Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-05-25, 16:01   #691
OnaIono
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

zyta82 dzi瘯i za wstawk , bardzo pomocna, wiele mo積a si ciekawych rzeczy dowiedzie. Do豉czaj帷 jeszcze do tego pdf-ik goldewlla i wszystko jasne jak s這鎍eeee
Mi przynajmniej du穎 to pomog這 Wiem przynajmniej co teraz robi.
P鏦i co chc odczeka jeszcze z 2-3 tyg. i bior si do pracy nad swoimi w這sami... w sumie wtedy dopiero si oka瞠 czy dobrze zakuma豉m hehehe
OnaIono jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-26, 16:41   #692
4asik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Wybaczcie ten post pod postem, ale w powy窺zym ju zbyt du篡 misz-masz by wstawia kolejnego linka

Wczoraj skusi豉m si na farbowanie henn Ciemny Br您 + spora domieszka Indygo.......

Efekt w linku poni瞠j.... "lodowa szaro嗆"
Chyba nawet zbyt zimno....

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4772
Pi瘯ny ten kolorek, ja poszukuj zimnego br您u ale 鈔edniego, podpowiesz co. Teraz mam 鈔edni wyp逝kany br您 odcie niestety rudy
4asik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-11, 19:33   #693
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Edytowa陰m, bo jako tak wcze郾iej nierozumiale napisa豉m...
Zrobi豉m w ko鎍u "farbowanie" Moje w這sy naturalne s na poziomie mi璠zy 7 a 8, d逝go軼i 30cm. Mia豉m 10 cm odrost i sp逝kan reszt do poziomu 8. Na 鈔odkowych 10cm mieni造 si na rudo a dolne 10cm mieni造 si na na z這to......w豉郾ie zafarbowa豉m sobie wlosy, ale bez odrostu 10cm bo mam naturalny, tylko k豉d豉m na 2/3 na d逝go軼i na te te 20cm(bo musia豉m wyr闚na kolor, by造 sp逝kane do poziomu 8 na z這to/zielono) mieszank w r闚nych cz窷ciach Allwaves 7.0+8.0 +oxy 6% (1:15 tak jak na instrukcji napisali) + dla neutralizacji troch niebieskiego mixu i 2x wi璚ej mixu czerwonego, bo moje w這sy w z這to, czy ziele ucieka造. (jeny, jak to si ci篹ko nak豉da這 pomijaj帷 odrost, ca豉 wanna w kropki. Podzieli豉m w這sy na 4 sekcje i rach ciach szybciutko na這篡豉m, rozczesa豉m szczotk)
Wyczyta豉m na ulotce, 瞠 normalnie (kiedy wcze郾iej w這sy by造 ju farbowane) po zafarbowaniu odrost闚 na這篡 na d逝go嗆, zmalaksowa do piany i trzyma 10 min, 瞠by si kolor wyr闚na z g鏎. No i tak zrobi豉m, tyle, 瞠 nie tyka豉m odrost闚 i jestem bardzo mile zaskoczona efektem!!! Ujednolici這 mi ca貫 w這sy, nie mam ju r騜nicy w poziomach, mo瞠 minimalnie, troszk jakby rudo si mieni, ale w s這鎍u raczej tak samo jak moje naturalne. Zakwasi豉m octem. Zobaczymy ile si b璠zie teraz trzyma bo to w sumie na 6%, ale zmalaksowane z wod to na pewno rozcie鎍zy這.
Zanim na這篡豉m na g這w to pr鏏owa豉m na pasemkach w/w mieszank i sam 7+8+oxy6%(1:1,5) i nie zneutralizowa這 mi refleks闚 i wysz這 ja郾iej(gorzej), czyli mixy przyciemniaj o 1/2 tonu.
Niestety zostawi豉m kabel do aparatu u rodzic闚 i nie mog zrzuci fotek do kompa. Jak b璠 mie to zrzuc. Ja jestem b. zadowolona, popielu nie ma, ale wygl康aj jak naturalne

