Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-07-31, 20:16   #871
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
jeszcze z tego koloru nie mam fotek na blogu, wszystkie wczesniejsze sa

te w zielonej bluzce na temat brwi, to sa te sprzed miesiaca, tak samo morska bryza, to ten kolor co mialam przed tym tonowaniem

no jasne, rewelacyjne sa. oleje od razu na noc zostawilam na glowie, maski obowiazkowo. dopiero jedno mycie mialam i juz bylo lepiej, one tak po 2-3 dochdoza do siebie, jednak to taki dyskomfort psychiczny dla mnie jest, skoro dbam o wlosy, a tutaj trach, taki wior czuje na koncowkach, to smutno mi sie robi..

teraz robilam na 6%, moze do nastepnego mniej sie wypluka niz na tej 3% lub jakos inaczej zachowa, ze wystarczy tylko troche mixow, ale raczej bede tylko gore tonowac, bo to ona zawsze szalenie ruda jest
Domy郵am si, 瞠 to dla Ciebie cios No to regeneruj porz康nie
Ja mam cieniu鄂ie w這sy, i to jest jedynie m鎩 problem ale nic z nimi nie robi, 瘸dnych masek,(czasem wax sobie po這輳) tylko ta od篡wka, kt鏎 mi poleci陰 z olejkiem babassu zakwaszam po ka盥ym myciu wod z octem i s g豉dziu鄂ie, jest dobrze (a te je kiedy katowa豉m pasemkami i ko鎍闚ki na pewno rozja郾iacz pami皻aj). A mo瞠 p鎩d sobie na "odnow biologiczn" do fryzjera tzn, woskowanie, pod tak tub si siedzi i para z woskiem i od篡wk dzia豉,(p豉ci豉m kiedy 20z)

No a tonowanie samej g鏎y, by這by chyba najlepszym rozwi您aniem
ach.... zapomnia陰m dopisa... opanowa豉 do perfekcji to tonowanie, skoro na fotkach z tamtego miesi帷a te wspaniale wygl康aj

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-07-31 o 20:30
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-31, 20:46   #872
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Domy郵am si, 瞠 to dla Ciebie cios No to regeneruj porz康nie
Ja mam cieniu鄂ie w這sy, i to jest jedynie m鎩 problem ale nic z nimi nie robi, 瘸dnych masek,(czasem wax sobie po這輳) tylko ta od篡wka, kt鏎 mi poleci陰 z olejkiem babassu zakwaszam po ka盥ym myciu wod z octem i s g豉dziu鄂ie, jest dobrze (a te je kiedy katowa豉m pasemkami i ko鎍闚ki na pewno rozja郾iacz pami皻aj). A mo瞠 p鎩d sobie na "odnow biologiczn" do fryzjera tzn, woskowanie, pod tak tub si siedzi i para z woskiem i od篡wk dzia豉,(p豉ci豉m kiedy 20z)

No a tonowanie samej g鏎y, by這by chyba najlepszym rozwi您aniem
ach.... zapomnia陰m dopisa... opanowa豉 do perfekcji to tonowanie, skoro na fotkach z tamtego miesi帷a te wspaniale wygl康aj
dzieeeki
przed kazdym farbowaniem, dokaldnie ogladam wlosy, robie zdjecia i pozniej stoje przed lusterkiem, patrze na foto i jade pedzelkiem

najbardziej ostatnio sie balam, ze seledynem najade na fiolet i co to z tego bedzie

ja mma wlosy krecone, wyrzekam sie wszelkich silikonow i stawiam na anturalna pielegnacje, wiec nie dla mnie te zabiegi... chociaz pamietam jak bylam na joico to byly pieekne no i oni maja zdrowe te zabiegi, u mnie efekt trwal dosc dlugo, a nie ze po paru myciach od nowa to samo, jednak wtedy pamietam, ze 190zl mnie to kosztowalo i mimo, ze wlosy byly cudowne, to ja daze do takich, ale tanszymi, naturalnymi srodkami dla CG
ale dziekuje za propozycje, gdybym miala proste wlosy latwiej byloby mi podjac decyzje
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-31, 20:55   #873
zyta82
Rozeznanie

Nie mia豉m poj璚ia, 瞠 w這sy kr璚one, a tak r騜ni si od prostych i wymagaj innej piel璕nacji

Nad tym miejscem zmieszania te si zastanawia豉m
Dobra uciekam...dobrej nocki
Stary 2011-07-31, 22:40   #874
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Nie mia豉m poj璚ia, 瞠 w這sy kr璚one, a tak r騜ni si od prostych i wymagaj innej piel璕nacji

Nad tym miejscem zmieszania te si zastanawia豉m
Dobra uciekam...dobrej nocki
tak, niestety lub stety... wymagaja innej pielegnacji, bo maja inna strukture, sa delikatne i latwo je uszkodzic. co wlasnie mi sie udalo tak czuje

no trudno... podetne i tyle, mialam za miesiac zrobie troche wczesniej jak sie nie poprawi jakos wizualnie...

tez uciekam, dobranoc
Stary 2011-08-01, 00:26   #875
Reddishh
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 490

Kochane, czy mo瞠cie mi napisa kilka dok豉dnych nazw firm farb, kt鏎e nie s zbyt drogie, a posiadaj blond czy jasny br您 o metaliczno-popielatym odcieniu?

