Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 29 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-07-30, 02:27   #841
Reddishh
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 490
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Skoro masz wi瘯sze do鈍iadczenie w farbach sklepowych (?) to dlaczego nie podasz ich przyk豉du?
Mnie by to pomog這..
No ale dobrze..mniejsza o to ju z tymi farbami.
Chodzi o takie kolory? wybra豉m par..mnie osobi軼ie wydaje si, 瞠 ta 2 by豉by najlepsza..ale pozostawiam to wam
1. http://nokautimg1.pl/p-d4-a4-d4a4f8a...d-nr-l-7-1.jpg

2. http://republika.pl/blog_jl_5011911/7769658/tr/wbis.jpg

3.http://republika.pl/blog_jl_5011911/.../tr/viking.jpg

4.http://sklep-kosmetyczny.com/image/c...10-500x500.jpg

Jak mniemam ta 2 farba jest najlepsza, bo wydaje si zimniejsza..jednak czy mo瞠 mi przyciemni w這sy? czy raczej po prostu je zbr您owi i zniweluje troch rudo軼i ale nie przyciemni?

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-30 o 05:40
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-30, 11:13   #842
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

nie podaje przyk豉d闚 sklepowych, bo nimi bardzo trudno jest och這dzi kolor. mozesz spr鏏owa palette C6 ale nie obiecuje 瞠 och這dzi i ca趾owicie wybije czerwie
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-30, 11:25   #843
shandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

wiekszosc drogeryjnych farb ma cieple tony,a nawet jak kupisz ash to wyplukujuje sie na cieply odcien. Ty masz duzo czerwieni wiec za jednym farbowaniem nie przykryjesz tego i raczej szybko bedzie Ci sie splukiwal. Wszyscy doradzaja Ci fryzjerskie farby bo mozesz wybrac kolor bez obaw,ze bedzie zawieral cieple barwniki. Ciezko Ci bedzie uzyskac chlodny braz tym bardziej,ze nie chcesz ich przyciemniac.
Wiesz..kiedys chcialam sciagnac kolor i kupilam sobie w boots COLOURB4-hair colour remover.on sciaga kolor,ale nie rozjasnia Twoich wlosow. Moim zupelnie nic sie nie stalo tylko aplikacja jest meczaca i ten specyfik nie pachnie za ladnie...jak zgnile jajko.
shandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-30, 12:47   #844
4asik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Wczoraj farbowa豉m w這ski Artego 5.15A.
Zdj璚ia przed i po og鏊nie jestem zadowolona, tylko ciut na wierzchu nier闚no z豉pa這. Jak my郵icie mog zrobi poprawk samego wierzchu tak za tydzie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010005.jpg (242,7 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010006.jpg (115,3 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010008.jpg (129,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010011.jpg (196,1 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010012.jpg (26,6 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010013.jpg (52,1 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010014.jpg (57,1 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010016.jpg (54,0 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010019.jpg (61,1 KB, 47 za豉dowa)
4asik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-30, 13:52   #845
Reddishh
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez shandi Poka wiadomo嗆
wiekszosc drogeryjnych farb ma cieple tony,a nawet jak kupisz ash to wyplukujuje sie na cieply odcien. Ty masz duzo czerwieni wiec za jednym farbowaniem nie przykryjesz tego i raczej szybko bedzie Ci sie splukiwal. Wszyscy doradzaja Ci fryzjerskie farby bo mozesz wybrac kolor bez obaw,ze bedzie zawieral cieple barwniki. Ciezko Ci bedzie uzyskac chlodny braz tym bardziej,ze nie chcesz ich przyciemniac.
Wiesz..kiedys chcialam sciagnac kolor i kupilam sobie w boots COLOURB4-hair colour remover.on sciaga kolor,ale nie rozjasnia Twoich wlosow. Moim zupelnie nic sie nie stalo tylko aplikacja jest meczaca i ten specyfik nie pachnie za ladnie...jak zgnile jajko.
Ten hair color remover to na jakiej zasadzie dzia豉? 瞠 co 瞠 og鏊nie b璠zie mi jakby wymywa ca陰 farb z w這s闚 i b璠 ja郾iejsze czy jak? i jak potem mog farbowa w這sy? niszczy tak jak zwyk貫 rozja郾ianie czy nie?
Stary 2011-07-30, 15:30   #846
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez 4asik Poka wiadomo嗆
Wczoraj farbowa豉m w這ski Artego 5.15A.
Zdj璚ia przed i po og鏊nie jestem zadowolona, tylko ciut na wierzchu nier闚no z豉pa這. Jak my郵icie mog zrobi poprawk samego wierzchu tak za tydzie?
A jak k豉d豉 farb? pewnie na odrost a p騧鎴ej od razu na d逝go嗆? Pewnie ko鎍闚ki by造 suche i wch這n窸y szybko farb i dlatego s ciemniejsze. Mo瞠sz po這篡 teraz na "odrost" tzn. tam gdzie masz te ja郾iejsze, potrzyma z 25 min , p騧niej zemulgowa (spieni) z ciep陰 wod, potrzyma jeszcze z 5 min i sp逝ka. Fryzjerk nie jestem ale ja tak farbuj odrosty i w這sy babci i kolor wychodzi bardzo jednolity. Zreszt wzi窸am to z pdf-闚 i instrukcji fryzjerskich z netu.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Reddishh Poka wiadomo嗆
Skoro masz wi瘯sze do鈍iadczenie w farbach sklepowych (?) to dlaczego nie podasz ich przyk豉du?
Mnie by to pomog這..
No ale dobrze..mniejsza o to ju z tymi farbami.
Chodzi o takie kolory? wybra豉m par..mnie osobi軼ie wydaje si, 瞠 ta 2 by豉by najlepsza..ale pozostawiam to wam
1. http://nokautimg1.pl/p-d4-a4-d4a4f8a...d-nr-l-7-1.jpg

