Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-04-29, 23:52   #631
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,

a czy kt鏎as z Was farbowala wloski farba

Loreal Diacolor 9.11 LODOWA SZAROSC????

Korci mnie ta farba....

Tule cieplutko
Ja kiedy farbowa豉m...... To nie ma nic wsp鏊nego z szaro軼i ani z lodem
Mi wysz這 rudawo
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-01, 10:11   #632
kx30
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

czy do farby 5,1 czyli popielatej mo積a doda mix niebieski, 瞠by by這 bardziej ch這dno - czy ju do odcieni popielatych nie dodaje si mixton闚????
kx30 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-01, 10:48   #633
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kx30 Poka wiadomo嗆
czy do farby 5,1 czyli popielatej mo積a doda mix niebieski, 瞠by by這 bardziej ch這dno - czy ju do odcieni popielatych nie dodaje si mixton闚????
No oczywi軼ie, 瞠 mo積a! Po to to jest!
Stary 2011-05-01, 11:09   #634
Kasiaczek_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 340

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Ja kiedy farbowa豉m...... To nie ma nic wsp鏊nego z szaro軼i ani z lodem
Mi wysz這 rudawo
Shade,jestes swietna,czytalam duzo Twoich post闚 mialas juz chyba wszystko na glowie

Czy mozecie w takim razie powiedziec mi jaka farba wyszla Wam najbardziej popielato?
Ks. J霩ef Tischner
Kasiaczek_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-04, 16:45   #635
Shade_23
Zadomowienie

Ci篹ko powiedzie kt鏎a by豉 najbardziej popielata. Ja sobie chwali豉m Allwaves. A najlepsze efekty by造 po samych mixtonach.

Teraz przesz豉m na henn, wi璚 zaczynam odbiega od tematu.

Apropos henny... Mia豉m ju 3 koloryzacje - z ka盥 w這sy coraz zdrowsze. Kolor natomiast si ociepla Jest 豉dny, g喚boki, co a la kasztan, ale ciep造. Postanowi豉m dokupi Indygo - to barwnik niebieski - sam daje czer o niebieskim po造sku ale zmieszany z henn och豉dza po prostu kolor.
Zobaczymy.

Jedyne co mi w tym wszystkim nie pasuje to..... smr鏚 mokrej trawy!!!! Ci庵le go czuj....... fuj.......

Szukaj帷 czego na temat och豉dzania henny znalaz豉m te ciekaw informacj - wklejam, bo uwa瘸m, 瞠 to odpowied na nasze ci庵le wracaj帷e pytanie o ujawniaj帷e si rudo軼i

"Kolor rudy przy niekt鏎ych strukturach w這s闚

Zdarzaj si klienci, kt鏎ych w這sy fatalnie reaguj nawet na niewielk ilo嗆 henny lub czerwonego pigmentu – nawet je郵i to tylko niewielki dodatek w mieszance, w kt鏎ej przewa瘸 indygo, jak np. KHADI Ciemny Br您.
Takie w這sy z natury posiadaj帷e du膨 ilo嗆 czerwonego pigmentu. Dodanie do mieszanki farby KHADI Czyste Indygo powinno przynie嗆 ulg. Jednak瞠 w przypadku takiej struktury w這s闚 jest niemal niemo磧iwe uzyskanie trwa貫go popielatego odcienia br您u.
"
Stary 2011-05-04, 19:55   #636
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Podpinam sie pod kazdy watek chyba
ALe potrzebuje rady
Chcia豉bym pomalowac wlosy farba zblizona do mojego naturalnego koloru.
Nie znam si za bardzo na farbowaniu w這s闚. Do tej pory u篡wa豉m Castinga (jakies 4-5razy), a niedawno dwa razy pomalowa豉m henna (teraz usilnie ja zmywam). Pod koniec miesi帷a chcia豉bym po這篡 farb, bo henna nie uzyska豉m takie koloru jaki chcia豉m. Chce uzyska br您, ze z這tymi refleksami/po鈍iata. zbli穎ny do mojego naturalnego koloru jak na zdj璚iach ni瞠j(przepraszam za jako嗆, ale innych zdj耩 nie znalaz豉m). Bron Bo瞠 瘸dnych czerwonych refleks闚 nie chce uzyska.
M鎩 aktualny kolor w這s闚 po hennie to ciemny br您 w豉郾ie niestety z rudo-czerwonymi refleksami (mam nadzieje, ze przez miesi帷 jeszcze to wymyje).
Jakiego koloru powinnam u篡, jakiej farby? Drogeryjna poradzi sobie z rozajsnieniem? Czy lepiej si璕n望 po fryzjerska? mam nadziej, 瞠 obejdzie si bez dekoloryzacji.
Zalezy mi na pokryciu pierwszych siwych w這sk闚.
Bardzo prosz o rady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg naturalne.jpg (28,1 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg natula.jpg (17,6 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nat34.jpg (25,9 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nat5.jpg (18,3 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nat4.jpg (13,2 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nat2.jpg (21,3 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nat.jpg (19,7 KB, 43 za豉dowa)
magdaavon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-05, 16:38   #637
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