Znalaz豉m tak http://www.ebay.co.uk/itm/WELLA-COLO...item2566283e7f
I ja郾iejsza o 2 tony http://www.ebay.co.uk/itm/Wella-Colo...item3cb0df92eb
I jak mam wybra? nie chce aby moje w這sy by造 ciemne, chcia豉bym takie 鈔ednie, lepiej wybra wi璚 8.71?

Je瞠li zakupie taki barwnik to rozumiem, 瞠 potrzebuje jeszcze utleniacza "developer creme" np - http://www.ebay.co.uk/itm/WELLA-COLO...item4cf3dfbbb3
tak? tylko jaki procent, kto wspomina o 3% chyba, ale jak widzicie s tylko 1.9%,4%,6% itd.
I jeszcze jedno, ile mililitr闚 utleniacza musze zakupi, aby starczy這 mi na ca造 barwnik? 瞠by mi nie zabrak這 ani jednego ani drugiego? bo na aukcji tych farb nie jest wyszczeg鏊nione ile maj ml, czyli jaka normalna, typowa tubka.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-01 o 01:41
Reddishh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-01, 06:07   #876
shandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Cytat:
Napisane przez Reddishh Poka wiadomo嗆
Kochane, czy mo瞠cie mi napisa kilka dok豉dnych nazw firm farb, kt鏎e nie s zbyt drogie, a posiadaj blond czy jasny br您 o metaliczno-popielatym odcieniu?

Znalaz豉m tak http://www.ebay.co.uk/itm/WELLA-COLO...item2566283e7f
I ja郾iejsza o 2 tony http://www.ebay.co.uk/itm/Wella-Colo...item3cb0df92eb
I jak mam wybra? nie chce aby moje w這sy by造 ciemne, chcia豉bym takie 鈔ednie, lepiej wybra wi璚 8.71?

Je瞠li zakupie taki barwnik to rozumiem, 瞠 potrzebuje jeszcze utleniacza "developer creme" np - http://www.ebay.co.uk/itm/WELLA-COLO...item4cf3dfbbb3
tak? tylko jaki procent, kto wspomina o 3% chyba, ale jak widzicie s tylko 1.9%,4%,6% itd.
I jeszcze jedno, ile mililitr闚 utleniacza musze zakupi, aby starczy這 mi na ca造 barwnik? 瞠by mi nie zabrak這 ani jednego ani drugiego? bo na aukcji tych farb nie jest wyszczeg鏊nione ile maj ml, czyli jaka normalna, typowa tubka.
Po pierwsze ta pierwsza farba jest z czerwienia! Po drugie jak juz napisala Ci Zyta farby farba nie rozjasnisz!!! wszystkie probowalysmy Ci dac jakies wskazowki,ale do zadnej sie nie zastosowalas i pomalowalas wlosy na warm cos tam...jakie po tym masz wlosy, jak bardzo ciemne? Podejrzewam,ze bez dekoloryzacji sie nie obejdzie
Btw. Tubka farby ma 60ml, utleniacza potrzeba Ci tyle samo przy zalozeniu,ze bedziesz mieszac 1:1,ja bym kupila wiecej bo 60ml sie nie oplaca,masz jeszcze 500ml i litrowe

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:05 ----------

....probowalismy dac wskazowki....sorki fryz5
shandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-01, 07:34   #877
Reddishh
Rozeznanie

Matko 鈍i皻a czy mo瞠sz nie u篡wa tylu "!!!!!"? bo czuje si jak ma貫 dziecko, kt鏎e rozbi這 mleko. Prosz nie r鏏cie te ze mnie kobiety, kt鏎a ma w swoich r瘯ach pierwsz w 篡ciu farb. Bo od 7 lat non stop wszystkim je katuje, i du穎 wiem, niestety nie u篡wa豉m nigdy farb fryzjerskich, i st康 moje pytania. Wiem jak co z czym reaguje, ale si upewniam. Tak farb wiem 瞠 nie rozja郾ie w這s闚, ale nigdy o to nie pyta豉m, chodzi這 mi zawsze, czy przyciemni mi w這sy bardzo czy w og鏊e.

