Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-07-23, 14:46   #781
shandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
tam na g鏎ze nad napisem NEUTRAL jest male鎥imi literami napisane neutral beiges - czyli neutralne be瞠, wi璚 ciep貫.
P-violet/no brown - fiolet bez br您u, czyli raczej och豉dza olor

Pod 瘸dnym pozorem nie mieszaj mixa.088 z Welii z L'orealem matrixem, bo to przecie 2 r騜ne firmy!!! Miesza si mixy z tej samej firmy co farba.
A Ty masz utleniane w這sy???jako na poziom 8 czy 9 mi wygl康aj? bo w rozja郾ianych w這s wytrawiony nie ma pigmentu no i w豉郾ie farba nie ma si czego chwyci. I dobrze, 瞠 kupi豉 7.0, tylko zastanawiam si, bo jak masz refleks z這ty to niebieski mix 0.88 + z這to/鄴速y = zielony (a tego chyba nie chcesz), a je郵i masz rudy refleks to rudy + niebieski = neutralny br您. Uwaga nie dawaj mixu do mieszanki wi璚ej ni 2cm wyci郾i皻ej glisty (z tubki). Mixton przyciemnia ok 1 ton wi璚 za jasno chyba nie b璠zie, nawet si zastanawiam, czy nie b璠zie za ciemno. Ja zawsze robi pr鏏 na pasemku gdzie od spodu gdzie nie wida. Ten koleston na jakiej wodzie si robi? chyba na 4%, nie? to dobrze, bo nie rozja郾i Ci odrostu

caate - "czyli radzisz kupic mi 6%?
i na ko鎍e zrobi seledyn, na gore bardziej niebieski fiolet" tak, w sumie na g鏎 tego fioletu to ma這, tylko na odrost uwaga! A jak to potem zmalaksowa? ot zagwozdka,...chyba na raty???
no racja...mieszac nie powinnam. Nie mam rozjasnionych wlosow, zwykle uzywam 4% do farby. refleks nam raczej bardziej rudy niz zloty. dodam troszke mniej niz 2cm mixu i zrobie na pasemku najpierw, zobaczymy co wyjdzie
shandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-23, 16:30   #782
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 719

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Poka wiadomo嗆

Od jakiego czasu nasz這 mnie na zimne br您y. Dwa miesi帷e temu farbowa豉m goldwellem 5BP, niestety nie by豉m z tego koloru zadowolona, poniewa kolor szybko mi si spra.
Wi璚 zafarbowa豉m tym razem 6MB zdj璚ia s poni瞠j:

Nie wiem co mam zrobi 瞠by wyszed mi zimny br您 zawsze widze te rudo軼i
Ten 6MB jest troch bordowy/br您owy ciep造? A z 5BP nie by豉 zadowolona tylko dlatego, 瞠 si szybko spra, czy og鏊nie kolor wyszed 鈔edni?

zyta82 - w豉郾ie nie wiem dok豉dnie jakie to by造 proporcje, mixu mia豉m troch mniej ni polowe tubki, a utleniaczy 3 buteleczki, kt鏎e si ko鎍zy造, wi璚 mo瞠 tak 3 do 1 wysz這 albo 4 do 1... Jak zacznie mi schodzi czer to porobi fotki!
Stary 2011-07-23, 17:23   #783
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
W takim razie pisze jeszcze raz i przepraszam, ale wiadomo嗆 by豉 pisana szybko, poniewa dziecko mi zacze這 marudzi i nie mog豉m si skupi.

Od jakiego czasu nasz這 mnie na zimne br您y. Dwa miesi帷e temu farbowa豉m goldwellem 5BP, niestety nie by豉m z tego koloru zadowolona, poniewa kolor szybko mi si spra.
Wi璚 zafarbowa豉m tym razem 6MB zdj璚ia s poni瞠j:

Nie wiem co mam zrobi 瞠by wyszed mi zimny br您 zawsze widze te rudo軼i
Kiedy farbowa豉m goldwellem 4N lub 3 N mia豉m w tedy ciemne. Teraz chce zmieni, ale jak narazie mi to nie wychodzi
No to teraz wiadomo, o co chodzi Ten 5BP (a wyszed Ci zimny po tej farbie?) m鏬 si szybko spra, bo pewnie robiony na s豉bszej wodzie ni 6%? Je郵i nie to takie s w豉郾ie goldwelle, mi tez po arbowaniu u fryzjera po 2 tygodniach wyp逝ka造 si na rudo (bo zimne pigmenty pono wyp逝kuj si pierwsze), taki ju urok farbowania w這s闚...niestetyJe郵i przeszkadzaj ci wci捫 rudo軼i zainwestuj w niebieski mixton, dzia豉 tu zasada neutralizowania kolor闚 na kole kolor闚, (naprzeciwleg貫 si neutralizuj). Zobacz ten post tu jest wszystko o tym napisane i na dole masz w PDF-ie wszystko o farbowaniu (kliknij tu #634) A widzisz Aklina napisa豉, 瞠 ten 6MB jest ciep造 wi璚 zn闚 b璠ziesz brn望 w rudy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka wiadomo嗆
Ten 6MB jest troch bordowy/br您owy ciep造? A z 5BP nie by豉 zadowolona tylko dlatego, 瞠 si szybko spra, czy og鏊nie kolor wyszed 鈔edni?

