Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-27, 20:15   #721
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka wiadomo嗆
nie na koncach juz nie mam mokki konce juz sa bardziej zimne niz cieple, tylko jakos ta nasada strasznie s豉bo 豉pie kolory(moze dlatego ze nie sa tak przetrawione) i tez szybko sie wyplukuje.
A na jakim oxy % robi豉? Jak na 6% przetrzyma陰 za d逝go (d逝瞠j ni na ulotce) to moglo rozja郾i odrost naturalny. A nie by造 wcz郾iej rozja郾iane? bo jak tak to pigmentu nie maj i nie ma si czego farba trzyma
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-27, 20:25   #722
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 920

na 3% nasada kt鏎a tak s豉bo 豉pie kolor to naturalne(mam tak ok 8cm) reszta by豉 rozjasniana fabowana dekoloryzowana itd
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-28, 22:03   #723
zyta82
Rozeznanie

anusia1990 Przypuszczam, 瞠 nie o tyle Ci nie 豉pie ...co si szybko sp逝kuj...bo na 2,7% lub 3% robione s szamponetki niby 24 mycia, ale w realu ok 5 my....bo ona tylko oblepia w這s.
Czy og鏊nie masz zaraz po farbowaniu wra瞠nie, 瞠 Ci nie z豉pa這?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-06-29 o 18:35
Stary 2011-07-04, 16:59   #724
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Jak si macie dziewczyny? Jak tam hennowanie u Shade?

Donosz, jak tam u mnie - po farbowaniu 8,1 + niebieski na wodzie 3% sp這wia這 mi to wszystko do blondo-rudego po dw鏂h miesi帷ach. Ju mia豉m u篡 henny Lush, ale zawaha豉m si (co, je郵i r闚nie uaktywni mi si pomara鎍z czy czerwie?). Po klasycznym tonowaniu mixtonami (Goldwell A + P) i sp逝kaniu si tych瞠 (dwa tygodnie) mam naturalny ciemny blond i bardzo mi w nim dobrze. Oby ju tak zosta這...

Pozdrawiam serdecznie!
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-04, 17:13   #725
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆

Donosz, jak tam u mnie - po farbowaniu 8,1 + niebieski na wodzie 3% sp這wia這 mi to wszystko do blondo-rudego po dw鏂h miesi帷ach. Ju mia豉m u篡 henny Lush, ale zawaha豉m si (co, je郵i r闚nie uaktywni mi si pomara鎍z czy czerwie?). Po klasycznym tonowaniu mixtonami (Goldwell A + P) i sp逝kaniu si tych瞠 (dwa tygodnie) mam naturalny ciemny blond i bardzo mi w nim dobrze. Oby ju tak zosta這...

Pozdrawiam serdecznie!
nanah -Niech 篡ja mixtony!!!! A na 8 pozomie ten niebieski, czy A nie jest za niebieski?(ile go dajesz?) bo per豉 to rozumiem, 瞠 do jasnego poziomu
Ja zn闚 tonowa豉m na 6% 7+8+mix red+mix blue i jest baaardzo naturalnie, czekam teraz a mi zrosna te farbowane ...to jakos z 1,5 roku si jeszcze potonuj
Stary 2011-07-04, 19:43   #726
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Cytat:

Pozdrawiam serdecznie!
A Shade si hennuje, 瞠 a strach W豉郾ie dzi zam闚i豉m wieeelk pak z henn, bo mi si ko鎍zy. Kolejny ju ciemny br您 <love>, indygo, pr鏏k henny z aml oraz czyst henn. Ale bez obaw... Nie chc si zrobi na rudo! Po prostu co ostatnio siwulce s豉bo mi henna 豉pie wi璚 za rad znawc闚 b璠 farbowa je dwuetapowo - najpierw si k豉dzie czyst henn (czyli marchewaaa) a zaraz na to ju np. ciemny br您 i wtedy podobno efekt super. Zobaczymy. P鏦i co jestem zadowolona, w這sy s coraz pi瘯niejsze, zdrowiej w oczach! Teraz przy myciu nie ma ju problem闚 jak by這 tu po odstawieniu silikon闚. Nie wr鏂 do nich! Ani do farb. Wol cierpie smrodek sianka, ale mie zdrowe w這ski Og鏊nie jest czad! Nie ma mega ch這du, ale o dziwo przesta這 mi to przeszkadza... mo瞠 po prostu si opatrzy這. Chocia indygo fajnie wych豉dza, nie ma co narzeka.