2. http://republika.pl/blog_jl_5011911/7769658/tr/wbis.jpg

3.http://republika.pl/blog_jl_5011911/.../tr/viking.jpg

4.http://sklep-kosmetyczny.com/image/c...10-500x500.jpg

Jak mniemam ta 2 farba jest najlepsza, bo wydaje si zimniejsza..jednak czy mo瞠 mi przyciemni w這sy? czy raczej po prostu je zbr您owi i zniweluje troch rudo軼i ale nie przyciemni?
Farba farby nie rozja郾i!!! wi璚 nie wiem jaki by豚y sens k豉dzenia poziomu 8 czy 9 na tw鎩 bajmy 7 czy nawet 6. to tylko strata kasy, je郵i ju by si upar豉 to szukaj po przecinku 1 i 7, najlepiej .71 gdzie 7 jest metalicznym/zieleni a 1 popielem/niebieskim. Wy郵ij mi na priv maila to wy郵 Ci pdf-a, tam mam opisane refleksy....niestety jest za du篡, 瞠by tutaj wklei. A Je郵i po這篡sz sam .1 to..... czerwony+ niebieski=fioletowy.....p otem 鄴速y by si zda...albo mo瞠 be by sobie poradzi...nie wiem.
Blond bunny jest fryzjerk, mo瞠 do niej napisz??? tylko Ona w blondach "siedzi"
A sprawdza豉 ile sobie 篡cz z polski za wysy趾 do UK?
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-30, 16:03   #847
fryz5
Zakorzenienie

ale je郵i po這zy kolor z poziomu 7 to jej nie przyciemni, a nada odcie. z wd 3 lub 6%.
shandi u篡wa豉 zapewne dekoloryzatora, skoro 鄉ierdzi jajkiem to jest taki jak elgon/renee blanche i chantal, czyli nie niszczy wcale w這s闚, usuwa farbowany sztuczny pigment jedynie, nie rozja郾ia naturalnego koloru.

