Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 31 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-04, 16:31   #901
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Dziewczyny czy kt鏎a u篡wa豉 tego odcienia: http://www.palette.pl/nasze-produkty...-sredni-blond/ BOSKI KOLOREK! Ciekawe jak wychodzi. Wiem, 瞠 to blond ale one wychodz jak jasne br您y w ko鎍u.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-08-04 o 16:35
Kachula82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-04, 17:00   #902
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

C6 wychodzi 豉dnie ch這dno
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-04, 17:53   #903
shandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

najpierw wyprobuje moze te plukanki, jak nic nie pomoze to bede tonowac mixem, nie chce takiego totalnie zimnego bo raczej by mi nie pasowal,no i moj naturalny jest delikatnie zloty wiec daze do tego odcienia
Dziekuje Wam wszystkim za zaangazowanie i pomoc
shandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-04, 18:39   #904
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
C6 wychodzi 豉dnie ch這dno
A och這dzi resztki po kasztanowym br您ie? Mam rudo czerwonaw po鈍iat. I czy na ciemne w這ski da這 by rad? Wiem, 瞠 jeste do鈍iadczony wi璚 mo瞠 pomo瞠sz.

Stary 2011-08-04, 20:19   #905
fryz5
Zakorzenienie

m鏬豚y je delikatnie przyciemni bo to juz jest farba br您owa, mimo ze mi wyszed ja郾iej niz na opakowaniu, ale ja k豉d貫m na blond jasny.
nie wiem czy zgasi czerwone tony, z這te/delikatnie miedziane gasi
Stary 2011-08-04, 20:53   #906
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
m鏬豚y je delikatnie przyciemni bo to juz jest farba br您owa, mimo ze mi wyszed ja郾iej niz na opakowaniu, ale ja k豉d貫m na blond jasny.
nie wiem czy zgasi czerwone tony, z這te/delikatnie miedziane gasi
To super. Dzi瘯i za pomoc. Na razie i tak tej farbki nie kupi ale na wrzesie/pa寮ziernik mo瞠 zaplanuj.
P.S. Ty to ju chyba ca陰 drogeri na g這wie mia貫 O jaki kolor kto nie spyta to od razu piszesz, 瞠 u篡wa貫

Stary 2011-08-04, 22:38   #907
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Kurcze nikt mi nie chce na innym w徠ku pom鏂 wi璚 moze tutaj b璠 篡czliwsze os鏏ki

Chcia豉bym uzyska kolorek tj w za陰czniku macie jakie propozycje??? Interesuj mnie g堯wnie farby profesjonalne... (na moje oko to jaki br您 kasztanowo-popielaty, czerwono-popielaty... poziom 6)

Prosz o propozycj...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolorek.jpg (56,6 KB, 104 za豉dowa)
Stary 2011-08-05, 08:22   #908
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
Kurcze nikt mi nie chce na innym w徠ku pom鏂 wi璚 moze tutaj b璠 篡czliwsze os鏏ki

Chcia豉bym uzyska kolorek tj w za陰czniku macie jakie propozycje??? Interesuj mnie g堯wnie farby profesjonalne... (na moje oko to jaki br您 kasztanowo-popielaty, czerwono-popielaty... poziom 6)

Prosz o propozycj...
To jest poziom 7 wygl康a mi na naturalny z z這tawo-rudym refleksem. Wygl康a na popielaty, ale te refleksy go prze豉muj i ocieplaj.
Znajd w necie, na palecie kolor kt鏎y by chcia豉 i wklej tutaj razem z fotkami Twoich w這s闚 (teraz to co masz na g這wie) koniecznie z bliska, 瞠by oddawa造 realizm jak najbardziej, napisz jaki masz teraz refleks.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:34
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-05, 17:45   #909
aniula884
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Fryz5 -
aniula884-fotki by si przyda造.
Ja takie proporcje robi豉m jak napisa豉(na poziomie 7) wi璚 dobrze rozumiesz. Niebieski neutralizuje rudy do poziomu 7.
Nie k豉d tego na poziom 8,9,10,11,12 (bo w tych poziomach rudy neutralizuje per豉)
Z 3% b璠zie bezpiecznie, ale na kr鏒ko, wypr鏏uj sobie, trzymaj na g這wie i przecieraj wacikem i sprawdzaj nasycenie( po 10 min-zalezy jaki b璠zie efekt), spie z mocn ciep陰 wod, potrzymaj jeszcze z 5 minut i sp逝cz.
Co do Twojego castinga to 3 w numerze oznacza z這to, 4 i 5 te s ciep貫. To Ci nie och這dzi. Zreszt po rozja郾ianiu b璠zie si 幢e farba trzyma陰, bo nie b璠 mia造 w這sy pigmentu i nieb璠zie mia豉 si czego farba z豉pa. Trzeba by najpierw zafarbowa natur lub natur z mixem.
Jak och豉dza to 1- popielem/niebieskim (je郵i masz rude) lub 2 i V - opal/fiolet (je郵i niechciany refleks masz z這ty)
Teraz to ju nic nie wiem :/ bo skoro 1-to popiel w tej farbie a 3- z這to(鄴速y) to w po陰czeniu wychodzi ziele wiec nie zneutralizuje przynajmniej czerwieni ? Przepraszam ze cie tak m璚ze ale nie chce sobie krzywdy zrobi tymi farbami :P
aniula884 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-05, 18:04   #910
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 721