Dla zainteresowanych brakiem silikon闚, sls i innych 鈍i雟tw w szamponach - polecam szampony i od篡wki Alterra (dost瘼ne w Rossmanie) Rewelka! Zapach nie powala, ale naprawde s dobre i naturalne!
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-05, 08:10   #727
iivii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Dla zainteresowanych brakiem silikon闚, sls i innych 鈍i雟tw w szamponach - polecam szampony i od篡wki Alterra (dost瘼ne w Rossmanie) Rewelka! Zapach nie powala, ale naprawde s dobre i naturalne!
Bez Silikon闚, SLS i paraben闚 polecam te Yes To Carrots - fajny nawil瘸j帷y szampon. Jest te wersja og鏎kowa do w這s闚 farbowanych. Nast瘼na w kolejce do wypr鏏owania

A czy kt鏎a z was pr鏏owa豉 mo瞠 farby w piance John Frieda ?
http://www.johnfrieda.co.uk/homecolo...-Natural-Brown
iivii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-05, 15:36   #728
nanah
Rozeznanie

iivii, serii Yes to... jestem wierna od 1,5 roku U篡wam na zmian Yes to Tomatoes i Yes to Cucumbers, obie fajne (pomidory lepiej pachn, og鏎ki s do w這s闚 farbowanych). W mi璠zyczasie pr鏏owa豉m te Lavery, bardzo fajne szampony! Nie ma ju dla mnie powrotu do silikonowych 鈍i雟tw.

Zyta82, niech 篡j mixtony, dok豉dnie! Co daje mix red, opowiesz? I jak Ci si podoba farbowanie na wodzie 6%? Ja si w sumie przyzwyczai豉m do 3% (po 6% i poziomie 5 mia豉m du穎 rudo軼i swego czasu...). Zabrzmi nieprzepisowo, ale da豉m "na oko" A i P, troch przesadzi豉m z czasem (jakies 30 minut) i wysz這 ciemno, do pierwszego mycia gdzieniegdzie z niebieskim poblaskiem. Wszystko si jednak pr璠ko wyr闚na這 Sko鎍zy mi si A, za kilka tygodni zrobi tonowanie samym P i zobaczymy, co mi wyjdzie.

Shade, masz jakie aktualne zdj璚ia hennowanych w這s闚? Ciesz si, 瞠 znalaz豉 swoje br您owe Eldorado

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-07-05 o 15:38
Stary 2011-07-05, 20:18   #729
zyta82
Rozeznanie

nanah- mixton red, czyli czewony, wymiesza陰m z niebieskim na fiolet, bo mi w z這to ucieka造, a sam czerwony neutralizuje glonow ziele. Na 6 % nak豉dam , malaksuj i trzymam 10 min, wi璚 te w sumie wyjdzie po rozcie鎍zeniu wod 3%. Ja takiemu zestawowi bed wierna A u Ciebie jak si d逝go trzyma do ilu my?

Co do tego "na oko" niebieskiego to dobrze, 瞠 na 3% to si zmy這, bo ja ju kiedy mia豉m niebieskie pasma . Ciekawe, czy sama per豉 da rad. Czekam wi璚 na relacje

Shade -pochwal, si, pochwal
Stary 2011-07-08, 13:29   #730
nocti
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do nocti

