Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 26 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-07-13, 10:41   #751
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

blond bunny - przepraszam, 瞠 ci庵le odsy豉m dziewczyny do Ciebie, ale Ty po prostu fachowiec jeste i wiem, 瞠 zawsze co doradzisz
A tak przy okazji to nocti ma 3 poziomy na g這wie i na jakiej wodzie ma zrobi t 9.11 na 6%? i czy to jej wyr闚na poziomy, bo odrost ja郾iejszy i im dalej tym ciemniej...
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-13, 18:35   #752
nocti
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
GG do nocti

Dziewczyny, dzi瘯i za Wasz pomoc ale ja w gor帷ej wodzie jestem k徙ana i ju jestem po Teraz musz da odpocz望 moim w這som bo du穎 przesz造... moje ostatnie farbowanie to farba 9.11 na wodzie 6%, k豉d豉m na ca這嗆. Chcia豉m trzyma 35 min, lecz po 20 polecia豉m kontrolnie do lustra i... szybko sp逝ka豉m bo w這sy zacz窸y mi ciemnie. Mo瞠 to wp造w ELGONU a mo瞠 za niska woda... ??? Tak瞠 jest ciemniej, miejscami nier闚no i rudo ale ju tak musi zosta ( na jaki czas Jak znajd kabelek do kompa to wklej fotki.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w 鈍ietle dziennym.jpg (45,3 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0101.jpg (35,1 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (35,9 KB, 34 za豉dowa)

______________ _
73kg--------------------------67 kg ----- 63 kg
----D I E T A ---B I A K O W A

Edytowane przez nocti
Czas edycji: 2011-07-13 o 18:39
nocti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-13, 19:04   #753
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nocti Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, dzi瘯i za Wasz pomoc ale ja w gor帷ej wodzie jestem k徙ana i ju jestem po Teraz musz da odpocz望 moim w這som bo du穎 przesz造... moje ostatnie farbowanie to farba 9.11 na wodzie 6%, k豉d豉m na ca這嗆. Chcia豉m trzyma 35 min, lecz po 20 polecia豉m kontrolnie do lustra i... szybko sp逝ka豉m bo w這sy zacz窸y mi ciemnie. Mo瞠 to wp造w ELGONU a mo瞠 za niska woda... ??? Tak瞠 jest ciemniej, miejscami nier闚no i rudo ale ju tak musi zosta ( na jaki czas Jak znajd kabelek do kompa to wklej fotki.
ζdnie !!! jak na zej軼ie z czarnych na tak kr鏒ki czas i na tak jasne to 鈍ietnie wygl康aj. Na tych pierwszych zdj璚iach g鏎a jest rzeczywi軼ie ja郾iejsza, d馧 bardziej rudy to jeszcze sobie wyr闚nasz. A farby zazwyczaj robi si na 6% to za niski oxy nie by, chyba, 瞠 chcesz rozja郾i naturalne to wtedy 9%. A jak si sprawdzi dekoloryzator z Elgonu? Tzn. kolor widzia豉m, bo wklei豉, ale chodzi mi o Twoje odczucia, bo czasem kto potrzebuje takich info.
Stary 2011-07-13, 22:00   #754
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Zyta, jest naprawde baardzo naturalnie
Ty masz zloto na koncowkach, ja nadal rudosc

Shade, ciesze sie, ze henna Ci sluzy ostatnio coraz wiecej nad nia mysle

tylko, ze ja z koncowkami ju znie walcze, po pierwsz enie chce mi sie, po drugie szkod ami wlosow... tonuje tylko gore fioletem i to tez w innej proporcji niz 1:5, tylko tak 1:3 badz 1:4, zalezy... trzymam 15min i naprawde rpzez pierwszym tydzien mega chlodno jest, taka biala poswiata ahhh obecne zdjecia to 5mycie

2zdjecie najbardziej oddaje kolor w sloncu, wlasnie tak wyglada, w pomieszczneiu jest troche ciemniej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 240SSCAM19.jpg (92,3 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC11761.jpg (67,4 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC11762.jpg (42,4 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 240SSCAM20.jpg (109,1 KB, 73 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-14, 06:01   #755
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Nocti, wyszlo naprawde niezle! Przy tym poziomie, jak Ci beda wlosy wchodzic w zloto, to mozesz moim zdaniem sprobowac szamponu typu L'Oreal Silver.
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-14, 07:44   #756
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
...
tylko, ze ja z koncowkami ju znie walcze, po pierwsz enie chce mi sie, po drugie szkod ami wlosow... tonuje tylko gore fioletem i to tez w innej proporcji niz 1:5, tylko tak 1:3 badz 1:4, zalezy... trzymam 15min i naprawde rpzez pierwszym tydzien mega chlodno jest, taka biala poswiata ahhh obecne zdjecia to 5mycie