Farba kt鏎 mam na w這sach si zmyj, wi璚 nie ma problemu, teraz s mniej wi璚ej tonu "4" mniej wi璚ej, ale si wymyje.

Co do farby fryzjerskiej, to opadaj mi r璚e..jakim prawem mo瞠 mie co czerwonego, skoro ma ko鎍闚k .71? to jak ja mam w ko鎍u kupi farb, z ko鎍闚k .71 i bez niby "czerwieni"???????

Chyba 瞠 chodzi Ci o t farb, kt鏎 zakupi豉m i ju mam na w這sach - tak wiem 瞠 warm to ciep造, ale (a sama si zdziwi豉m) bo w sklepie nie by這 ani jednej mroznej farby, by豉 tylko ta, ale postanowi豉m spr鏏owa, aby zobacze co si stanie, by豉 tania i sp逝kuj帷a si, wi璚 wzie豉m.

Pare my i farba mi si zmyj, tak瞠 bez nerw闚...

Co do rozja郾iania w這s闚 odpada kompletnie, moje w這sy zacze造by si znowu po tym wykrusza, a tego trasznie nie chce, wi璚 to na 100% odpada.

Prosz jak kto mo瞠 si odnie嗆 do moich link闚 z farbami, i powiedzie mi, czy takie s odpowiednie, a je郵i tak, to kt鏎a z nich jest lepsza...poniewa zaraz bym j zam闚i豉.
Z utleniaczami ju wiem.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-01 o 07:38
Stary 2011-08-01, 08:24   #878
shandi
Raczkowanie

wybacz,ale naszla mnie nieodparta pokusa na te wykrzykniki.
chodzilo mi o ta,ktora masz na wlosach.
jesli mowisz,ze teraz masz wlosy mniej wiecej na poziomie 4 i poczekasz az sie wyplucze po czym polozysz ta 4/71 to znow przyciemni Ci do poziomu 4,ale tego chyba nie chcesz? Czy chcesz? bo ja juz sama nie wiem..
Z koleji patrzac na Twoje fotki farba na poziomie 8 praktycznie nic nie zmieni bo jest zbyt jasna. ciagle piszesz ..'zeby nie wyszedl za ciemny..' a jaki konkretnie chcialabys zeby wyszedl?
poczytaj tego pdfa od zyty i ten watek od poczatku i moze sama cos wykombinujesz, ja sie naprawde duzo dowiedzialam z tego watku i mu podobnym teraz tylko musze ta wiedze odniesc w praktyce ciekawe co wyjdzie bo jutro bede tonowac moje rudzielce.
..i tak dla pewnosci,ze wiesz....dekoloryzacja to nie rozjasnianie, fryz5 Ci juz wyjasnil jak dziala
btw. Jak chcesz zeby sie szybciej wyplukal kolor mozesz uzyc szamponu przeciwlupiezowego

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
heeej,

ok, nie dalam rady wstawic wczesniej zdjec, bo nie wyrobilam sie przed wyjazdem.
mixy chantal jakie zmieszalam to na 3/4 byl fiolet z przewaga niebieskiego, a na koncowki nalozylam seledyn. gore trzymalam 25min, dol 20min na oxy 6%.
ogolnie mi sie podoba, ale nigdy wiecej tych mixow, wlosy po nich sa tragiczne

zdjecia bez lampy.
Wow ! piekne Ci wyszly
Ja tez mam krecone i wiem co to znaczy, z koncowkami mam zawsze problem, co jakis czas sa przesuszone i trzeba ciachac
Stary 2011-08-01, 09:05   #879
Reddishh
Rozeznanie

Ten trik z szamponem znam
Z tym aby mi nie wyszed za ciemny, to chodzi 瞠by nie by taki baardzo bardzo ciemny br您, taki w tonie "4" jest w豉郾ie dobry, i nie chce aby by造 ciemniejsze od niego.

Czyli wyp逝ka farb, a potem pofarbowa t z linka 4.71 tak?

ps. Czyta豉m to od zyty, w豉郾ie dlatego to napisa豉m, i powiem szczerze, 瞠 faktycznie jest tam tyle ciekawych rzeczy, kt鏎e chyba nie tylko w tym farbowaniu mi pomog

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-01 o 09:06
Stary 2011-08-01, 10:39   #880
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Reddishh Poka wiadomo嗆
Ten trik z szamponem znam
Z tym aby mi nie wyszed za ciemny, to chodzi 瞠by nie by taki baardzo bardzo ciemny br您, taki w tonie "4" jest w豉郾ie dobry, i nie chce aby by造 ciemniejsze od niego.