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-06-12 o 15:46
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-12, 20:55   #694
karuzela13
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

kurcze ja zawsze my郵a豉m 瞠 popielaty to w豉郾ie zimny odcie...
karuzela13 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-13, 15:29   #695
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karuzela13 Poka wiadomo嗆
kurcze ja zawsze my郵a豉m 瞠 popielaty to w豉郾ie zimny odcie...
To dobrze my郵a豉,bo tak jest...popiel jest zimny, (dla mnie zimny to jak w這s ma bia造 refleks, nie 瘸den rudy, czy 鄴速y)
Ja napisa豉m, 瞠 ja nie uzyska豉m popielu bo w sumie chcia豉m znale潭 recept i zafarbowa w這sy tak jak moje naturalne, bo ju nie chc farbowa
Stary 2011-06-14, 22:29   #696
NesCa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Witam, troch si ju dzisiaj naczyta豉m, jednak ci篹ko jest przebrn望 przez taki ogrom materia逝, dlatego z g鏎y przepraszam je郵i powtarzam pytanie.
Ot騜 mam niefarbowane 鈔ednio-br您owe w這sy, chcia豉bym uzyska bardziej popielaty, troszk ja郾iejszy kolor, co w podobie do陰czonych zdj耩 (i nie chodzi tu o zielenie;P).
Kupi豉m dzisiaj farbk artego 8,1 zmiesza豉m z utleniaczem i na這篡豉m na spodni cz窷 w這s闚 tak dla pr鏏y. R騜nicy dos這wnie nie wida tak si zastanawiam czy to kwestia farby czy mo瞠 ja robi co 幢e. Jestem zupe軟ie zielona w kwestii farbowania... zastanawia mnie czy nie powinnam by豉 najpierw mocniej rozja郾i w這s闚.

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc,
pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg green-dip-dye.jpg (81,4 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg green-dip-dye1.jpg (23,0 KB, 57 za豉dowa)
NesCa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-15, 09:51   #697
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez NesCa Poka wiadomo嗆
Witam, troch si ju dzisiaj naczyta豉m, jednak ci篹ko jest przebrn望 przez taki ogrom materia逝, dlatego z g鏎y przepraszam je郵i powtarzam pytanie.
Ot騜 mam niefarbowane 鈔ednio-br您owe w這sy, chcia豉bym uzyska bardziej popielaty, troszk ja郾iejszy kolor, co w podobie do陰czonych zdj耩 (i nie chodzi tu o zielenie;P).
Kupi豉m dzisiaj farbk artego 8,1 zmiesza豉m z utleniaczem i na這篡豉m na spodni cz窷 w這s闚 tak dla pr鏏y. R騜nicy dos這wnie nie wida tak si zastanawiam czy to kwestia farby czy mo瞠 ja robi co 幢e. Jestem zupe軟ie zielona w kwestii farbowania... zastanawia mnie czy nie powinnam by豉 najpierw mocniej rozja郾i w這s闚.

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc,
pozdrawiam
Przede wszystkim odradzam jakie kolwiek manipulowanie z naturalnymi w這sami, bo powr鏒 p騧鎴ej do naturalnych jest bardzo ci篹ki,(zreszt sama widzisz po d逝go軼i w徠ku) bo niestety jaka fryzjerka by Ci nie zapewnia陰, efekt zimnego farbowania utrzyma Ci si 2 tygodnie i b璠zie si wyp逝kiwa niestety na ....rudo, bo zimne pigmenty pierwsze si utleniaj i zostaj we w這sie ciep貫.
Skoro chcesz troszk rozja郾i to musisz u篡 oxydantu 6% lub 9, ale sama wiem po sobie, 瞠 mi Elgon 7.1 na 6% na naturalnym zimnym odro軼ie wyszed.... rudo Ja bym si nie tyka豉 farby naTwoim miejscu.
A tak po pierwsze to wrzu tu fotk Twoich w這s闚, bo musimy widzie Tw鎩 wyj軼iowy kolor!!!
I ilu % oxydant u篡豉 i co to za firma?
Pono k徙iel rumiankowa rozja郾ia, i sok z cytryny(nawet pasemka si nim smaruje i na s這neczko)
Stary 2011-06-15, 11:59   #698
NesCa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Przede wszystkim odradzam jakie kolwiek manipulowanie z naturalnymi w這sami, bo powr鏒 p騧鎴ej do naturalnych jest bardzo ci篹ki,(zreszt sama widzisz po d逝go軼i w徠ku) bo niestety jaka fryzjerka by Ci nie zapewnia陰, efekt zimnego farbowania utrzyma Ci si 2 tygodnie i b璠zie si wyp逝kiwa niestety na ....rudo, bo zimne pigmenty pierwsze si utleniaj i zostaj we w這sie ciep貫.
Skoro chcesz troszk rozja郾i to musisz u篡 oxydantu 6% lub 9, ale sama wiem po sobie, 瞠 mi Elgon 7.1 na 6% na naturalnym zimnym odro軼ie wyszed.... rudo Ja bym si nie tyka豉 farby naTwoim miejscu.
A tak po pierwsze to wrzu tu fotk Twoich w這s闚, bo musimy widzie Tw鎩 wyj軼iowy kolor!!!
I ilu % oxydant u篡豉 i co to za firma?
Pono k徙iel rumiankowa rozja郾ia, i sok z cytryny(nawet pasemka si nim smaruje i na s這neczko)
Zdaj sobie spraw, 瞠 farbowanie jest dla w這s闚 bardzo niszcz帷e i je瞠li faktycznie to co sobie wymy郵i豉m oka瞠 si nie mie sensu to pewnie zrezygnuje albo wymy郵 sobie co nowego