2zdjecie najbardziej oddaje kolor w sloncu, wlasnie tak wyglada, w pomieszczneiu jest troche ciemniej
Hej! Widz, 瞠 fiolet wyr闚na Ci kolor na ca這軼i( na tym potr鎩nym zdj璚iu wygl康aj jednolicie i troch w fiolet uciekaj). Bo gdyby zrobi豉 niebieskim, to r騜ni造 by si ko鎍闚ki?
W s這鎍u troch jest tam jaki tycjan, czy jak zwa tak zwa, ale nawet dobrze Ci w takim ciep造m kolorze. A co z odrostem, nie wychodzi ciemniejszy ni reszta?
Ojej, to a tak zimno, 瞠 bia造 refleks????
A mo瞠 zr鏏 dekolor tak jak nocti? bo kiedy robi豉 tamten? No chyba, 瞠 si w這sy niszczy, to nie , ale tak na nowo sobie zrobi ca這嗆....kusz帷e, tym bardziej po wygl康zie w這s闚 nocti, ale Ona robi豉 te 0.00 wi璚 dodatkowo jej rozja郾i這....
Stary 2011-07-14, 10:28   #757
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Hej! Widz, 瞠 fiolet wyr闚na Ci kolor na ca這軼i( na tym potr鎩nym zdj璚iu wygl康aj jednolicie i troch w fiolet uciekaj). Bo gdyby zrobi豉 niebieskim, to r騜ni造 by si ko鎍闚ki?
W s這鎍u troch jest tam jaki tycjan, czy jak zwa tak zwa, ale nawet dobrze Ci w takim ciep造m kolorze. A co z odrostem, nie wychodzi ciemniejszy ni reszta?
Ojej, to a tak zimno, 瞠 bia造 refleks????
A mo瞠 zr鏏 dekolor tak jak nocti? bo kiedy robi豉 tamten? No chyba, 瞠 si w這sy niszczy, to nie , ale tak na nowo sobie zrobi ca這嗆....kusz帷e, tym bardziej po wygl康zie w這s闚 nocti, ale Ona robi豉 te 0.00 wi璚 dodatkowo jej rozja郾i這....

robilam sam odrost tylko, dolu nic nie ruszalam, tylko ostatnie 3-5min zrobilam malaksowanie na calosc i juz
wiem, ze gdybym dol zmieszlaa z niebieskim to by zapewne pomoglo, ale zrobie to dopiero jak kupie oxy 6%, bo wreszcie swoja 2,8% wykonczylam

przez pierwsze 3mycia czulam sie wrecz siwa wiec, az takiego popielu nie chce

z dekorem musze przeczytac i pomyslec, bo wlosy juz sa o niebo lepszym stanie, a ostatnio robilam w listopadzie 2009, a ze mi wlosy wolna rosna to tak jest... no i nie wiem jakbym miala tez go nalozyc, bo na gore bym nie chciala i jak tu samej sobie poradzic
Stary 2011-07-14, 21:10   #758
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

robilam sam odrost tylko, dolu nic nie ruszalam, tylko ostatnie 3-5min zrobilam malaksowanie na calosc i juz
wiem, ze gdybym dol zmieszlaa z niebieskim to by zapewne pomoglo, ale zrobie to dopiero jak kupie oxy 6%, bo wreszcie swoja 2,8% wykonczylam

przez pierwsze 3mycia czulam sie wrecz siwa wiec, az takiego popielu nie chce

z dekorem musze przeczytac i pomyslec, bo wlosy juz sa o niebo lepszym stanie, a ostatnio robilam w listopadzie 2009, a ze mi wlosy wolna rosna to tak jest... no i nie wiem jakbym miala tez go nalozyc, bo na gore bym nie chciala i jak tu samej sobie poradzic
Ja mia豉m ma my郵i m闚i望 " bo gdyby zrobi豉 niebieskim, to r騜ni造 by si ko鎍闚ki", 瞠 jak na g鏎 na這篡sz niebieski to wyjdzie neutranny zimny br您, a ko鎍闚ki zostan fioletowe i w豉郾ie b璠 si r騜ni造 od g鏎y. (Na d馧 niebieski nie!!!, tam seledyn, czy nawet 鄴速awy by si zda, do wybicia tego fioletu, bo bardziej fioletowe, ni czerwone terazs, nie?
A to 豉dnie jak na 3-5 minut emulgowania si ujednolici造
A z dekolorem to masz na 鈍ie穎 nocti robi豉, to wypytaj, No tak tylko na d馧, bo z g鏎 sobie jako poradzisz, we幟iesz w obroty 6% i b璠zie ok
Mojej 6% w豉郾ie mija rok a mam jeszcze z p馧, ....i jeszcze troch potonuj mam nadziej
Stary 2011-07-19, 09:32   #759
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 465

I jak tam zimnusie br您usie?