Cze嗆, pomo瞠cie ? Sprawa mocno gor帷a bo w przeci庵u tygodnia po prawie 15 lat bycia farbowanym czarnuchem, zrobi豉m si w rud marchewk ( dekoloryzacja ELGON ) No i teraz du篡 szok prze篡wam bo dosy, 瞠 ja郾iej to jeszcze jako tak za ciep這 mi na tej g這wie... Czytam o mixtonach, lecz potrzebuj pewno軼i by krzywdy sobie nie zrobi. Mixton niebieski + czerwony + oxy 6% ? Jakiej firmy? Trzyma 10 min i sp逝ka. Zabezpieczy jako odrost 瞠by nie z豉pa za bardzo? Czy w這s po takiej mieszance mi 軼iemnieje A je郵i tak to czy potem mog w這sy potraktowa normaln farb rozja郾iaj帷 (bez amoniaku na wodzie 6% a moze lepiej 3%)

Moje w這sy na dzie dzisiejszy:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0060.jpg (39,3 KB, 22 za豉dowa)

______________ _
73kg--------------------------67 kg ----- 63 kg
----D I E T A ---B I A K O W A
nocti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-08, 13:41   #731
nanah
Rozeznanie

Zyta82, sprytnie kombinujesz z tymi mixtonami. Wkleisz kiedys jakies aktualne zdjecie? Jesli chodzi o mnie, to po 3 tygodniach bylo juz zbyt duzo zlotego, wiec skusilam sie na kolejne tonowanie, tym razem sama perla. Mam to wlasnie na glowie, doniose pozniej, jak wyszlo. W ogole, to bardzo niesprawiedliwe - takim zlotawym ciemnym blondem, jaki mialam na glowie, zachwycam sie u innych kobiet. Co z tego, skoro zaraz okazuje sie, ze maja brazowe oczy i ciepla karnacje? Ja mam szaroniebieskie i zarozowionego bladziocha...Niestety pasuja mi tylko chlodne odcienie, a i moj naturalny jest zlotawy.

Shade, koniecznie pokaz sie po hennie. Czy masz tez jakies zdjecia splukanej? Chcialabym zobaczyc te najgorsze momenty, jest marchewka?

Przy okazji, trafilam gdzies na zdjecia endorfiny, ktorej super wyszlo Topchic 6bs + 6a.
Stary 2011-07-08, 14:01   #732
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Zyta82, sprytnie kombinujesz z tymi mixtonami. Wkleisz kiedys jakies aktualne zdjecie? Jesli chodzi o mnie, to po 3 tygodniach bylo juz zbyt duzo zlotego, wiec skusilam sie na kolejne tonowanie, tym razem sama perla. Mam to wlasnie na glowie, doniose pozniej, jak wyszlo. W ogole, to bardzo niesprawiedliwe - takim zlotawym ciemnym blondem, jaki mialam na glowie, zachwycam sie u innych kobiet. Co z tego, skoro zaraz okazuje sie, ze maja brazowe oczy i ciepla karnacje? Ja mam szaroniebieskie i zarozowionego bladziocha...Niestety pasuja mi tylko chlodne odcienie, a i moj naturalny jest zlotawy.

Shade, koniecznie pokaz sie po hennie. Czy masz tez jakies zdjecia splukanej? Chcialabym zobaczyc te najgorsze momenty, jest marchewka?

Przy okazji, trafilam gdzies na zdjecia endorfiny, ktorej super wyszlo Topchic 6bs + 6a.
jestem ju prawie 3 miesi帷e po farbowaniu i pewnie b璠 k豉嗆 t sam mieszank, lub czyste bs. aktualnie w這sy nie s megazimne, ale da si wytrzyma

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-08, 14:27   #733
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
jestem ju prawie 3 miesi帷e po farbowaniu i pewnie b璠 k豉嗆 t sam mieszank, lub czyste bs. aktualnie w這sy nie s megazimne, ale da si wytrzyma
3 miesiace mowisz... To naprawde dlugo. Moze tez wyprobuje Twoja mieszkanke za jakis czas...Jak dlugo trzymalas? Proporcje z woda 1:1, i 6bs i 6a tez pol na pol? Co mialas wyjsciowo?