reddishh mozeszu篡 demodyfikatora koloru z loreala albo matrixa i potem na to k豉嗆 farb 7 popielat fryzjersk, ja bym tak radzi. najlepiej farb +mixton niebieski
Stary 2011-07-30, 16:19   #848
shandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Cytat:
Ten hair color remover to na jakiej zasadzie dzia豉? 瞠 co 瞠 og鏊nie b璠zie mi jakby wymywa ca陰 farb z w這s闚 i b璠 ja郾iejsze czy jak? i jak potem mog farbowa w這sy? niszczy tak jak zwyk貫 rozja郾ianie czy nie?
B4 nie dziala jak rozjasniacz, nie rusza naturalnego pigmentu wlosow czyli jesli zadna farba nie rozjasnil wczesniej Twoich wlosow powinno zwjsc do Twojego naturalnego,jesli mialas rozjasnione,zejdzie do tego rozjasnionego. Z tym,ze musisz bardzo dokladnie zapoznac sie z instrukcja..sama tego nie zrobisz bo trzeba dzialac szybko, bardzo dokladnie splukac, jesli nie bedziesz sie stosowac do instrukji po calym zabiegu wlosy moga Ci spowrotem sciemniec dlatego lepiej farbe polozyc dopiero na 2 dzien zeby nie bylo niespodzianek. Mi na drugi dzien troszke sciemnialy, umylam je jeszcze raz,wysuszylam i dopiero polozylam farbe.
Wpisz sobie w google i poczytaj,hest duzo receznji na ten temat, dziewczyny opisuja jak stosowaly i jakie mialy wlosy po tym.
shandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-30, 16:23   #849
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
ale je郵i po這zy kolor z poziomu 7 to jej nie przyciemni, a nada odcie. z wd 3 lub 6%.
shandi u篡wa豉 zapewne dekoloryzatora, skoro 鄉ierdzi jajkiem to jest taki jak elgon/renee blanche i chantal, czyli nie niszczy wcale w這s闚, usuwa farbowany sztuczny pigment jedynie, nie rozja郾ia naturalnego koloru.

reddishh mozeszu篡 demodyfikatora koloru z loreala albo matrixa i potem na to k豉嗆 farb 7 popielat fryzjersk, ja bym tak radzi. najlepiej farb +mixton niebieski
A jaki kolor po zastosowaniu tego specyfiku b璠zie? rudy
Bo w豉郾ie niebieski to dopiero jak b璠zie mia豉 rude w這sy, bo jak po這篡 niebieski na czerwone to b璠zie fiolet.

reddishh - widzisz nie masz wyj軼ia, i tak Ci taniej wyjdzie ni u Angielskiego fryzjera...a pr鏏owa豉 reklamowa, bo widz, 瞠 鈍ie穎 zrobione? a u nich si wszystko reklamuje
Stary 2011-07-30, 16:32   #850
fryz5
Zakorzenienie

no to mixton niebieski i zielony, po 軼i庵ni璚iu koloru
Stary 2011-07-30, 17:23   #851
4asik
Raczkowanie

Najpierw k豉d豉m na odrost i czeka豉m 35min, potem reszta i 15 min. wg. instrukcji. Jak po這輳 teraz na sam wierzch to trzyma 25min? tak d逝go?
Farbowa豉m wczoraj kiedy mog poprawi?
Stary 2011-07-30, 18:56   #852
Reddishh
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
A jaki kolor po zastosowaniu tego specyfiku b璠zie? rudy
Bo w豉郾ie niebieski to dopiero jak b璠zie mia豉 rude w這sy, bo jak po這篡 niebieski na czerwone to b璠zie fiolet.

reddishh - widzisz nie masz wyj軼ia, i tak Ci taniej wyjdzie ni u Angielskiego fryzjera...a pr鏏owa豉 reklamowa, bo widz, 瞠 鈍ie穎 zrobione? a u nich si wszystko reklamuje
Wybacz ale..nie rozumiem co reklamuje?

Kupi豉m 鈔edni, bardzo popielat farb, bo chce aby lekko to wyr闚na kolor i lekko go zneutralizowa, nie mam pieni璠zy na kupowanie mixton闚 + farby + dekoloryzatyry i inne..mam nadziej, 瞠 b璠zie dobrze, trzymajcie kciuki.
Stary 2011-07-30, 19:20   #853
fryz5
Zakorzenienie

jaka to farba dok豉dnie??

