Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 20 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-04-17, 21:28   #571
feelin_soo_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 796
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
feelin_soo_me- jak masz bardzo rozja郾ione to tez pigmentacja wskazana, czyli dodatkowa tubka farby
Bo瞠 nie rozumiem jakas glupia jestem, ze tez mi sie wogole tego rozjasniania zachcialo ..
Czyli na allegro mam zamowic cale 2 zestawy ? Czy tylko dodatkow 1 tubke tego zelu koloryzujacego ? I co z tym aktywatorem jaki % ?
Przepraszam za grad pytan, ale ja sie wogole nie znam na tym...
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-17, 21:38   #572
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

wydaje mi sie ze musisz zamowic tubke natury w tym poziomie w ktorym chcesz farbowac jezeli chcesz nalozyc 7.1 to na poczatku kladziesz 7 a potem dopiero 7.1 , zobacz na bloga blond bunny ona ma to ladnie opisane
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-18, 09:51   #573
feelin_soo_me
Zadomowienie

Dobra dziewczyny zamowilam na poczatek kolor 7 zobaczymy co wyjdzie dzieki za pomoc
Stary 2011-04-18, 15:15   #574
Kasiaczek_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 340

Witajcie

Kochane od jakiegos czasu wczytauje sie w Wasz watek i po skonczeniu pierwszego mam juz taki metlik w glowie,ze nie wiem zupelnie nic

Pogubiona juz jestem strasznie w tych numeracjach,nazwach,w tych miksach..

I nadal nie wiem,jaka farbe wybrac.

Moze udalo by sie Wam zebrac np wszystkie najwazniejsze informacje i zamiescic je "w pigulce",tak zeby bylo czytelnie i jasno...

Z tego co czytalam caly czas dazycie do odcieni popielatych i idealnej farby nie ma.
A moze jest jakas,kt鏎a warto spr鏏owac?Kt鏎a daje najbardziej popielaty odcien?

Caluje Was
Ks. J霩ef Tischner
Kasiaczek_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-18, 15:41   #575
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka wiadomo嗆
Witajcie

Kochane od jakiegos czasu wczytauje sie w Wasz watek i po skonczeniu pierwszego mam juz taki metlik w glowie,ze nie wiem zupelnie nic

Pogubiona juz jestem strasznie w tych numeracjach,nazwach,w tych miksach..

I nadal nie wiem,jaka farbe wybrac.

Moze udalo by sie Wam zebrac np wszystkie najwazniejsze informacje i zamiescic je "w pigulce",tak zeby bylo czytelnie i jasno...

Z tego co czytalam caly czas dazycie do odcieni popielatych i idealnej farby nie ma.
A moze jest jakas,kt鏎a warto spr鏏owac?Kt鏎a daje najbardziej popielaty odcien?

Caluje Was
to zale篡 jaki masz odcie, je郵i masz miedziane refleksy to niwelujesz je niebieskim, jesli z這te to fioletem, jesli czerwone to zieleni, mo瞠sz kupi mix w kolorze w豉郾ie zielonym, niebieskim lub fioletowym, albo szarym, do lekkiego och這dzenia odcienia. poziom 7 raczej, bo te od 6 w d馧 wychodza ciemno.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-18, 15:43   #576
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka wiadomo嗆
Bo瞠 nie rozumiem jakas glupia jestem, ze tez mi sie wogole tego rozjasniania zachcialo ..
Czyli na allegro mam zamowic cale 2 zestawy ? Czy tylko dodatkow 1 tubke tego zelu koloryzujacego ? I co z tym aktywatorem jaki % ?
Przepraszam za grad pytan, ale ja sie wogole nie znam na tym...
Przepraszam, 瞠 dopiero teraz pisz Chodzi這 o to, 瞠by si nie sp逝kiwa這 szybko, i farba dobrze i r闚nomiernie chwyci豉 przyda這by si zrobi pigmentacje (czyli na這篡 sam naturaln farb z tubki na w這sy a p騧niej farb o tym odcieniu kt鏎 chcesz ju z wod (utleniaczem,oxydantem) U blond bunny jest to wszystko 豉dnie opisane. Playboykaa77 dobrze m闚i
Dobrze, 瞠 zam闚i豉 7 na pierwszy raz, potem b璠ziesz neutralizowa jak co b璠zie trzeba. A jaki oxy zam闚i豉 6%? Te pono na 4% mo積a przyciemnia, ale trwa這嗆 wtedy s豉bsza.