U mnie perla dala rade, ale nie jest idealnie, troche zlota ciagle przebija...
Stary 2011-07-08, 14:35   #734
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
3 miesiace mowisz... To naprawde dlugo. Moze tez wyprobuje Twoja mieszkanke za jakis czas...Jak dlugo trzymalas? Proporcje z woda 1:1, i 6bs i 6a tez pol na pol? Co mialas wyjsciowo?

U mnie perla dala rade, ale nie jest idealnie, troche zlota ciagle przebija...
praktycznie po ka盥ym farbowaniu wklejam tu zdj璚ia, wyj軼iowe chyba te. od dawna farbuj Goldwellem, raz samo A, raz samo BS. farba generalnie wypiera si po miesi帷u, ale ja mam d逝gie w這sy i nie daj rady co miesi帷 farbowa dwiema tubkami. generalnie mam wra瞠nie, 瞠 za ka盥ym razem w這sy s ch這dniejsze. tubka 6A, tubka 6BS (czyli bodaj瞠 120 ml i tyle samo utleniacza 3%, czyli w stos. jak pisa豉 1:1).
przetrzyma豉m, bo farbowa豉m sama, zazwyczaj nosz do fryzjera, generalnie przetrzymania nie polecam - w efekcie du穎 ciemniejsze w這sy

Stary 2011-07-10, 14:24   #735
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
praktycznie po ka盥ym farbowaniu wklejam tu zdj璚ia, wyj軼iowe chyba te. od dawna farbuj Goldwellem, raz samo A, raz samo BS. farba generalnie wypiera si po miesi帷u, ale ja mam d逝gie w這sy i nie daj rady co miesi帷 farbowa dwiema tubkami. generalnie mam wra瞠nie, 瞠 za ka盥ym razem w這sy s ch這dniejsze. tubka 6A, tubka 6BS (czyli bodaj瞠 120 ml i tyle samo utleniacza 3%, czyli w stos. jak pisa豉 1:1).
przetrzyma豉m, bo farbowa豉m sama, zazwyczaj nosz do fryzjera, generalnie przetrzymania nie polecam - w efekcie du穎 ciemniejsze w這sy
Przejrze watek w poszukiwaniu Twoich zdjec w takim razie dobrze slyszec, ze za kazdym razem jest chlodniej. Czy ta 6 wypiera sie do rudosci?

Ja tymczasem odszczekuje to, co napisalam. Fajnie jest po Pmix, bardzo naturalnie i te przeblyski zlota wygladaja po prostu jak dzialanie slonca. Chcialabym zamowic jakies farby z Goldwella i troche sie wlasnie waham. Sklanialabym sie do 7sb + Pmix (P to ochladzacz do poziomow 7 w gore), bo wole miec juz zloto (bazowy tego poziomu, prawda?), niz rudosci...co ciekawe, Pmix poradzil sobie z lekkimi rudosciami, bardzo mnie to cieszy, bo wyglada to na mieszanke niebieskiego i fioletu (stad lagodzi zarowno zloto jak i rudy). Sprostujcie mnie, jesli sie myle.
Stary 2011-07-10, 15:02   #736
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Przejrze watek w poszukiwaniu Twoich zdjec w takim razie dobrze slyszec, ze za kazdym razem jest chlodniej. Czy ta 6 wypiera sie do rudosci?

Ja tymczasem odszczekuje to, co napisalam. Fajnie jest po Pmix, bardzo naturalnie i te przeblyski zlota wygladaja po prostu jak dzialanie slonca. Chcialabym zamowic jakies farby z Goldwella i troche sie wlasnie waham. Sklanialabym sie do 7sb + Pmix (P to ochladzacz do poziomow 7 w gore), bo wole miec juz zloto (bazowy tego poziomu, prawda?), niz rudosci...co ciekawe, Pmix poradzil sobie z lekkimi rudosciami, bardzo mnie to cieszy, bo wyglada to na mieszanke niebieskiego i fioletu (stad lagodzi zarowno zloto jak i rudy). Sprostujcie mnie, jesli sie myle.
hmm, generalnie ja rude widz wsz璠zie i u ka盥ego, moja obsesja i trauma, bo wyj徠kowo nietwarzowo mi w ciep造ch odcieniach na g這wie (a przynajmniej ja si w takowym kolorze 幢e czuj). wg znajomych, rodziny (tak, mam zboczenie pyta kilka razy w tyg. pyta o kolor w這s闚) nie s rudawe. oczywi軼ie nie jest tak ch這dno, jak bezpo鈔ednio po farbowaniu, ale nie jest te ciep這, jak po nieszcz瘰nym L'orealu. no i jestem tego zdania, co Ty, zdecydowanie wol z這ty poblask, ani瞠li miedziany/czerwony, brrr

