Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 3 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-09, 23:44   #61
marilyn monroe
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 662
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

dziewczyny poniewa jeste軼ie znawczyniami to chcia豉m si Was doradzi...
czy do r騜owej cery pasuje zimny czy ciep造 br您 bo ju sama nie wiem
mnie osobi軼ie bardziej podoba si ciep造 odcie ale nie chce wygl康a znowu jak 鈍inka
marilyn monroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-10, 01:04   #62
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez marilyn monroe Poka wiadomo嗆
dziewczyny poniewa jeste軼ie znawczyniami to chcia豉m si Was doradzi...
czy do r騜owej cery pasuje zimny czy ciep造 br您 bo ju sama nie wiem
mnie osobi軼ie bardziej podoba si ciep造 odcie ale nie chce wygl康a znowu jak 鈍inka
do zar騜owionej zimny

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-10, 07:46   #63
patrag
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

pami皻am - kiedy mia豉m po陰czenie zimnego z jasnym - kiedy robi豉m cieniutkie delikatne pasemka blond na naturalnych w這sach - by造 idealne, zimno-br您owo-szaro-zimno-blond ale potem te by problem, bo przy robieniu odrost闚 blondu by這 coraz wi璚ej i efekt zanika.
patrag jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-12, 10:22   #64
Buffi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Ja w poniedzia貫k farbuje ( mam nadzieje ze farba przyjdzie ) zdecydowa豉m si na 6.1 majirel odpu軼i豉m sobie mieszank z 6.07 albo sama 6.12 i mam nadzieje ze b璠zie ju dobrze . Po mieszance 7.11 i 6.22 wysz造 za jasne mam nadzieje ze po 6 nie b璠 znowu za ciemne ju czasami naprawd nie wiem czego chce z tymi w這sami najlepiej wr鏂i do swojego i problem z kolorem by豚y rozwi您any ale ju wiem ze b璠 tyle si m璚zy a p騧niej powiem ze naturalne s dziwne nie b造szcz si i przet逝szczaj .
Buffi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-13, 22:17   #65
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

witam, mam problem odno郾ie zafarbowania w這s闚 na naturalny odcie br您u, takiego 鈔edniego.
nie b璠zie problemu z tym aby by od ch這dny raczej odwrotnie, co zrobi aby nie by zbyt zimny, mam na g這wie obecnie intensywny niebieski kolor (jasny niebieski, odcie atlantic blue toner la riche directions), i tu problem, poniewaz jak na這ze br您 to chyba moze niebieski przeswitywa? a mi zalezy aby odcie by naturalny, czy moze wzia嗆 z這cisty br您?
chociaz, toner jest osadzony na powierzchni w這sa wi璚 jak po這ze kolor br您owy kt鏎y wejdzie we w這s, to chyba nie ma znaczenia czy ten toner jest czy go nie ma?
kiedy mia貫m platyne i k豉d貫m naturalny kasztan, wyszed szary ciemny szary, dopiero po na這瞠niu miedzianej czerwieni wyszed popielaty jasny br您.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-14, 20:17   #66
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
witam, mam problem odno郾ie zafarbowania w這s闚 na naturalny odcie br您u, takiego 鈔edniego.
nie b璠zie problemu z tym aby by od ch這dny raczej odwrotnie, co zrobi aby nie by zbyt zimny, mam na g這wie obecnie intensywny niebieski kolor (jasny niebieski, odcie atlantic blue toner la riche directions), i tu problem, poniewaz jak na這ze br您 to chyba moze niebieski przeswitywa? a mi zalezy aby odcie by naturalny, czy moze wzia嗆 z這cisty br您?
chociaz, toner jest osadzony na powierzchni w這sa wi璚 jak po這ze kolor br您owy kt鏎y wejdzie we w這s, to chyba nie ma znaczenia czy ten toner jest czy go nie ma?
kiedy mia貫m platyne i k豉d貫m naturalny kasztan, wyszed szary ciemny szary, dopiero po na這瞠niu miedzianej czerwieni wyszed popielaty jasny br您.
A na jakim oxy robi貫 ten toner? Jak na niskim tzn, do 3% i nie trzyma貫 zbyt d逝go(nie w瘸r si mocno) to si wyp逝cze.
Po堯 t natur, i zobacz co wyjdzie, jak b璠zie Ci za zimno/niebiesko to tonuj rudym korektorem na niskim oxy (1:5, 1:6). Nie k豉d od razu niczego rudego(farby) bo potem tego nie wyt瘼isz. Niebieski si szybko wyp逝kuje, Dawaj fotki przed i po. A tak og鏊nie to u Ciebie w po軼ie kiedy znalaz豉m tonowanie rudo軼i niebieskim mixem w proporcji 1:3?No chyba jest jeden Fryz5, ale wtedy by這 jakie czarno-ba貫 zdj璚ie przy nicku
Jak na這篡sz z這ty/鄴速y to b璠ziesz mia zielone w這sy!!! Rudy neutralizuje niebieski!!!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-01-14 o 20:20
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-14, 21:31   #67
fryz5
Zakorzenienie