magdaavon- Nie wiem, czy farbowanie farbami chemicznymi to dobry pomys, i to chyba nie ma znaczenia czy sklepowe, czy profeski, bo nie wiadomo jaki Ci kolor wyjdzie. Musia豉by poszuka niestety dalej rad jak pokry henne w innych w徠kach, bo u nas 2 czy 3 dziewczyny dopiero rozpocz窸y przygod z henn i nie pami皻am, 瞠by kto z niej "schodzi".
Przeczytaj post poni瞠j swojego. Shade pisze, 瞠 te jej kasztan wychodzi i chce te rudo軼i znneutralizowa indygo (niebieskim).
Najlepiej zwr鵵 si do producenta o porad, lub fryzjerki, lub kogo kto schodzi z henny. Pami皻am, jak moja kole瘸nka nie mog豉 jej niczym przykry, bo nic si nie trzyma這. W ka盥ym razie powodzenia

Shade - no chyba zasada ta sama przy neutralizacji niechcianych refleks闚, ciekawa jestem co wykombinujesz

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-05-05 o 18:27
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-06, 14:17   #638
Shade_23
Zadomowienie

Zam闚i豉m henn Ciemny Br您 - czyli t jeszcze ch這dniejsz od orzechowego, a do tego pr鏏k samego Indygo.... No i b璠 experymentowa jak zawsze

Henna si wymywa na "pi瘯ny" miedziany kolor. Ale i tak nie wracam do farb. Naprawd w這sy zdrowiej z ka盥ym dniem! Szok...

Wczoraj trzyma豉m od篡wk z Amli. Efekt "lustra", ale smr鏚 niemi這sierny. Jak kt鏎a mia豉 kiedy chomika...... to podobnie...
Stary 2011-05-06, 19:01   #639
magdaavon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Cytat:
Zam闚i豉m henn Ciemny Br您 - czyli t jeszcze ch這dniejsz od orzechowego, a do tego pr鏏k samego Indygo.... No i b璠 experymentowa jak zawsze

Henna si wymywa na "pi瘯ny" miedziany kolor. Ale i tak nie wracam do farb. Naprawd w這sy zdrowiej z ka盥ym dniem! Szok...

Wczoraj trzyma豉m od篡wk z Amli. Efekt "lustra", ale smr鏚 niemi這sierny. Jak kt鏎a mia豉 kiedy chomika...... to podobnie...
wlasnie ten miedziany kolor w hennie jest najgorszy.
chociaz smrodu tez nie moglam przebolec
daj znac czy och這dzi Ci sie kolor jak poeksperymentujesz
magdaavon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-08, 15:24   #640
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Po 5tyg od ostaniego mixowania zrudzialam calkowicie....