Kasiaczek_ - a co Ty masz teraz na g這wie i co chcesz uzyska? jaki poziom? wklej fotki. Widzisz, 瞠 droga d逝uuuuga by豉, dziewczyny sobie chwal henn, a my cudujemy i mixujemy, na "sucho" nie da si doradzi

Fryz5 - a co si dzieje u Ciebie na g這wie?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-18 o 15:46
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-18, 16:14   #577
fryz5
Zakorzenienie

hm w jakim sensie, co si dzieje u mnie na g這wie? chodzi Ci o to co mam teraz na g這wie?
Stary 2011-04-18, 16:16   #578
feelin_soo_me
Zadomowienie

Cytat:
Przepraszam, 瞠 dopiero teraz pisz Chodzi這 o to, 瞠by si nie sp逝kiwa這 szybko, i farba dobrze i r闚nomiernie chwyci豉 przyda這by si zrobi pigmentacje (czyli na這篡 sam naturaln farb z tubki na w這sy a p騧niej farb o tym odcieniu kt鏎 chcesz ju z wod (utleniaczem,oxydantem) U blond bunny jest to wszystko 豉dnie opisane. Playboykaa77 dobrze m闚i
Dobrze, 瞠 zam闚i豉 7 na pierwszy raz, potem b璠ziesz neutralizowa jak co b璠zie trzeba. A jaki oxy zam闚i豉 6%? Te pono na 4% mo積a przyciemnia, ale trwa這嗆 wtedy s豉bsza.

Dzieki za odp Nie wiedzialam jaki % wziac wiec po prostu zdecydowalam sie na ten srodkowy czyli 6%.
Wyjdzie co wyjdzie, 50zl z przesylka to i tak lepiej niz 300zl u fryz w razie czego bede farbowac za jakis czas znowu.
Stary 2011-04-18, 19:19   #579
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
hm w jakim sensie, co si dzieje u mnie na g這wie? chodzi Ci o to co mam teraz na g這wie?
fryz5-

feelin_soo_me- A jak firm kupi豉? W jakich proporcjach si miesza? bo jedna to nie wiem czy Ci wystarczy A odrost ten 1cm na jakim masz poziomie?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-18 o 20:00
Stary 2011-04-18, 20:01   #580
feelin_soo_me
Zadomowienie

Cytat:

feelin_soo_me- A jak firm kupi豉? W jakich proporcjach si miesza? bo jedna to nie wiem czy Ci wystarczy A odrost ten 1cm na jakim masz poziomie?
jak jaka firme ? loreal inoa, gotowy juz zestaw na allegro, mam nadzieje ze starczy hmm.. odrost to taki braz... poziom mniej wiecej 5.
Stary 2011-04-18, 21:20   #581
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
fryz5-
dodaje zdj璚ia aktualne, w s這鎍u. na pierwszym, wida m鎩 odrost
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06772.jpg (68,8 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06775.jpg (139,7 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06908.jpg (72,1 KB, 26 za豉dowa)

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-04-18 o 21:22
Stary 2011-04-19, 15:43   #582
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
jak jaka firme ? loreal inoa, gotowy ju zestaw na allegro, mam nadzieje ze starczy hmm.. odrost to taki br您... poziom mniej wi璚ej 5.
Tak, pami皻am, 瞠 pisa豉, o l'orealu, ale my郵a豉m, 瞠 co innego mo瞠 kupi豉. Patrzy陰m na ten zestaw i w sumie mieszanki do po這瞠nia na g這w troch ma這 40ml+60ml+8g+8g = 100ml +16g,( to oko這 p馧 szklanki w sumie) troch si b璠ziesz musia豉 nagimnastykowa z oszcz璠nym nak豉daniem, bo Twoje w這sy d逝gie i pewnie g瘰te