Fotki zamieszczam w za陰czniku, kolor wydaje mi si by nieco inny w realu...

U篡豉m oxydantu 6% subrina, jednak nie zauwa篡豉m zmiany wi璚 powt鏎zy豉m z oxydantem 12% kallos... W這sy na tym pasmie s dos這wnie odrobink ja郾iejsze i na pewno nie bardziej popielate, je郵i ju to bardziej 鄴速e :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1040988.jpg (15,8 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1040997.jpg (16,3 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1050003.jpg (17,3 KB, 67 za豉dowa)
Stary 2011-06-15, 15:43   #699
zyta82
Rozeznanie

Mamy taki sam kolor naturalny, Pi瘯ne te Twoje w這sy . Mo積a je troch ozi瑿i tonowaniem np. niebieskim mixtonem ze s豉bym oxydantem 1,9% lub 2%, to si zmyje jak szamponetka i szkody sobie nie zrobisz, ale wtedy przyciemni tak o 1/2 tonu.
Dziwi si, 瞠 6% Ci nie rozja郾i豉, bo o jeden ton powinna, ale mi te w sumie 6% z Alwaves przyciemni豉 w這sy, wiec chyba wszystko zale篡 od firmy. 9% rozja郾ia o 2-3 tony, a 12% tylko do rozja郾iacza, lub farb superrozja郾iaj帷ych
Po jakimkolwek rozja郾ieniu na pewno wyjd Ci rude rude, i potem musia豉by co 2 tygodnie neutralizowa rudy i tak niebieskim mixtonem.
Niby w豉郾ie rudy neutralizuje si popielem/niebieskim lub w ja郾iejszych poziomach per陰 8 po przecinku, oznaczenie 1 po przecinku np 7,1, ale nie jest na tyle silne, 瞠by zniwelowa potem rudo嗆 wiem to z naszych praktyk, niejednokrotnie dziewczyny pisa造, 瞠 7,1 wychodzi rudo,
A trzyma豉 tyle ile na ulotce, bo mo瞠 za kr鏒ko i nie zd捫y這 rozja郾i?
A to pasemko nie mieni si bardziej na rudo?
Stary 2011-06-15, 20:30   #700
NesCa
Przyczajenie

Trzyma豉m zgodnie z instrukcj, oko這 godziny. Je郵i chodzi o r騜nic to wydaje mi si 瞠 owo pasmo jest bardziej 鄴速o-zielone ni rude (i tak te si mieni?), zreszt za陰czam fotki, powinno by wida - farbowane w這sy s po lewej stronie, chocia i tak wydaje mi si, 瞠 na zdj璚iach r騜nica jest bardziej widoczna.
I dzi瘯i Ci za cierpliwo嗆 <3
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1040989.jpg (21,4 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1040994.jpg (24,2 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1040991.jpg (20,7 KB, 40 za豉dowa)