Wstawiam zdj璚ia( telefon) po farbowaniu mixem niebieskim z Welli (tak jak wcze郾iej obiecywa豉m). Dwa tygodnie od farbowania.

1312563163837.jpg

1312563152285.jpg

1312563124188.jpg

Zyta82 - to jest sam mixton, z oxy 3 i 6% ( w dziwnych proporcjach, pt. na oko- du穎 za du穎 mixu )

Edytowane przez aklina
Czas edycji: 2011-08-06 o 09:43
aklina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-05, 18:27   #911
izolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 609

hej!
ostatnio d逝go sie zastanawiam , bo wybieram si do fryzjera. Mam teraz rudawe w這sy -->> http://wizaz.pl/forum/attachment.php...metrics=gemius

oto zdj璚ie moich w這s闚, dekoloryzacja by豉 robiona w kwietniu, ale moje pytanie jest takie, czy na tych w這sach wyjdzie mi jasny popielaty br您?

http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-22435-big.jpg

Dzieki za rady Posz豉bym do fryzjera isama zapyta豉, no ale niestety nie mog si skontaktowac, urlop ma ..
izolcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-05, 21:09   #912
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka wiadomo嗆
Teraz to ju nic nie wiem :/ bo skoro 1-to popiel w tej farbie a 3- z這to(鄴速y) to w po陰czeniu wychodzi ziele wiec nie zneutralizuje przynajmniej czerwieni ? Przepraszam ze cie tak m璚ze ale nie chce sobie krzywdy zrobi tymi farbami :P
Rozumiem Twoje pytanie, bo sama si ostatnio zastanawia豉m czy to tak w豉郾ie wyjdzie ziele z tej 1 i 3, i nie mam poj璚ia jak to z tym jest, wed逝g numeracji powinien by to ....popielaty, ze z這tym refleksem, ale to wtedy to nie b璠zie popiel. R瘯i sobie nie dam uci望, 瞠 to tak dzia豉 i nigdy si nad takimi po陰czeniami nie zastanawia造鄉y, dopiero teraz mnie natchn窸o na takie przemy郵enia, niepodparte niestety..niczym.
A z m璚zeniem nie ma sprawy, jak b璠 mia豉 dosy .......to po prostu nie b璠 pisa

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

aklina - Boskooo wygl康a...i zimno!!!
Edytuj jeszcze prosz i dopisz czy samym mixem, na jakim oxy, jakie proporcje i ile trzyma豉, bo si temat zagalopowa i Tw鎩 poprzedni post gdzie....ho...ho dalej
P.s, Ja w豉郾ie swoje tonowa豉m 7+8+mix red+mix blue ,oxy 6% (1:1,5) na這篡豉m w 5 minut, zemulgowa豉m, potrzyma豉m 10 minut...i cholerka z這to prze鈍ituje..chyba za kr鏒ko trzyma豉m

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez izolcia Poka wiadomo嗆
hej!
ostatnio d逝go sie zastanawiam , bo wybieram si do fryzjera. Mam teraz rudawe w這sy -->> http://wizaz.pl/forum/attachment.php...metrics=gemius

oto zdj璚ie moich w這s闚, dekoloryzacja by豉 robiona w kwietniu, ale moje pytanie jest takie, czy na tych w這sach wyjdzie mi jasny popielaty br您?