zyta82 - w豉郾ie nie wiem dok豉dnie jakie to by造 proporcje, mixu mia豉m troch mniej ni polowe tubki, a utleniaczy 3 buteleczki, kt鏎e si ko鎍zy造, wi璚 mo瞠 tak 3 do 1 wysz這 albo 4 do 1... Jak zacznie mi schodzi czer to porobi fotki!
Bo wg, mnie 1 cz窷 mixu : 5 cz窷ci oxydantu to ju jest du穎...A Ty prawie p馧 tubki

shandi- ale wiesz na 60cm wyci郾i皻ej z tubki glisty farby dajesz 2cm mixu, wi璚 proporcja ok 1:30 tego mixa, zacznij od mniejszych proporcji, jak b璠zie wychodzi rudy to dasz wi璚ej niebieskiego (nikt nie wyciska tak farby w glist, ale najlepiej obrazowo pokaza) Przepisowo jest napisane, 瞠 w poziomie 7 si dodaje 4cm mixu na 60cm farby i + oczywi軼ie oxy tak jak w instrukcji.
Mo瞠sz sobie te poczyta ten post 634 (na g鏎ze)
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-23, 21:43   #784
Maria2008
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do Maria2008

Cytat:
Napisane przez aklina Poka wiadomo嗆

Kolor 6MB da豉m zdj璚ia. Na g鏎ze mam zimny, a na bokach przebija mi rudy.
5BP wyszed podobnie ale ten mi si spra po 2tyg. Co zawsze na br您ach mia豉m odrost, tyle 瞠 to by kolor 3N.
Podobaj mi si oba kolory
Jak zafarbujesz tym 5BP to wklej fotki jestem ciekawa jak Tobie wyjdzie

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

[QUOTE=zyta82;28310322]No to teraz wiadomo, o co chodzi Ten 5BP (a wyszed Ci zimny po tej farbie?) m鏬 si szybko spra, bo pewnie robiony na s豉bszej wodzie ni 6%? Je郵i nie to takie s w豉郾ie goldwelle, mi tez po arbowaniu u fryzjera po 2 tygodniach wyp逝ka造 si na rudo (bo zimne pigmenty pono wyp逝kuj si pierwsze), taki ju urok farbowania w這s闚...niestetyJe郵i przeszkadzaj ci wci捫 rudo軼i zainwestuj w niebieski mixton, dzia豉 tu zasada neutralizowania kolor闚 na kole kolor闚, (naprzeciwleg貫 si neutralizuj). Zobacz ten post tu jest wszystko o tym napisane i na dole masz w PDF-ie wszystko o farbowaniu (kliknij tu #634) A widzisz Aklina napisa豉, 瞠 ten 6MB jest ciep造 wi璚 zn闚 b璠ziesz brn望 w rudy.

Tak wyszed zimny kolor tylko szybko zrudzia. Robi豉m tak jak napisa豉 na 3% wodzie.
Poczytam o farbowaniu mixtonami bo nawet nie wiem o co chodzi.
Dzi瘯i za podpowied tym razem spr鏏uje na 6% wodzie

Mam pytanie czy mixtony to tylko z londy? czy s te inne?

Edytowane przez Maria2008
Czas edycji: 2011-07-23 o 22:14
Maria2008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-23, 22:23   #785
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
.....
Robi豉m tak jak napisa豉 na 3% wodzie.
Poczytam o farbowaniu mixtonami bo nawet nie wiem o co chodzi.
Dzi瘯i za podpowied tym razem spr鏏uje na 6% wodzie

Mam pytanie czy mixtony to tylko z londy? czy s te inne?
Prawie ka盥a firma na mixtony w swojej palecie, jak zobaczysz niebieski, czerwony, 鄴速y, pomara鎍zowy to w豉郾ie to s mixy. ja u篡wam z Allwaves mam czerwony i niebieski i mieszam na fiolet, caate u篡wa z
Chantal Prosalon ma 3 podstawowe kolory i te czasem miesza w zale積o軼i jaki reflrks, te w sumie s najta雟ze i efekty po na這瞠niu z farb i6% oxy( i od razu spienieniu z ciep陰 wod, po 10 min. sp逝kujemy ) na 3 tygodnie do max miesi帷a spok鎩.
A co do 6% to nie k豉d na odrost , tzn. na堯 na d逝go嗆 a na ko鎍u na odrost, 瞠by nie rozja填i這. A... mi貫j lektury 篡cze
Stary 2011-07-24, 14:41   #786
Maria2008
Zadomowienie