Pisa豉m w豉郾ie w w徠ku hennowym, 瞠 co mnie henna przestaje lubi. Nie umiem zafarbowa jednolicie odrostu
Ci庵le jest ja郾iejszy ni reszta w這s闚.
Pami皻am, 瞠 wcze郾iejsze farbowania ciemnym br您em + indygo dawa造 fajny, zimny, nasycony kolor a teraz to ju nie dzia豉!

W kropce jestemmmmm..........
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-19, 10:30   #760
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ja mia豉m ma my郵i m闚i望 " bo gdyby zrobi豉 niebieskim, to r騜ni造 by si ko鎍闚ki", 瞠 jak na g鏎 na這篡sz niebieski to wyjdzie neutranny zimny br您, a ko鎍闚ki zostan fioletowe i w豉郾ie b璠 si r騜ni造 od g鏎y. (Na d馧 niebieski nie!!!, tam seledyn, czy nawet 鄴速awy by si zda, do wybicia tego fioletu, bo bardziej fioletowe, ni czerwone terazs, nie?
A to 豉dnie jak na 3-5 minut emulgowania si ujednolici造
A z dekolorem to masz na 鈍ie穎 nocti robi豉, to wypytaj, No tak tylko na d馧, bo z g鏎 sobie jako poradzisz, we幟iesz w obroty 6% i b璠zie ok
Mojej 6% w豉郾ie mija rok a mam jeszcze z p馧, ....i jeszcze troch potonuj mam nadziej
aaaa, ale ja i tak na gore dalam wiecej niebieskiego niz czerwonego
dol wydaje sie taki posredni miedzy czerwienia, a fioletem, za chiny nie potrafie go okreslic moze to ten baklazan znowu ale nie ma juz takiej przepasci i poziomy sie zrownaly bardziej niz pryz pierwszym mixowaniu

ale od tego slonca tak szybko mi jasnieja
a nie mam kiedy wybrac sie po oxy... a tutaj wyjazd w week nad jezioro, to nie ma sensu robic nic,jak sie spluka w wodzie...

ehhh duzo zabawy z tymi wlosami

ja swoja oxy uzywalam ponad rok, pamietalam o szczelnym i szybkim zamykaniu i jakos nie zauwazylam roznicy

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
I jak tam zimnusie br您usie?

Pisa豉m w豉郾ie w w徠ku hennowym, 瞠 co mnie henna przestaje lubi. Nie umiem zafarbowa jednolicie odrostu
Ci庵le jest ja郾iejszy ni reszta w這s闚.
Pami皻am, 瞠 wcze郾iejsze farbowania ciemnym br您em + indygo dawa造 fajny, zimny, nasycony kolor a teraz to ju nie dzia豉!

W kropce jestemmmmm..........
przed ostatnim mixem, tak mnie kusila henna gdyby nie to, ze mialam tak daleko do odebrania henny, to zapewne bym kupila i tez bym byla juz zahennowana, ale ciesze sie, ze tego nie zrobilam, bo ostatnie farbowanie dalo mi nadzieje, ze moge miec wlosy jakie chce i jest nadzieja, na porzucenie farbowania do 40stki
Stary 2011-07-19, 16:16   #761
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
....ehhh duzo zabawy z tymi wlosami
Ale sobie pomy郵, 瞠 pod tonowaniem rosn Twoje naturalne!!! To warto si m璚zy, zeszt co tam raz na 2 tygodnie, czy miesi帷 mo積a si 30 mimut pom璚zy. To m闚isz do 40-stki? 鄉ia si, czy p豉ka ?
A nie szybciej samo dojdzie do Ciebie oxy z zakupu przez internet, chyba, 瞠 w jakim sklepie masz naprawd tanio, bo u mnie si bardziej op豉ca przez neta.
..Ja Ci dam hennn
shade - to si porobi這 , powodzenia i wytrwa這軼i 篡cz

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-19 o 16:18
Stary 2011-07-20, 10:03   #762
shandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