Dziewczyny czy wystarczy teraz, ze poloze Chantal 7.0 z mixem niebieskim? czy pomieszac jak ostatnio mixy? calosc mniej wiecej jest rowna, koncowki moze sa lekko ciemniejsze, ale jest lepiej niz ostatnio. Odrost wydaje mi sie bardziej zloty nic rudy. Jak teraz kombinowac? bede wdzieczna znowu za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC10187.jpg (96,4 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10190.jpg (150,9 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10191.jpg (156,4 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10192.jpg (90,6 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10198.jpg (115,6 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10204.jpg (159,8 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10207.jpg (149,6 KB, 18 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-05-08 o 15:25
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-08, 17:56   #641
zyta82
Rozeznanie

caate - To nawet si troch trzyma這 jak na 3%
A zr鏏 r闚ny przedzia貫k i przy堯 kucyka - ko鎍闚ki do odrost闚, bo jako nie wida wyra幡ie r騜nicy jakie te ko鎍闚ki s i obfo nam, bo mi dalej w bordo wpada na d逝go軼i, a odrost rudy.
Stary 2011-05-08, 18:34   #642
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
caate - To nawet si troch trzyma這 jak na 3%
A zr鏏 r闚ny przedzia貫k i przy堯 kucyka - ko鎍闚ki do odrost闚, bo jako nie wida wyra幡ie r騜nicy jakie te ko鎍闚ki s i obfo nam, bo mi dalej w bordo wpada na d逝go軼i, a odrost rudy.
ok ale to jutro, bo dzisiaj juz slonce zaszlo.

tez sie zdziwilam z trwaloscia, bo jeszcze niedawno dodawalam zdjecia, gdzie kolor sie jako tako trzymal, ale jakos od 5myc coraz wieksze wychodzily mi te rudzielce to az sie przestraszylam
Stary 2011-05-09, 14:36   #643
caate
Zakorzenienie

GG do caate

dodaje zdjecia, jestem zalamana... ja to dopiero mam mix teraz na glowie mam ochote walnac jakis poziom 5 i wyrownac to wszystko, bo widze ze to ciagle wraca i jak nie zetne wlosow, to nie mam szans na wyzbycie sie roznych poziomow

zdjecia w pelni slona, bez flesza wiec kolor w 100% rzeczywisty...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC10229.jpg (314,5 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10220.jpg (269,6 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10234-1.jpg (139,1 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10221.jpg (241,2 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10231.jpg (160,2 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 240SSCAM.jpg (217,5 KB, 34 za豉dowa)

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-05-09 o 14:47
Stary 2011-05-09, 17:11   #644
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

hm a gdyby zrobi豉 k徙iel rozja郾iaj帷 na ko鎍闚kach? i na chwil k徙iel na ca這嗆, zej嗆 na ja郾iejszy odcie, wtedy 豉twiej przyciemnia mixami i tonowa na ch這dno, bez obawy przed czerni ;>
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-09, 17:49   #645
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
hm a gdyby zrobi豉 k徙iel rozja郾iaj帷 na ko鎍闚kach? i na chwil k徙iel na ca這嗆, zej嗆 na ja郾iejszy odcie, wtedy 豉twiej przyciemnia mixami i tonowa na ch這dno, bez obawy przed czerni ;>
to jest jakas mysl, ale boje sie o kondycje wlosow, ktore wystarczajaco juz ucierpialy... ta partia wlosow ciemniejszysz jest po dekoloryzacji i rozjasnianiu pasemkami z czarnego, wiec czy to cos da skoro juz 2x probowalam u fryzjera?
Stary 2011-05-09, 18:47   #646
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
dodaje zdjecia, jestem zalamana... ja to dopiero mam mix teraz na glowie mam ochote walnac jakis poziom 5 i wyrownac to wszystko, bo widze ze to ciagle wraca i jak nie zetne wlosow, to nie mam szans na wyzbycie sie roznych poziomow

