Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-07-29, 06:40   #811
shandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Reddishh Poka wiadomo嗆
Kochane bardzo prosz pom騜cie mi mam problem z rudym/rudo-czerwonym (?) barwnikiem we w這sach, farbowanych farb u fryzjera, chce pozby si tych ciep造ch rudo-czerwonych barwnik闚 i uzyska zimny, czysty br您.

Nie wiem co mam zrobi,co kupi w gr nie wchodz raczej farby fryzjerskie a raczej sklepowe, m闚icie tu o "mixtonach" polecicie mi jaki, kt鏎y jest dost瘼ny w UK i niezbyt drogi?

Znalaz豉m taki http://www.ebay.co.uk/itm/John-Fried...item2eb6a14cd5
szampon, podobno jest dobry, jednak nie wiem czy co mi da, bo jest do blond w這s闚..

B豉gam na prawd o pomoc

Za豉nczam zdj璚ia moich w這s闚
A czemu farby profesjonalne nie wchodza w gre? Nie kupisz mixow ani w boots ani w superdrug'u, a to co znalazlas to jest odzywka do wlosow, nie zmienisz tym koloru. mi kiedys kolor wyplukal sie do takiego czerwonawego i polozylam wtedy farbe z CLAIROL mice'n easy 6A light ash brown. Wyszedl ciemno,ale przykryl mi ta czerwien. tylko zaczekaj zanim pobiegniesz do bootsa,dziewczyny napewno zaproponuja Ci inne,lepsze rozwiazania

Edytowane przez shandi
Czas edycji: 2011-07-29 o 06:45
shandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-29, 06:51   #812
Reddishh
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 490

Cytat:
Napisane przez shandi Poka wiadomo嗆
A czemu farby profesjonalne nie wchodza w gre? Nie kupisz mixow ani w boots ani w superdrug'u, a to co znalazlas to jest odzywka do wlosow, nie zmienisz tym koloru. mi kiedys kolor wyplukal sie do takiego czerwonawego i polozylam wtedy farbe z CLAIROL mice'n easy 6A light ash brown. Wyszedl ciemno,ale przykryl mi ta czerwien. tylko zaczekaj zanim pobiegniesz do bootsa,dziewczyny napewno zaproponuja Ci inne,lepsze rozwiazania
Nie pobiegne po niego je郵i wychodzi ciemno bo moje w這sy b璠 chyba czarne.

To nie jest odrzywka tylko szampon fioletowy usuwaj帷y 鄴單 z w這s闚, tutaj akurat blond.

Dlaczego profesjonalne farby nie wchodz w gr? a dla tego, 瞠 tutaj najta雟zy barwnik kosztuje oko這 15 funt闚 + utleniacz kolejne 15 funt闚, nie mam na tyle pieni璠zy aby wyda ponad 30 funt闚 na farb, a do fryzjera nie p鎩d, poniewa jest to koszt oko這 70funt闚, mam nadzieje 瞠 rozumiesz. I do tego jeszcze dojdzie mi pewnie par innych kosmetyk闚 wi璚 wole nie my郵e, jak osi庵ne豉bym cen ko鎍ow.

A ten clairol dla mnie jest beznadziejny, bo mnie na w這sach zrobi tragedi i ma這 tego wcale do tych tanich nie nale篡.

Mnie polecano zafarbowa w這sy jak捷 popielat, zimn farb blond, i tak bym te wola豉, bo w這s闚 mi raczej nie przyciemni..

Czekam na wi璚ej odpowiedzi..

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-29 o 06:56
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-29, 08:29   #813
shandi
Raczkowanie

Cytat:
Nie pobiegne po niego je郵i wychodzi ciemno bo moje w這sy b璠 chyba czarne.

To nie jest odrzywka tylko szampon fioletowy usuwaj帷y 鄴單 z w這s闚, tutaj akurat blond.