alez Wy tu obcykane jestescie dziewczyny
Mam do Was pytanie.. Farbuje swoje wlosy MATRIXEM socolor 7M (medium blond mocha) na 4% bardzo podoba mi sie ten odcien przy sztucznym oswietleniu,ale na sloncu tragedia...zdawalam sobie z tego sprawe bo to w koncu mokka,ale moze podsuniecie mi jakis sposob jak moglabym go troszke ochlodzic i pozbyc sie tych rudych refleksow?? Bede wdzieczna za kazda wskazowke zastanawialam sie tez czy nie uzyc do tego aktywatora 3% albo mniej,beda wtedy troche ciemniejsze? To by bylo mi na reke bo odrost mam troszeczke ciemniejszy
shandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-20, 18:51   #763
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez shandi Poka wiadomo嗆
alez Wy tu obcykane jestescie dziewczyny
Mam do Was pytanie.. Farbuje swoje wlosy MATRIXEM socolor 7M (medium blond mocha) na 4% bardzo podoba mi sie ten odcien przy sztucznym oswietleniu,ale na sloncu tragedia...zdawalam sobie z tego sprawe bo to w koncu mokka,ale moze podsuniecie mi jakis sposob jak moglabym go troszke ochlodzic i pozbyc sie tych rudych refleksow?? Bede wdzieczna za kazda wskazowke zastanawialam sie tez czy nie uzyc do tego aktywatora 3% albo mniej,beda wtedy troche ciemniejsze? To by bylo mi na reke bo odrost mam troszeczke ciemniejszy
Najlepszym sposobem by這by dokupienie mixtonu niebieskiego z tej samej firmy, zneutralizuje rudy i och這dzi. Dodaje si go ok 1-2cm/30g farby (tej7M) +oxy. Mo瞠sz te robi tonowanie samym mixem i oxy na 3% ale po dw鏂h myciach zn闚 wyjdzie
Mocha pewnie wychodzi ciep豉 bo to og鏊nie ciep造 br您, a mo瞠sz jeszcze spr鏏owa pomiesza p馧 na p馧 twoj farb z popielem lub per陰 na tym samy poziomie np 7A -ash(popiel/niebieski) lub 7P -pearl (per豉)

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-20 o 19:55
Stary 2011-07-20, 22:30   #764
shandi
Raczkowanie

dziekuje slicznie za wskazowke i szybka odpowiedz zyta mam nadzieje,ze sie uda i odcien bedzie chlodniejszy
Stary 2011-07-21, 11:26   #765
caate
Zakorzenienie

GG do caate

minely 3tyg, wiec od nowa trzeba tonowa

dodaje zdjecia przed, jak zakupie oxy 6% to dodam po...
umie ktos okreslic kolor koncowek?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12030.jpg (140,8 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12031.jpg (164,7 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12032.jpg (76,8 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12033.jpg (141,5 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12034.jpg (128,1 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12040.jpg (88,7 KB, 33 za豉dowa)
Stary 2011-07-21, 12:07   #766
seige
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

Witam wszystkie kobitki!

Chc帷 uzyska zimny popielaty ciemny blond na w這sach po wielu koloryzacjach 鈔ednimi i jasnymi blondami oraz ostatnio pasemkach zastosowa豉m na mojej g這wie we wtorek Majirel 7.0 dla napigmentowania, a na to 7.1 ciemny blond popielaty z oxy 3% Wysz造 mi w這sy miejscami bure, a miejscami praktycznie czarne (trzyma豉m na ca造ch w這sach 30 minut). Dzisiaj rano je umy豉m i teraz mam w這sy czarno -buro - zielone W sobot wesele............ !!! Czym mam je wyr闚na, 瞠by zielony pokry a jednocze郾ie ich nie przyciemnia - czy poziom 7 z Goldwella na oxy 3% uratuje mnie chocia瘺y na ten weekend? I jaki ton zneutralizuje mi to zielone-bure co? W sobot b璠 u fryzjera i przed uczesaniem weselnym b璠zie musia mnie ratowa. Chc colorans i chc oxy3% 瞠by mi to potem schodzi這 w razie uzyskania zbyt ciemnego koloru. Wcze郾iej my郵a豉m nad 7SB z 7A ale po uzyskaniu tej okrutnej zielonkawo軼i pewnie popiel nie da sobie z tym rady... Boshhh jestem w za豉mce, pom騜cie prosz

Zapuszczam w這ski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzie
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-21, 16:39   #767
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
dziekuje slicznie za wskazowke i szybka odpowiedz zyta mam nadzieje,ze sie uda i odcien bedzie chlodniejszy
Jeszcze dopisz, 瞠 7.1 jest popielaty (niebieski) (Uwaga bo czaseam 7.11 to ju ziele, pommo, 瞠 si nazywa popielen) a Per豉 to cz瘰to 2 po przecinku (np. 7.2), wi璚 sprawd sobie na palecie oznaczenia i dzia陰j

caate - ot rebus zada豉, poczekam na typy innych, ale mi to wiesz pod jakie warzywo podchodzi (Nie pami皻am co Ci tak rozj郾i這 do rudego? Normalnie tak jak w instrukcji trzyma豉 na 6%?)
Tak si zastanawiam...ja natur z 6% nak豉dam i odrazu emulguj, to my郵, 瞠 jak si rozcie鎍zy to b璠zie dobra ta 6% dla Ciebie, nie? Bo jak 3% emulgujesz to wychodzi ju ca趾iem s豉bizna. A masz jeszcze mixy? Ty samymi mixami tonujesz, czy z farb, bo ju si pogubi豉m...