zdjecia w pelni slona, bez flesza wiec kolor w 100% rzeczywisty...
Widz 瞠 jest tak jak przed mixami i dodatkowo masz odrost. Skoro si sp逝kuje do tego samego koloru to wydaje mi si, 瞠by dalej je tonowa豉 na 3% a jak kondycja w這s闚 b璠zie dobra, mo瞠 zn闚 spr鏏owa 軼i庵n望 kolor z d逝go軼i (cho jak m闚isz 2 dekolory Ci nie pomog造).
Mo瞠sz te na odrost da t 7 z 6%, na rudych doda "niebieskiego" mixa, a na ko鎍闚ki ten "zielony", wszystko na 6% to nie powinno si tak szybko wyp逝ka.
Nawet pomy雲a豉m przez chwil o rozja郾iaczu, ale to mog這by si sko鎍zy tragicznie, cho mojej kole瘸nce, kt鏎a farbowa豉 si na czarno od lat, rozja郾iacz (na pasemku) wybarwi do rudego. Tylko to ju trzeba by by這 zrobi na pewno u fryzjera. Mo瞠 popro, 瞠by ci na pasemko po這篡 i zobacz jak si w這sy zachowaj.
Mo瞠 napisz te do Matys-Magdy maila, lub do blond bunny?

Ja bym mixowa豉, ale musia陰by kogo poprosi, bo samej b璠zie Ci ci篹ko...
Stary 2011-05-09, 19:06   #647
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Widz 瞠 jest tak jak przed mixami i dodatkowo masz odrost. Skoro si sp逝kuje do tego samego koloru to wydaje mi si, 瞠by dalej je tonowa豉 na 3% a jak kondycja w這s闚 b璠zie dobra, mo瞠 zn闚 spr鏏owa 軼i庵n望 kolor z d逝go軼i (cho jak m闚isz 2 dekolory Ci nie pomog造).
Mo瞠sz te na odrost da t 7 z 6%, na rudych doda "niebieskiego" mixa, a na ko鎍闚ki ten "zielony", wszystko na 6% to nie powinno si tak szybko wyp逝ka.
Nawet pomy雲a豉m przez chwil o rozja郾iaczu, ale to mog這by si sko鎍zy tragicznie, cho mojej kole瘸nce, kt鏎a farbowa豉 si na czarno od lat, rozja郾iacz (na pasemku) wybarwi do rudego. Tylko to ju trzeba by by這 zrobi na pewno u fryzjera. Mo瞠 popro, 瞠by ci na pasemko po這篡 i zobacz jak si w這sy zachowaj.
Mo瞠 napisz te do Matys-Magdy maila, lub do blond bunny?

Ja bym mixowa豉, ale musia陰by kogo poprosi, bo samej b璠zie Ci ci篹ko...

no wlasnie nie mam kogo poprosic
bo wszelkie kolezanki marudza, ze ja cuduje i jak to nakladac na jedna czesc taki a na durga taki kolor... wiec jak widze ich miny to wole im sie nie oddawac w ich rece.

mialam dekoloryzacje, ktora gore mi ruszyla, ale dol juz srednio (palett) dlatego po miesiacu mialam rozjasniaczem pasemka robione i wyszlo jasniej, tak do poziomy 6-7. ale wlosy mi sie kruszyly i kruszyly. teraz nie moge sobie pozwolic na to, nadal sie borykam ze zniszczeniami.

po prostu nie wiem co robic. najchetniej poszlabym do fryzjera i niech on cos wymyli, bo ja juz nie mam cierpliowisc, ale wiem, ze da mi poziom 6/5 i na tym sie zakonczy a po miesiacu od nowa to samo...

powiedz mi, bo nie zrozumialam, najpierw mialabym nalozyc sama 7.0 a potem mixy? ja myslalam po prostu zmieszac mix niebieski z 7.0 na gore i na 10min preciagnac tylko na konce. szkoda ze oczu nie ma sie z kazdej strony...

do dziewczyn napisze ale to pd koniec tyg, bo ja na wizazu z doskoku teraz jestem.

przyjade do Ciebie i mi zmiksujesz
Stary 2011-05-10, 17:38   #648
zyta82
Rozeznanie

Caate - Nie!!!! nie!!! to rozja郾iacz nie wchodzi w gr, bo 瞠by Ci w這sy rzeczywi軼ie nie odpad造.