toner bez oxy, to jest jak szamponetka, juz gotowa mieszanka koloryzuj帷a, trzyma貫m ok 3 godziny. w豉郾ie my郵e 瞠by k豉嗆 natur na poziomie 6-5 moze casting.
m鎩 obecny kolor: http://www.photoblog.pl/downtherabbithole/82775516
Stary 2011-01-14, 21:43   #68
jeordievera
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

wiecie jak farb mog uzyska taki kolor? majirel 8.1?
http://fashionmag.us/wp-content/uplo...lex-Caley1.jpg
jeordievera jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-14, 21:52   #69
fryz5
Zakorzenienie

jeordievera- zdaje sie ze Pani na zdj璚iu ma kilka odcieni wymieszanych poprzez refleksy, powiedzmy 8.1 z 9.1
Stary 2011-01-15, 12:47   #70
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

fryz5, m鎩 ch這pak te chcia br您 na w這sach niebieskich, tyle, 瞠 on mia toner midnight blue, kt鏎y w sumie i tak wyszed za jasny (mnie wyszed ciemny) i szczerze powiem bardzo ci篹ko z tym jest

dodaj w za陰czniku nasze 2 zdj璚ia, jakie w這sy mia i jakie by造 po farbie

i powiem Ci, 瞠 najlepiej by這 jak mu to rozja郾i豉m do platyny i zam sobie zapuszcza z odrostami, wygl康a這 jakby mia baleja, teraz ma d逝gie w這sy i ma tylko ko鎍闚k farby przy pocz徠ku nosa
ale lepiej w豉郾ie rozja郾i i dopiero wtedy na這篡 farb, bo jak wida prze鈍itywa kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 6c19657473.jpg (63,9 KB, 519 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5afab4ee13.jpg (108,9 KB, 702 za豉dowa)
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-15, 12:58   #71
fryz5
Zakorzenienie

no ja miesza貫m 2 odcienie atlantic blue + midnight blue, podoba mi sie nosze go juz 3 tygodnie ale jakbym chcia zn闚 mie br您 to w豉郾ie nie wiem cyzm zrobi, tak zeby nie prze鈍itywa這. chyba ze kupie castinga kt鏎y mi starcza na 3 razy i zrobie 3 razy pod rz康.
Stary 2011-01-15, 16:32   #72
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
no ja miesza貫m 2 odcienie atlantic blue + midnight blue, podoba mi sie nosze go juz 3 tygodnie ale jakbym chcia zn闚 mie br您 to w豉郾ie nie wiem cyzm zrobi, tak zeby nie prze鈍itywa這. chyba ze kupie castinga kt鏎y mi starcza na 3 razy i zrobie 3 razy pod rz康.
A wiesz jak wygl康a ko這 kolor闚? Kolory po przeciwnej stronie neutralizuj si i daj kolor br您owy. Znajd mniej wi璚ej odcie przeciwwstawny i na逝 go.
Widz, 瞠 to Twoje farbwanie to dosy klimatyczne jest, ostatnio przegl康a豉m jak捷 ang, stronk gdzie kole mia po 3 r騜ne kolory na g這wie. Sam on pisa o tym, 瞠by nie miesza przeciwwstawnych razem, bo wyjdzie br您. Sam si na kolor wheel opiera.
Rudy na 100% zadzia豉, tylko czy odcie bardziej marchewkowy, z這ty czy miedziany? Oce sam, wklejam ko豉, p.s. sama natura wi璚 Ci tego nie zakryje, nawet po 3 razach, chyba, 瞠 si wyp逝cze toner...kup z tej samej firmy "rudy" i miej w zasi璕u r瘯i jak捷 natur, b璠zie ok.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:16
Stary 2011-01-15, 19:17   #73
fryz5
Zakorzenienie