http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-22435-big.jpg

Dzieki za rady Posz豉bym do fryzjera isama zapyta豉, no ale niestety nie mog si skontaktowac, urlop ma ..
A na tym zdj璚iu s w這sy po dekolorze z naturalnym odrostem i aktualne?
Nie zajmuemy sie tutaj a tak jasnym blondem. Blond bunny si w blondach specjalizuje, prowadzi bloga i na pewno Ci pomo瞠.
Ja nie jestem fryzjerk ale nie wydaje mi si, 瞠by ta farba podo豉豉 wybicui rudo軼i, bo numer 11 鈍iadczy o naturze w poziomie 11, a popiel (odcie) zazwyczaj oznacza numer po przecinku .1 , a tutaj nie ma nic.
Ty masz jako poziom 8. Je郵i s po dekolorze to nie wiem czy mo積a je rozja郾ia. Najlepiej chyba by這 by zrobi jak捷 superrozja郾iaj帷 seri, kt鏎a podnosi do 4 poziom闚, lub neutralizowa np. Goldwellem z serii neutralights ash /ash, lub mix per這wy wybija rudo嗆 z poziom闚 ja郾iejszych 8 w zwy, W這s po dekolorze jest "pusty" i nie ma si czego z豉pa farba, wi璚 trzeba napigmentowa lub farbowa tak jak siwe.
Porad si kogo innego, 瞠by sobie krzywdy nie zrobi豉. Napisz do blond bunny
Stary 2011-08-06, 02:04   #913
aniula884
Raczkowanie

Skoro piszesz zeby najpierw zafarbowac natura to tak zrobie tylko teraz nie wiem czy nada sie ta farba bo w sumie nie ma 瘸dnych liczb po przecinku czyli tzw.refleks闚 (garnier color&shine blond 7) czy trzeba u篡 profesjonalnej ?
Stary 2011-08-07, 17:45   #914
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Skoro piszesz zeby najpierw zafarbowac natura to tak zrobie tylko teraz nie wiem czy nada sie ta farba bo w sumie nie ma 瘸dnych liczb po przecinku czyli tzw.refleks闚 (garnier color&shine blond 7) czy trzeba u篡 profesjonalnej ?
Nada si, nada, to wskazuje na poziom 7 . A my u篡wamy profesek, bo wi瘯sze pojemno軼iowo s, nie wiem naprawd jak tam sklepowe, sama nie testowa豉m.
Natura na pewno Ci krzywdy nie zrobi, tylko oxy nie wy窺zy ni 6% (ale w gotowych farbach chyba taki jest) r鏏 i trzymaj tyle co w instrukcji pisz. Na odrost po堯 na ko鎍u i 瞠bys si za d逝go nie przetrzyma豉, 5 minut przed ko鎍em zemulguj z ciep陰 wod, potrzymaj jeszcze te 5 minut i sp逝kuj.
Najlepiej pierwszy raz zrobi natur i dopiero po tym pierwszym farbowaniu neutralizowa refleks, bezpieczniej, 瞠 Ci zielone nie wyjd

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-07 o 17:51
Stary 2011-08-07, 18:15   #915
aniula884
Raczkowanie

No to juz mam ca趾owity plan dzia豉nia Jutro przyjdzie rozja郾iacz z elgona to do ko鎍a zejd juz z tego okropnego czarnego koloru,potem po這輳 ta natur tylko tak zastanawiam si czy nie lepiej by by這 po rozja郾ianiu troch tej natury u篡 do pigmentacji czyli polozyc troche tej samej farby bez oxy na suche w這sy(ok 5min) a dopiero potem na wilgotne badz na wysuszone wlosy polozyc reszte tej farby z oxy 6%.Co o tym s康zisz zyta82? a nast瘼nie po這輳 docelowa mieszank w welli touch 6,7 + 3cm 0.88 i mam nadzieje ze po tym wszystkim bede mog豉 sie cieszyc ladnym kolorkiem bez rudo軼i i innych efekt闚 specjalnych
Stary 2011-08-07, 19:44   #916
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
No to juz mam ca趾owity plan dzia豉nia Jutro przyjdzie rozja郾iacz z elgona to do ko鎍a zejd juz z tego okropnego czarnego koloru,potem po這輳 ta natur tylko tak zastanawiam si czy nie lepiej by by這 po rozja郾ianiu troch tej natury u篡 do pigmentacji czyli polozyc troche tej samej farby bez oxy na suche w這sy(ok 5min) a dopiero potem na wilgotne badz na wysuszone wlosy polozyc reszte tej farby z oxy 6%.Co o tym s康zisz zyta82? a nast瘼nie po這輳 docelowa mieszank w welli touch 6,7 + 3cm 0.88 i mam nadzieje ze po tym wszystkim bede mog豉 sie cieszyc ladnym kolorkiem bez rudo軼i i innych efekt闚 specjalnych
Ale rozja郾iacz, czy dekoloryzator?
Wiesz co w sumie jak w這s jest rozja郾iony i pozbawiony pigmentu to w sumie tak samo jak siwe, te s pozbawione pigmentu. A 瞠by zafarbowa siwe trzeba doda odpowiednio du穎 natury. Jak Ci wystarczy farby to zr鏏 pigmentacje. Dobrym pomys貫m jest po這篡 sam farb natur(bez oxy) 瞠by si w這s wype軟i, zemulgowa z odrobin帷iep貫j wody, albo ten pomys blond bunny wydaje mi si najlepszy