Jeszcze mo瞠 (jak znajdziesz czas to zerknij na jaki w徠ek z dekoloryzacj, mi si wydaje, 瞠 mo瞠 ten palette by po prostu do d...... lub zajd do jakiego dobrego salonu i zapytaj, 瞠 niby tak ..... chcia豉 by 軼i庵n望 kolor ujednolici i ile to by kosztowa這, i czy na pewno si da 軼i庵n望 kolor z ko鎍闚ek, przygraj troch i mo瞠 uda Ci si jako pokr皻nie info wyci庵n望, a jak nie to powiedz "瞠 jak firm by Ci dekoloryzowali, bo ju mia豉 robione palet i nic nie ruszy這...a goldwell si szybko sp逝kuje, bo robi豉 u fryzjera......"

A ja my郵a豉m, 瞠by na sam odrost po這篡 7 z 6%, tylko, 瞠by nie rozja郾i這 to mo瞠 lepiej odrost na 4% zrobi? bo jak d逝go b璠zie na g這wie, to wieszz....?chyba, 瞠 po這篡 na koniec na odrost,
na "rude" 7 z 6% i "niebieski" mix,
a na ko鎍闚ki "bordowe" 7 z 6% i "zielony"mix.
Po prostu rozrobi ca陰 7 z 6% i roz這篡 do 3 miseczek, do jednej da takiego mixa, a do drugiej innego, a w trzeciej zostawi mieszank sam 7 z 6%
Lub rozrabia stopniowo, 瞠by si nie utlenia造.

Blond bunny te kiedy pisa豉, 瞠 mo積a po這篡 na ca這嗆 natur, 瞠by wyr闚na poziom (cho u Ciebie i tak ko鎍闚ek nie ruszy ta 7), a potem neutralizowa niechciane refleksy. Mia豉by wtedyrobot roz這穎n na 2 razy i samej lepiej by Ci by這.
Albo po這篡 na ca堯嗆7 z 6%

To si nie ma co 鄉ia , te si kiedy zastanawia豉m, 瞠 dobrze by by這 si spotka z osob wiedz帷 o co chodzi w realu i ch皻nie bym Ci zrobi豉, ale teraz mam gor帷y czas ...sesji i pisania licencjata i mo瞠 na nast瘽e farbowanie si uda.

A do blond bunny napisz na priv,skopiuj linka z postem ze zdj璚iami i popro 瞠by zerkn窸a, jak znalaz豉 by czas oczywi軼ie.
Stary 2011-05-10, 18:42   #649
Shade_23
Zadomowienie

Dziewczyny widz, 瞠 wasza walka trwa....

Ja ju do farb nie wr鏂.
Henna Ciemny Br您 okaza豉 si strza貫m w 10. Nawet nie by這 potrzeby dodawania indygo. Wysz豉 bardzo 豉dnie. Czekoladowy, ch這dny br您ik - tym razem bez rudo軼i. Jedynie w s這鎍u przebija taki jakby bordowy, ale przyjemny.

Mam nadziej, 瞠 znajdziecie r闚nie wkr鏒ce sw鎩 idea! Ja oczywi軼ie zostaj z wami - chyba za bardzo przyzwyczai豉m si do tego w徠ku!

Stary 2011-05-10, 18:48   #650
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Cytat:
Ja ju do farb nie wr鏂.
Henna Ciemny Br您 okaza豉 si strza貫m w 10. Nawet nie by這 potrzeby dodawania indygo. Wysz豉 bardzo 豉dnie. Czekoladowy, ch這dny br您ik - tym razem bez rudo軼i. Jedynie w s這鎍u przebija taki jakby bordowy, ale przyjemny.
A zdj璚ia zrobisz i poka瞠sz?