dzi瘯uje, w takim razie u篡ja farby miedziano-czerwonej, bo mam niebiesko-zielony kolor. jakiego koloru moge sie spodziewa?
Stary 2011-01-15, 19:43   #74
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
dzi瘯uje, w takim razie u篡ja farby miedziano-czerwonej, bo mam niebiesko-zielony kolor. jakiego koloru moge sie spodziewa?
No tak, niebieski neutralizuje rudy, a zielony czerwie. rudo-czerwony by si tu spisa. My郵, 瞠 mixton, czy korektor z jakiej innej firmy te tu by dal rade jakbys pomiesza go z natur(normalnie mixa do natury dodaje sie 2 cm glisty na 30g natury 瞠by pozby si niechcianego "refleksu" u Ciebie chyba trzeba by by這 da troch wi璚ej????) na 6% 瞠by sie wgryz na d逝瞠j,( ale lepiej najpierw zrobi tonowanie na niskim oxy takim 1,9% a p霩niej pr鏏owa na 6%, bo jak efekt nie b璠zie zadowalaj帷y to zawsze si sp逝cze)
A co ma z tego wyj嗆??? ..pono neutralny br您... Nie pr鏏owa豉m wi璚 na100% Ci nie powiem, powodzenia
Stary 2011-01-15, 21:12   #75
fryz5
Zakorzenienie

nie chce tru w這s闚 farbami bo i tak przesz造 wiele, wi璚 kupie jutro lub w poniedzia貫k szampon koloryzuj帷y czerwony lub czerwono rudy i potem zrobie zdj璚ie co wysz這
Stary 2011-01-15, 22:39   #76
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
nie chce tru w這s闚 farbami bo i tak przesz造 wiele, wi璚 kupie jutro lub w poniedzia貫k szampon koloryzuj帷y czerwony lub czerwono rudy i potem zrobie zdj璚ie co wysz這
Przegl康a豉m t stronk z Twoimi farbami, jak piszesz, 瞠 s bez oxy to zarzu tamt, widz, 瞠 wyb鏎 kolorystyczny du篡 maj. Chyba, 瞠 drogie? A jak nie to szamponetka?miedziana? zwyk豉?z drogerii?
Stary 2011-01-15, 23:01   #77
fryz5
Zakorzenienie

hm ale znowu toner, on sie wyp逝kuje szybko.
my郵 o tym odcieniu
http://www.palette.pl/nasze-produkty...yczny-cynamon/

na poziomie 5 i ma czerwono-miedziany odcie, spr鏏uje go
Stary 2011-01-16, 14:09   #78
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
hm ale znowu toner, on sie wyp逝kuje szybko.
my郵 o tym odcieniu

na poziomie 5 i ma czerwono-miedziany odcie, spr鏏uje go
Nie wiem co oznacza 86 ale jak Ci pasuje to dawaj. My og鏊nie nie bierzemy pod uwag "sklepowych". Poziom 5 wydawa豚y si ciemny, ale na fot. nie jest.
A Mixton闚 si nie b鎩, farba np. 6,11 sk豉da si z natury6 i mixtonu 0,11 czyli popielatego i dlatego si nazywa popielaty jasny br您 itp. itd, jak si zrobi na 6% to normalnie si "we穋e"no.... bo to farba. A o tonowaniu na 1.9% my郵a豉m 瞠by sprawdzi czy to da rad temu niebieskiemu(w razie czego si sp逝cze). Potem w豉郾ie jak by by zadowolony dodajesz do natury i ciach, ciach. Wszystko w Twoich r瘯ach