Zycie chodzi這 o sk豉danie reklamacji u fryzjera je郵i masz nie taki kolor jak chcia豉.
Stary 2011-07-30, 19:58   #854
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Najpierw k豉d豉m na odrost i czeka豉m 35min, potem reszta i 15 min. wg. instrukcji. Jak po這輳 teraz na sam wierzch to trzyma 25min? tak d逝go?
Farbowa豉m wczoraj kiedy mog poprawi?
Nie potrzebowa豉m nigdy robi farby, po farbie, ale to na pewno zale篡 od kondycji Twoich w這s闚. Proces farbowania odbywa si poprzez otwarcie 逝ski, utlenieniu "chyba melanin", dzia豉niu farby i zamkni璚iu 逝ski przez konieczne umycie w這s闚 szamponem do w這s闚 farbowanych (ja zakwaszam wod 造磬 octu mocz po sp逝kaniu od篡wki) Je郵i masz szorstkie w這sy tzn 瞠 nie zamkn窸y si 逝ski i w這sy s bardziej podatne na zniszczenie. Jak nie s "sianowate" to chyba mo積a?
A zanim zafarbowa豉 mia豉 r騜ne odcienie na 鈔odku i ko鎍闚kach, bo mi to wygl康a na to jakby mia豉 od g鏎y do 鈔odka refleks z這ty, a ni瞠j ciemniejsze?
No chyba, 瞠 k豉d豉 na odrost i d逝go嗆 ok 10cm, a potem dopiero na reszt?

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Wybacz ale..nie rozumiem co reklamuje?

Kupi豉m 鈔edni, bardzo popielat farb, bo chce aby lekko to wyr闚na kolor i lekko go zneutralizowa, nie mam pieni璠zy na kupowanie mixton闚 + farby + dekoloryzatyry i inne..mam nadziej, 瞠 b璠zie dobrze, trzymajcie kciuki.
Tak chodzi這 mi o z這瞠nie reklamacji lub "refund" - dzi瘯i fryz5
Zr鏏 sobie k徙iel rozja郾iaj帷 z oxy, szamponu (najlepiej przeciw逝pie穎wy) i sody oczyszczonej, umyj tym w這sy jak szamponem, potrzymaj z 10 minut, sp逝cz (b璠 b. szorstkie), zakwa wod w misce 造磬 octu i zamocz w這sy, 瞠by zamkn望 逝ski, mo瞠 Ci troch rozja郾i. I zafarbuj t swoj farb....ju Ci m闚i, 瞠 b璠ziesz mie fioletowy reflex
Uwa瘸j na naturalne, bo jak b璠ziesz za d逝go nak豉da豉 na w這sy 瞠by Ci odrostu nie rozja郾i這 do rudego... na odrost po堯 p騜niej!!! powodzenia i daj zna jak Ci to wyjdzie z fotkami oczywi軼ie..no i jakiej firmy ta farba???

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-30 o 19:59
Stary 2011-07-30, 20:08   #855
4asik
Raczkowanie

W這sy mam w dobrej kondycji, ko鎍闚ki si nie rozdwajaj, odrost mia豉m i spod spodu ciemniejszy kolor, w這sy s do嗆 du穎 pocieniowane, s這鎍e wierzch mi tak strasznie rozja郾i這 - jestem w szoku nigdy tak nie mia豉m. Nie wiem co robi chce jako ten kolorek wyr闚na. A sianka nie mam s mi瘯kie i delikatne nawet bez od篡wki

Edytowane przez 4asik
Czas edycji: 2011-07-30 o 20:10
Stary 2011-07-30, 20:19   #856
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:

Zr鏏 sobie k徙iel rozja郾iaj帷 z oxy, szamponu (najlepiej przeciw逝pie穎wy) i sody oczyszczonej, umyj tym w這sy jak szamponem, potrzymaj z 10 minut, sp逝cz (b璠 b. szorstkie), zakwa wod w misce 造磬 octu i zamocz w這sy, 瞠by zamkn望 逝ski, mo瞠 Ci troch rozja郾i. I zafarbuj t swoj farb....ju Ci m闚i, 瞠 b璠ziesz mie fioletowy reflex
Uwa瘸j na naturalne, bo jak b璠ziesz za d逝go nak豉da豉 na w這sy 瞠by Ci odrostu nie rozja郾i這 do rudego... na odrost po堯 p騜niej!!! powodzenia i daj zna jak Ci to wyjdzie z fotkami oczywi軼ie..no i jakiej firmy ta farba???
masz na my郵i normaln k徙iel rozja郾iaj帷? bo z tego co napisa豉 odnios貫m wra瞠nie ze masz na my郵i z samym oxy a to jej nic nie zmieni.
Stary 2011-07-30, 20:26   #857
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
W這sy mam w dobrej kondycji, ko鎍闚ki si nie rozdwajaj, odrost mia豉m i spod spodu ciemniejszy kolor, w這sy s do嗆 du穎 pocieniowane, s這鎍e wierzch mi tak strasznie rozja郾i這 - jestem w szoku nigdy tak nie mia豉m. Nie wiem co robi chce jako ten kolorek wyr闚na. A sianka nie mam s mi瘯kie i delikatne nawet bez od篡wki
Patrzy豉m jeszcze raz na Twoje fotki i ewidentnie g鏎a jest rudawa, a d馧 nie wiem? bordowo - popielaty? Na tym ciemnym zdj璚iu to na czarne wygl康aj, ale to poziom 5 to si nie dziwi.
One maj r騜ny refleks, czy taki sam tylko g鏎a ja郾iejsza? Jak ja郾iejsza to zafarbuj jeszcze raz...a jak inny odcie to trzeba zobaczy na ko這 kolor闚, a mi gdzie wsi彗造
Stary 2011-07-30, 20:32   #858
4asik
Raczkowanie

taki sam, tylko w豉郾ie g鏎a- wierzch jest ja郾iejszy, odrost, d馧 i pod spodem jest jednolity kolorek - fakt ciemne wysz造 ale taki mi odpowiada
Stary 2011-07-30, 20:43   #859
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
taki sam, tylko w豉郾ie g鏎a- wierzch jest ja郾iejszy, odrost, d馧 i pod spodem jest jednolity kolorek - fakt ciemne wysz造 ale taki mi odpowiada
No to chyba mo積a ten sam odcie, ale spr鏏uj farbowa tylko te asne w miar mo磧iwo軼i. A czas ci篹ko okre郵i??? przemywaj mokrym wacikiem i sprawdzaj nasycenie, bo innego pomys逝 nie mam

reddishh - zobacz na to ko這....skoro masz w這sy koloru rudo - czerwony, a naprzeciwleg造 kolor to zielony .11 i .7 to taka farba Ci potrzebna, ne pami皻am jakiej to by這 firmy, ale chyba goldwell

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 21:28
Stary 2011-07-30, 20:48   #860
4asik
Raczkowanie

dzi瘯i bardzo , podziel si efektem
Stary 2011-07-30, 21:03   #861
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
dzi瘯i bardzo , podziel si efektem
trzymam kciuki
Stary 2011-07-31, 05:36   #862
Reddishh
Rozeznanie

Cytat:
Nie potrzebowa豉m nigdy robi farby, po farbie, ale to na pewno zale篡 od kondycji Twoich w這s闚. Proces farbowania odbywa si poprzez otwarcie 逝ski, utlenieniu "chyba melanin", dzia豉niu farby i zamkni璚iu 逝ski przez konieczne umycie w這s闚 szamponem do w這s闚 farbowanych (ja zakwaszam wod 造磬 octu mocz po sp逝kaniu od篡wki) Je郵i masz szorstkie w這sy tzn 瞠 nie zamkn窸y si 逝ski i w這sy s bardziej podatne na zniszczenie. Jak nie s "sianowate" to chyba mo積a?
A zanim zafarbowa豉 mia豉 r騜ne odcienie na 鈔odku i ko鎍闚kach, bo mi to wygl康a na to jakby mia豉 od g鏎y do 鈔odka refleks z這ty, a ni瞠j ciemniejsze?
No chyba, 瞠 k豉d豉 na odrost i d逝go嗆 ok 10cm, a potem dopiero na reszt?