Stary 2011-07-10, 15:07   #737
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

nanah - pola Ci trzeba bo dobrze "gadasz". Wszystko to 鈍i皻a prawda, a tak w豉填ie my郵a豉m, 瞠 P mix sobie poradzi na ja郾iejszym poziomie. Moje naturalne te si mieni na z這to wi璚 si nie martw (p.s. ja te jestem bladziocha i w zimnych mi lepiej)
Przepraszam, 瞠 si nie obfoci豉m, ale kocio przez ten tydzie mia豉m, jutro ju na pewno wklej ......obiecuj

nocti - ja mam w這sy na poziomie miedzy 7 a 8 i ucieka造 mi w rudo, z這to, zielony, dlatego taki wyb鏎 mix闚, a u Ciebie widz 8 lub 9,.
Wklej jak捷 fotk z palety jaki kolor chcesz uzyska to postaram si pom鏂.
Rudy kolor neutralizuje kolor niebieski, no chyba, 瞠 masz wi璚ej z這ta to wtedy fiolet by豚y potrzebny. Tonowanie si sp逝kuje jak szamponetka wi璚 raczej oblepia w這s i szkody wielkiej nie robi

A o co chodzi z tym rozja郾ianiem? bo farb farby nie rozja郾isz!!!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:19
Stary 2011-07-10, 20:20   #738
nocti
Przyczajenie

GG do nocti

Dzi瘯i za odzew Pdfa studiuj ca造 czas, jeszcze wszystkiego tak do ko鎍a nie rozgryz豉m, ale dam rad Kolor jaki mnie interesuje to ten na fotce... Stara豉m si go rozgry潭 i wyszuka w palecie marki farb, kt鏎 polecasz i wysz這 mi, tak na moje oko - Allwaves kolor 9,02. Mo瞠 jest ciut ciemniejszy ale mo瞠 to i lepiej bo ko鎍闚ki w這s闚 nadal mam ciut ciemniejsze i nie potrafi tego si pozby. W sobot po這篡豉m na 15 min farb ELGON bardzo jasny be穎wy blond 9,23 + toner-koncentrat / to niby te rozja郾ienie farby farb? tak to rozumiem... daj linka dla jasno軼i http://elgon.pl/sklep/tonerskoncentr...ent-p-215.html / na oxy 6% w proporcji 1/1/2. Rudy troch przygas, odrosty si zr闚na造 / mo瞠 nawet ciut za bardzo si rozja郾i造 /. Tylko te ko鎍闚ki heh.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor1.jpg (16,7 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg allwaves kolor.jpg (22,8 KB, 16 za豉dowa)

______________ _
Stary 2011-07-10, 22:14   #739
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Jestem po farbowanku 2-etapowym - czysta henna (這oogie!) a potem ciemny br您. Siwki pokryte idealnie na z這to-marchewkowy kolor. Br您 to przygasi, ale nie da rady pokry ca趾owicie. Musz teraz zn闚 sam br您 po這篡. Ale tragedii nie ma.

Foty cykn ch皻nie, ale p鏦i co nie mam jak.
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-11, 12:33   #740
nanah
Rozeznanie

Ok, nie mogac sie zdecydowac "zaszalalam" i zamowilam 7sb, 7a i Pmix. Chlodniej juz w Goldwellu chyba nie mozna Mam nadzieje, ze mi ta mieszanka wyjdzie. Mam zamiar oczywiscie farbowac na wodzie 3%.