Fryz5- a robi貫 co, czy dalej absencja od farbowania, bo odrost widz du篡 (by這 napisa, 瞠 nic nie robi貫 ). Nie przeszkadza ci refleks?, bo w sumie jak w s這鎍u tak wygl康a, to ca趾iem dobrze si trzymaj.
Stary 2011-04-19, 16:01   #583
fryz5
Zakorzenienie

tak to w s這鎍u tak ciep這, to by這 mocne s這鎍e, generalnie jest ok, ale chyba i tak po這瞠 te tonery na farbowan cz窷 w這s闚 aby och這dzi.
nadal absencja
Stary 2011-04-19, 16:16   #584
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
tak to w s這鎍u tak ciep這, to by這 mocne s這鎍e, generalnie jest ok, ale chyba i tak po這瞠 te tonery na farbowan cz窷 w這s闚 aby och這dzi.
nadal absencja
Gratuluj!!! a co wracasz do naturalnych i pewnie nas opu軼isz?
Stary 2011-04-19, 16:44   #585
fryz5
Zakorzenienie

oczywi軼ie 瞠 nie opuszcz je郵i mam pewn wiedz to si b璠 ni dzieli i pomaga innym niedo鈍iadczonym, nie wiem jeszcze co robie ostatecznie, puki co zapuszczam naturalne. i chce tonowa na ch這dno te farbowane
Stary 2011-04-19, 17:59   #586
feelin_soo_me
Zadomowienie

Cytat:
Tak, pami皻am, 瞠 pisa豉, o l'orealu, ale my郵a豉m, 瞠 co innego mo瞠 kupi豉. Patrzy陰m na ten zestaw i w sumie mieszanki do po這瞠nia na g這w troch ma這 40ml+60ml+8g+8g = 100ml +16g,( to oko這 p馧 szklanki w sumie) troch si b璠ziesz musia豉 nagimnastykowa z oszcz璠nym nak豉daniem, bo Twoje w這sy d逝gie i pewnie g瘰te
do lopatek ,ale do gestych ich z pewnoscia zaliczyc nie moge, niestety Dam rade mam nadzieje Zobacze jaki kolor wyjdzie i jak cos to ewentualnie po tygodniu zafarbuje jeszcze raz. Chyba nie zaszkodzi im to za bardzo ? Na ta farbke uparlam sie w sumie dlatego, ze sie naczytalam zachwyt闚 na jej temat, tego jak pielegnuje wlosy, poglebia kolor itd. No i fryzjerka do ktorej mialam isc miala mi tez nia wloski zrobic.
Wlosy przezyly rozjasnianie to i z farbowaniem nie powinno byc zle. Bardzo chcialabym wyprobowac zestaw regeneracyjny joico, stad ta oszczednosc na fryzjerze.

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2011-04-19 o 18:02
Stary 2011-04-20, 08:39   #587
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
do lopatek ,ale do gestych ich z pewnoscia zaliczyc nie moge, niestety Dam rade mam nadzieje Zobacze jaki kolor wyjdzie i jak cos to ewentualnie po tygodniu zafarbuje jeszcze raz. Chyba nie zaszkodzi im to za bardzo ? Na ta farbke uparlam sie w sumie dlatego, ze sie naczytalam zachwyt闚 na jej temat, tego jak pielegnuje wlosy, poglebia kolor itd. No i fryzjerka do ktorej mialam isc miala mi tez nia wloski zrobic.
Wlosy przezyly rozjasnianie to i z farbowaniem nie powinno byc zle. Bardzo chcialabym wyprobowac zestaw regeneracyjny joico, stad ta oszczednosc na fryzjerze.
No to faktycznie jak opinie dobre i sama fryzjerka mia豉 Ci ni robi to rozumiem . A za 300z mo瞠sz sobie nawet 6 zestaw闚 kupi
Po prostu nikt tutaj nie robi ta farb i nie s造sza豉m jeszcze nic na ten temat to b璠ziesz naszym kolejnym kr鏊iczkiem do鈍iadczalnym Opinie i zdj璚ia mile widziane. A z tym farbowaniem co tydzie to sama zobaczysz jak w這sy b璠 si zachowywa造 po. U篡j ta od篡wk, czy co tam jest w zestawie, 瞠by pozamyka 逝ski w這sa po farbowaniu

A jeszcze mia豉m napisa, teraz jak b璠ziecie farbowa jajca, to jak ju sko鎍zycie,pomieszajcie sobie kolory i zobaczcie jak si kolor neutralizuj, ja mam zamiar
Stary 2011-04-20, 13:58   #588
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 465

Ama - pyta豉 o "ciemno嗆" tego 0,1 z Allwaves. No wi璚 nie wychodzi ciemny. Mam wra瞠nie jakby by bezpoziomowy!