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

No niestety..za p霩no mi to napisa豉. W這sy zafarbowa豉m farb z bootsa, 4.3 bodaj瞠. Farba jest bardzo popielata, nie wiem dok豉dnie jaki teraz mam kolor na w這sach bo jest noc, nie widzia豉m w 鈍ietle dziennym, ale troch je przyciemni豉 i mocno zgasi豉, czerwony barwnik jest nadal ale mniej i mniej rudego. Jest to farba do 24 zmy, wybra豉m tak, bo mniej niszczy w這sy a permamentna farba i tak by mi si wyp逝kiwa豉, by豉 nawet taka sama permamentna, ale w kolorze by豉 jakby ciutk cieplejsza, wi璚 wybra豉m p馧-permamentn w豉郾ie. Niestety kolor mi wyszed troch nie r闚nomiernie, i b璠 musia豉 dokupi jeszcze jedn, aby te miejsca pokry farb, odrostu mi raczej nawet nie z豉pa豉, tylko te farbowane.
Stary 2011-07-31, 09:31   #863
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
No niestety..za p霩no mi to napisa豉. W這sy zafarbowa豉m farb z bootsa, 4.3 bodaj瞠. Farba jest bardzo popielata, nie wiem dok豉dnie jaki teraz mam kolor na w這sach bo jest noc, nie widzia豉m w 鈍ietle dziennym, ale troch je przyciemni豉 i mocno zgasi豉, czerwony barwnik jest nadal ale mniej i mniej rudego. Jest to farba do 24 zmy, wybra豉m tak, bo mniej niszczy w這sy a permamentna farba i tak by mi si wyp逝kiwa豉, by豉 nawet taka sama permamentna, ale w kolorze by豉 jakby ciutk cieplejsza, wi璚 wybra豉m p馧-permamentn w豉郾ie. Niestety kolor mi wyszed troch nie r闚nomiernie, i b璠 musia豉 dokupi jeszcze jedn, aby te miejsca pokry farb, odrostu mi raczej nawet nie z豉pa豉, tylko te farbowane.
Przykro mi, 瞠 nie zd捫y豉m....ale ci庵le pisa造鄉y, 瞠 masz mie po przecinku 7 i 1......prosi豉m o maila na priv wcze郾iej...... .podaj mi, to Ci wy郵 fajnego pdf-a, b璠ziesz wiedzia陰 na przysz這嗆.
A co do Twojej farby, to co to za firma??? No. 7?? czy co? Jak si nazywa kolor? Bo mo瞠 inne oznaczenia maj, ale normalnie poziom 4 to ju bardzo, bardzo ciemny..a .3 to wsz璠zie z這to, wi璚 je郵i takie oznaczenia by by造 to by sobie zafundow掖a bardziej rudy refleks.
wklej jak b璠ziesz mia豉 czas fotki, 瞠by kto kto czyta widzia efekty i by這 na przysz這嗆. Acha....semi-permanentne to s takie "szamponetki" i si sp逝kuj migusiem, ale jak Ci si spodoba, to zawsze mo瞠sz zrobi permanentn
Stary 2011-07-31, 10:57   #864
Reddishh
Rozeznanie

Ja wiem co to s semi-permament, wyp逝kuj si do 24 my, ale czasem lubi zostawia jakie po鈍ity.

Firma farby to Boots, dosy popularna sie w UK. Jej kolor to warm medium brown 4.3.
Co do .71 po przecinku to tak, stara豉m si tak znale嗆, ale nigdzie nie by這 nawet zbli穎nej, wi璚 postanowi豉m poszuka maxymalnie zimnej, popielatej farby, i znalaz豉m. Bardzo dobrze och這dzi豉 mi w這sy i nie wida tak czerwonego, jest lekka ruda po鈍iata i miejscami mam plamki, ale jest dobrze

Dobrze, zaraz po郵 Ci maila na priv

Kochane..s srebrne tonery do w這s闚 http://haircrazy.com/product/silver-look/
i co by si sta這, gdybym taki toner po這篡豉 na popielato-br您owe w這sy z rudaw po鈍iat? mo瞠cie mi powiedzie mniej wi璚ej?

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-31 o 11:06
Stary 2011-07-31, 11:26   #865
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Ja wiem co to s semi-permament, wyp逝kuj si do 24 my, ale czasem lubi zostawia jakie po鈍ity.