Dlaczego profesjonalne farby nie wchodz w gr? a dla tego, 瞠 tutaj najta雟zy barwnik kosztuje oko這 15 funt闚 + utleniacz kolejne 15 funt闚, nie mam na tyle pieni璠zy aby wyda ponad 30 funt闚 na farb, a do fryzjera nie p鎩d, poniewa jest to koszt oko這 70funt闚, mam nadzieje 瞠 rozumiesz. I do tego jeszcze dojdzie mi pewnie par innych kosmetyk闚 wi璚 wole nie my郵e, jak osi庵ne豉bym cen ko鎍ow.

A ten clairol dla mnie jest beznadziejny, bo mnie na w這sach zrobi tragedi i ma這 tego wcale do tych tanich nie nale篡.

Mnie polecano zafarbowa w這sy jak捷 popielat, zimn farb blond, i tak bym te wola豉, bo w這s闚 mi raczej nie przyciemni..

Czekam na wi璚ej odpowiedzi..
..no linka dalas do odzywki - conditioner.
Ja tez mieszkam w uk,farbuje wlosy profesjonalnymi farbami i jeszcze nie zdarzylo mi sie wydac £30, za jeda tubke farby place niecale £7,za oxy ok £4, na ebay'u tez sa...
Za farbowanie u fryzjera place ok £40 jednym kolorem-wiem,ze akurat te ceny moga byc bardzo rozne wiec moge uwierzyc w te £70.
Wydaje mi sie,ze jak na swoje wlosy polozysz jakis drogeryjny blond to odrosty bedziesz miala jasniejsze niz cala reszta,a koncowki pewnie zostana ciemniejsze
Czekaj na wiecej odpowiedzi....

Edytowane przez shandi
Czas edycji: 2011-07-29 o 08:41
Stary 2011-07-29, 08:52   #814
Reddishh
Rozeznanie

Ale ja nie mam tak du篡ch odrost闚 abym musia豉 si specjalnie martwi o to, 瞠 b璠 cudacznie wygl康a豉.

Co do cen farb i fryzjer闚 nie b璠 si z tob sprzecza豉 bo uwa瘸m 瞠 to nie s tematy do k堯tni, bo ceny wsz璠zie s inne, u mnie s takie jakie poda豉m, bo ostatnio patrzy豉m na takie farby.
Na ebayu te patrzy豉m ale nie widzia豉m farby ta雟zej ni 8 funt闚, ale nie patrzy豉m dok豉dnie. Musisz te wiedzie 瞠 ceny w Irlandii s wi瘯sze ni w UK.
Je瞠li mo瞠sz, podaj mi farby, o kt鏎ych wiesz, 瞠 s tak tanie, na pewno b璠 wdzi璚zna.
Nie mam ochoty si z nikim sprzecza anie powtarza 20 raz, wi璚 je瞠li mas ochot si z kim pok堯ci, to mnie akurat sobie odpu嗆, dobrze? chce tylko udzielenia mi wskaz闚ek.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-29 o 08:53
Stary 2011-07-29, 09:44   #815
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Reddishh,

Niestety, masz bardzo duzo czerwieni i bedzie trudno cokolwiek zaradzic farba sklepowa. Moim zdaniem nawet jest to niemozliwe, bo potrzeba Ci tonowania takze zielenia, a sklepowe farby raczej nie maja takiego barwnika.

Nawet przy domowym farbowaniu farbami profesjonalnymi czeka Cie dluga i dosc trudna droga. Nie bedzie cudow, za to duzo frustracji, bo kolor bedzie Ci sie splukiwal wlasnie do tej czerwieni.

Najlepiej, jesli wypowiedzialby sie jakis ekspert. Poki co, ja bym Ci polecala zainteresowac sie farbami z zielonym tonem. Bodajze 5,71 z Majirel, moze 5 lub 6MB z Goldwell Topchic. Moglabys sobie do tego domieszac cos z popielem (np. 6 lub 6A z Goldwell Topchic lub 5,1 z Majirel).