Endorfina123, znam te obsesje na temat rudych wlosow...wczoraj tlumaczylam kolezance Brazylijce o pieknym, naturalnym odcieniu ciemnego brazu i nie mogla pojac, o co mi chodzi przez dobre kilka minut

Mimo wszystko, patrzac wstecz (jak to brzmi!) jestem zadowolona z tego, co mam obecnie na glowie. Nie robie juz sobie (i nie daje robic fryzjerom) rudego kuku. Poza tym po trudnych kilku miesiacach zapuszczania wlosow z bardzo krotkiej pixie doceniam mozliwosc spiecia spinkami w cos a'la kok. Zegnaj Piascie-Kolodzieju, Koperniku i Cypisku co wiecej, mowie Yes to... i moje wlosy maja sie tak dobrze!
Stary 2011-07-11, 12:55   #741
endorfina123
Wtajemniczenie

ja pewnie wkr鏒ce b璠 robi 6sb i 6a lub 7a, jeszcze nigdy nie bawi豉m si tylko mixami... generalnie m鎩 odrost niewiele r騜ni si od pozosta造ch w這s闚 - poziom ten sam, tylko odcie inny. czasem my郵 sobie, czy nie zapuszcza naturalnych, ale niestety, min窸oby chyba 5 lat, a ja po 3 miesi帷ach nie mog patrze ju na swoje w這sy bez och這dzenia ich farb - chocia jak m闚i豉m, jest lepiej ni by這 kiedy

Stary 2011-07-11, 17:24   #742
zyta82
Rozeznanie

obfoci豉m, ale niestety nie wiem jak je wklei po par na jednym, wi璚 s osobno, ka盥e zdj璚ie opisane
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed myciem,w cieniu.jpg (67,2 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg przed myciem,w cieniu (1).jpg (42,7 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po umyciu, pochmurno.jpg (58,0 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po umyciu, pochmurno (1).jpg (47,6 KB, 90 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po umyciu, pochmurno (2).jpg (59,2 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po umyciu pochmurno (3).jpg (47,4 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w mieszkaniu, pochmurno.jpg (40,2 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w mieszkaniu, pochmurno (1).jpg (36,4 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w mieszkaniu, pochmurno (2).jpg (40,2 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w mieszkaniu, pochmurno (3).jpg (39,6 KB, 68 za豉dowa)
Stary 2011-07-11, 17:27   #743
zyta82
Rozeznanie

nie zmie軼i豉m wszystkich wi璚 cd...... ko鎍闚ki lekko z這tawe, ale bardzo mi to nie przeszkadza
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 豉zienka (pod halogenem, ciep貫 鈍iat這).jpg (45,6 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w pe軟ym s這鎍u.jpg (77,5 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w pe軟ym s這鎍u (1).jpg (72,7 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w pe軟ym s這鎍u (2).jpg (57,6 KB, 89 za豉dowa)
Stary 2011-07-11, 17:48   #744
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
nie zmie軼i豉m wszystkich wi璚 cd...... ko鎍闚ki lekko z這tawe, ale bardzo mi to nie przeszkadza
faktycznie, ca趾iem nie幢e, kolor podobny do mojego obecnego ale w przysz造m tyg. machn jednak farbk