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:17
Stary 2011-01-16, 16:36   #79
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Nie wiem co oznacza 86 ale jak Ci pasuje to dawaj. My og鏊nie nie bierzemy pod uwag "sklepowych". Poziom 5 wydawa豚y si ciemny, ale na fot. nie jest.
A Mixton闚 si nie b鎩, farba np. 6,11 sk豉da si z natury6 i mixtonu 0,11 czyli popielatego i dlatego si nazywa popielaty jasny br您 itp. itd, jak si zrobi na 6% to normalnie si "we穋e"no.... bo to farba. A o tonowaniu na 1.9% my郵a豉m 瞠by sprawdzi czy to da rad temu niebieskiemu(w razie czego si sp逝cze). Potem w豉郾ie jak by by zadowolony dodajesz do natury i ciach, ciach. Wszystko w Twoich r瘯ach
hm wi璚 tak. chcia貫m u篡 farb fryzjerskich ale nie mam pieni璠zy teraz na nie, a musia豚ym kupi conajmniej 2 zeby miesza itp na wszelki wypadek.
kupi貫m 2 londy : jasny br您, a drugi to ten rudo-czerwony.
najpierw k豉d貫m mieszanine 1/3 jasny br您+ 1/2 czerwono-rudego +50ml utleniacza ale nie ma napisane ile on ma % podejrzewam ze 6, mo瞠 rudy ma 9.

wysz這 tak do軼 dziwnie, nie wiem dok豉dnie jak bo by造 mokre i k豉d貫m kolejny raz farbe, ale wygl康a這 to tak ze w這sy by造 ciemne z czerwonym refleksem, ale jednak wida by這 miejscami ze niebieski przebija, k豉d貫m 2/3 jasnego br您u + nieca豉 woda utleniona z opakowania, po zmyciu mam ciemny br您 o ch這dnym odcieniu, jendak odrosty s czerwonawe, te kt鏎e nie by造 niebieskie.

a, i zostawi貫m sobie kilka pasemek niebieskich na grzywce, dodaje zdj璚ie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC02142.jpg (58,1 KB, 184 za豉dowa)
Stary 2011-01-16, 19:04   #80
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

Wpadam uzupe軟i troch info.

Nie wiem na czym polega fenomen tej cytryny, nie maj帷 innego pomys逝 pos逝cha豉m przepisu. W這sy odzyska造 u篡walno嗆 dopiero po przet逝szczeniu i mycie+zakwaszenie, aczkolwiek nie wiem czy nie wy豉膨 troch bardziej. Dekoloryzatora nie tkn窸am (cho naby豉m) - raz 瞠 kolor po wypraniu prawie trafiony: odcie naturalny blond, z widocznym jedynie pod pewnym k徠em bardzo delikatnym z這tym pob造skiem (jak p這wienie od s這鎍a), poziom jakie 7,5 - 8 i jedyne co mog豉bym poprawi to m鏬豚y by troch ja郾iejszy.

Z t dekoloryzacj to chodzi這 mi o prawdziwy dekolor, nie rozja郾ianie z oxy. My郵a豉m, 瞠 mo瞠 na fali rozja郾iania jakie tu mia這 miejsce jaki czas temu problem ciemnienia zosta rozpracowany - wiele dziewczyn (cho熲y w KWC) skar篡 si na to 瞠 p騧niejsze farbowanie "wraca" do poprzedniego koloru (z reszt producenci zalecaj u篡wanie farb 1-2 poziomy ja郾iejszych od po膨danego koloru), tak wi璚 nie wiem czy pigmentacja jest konieczna i co konkretnie mia豉by na celu. Tylko chc帷 8-9 musia豉bym wej嗆 w rozja郾iaj帷e, a boj si, 瞠 efekt mo瞠 by troch nieprzewidywalny.

9.03 - wiem, 瞠 z這tko, z這tko z "zerem" bo ba豉m si 瞠 sama natura mo瞠 by za ma這 do mix闚, wyko鎍zy豉m je po p馧 roku i wiem, 瞠 nie by這 potrzebne.
Z mixem to niemal 鈍iadomie przesadzi豉m, od czerwca zwi瘯sza豉m ilo嗆 mixu (zaczynaj帷 od zalecanej) i wci捫 nie zdawa這 to egzaminu (mo瞠 z sam natur by這by cacy ), a 瞠 nie robi豉m notatek z proporcji to teraz polecia豉m z nieco za grubej rury. Ale wida do skutecznej korekty tego co mia豉m na g這wie by這 trzeba zdecydowanej ilo軼i mixu.
Oxy niskie, ale mieszanka "g瘰ta" - 1:1 (zamiast zazwyczaj zalecanych 1:2, 1:1,5) wi璚 pigmentu sporo, no i troch trzymana, cho akurat tam gdzie by najbardziej powalaj帷y efekt to jakie 20 min.