Farbowanie blondem raczej nic Ci nie da, podobnie jak szampon dla blondynek. Szkoda kasy na ten szampon, bo on ma za zadanie wybijac zolc i zloto, a cieplo w Twoich wlosach to czerwien i rudy.

Pozdrawiam,
Nanah

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-07-29 o 09:50
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-29, 09:50   #816
Reddishh
Rozeznanie

Co takiego? http://www.ebay.co.uk/itm/LOREAL-MAJIREL-5-71-BRAND-NEW-/140576983592?pt=UK_Health _Beauty_Hair_Care_Hair_Co louring_Dyes_PP&hash=item 20bb0a8a28

http://www.ebay.co.uk/itm/MG-MB-COLO...item8bb3922ef6

miesza si to z czym? tzn chodzi mi o to, czy taki barwnik mo積a po這篡 sam na w這sy, czy wymaga jakiego utleniacza etc. (przepraszam 瞠 tak pytam, ale na prawd mam zerowe do鈍iadczenie przy profesjonalnych farbach i barwnikach)

jest bardzo taniutka..kurcze je瞠li to mia這by mi pom鏂 to jestem gotowa j zakupi..

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-29 o 09:54
Stary 2011-07-29, 09:54   #817
shandi
Raczkowanie

Cytat:
Ale ja nie mam tak du篡ch odrost闚 abym musia豉 si specjalnie martwi o to, 瞠 b璠 cudacznie wygl康a豉.

Co do cen farb i fryzjer闚 nie b璠 si z tob sprzecza豉 bo uwa瘸m 瞠 to nie s tematy do k堯tni, bo ceny wsz璠zie s inne, u mnie s takie jakie poda豉m, bo ostatnio patrzy豉m na takie farby.
Na ebayu te patrzy豉m ale nie widzia豉m farby ta雟zej ni 8 funt闚, ale nie patrzy豉m dok豉dnie. Musisz te wiedzie 瞠 ceny w Irlandii s wi瘯sze ni w UK.
Je瞠li mo瞠sz, podaj mi farby, o kt鏎ych wiesz, 瞠 s tak tanie, na pewno b璠 wdzi璚zna.
Nie mam ochoty si z nikim sprzecza anie powtarza 20 raz, wi璚 je瞠li mas ochot si z kim pok堯ci, to mnie akurat sobie odpu嗆, dobrze? chce tylko udzielenia mi wskaz闚ek.
Nie rozumiem czemu uznalas moja wypowiedz jako zaczepke do klotni..nie takie mialam intencje,ale jesli Cie czyms urazilam to przepraszam
Ja kupuje farby Matrixa,wella, goldwell w sally, wydaje mi sie,ze u Ciebie tez sa oddzialy. Za farbe place ok £6.40 konkretnie za Welle
Stary 2011-07-29, 09:56   #818
Reddishh
Rozeznanie

Wybacz, po prostu jestem ostatnio okropnie przewra磧iwiona i nerwowa i wszystko mo瞠 biore na opak.

Hm, mam tutaj sklep fryzjerski..w nim jest wszystko, jednak na ebayu jest taniej, wi璚 raczej je瞠li ju bym kupowa豉, to w豉郾ie przez niego
Stary 2011-07-29, 10:52   #819
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Tak, to ten Majirel. Jednak ja radzilabym Ci jeszcze poczekac na inne glosy dziewczyn. Poziom 5 wyjdzie jednak bardzo ciemny. Nie wiem, czy tak by Ci odpowiadalo.

Generalnie zmieszalabym Majirel 5,71 z 5,11 (tez dostepny na tej aukcji). Normalnie stosuje sie na wodzie 6%, chociac my tutaj wolimy nizsza, 3%, ktora dziala delikatniej i nie ociepla wlosow.