Czyli wyp逝ka farb, a potem pofarbowa t z linka 4.71 tak?

ps. Czyta豉m to od zyty, w豉郾ie dlatego to napisa豉m, i powiem szczerze, 瞠 faktycznie jest tam tyle ciekawych rzeczy, kt鏎e chyba nie tylko w tym farbowaniu mi pomog
Nie, nie to .71 akurat w Welli CT jest g喚bokim br您em, a ash w nazwie i ta 1 oznaczaj niebieski.
Czytaj przede wszystkim jaka jest nazwa przy farbie, br您 na barwnik czerwony.
Mam takie fotki z palet welli CT jak na dole, ona nie jest dla Ciebie i nawet nie ma zielonego mixu... Chyba Wella koleston ma zielony mi, ale musisz poszuka palety.
Co do developera to Wella CT ma te kt鏎e wymienila, jedne w豉郾ie do W CT 1.9% i 4% a do W K 6% Wella CT to semi-permanent a W Koleston to permanentna i dlatego na 6%.
Poszukaj Palety tej koleston..ja w I cz窷ci tego w徠ku na pewno wkleja豉m palet(nie mam jej na kompie bo wykasowa豉m przez przypadek)
Przypomnia這 mi si, 瞠 by豉 na forum fryzjerka Matys - Magda i Ona w豉郾ie w Uk mieszka i wie jakie farby s u Was, odszukaj j i napisz do niej, na pewno co Ci poradzi...ja sama korzysta豉m z jej porad
.
.
znalaz豉m jeszcze mixy z kolestony, ale ten 0.28 jest matowo-niebiesko- per這wy, gdzie 8 to per豉 a 2 to fiolet opal wi璚 te d...
tu masz linka
......................... .......
to chyba te odpada, chyba, 瞠 w normalnej palecie na jak捷 ziele, czy metaliczny?

dobra w goldwelu masz 7MB , 6MB, 5MB- nefryt.....= ziele
A w NEUTRALIGHTS masz Gren ash. i bingo..tylko znajd to teraz w UK

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:30
Stary 2011-08-01, 11:36   #881
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Nie, nie to .71 akurat w Welli CT jest g喚bokim br您em, a ash w nazwie i ta 1 oznaczaj niebieski.
Mam takie fotki z palet welli CT jak na dole, ona nie jest dla Ciebie i nawet nie ma zielonego mixu... Chyba Wella koleston ma zielony mi, ale musisz poszuka palety.
Co do developera to Wella CT ma te kt鏎e wymienila, jedne w豉郾ie do W CT 1.9% i 4% a do W K 6% Wella CT to semi-permanent a W Koleston to permanentna i dlatego na 6%.
Poszukaj Palety tej koleston..ja w I cz窷ci tego w徠ku na pewno wkleja豉m palet(nie mam jej na kompie bo wykasowa豉m przez przypadek)
Przypomnia這 mi si, 瞠 by豉 na forum fryzjerka Matys - Magda i Ona w豉郾ie w Uk mieszka i wie jakie farby s u Was, odszukaj j i napisz do niej, na pewno co Ci poradzi...ja sama korzysta豉m z jej porad
.
.
znalaz豉m jeszcze mixy z kolestony, ale ten 0.28 jest matowo-niebiesko- per這wy, gdzie 8 to per豉 a 2 to fiolet opal wi璚 te d...
tu masz linka
http://lokikoki.pl/product-pol-2240-...-ml-Wella.html

dokladnie, przeciez ja robila 6.71 i byla cieplo jak cholera

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez shandi Poka wiadomo嗆
wybacz,ale naszla mnie nieodparta pokusa na te wykrzykniki.
chodzilo mi o ta,ktora masz na wlosach.
jesli mowisz,ze teraz masz wlosy mniej wiecej na poziomie 4 i poczekasz az sie wyplucze po czym polozysz ta 4/71 to znow przyciemni Ci do poziomu 4,ale tego chyba nie chcesz? Czy chcesz? bo ja juz sama nie wiem..
Z koleji patrzac na Twoje fotki farba na poziomie 8 praktycznie nic nie zmieni bo jest zbyt jasna. ciagle piszesz ..'zeby nie wyszedl za ciemny..' a jaki konkretnie chcialabys zeby wyszedl?
poczytaj tego pdfa od zyty i ten watek od poczatku i moze sama cos wykombinujesz, ja sie naprawde duzo dowiedzialam z tego watku i mu podobnym teraz tylko musze ta wiedze odniesc w praktyce ciekawe co wyjdzie bo jutro bede tonowac moje rudzielce.
..i tak dla pewnosci,ze wiesz....dekoloryzacja to nie rozjasnianie, fryz5 Ci juz wyjasnil jak dziala
btw. Jak chcesz zeby sie szybciej wyplukal kolor mozesz uzyc szamponu przeciwlupiezowego