Firma farby to Boots, dosy popularna sie w UK. Jej kolor to warm medium brown 4.3.
Co do .71 po przecinku to tak, stara豉m si tak znale嗆, ale nigdzie nie by這 nawet zbli穎nej, wi璚 postanowi豉m poszuka maxymalnie zimnej, popielatej farby, i znalaz豉m. Bardzo dobrze och這dzi豉 mi w這sy i nie wida tak czerwonego, jest lekka ruda po鈍iata i miejscami mam plamki, ale jest dobrze

Dobrze, zaraz po郵 Ci maila na priv

Kochane..s srebrne tonery do w這s闚 http://haircrazy.com/product/silver-look/
i co by si sta這, gdybym taki toner po這篡豉 na popielato-br您owe w這sy z rudaw po鈍iat? mo瞠cie mi powiedzie mniej wi璚ej?
By豉m w Uk i wiem co to jest boots Warm medium brown=CIEPΧ 鈔edni br您, wi璚 dalej ciep貫 tony!!! Szukaj co z cool nast瘼nym razem!!!
a co do Twojego tonera to on si nadaje tylko do bardzo jasnego blondu!!! i jak blond jest 鄴速y
"This Stargazer dye is intended for very pale blonde hair only."
Foteczki wklej prosz
Ju wys豉豉m...mi貫j lektury...jak przeczytasz to wszystko b璠zie dla Ciebie jasne

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-31 o 11:41
Stary 2011-07-31, 19:12   #866
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

heeej,

ok, nie dalam rady wstawic wczesniej zdjec, bo nie wyrobilam sie przed wyjazdem.
mixy chantal jakie zmieszalam to na 3/4 byl fiolet z przewaga niebieskiego, a na koncowki nalozylam seledyn. gore trzymalam 25min, dol 20min na oxy 6%.
ogolnie mi sie podoba, ale nigdy wiecej tych mixow, wlosy po nich sa tragiczne

zdjecia bez lampy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12236.jpg (76,5 KB, 109 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12238.jpg (142,6 KB, 92 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 240SSCAM32.jpg (82,3 KB, 112 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12239.jpg (79,5 KB, 113 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-07-31 o 19:28
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-31, 19:41   #867
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
heeej,

ok, nie dalam rady wstawic wczesniej zdjec, bo nie wyrobilam sie przed wyjazdem.
mixy chantal jakie zmieszalam to na 3/4 byl fiolet z przewaga niebieskiego, a na koncowki nalozylam seledyn. gore trzymalam 25min, dol 20min na oxy 6%.
ogolnie mi sie podoba, ale nigdy wiecej tych mixow, wlosy po nich sa tragiczne

zdjecia bez lampy.
Ale na這篡豉 i od razu malaksowa陰 z wod, czy pozwoli豉, 瞠by 6% otworzy豉 逝ski i si w瘸r豉 we w這s, bo mo瞠 one szorstkie , bo nie zamkn窸a 逝sek ale Ty na pewno pami皻a豉 o zakwaszeniu. No a jakiej firmy masz ten oxy? bo na 3%nie mia陰 tego problemu, nie? Ja nak豉dam i odrazu malaksuj i nawet s zdrowsze i bardziej l郾i帷e.
Pomimo Twoich z造ch odczu widz, 瞠 jednolicie i popielato wygl康aj , bardzo 豉dnie
A my郵isz, 瞠 to wina mix闚 z tej firmy , czy og鏊nie rezygnujesz z mix闚?
No i w jakich proporcjach miesza豉 mixy z oxy? Same mixy, czy farb te?
Stary 2011-07-31, 20:23   #868
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ale na這篡豉 i od razu malaksowa陰 z wod, czy pozwoli豉, 瞠by 6% otworzy豉 逝ski i si w瘸r豉 we w這s, bo mo瞠 one szorstkie , bo nie zamkn窸a 逝sek ale Ty na pewno pami皻a豉 o zakwaszeniu. No a jakiej firmy masz ten oxy? bo na 3%nie mia陰 tego problemu, nie? Ja nak豉dam i odrazu malaksuj i nawet s zdrowsze i bardziej l郾i帷e.
Pomimo Twoich z造ch odczu widz, 瞠 jednolicie i popielato wygl康aj , bardzo 豉dnie
A my郵isz, 瞠 to wina mix闚 z tej firmy , czy og鏊nie rezygnujesz z mix闚?
No i w jakich proporcjach miesza豉 mixy z oxy? Same mixy, czy farb te?
zmalaksowalam od razu jak nalozylam na wszystko odrost, bo balam sie, ze to za dlugo trwalo i mi zlapie na fioletowo czubek
zakwasilam, pamietalam o tym
oxy mam firmy mila, mialam z matrixa i po prostu nigdy nie pisalam chyba tutaj, ale zawsze po tych mixach mam dziwne wlosy, maja polysk, ale dla mnie one mocno wysuszaja, jak daje na gore jest okej, ale konce mam w gorszym stanie i wiem, ze szybko ich nie bede meczyc, szkoda mi ich