Nie kupuj jednak od razu farby. Poczekaj na inne glosy, przeczytaj dokladnie ten watek i moze bedzie lepiej
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-29, 10:57   #820
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Reddishh - dobrze nanah Ci napisa豉, w zale積o軼i od tego czy masz wi璚ej rudego (rudy neutralizuje si niebieskim) czy czerwieni (czerwie neutralizuje ziele) potrzebujesz niebieskiego/popiel/ash zazwyczaj 1 po przecinku i zieleni/metaliczny/7 poprzecinku, ale 7 to r闚nie br您 wi璚 w nazwach poczytaj..tylko one wydaje mi si maj za ma這 tego niebieskiego i zielonego, 瞠by Ci wybi造 twoj czerwie.
Poszukaj w mixshades zielonego, zielony mo積a uzyska mieszaj帷 z馧ty z niebieskim, (ja sobie mieszam czerwony i niebieski na fiolet) ale nie wiem czy mo積a miesza mixy . Jeszcze masz inny wyb鏎...u篡j wyszukiwarki i znajd wypowiedzi fryz5, ch這pak mia turkus na g這wie i nak豉da bordo, 瞠by zneutralizowa t zielen.....to nie by豉 farba, tylko jakie tonery, nie wymaga造 utleniacza i tzryma這 si to ok 2 godzin na g這wie...a gama kolorystyczna olbrzymia....wkleja tutaj nawet linka do tych toner闚. Mo瞠sz te przej嗆 si do salonu fryzjerskiego poprosi, 瞠by Ci sprzedali zielony mixshade.....(瞠 niby dla m篹a chcesz). Przecie tam co jeden to ma na g這wie inny kolor w這s闚, to w豉填ie te mixy tak farbuj. A najlepszym rozwi您aniem chyba jest poprosi kogo polsce niech Ci kupi i wy郵e, jak nie znajdziesz nic na ebay-u. Ale koniecznie poszukaj post闚 od fryz5, nawet napisz do niego na priv jak chcesz.
Musisz to zrobi jak najszybciej, 瞠by odrost nie zd捫y urosn望.
A nie masz tam 瘸dnej polskiej fryzjerki w pobli簑? Jak ja by豉m w UK to by這 mn鏀two dziewczyn z polski.

nanah dobrze m闚i, tyle, 瞠 ja bym robi豉 na 6% 瞠by si w瘸r造 we w這s, wszystkie farby si robi na 6% tylko na odrost na堯 na ko鎍u, 瞠by nie rozja郾i do rudego i zafarbowa na ziele, bo na 3% sp逝cze si jak szamponetka

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-29 o 11:03
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-29, 11:01   #821
Reddishh
Rozeznanie

Nie w豉郾ie, mieszkam w ma貫j mie軼ince i tutaj nie ma polskich fryzjerek.

Co to tego ch這paka to tak, to by toner directionsa, wiem co to, ale nie my郵a豉m, 瞠 mo積a nim tonizowa tak w這sy..troche si boj, bo nie wiem czy czasem nie wyjd mi zielone w這sy, bo te tonery s mocne.. oczywi軼ie s r騜ne, np zielono-niebieski, my郵e 瞠 by豚y jak m闚isz taki najlepszy, ale one s ciemne i tak jak m闚i豉m bardzo mocne..i boje si, 瞠 mogo mie potem bardzo ciemne, albo niebieskie w這sy..

Proponujesz te 瞠bym zmiesza豉 r騜ne mixtony ze sob..szczerze powiem 瞠 wola豉bym unika mieszania czego etc. wola豉bym kupi ju gotow, poniewa wol nic nie zepsu ..

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-29 o 11:04
Stary 2011-07-29, 11:40   #822
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Nie w豉郾ie, mieszkam w ma貫j mie軼ince i tutaj nie ma polskich fryzjerek.