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Wow ! piekne Ci wyszly
Ja tez mam krecone i wiem co to znaczy, z koncowkami mam zawsze problem, co jakis czas sa przesuszone i trzeba ciachac
trzeba, trzeba, dlatego zanim ja cokolwiek z nimi zrobie to mysle tysiac razy, czy aby na pewno... dzieki
Stary 2011-08-01, 11:49   #882
Reddishh
Rozeznanie

Cytat:
.
.
tu masz linka
http://lokikoki.pl/product-pol-2240-...-ml-Wella.html

Boje si tych mix闚. Wola豉bym jak捷 normaln fryzjersk farb, w豉郾ie z tymi metalicznymi po造skami etc. 瞠by odrazu zafarbowa豉 ale i zneutralizowa豉. A z mixami to boje si, 瞠 b璠 mia豉 niebieskie czy inne odcienie.

Nie musz mie super zimnych w這s闚, na prawd, chodzi mi tylko o br您 w okolicach6- 4 tonu i z lekko zneutralizowanym tym pomara鎍zowawym kolorem..to wszystko nie jest on ju w og鏊e intensywny, wida go troch, jest po鈍iata ale jest baaardzo przy熤iona.

Czy mo瞠cie mi poleci teraz ju na prawd jak捷 konkretn, zimn br您ow farb? tylko nie tak drog...

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-01 o 11:51
Stary 2011-08-01, 11:58   #883
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Niestety nie mog zrobi aktualnie dobrych zdj耩, wi璚 musicie mi uwierzy na s這wo

Zafarbowa豉m mieszank Topchic 7SB+7A+P i mam w這sy na poziomie ciemnego blondu, w naturalnym odcieniu. W豉軼iwie, to wygl康aj jak moje w豉sne sprzed lat zim (lekko ch這dniejsze, ni latem).

Mia豉m okazj poradzi si ostatnio kolorysty i zgodzi si, 瞠 przy moich w這sach bardzo trudno jest osi庵n望 zimny, niewyp逝kuj帷y si do rudo軼i br您. Zasugerowa tak瞠 dodanie zielonego barwnika (trzy ch這dne odcienie - dwa neutralizuj to, co jest a trzeci wprowadza zimno) i jednak ciemniejszy odcie.

Zakupi wobec tego jeszcze chyba 5MB i dodam do nast瘼nego farbowania.
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-01, 12:02   #884
zyta82
Rozeznanie

reddishh -A zdj璚ia??? Ja ju nic nowego nie wymy郵, i dziewczyny pewnie te...mo瞠sz sobie zrobi ok豉d ze szpinaku(papk, lub papk z trawy...serio..jest zielona i powinna zneutralizowa

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆

Mia豉m okazj poradzi si ostatnio kolorysty i zgodzi si, 瞠 przy moich w這sach bardzo trudno jest osi庵n望 zimny, niewyp逝kuj帷y si do rudo軼i br您. Zasugerowa tak瞠 dodanie zielonego barwnika (trzy ch這dne odcienie - dwa neutralizuj to, co jest a trzeci wprowadza zimno) i jednak ciemniejszy odcie.

Zakupi wobec tego jeszcze chyba 5MB i dodam do nast瘼nego farbowania.
Rewolucja nasta豉, takie cenne info Ciesz si, 瞠 Ty jeste zadowolona..to to prze這m w naszych zmaganiach
A na zdj璚ia poczekamy
A co mia豉 na g這wie przed? Sama robi豉, czy u niego?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-01 o 12:03
Stary 2011-08-01, 13:20   #885
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Rewolucja nasta豉, takie cenne info Ciesz si, 瞠 Ty jeste zadowolona..to to prze這m w naszych zmaganiach
A na zdj璚ia poczekamy
A co mia豉 na g這wie przed? Sama robi豉, czy u niego?
Kole瘸nce 鈍ietnie zrobi b. jasny zimny blond (a mia豉 bardzo problematyczne poprzednie dekoloryzacje i inne cuda), ja si te zastanawiam, czy si kiedy nie przej嗆.

P鏦i co, farbowa豉m sama - mia豉m sp逝kane 8,1 Majirela na 3%, p騧niej tonowane mixtonami.

Akurat na dodanie zieleni sama nie wpad豉m, bo nie mam czerwieni we w這sach. Koniecznie musz sprawdzi wi璚 ten trop I my郵 sobie, 瞠 5MB + poziom 7 na wodzie 3% mo瞠 da mi nieco ciemniejsze i ch這dniejsze w這sy.

Tylko teraz - czy zostawi ca陰 mieszank (sb+a+p) czy z czego zrezygnowa?
Stary 2011-08-01, 16:08   #886
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Kole瘸nce 鈍ietnie zrobi b. jasny zimny blond (a mia豉 bardzo problematyczne poprzednie dekoloryzacje i inne cuda), ja si te zastanawiam, czy si kiedy nie przej嗆.