Edytowane przez NesCa
Czas edycji: 2011-06-15 o 20:55
Stary 2011-06-15, 22:14   #701
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez NesCa Poka wiadomo嗆
Trzyma豉m zgodnie z instrukcj, oko這 godziny. Je郵i chodzi o r騜nic to wydaje mi si 瞠 owo pasmo jest bardziej 鄴速o-zielone ni rude (i tak te si mieni?), zreszt za陰czam fotki, powinno by wida - farbowane w這sy s po lewej stronie, chocia i tak wydaje mi si, 瞠 na zdj璚iach r騜nica jest bardziej widoczna.
I dzi瘯i Ci za cierpliwo嗆 <3
Wiesz co jako nie bardzo widz r騜nic i nawet powiedzia豉bym, 瞠 w這sy po prawej s bardziej z這tawo, zielone, ja te mia豉m taki kolor na ko鎍闚kach i widz, 瞠 refleks w這s闚 masz rudawy, tak jak ja (jak ja tego nie cierpi )
A mog zapyta jak masz cer? bo ja jestem bladziocha z zielonymi oczami i p瘯aj帷ymi naczynkami...

Najlepiej napisz do blond bunny, 瞠by zerkn窸a na posta, prowadzi bloga i ch皻nie udziela info
Ja bym na Twoim miejscu nic nie kombinowa豉

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:14
Stary 2011-06-15, 22:49   #702
NesCa
Przyczajenie

Hmm, czy my郵imy o tych samych stronach? a mo瞠 to kwestia monitora? Ja to widz w ten spos鏏, 瞠 na np. pierwszym zdj璚iu w這sy tak do po這wy s bardziej 鄴速o-zielone, natomiast po prawej mieni si niebieskawo i s bardziej rudo-czerwone.. Zreszt sama ju nie wiem, tym bardziej 瞠 r騜nica jest ledwie widoczna (czego do ko鎍a nie mog zrozumie).

My郵, 瞠 sobie odpuszcz. Moje w這sy s kompletnie niepodatne na cokolwiek :c

Nie do ko鎍a potrafi zidentyfikowa swojej cery - jestem uwa瘸na za osob 郾iad, ale twarz mam chyba jasn. Oczy ciemny br您, oprawa w豉軼iwie czarna. Zima?

Edytowane przez NesCa
Czas edycji: 2011-06-16 o 13:07
Stary 2011-06-16, 16:27   #703
zyta82
Rozeznanie

To na pewno kwestia aparatu, bo nie oddaje tak koloru jak widzi go oko. Mi te cuda wianki wychodz na zdj璚iach, a w rzeczywisto軼i s dobre.

Dla 鈍i皻ego spokoju i tylko z ciekawo軼i do blond buny mo瞠sz napisa
No to jednak nie mamy za wiele wsp鏊nego

M闚i Ci jak zaczniesz ju si bawi w farbowanie, to co miesi帷 n璠ziesz musia陰 farbowa, chocia tutaj dziewczyny robi cz窷cie.
A jeszcze zobacz sobie na w徠ek henny, mo瞠 tam Ci co podpasuje, nasza Shade 23 robi henn i jest bardzo zadowolona
Stary 2011-06-16, 16:37   #704
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Cytat:
To na pewno kwestia aparatu, bo nie oddaje tak koloru jak widzi go oko. Mi te cuda wianki wychodz na zdj璚iach, a w rzeczywisto軼i s dobre.

Dla 鈍i皻ego spokoju i tylko z ciekawo軼i do blond buny mo瞠sz napisa
No to jednak nie mamy za wiele wsp鏊nego

M闚i Ci jak zaczniesz ju si bawi w farbowanie, to co miesi帷 n璠ziesz musia陰 farbowa, chocia tutaj dziewczyny robi cz窷cie.
A jeszcze zobacz sobie na w徠ek henny, mo瞠 tam Ci co podpasuje, nasza Shade 23 robi henn i jest bardzo zadowolona
Owszem! Cho wszystko ma swoje + i -
Z tego smrodku wyj嗆 nie idzie. Musz ju niebawem farbowa, bo mi jakie z這tko na czubku 鈍ieci :P (z這te siwki... mega efekt!)

Og鏊nie jest ok, my郵, 瞠 ca這軼iowo b璠 koloryzowa tylko co kt鏎y raz, bo fajny mam kolor. Jedynie z odrost闚 szybko si wyp逝kuje.
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-16, 20:47   #705
NesCa
Przyczajenie

Do blond bunny zd捫y陰m ju napisa.