Co to tego ch這paka to tak, to by toner directionsa, wiem co to, ale nie my郵a豉m, 瞠 mo積a nim tonizowa tak w這sy..troche si boj, bo nie wiem czy czasem nie wyjd mi zielone w這sy, bo te tonery s mocne.. oczywi軼ie s r騜ne, np zielono-niebieski, my郵e 瞠 by豚y jak m闚isz taki najlepszy, ale one s ciemne i tak jak m闚i豉m bardzo mocne..i boje si, 瞠 mogo mie potem bardzo ciemne, albo niebieskie w這sy..

Proponujesz te 瞠bym zmiesza豉 r騜ne mixtony ze sob..szczerze powiem 瞠 wola豉bym unika mieszania czego etc. wola豉bym kupi ju gotow, poniewa wol nic nie zepsu ..
Najlepiej do niego napisz.
A zielono-niebieski to dla Ciebie najlepszy i w zale積o軼i, czy masz wi璚ej czerwieni, czy rudego, to odpowiednie proporcje zielonego i niebieskiego.
Wiem, 瞠 z Allwaves jest kolor pi禦o i na palecie jest mocno zielony, z welli koleston jest chyba mix zielony, mo瞠sz sobie tonowa na 6% i blendowa z wod, to roztw鏎 b璠zie s豉bszy, lub na3% (wi璚 si sp逝kuj)
Mixtony przyciemniaj o ok 1 ton, a poziom 5 to dziewczyny pisa造, 瞠 prawie pod czer podchodz....mo瞠sz te zrobi dekoloryzacje
Stary 2011-07-29, 12:42   #823
shandi
Raczkowanie

Cytat:
Wybacz, po prostu jestem ostatnio okropnie przewra磧iwiona i nerwowa i wszystko mo瞠 biore na opak.

Hm, mam tutaj sklep fryzjerski..w nim jest wszystko, jednak na ebayu jest taniej, wi璚 raczej je瞠li ju bym kupowa豉, to w豉郾ie przez niego
spoko tez tak czasem mam. Mam nadzieje,ze uzyskasz taki kolor jak bys chciala, sama tez teraz walcze z rudym :/
Moze rzeczywiscie popros kogos z pl zeby Ci wyslal albo poszperaj na ebay'u albo amazonie, napewno cos sie znajdzie tanszego
Stary 2011-07-29, 13:35   #824
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

ja k豉d貫m toner atlantic blue na br您owe w這sy i wysz豉 mi granatowa czer, spra豉 sie na czer z zielonkawym refleksem.
ale ja k豉d貫m bezpo鈔ednio toner na w這sy i d逝go trzyma貫m. Ty reddishh mo瞠sz rozcie鎍zy sobie jaki jasny niebieski z od篡wk, da na pasemko i potrzyma p馧 godziny a potem zmy i por鏮a z reszt w這s闚 czy si och這dzi這. z tego co wiem u Ciebie tonery powinny by tanie
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-29, 16:16   #825
zyta82
Rozeznanie

fryz5 sorki, 瞠 Ci tak "do tablicy" wywo豉豉m, ....a jak tam Twoje w這sy? masz naturalne, czy farbujesz?
Stary 2011-07-29, 16:25   #826
fryz5
Zakorzenienie

nie ma sprawy aktualnie och豉dzam blond, rozja郾iany wczoraj.
dla mnie jeden kolor na wi璚ej ni 2 miesi帷e to chyba za duzo czasu xD
Stary 2011-07-29, 17:56   #827
Reddishh
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
ja k豉d貫m toner atlantic blue na br您owe w這sy i wysz豉 mi granatowa czer, spra豉 sie na czer z zielonkawym refleksem.
ale ja k豉d貫m bezpo鈔ednio toner na w這sy i d逝go trzyma貫m. Ty reddishh mo瞠sz rozcie鎍zy sobie jaki jasny niebieski z od篡wk, da na pasemko i potrzyma p馧 godziny a potem zmy i por鏮a z reszt w這s闚 czy si och這dzi這. z tego co wiem u Ciebie tonery powinny by tanie
S tanie, ale to nie chodzi ju o cen..tylko o to, 瞠 one s mocne, tak jak zauwa篡貫, i boje si, 瞠 nawet jak go rozcie鎍z, to moge mie r騜ne kolory, bo ja nie mam wsz璠zie jednolicie czerwony barwnik, mam takie "plamy" i gdzie niegdzie mam 鄴速e, a gdzie niegdzie czerwone, ak jak widza na 1 zdj璚iu, i do tego s ja郾iejsze i ciemniejsze..