GG do Maria2008

Zyta dzi瘯i Ci bardzo ju wiem o co chodzi
1 wrze郾ia ide do fryzjera poogl康am palete i zobacze mo瞠 co wykombinujemy razem
Stary 2011-07-24, 14:57   #787
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zyta dzi瘯i Ci bardzo ju wiem o co chodzi
1 wrze郾ia ide do fryzjera poogl康am palete i zobacze mo瞠 co wykombinujemy razem
Zdj璚ia palet masz w necie te.Je郵i nie masz 瘸dnej imprezy na kt鏎 potrzebne Ci w這sy od fryzjera to ja bym radzi豉 kupowanie przez internet i robi w domku. Ja p豉ci豉m rok temu 110 za farbowanie (goldwellem) i podci璚ie, ale, 瞠 nigdy nie by豉m zadowolona zacz窸am dr捫y temat farbowania i jestem bardziej zadowolona, ni z pracy "specjalisty" i p豉c 13z za farb + 12z oxy .A je郵i ju p鎩dziesz to fryzjerce nie m闚 o co chodzi, 瞠 si znasz , tylko j podpytaj tak jakby z ciekawo軼i (ja gram zawsze ciekawskiego g逝pa, w sumie teraz ju nie chodz farbowa, tylko podcina, ale info te wyci庵am ), co Ci k豉dzie .....i zapami皻aj, a potem b璠ziesz robi sobie to samo w domu.
Stary 2011-07-25, 09:40   #788
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cze嗆 mam okazj zam闚i od siostry z UK farb popielaty br您ik i zastanawiam si czy kt鏎a z Was mia豉 okazj testowa te odcienie? Clairol u nas nie ma ale Shwarzkopf jest tyle, 瞠 bez tego odcienia...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ash.jpg (36,6 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 562_01.jpg (30,6 KB, 28 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-25, 15:23   #789
aniula884
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Hej
A ja mam takie pytanie mam aktualnie po rozja郾ianiu rudo-czerwone refleksy bo schodzi豉m z czarnego koloru i po przewertowaniu wszystkich stron tego w徠ku kupi豉m Wella Color Touch 0.88 i 6.7 i teraz moje pytanie jest nastepujace czy po zmieszaniu tych farb niechciane refleksy sie zniweluja czy trzeba do tej mieszanki kupic nature czyli 6.0 zeby nie wyszly zielone wlosy ? Prosze tez o jakas rade co do proporcji, mam w這sy za 這patki aa i najwazniejsze czy mog do tego u篡 oksydanu 3% z firmy Leo ? i jeszcze jedna sprawa jak dodam ten mixton niebieski do farby to ile powinnam trzymac to na w這sach ? czy po prostu normalnie tak jak w instrucji trzeba trzymac ?

Edytowane przez aniula884
Czas edycji: 2011-07-25 o 15:27
aniula884 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-25, 16:50   #790
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka wiadomo嗆
Hej
A ja mam takie pytanie mam aktualnie po rozja郾ianiu rudo-czerwone refleksy bo schodzi豉m z czarnego koloru i po przewertowaniu wszystkich stron tego w徠ku kupi豉m Wella Color Touch 0.88 i 6.7 i teraz moje pytanie jest nastepujace czy po zmieszaniu tych farb niechciane refleksy sie zniweluja czy trzeba do tej mieszanki kupic nature czyli 6.0 zeby nie wyszly zielone wlosy ? Prosze tez o jakas rade co do proporcji, mam w這sy za 這patki aa i najwazniejsze czy mog do tego u篡 oksydanu 3% z firmy Leo ? i jeszcze jedna sprawa jak dodam ten mixton niebieski do farby to ile powinnam trzymac to na w這sach ? czy po prostu normalnie tak jak w instrucji trzeba trzymac ?
najlepiej, gdyby oksydant by tej samej marki, co farba

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-25, 17:00   #791
shandi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 mam okazj zam闚i od siostry z UK farb popielaty br您ik i zastanawiam si czy kt鏎a z Was mia豉 okazj testowa te odcienie? Clairol u nas nie ma ale Shwarzkopf jest tyle, 瞠 bez tego odcienia...
ja farbowalam ta CLAIROL 6A i na moich wlosach wyszlo bardzo ciemno. jesli chcesz mniej wiecej taki kolor jak na pudelku to ja kupilabym jasniejsza

Edytowane przez shandi
Czas edycji: 2011-07-25 o 17:02
Stary 2011-07-25, 17:31   #792
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shandi Poka wiadomo嗆
ja farbowalam ta CLAIROL 6A i na moich wlosach wyszlo bardzo ciemno. jesli chcesz mniej wiecej taki kolor jak na pudelku to ja kupilabym jasniejsza
A by chocia popielaty?