Co do henny, z tego co mi si wydaje, nie uda mi si ni za bardzo rozja郾i w這s闚, ale poczytam sobie jeszcze na ten temat.,
Cytryny ju kiedy pr鏏owa豉m, jednak ona ociepla chyba kolor.

Hmm.. my郵, 瞠 si jeszcze pobawi
Jeszcze raz dzi瘯uj za wszelkie rady.
Stary 2011-06-17, 07:32   #706
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Owszem! Cho wszystko ma swoje + i -
Z tego smrodku wyj嗆 nie idzie. Musz ju niebawem farbowa, bo mi jakie z這tko na czubku 鈍ieci :P (z這te siwki... mega efekt!)

Og鏊nie jest ok, my郵, 瞠 ca這軼iowo b璠 koloryzowa tylko co kt鏎y raz, bo fajny mam kolor. Jedynie z odrost闚 szybko si wyp逝kuje.
Co skutecznie eliminuje ten zapach pisa豉 o tym w w徠ku hennowym Rybiorek, musia豉by poszuka, bo wypad這 mi z g這wy co...
Jak si z odrost闚 szybko wyp逝kuje to zr鏏 hennowanie 2-stopniowe, najpierw henna naturalna, potem ciemny br您

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-20, 13:20   #707
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Dziewczyny ratujcie

mam rudzielca na glowie...

po ostanim farbowaniu Chantal 7.0 +mix niebieski, rozjasnilo mi odrost.. najpierw byl zloty, w cieniu bylo czyste zloto, koncowki jedynie przebijaly w rude, ale tera to jest tragedia, mam ochote polozyc jakis poziom 5 zeby to wszystko wyrownac

tylko, ze ja chce wrocic do naturalnych, wiec chce uzyskac jak najbardziej naturalny kolor, bez rudego, zloty przezyje, ale rudego nie...

na stanie mam pol tubki Chantal 7.0 i mixy niebieski, czerwony, zolty
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC10991.jpg (46,3 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10993-1.jpg (61,9 KB, 61 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10976.jpg (68,4 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10977.jpg (69,3 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC10970.jpg (68,2 KB, 33 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-20, 13:23   #708
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

NesCa je郵i chcesz bardziej popielaty kolorek to farba 8.1 lub 8.11 ewentualnie 7.1 i 7.11 z innej firmy- najlepiej majirel loreala sobie zobacz z wod 9%.
tylko ich .11 s wycofywane to pr鏏uj lepiej od pojedynczych 1.
np. kolor 9.1 wychodzi bardzo zimno na takich naturalnych wlosach jak twoje wi璚 my郵e 瞠 b璠zie ok.
Stary 2011-06-20, 19:26   #709
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ratujcie

mam rudzielca na glowie...

po ostanim farbowaniu Chantal 7.0 +mix niebieski, rozjasnilo mi odrost.. najpierw byl zloty, w cieniu bylo czyste zloto, koncowki jedynie przebijaly w rude, ale tera to jest tragedia, mam ochote polozyc jakis poziom 5 zeby to wszystko wyrownac

tylko, ze ja chce wrocic do naturalnych, wiec chce uzyskac jak najbardziej naturalny kolor, bez rudego, zloty przezyje, ale rudego nie...Bo jak na trwa貫 to