Wola豉bym co z takich farb kt鏎e poda豉 mi zyta82, ale taki kolor, kt鏎yc dzia豉 na czerwony i rudy,鄴速y barwnik

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-29 o 17:57
Stary 2011-07-29, 18:05   #828
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
nie ma sprawy aktualnie och豉dzam blond, rozja郾iany wczoraj.
dla mnie jeden kolor na wi璚ej ni 2 miesi帷e to chyba za duzo czasu xD
W豉郾ie zerkn窸am na "tw鎩 inny w徠ek" no, no!!! poziom 9? Ty to dopiero mieszasz na tej g這wie......zerkn na efekty .......powodzenia

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Reddishh-Najlepszym wyj軼iem dla Ciebie to chyba dekoloryzacja...pigmentac ja...i w豉軼iwe farbowanie z neutralizacj pewnie rudego refleksu.
Same farby te co Ci nanah poda豉 mi si wydaje, 瞠 b璠 za s豉be
Jeszcze mi sie przypomnia這, 瞠 w niekt鏎ych firmach podw鎩ne .11 po przecinku to ziele, ale np .1 nie wybija lekkiej rudej po鈍iaty a powinien, a co dopiero m闚i o takim mocnym kolorze...nie wiem...naprawd
Stary 2011-07-29, 18:57   #829
Reddishh
Rozeznanie

M闚i豉m 瞠 dekoloryzacja nie wchodzi w gre, bo moje w這sy tego nie wytrzymaj to raz, a 2 瞠 jak je rozja郾ie to b璠 mia豉 tak czerwono-rude w這sy 瞠 wtedy to dopiero sobie z tym nie dam rady.
Pozatym dojdzie mi jeszcze problem z r闚nomiernym zafarbowaniem tego, bo jak m闚i豉m mam ja郾iejsze i ciemniejsze "plamy"...
Stary 2011-07-29, 19:31   #830
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
M闚i豉m 瞠 dekoloryzacja nie wchodzi w gre, bo moje w這sy tego nie wytrzymaj to raz, a 2 瞠 jak je rozja郾ie to b璠 mia豉 tak czerwono-rude w這sy 瞠 wtedy to dopiero sobie z tym nie dam rady.
Pozatym dojdzie mi jeszcze problem z r闚nomiernym zafarbowaniem tego, bo jak m闚i豉m mam ja郾iejsze i ciemniejsze "plamy"...
Dekoloryzacja dobrze zrobiona chyba nie niszczy w這s闚(pozbawia w這sy sztucznego pigmentu, naturalnych nie rusza!!!), na pewno nie dzia豉 tak jak rozja郾iacz. I wydaje mi si w豉郾ie, 瞠 samymi farbami nie wyr闚nasz plam, tylko po這篡sz kolejn farb, to tak jakbys pomalowa陰 bia陰 kartk w czerwone kropki - zielon farb, tylko kropki si zneutralizuj na br您, a na reszcie w tym wypadku bia造m b璠zie zielony..... nie dobierzesz tak super farb, 瞠by Ci ujednolici豉, chyba, 瞠 czer. Je郵i chcia陰by ja郾iejszy odcie to dekolor zmyje sztuczne barwniki i b璠zie 豉twiej. Opinie s r騜ne o dekoloryzacji...musia豉by znale潭 odpowiedni w徠ek.
A je郵i kondycja Twoich w這s闚 jest naprawd z豉 to szuka farb musisz.
Mo瞠sz sobie kupi farb np poziomu 7 natur(nie kupuj ciemniejszej, bo mixy i tak przyciemni o 1 ton) i mixy zielony i niebieski i miesza, najszybciej chyba z polski si doczekasz. p.s. Well robi si na 4% wi璚 nie jest za trwa豉 Jak co mi si rzuci w oczy to Ci napisz