Prze najbli窺ze kilka miesi璚y b璠 testowa Allwaves 9,16+9,0+111, a jak znajd jakie sensowne info o dekolorze to go wcze郾iej wypr鏏uj. I chyba musz tu zagl康a, cho熲y tylko czytaj帷, d逝gi odwyk nie wskazany

fryz5 - fajny kolor, co do odrost闚 to by這 w sumie do przewidzenia, mog貫 u篡 2 mieszanki - na odrost i na d逝go嗆. B璠ziesz teraz co zmienia, czy zostawiasz to z tym odrostem?

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-16, 19:45   #81
fryz5
Zakorzenienie

poczekam az ten rudy odrost b璠zie widoczny i po這ze co na to, wiesz moje w這sy maj jedynie jakie 7cm trudno jest k豉嗆 co na odrost i osobno na d逝go軼.
Stary 2011-01-16, 21:14   #82
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
hm wi璚 tak. chcia貫m u篡 farb fryzjerskich ale nie mam pieni璠zy teraz na nie, a musia豚ym kupi conajmniej 2 zeby miesza itp na wszelki wypadek.
kupi貫m 2 londy : jasny br您, a drugi to ten rudo-czerwony.
najpierw k豉d貫m mieszanine 1/3 jasny br您+ 1/2 czerwono-rudego +50ml utleniacza ale nie ma napisane ile on ma % podejrzewam ze 6, mo瞠 rudy ma 9.

wysz這 tak do軼 dziwnie, nie wiem dok豉dnie jak bo by造 mokre i k豉d貫m kolejny raz farbe, ale wygl康a這 to tak ze w這sy by造 ciemne z czerwonym refleksem, ale jednak wida by這 miejscami ze niebieski przebija, k豉d貫m 2/3 jasnego br您u + nieca豉 woda utleniona z opakowania, po zmyciu mam ciemny br您 o ch這dnym odcieniu, jendak odrosty s czerwonawe, te kt鏎e nie by造 niebieskie.

a, i zostawi貫m sobie kilka pasemek niebieskich na grzywce, dodaje zdj璚ie.
Kolor wyszed bardzo fajny, ch堯dny, neutralny i a chce si napisa...czarny?... troch ciemny, ciekawe jak si bedzie wyp逝kiwa.
.......A co do odrost闚 to przemkne豉 mi ta my郵, 瞠by Ci napisa, 瞠by nie k豉d, bo tylko niebieski trzeba zneutralizowa..... ale my郵a豉m, 瞠 b璠ziesz wiedzia, skoro eksperymentujesz z farbami.....Przykro mi mo瞠 masz resztki tej niebieskiej??? Og鏊nie fajnie i poka ten odrost? jak rudy/na堯 niebieski, jak czerwony/na堯 zielony (jak b璠 fundusze oczywiscie)
Stary 2011-01-16, 21:46   #83
fryz5
Zakorzenienie

mi on wygl康a na ciemny br您, widze br您owy odcie, a z odrostem wiedzia貫m ze tak b璠zie ale odrost mia 1cm i trudno by這 by mi sie bawi zeby k豉嗆 an odrost co innego i na d逝go嗆. zaraz postaram sie zrobic zdj璚ie odrostu i wstawi, chociaz tak patrze, jest miedziano-czerwony, my郵e ze za jaki czas, po這ze na sam odrost szampon w kolorze 鈔edniego br您u, nawet wtedy nawet po ca這軼i jak na這ze gdzie to nic si nie zmieni.

edit: dodaje zdj璚ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC02154.jpg (64,4 KB, 161 za豉dowa)

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-01-16 o 21:56
Stary 2011-01-17, 16:09   #84
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 721

Uff wi璚 po d逝gich namys豉ch wypr鏏uj Farouka CHI. Mam kupione: 6AA - Light Ash Ash Brown - Jasny podw鎩nie popielaty, do tego Blue Additive -mixton niebieski i Double Ash Additive -ciemny zielony mixton. Zrobi chyba kolor z DAA i zobacz co wyjdzie? czy lepiej z niebieskim, bo w ko鎍u nie wiem czy przebija mi czerwony czy rudy:/