seige - wygl康asz jak wygl康asz dawaj fotk i mo瞠 jeszcze masz jak捷 przed farbownaiem? Je郵i mia陰 z這ty/鄴速y refleks, to normalne, 瞠 Ci wysz這 zielono, bo 鄴速y + niebieski(bo to popiel) = zielony.
Przyda by si teraz dla neutralizacji czerwony. Mo瞠 dziwnie to zabrzmi, ale mo瞠sz koncentrat pomidorowy na這篡 na zielone pasemko (gdzie od spodu) i spradzi jakie czary mary wychodz, jak chcesz farb, to co z czerwieni (wy窺zy poziom np.8), lub mixton czerwony, bo zielony+czerwony = neutralny br您, tyle, 瞠 nie wiem czy Ci to nie przyciemni, a w sumie wiem, 瞠 o p馧 tonu ma pewno. Mo瞠sz sobie zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 z sody czyszczonej, szamponu i wody, ale musisz mie dobr od篡wk (bo w這sy s po tym pono b. szorstie, bo si 逝ski otwieraj) i na koniec do miski nala 造磬 octu, dope軟i wod i na samym ko鎍u ju po sp逝kaniu od篡wki zamoczy w這sy, 瞠by si 逝ski pozamyka造. Daj zna co jak i obfo si, powodzenia
Stary 2011-07-21, 17:24   #768
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Jeszcze dopisz, 瞠 7.1 jest popielaty (niebieski) (Uwaga bo czaseam 7.11 to ju ziele, pommo, 瞠 si nazywa popielen) a Per豉 to cz瘰to 2 po przecinku (np. 7.2), wi璚 sprawd sobie na palecie oznaczenia i dzia陰j

caate - ot rebus zada豉, poczekam na typy innych, ale mi to wiesz pod jakie warzywo podchodzi (Nie pami皻am co Ci tak rozj郾i這 do rudego? Normalnie tak jak w instrukcji trzyma豉 na 6%?)
Tak si zastanawiam...ja natur z 6% nak豉dam i odrazu emulguj, to my郵, 瞠 jak si rozcie鎍zy to b璠zie dobra ta 6% dla Ciebie, nie? Bo jak 3% emulgujesz to wychodzi ju ca趾iem s豉bizna. A masz jeszcze mixy? Ty samymi mixami tonujesz, czy z farb, bo ju si pogubi豉m...

seige - wygl康asz jak wygl康asz dawaj fotk i mo瞠 jeszcze masz jak捷 przed farbownaiem? Je郵i mia陰 z這ty/鄴速y refleks, to normalne, 瞠 Ci wysz這 zielono, bo 鄴速y + niebieski(bo to popiel) = zielony.
Przyda by si teraz dla neutralizacji czerwony. Mo瞠 dziwnie to zabrzmi, ale mo瞠sz koncentrat pomidorowy na這篡 na zielone pasemko (gdzie od spodu) i spradzi jakie czary mary wychodz, jak chcesz farb, to co z czerwieni (wy窺zy poziom np.8), lub mixton czerwony, bo zielony+czerwony = neutralny br您, tyle, 瞠 nie wiem czy Ci to nie przyciemni, a w sumie wiem, 瞠 o p馧 tonu ma pewno. Mo瞠sz sobie zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 z sody czyszczonej, szamponu i wody, ale musisz mie dobr od篡wk (bo w這sy s po tym pono b. szorstie, bo si 逝ski otwieraj) i na koniec do miski nala 造磬 octu, dope軟i wod i na samym ko鎍u ju po sp逝kaniu od篡wki zamoczy w這sy, 瞠by si 逝ski pozamyka造. Daj zna co jak i obfo si, powodzenia
to mi zrobil chantal 7.0

tonuje samymi mixami i mam ich trooche jeszcze tak na 2-3uzycia
zawsze robilam na tej niecalej 3%. mi to ten na baklazan wyglada, albo jakiegos buraka
Stary 2011-07-21, 17:38   #769
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
to mi zrobil chantal 7.0

tonuje samymi mixami i mam ich trooche jeszcze tak na 2-3uzycia
zawsze robilam na tej niecalej 3%. mi to ten na baklazan wyglada, albo jakiegos buraka
Ach no tak ,pami皻am, za jasny by, ale nie powiem..... wyszed tak samo jak na palecie co? Widz jak ta Twoja ikonka klnie jak szewc
Ja obstawia豉m bak豉瘸n, ale burak te przelecia mi przez my郵.
6% b璠zie dobra, ale nie do d逝giego trzymania wiesz...bo rozja郾i odrost jak b璠zie zad逝go.
Nawet na d逝go Ci wystarczy ten mix, nie? kiedy go kupi豉 pami皻asz?
Stary 2011-07-21, 18:50   #770
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ach no tak ,pami皻am, za jasny by, ale nie powiem..... wyszed tak samo jak na palecie co? Widz jak ta Twoja ikonka klnie jak szewc
Ja obstawia豉m bak豉瘸n, ale burak te przelecia mi przez my郵.
6% b璠zie dobra, ale nie do d逝giego trzymania wiesz...bo rozja郾i odrost jak b璠zie zad逝go.
Nawet na d逝go Ci wystarczy ten mix, nie? kiedy go kupi豉 pami皻asz?
hhahaa, no "" powiedziala co wiedziala