na stanie mam pol tubki Chantal 7.0 i mixy niebieski, czerwony, zolty
Oh!Nooo! Poziom 8 jak nic na tym odro軼ie i .....RUDY ze ho! ho! Moim zdaniem ta 7.0 by豉 za jasna i do d...!
Pani!!! a tonowanie na s豉bym oxy z niebieskim mixem?
A pr鏏owa陰 3 mixy miesza, mo瞠 nawet z t 7.0 to j przyciemni?
Mo瞠 blond bunny Ci odpowie, bo fachura!!!
....ale na moje oko g鏎a z這ta - z lekkim rudym wi璚 potrzebny fiolet, zr鏏 fiolet i dodaj jeszcze ciupk niebeskiego. Na d逝go嗆 sam niebieski powiniem wystarczy. I zn闚 k馧ko powtarzam.... na pasemku pr鏏a a p騧鎴ej z 6% 瞠by si nie wyp逝kiwa這
A mi si delkatnie wyp逝ka這 po 3 myciach, ale jeszcze si trzyma...
Pozdrawiam z Pobierowa
Stary 2011-06-20, 19:34   #710
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Oh!Nooo! Poziom 8 jak nic na tym odro軼ie i .....RUDY ze ho! ho! Moim zdaniem ta 7.0 by豉 za jasna i do d...!
Pani!!! a tonowanie na s豉bym oxy z niebieskim mixem?
A pr鏏owa陰 3 mixy miesza, mo瞠 nawet z t 7.0 to j przyciemni?
Mo瞠 blond bunny Ci odpowie, bo fachura!!!
....ale na moje oko g鏎a z這ta - z lekkim rudym wi璚 potrzebny fiolet, zr鏏 fiolet i dodaj jeszcze ciupk niebeskiego. Na d逝go嗆 sam niebieski powiniem wystarczy. I zn闚 k馧ko powtarzam.... na pasemku pr鏏a a p騧鎴ej z 6% 瞠by si nie wyp逝kiwa這
A mi si delkatnie wyp逝ka這 po 3 myciach, ale jeszcze si trzyma...
Pozdrawiam z Pobierowa
na wakacjach jestes? zazdroszcze, udanego wypoczynku

zaraz chce polozyc cos na te wlosy, ale mam ta nieszczesna oxy 3% tylko

czyli fiolet na odrost nawet naturalny jak dam to nic sie nie stanie?

ja sie boje juz tej 7.0 wolalabym samymi mixtonami...

mowilam Ci, ze jestem blondi to mi nie wierzylas
Stary 2011-06-20, 20:44   #711
caate
Zakorzenienie

GG do caate

polozylam fiolet i jest lepiej

boje sie tylko, poswiate ma naprawde chlodna, mam nadzieje, ze nie wpada w zielen lece reszte wlosow farbnac, pooimijam tylko skalp zeby nie miec fioletowego

SDC11019.jpg

SDC11022.jpg
Stary 2011-06-21, 18:18   #712
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
polozylam fiolet i jest lepiej