I jeszcze jedna pro軸a...zyta82 wspomina豉, 瞠 aby wysz造 w這sy z niebieskim poblaskiem mog zrobi sam mixton niebieski, ale na wodzie 3 czy 6, bo si pobugi豉m
Stary 2011-01-17, 17:59   #85
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aklina Poka wiadomo嗆
Uff wi璚 po d逝gich namys豉ch wypr鏏uj Farouka CHI. Mam kupione: 6AA - Light Ash Ash Brown - Jasny podw鎩nie popielaty, do tego Blue Additive -mixton niebieski i Double Ash Additive -ciemny zielony mixton. Zrobi chyba kolor z DAA i zobacz co wyjdzie? czy lepiej z niebieskim, bo w ko鎍u nie wiem czy przebija mi czerwony czy rudy:/

I jeszcze jedna pro軸a...zyta82 wspomina豉, 瞠 aby wysz造 w這sy z niebieskim poblaskiem mog zrobi sam mixton niebieski, ale na wodzie 3 czy 6, bo si pobugi豉m
zapytaj par os鏏 jaki kolor masz i we 鈔edni, albo wymieszaj ziele i niebieski

Gdyby na naturalne po這篡豉 mix niebieski to by wysz造 niebieske tzn. refleks? mi na poziomie 8(sp逝kanej 7) sam mix na 6% 1:3 wyszed bardzo niebiesko, kiedy wstawia豉m zdj璚ia pasemek, bo eksperymentowa豉m.
Na1,9% oxy tnowa豉m (1:5) na 5 min, to si wyp逝ka po jakich 5 myciach. Na 3% pewnie bezie troszk d逝瞠j a na 6% jak farba wejdzie we w這s. Niebieski u篡wa豉m do korekty a nie 瞠by uzyska niebieskie w這sy. Pewnie jest to mo磧iwe,a i tak w Twojej mieszance jest sporo blue, lepiej p騜niej dok豉da, ni potem....

fryz5- widz, 瞠 bardzo dos這wnie wklei貫 fotk "cynamonowych" odrost闚 Jak Ci to nie przeszkadza to zostaw, p騧niej mo瞠 by bardziej widoczne. A sam br您 ca趾owicie tego nie zakryje, refleks pewnie zostanie, no i widzisz, tak w k馧ko...

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-01-17 o 18:20
Stary 2011-01-18, 08:56   #86
werojka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Moje drogie, ja w豉郾ie marz o odcieniu jaki za陰czam (wiem 瞠 wiele z was te) ale mam problem ilekro robi sama w domu wychodz mi br您y z rud po鈍iat i wyp逝kuj si w豉郾ie w kasztany i co gorsza u fryzjerki te: za ka盥ym razem m闚i, 瞠 chc br您 zimny ... a zawsze wychodzi rudo嗆... co mam zrobi, jakich kolor闚 u篡wa, jakich firm... pole熯ie mi bo sama ju nie wiem... Kolejny raz i嗆 do fryzjerki, p豉ci kup kasy i nie uzyska tego czego oczekuj?
Mam jasno-ciemny br您 z rud po鈍iat.
Mo瞠 uda mi si wklepa zdj璚ie, poszukam, ale narazie prosz o pomoc na sucho
Pomocy!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img94506_fryzury-dlugie_207063.jpg (34,0 KB, 315 za豉dowa)

Wiesz... gdy si jest bardzo smutnym, lubi si zachody s這鎍a...
Antoine de Saint-Exup廨yMa造 Ksi捫
werojka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-18, 12:02   #87
Buffi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Mi co takiego wysz這 po majirel 6.1 na wodzie 6% ale ju nie wiem co my郵e bo w naturalnym 鈍ietle jest taki jaj na zdj璚iu w s這鎍u troch pomara鎍zu prze鈍ituj a jak zrobi zdj璚ie aparatem to znowu widz rude ju nie wiem czy po prostu zawsze lampa od aparatu taki refleks wydobywa czy ju naprawd z tymi w這sami nie da si nic zrobi 瞠by by造 popielate. Specjalnie wzi窸am ju ciemniejsza farb my郵a豉m 瞠 jak ich nie b璠 rozja郾ia to b璠zie lepiej ale nie wiem czy to co da這 . Jak my郵icie czy tak za 3 miesi帷e b璠 mogla zrobi 7.11 czy b璠zie r騜nica miedzy odrostem a reszta ?