P鏦i co, farbowa豉m sama - mia豉m sp逝kane 8,1 Majirela na 3%, p騧niej tonowane mixtonami.

Akurat na dodanie zieleni sama nie wpad豉m, bo nie mam czerwieni we w這sach. Koniecznie musz sprawdzi wi璚 ten trop I my郵 sobie, 瞠 5MB + poziom 7 na wodzie 3% mo瞠 da mi nieco ciemniejsze i ch這dniejsze w這sy.

Tylko teraz - czy zostawi ca陰 mieszank (sb+a+p) czy z czego zrezygnowa?
Japami皻am 瞠 Ty 6 poziom masz.To co Ty robi豉 tym poziomem 8 och豉dza豉, bo Da si tak? Bo reddish chia豉 po這篡 na czerwone jaki jasny poziom , 瞠by nie przyciemnia tylko zneutralizowa i wydawa這 mi si to beznadziejnym pomys貫m???
A co do Twoich odkry to w sumie:
sb-silwer brown -srebro/zimny
a - ash - popiel w poziomach ni窺zych niebieski/zimny
p - pearl - popiel w poziomach powy瞠j 7,8/zimny
to jak sobie dowalisz jeszcze nefryt - ziele/zimny(albo zast徙i je green ash neutralights goldwell), to mega b璠zie

Ale no w豉郾ie jaki mia豉 refleks przed farbowaniem, ze pad taki wyb鏎?
Skoro nie czerwony to pewnie rudy...ale, 瞠 ta ziele tam si jemu widzi?瞠 nie b璠zie jej wida? Nie mam poj璚ia jak to si ma do siebie
Stary 2011-08-01, 17:21   #887
4asik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

Cytat:
trzymam kciuki
Jestem ju po poprawce. Wszystko OK. W這ski jeszcze mam, kolor wyszed r闚niutko, pi瘯ny po造sk, mi瘯kie w這ski. No i zimniutko a mi這. Zobaczymy jak b璠zie si sp逝kiwa.
4asik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-01, 19:00   #888
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 4asik Poka wiadomo嗆
Jestem ju po poprawce. Wszystko OK. W這ski jeszcze mam, kolor wyszed r闚niutko, pi瘯ny po造sk, mi瘯kie w這ski. No i zimniutko a mi這. Zobaczymy jak b璠zie si sp逝kiwa.
To poka, poka Ciesz si, 瞠 nic z貫go si z w這sami nie sta這. Jak wkleisz jak fotki to podpisz jeszcze raz jak farb robiona i z jakim oxy, i ile trzyma陰, mo瞠 si komu przyda...ale, 瞠 maho Ci och這dzi豉? w sume to 5.15 to i niebieski(1) i maho(5) wi璚 chyba w po陰czeniu jaki fiolet ...to mog這by by

A tak si teraz zastanowi豉m 瞠 skoro z 1 i 5 wychodzi fiolet, to czy ze zmieszania 1 i 3 (z這to) uzyska si zielony?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-02 o 08:48
Stary 2011-08-02, 01:24   #889
Reddishh
Rozeznanie

Kochane, dzi瘯uj wam za wskaz闚ki i pomoce

Jutro po po逝dniu postaram si wrzuci zdj璚ie w 鈍ietle dziennym, zrobi豉bym teraz ale s mokre i jest noc a nie chce przek豉mania przez sztuczne 鈍iat這.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-08-02 o 02:21
Stary 2011-08-02, 09:00   #890
nanah
Rozeznanie

Tak, mam teraz cos pomiedzy 6 a 7 poziomem. 8,1 to byl akt desperacji, zeby ewentualnie bylo zloto, a nie rudosci pomysl sredni, rzeczywiscie.

Wlasnie o zieleni nigdy nie myslalam, ale sprobuje domieszac to 5mb i dam znac, co wyszlo. Poziom 5 + 7 powinien teoretycznie dac 6, wiec fajnie.

Refleks mialam jak zwykle rudo-zloty, stad mieszanka 7a i 7sb + p do neutralizacji zlota. Jest ok, ale jednak w ciemniejszych wlosach mi chyba ladniej...