boje sie tylko, poswiate ma naprawde chlodna, mam nadzieje, ze nie wpada w zielen lece reszte wlosow farbnac, pooimijam tylko skalp zeby nie miec fioletowego
Przepraszam, 瞠 dopiero teraz odpisuj ale dopiero siad豉m do kompa.
Pi瘯nie Ci och這dzi ten fiolet, ale widz, 瞠 to jeszcze chyba na mokrych?
Zieleni nie widz, bo tam raczej nie ma z czego wyj嗆.
A w sumie jak masz 3% to mo瞠sz robi, tyle, 瞠 efekt b璠zie si sp逝kiwa i zaraz zn闚 b璠ziesz musiala robi, no ale gdyby co nie wychodzi to na sp逝kanych mo瞠sz korygowa do woli na tej 3%.
A c騜 to? tak Ci sk鏎 z豉pa這 na fioletowo?
Dzi瘯uj za 篡czenia, s這鎍e nawet jest, wi璚 na pla篡 mo積a pole瞠 , ale tylko nogi moczy豉m, bo ......brrrrrrrrrrrr!
Stary 2011-06-22, 08:47   #713
madlen_m
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
Smile Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Hej wszystkim
Zastanawiam sie teraz na fajnym kolorem braz, raczej mysle o srednim brazie, gdy farbowalam wczesniej Loreal Majirel na poziomie 5.35, teraz farbuje Kadusem 4,77, ale oba kolory wyp逝kiwany sie do miedzi:/ w sloncu to wygladam jak sprana ruda Mam ciemne oczy i nie bardzi mi to pasuje. Czy mozecie mi poradzic jaki kolor oraz jaka firme polecacie?Chodzi mi o farby fryzjerskie, nie mam fotki zeby wrzucic, ale mam kolor na glowie - odcien sredniego
9ciemny srednie ale nie czarny) spranego brazu z po鈍iata miedzi:/ Juz zasnatawiam sie czy nie isc do fryzjera i nie zafundowac tam farbowania bo co probuje to jakas miedz:/ A nie chcem tez zeby braz wypadl mi czarny i boje sie zaryzykowac z jakims popielem. Teraz zastanawiam sie nad Wella Colour Touch, tylko nie wiem jakis kolor jeszcze. Macie jakies pomysly, z gory dzi瘯uje za podpowiedz. pozdrawiam
madlen_m jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-22, 09:00   #714
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez madlen_m Poka wiadomo嗆
Hej wszystkim
Zastanawiam sie teraz na fajnym kolorem braz, raczej mysle o srednim brazie, gdy farbowalam wczesniej Loreal Majirel na poziomie 5.35, teraz farbuje Kadusem 4,77, ale oba kolory wyp逝kiwany sie do miedzi:/ w sloncu to wygladam jak sprana ruda Mam ciemne oczy i nie bardzi mi to pasuje. Czy mozecie mi poradzic jaki kolor oraz jaka firme polecacie?Chodzi mi o farby fryzjerskie, nie mam fotki zeby wrzucic, ale mam kolor na glowie - odcien sredniego
9ciemny srednie ale nie czarny) spranego brazu z po鈍iata miedzi:/ Juz zasnatawiam sie czy nie isc do fryzjera i nie zafundowac tam farbowania bo co probuje to jakas miedz:/ A nie chcem tez zeby braz wypadl mi czarny i boje sie zaryzykowac z jakims popielem. Teraz zastanawiam sie nad Wella Colour Touch, tylko nie wiem jakis kolor jeszcze. Macie jakies pomysly, z gory dzi瘯uje za podpowiedz. pozdrawiam
Poziom 4 czy 5 to i tak ciemny i my郵, 瞠 bez rozjasniania lub dekoloryzacji sie nie obejdzie, bo farba farby nie rozja填i!!!
Znajd w necie na jakiejkolwiek palecie farb profesjonalnych sw鎩 kolor i kolor jaki chcesz mniej wi璚ej uzyska i wklej tutaj to pomy雲imy.
A co do dobierania koloru to jest na wiza簑 taki w徠ek albo wrzu swoja fotk, bo jak Ci nie wida, to nie wiemy co Ci mo瞠 pasowa.
Bezpieczniej mo積a by p鎩嗆 do fryzjera na dekoloryzacje i farbowanie, ale 200z pewnie zap豉cisz, zale篡 jeszcze jakie d逝gie masz w這sy.
Ale nie ma si co 逝dzi, 瞠 jak zafarbujesz u fryzjera, to Ci rudy po jakim czasie nie wyjdzie, bo zimne kolory wyp逝kuj si najszybciej i zostaje w豉郾ie na rudy, pozostaje neutralizowanie rudego niebieskim mixem (by這 ju o ty sporo, poczytaj troch jak chcesz) pozdrawiam
Stary 2011-06-22, 09:26   #715
madlen_m
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Poziom 4 czy 5 to i tak ciemny i my郵, 瞠 bez rozjasniania lub dekoloryzacji sie nie obejdzie, bo farba farby nie rozja填i!!!
Znajd w necie na jakiejkolwiek palecie farb profesjonalnych sw鎩 kolor i kolor jaki chcesz mniej wi璚ej uzyska i wklej tutaj to pomy雲imy....

Dzieki, wiem, ze poziom 4 i 5 to ciemne, tylko nie sa az tak ciemne jak poziom 4 z firmy Allwawes, ktore jak farbowalam na poziomie 4 to wyszly czarne. Kadus na poziomie 4 jest srednim brazem, tylko zalezy kto ma jaka wizje sredniego brazu Dla mnie ciemny braz to prawie czarny. Za kazdym razem jak ogladam TV to podoba mi sie kolor w這sow E. Herbus, ona ma raczej cieply ale 豉dny. Zalaczam link:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1259&bih=548

oraz:
http://hityczykity.pl/pojedynek/gwia...-fryzurze.html
madlen_m jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-22, 10:03   #716
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Przepraszam, 瞠 dopiero teraz odpisuj ale dopiero siad豉m do kompa.
Pi瘯nie Ci och這dzi ten fiolet, ale widz, 瞠 to jeszcze chyba na mokrych?
Zieleni nie widz, bo tam raczej nie ma z czego wyj嗆.
A w sumie jak masz 3% to mo瞠sz robi, tyle, 瞠 efekt b璠zie si sp逝kiwa i zaraz zn闚 b璠ziesz musiala robi, no ale gdyby co nie wychodzi to na sp逝kanych mo瞠sz korygowa do woli na tej 3%.
A c騜 to? tak Ci sk鏎 z豉pa這 na fioletowo?
Dzi瘯uj za 篡czenia, s這鎍e nawet jest, wi璚 na pla篡 mo積a pole瞠 , ale tylko nogi moczy豉m, bo ......brrrrrrrrrrrr!
tylko w jednym miejscu mi tak zlapalo