Stary 2011-07-25, 18:15   #793
shandi
Raczkowanie

kachula byl popielaty,ale bardzo szybko sie wyplukal i mialam czerwone refleksy. byc moze dlatego,ze pod spodem mialam cieply braz
Stary 2011-07-25, 18:23   #794
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
kachula byl popielaty,ale bardzo szybko sie wyplukal i mialam czerwone refleksy. byc moze dlatego,ze pod spodem mialam cieply braz
Mi chyba ciep造 nie pasuje i chce przej嗆 na ch這dny. Boje si aby tylko jaka ziele mi nie wysz豉. Bo ch這dny na ciep造 co kiedy s造sza豉m. Ale ciep造 zawsze kusi bo mam jeszcze w szafce dwie farby ciep貫go. Orzecha i kakao Ale teraz szukam ch這dnego i chyba w Polsce 瘸dna drogeryjna farba nie ma takich odcieni

Stary 2011-07-25, 19:56   #795
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

kupilam dzis 1l oxy 6% za 12,50 i ide mixowac
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-25, 20:32   #796
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m w Anglii robione na przemian pasemka blond (rozja郾iacz) i 4.0 Polly Color, jako 2 kosztowa陰, ale 3 lata temu, pi瘯ny popielaty by tylko ciemny (ale pasemka mi troch rozja郾ia造 t ciemno嗆, nie by這 瘸dnego ciep貫go pefleksu, tyle, 瞠 ja jak k豉d豉m t farb, to nie mia豉m 瘸dnych ciep造ch refleks闚, bo na blond pasemka by造 k豉dzione) i chyba jak b璠 w UK to sobie kupi, zaraz poszukam fotek i jak znajd to wklej.

aniula884- Je郵i s rozja郾ione bez pigmentu, to 瞠by si r闚nomiernie zafarbowa造 i farba nie sp造n窸a po pierwszym farbowaniu zrobi豉bym p馧 na p馧 6.7 z 7.0, bo mixton i tak Ci przyciemni o p馧 do 1 tonu. Skoro masz rudo/czerwone to przyda這 by si niebiesko zielony kolor po這篡. Je郵i masz wi璚ej rudych to niebieski je zakryje, ale mo瞠 wyj嗆 troch fioletowy, bo niebieski zneutralizuje rudy, a czerwie kt鏎ej nie zneutralizujesz po po陰czeniu si z niebieskim utworzy fioletow po鈍iat (refleks). Mo瞠sz miesza 6.7 z 0.88 tylko 0.88 daj tak jak pisa豉m ni瞠j na 60cm "glist" farby 6.7 daj 2 do 4 cm mixu 0.88.
Ja Color Touch robi豉m na Leo i by這 dobrze. Fryzjerka nam pisa豉, 瞠 mo積a u篡wa innego oxy ni farba.
Trzymaj tak jak w instrukcji, a na pewno nie d逝瞠j, cyba, 瞠 zauwa篡sz, 瞠 Ci odrost rozja郾ia, ale 4% jest s豉ba i raczej przyciemnia ni rozja郾ia.
Zele wychodzi rzeczywi軼ie jak sie po這篡 na ciep造 z這ty/鄴速y - zimny popielaty/niebieski, bo 鄴速y + niebieski = zielony.....mieszanie kolor闚 si k豉nia

Caate........no to ju si jutra nie mog doczeka jak b璠 suche, trzymam kciuki

Fotki po 4.0 Polly Color, z pasemkami rozja郾ianymi...miodzio by, tylko ciemny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0495.jpg (52,5 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0536.jpg (138,8 KB, 83 za豉dowa)

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-25 o 21:08
Stary 2011-07-26, 09:19   #797
Maria2008
Zadomowienie

GG do Maria2008

Cytat:
Zdj璚ia palet masz w necie te.Je郵i nie masz 瘸dnej imprezy na kt鏎 potrzebne Ci w這sy od fryzjera to ja bym radzi豉 kupowanie przez internet i robi w domku. Ja p豉ci豉m rok temu 110 za farbowanie (goldwellem) i podci璚ie, ale, 瞠 nigdy nie by豉m zadowolona zacz窸am dr捫y temat farbowania i jestem bardziej zadowolona, ni z pracy "specjalisty" i p豉c 13z za farb + 12z oxy .A je郵i ju p鎩dziesz to fryzjerce nie m闚 o co chodzi, 瞠 si znasz , tylko j podpytaj tak jakby z ciekawo軼i (ja gram zawsze ciekawskiego g逝pa, w sumie teraz ju nie chodz farbowa, tylko podcina, ale info te wyci庵am ), co Ci k豉dzie .....i zapami皻aj, a potem b璠ziesz robi sobie to samo w domu.