"Bond bunny miesza sam farb z odrobin wody i wtedy nak豉da. Nie suszy tylko po 5-10minutach jak farba uzupe軟i pusty w這s na mokre k豉dzie farb w豉軼iw.

PIGMENTACJA-Na堯 sam farb na w這sy, zmalaksuj z odrobin mocno ciep貫j wody, 瞠by si 逝ski pootwiera造, ale, 瞠by Ci si nie la這 po g這wie,(ja chodzi豉m w czepku k徙ielowym i r璚zniku, bo zawsze to ciep這 utrzymuje i lepiej wnika) bo musisz przetrzyma je 20 min. , a potem wysusz (troch d逝go trwa suszenie, dlatego nie namaczaj ich bardzo). Wysuszone farbuj jak zwykle"

A p騜niej farbowanie w豉軼iwe na 6% tak jak napisa陰..6,7 jest br您owa, wi璚 ma pigment "rudy" to ta 0,88 powinna go w豉郾ie zneutralizowa.
A ta natura to te Wella? bo jak nie to musisz najpierw napigmentowa i zafarbowa natur, wysuszy a dopiero drugie farbowanie zrobi t 6,7 i 0,88

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:35
Stary 2011-08-07, 22:28   #917
aniula884
Raczkowanie

ta natura to w豉郾ie ten Garnier shine&color 7,chcia豉m kupi profesjonalna ale dalam sobie spok鎩 bo i tak nie幢e si "wyp逝ka豉m" juz z pieni璠zy :P
W豉郾ie chce tak zrobi ze najpierw po rozjasnianiu wysusze wlosy, zrobie pigmentacje (potrzymam na w這sach sama farbe z ciepla woda ok 15min pod czepkiem)a potem nie b璠 jej ju sp逝kiwa tylko od razu na wilgotne wlosy po這輳 znow ta sam nature ale juz z oxydantem i na koniec tzn pewnie na drugi dzien naloze ta welle z mixem
Stary 2011-08-08, 15:33   #918
zyta82
Rozeznanie

aniula884 - no to teraz tylko robi w這sy pozostaje, bo wszystko ju wiesz

"W豉郾ie chce tak zrobi ze najpierw po rozjasnianiu..."

A to w takim razie rozja郾iacz, uwa瘸j, nie spal w這s闚
Stary 2011-08-09, 00:34   #919
aniula884
Raczkowanie

