym czyta豉m. Znajd te ko這 koloru tam jest wszystko wyt逝maczone o co chodzi z neutralizacj niechcianych refleks闚.
feelin_soo_me - 6 to za ciemny poziom mi si wydaje, bo cz瘰tow ychodzi czarno, 7 na pierwszy raz wystarczy. Jak te swoje masz z rudym refleksem i na這篡cz farb np 7 lub jak piszesz 6 to refleks zostane dalej rudy, bo pojedynczy numer to natura (czyli w r闚nych cz窷ciach kolory podstawowe) Zeby zniwelowa t rdo嗆 musisz u篡 niebieskiego czyli popielu np kolor 7.1 (chocia dziewczyny si skar膨, 瞠 nie wybija rudych) lub do naury 7 doda niebieski mixton, te pisa豉m o tym sporo. Mo瞠sz spr鏏owa najpierw natur 7 a p騜niej jaki refleks b璠ziesz mia豉 to trzeba b璠zie zneutralizowa.
6.23 nic Ci nie da, tzn, nie wiem co ci n g這wie "wyjdzie" 2 oznacza fiolet lub per喚(zale篡 od firmy) a 3 z這to to dalej w z這to by brn窸a.
Jak na odrost po這篡sz 7.1 to mo瞠 by leciutko niebieskawy, ale bym si nie obawia豉 tak bardzo. Jak masz 鄴lte lub z這te to z popielem na d逝go軼i mog wyj嗆 zielone bo 鄴速y+niebieski=zielony, Jak masz rude to rudy/pomara鎍zowy+niebieski=ne utralny br捫
Stary 2011-04-17, 20:46   #569
feelin_soo_me
Zadomowienie

Cytat:
feelin_soo_me - 6 to za ciemny poziom mi si wydaje, bo cz瘰tow ychodzi czarno, 7 na pierwszy raz wystarczy. Jak te swoje masz z rudym refleksem i na這篡cz farb np 7 lub jak piszesz 6 to refleks zostane dalej rudy, bo pojedynczy numer to natura (czyli w r闚nych cz窷ciach kolory podstawowe) Zeby zniwelowa t rdo嗆 musisz u篡 niebieskiego czyli popielu np kolor 7.1 (chocia dziewczyny si skar膨, 瞠 nie wybija rudych) lub do naury 7 doda niebieski mixton, te pisa豉m o tym sporo. Mo瞠sz spr鏏owa najpierw natur 7 a p騜niej jaki refleks b璠ziesz mia豉 to trzeba b璠zie zneutralizowa.
6.23 nic Ci nie da, tzn, nie wiem co ci n g這wie "wyjdzie" 2 oznacza fiolet lub per喚(zale篡 od firmy) a 3 z這to to dalej w z這to by brn窸a.
Jak na odrost po這篡sz 7.1 to mo瞠 by leciutko niebieskawy, ale bym si nie obawia豉 tak bardzo. Jak masz 鄴lte lub z這te to z popielem na d逝go軼i mog wyj嗆 zielone bo 鄴速y+niebieski=zielony, Jak masz rude to rudy/pomara鎍zowy+niebieski=ne utralny br捫
Dziekuje Ci za odpowiedz Na dlugosci mam troche rude - troche zlote, zalezy od swiatla,ciezko dokladnie okreslic. Sprobuje w takim razie z 7.1 badz 7... jeszcze do jutra pomysle. A fryzjerke odwolam bo te 300zl to dla mnie zdecydowanie za duzo na obecne realia

Jeszcze pytanie jaki aktywator do tego dobrac 3% , 6 % czy 9% ????

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2011-04-17 o 21:07
Stary 2011-04-17, 21:07   #570
zyta82
Rozeznanie

feelin_soo_me- jak masz bardzo rozja郾ione to tez pigmentacja wskazana, czyli dodatkowa tubka farby
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-10 14:32:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.