Wiem wiem ile kosztuje farbowanie u fryzjera bo chodze ju hmm...z 10 lat
Teraz mam problem z dobrym fryzjerem, poniewa od 2 lat mieszkam w innym mie軼ie, a tutaj jako nie moge znale嗆 dobrego fryzjera. Wi璚 zadzwoni豉m na stare 鄉ieci i mam namiar na dobr fryzjerk(zobaczymy) najbardziej zale篡 mi na fajnym wycieniowaniu w這s闚bo jak narazie to pora磬a
Jakie 2 miesi帷e temu kupi豉m sobie 2 farby i 1L oxy.

Zdj璚ia w這sk闚 fajne. kiedy te takie mia豉m, ale wole si w ciemniejszych a teraz jakie masz obecnie

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
kupilam dzis 1l oxy 6% za 12,50 i ide mixowac

這oo ale tanioo ja da豉m ponad 30z

Mam pytanko czy farba + oxy = ta sama firma czy mo瞠 by mix

Widzia豉m Twoj stronk jestem pe軟a podziwu pieknie a brwi masz cudne te chce takie
Stary 2011-07-26, 11:21   #798
aniula884
Raczkowanie

Cytat:

aniula884- Je郵i s rozja郾ione bez pigmentu, to 瞠by si r闚nomiernie zafarbowa造 i farba nie sp造n窸a po pierwszym farbowaniu zrobi豉bym p馧 na p馧 6.7 z 7.0, bo mixton i tak Ci przyciemni o p馧 do 1 tonu. Skoro masz rudo/czerwone to przyda這 by si niebiesko zielony kolor po這篡. Je郵i masz wi璚ej rudych to niebieski je zakryje, ale mo瞠 wyj嗆 troch fioletowy, bo niebieski zneutralizuje rudy, a czerwie kt鏎ej nie zneutralizujesz po po陰czeniu si z niebieskim utworzy fioletow po鈍iat (refleks). Mo瞠sz miesza 6.7 z 0.88 tylko 0.88 daj tak jak pisa豉m ni瞠j na 60cm "glist" farby 6.7 daj 2 do 4 cm mixu 0.88.
Ja Color Touch robi豉m na Leo i by這 dobrze. Fryzjerka nam pisa豉, 瞠 mo積a u篡wa innego oxy ni farba.
Trzymaj tak jak w instrukcji, a na pewno nie d逝瞠j, cyba, 瞠 zauwa篡sz, 瞠 Ci odrost rozja郾ia, ale 4% jest s豉ba i raczej przyciemnia ni rozja郾ia.
Zele wychodzi rzeczywi軼ie jak sie po這篡 na ciep造 z這ty/鄴速y - zimny popielaty/niebieski, bo 鄴速y + niebieski = zielony.....mieszanie kolor闚 si k豉nia
Czyli z tego wychodzi ze mam zmieszac 60 ml( 6.7 farby) z 3 ml mixtonu i do tego oxydant 3% 120ml tak jak w instrukcji farby wella color touch,dobrze zrozumia豉m ? bo niby ta farba 6.7 powinna zniwelowa czerwone refleksy a w po陰czeniu z niebieskim mixtonem wyjdzie turkus czyli rudych refleks闚 tez po tym farbowaniu nie powinno byc :P a jeszcze mam takie pytanie bo chce rozjasnic jeszcze troche te w這sy i zazwyczaj po sp逝kaniu tego rozjasniacza odrosty robia mi sie z馧te to jakbym po這zy豉 na nie sama farbe 6.7 oczywiscie z oxy to nie powinno nic z貫go sie stac ?
Stary 2011-07-26, 15:59   #799
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Czyli z tego wychodzi ze mam zmieszac 60 ml( 6.7 farby) z 3 ml mixtonu i do tego oxydant 3% 120ml tak jak w instrukcji farby wella color touch,dobrze zrozumia豉m ? bo niby ta farba 6.7 powinna zniwelowa czerwone refleksy a w po陰czeniu z niebieskim mixtonem wyjdzie turkus czyli rudych refleks闚 tez po tym farbowaniu nie powinno byc :P a jeszcze mam takie pytanie bo chce rozjasnic jeszcze troche te w這sy i zazwyczaj po sp逝kaniu tego rozjasniacza odrosty robia mi sie z馧te to jakbym po這zy豉 na nie sama farbe 6.7 oczywiscie z oxy to nie powinno nic z貫go sie stac ?
Napisa陰m Ci ni瞠j......
"Mo瞠sz miesza 6.7 z 0.88 tylko 0.88 daj tak jak pisa豉m ni瞠j na 60cm "glist" farby 6.7 daj 2 do 4 cm mixu 0.88.
Trzymaj tak jak w instrukcji, a na pewno nie d逝瞠j, cyba, 瞠 zauwa篡sz, 瞠 Ci odrost rozja郾ia, ale 4% jest s豉ba i raczej przyciemnia ni rozja郾ia"
W centymetrach wyci郾i皻ej glisty Ci napisa豉m, a nie w gramach, jak chcesz w gramach to na 30g farby 6.7 daj 2-4cm mixu. Gramy nie r闚naj si ml!!! A ta 7 po kropce to nie jest czasem br您, bo w nazwie jest br您? Sk康 wiesz, 瞠 to ziele?
Jak rozja郾isz swoje naturalne i po這篡sz na nie sam 6.7 (je郵i 7 oznacza br您) powinno by dobrze, z lekkim z這tawym refleksem (je郵i 7 oznacza ziele to mo瞠sz mie ziele)
A Welle CT robi si na 1.9% lub 4%, ale i tak wszystko sp造nie jak szanponetka. Jak b璠ziesz robi na 3% to troszk d逝瞠j potrzymaj.
Ja zawsze robi test na pasemku pod spodem, 瞠by sobie krzywdy nie zrobi, ale farby n a3% sp逝kuj si szybciutko...wg mnie nieop陰calne, chyba, 瞠 wracasz do naturalnych i tonujesz....po co przep豉ca za kr鏒ki efekt?
A Twoje rozumowanie z turkusem prawid這we