Stary 2011-07-11, 18:04   #745
nanah
Rozeznanie

Zyta82, jest ladnie wygladaja bardzo naturalnie, szczegolnie w sloncu widac, ze nie ma tam juz oranzu. Zloty na koncowkach tez by mi nie przeszkadzal.
Stary 2011-07-12, 08:35   #746
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nocti Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za odzew Pdfa studiuj ca造 czas, jeszcze wszystkiego tak do ko鎍a nie rozgryz豉m, ale dam rad Kolor jaki mnie interesuje to ten na fotce... Stara豉m si go rozgry潭 i wyszuka w palecie marki farb, kt鏎 polecasz i wysz這 mi, tak na moje oko - Allwaves kolor 9,02. Mo瞠 jest ciut ciemniejszy ale mo瞠 to i lepiej bo ko鎍闚ki w這s闚 nadal mam ciut ciemniejsze i nie potrafi tego si pozby. W sobot po這篡豉m na 15 min farb ELGON bardzo jasny be穎wy blond 9,23 + toner-koncentrat / to niby te rozja郾ienie farby farb? tak to rozumiem... daj linka dla jasno軼i http://elgon.pl/sklep/tonerskoncentr...ent-p-215.html / na oxy 6% w proporcji 1/1/2. Rudy troch przygas, odrosty si zr闚na造 / mo瞠 nawet ciut za bardzo si rozja郾i造 /. Tylko te ko鎍闚ki heh.
z instrukcji elgonu widz, 瞠 troch inaczej si stosuje ten toner w celu rozja郾iania, fajnie, 瞠 si na niego zdecydowa豉, bo kiedy zastanawia豉m si jak to dzia豉, jak czyta豉 to:
http://elgon.pl/sklep/opisy/farby_do...nia_wlosow.htm
to powinna widzie (4 tabelka pozycja 3) 25ml tonera + 25ml podstawowej farby (np. poziom8) + 50ml oxy 6% daje poziom 9,5 (wi璚 rozja郾ia o 1,5 tonu) , niestety ie znalaz豉m ile go trzyma...powinien to by dobry podk豉d pod farb ze zdj璚ia kt鏎e wklei豉, chocia im bardziej rude b璠 w這sy przed farbowaniem, tym bardziej rudy b璠zie efekt, chocia ta .o2 to chyba per豉(b. s豉ba) wi璚 mo瞠 sobie poradzi z neutralizacj rudego???
A naturalne na jakim masz poziomie? O odrost mi chodzi???

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-12 o 08:40
Stary 2011-07-12, 11:06   #747
nocti
Przyczajenie

GG do nocti

Naturalny odrost to mia豉m gdzie tak na poziomie 7, teraz po rozja郾ieniu to mam co ko這 9, a im ni瞠j w這sa tym ciemniej
Poniewa troch si spiesz bo w sobot mam wielk imprez i chc jako tako wygl康a to pogna豉m do pobliskiej hurtowni fryzjerskiej i sprawdzi豉m co tam jest. Allwaves'a nie maj, maja Matrixa, Well i L'oreal Majirel. Postawi豉m na Majirel bo niekt鏎zy z Was j chwal. Przegl康am w豉郾ie palet i 9.22 mnie urzek - bardzo jasny blond opalizuj帷y g喚boki. Oczywi軼ie wiem, 瞠 o takim mog pomarzy ale.. G喚boki opal to 2 x dawka filetowego pigmentu czyli 鄴速y odcie powinien zosta jako tako zneutralizowany. 疾by zneutralizowa niebieski to mo瞠 9.11 si przyda ( bardzo jasny blond popielaty g喚boki) I teraz je zmieszam w proporcji 1:1 + 50ml oxy 6%. I pytanie - poniewa mam t璚z od 9 (odrost rozja郾iony) do powiedzmy 8 na ko鎍ach, kt鏎e za nic nie chc si rozja郾i ( a przynajmniej nie na wodzie 6%) to:
1. czy mam zrobi jaki podk豉d/p逝kank na ca這嗆 ? albo mo瞠 tylko na ciemne miejsca
2. zrobi farbk bez podk豉du ale na wi瘯szym oxy 9% ? 12%???
3. zrobi repigmentacj odrost闚 瞠by przyciemni troch odrost przed farb docelow, 瞠by mi a tak mocno fioletu/niebieskiego nie z豉pa造

Nie wiem czy to ma jaki sens to co pisz dlatego pisz do Was POMOCY bo imprezka ju za kilka dni !!!