Tu s aktualne zdj璚ia:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 261.jpg (39,6 KB, 61 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 259.jpg (39,6 KB, 47 za豉dowa)
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-20, 14:20   #589
fryz5
Zakorzenienie

dzisiejsze zdj璚ia koloru w這s闚, oraz odrostu.
co my郵icie o tym co pisa貫m wczesniej? tzn o och這dzeniu farbowanych w這s闚 niebieskim tonerem? lub turkusowym
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07112.jpg (93,8 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07123.jpg (75,0 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07124.jpg (71,3 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07128.jpg (72,8 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07135.jpg (99,1 KB, 21 za豉dowa)

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-04-20 o 14:24
Stary 2011-04-20, 14:33   #590
ama
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 685

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Ama - pyta豉 o "ciemno嗆" tego 0,1 z Allwaves. No wi璚 nie wychodzi ciemny. Mam wra瞠nie jakby by bezpoziomowy!

Tu s aktualne zdj璚ia:
Dzi瘯uj Dla mnie to jednak do嗆 ciemny kolorek, bo aktualnie mam ze 2 tony ja郾iejszy. Kupi豉m na razie Allwaves 7.1 (dot康 mia豉m CeCe 7.1). Zobacz jak wyjdzie i najwy瞠j za miesi帷 zrobi ten szary. Mocno si spiera, czy jeszcze za wcze郾ie i nie widzisz r騜nicy? Z moich w這s闚 ch這dny ton schodzi b造skawicznie.

Cytat:
dzisiejsze zdj璚ia koloru w這s闚, oraz odrostu.
co my郵icie o tym co pisa貫m wczesniej? tzn o och這dzeniu farbowanych w這s闚 niebieskim tonerem? lub turkusowym
Ja robi豉m tak, 瞠 jaki tydzie po farbowaniu rozrobi豉m wod utlenion mniej wi璚ej na 2% z mixtonem niebieskim cece w proporcji 2:1 (2 razy wi璚ej wody ni mixtonu). Efekt by fantastyczny. Niestety, bardzo szybko si spra ten popielaty pob造sk i wszystko wr鏂i這 do stanu takiego jak zwykle.
Stary 2011-04-20, 14:39   #591
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 465

Z moich w這s闚 wszystko si szybko spiera Kupi豉m teraz henn orzechowy br您... Zobaczymy jak ona b璠zie si mia豉 z trwa這軼i... Ale mi造 jest fakt, 瞠 mo積a ni farbowa cz瘰to bez szkody dla w這s闚. 疾by tylko kolor mi spasowa.....
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-20, 15:30   #592
fryz5
Zakorzenienie

toner to p馧trwa豉 koloryzacja, wiele odcieni do wyboru, bez mieszania z oxy, nie niszczy i jest wydajny. na dodatek nie zmywa sie ca趾owicie, zawsze odcie zostanie. mi z blondu zszed pi瘯ny niebieski pozostawiaj帷 zielono-niebieski odcie. wiec chyba sp鏏uje tonerem, my郵icie ze niebieski? czy zielony? bo mam takie mieszane refleksy
Stary 2011-04-20, 15:51   #593
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
toner to p馧trwa豉 koloryzacja, wiele odcieni do wyboru, bez mieszania z oxy, nie niszczy i jest wydajny. na dodatek nie zmywa sie ca趾owicie, zawsze odcie zostanie. mi z blondu zszed pi瘯ny niebieski pozostawiaj帷 zielono-niebieski odcie. wiec chyba sp鏏uje tonerem, my郵icie ze niebieski? czy zielony? bo mam takie mieszane refleksy
tez mam cos takiego w domu ( niebieski ) ja uzyjesz to podziel sie wrazeniami
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-20, 20:29   #594
zyta82
Rozeznanie