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
a teraz jakie masz obecnie

這oo ale tanioo ja da豉m ponad 30z

Mam pytanko czy farba + oxy = ta sama firma czy mo瞠 by mix

Widzia豉m Twoj stronk jestem pe軟a podziwu pieknie a brwi masz cudne te chce takie
Wkleja陰m ostatnio swoje fotki, zobacz na nast瘼nej stronie, wracam do naturalnych, maj ju z 12 cm i reszt tonuj Allwaves. Poziom mi璠zy 7 a 8

Farba i mix MUSZ BY tej samej firmy.....oxydant nie!!!

Caate no w豉郾ie te mi si Toje brwi podobaj, powiedz co z nimi robisz? obcinasz, hennujesz, malujesz kredk, jak tak to jak?
Stary 2011-07-26, 17:30   #800
aniula884
Raczkowanie

Cytat:
Napisa陰m Ci ni瞠j......
"Mo瞠sz miesza 6.7 z 0.88 tylko 0.88 daj tak jak pisa豉m ni瞠j na 60cm "glist" farby 6.7 daj 2 do 4 cm mixu 0.88.
Trzymaj tak jak w instrukcji, a na pewno nie d逝瞠j, cyba, 瞠 zauwa篡sz, 瞠 Ci odrost rozja郾ia, ale 4% jest s豉ba i raczej przyciemnia ni rozja郾ia"
W centymetrach wyci郾i皻ej glisty Ci napisa豉m, a nie w gramach, jak chcesz w gramach to na 30g farby 6.7 daj 2-4cm mixu. Gramy nie r闚naj si ml!!! A ta 7 po kropce to nie jest czasem br您, bo w nazwie jest br您? Sk康 wiesz, 瞠 to ziele?
Jak rozja郾isz swoje naturalne i po這篡sz na nie sam 6.7 (je郵i 7 oznacza br您) powinno by dobrze, z lekkim z這tawym refleksem (je郵i 7 oznacza ziele to mo瞠sz mie ziele)
A Welle CT robi si na 1.9% lub 4%, ale i tak wszystko sp造nie jak szanponetka. Jak b璠ziesz robi na 3% to troszk d逝瞠j potrzymaj.
Ja zawsze robi test na pasemku pod spodem, 瞠by sobie krzywdy nie zrobi, ale farby n a3% sp逝kuj si szybciutko...wg mnie nieop陰calne, chyba, 瞠 wracasz do naturalnych i tonujesz....po co przep豉ca za kr鏒ki efekt?
A Twoje rozumowanie z turkusem prawid這we
Z ta trwa這軼i to racja jest to nieop豉calne ale skoro juz kupi豉m to g逝pio by這by nie wykorzysta Zawsze co zrobie a potem my郵e no ale trudno najwy瞠j przy nast瘼nym farbowaniu kupie cos bardziej trwa貫go a z tymi odrostami to zrobi tak jak m闚isz na這輳 na pasemko i zobacz czy mi sie jakies kuku nie zrobi bo sama juz nie wiem czy to jest refleks zielony czy nie,s康zi豉m ze skoro jest 7 po przecinku to jest ziele..ale tak to jest jak sie na czym nie zna
ale zastanawiam sie tez czy nie dokupic natury 6.0 i to polozyc na odrosty ehh strasznie duzo roboty z tym neutralizowaniem niechcianych refleksow
Stary 2011-07-26, 18:56   #801
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Z ta trwa這軼i to racja jest to nieop豉calne ale skoro juz kupi豉m to g逝pio by這by nie wykorzysta Zawsze co zrobie a potem my郵e no ale trudno najwy瞠j przy nast瘼nym farbowaniu kupie cos bardziej trwa貫go a z tymi odrostami to zrobi tak jak m闚isz na這輳 na pasemko i zobacz czy mi sie jakies kuku nie zrobi bo sama juz nie wiem czy to jest refleks zielony czy nie,s康zi豉m ze skoro jest 7 po przecinku to jest ziele..ale tak to jest jak sie na czym nie zna
ale zastanawiam sie tez czy nie dokupic natury 6.0 i to polozyc na odrosty ehh strasznie duzo roboty z tym neutralizowaniem niechcianych refleksow
Wiesz co? z tymi numerami po przecinku to jest r騜nie ale znalaz豉m to i teraz r瘯i sobie uci望 nie dam, 瞠 7 tnie ziele, zale篡 jakiej firmie u jednych 7 to br您, u innych ziele.
Refleksy maj oznaczenie od 1 do 7.
1- popielaty (zawiera barwnik niebieski)
2 - opalizuj帷y (zawiera barwnik fioletowy)
3 - z這cisty (zawiera barwnik 鄴速y)
4- miedziany (zawiera barwnik pomara鎍zowy)
5- mahoniowy
6 - czerwony (zawiera barwnik czerwony)
7 - metaliczny (zawiera barwnik zielony)
I masz Ci babo placek. Ja farbowa陰m kiedy 7.71 (lub 6.71 nie pami皻am) + 7.89 z Welli CT i by br您owy, nie zielony, a czerwieni do neutralizacji nie mia豉m, tylko rudo-z這ty, z przewag rudego. Pasemko wszystko Ci powie
Stary 2011-07-26, 20:10   #802
caate
Zakorzenienie