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:26
Stary 2011-07-29, 19:53   #831
fryz5
Zakorzenienie

zyta82, nie chyba, ale na pewno, tylko musi to by zrobione prawid這wo i trzeba byc ostro積ym aby kolor nie ciemnia,z drugiej strony to moze by dobre rozwi您anie, po dekolorze w這sy ch這n farbe bardzo, gdyby na takie w這ski po這zyc farb jasn z duz ilo軼i mixtona zielonego i niebieskiego? my郵isz 瞠 na trwa貫 by zlikwidowa這 ciep貫 tony?

odno郾ie moich w這s闚, tak poziom 9 teraz ale wygl康a jak 7, ne nowe syossy wychodz duzo ciemniej, no prosze, najja郾iejszy blond z poziomu 9 wyszed jak 7, mia och這dzi a zgasi tylko lekko, na szcz窷cie nie zniszczy. z do鈍iadczenia widze po sobie ze blondy wymagaj "dojrzenia" tzn musze my my my w這sy pare tygodni 瞠by si wyp逝ka這 to ciemniejsze, kolor si wyr闚na i by 豉dny w mi璠zy czasie b璠 ch這dzi szamponem fioletowym.
Stary 2011-07-29, 20:06   #832
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
zyta82, nie chyba, ale na pewno, tylko musi to by zrobione prawid這wo i trzeba byc ostro積ym aby kolor nie ciemnia,z drugiej strony to moze by dobre rozwi您anie, po dekolorze w這sy ch這n farbe bardzo, gdyby na takie w這ski po這zyc farb jasn z duz ilo軼i mixtona zielonego i niebieskiego? my郵isz 瞠 na trwa貫 by zlikwidowa這 ciep貫 tony?

odno郾ie moich w這s闚, tak poziom 9 teraz ale wygl康a jak 7, ne nowe syossy wychodz duzo ciemniej, no prosze, najja郾iejszy blond z poziomu 9 wyszed jak 7, mia och這dzi a zgasi tylko lekko, na szcz窷cie nie zniszczy. z do鈍iadczenia widze po sobie ze blondy wymagaj "dojrzenia" tzn musze my my my w這sy pare tygodni 瞠by si wyp逝ka這 to ciemniejsze, kolor si wyr闚na i by 豉dny w mi璠zy czasie b璠 ch這dzi szamponem fioletowym.
Ja mam taka nadziej, 瞠 gdyby si zrobi這 mixy na 6% to wesz豉by we w這s tak jak inne farby i jaki czas by siedzia豉, ale wiesz, 瞠 si zimne szybko wyp逝kuj....Po這篡豉m kiedy sobie w ramach testu mix niebieski1:5 na w這sy poziomu 8 i nie mog豉m zmy tego pasma przez d逝gi czas, a trzyma豉m chwilk...dopiero kolejne farbowanie przykry這 i to mnie utwierdza, ze tak.
Ale jaja z tym syossem, to si zawid貫, ale mo瞠 powiniene u篡 9% bo farby sklepowe s robione na 6% i to by si zgadza這, 瞠 Ci nie rozja郾i這 wyatarczaj帷o. A widzia貫 w goldwellu takie ja郾iutkie neutralizatory do blondu? Neutralights chyba???to takie co sobie po堯, albo mix per貫
Stary 2011-07-29, 20:25   #833
fryz5
Zakorzenienie

nie widzia貫m, nie siedze w profesjonalnych farbach, za cz瘰to kupuje farby zeby wydawa na profesjonalne+ przesy趾 ;D ale kolejnym razem chyba wezme co pro w豉郾ie, nie wiem jeszcze co.

syoss podobno ma 9% ten nowy.