______________ _
Stary 2011-07-12, 16:10   #748
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nocti Poka wiadomo嗆
Naturalny odrost to mia豉m gdzie tak na poziomie 7, teraz po rozja郾ieniu to mam co ko這 9, a im ni瞠j w這sa tym ciemniej
Poniewa troch si spiesz bo w sobot mam wielk imprez i chc jako tako wygl康a to pogna豉m do pobliskiej hurtowni fryzjerskiej i sprawdzi豉m co tam jest. Allwaves'a nie maj, maja Matrixa, Well i L'oreal Majirel. Postawi豉m na Majirel bo niekt鏎zy z Was j chwal. Przegl康am w豉郾ie palet i 9.22 mnie urzek - bardzo jasny blond opalizuj帷y g喚boki. Oczywi軼ie wiem, 瞠 o takim mog pomarzy ale.. G喚boki opal to 2 x dawka filetowego pigmentu czyli 鄴速y odcie powinien zosta jako tako zneutralizowany. 疾by zneutralizowa niebieski to mo瞠 9.11 si przyda ( bardzo jasny blond popielaty g喚boki) I teraz je zmieszam w proporcji 1:1 + 50ml oxy 6%. I pytanie - poniewa mam t璚z od 9 (odrost rozja郾iony) do powiedzmy 8 na ko鎍ach, kt鏎e za nic nie chc si rozja郾i ( a przynajmniej nie na wodzie 6%) to:
1. czy mam zrobi jaki podk豉d/p逝kank na ca這嗆 ? albo mo瞠 tylko na ciemne miejsca
2. zrobi farbk bez podk豉du ale na wi瘯szym oxy 9% ? 12%???
3. zrobi repigmentacj odrost闚 瞠by przyciemni troch odrost przed farb docelow, 瞠by mi a tak mocno fioletu/niebieskiego nie z豉pa造

Nie wiem czy to ma jaki sens to co pisz dlatego pisz do Was POMOCY bo imprezka ju za kilka dni !!!
Wklej najlepiej zdj璚ie tego co masz na g這wie to b璠zie mo積a co napisa, bo rzeczywi軼ie nie wiadomo jak si za to zabra.
Przy neutralizowaniu koloru wychodzi kolor (powinien wyj嗆) neutralny br您, lub przyciemni Ci o 1 poziom, a Tu br您u przecie nie chcesz.
???? kurcze...nie robi豉m tak jasnych kolor闚. I my tutaj d捫ymy raczej do natury, lub popielu, a astanawiam si, czy toner z goldwella da豚y rad na te rudo軼i.
Wydaje mi si, 瞠by zrobi豉 natur poziom jaki chcesz np. 9.0 a potem neutralizowa.
Najlepiej by by這 je wszystkie ujednolici i potem nak豉da farb docelow, bo tak na piechot to ci篹ko Ci b璠zie skoro masz t璚z na g這wie.Pewnie 3 mieszanki musia豉by robi.
Daj fot i napisz na bloga do blond bunny, 瞠by zerkn窸a na to forum i Ci pomog豉, ona siedzi w blondach to Ci na pewno co odpisze.
Stary 2011-07-12, 18:46   #749
Maria2008
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do Maria2008

Dziewczyny od jakiego czasu chce mie zimny br您.
Farbuje goldwellem po 3 tyg. mi si kolor wyp逝kuje i mam rudawe refleksy. Robi豉m 5BP wcze郾iej 4BP ale ta czw鏎ka by豉 za ciemna. Chce mie 鈔edni ch這dny br您 bez rudo軼i
My郵a豉m 瞠by zafarbowa mo瞠 co z Loreala sama nie wiem
doradzicie
Maria2008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-12, 20:17   #750
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

nocti 瞠by zgasi teraz ten rudy sugeruje polo篡 farb 9.11 jak彗olwiek oboj皻nej firmy...
jak juz ugasisz rude to za miesi帷 po這篡sz sobie wymarzone 9.22
poza tym polecam lekture mojego bloga- uwierz ze nie jestes jakim super-wyjatkowym przypadkiem a klasykiem po dekolorze- takze popiel, potem moze byc pol na pol popiel i fiolet albo sam fiolet z woda 9% na odrost a 6% na dlugosci i konce.

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-25 09:43:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.