wlasnie ja wole ta 3% bo jak cos sie wyplucze, ale widze, ze fiolet daje rade, wiec chyba go powtorze na 6% jak sie wyplucze tak samo

ale wyrownal mi niezle poziom pozniej jak zrobie zdjecia to wstawie

aaaa i na dol nie dalam niebieskiego, bo stwierdzilam ze dol zrobie nastepnym razem na 6% i on mi tak nie przeszkadza, a wazniejsza gora

we Wro zimno i pochmurno wiec dobrze Ci tam
Stary 2011-06-22, 17:29   #717
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez madlen_m Poka wiadomo嗆
Dzieki, wiem, ze poziom 4 i 5 to ciemne, tylko nie sa az tak ciemne jak poziom 4 z firmy Allwawes, ktore jak farbowalam na poziomie 4 to wyszly czarne. Kadus na poziomie 4 jest srednim brazem, tylko zalezy kto ma jaka wizje sredniego brazu Dla mnie ciemny braz to prawie czarny. Za kazdym razem jak ogladam TV to podoba mi sie kolor w這sow E. Herbus, ona ma raczej cieply ale 豉dny. Zalaczam link:...
No dobra to taki kolor chcesz uzyska jak w linkach tak? ...a jeszcze znajd podobny do Twojego jaki masz teraz na g這wiei wklej

Caate -Ciesz si, 瞠 zadzia豉這 i wyr闚na這 cho troch poziomy.No to na jakie 3 tygodnie masz spok鎩
Na razie zu篡j t 3% bo po co wyrzuca, a na d馧 dobrze, ze nie po這篡豉, bo ju ca趾iem fioletowe by by造(wiesz, 瞠 tam 鄴速o -zielone a'la seledyn trzeba).

Zimno??? A u nas up掖y , a pokazuj, 瞠 deszcz i zimno... nie ma to jak z豉 prognoza pogody.
Wi璚 pozdrawiam s這necznie!!!
Stary 2011-06-24, 17:30   #718
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 841

ja to mam pecha, chyba nigdy nie pozb璠e si mokki matrixa;((

ci庵le farbuje zimnymi odcieniami (najpierw goldwell 6bp teraz majirel 7,11)i nadal mam rudy prze鈍it;(
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 101_0050.jpg (109,3 KB, 99 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 101_0053.jpg (116,3 KB, 101 za豉dowa)
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-26, 15:02   #719
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
ja to mam pecha, chyba nigdy nie pozb璠e si mokki matrixa;((

ci庵le farbuje zimnymi odcieniami (najpierw goldwell 6bp teraz majirel 7,11)i nadal mam rudy prze鈍it;(
A ta mokka to na ko鎍闚kach to ciemniejsze? Bo je郵i tak, to 瞠by si jej pozby musisz je zdekoloryzowa, bo farba farby nie rozja填i!!!
Ta 6BP to br您owa per豉 i o ile per豉 mog豉by neutralizowa rudy(cho jest na drugim miejscu, wi璚 s豉bsza) to br您 i tak wyp逝kuje si na rudo.
A ,11 - czasem w r騜nych firmach jest zielona wi璚 sprawdzaj czy lepiej niewybra ,1 -popiel, chocia pono i tak nie neutralizuje rudego, bo jest za s豉by, proponuj zaprzyja遼i si z mixtonami i tonowaniem, du穎 o tym pisa陰m, ale przecie wiesz

A mi po 5 myciach dosy sp逝ka這 si tonowanie fioletem i ko鎍闚ki zn闚 zrobi造 si z這tawe (mix czerwony+fioletowy na 6%,na這穎ne, spienione z ciep陰 wod i trzymane 10 minut)
Ale dla mnie to najlepszy spos鏏
Stary 2011-06-26, 21:01   #720
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 841

nie na koncach juz nie mam mokki konce juz sa bardziej zimne niz cieple, tylko jakos ta nasada strasznie s豉bo 豉pie kolory(moze dlatego ze nie sa tak przetrawione) i tez szybko sie wyplukuje.
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.