Spokojnie wszystko odbedzie sie bezpiecznie bo na 3% oxydancie.Juz ostatnio rozj na 3% tylko glupia bylam i kupi豉m jedno opakowanie rozj. ktore oczywiscie mi nie wystarczy這 i musia豉m chodzic w 2-kolorowych w這sach(miedziano-czarnych) przez tydzien ale jutro w koncu bede wygladac jak cz這wiek... mam nadzieje
Stary 2011-08-09, 09:18   #920
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Spokojnie wszystko odbedzie sie bezpiecznie bo na 3% oxydancie.Juz ostatnio rozj na 3% tylko glupia bylam i kupi豉m jedno opakowanie rozj. ktore oczywiscie mi nie wystarczy這 i musia豉m chodzic w 2-kolorowych w這sach(miedziano-czarnych) przez tydzien ale jutro w koncu bede wygladac jak cz這wiek... mam nadzieje
To ja widz, 瞠 Twoje w這sy to swoje przesz造 No tak 3% powoli rozja郾i, jak masz wypr鏏owane to dzia豉j na niej. Mog Ci tylko podpowiedzie, 瞠 jak robi pasemka znajomej to ze wzgl璠u na to, 瞠 pasemka si d逝瞠j nak豉da na pocz徠ku dziel proszek rozja郾iacza na 2 lub 3 cz窷ci. do pierwszej u篡wam 3% bo najd逝瞠j na w這sach b璠zie p騧niej robi nast瘼n papk na 6%) i nast瘼na na 9%. To mniej wi璚ej poziom rozja郾iania si wyr闚nuje.
To mo瞠sz sobie zacz望 robi najpierw na 3%, a reszt na4,5% lub 6%., chyba, 瞠 szybko na這篡sz
Stary 2011-08-10, 11:47   #921
Marcela83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cze嗆 wszystkim!
Mam dylemat i licz na Wasz pomoc Chcia豉bym przyciemni o ton moje naturalne, nie farbowane w這sy. Zale篡 mi na zimnym odcieniu jasnego br您u. Nie chc u篡wa mocnych farb z amoniakiem. My郵a豉m raczej nad L'oreal Richesse de Diacolor. No i tu zaczynaj si schody, bo nie wiem kompletnie jaki kolor wybra Czy na moich w這sach wyjdzie np. 7.02 Zmro穎ny Blond na ciemniejszy? Czy raczej i嗆 w kierunku 7.13 Miodowy Naturalny? Czy to s w og鏊e zimne odcienie? Czy na tak d逝go嗆 w這s闚 wystarczy jedna farba? Prosz o pomoc
Za陰czam zdj璚ie moich w這s闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (62,2 KB, 133 za豉dowa)
Marcela83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-10, 13:24   #922
fryz5
Zakorzenienie

u篡j poziomu 6 bo 7 nie przyciemni. a 6 lekko przyciemni, wybieraj odcienie kt鏎e po kropce maj 1 i 2 bo to s ch這dne odcienie. 3 to z這ty wi璚 wyjdzie ciep這.
na Twoje w這sy wyarczy Ci jeden zestaw na pewno

mo瞠sz spr鏏owac 6,12 z loreal luo color
a z richesse 6,01, ewentualnie 5,12 ale on mo瞠 wyj嗆 juz ciemno, pod ciemny br您

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-08-10 o 13:31
Stary 2011-08-10, 15:05   #923
Marcela83
Przyczajenie