Cytat:
Japami皻am 瞠 Ty 6 poziom masz.To co Ty robi豉 tym poziomem 8 och豉dza豉, bo Da si tak? Bo reddish chia豉 po這篡 na czerwone jaki jasny poziom , 瞠by nie przyciemnia tylko zneutralizowa i wydawa這 mi si to beznadziejnym pomys貫m???
A co do Twoich odkry to w sumie:
sb-silwer brown -srebro/zimny
a - ash - popiel w poziomach ni窺zych niebieski/zimny
p - pearl - popiel w poziomach powy瞠j 7,8/zimny
to jak sobie dowalisz jeszcze nefryt - ziele/zimny(albo zast徙i je green ash neutralights goldwell), to mega b璠zie

Ale no w豉郾ie jaki mia豉 refleks przed farbowaniem, ze pad taki wyb鏎?
Skoro nie czerwony to pewnie rudy...ale, 瞠 ta ziele tam si jemu widzi?瞠 nie b璠zie jej wida? Nie mam poj璚ia jak to si ma do siebie
Stary 2011-08-02, 16:15   #891
zyta82
Rozeznanie

Qrcze...drogo to wyjdzie jak 4 farby trzeba kupi, ale przynajmniej na d逝瞠j wystarczy i taniej ni u fryzjera.
A jeszcze zapytam, m闚i co w jakich proporcjach maj by te zimne, w r闚nych czy na oko.
Stary 2011-08-02, 17:00   #892
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Qrcze...drogo to wyjdzie jak 4 farby trzeba kupi, ale przynajmniej na d逝瞠j wystarczy i taniej ni u fryzjera.
A jeszcze zapytam, m闚i co w jakich proporcjach maj by te zimne, w r闚nych czy na oko.
Nie nie, fryzjer mi tylko zasugerowal zielen. To farbowanie robilam sama, mysle nawet, ze nie trzeba az tylu odcieni niestety o proporcje ani o dokladne wskazowki nie zapytalam
Stary 2011-08-02, 17:10   #893
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Nie nie, fryzjer mi tylko zasugerowal zielen. To farbowanie robilam sama, mysle nawet, ze nie trzeba az tylu odcieni niestety o proporcje ani o dokladne wskazowki nie zapytalam
Dobre i to.
To Ty zapisuj jak sobie robisz w這sy, u篡te proporcje potem przepis wdro篡sz na forumA pewnie nie wypada這 tak dopytywa...mam nadziej, 瞠 sobie nie pojecha z t zielenia i nie zrobi sobie 瘸rtu, 瞠 ....o jeny jaka w軼ibska ...to jej dowal ciekawe...ciekawe....
Stary 2011-08-02, 20:56   #894
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Kobietki, ja tu czekam na fotorealcje i odkrycia Wasze, pamietajcie
Stary 2011-08-03, 20:54   #895
shandi
Raczkowanie

w koncu zafarbowalam dzis wloski troche sie przyciemnily,ale minimalnie, rudego praktycznie sie pozbylam, no i mialyscie racje...jest jeszcze zloty :/ i tak sie zastanawiam czy przy kolejnym farbowaniu dodac troche fioletu czy tylko je stonowac juz bez farby..?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (67,6 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (154,3 KB, 75 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (76,6 KB, 70 za豉dowa)
Stary 2011-08-03, 21:30   #896
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
w kocu zafarbowalam dzis wloski troche sie przyciemnily,ale minimalnie, rudego praktycznie sie pozbylam, no i mialyscie racje...jest jeszcze zloty :/ i tak sie zastanawiam czy przy kolejnym farbowaniu dodac troche fioletu czy tylko je stonowac juz bez farby..?
A Ty robi豉 t 7 i 0.88 z Wella CT tak? bo ju si gubi..
a tonuj, bo wracam do naturalnego koloru i praktycznie tonuj tylko od po這wy w這s闚. Nie radz Ci tonowa mixem naturalnego blondu, bo mog wyj嗆 niebieskie, chyba,瞠 chcesz si pozby t rusrgo refleksu z naturalnych. Ale tonowanie to kr鏒ko tak na這篡, spieni i potrzyma z 10 minut. Najlepiej na odrost k豉嗆 natur 7, je郵i poziom Twoich naturalnych jest ja郾iejszy
...sorki edytuj jutro i dopisz do ko鎍a bo musz ju spada dobranoc
Stary 2011-08-03, 21:39   #897
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

ja bym teraz korzysta z fioletowych szampon闚/p逝kanek no i jak b璠ziesz chcia豉 totalnie zgasi z這to to fioletowy mixton ale sam, bez farby
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-03, 21:46   #898
shandi
Raczkowanie