kurcze bo ja na 3% trzymam tak 15-20min i jest meeega ciemno jak dla mnie, tak jak ostatnio wstawialam zdjecia, tzn w sloncu wiadomo jest jasniej

to sa duze tuby po 120, a kupilam je hm w marcu? nie pamietam, wtedy co Ci tak trulam z kolami barw
Stary 2011-07-22, 11:40   #771
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 721

Zaraz wyrzuc komputer przez okno! Siedz nad farbami goldwell colorance X czasu i nadal nie wiem, co mam kupi. Z tego, co pami皻am, kiedy robi豉m 6BS i chyba by豉m zadowolona, nie wiem, czy go powtarza, czy kupi innego. My郵 jeszcze nad: 6MB 鈔edni nefrytowy br您( kt鏎a Wiza瘸nka nim robi豉 i podoba mi si efekt na zdj璚iach), 5NBP jasny br您 z refleksem opalu (tylko nie wiem, o co chodzi z tym opalem), 8BA 鈔edni przydymiony be , 5BP wyrafinowany per這wy 鈔edni br您...

Stary 2011-07-22, 12:03   #772
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez aklina Poka wiadomo嗆
Zaraz wyrzuc komputer przez okno! Siedz nad farbami goldwell colorance X czasu i nadal nie wiem, co mam kupi. Z tego, co pami皻am, kiedy robi豉m 6BS i chyba by豉m zadowolona, nie wiem, czy go powtarza, czy kupi innego. My郵 jeszcze nad: 6MB 鈔edni nefrytowy br您( kt鏎a Wiza瘸nka nim robi豉 i podoba mi si efekt na zdj璚iach), 5NBP jasny br您 z refleksem opalu (tylko nie wiem, o co chodzi z tym opalem), 8BA 鈔edni przydymiony be , 5BP wyrafinowany per這wy 鈔edni br您...

swego czasu polowalam na 6MB, juz sama nie wiem czy go mialam, sama sie juz gubie
ale pamietam, ze komus pieknie ochlodzil i bylam nim zachwycona!
Stary 2011-07-22, 16:14   #773
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Nefryt to ziele wi璚 jak chcesz si pozby czerwonych refleks闚 to jak najbardziej.
Opal to zazwyczaj fiolet, to jak nie chcesz 鄴販i lub z這tka. Ale nie wiem dlaczego ma oznaczenie P bo cz瘰to P to per豉, czyli neutralizator rudego na ja郾iejszych poziomach, jak one si oryginalnie nazywaj po angielsku (chodzi mi o rozszyfrowanie skr鏒u NBP)
Be zazwyczaj wychdzi ciep這, be穎wo-z這to.

Wszystko zale篡 od tego co masz na g這wie i jakiego efektu oczekujesz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
hhahaa, no "" powiedziala co wiedziala

kurcze bo ja na 3% trzymam tak 15-20min i jest meeega ciemno jak dla mnie, tak jak ostatnio wstawialam zdjecia, tzn w sloncu wiadomo jest jasniej

to sa duze tuby po 120, a kupilam je hm w marcu? nie pamietam, wtedy co Ci tak trulam z kolami barw
przeoczy豉m twojego posta . Nie幢e s wydajne...4 miechy przy farbownaiu raz na 3/4 tygodnie. Oszcz璠no嗆 niesamowita, ja puki nie pojawi si drugi i trzeci ...i pi耩dziesi徠y siwy w這s...bo jednego ju widzia豉m to b璠 jecha mixami (farb nie musz u篡wa, a przy siwkach to niezb璠ne ale sobie natur zrobie, bo ju wiem) Catte, czujesz.....za 30 lat b璠ziemy pisa, jaki % siwizny mamy i co po這篡...o jeny, jakie 30? jak ju prawie 30, to za jakie 10/15 jak dobrze p鎩dzie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-22 o 16:16
Stary 2011-07-22, 17:50   #774
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Opal to zazwyczaj fiolet, to jak nie chcesz 鄴販i lub z這tka. Ale nie wiem dlaczego ma oznaczenie P bo cz瘰to P to per豉, czyli neutralizator rudego na ja郾iejszych poziomach, jak one si oryginalnie nazywaj po angielsku (chodzi mi o rozszyfrowanie skr鏒u NBP)