GG do caate

mam lekko niebieskie wlosy w sztucznym swietle
jutro zrobie zdjecia, bo dzisiaj nie mialam jak...

a dol, wyjatkowo dobrze wyszedl mi ten seledyn
Stary 2011-07-27, 08:06   #803
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
mam lekko niebieskie wlosy w sztucznym swietle
jutro zrobie zdjecia, bo dzisiaj nie mialam jak...

a dol, wyjatkowo dobrze wyszedl mi ten seledyn
Ojojoj, nie strasz mnie, ...na szcz窷cie niebieski si szybko wyp逝kuje, (a co wycisn窸o Ci si niebieskiego???)
...moje te si wyp逝ka造 i trzeba b璠zie zmixowa

Halo! halo! bloga masz!!!! dopiero zauwa篡豉m.. Na razie nie mam czasu, ale p騧niej przeczytam od deski do deski

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-27 o 08:56
Stary 2011-07-27, 08:57   #804
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ojojoj, nie strasz mnie, ...na szcz窷cie niebieski si szybko wyp逝kuje, (a co wycisn窸o Ci si niebieskiego???)
...moje te si wyp逝ka造 i trzeba b璠zie zmixowa

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Halo! halo! bloga masz!!!! dopiero zauwa篡豉m.. Na razie nie mam czasu, ale p騧niej przeczytam od deski do deski
tzn, wycisnelam na oko to mam
tteraz siedze z kompresem odzywczym, to nie mam jak ich podgladnac nawet, a za oknem szaro buro z deszczem i jak tu foty zrobic

a no mam, taka gadanina, niedawno zaczelam blogowanie, zapraszam jak Ci sie nudzi
Stary 2011-07-27, 22:02   #805
shandi
Raczkowanie

a ja dzis polozylam na pasemko swojej mokki 7/0 z mixem0/88 z Welli i wyszlo nawet spoko, jeszcze troszke przebija rudawy refleks no ale jest duzo chlodniejszy. wyszedl ciemniejszy,ale nie bardzo ciemny. naloze go na calosc dopiero w przyszlym tygodniu jak wroci kolezanka z urlopu bo sama sobie nie poradze chyba..
dodam fotki jak tylko bede miala nowy kolorek nie moge sie juz doczekac

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
tzn, wycisnelam na oko to mam
tteraz siedze z kompresem odzywczym, to nie mam jak ich podgladnac nawet, a za oknem szaro buro z deszczem i jak tu foty zrobic

a no mam, taka gadanina, niedawno zaczelam blogowanie, zapraszam jak Ci sie nudzi
Caate a moge zapytac coz to za cudowny kompres odzywczy??
Stary 2011-07-28, 07:27   #806
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
a ja dzis polozylam na pasemko swojej mokki 7/0 z mixem 0/88 z Welli i wyszlo nawet spoko........
Ta 7/0 mokka to te wella??? 瞠by potem p豉czu nie by這, (jak farby r騜nych firm) 瞠 dziwnie z豉pa這, bo sk豉d chemiczny pewnie inny. Ale jak m闚isz, 瞠 Ci si podoba, to mo瞠 b璠ziesz kr鏊iczkiem do鈍iadczalnym w tej sprawie , jka sie pr鏏a powiedzie to mo瞠 prze這mem b璠zie meszanie dw鏂h r騜nych firm ...nie wiem, ja bym si ba豉...Mo瞠sz na這篡 sobie t 7/0 zmy, wysuszy....a p騜鎴ej tonowa samym 0.88 z oxy w proporcji 1:5, b璠zie bezpieczniej . I jaki % oxy?
Stary 2011-07-28, 18:15   #807
shandi
Raczkowanie