robilam samymi mixami, mam tylko 7.0 polowe, ale jej juz nie zuzyje bo sie boje, ze znowu mi rozjasni
szczerze to przedobrzylam z mixami teraz, bo tak jak pisze, robilam na oko, ale wiem ze dalam o 2cm wiecej niebieskiego niz ostatnio, a ta sama proporcja oxy.

mozliwe, ze tutaj jest moja wina, ale mam juz koncowke niebieskiego i ja od linijki odmierzam cm i juz powoli krew mnie zalewala, bo akurat ta tubke mam jakas felerna i wyjaaatkowo ciezko sie z niej wyciska, po prostu dramat.

z mixow nie rezygnuje, za dobre sa, wlosy wygladaja mega naturalnie, zbieram za nie pochwaly, ze super ze wrocilam do naturalnego koloru i przestalam farbowac efekt wart zachodu

bede szukac innych firm, wazne zeby byly mniej szkodliwe dla wlosow

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-07-31 o 20:24
Stary 2011-07-31, 20:36   #869
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
.....z mixow nie rezygnuje, za dobre sa, wlosy wygladaja mega naturalnie, zbieram za nie pochwaly, ze super ze wrocilam do naturalnego koloru i przestalam farbowac efekt wart zachodu....
Kochana...mi to w zupe軟o軼i wystarczy i pokazuj jak mixy neutralizuj kolory
Qrcze, szkoda tylko, 瞠 wysusza..ale maski w ruch p鎩d to si poprawi...ale mam nadziej, 瞠 si zd捫 zregenerowa zanim nast瘼ny raz po這篡sz..i mog這 by si teraz troch d逝瞠j trzyma na w這sach...skoro masz proporcje dobrze dobrane to mo瞠 na 6% nast瘼nym razem zrobisz i b璠zie na d逝瞠j??? zobaczy si pewnie
Dzi瘯i za sprawozdanie
A na blogu masz bie膨ce fotki w這sy po tym tonowaniu czy wcze郾iejszym ?
Stary 2011-07-31, 20:52   #870
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Kochana...mi to w zupe軟o軼i wystarczy i pokazuj jak mixy neutralizuj kolory
Qrcze, szkoda tylko, 瞠 wysusza..ale maski w ruch p鎩d to si poprawi...ale mam nadziej, 瞠 si zd捫 zregenerowa zanim nast瘼ny raz po這篡sz..i mog這 by si teraz troch d逝瞠j trzyma na w這sach...skoro masz proporcje dobrze dobrane to mo瞠 na 6% nast瘼nym razem zrobisz i b璠zie na d逝瞠j??? zobaczy si pewnie
Dzi瘯i za sprawozdanie
A na blogu masz bie膨ce fotki w這sy po tym tonowaniu czy wcze郾iejszym ?
jeszcze z tego koloru nie mam fotek na blogu, wszystkie wczesniejsze sa

te w zielonej bluzce na temat brwi, to sa te sprzed miesiaca, tak samo morska bryza, to ten kolor co mialam przed tym tonowaniem

no jasne, rewelacyjne sa. oleje od razu na noc zostawilam na glowie, maski obowiazkowo. dopiero jedno mycie mialam i juz bylo lepiej, one tak po 2-3 dochdoza do siebie, jednak to taki dyskomfort psychiczny dla mnie jest, skoro dbam o wlosy, a tutaj trach, taki wior czuje na koncowkach, to smutno mi sie robi..

teraz robilam na 6%, moze do nastepnego mniej sie wypluka niz na tej 3% lub jakos inaczej zachowa, ze wystarczy tylko troche mixow, ale raczej bede tylko gore tonowac, bo to ona zawsze szalenie ruda jest
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.