Cytat:
A Ty robi豉 t 7 i 0.88 z Wella CT tak? bo ju si gubi..
a tonuj, bo wracam do naturalnego koloru i praktycznie tonuj tylko od po這wy w這s闚. Nie radz Ci tonowa mixem naturalnego blondu, bo mog wyj嗆 niebieskie, chyba,瞠 chcesz si pozby t rusrgo refleksu z naturalnych. Ale tonowanie to kr鏒ko tak na這篡, spieni i potrzyma z 10 minut. Najlepiej na odrost k豉嗆 natur 7, je郵i poziom Twoich naturalnych jest ja郾iejszy
...sorki edytuj jutro i dopisz do ko鎍a bo musz ju spada dobranoc
tak, kladlam welle 7/0 i 0/88 tylko kolestona, nie CT, dzieki za wskazowki
nastepnym razem chyba poloze 6/0 bo wydaje mi sie,ze na tym poziomie sa moje naturalne wlosy, teraz polozylam 7 bo myslalam,ze ten niebieski mix mi bardzo przyciemni. popatrze na te plukanki i szampony-takie rozwiazanie by mi sie podobalo
Stary 2011-08-03, 23:35   #899
aniula884
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Dziewczyny mam do was ogromna pro軸,mog造by軼ie mi podac szczegolowe proporcje uzycia mixtona z oxydantem ? bo wlasnie chce nalozyc 0.88 z welli z oxydantem 3% ale nie wiem w豉郾ie w jakich proporcjach.Ostatnio natkn窸am sie ze 1:5 ale chodzi tu o to ze 1 造瞠czka mix(5ml) i 5 造瞠czek oxy (5*5=25 ml ) czy jednak 幢e to zrozumia豉m ? :P
I jeszcze jedno postanowi豉m po nastepnym rozjasnianiu ciemnych wlosow nalozyc farbe casting gloss o numerze 613 i moje pytanie jest nastepujace czy ta farba ugasi cho troch rudo軼i czy 3 czyli z這to mo瞠 je jeszcze wzmocni ?
aniula884 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-04, 09:18   #900
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
tak, kladlam welle 7/0 i 0/88 tylko kolestona, nie CT, dzieki za wskazowki
nastepnym razem chyba poloze 6/0 bo wydaje mi sie,ze na tym poziomie sa moje naturalne wlosy, teraz polozylam 7 bo myslalam,ze ten niebieski mix mi bardzo przyciemni. popatrze na te plukanki i szampony-takie rozwiazanie by mi sie podobalo
Fryz5 -
Acha...koleston... No to pr鏏uj t 6/0 jak Ci za jasno:: Pmai皻aj, 瞠 mo瞠sz tez miesza p馧 na p馧 7/0 i 6/0.
Co do Twojego z這ta to dobrze Ci pisz, 瞠 fiolet potrzebny. Mo瞠sz sobie te kupi jak捷 farb z fioletem/opalem, zazwyczaj2 lub V. Tylko nie k豉d na naturalne, bo mog by fioletowe.
Ja jednak jestem za kupowaniem w豉郾ie natury i mix闚 瞠by sobie mixowa w miar potrzeby. Ja mieszam mix czerwony z niebieskim na fiolet, bo z mojej firmy nie maja fioletowego mixu. (kiedy kto pisa, 瞠 to tak nie dzia豉, 瞠 si nie miesza mix闚, ale mi to pasuje)
Kiedy jak mia豉m 鄴速awe pasemka, po umyciu i od篡wce na sam koniec maczalam w misce z wod i kropelk genicjany (uwaga, bo ci篹ko sp逝ka ze sk鏎y jak si chlapnie z buteleczki , tak瞠 bardzo ostro積ie). Acha, p逝kank to co mycie trzeba robi!
Jeszcze z goldwella masz neutralights violet, tylko to do jasnego blondu, ale mo瞠 bu si sprawdzi這??? nie wiem czy to nie rozjasnia???
Szampony fioletowe ,czy srebrne mia豉m, ale efektu nie by這, to chyba 軼iema.

aniula884-fotki by si przyda造.
Ja takie proporcje robi豉m jak napisa豉(na poziomie 7) wi璚 dobrze rozumiesz. Niebieski neutralizuje rudy do poziomu 7.
Nie k豉d tego na poziom 8,9,10,11,12 (bo w tych poziomach rudy neutralizuje per豉)
Z 3% b璠zie bezpiecznie, ale na kr鏒ko, wypr鏏uj sobie, trzymaj na g這wie i przecieraj wacikem i sprawdzaj nasycenie( po 10 min-zalezy jaki b璠zie efekt), spie z mocn ciep陰 wod, potrzymaj jeszcze z 5 minut i sp逝cz.
Co do Twojego castinga to 3 w numerze oznacza z這to, 4 i 5 te s ciep貫. To Ci nie och這dzi. Zreszt po rozja郾ianiu b璠zie si 幢e farba trzyma陰, bo nie b璠 mia造 w這sy pigmentu i nieb璠zie mia豉 si czego farba z豉pa. Trzeba by najpierw zafarbowa natur lub natur z mixem.
Jak och豉dza to 1- popielem/niebieskim (je郵i masz rude) lub 2 i V - opal/fiolet (je郵i niechciany refleks masz z這ty)

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-04 o 10:08
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.