Edytowane przez Buffi
Czas edycji: 2011-03-14 o 10:49
Buffi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-18, 13:36   #88
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez werojka Poka wiadomo嗆
Moje drogie, ja w豉郾ie marz o odcieniu jaki za陰czam (wiem 瞠 wiele z was te) ale mam problem ilekro robi sama w domu wychodz mi br您y z rud po鈍iat i wyp逝kuj si w豉郾ie w kasztany i co gorsza u fryzjerki te: za ka盥ym razem m闚i, 瞠 chc br您 zimny ... a zawsze wychodzi rudo嗆... co mam zrobi, jakich kolor闚 u篡wa, jakich firm... pole熯ie mi bo sama ju nie wiem... Kolejny raz i嗆 do fryzjerki, p豉ci kup kasy i nie uzyska tego czego oczekuj?
Mam jasno-ciemny br您 z rud po鈍iat.
Mo瞠 uda mi si wklepa zdj璚ie, poszukam, ale narazie prosz o pomoc na sucho
Pomocy!
Zawsze mamy ten problem, 瞠 wychodz rudo軼i, zimne pigmenty wyp逝kuj sie najszybciej, a czerwie niestety zostaje. Proponuj kupi "profesk"albo z ,1 po przecinku np. 6,1 lub natur np 6 lub 6,0 i niebieski korektor(mixton) z tej samej firmy.
Niebieski - jak masz niechciany rudy
Fioletowy- jak ----//------ z這ty/鄴速y
Zielony - jak ------//------ czerwony

dodaje si go minimalnie do farby 2cm glisty na 30g farby,
Na odrost k豉d sam nature!!!!, na d逝go嗆 tam gdzie masz niechciany reflex t z mixem. Poka co tam si dzieje na g這wie?

Buffi - to te do Ciebie. zale篡 jak mocno si wyp逝cze, po 3 miechach chyba sporo, zobacz sobie na palecie firmy kt鏎 robisz kolor 6 i 6,0 lub 7 i 7,0 i b璠ziesz wiedzie mo瞠sz te pomiesza

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-01-18 o 13:38
Stary 2011-01-18, 15:44   #89
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 721

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
zapytaj par os鏏 jaki kolor masz i we 鈔edni, albo wymieszaj ziele i niebieski

Gdyby na naturalne po這篡豉 mix niebieski to by wysz造 niebieske tzn. refleks? mi na poziomie 8(sp逝kanej 7) sam mix na 6% 1:3 wyszed bardzo niebiesko, kiedy wstawia豉m zdj璚ia pasemek, bo eksperymentowa豉m.
Na1,9% oxy tnowa豉m (1:5) na 5 min, to si wyp逝ka po jakich 5 myciach. Na 3% pewnie bezie troszk d逝瞠j a na 6% jak farba wejdzie we w這s. Niebieski u篡wa豉m do korekty a nie 瞠by uzyska niebieskie w這sy. Pewnie jest to mo磧iwe,a i tak w Twojej mieszance jest sporo blue, lepiej p騜niej dok豉da, ni potem....
Dzi瘯uj!!! mo瞠 w takim razie te mixy pomieszam troche Nied逝go b璠 farbowa i dam zna jak wysz這
Stary 2011-01-18, 17:11   #90
Kayako
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 676

Dziewczyny, jest taki myk, 瞠 ja ju przesta豉m farbowa w這sy, odrosty nie rzucaj si w oczy (na chwil obecn, my郵 瞠 jak urosn do/za ucho, to ju b璠zie co nieco wida ), ale mam farby, kt鏎e si zmarnuj.
Gdyby kt鏎a chcia豉 wypr鏏owa farby Ce-Ce, to walcie do mnie, mog Wam wys豉, mo瞠 si na co wymienimy? [size=silver]A mo瞠 nie, a i tak wy郵 [/color] Mam MIX fioletowy, MIX niebieski i 5,1, czyli jasny br您 popielaty. Ka盥ej pozosta這 tak 70/100ml. Piszcie na PW, to Was nie przegapi
Kayako jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.