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-10, 18:53   #651
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka wiadomo嗆
A zdj璚ia zrobisz i poka瞠sz?
Zrobi i poka輳
Stary 2011-05-10, 19:22   #652
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
to jest jakas mysl, ale boje sie o kondycje wlosow, ktore wystarczajaco juz ucierpialy... ta partia wlosow ciemniejszysz jest po dekoloryzacji i rozjasnianiu pasemkami z czarnego, wiec czy to cos da skoro juz 2x probowalam u fryzjera?
moze sp鏏uj matrixem, mieszanym z ciep陰 wod. taki demakija. moze co poja郾i. nie niszczy jak rozja郾iacz.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-11, 13:25   #653
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
moze sp鏏uj matrixem, mieszanym z ciep陰 wod. taki demakija. moze co poja郾i. nie niszczy jak rozja郾iacz.
mialam robione matrixem u fryzjera, moze to to?
sama juz nie wiem, bo to bylo 2lata temu, a ze wlosy mi woooolno rosna to sie mecze z nimi...

Cytat:
Dziewczyny widz, 瞠 wasza walka trwa....

Ja ju do farb nie wr鏂.

Mam nadziej, 瞠 znajdziecie r闚nie wkr鏒ce sw鎩 idea! Ja oczywi軼ie zostaj z wami - chyba za bardzo przyzwyczai豉m si do tego w徠ku!

to ja czekam na zdjecia

chetnie bym sprobowala henny, tylko dla mnie kolor za ciemny, ale kto wie... jak juz bede w akcie desperacji to nigdy nie wiadomo

Cytat:
Caate - Nie!!!! nie!!! to rozja郾iacz nie wchodzi w gr, bo 瞠by Ci w這sy rzeczywi軼ie nie odpad造.

Jeszcze mo瞠 (jak znajdziesz czas to zerknij na jaki w徠ek z dekoloryzacj, mi si wydaje, 瞠 mo瞠 ten palette by po prostu do d...... lub zajd do jakiego dobrego salonu i zapytaj, 瞠 niby tak ..... chcia豉 by 軼i庵n望 kolor ujednolici i ile to by kosztowa這, i czy na pewno si da 軼i庵n望 kolor z ko鎍闚ek, przygraj troch i mo瞠 uda Ci si jako pokr皻nie info wyci庵n望, a jak nie to powiedz "瞠 jak firm by Ci dekoloryzowali, bo ju mia豉 robione palet i nic nie ruszy這...a goldwell si szybko sp逝kuje, bo robi豉 u fryzjera......"

A ja my郵a豉m, 瞠by na sam odrost po這篡 7 z 6%, tylko, 瞠by nie rozja郾i這 to mo瞠 lepiej odrost na 4% zrobi? bo jak d逝go b璠zie na g這wie, to wieszz....?chyba, 瞠 po這篡 na koniec na odrost,
na "rude" 7 z 6% i "niebieski" mix,
a na ko鎍闚ki "bordowe" 7 z 6% i "zielony"mix.
Po prostu rozrobi ca陰 7 z 6% i roz這篡 do 3 miseczek, do jednej da takiego mixa, a do drugiej innego, a w trzeciej zostawi mieszank sam 7 z 6%
Lub rozrabia stopniowo, 瞠by si nie utlenia造.

Blond bunny te kiedy pisa豉, 瞠 mo積a po這篡 na ca這嗆 natur, 瞠by wyr闚na poziom (cho u Ciebie i tak ko鎍闚ek nie ruszy ta 7), a potem neutralizowa niechciane refleksy. Mia豉by wtedyrobot roz這穎n na 2 razy i samej lepiej by Ci by這.
Albo po這篡 na ca堯嗆7 z 6%

To si nie ma co 鄉ia , te si kiedy zastanawia豉m, 瞠 dobrze by by這 si spotka z osob wiedz帷 o co chodzi w realu i ch皻nie bym Ci zrobi豉, ale teraz mam gor帷y czas ...sesji i pisania licencjata i mo瞠 na nast瘽e farbowanie si uda.

A do blond bunny napisz na priv,skopiuj linka z postem ze zdj璚iami i popro 瞠by zerkn窸a, jak znalaz豉 by czas oczywi軼ie.
no to teraz rozumiem, dziekuje

tez mam wlasnie masakre na uczelni, ale juz mysle o wlosach, zeby jakos i je ogarnac, dlatego pytam wczesniej

Twoj sposob jest dobry, tylko ktos by mi musial pomoc. Sama nie dam rady, bo wszedzie mam odrost i nie bede umiala tego zobaczyc i wiedziec dokad nalozyc i zeby rowno jeszcze bylo...