Cytat:
Ta 7/0 mokka to te wella??? 瞠by potem p豉czu nie by這, (jak farby r騜nych firm) 瞠 dziwnie z豉pa這, bo sk豉d chemiczny pewnie inny. Ale jak m闚isz, 瞠 Ci si podoba, to mo瞠 b璠ziesz kr鏊iczkiem do鈍iadczalnym w tej sprawie , jka sie pr鏏a powiedzie to mo瞠 prze這mem b璠zie meszanie dw鏂h r騜nych firm ...nie wiem, ja bym si ba豉...Mo瞠sz na這篡 sobie t 7/0 zmy, wysuszy....a p騜鎴ej tonowa samym 0.88 z oxy w proporcji 1:5, b璠zie bezpieczniej . I jaki % oxy?
Kurde..wez mnie nie strasz
7/0 to nie mokka, mokke mam teraz na wlosach (to byl MATRIX) i chce ja troche ochlodzic,dlatego kupilam 7/0, farba jak i mix z wella, oxy 4%. To myslicie,ze lepiej polozyc sama 7/0 a potem tonowac mixem??? Kurde juz sama nie wiem...
Stary 2011-07-28, 20:37   #808
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
a ja dzis polozylam na pasemko swojej mokki 7/0 z mixem0/88 z Welli i wyszlo nawet spoko.....
Bo tak mi wcze郾iej napisa陰, i ju zg逝pia豉m To jak to w ko鎍u jest?
Chyba, 瞠 na pasemko Mokki (w這s闚 farbowanych jaki czas temu) po這篡豉 7/0 ....ale czego?..... welli z mixem 0/88 ? I w takim razie 7/0 i 0,88 s z Welli tak?
Mi chodzi這 o to, 瞠 je郵i one s r騜ne to nie miesza tylko najpierw na這篡 7/0 a na np. drugi dzie stonowa mixem. Jak ta sama firma to spoko
Stary 2011-07-28, 20:56   #809
shandi
Raczkowanie

Cytat:
Bo tak mi wcze郾iej napisa陰, i ju zg逝pia豉m To jak to w ko鎍u jest?
Chyba, 瞠 na pasemko Mokki (w這s闚 farbowanych jaki czas temu) po這篡豉 7/0 ....ale czego?..... welli z mixem 0/88 ? I w takim razie 7/0 i 0,88 s z Welli tak?
Mi chodzi這 o to, 瞠 je郵i one s r騜ne to nie miesza tylko najpierw na這篡 7/0 a na np. drugi dzie stonowa mixem. Jak ta sama firma to spoko
sorki, to moja wina...ja tak dzis chaotycznie wszystko robie i mowie...i pisze tez
jakies 2 m-ce temu zafarbowalam sobie mokka z Matrixa 7M, ale teraz chcialam pozbyc sie rudego refleksu..bardzo mi sie podoba w sztucznym swietle, ale na slonku masakra...dlatego chce polozyc 7/0 z mixem 0/88 - oba z Wella wiec zrobilam na pasemku i jest ok, tylko troszke ciemniejszy i juz znacznie mniej rudy, zobaczymy jak bedzie wygladac na calosci.
jesli macie jakies inne pomysly zeby to ochlodzic to chetnie uslysze
Stary 2011-07-29, 02:38   #810
Reddishh
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 490

Kochane bardzo prosz pom騜cie mi mam problem z rudym/rudo-czerwonym (?) barwnikiem we w這sach, farbowanych farb u fryzjera, chce pozby si tych ciep造ch rudo-czerwonych barwnik闚 i uzyska zimny, czysty br您.

Nie wiem co mam zrobi,co kupi w gr nie wchodz raczej farby fryzjerskie a raczej sklepowe, m闚icie tu o "mixtonach" polecicie mi jaki, kt鏎y jest dost瘼ny w UK i niezbyt drogi?

Znalaz豉m taki http://www.ebay.co.uk/itm/John-Fried...item2eb6a14cd5
szampon, podobno jest dobry, jednak nie wiem czy co mi da, bo jest do blond w這s闚..

B豉gam na prawd o pomoc

Za豉nczam zdj璚ia moich w這s闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0531.jpg (46,2 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0528.jpg (62,1 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0590.jpg (66,7 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0609.jpg (73,2 KB, 44 za豉dowa)
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-25 09:43:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.