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

przeoczy豉m twojego posta . Nie幢e s wydajne...4 miechy przy farbownaiu raz na 3/4 tygodnie. Oszcz璠no嗆 niesamowita, ja puki nie pojawi si drugi i trzeci ...i pi耩dziesi徠y siwy w這s...bo jednego ju widzia豉m to b璠 jecha mixami (farb nie musz u篡wa, a przy siwkach to niezb璠ne ale sobie natur zrobie, bo ju wiem) Catte, czujesz.....za 30 lat b璠ziemy pisa, jaki % siwizny mamy i co po這篡...o jeny, jakie 30? jak ju prawie 30, to za jakie 10/15 jak dobrze p鎩dzie
ja to patrzac na geny, to moge juz za 10lat miec siwki
wiec szybciej niech rosna, bo musze nacieszyc sie naturalnymi

czyli radzisz kupic mi 6%?
i na konce zrobic seledyn, na gore bardziej niebieski fiolet
Stary 2011-07-22, 18:34   #775
shandi
Raczkowanie

Cytat:
w palecie goldwell NB to NEUTRALS, a P - violet/no brown
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PM-swatch-chart-full-size.jpg (107,6 KB, 42 za豉dowa)
Stary 2011-07-22, 19:12   #776
shandi
Raczkowanie

Smile Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

[QUOTE=alez Wy tu obcykane jestescie dziewczyny
Mam do Was pytanie.. Farbuje swoje wlosy MATRIXEM socolor 7M (medium blond mocha) na 4% bardzo podoba mi sie ten odcien przy sztucznym oswietleniu,ale na sloncu tragedia...zdawalam sobie z tego sprawe bo to w koncu mokka,ale moze podsuniecie mi jakis sposob jak moglabym go troszke ochlodzic i pozbyc sie tych rudych refleksow?? Bede wdzieczna za kazda wskazowke zastanawialam sie tez czy nie uzyc do tego aktywatora 3% albo mniej,beda wtedy troche ciemniejsze? To by bylo mi na reke bo odrost mam troszeczke ciemniejszy[/QUOTE]

Cytat:
Najlepszym sposobem by這by dokupienie mixtonu niebieskiego z tej samej firmy, zneutralizuje rudy i och這dzi. Dodaje si go ok 1-2cm/30g farby (tej7M) +oxy. Mo瞠sz te robi tonowanie samym mixem i oxy na 3% ale po dw鏂h myciach zn闚 wyjdzie
Mocha pewnie wychodzi ciep豉 bo to og鏊nie ciep造 br您, a mo瞠sz jeszcze spr鏏owa pomiesza p馧 na p馧 twoj farb z popielem lub per陰 na tym samy poziomie np 7A -ash(popiel/niebieski) lub 7P -pearl (per豉)
wiec tak...kupilam Welle koleston 7/0 medium blonde i 0/88 intense pearl tez koleston. i teraz nie wiem czy wymieszac 0/88 z ta moja mokka 7M czy moze z tym blondem 7/0 ???? boje sie,ze ten 0/7 moze mi wyjsc zbyt jasny..
dolaczam fotki moich wlosow, moze cos poradzicie
PS.w rzeczywistoci kolor jest bardziej intensywny niz na fotkach
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (90,7 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (93,1 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (103,0 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (153,7 KB, 19 za豉dowa)
Stary 2011-07-22, 22:01   #777
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
w palecie goldwell NB to NEUTRALS, a P - violet/no brown
tam na g鏎ze nad napisem NEUTRAL jest male鎥imi literami napisane neutral beiges - czyli neutralne be瞠, wi璚 ciep貫.
P-violet/no brown - fiolet bez br您u, czyli raczej och豉dza olor
Cytat:
wiec tak...kupilam Welle koleston 7/0 medium blonde i 0/88 intense pearl tez koleston. i teraz nie wiem czy wymieszac 0/88 z ta moja mokka 7M czy moze z tym blondem 7/0 ???? boje sie,ze ten 0/7 moze mi wyjsc zbyt jasny..
dolaczam fotki moich wlosow, moze cos poradzicie
PS.w rzeczywistoci kolor jest bardziej intensywny niz na fotkach
Pod 瘸dnym pozorem nie mieszaj mixa.088 z Welii z L'orealem matrixem, bo to przecie 2 r騜ne firmy!!! Miesza si mixy z tej samej firmy co farba.
A Ty masz utleniane w這sy???jako na poziom 8 czy 9 mi wygl康aj? bo w rozja郾ianych w這s wytrawiony nie ma pigmentu no i w豉郾ie farba nie ma si czego chwyci. I dobrze, 瞠 kupi豉 7.0, tylko zastanawiam si, bo jak masz refleks z這ty to niebieski mix 0.88 + z這to/鄴速y = zielony (a tego chyba nie chcesz), a je郵i masz rudy refleks to rudy + niebieski = neutralny br您. Uwaga nie dawaj mixu do mieszanki wi璚ej ni 2cm wyci郾i皻ej glisty (z tubki). Mixton przyciemnia ok 1 ton wi璚 za jasno chyba nie b璠zie, nawet si zastanawiam, czy nie b璠zie za ciemno. Ja zawsze robi pr鏏 na pasemku gdzie od spodu gdzie nie wida. Ten koleston na jakiej wodzie si robi? chyba na 4%, nie? to dobrze, bo nie rozja郾i Ci odrostu