fryz5 dzi瘯i za odpowied! Chyba si zdecyduj na 6.01 z richesse
Stary 2011-08-10, 15:45   #924
aga113
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Witam Dziewczyny,prosz o pomoc.Przeczyta豉m ca造 w徠ek du穎 si dowiedzia豉m,ale mam problem.Chc uzyska ciemny lub jasny br您 popielaty-ch這dny odcie.farbowa豉m w這sy na kolor ciemny blond,p騧niej na jasny br您 zwyk陰 farb k豉d豉m na rozja郾ione wcze郾iej w這sy(bo mia豉m zrobione blond) ale wychodzi造 niestety z rud po鈍iat.co mi nie pasuj i dodaje lat.obecnie kolorki si zmy造.i na jaki 3 centymetrach od g這wy pozosta mi br您 z po鈍iat rudo 郵iwkowym,a reszt w這sk闚 mam w ciemnym blondzie.kupi豉m sobie farby prosalon chantal w odcieniach 5/0-jasny br您 naturalny ,5/1 jasny popielaty br您 i 6/1 ciemny popielaty blond . nie wiem kt鏎 farb wybra.my郵a豉m na pocz徠ek zrobi ciemny popielaty blond i doda troszk mixtonu niebieskiego,czy to dobry pomys?najwi瘯szy problem to oxydant.i tu nie rozumiem bo pisze ze oxydant 9% s逝篡 do rozja郾iania o 1-2 tony czy jak bym taki doda豉 do farby ciemny popielaty blond to podja郾i mi troszk w這sy i wtedy farba lepiej i r闚nomiernie wyjdzie?
aga113 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-10, 16:17   #925
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Marcela83 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 wszystkim!
Mam dylemat i licz na Wasz pomoc Chcia豉bym przyciemni o ton moje naturalne, nie farbowane w這sy. Zale篡 mi na zimnym odcieniu jasnego br您u. Nie chc u篡wa mocnych farb z amoniakiem. My郵a豉m raczej nad L'oreal Richesse de Diacolor. No i tu zaczynaj si schody, bo nie wiem kompletnie jaki kolor wybra Czy na moich w這sach wyjdzie np. 7.02 Zmro穎ny Blond na ciemniejszy? Czy raczej i嗆 w kierunku 7.13 Miodowy Naturalny? Czy to s w og鏊e zimne odcienie? Czy na tak d逝go嗆 w這s闚 wystarczy jedna farba? Prosz o pomoc
Fryz5 dobrze pisze... Masz teraz w這sy na poziomie 7 wi璚 瞠by przyciemni musisz u篡 6.
Jak masz refleks z這ty to u篡j po przecinku .2 tzn, opal/fiolet ,czasem per豉, i to w豉郾ie fiolet neutralizuje z這to.
Je郵i masz rudy refleks to mo瞠sz u篡 po przecinku .1 popielu/niebieski bo neutralizuje rudy kolor, jak masz z這ty/z馧ty i u篡jesz niebieskiego to 鄴速y+niebieski=zielony, wi璚 ja bym popiel odradza豉.
A najlepiej po這篡豉bym natur i p騜鎴ej patrzy豉 w jaki refleks si wyp逝kuje i neutralizowa豉, ale r鏏 jak chesz uzyska od razu zimne t .1 lub.2 ( w takich kombinacjach jak Ci fryz5 poda, pierwsza cyra po przecinku oznacza 瞠 jest jej wi璚ej ni drugiej po przecinku np. 6.12 - to .1 niebieskiego jest wi璚ej ni 2. fioletu/per造.
Acha, nie r鏏 na wodzie wy窺zej ni 3%, bo na 3% s robione szamponetki i musisz si liczy z tym, 瞠 si b璠zie sp逝kiwa這 jak szamponetka, tylko nie przetrzymuj za d逝go

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez aga113 Poka wiadomo嗆
Witam Dziewczyny,prosz o pomoc.Przeczyta豉m ca造 w徠ek du穎 si dowiedzia豉m,ale mam problem.Chc uzyska ciemny lub jasny br您 popielaty-ch這dny odcie.farbowa豉m w這sy na kolor ciemny blond,p騧niej na jasny br您 zwyk陰 farb k豉d豉m na rozja郾ione wcze郾iej w這sy(bo mia豉m zrobione blond) ale wychodzi造 niestety z rud po鈍iat.co mi nie pasuj i dodaje lat.obecnie kolorki si zmy造.i na jaki 3 centymetrach od g這wy pozosta mi br您 z po鈍iat rudo 郵iwkowym,a reszt w這sk闚 mam w ciemnym blondzie.kupi豉m sobie farby prosalon chantal w odcieniach 5/0-jasny br您 naturalny ,5/1 jasny popielaty br您 i 6/1 ciemny popielaty blond . nie wiem kt鏎 farb wybra.my郵a豉m na pocz徠ek zrobi ciemny popielaty blond i doda troszk mixtonu niebieskiego,czy to dobry pomys?najwi瘯szy problem to oxydant.i tu nie rozumiem bo pisze ze oxydant 9% s逝篡 do rozja郾iania o 1-2 tony czy jak bym taki doda豉 do farby ciemny popielaty blond to podja郾i mi troszk w這sy i wtedy farba lepiej i r闚nomiernie wyjdzie?
A nie doczyta豉m, 瞠 najlepiej zdj璚ia trzeba wklei
Farba farby nie rozja郾i!!!! tylko Ci odrost ruszy a tego chyba nie chcesz, wi璚 6% oxy i na odrost najlepiej nak豉da w drugiej kolejno軼i.
Skoro masz rudy 郵iwk to Caate ma tak samo na rudy trzeba u篡 popielu, czyli po przecinku .1 tak jak kupi豉, a na tem fiolet to odpowiednio zielony kolor, bo neutralizuje, jak sobie na這篡sz na bordo, niebieski, to b璠ziesz mia豉 bordowo -niebieski, chuba, 瞠 ta 郵iwka delikatna, bo niebieski sobie poradzi tylko z rudym.
Mo瞠sz na這篡 w sume t 5.6 czy 6.1, bo w sumie ta popiel jest za s豉ba, 瞠by a tak zafarbowa w這sy na niebiesko, chocia ja kiedy k豉d豉m 7.1 i rudo軼i nie wybi這, ale skoro ju masz te farby to zacznij od ja郾iejszej 6.1 przyciemni zawsze mo瞠sz, a rozja郾i b璠zie ci篹ko