jesli chodzi o mixy, za czas闚 moich niebieskich w這s闚, nie mog貫m ich przykry br您em bo wy豉zi zielono-niebieski odcie, musia貫m czerwieni
Stary 2011-07-29, 20:50   #834
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
nie widzia貫m, nie siedze w profesjonalnych farbach, za cz瘰to kupuje farby zeby wydawa na profesjonalne+ przesy趾 ;D ale kolejnym razem chyba wezme co pro w豉郾ie, nie wiem jeszcze co.

syoss podobno ma 9% ten nowy.

jesli chodzi o mixy, za czas闚 moich niebieskich w這s闚, nie mog貫m ich przykry br您em bo wy豉zi zielono-niebieski odcie, musia貫m czerwieni
No tak, przy Twoich upodobaniach co do zmiany co rusz koloru to si rzeczywi軼ie nie op豉ca, ale do 20z ju b璠ziesz mia jakie profeski z przesy趾, a litrowy oxy wystarczy na d逝瞠j. Ale Ty wiesz co Ci tam najlepiej.
A to dziwne, 瞠 ci nie rozja郾i這 豉dnie skoro to 9% mo瞠 oszukana
A cynamon pami皻am ...na Tw鎩 "turkus" grunt, 瞠 podzia豉這
Stary 2011-07-29, 21:13   #835
fryz5
Zakorzenienie

jak farb masz na mysli za 20z z przesy趾? chyba ze m闚isz o tym 瞠 farba do 20z + przesy趾a, no utleniacz litrowy sie op豉ca i chyba taki sobie sprawie.

wiem! mia by cynamon! ostatecznie po這zy貫m londe p這mienn czerwie+troszk jasnego br您u
Stary 2011-07-29, 21:27   #836
zyta82
Rozeznanie

masz priv
reddishh Ty te

fryz5 -nie ma sprawy

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-29 o 22:06
Stary 2011-07-29, 23:08   #837
Reddishh
Rozeznanie

Kochane jestem zrezygnowana z ca趾owitego pozbycia si czerwono-rudego barwnika z moich w這s闚, poniewa bez rozja郾ienia i wielu wysi趾闚 raczej mi si to nie uda.

Jednak chcia豉bym (prosz zerknijcie na moje fotografie jeszcze raz) ozi瑿i ten kolor. Chcia豉bym aby by bardziej br您owy, zimniejszy, ale aby nie by nawet troch ciemniejszy.
Nie zabardzo wiem jakiej farby u篡 aby takie by造 ale nie 軼iemnia造, czy jakiego prawie blond zimnego koloru czy zimnego br您u?

Znalaz豉m farb natural&easy, ale nie wiem czy nie przyciemni mi w這s闚, i czy kolor jest odpowiednio zimny - http://www.naturalandeasy.schwarzkop...-ashbrown.html

Jednak b璠 wdzi璚zna za ka盥 inn propozycj farby, najlepiej tak kupn w zwyk造m sklepie, lub fryzjersk, jednak dosy tani..tak aby razem z utleniaczem zmie軼i si w 10-13 funtach..
Stary 2011-07-29, 23:26   #838
fryz5
Zakorzenienie

kup fryzjerska popielata z poziomu 7 czyli 鈔edni blond + tubke odcienia popielatego i wode 3%
Stary 2011-07-30, 00:57   #839
Reddishh
Rozeznanie

A mo瞠sz poda jak捷 konkretn firm/firmy? bo szczerze m闚i帷 same wskaz闚ki nic mi nie m闚i, jako 瞠 nie mam poj璚ia jakie s firmy
Stary 2011-07-30, 01:05   #840
fryz5
Zakorzenienie

no nie wiem allwaves np zyta m闚i ze ta farba jest dobra. wybacz wi璚ej nie potrafie pom鏂 nie zamawiam farb fryzjerskich i nie u篡wa貫m nigdy mixton闚.
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-25 09:43:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.