caate - "czyli radzisz kupic mi 6%?
i na ko鎍e zrobi seledyn, na gore bardziej niebieski fiolet" tak, w sumie na g鏎 tego fioletu to ma這, tylko na odrost uwaga! A jak to potem zmalaksowa? ot zagwozdka,...chyba na raty???
Stary 2011-07-22, 22:02   #778
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 721

Cytat:

zyta82 - znowu Ci dzi瘯uj za pomoc!

Nie wytrzyma豉m i zrobi豉m sobie dzisiaj mixtonem 088 z Welli na wodzie 3 z 6% w bli瞠 nieokre郵onych proporcjach... Na razie mam czer, ale ostatnio super si wymywa這.
Co do goldwell闚, na g這wie mai豉m taki typowy 鈔edni br您, bez czerwieni (chocia mo瞠 troch...), bardziej ju bym go rudawym nazwa豉. To chyba wezm 6MB i mo瞠 5BP
Stary 2011-07-23, 09:22   #779
Maria2008
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do Maria2008

Cytat:

Nie wytrzyma豉m i zrobi豉m sobie dzisiaj mixtonem 088 z Welli na wodzie 3 z 6% w bli瞠 nieokre郵onych proporcjach... Na razie mam czer, ale ostatnio super si wymywa這.
Co do goldwell闚, na g這wie mai豉m taki typowy 鈔edni br您, bez czerwieni (chocia mo瞠 troch...), bardziej ju bym go rudawym nazwa豉. To chyba wezm 6MB i mo瞠 5BP

W takim razie pisze jeszcze raz i przepraszam, ale wiadomo嗆 by豉 pisana szybko, poniewa dziecko mi zacze這 marudzi i nie mog豉m si skupi.

Od jakiego czasu nasz這 mnie na zimne br您y. Dwa miesi帷e temu farbowa豉m goldwellem 5BP, niestety nie by豉m z tego koloru zadowolona, poniewa kolor szybko mi si spra.
Wi璚 zafarbowa豉m tym razem 6MB zdj璚ia s poni瞠j:

Nie wiem co mam zrobi 瞠by wyszed mi zimny br您 zawsze widze te rudo軼i
Kiedy farbowa豉m goldwellem 4N lub 3 N mia豉m w tedy ciemne. Teraz chce zmieni, ale jak narazie mi to nie wychodzi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0099.jpg (231,7 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0098.jpg (125,7 KB, 49 za豉dowa)

Edytowane przez Maria2008
Czas edycji: 2011-07-23 o 14:09
Maria2008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-23, 13:17   #780
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

Jak troszk pomog豉m to si ciesz
Je郵i b璠 si na rudo wyp逝kiwa to radz bardzie 5BP wyrafinowany (per這wy 鈔edni br您) bo wygooglowa豉m nefryt i pokaza這 mi zielone kamienie, wi璚 wydaje mi si, 瞠 6MB mo瞠 by zielone (nadaje si do neutralizacji czerwieni) . Ale poczekaj niech si sp逝cze mix 0.88. ile da豉 mixu a ile utleniacza??? i dawaj fotki, bo takie doradzanie na oko to wiesz......

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Poka wiadomo嗆
zyta82 jak tylko zrobisz w這ski to wklej zdj璚ie. Ja robi豉m 5BP tylko nie mam zdj璚ia 瞠by wklei ale wyszed mi 豉dny. Teraz mam na g這wie 5MB jak poszukam zdj璚ie to wkleje
Niestety mam rudo軼i na bokach mo瞠 幢e zafarbowa豉m. Zobaczymy co b璠zie potem.
To chyba do akliny mia這 by, a nie do mnie .
A co mia豉 wcze郾iej na g這wie, 瞠 po這篡豉 ten 5MB??? no i fotk prosz.
Troch chaotycznie ta wiadomo嗆 napisana i ci篹ko si po豉pa o co chodzi???
5BP Ci si sp逝ka, ale by 豉dny, a ...
"Teraz mam na g這wie 5MB jak poszukam zdj璚ie to wklej"
...nie kumam.....te fotki to s po jakiej w ko鎍u farbie? Edytuj wiadomo嗆 i napisz prosz jeszcze raz co i jak bo si pogubi豉m, sorki
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.