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-10 o 16:08
Stary 2011-08-10, 16:55   #926
aga113
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Za陰czam fotki moich obecnych w這s闚 umy豉m w這sy i ten odcie 郵iwkowy chyba si sp逝ka.na這輳 jutro farbe ciemny popielaty blond i zobacz co z tego wyjdzie.odrost闚 jeszcze nie mam gdy farb br您 na這篡豉m jakie 6 dni temu.jak wczesniej pisa豉m mia豉m blond ale mia豉m problem z robieniem odrost闚 kt鏎e po rozja郾ianiu by造 non stop rude i dlatego zdecydowa豉m si na ciemny kolor (moje w豉sne w這ski to czarny-ch這dny odcie) my郵a豉m 瞠 jasny br您 豉dnie pokryje mi blond w這sy i rude odrosty ale niestety .wychodzi br您 z rudym.farba szybko si sp逝kiwa豉,by moze dlatego ze wcze郾iej by造 rozja郾iane.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (35,5 KB, 75 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (36,0 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (35,5 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (36,9 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (32,9 KB, 54 za豉dowa)

Edytowane przez aga113
Czas edycji: 2011-08-10 o 18:34
aga113 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-10, 22:01   #927
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Cytat:
Cze嗆 wszystkim!

Je瞠li to naturalne, nigdy nie farbowane w這sy, to...NIE FARBUJ Masz bardzo 豉dny odcie. Sporo z nas du穎 robi, aby do czego takiego doj嗆. Naprawd nie warto przy tych w這sach majstrowa, bo masz spor szans na k這poty w postaci rudo軼i i wyp這wia貫go br您u po jakim czasie.
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-10, 22:23   #928
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆
Je瞠li to naturalne, nigdy nie farbowane w這sy, to...NIE FARBUJ Masz bardzo 豉dny odcie. Sporo z nas du穎 robi, aby do czego takiego doj嗆. Naprawd nie warto przy tych w這sach majstrowa, bo masz spor szans na k這poty w postaci rudo軼i i wyp這wia貫go br您u po jakim czasie.
hm w sumie moze lepiej zeby zrobi豉 sobie samym mixtonem z wod 3%?
Stary 2011-08-11, 08:25   #929
Marcela83
Przyczajenie

Dzi瘯i za odzew
Przed farbowaniem broni豉m si r瘯ami i nogami, ale d逝瞠j ju chyba nie mog zwleka bo niestety zaczynaj by widoczne siwe w這sy No ale rudo軼i i wyp這wia貫go br您u te bym nie chcia豉 Dlatego szukam jakiej alternatywy do tradycyjnych farb. Chcia豉bym tylko przykry te siwe w這sy...
Stary 2011-08-11, 12:03   #930
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Cytat:
Dzi瘯i za odzew
Przed farbowaniem broni豉m si r瘯ami i nogami, ale d逝瞠j ju chyba nie mog zwleka bo niestety zaczynaj by widoczne siwe w這sy No ale rudo軼i i wyp這wia貫go br您u te bym nie chcia豉 Dlatego szukam jakiej alternatywy do tradycyjnych farb. Chcia豉bym tylko przykry te siwe w這sy...
O, je瞠li chodzi o przykrywanie siwych w這s闚, to pewnie (cho zaznaczam, 瘸den ze mnie ekspert) warto spojrze w kierunku naturalnych odcieni.

W Goldwell Topchic s jakie nowo軼i specjalnie do siwych w這s闚: http://www.goldwell-northamerica.com...0-%20FINAL.pdf

Niemniej, Ty masz pewnie ich ma這, wi璚 mo瞠 wystarczy metoda bardziej tradycyjna, czyli zmieszanie natury z czym jeszcze.
- na poziomie 6 np. 6N/NN + 6SB
- na poziomie 5 np. 5N/NN + 5A

Je郵i chodzi o poziom wody, to mo瞠 jednak okaza si, 瞠 ze wzgl璠u na siwe potrzebujesz wody 6%, ale ja tam si na tym akurat nie znam Mam nadziej, 瞠 wypowie si jaki ekspert.
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (0 u篡tkownik闚 i 2 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.