Zaraz napisze do Bunny.
Stary 2011-05-11, 15:14   #654
mandarynki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Dziewcznyny, czy znacie jakas farbe semi-permamentna w odcieniu zimnego ciemnego brazu? Widzialam glownie jasne zimne brazy, najwyzej srednie. Ja chcialam miec ciemny chlodny braz... no i zeby sie na wszelki wypadek zmylo

ps. Wiem, ze caly watek jest o tym, ale ja nawet nie mam pojecia czy henna, o ktorej piszecie sie zmywa i gdzie to wlasciwie kupic... musze to kupic w UK. Jeszcze nigdy nie farbowalam wlosow.

ps2. Goldwell StayCool 6BS jest super! Gdzie mozna to kupic? (Nie moge znalezc sklepu na internecie)

Edytowane przez mandarynki
Czas edycji: 2011-05-11 o 15:52
mandarynki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-11, 15:47   #655
OnaIono
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Witam drogie Panie. Jestem tutaj nowa. Mam ogromny problem. Zafarbowa豉m sobie w這ski farb goldwell 7sb(silver beige) z pasemek (ciemny br您 & popielaty blond), ale na g這wie wysz豉 mi jaka masakra, ciemne pozosta造 ciemne, blondy zrobi造 si szare a odrosty mam w kolorze ciemnego blondu.
Czy taka kolej rzeczy jest normalna?
Wcze郾iej "przefarbowywa豉m" sobie w這sy z baleja簑 np: farbami Loreal (czekoladka) i zawsze pokrywa造 ca這嗆 g這wy r闚nomiernie, chcia豉m wi璚 wypr鏏owa profesjonalnej farby i niestety nie jestem zadowolona z efektu jaki przynios豉.
My郵a豉m, 瞠 w這sy wyjd ciemny br您 z po鈍iat silver, przynajmniej tak to wygl康a這 na palecie kolor闚;(.
Porad嬈ie mi prosz co mog zrobi, czy za jaki czas powt鏎zy farbowanie 7SB czy poradzicie co bardziej rozs康nego.
Z g鏎y serdecznie dzi瘯uj za pomoc.
OnaIono jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-11, 16:37   #656
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 844

Cytat:
Napisane przez mandarynki Poka wiadomo嗆
Dziewcznyny, czy znacie jakas farbe semi-permamentna w odcieniu zimnego ciemnego brazu? Widzialam glownie jasne zimne brazy, najwyzej srednie. Ja chcialam miec ciemny chlodny braz... no i zeby sie na wszelki wypadek zmylo

ps. Wiem, ze caly watek jest o tym, ale ja nawet nie mam pojecia czy henna, o ktorej piszecie sie zmywa i gdzie to wlasciwie kupic... musze to kupic w UK. Jeszcze nigdy nie farbowalam wlosow.

ps2. Goldwell StayCool 6BS jest super! Gdzie mozna to kupic? (Nie moge znalezc sklepu na internecie)

kupilam goldwella 6bs na allegro, w piatek bede kladla
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-11, 19:03   #657
zyta82
Rozeznanie

Czy je郵 rozja郾iacz i dekoloryzacja nie wchodzi w rachub, to super rozja郾iaj帷e rozja郾i (niekoniecznie o 4 poziomy) w這sy farbowane z poziomu 6 na np 8?