Shade - jaki refleks "bia造" ? i zimny, 豉dnie Ci och這dzi ten 0,1 . Tylko co ciemno, na poziom 6 wygl康a?

fryz5- ja tu widz tylko rudy, czerwonego niet Niebieski zarzu, tylko nie k豉d na odrost(bo wyjdzie niebieski reflex) ale co ja Ci b璠 m闚i jak Ty wiesz

ama - nie wystrasz si bo mi z allwaves 7 wysz豉 bardzo ciemna(k豉d豉m na poziom miedzy 7a8), ale si sp逝ka豉 i nawet teraz po 9 miesi帷ach granica z 10cm odrostem prawie niewidoczna.
Stary 2011-04-20, 20:38   #595
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:

fryz5- ja tu widz tylko rudy, czerwonego niet Niebieski zarzu, tylko nie k豉d na odrost(bo wyjdzie niebieski reflex) ale co ja Ci b璠 m闚i jak Ty wiesz

.
wiesz wol si doradzi kogo mimo tego 瞠 wiem jak b璠zie dobrze wole znac czyje zdanie dla spokoju, w takim razie sam niebieski, mimo 瞠 toner odrost闚 nie 豉pie, to b璠 omija
Stary 2011-04-20, 20:45   #596
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
wiesz wol si doradzi kogo mimo tego 瞠 wiem jak b璠zie dobrze wole znac czyje zdanie dla spokoju, w takim razie sam niebieski, mimo 瞠 toner odrost闚 nie 豉pie, to b璠 omija
We zapytaj kogo na 篡wca jak to si nieni, bo fotki lubi przek豉mywa, zapytaj 3 osoby, we 鈔edni i gotowe.
A dlaczego odrost闚 nie 豉pie? To co jak na naturalne po這篡sz to nie ma 瘸dnego efektu?
Stary 2011-04-20, 21:14   #597
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
We zapytaj kogo na 篡wca jak to si nieni, bo fotki lubi przek豉mywa, zapytaj 3 osoby, we 鈔edni i gotowe.
A dlaczego odrost闚 nie 豉pie? To co jak na naturalne po這篡sz to nie ma 瘸dnego efektu?
te zdj璚ia s realistyczne do軼, nie idealnie ale bardzo, bo lustrzank, przynajmniej tak mi si wydaje. ale dobrze oddaj m鎩 kolor.

nie 豉pie bo to zaobserwowa貫m przy farbowaniu pewien czas temu ca貫 w這sy na niebiesko w豉郾ie tonerem, odrosty wydawa造 si ciep貫 przy tym niebieskim, poza tym, moja kole瘸nka na naturalny 鈔edni blond k豉d豉 pomara鎍zowy toner i bardzo bardzo lekko chwyci這 i szybko zesz這, toner jest do w這s闚 rozja郾ianych, ja mam farbowane, ale wytrawione farbami, powinno chwycic i och這dzi
Stary 2011-04-22, 14:11   #598
ruise
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Z moich w這s闚 wszystko si szybko spiera Kupi豉m teraz henn orzechowy br您... Zobaczymy jak ona b璠zie si mia豉 z trwa這軼i... Ale mi造 jest fakt, 瞠 mo積a ni farbowa cz瘰to bez szkody dla w這s闚. 疾by tylko kolor mi spasowa.....

w豉郾ie dzisiaj przysz豉 przesy趾a z tym samym. Nied逝go b璠e farbowa, ale zawsze przed tym mam obawy ze cos nie wyjdzie..
ruise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-22, 20:44   #599
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

dodaje zdjecia, jak sie spieraja u mnie mixy, prawie po 3tyg

o dziwo, nadal jest ciemno...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC10089.jpg (105,8 KB, 84 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10093.jpg (43,3 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10088.jpg (115,4 KB, 84 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-22, 20:57   #600
ruise
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

caate, 豉dne masz w這sy

ej s逝chajcie mam problem bo nie wiem ile gram proszku u篡 tej henny Khadi Orzechowy Br您, w opakowaniu jest 100 gram, ale wszystkiego pewnie nie powinnam sypa. Mam dosy d逝gie w這sy, ale wycieniowane i generalnie cienkie. Kto mo瞠 wie ile powinnam tego proszku uzyc ?
ruise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.