Cytat:
Napisane przez OnaIono Poka wiadomo嗆
Witam drogie Panie. Jestem tutaj nowa. Mam ogromny problem. Zafarbowa豉m sobie w這ski farb goldwell 7sb(silver beige) z pasemek (ciemny br您 & popielaty blond), ale na g這wie wysz豉 mi jaka masakra, ciemne pozosta造 ciemne, blondy zrobi造 si szare a odrosty mam w kolorze ciemnego blondu.
Czy taka kolej rzeczy jest normalna?
Wcze郾iej "przefarbowywa豉m" sobie w這sy z baleja簑 np: farbami Loreal (czekoladka) i zawsze pokrywa造 ca這嗆 g這wy r闚nomiernie, chcia豉m wi璚 wypr鏏owa profesjonalnej farby i niestety nie jestem zadowolona z efektu jaki przynios豉.
My郵a豉m, 瞠 w這sy wyjd ciemny br您 z po鈍iat silver, przynajmniej tak to wygl康a這 na palecie kolor闚;(.
Porad嬈ie mi prosz co mog zrobi, czy za jaki czas powt鏎zy farbowanie 7SB czy poradzicie co bardziej rozs康nego.
Z g鏎y serdecznie dzi瘯uj za pomoc.
Platyna m闚isz to wytrawiony w這s, pozbawiony pigment闚, a to w豉郾ie ich chwytaj si barwnik. Skoro nie masz pigmentu, dlatego nie chwyci這. Farba farby nie rozja郾i dlatego ciemne pasemka zosta造 ciemne, a na naturalny odrost zadzia豉 utleniacz 6% i rozja郾i. Trzeba zrobi pigmentacje na tych platynowych. Fajnego bloga ma blond bunny, przejrzyj w徠ek, wiele przyk豉d 闚 i opis闚 co i jak jest wyja郾ione

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mandarynki Poka wiadomo嗆

A na ebay-u nie ma? Semi permanentna ma zazwyczaj s豉bszy oxydant, czyli utleniacz (3% (lub 4% w goldwelu)) chyba 10vol. bo 6% ma 20vol.
Mo瞠sz te kupi jak捷 sklepow tylko zimny odcie i wymiesza tubk z oxy 3%. zakupionym osobno.
Pami皻am, 瞠 mi 3 lata temu super popielato wychodzi豉 Poly 4 z wilkinsona za 2, ale ja mia豉m poziom 4 to prawie czarno wychodzi這, ale z pasemkami cudo by這.
Ta 6BS pono 鈍ietna i ch這dna wychodzi, bo kt鏎a ju ni robi豉 (przepraszam, nie pami皻am kt鏎a )

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-05-11 o 19:08
Stary 2011-05-12, 05:35   #658
mandarynki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Dzieki, Zyta i Anusia. (Wpisywalam uparcie "staycool" i chyba dlatego nie moglam nic znalezc). Nie wiem, czy zauwazylyscie, ale czasami opakowania sie troche roznia - moze niektore te farby nie sa oryginalne (?)
mandarynki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-12, 11:49   #659
zyta82
Rozeznanie

mandarynki - bo ja nie wiem czy to nie jest osobna seria Goldwella "staycool" zapytaj anusi1990 lub polataj po polskim allegro opakowania mo瞠 inne, bo na inny rynek robione...

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-05-12 o 15:36
Stary 2011-05-12, 16:12   #660
OnaIono
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Smile Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Dzi瘯i za podpowied, szuka豉m troch info na sw鎩 temat i zacz窸am si zastanawia czy pomog豉 by mi mo瞠 dekoloryzacja np. goldwell. Ewentualnie p騧niej do farby doda jakiego podstawowego pigmentu, goldwell bodaj瞠 ma w swojej ofercie, ale nie wiem kt鏎ego mi brakuje;/ Z natury mam kolor "mysi"-szare, bodaj瞠 tzw. ciemny blond, nie chc a zbyt du篡ch zmian. My郵 wci捫 nad kolorkiem 7SB lub 6SB. Nie wiem czy 6 nie b璠zie zbyt ciemna.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
kupilam goldwella 6bs na allegro, w piatek bede kladla
Anusia 1990 wrzuci豉by fotki po swoim farbowaniu 6sb.
Wprawdzie r闚nie si zastanawiam nad tym kolorkiem w這s闚 i jestem ciekawa jak wyjdzie
A powiedz mi jeszcze jaki masz teraz wyj軼iowy kolor w這s闚?
Dzi瘯i za info. Powodzenia.
OnaIono jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.