Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-11, 12:08   #931
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

albo henna ciemny br您! dziewczyny m闚i造 ze wychodzi ch這dno i naturalnie ;0 bo ja to akurat nie u篡wa貫m. nie wiem jak z siwulcami przy hennie.
Stary 2011-08-11, 12:15   #932
Marcela83
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Ma這 mam tych siwych ale rosn na czubku g這wy i s widoczne
Marcela83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-11, 12:18   #933
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

W kwestii - moje dalsze poczynania z w這sami, zam闚i豉m w豉郾ie jeszcze dwie farby z Goldwella.

Mam aktualnie co takiego (no, mo瞠 ciut cieplejsze). Jest mi chyba jednak w nieco ciemniejszych w這sach lepiej. Przymierza豉m do twarzy ostatnio r騜ne doczepiane w這sy w sklepie z artyku豉mi fryzjerskimi i ciemniejsze 豉dnie wydobywaj kolor t璚z闚ki, jest wi瘯szy kontrast.

Plan jest taki, 瞠by zafarbowa mieszank 5MB + 7SB + A na wodzie 3%. Tradycyjnie dam zna (jako pewnie za tydzie), co z tego wysz這.
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-11, 14:20   #934
BB88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 80

Zamarzy mi si kolorek w這s taki jak ma Shakira w teledysku Rabiosa, ma kto mo瞠 pomys jak osi庵n望 taki ch這dny, ciemny br您, ale nie czarny?

Mam ju pewn farb na oku, kiedy ju mia豉m w zasadzie identyczny kolor, ale tutaj pojawia si kolejna kwestia - zawsze jak mia豉m odcie tego typu, g喚boki br您, to po ok 2-3 farbowaniu (tym samym kolorem) niestety w ko鎍u mia豉m czarne w這sy... Jak tego unikn望?

W za陰czniku:
- w這sy Shakiry
- farba Natural&Easy, kt鏎 kiedy wyszed mi w豉郾ie taki kolor, niestety po bodaj瞠 trzecim farbowaniu mia豉m ju czarne w這sy
- farba kt饃 teraz bior pod uwag, zw豉szcza 瞠 wierz帷 zapewnieniom producenta odcie jest 'cool' i ma niwelowa czerwone i rude refleksy - Clairol (znacie j?)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rabiosa.jpg (19,6 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rabiosa2.jpg (16,3 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rabiosa3.jpg (49,8 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg clairol.jpg (14,3 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 570.jpg (53,4 KB, 41 za豉dowa)
BB88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-11, 16:38   #935
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

moja kole瘸nka uzy豉 popielatego 鈔edniego br您u z natural&easy, wyszed podobnie, ale spra si po miesi帷u chyba
Stary 2011-08-11, 18:34   #936
BB88
Raczkowanie

No mi si to natural&easy dobrze trzyma這, ale tutaj i tak odpada, bo nie ma ich w UK., ale to nice n'easy wydaje si by podobne
Stary 2011-08-11, 21:20   #937
aniula884
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

A mi si marzy taki kolorek tylko bez 瘸dnych przeb造sk闚 rudo軼i i czerwieni
I tak teraz sie zastanawiam czy taka mieszanka farb Vitalitys Art Absolute podo豉豉by temu zadaniu a mianowicie (7.0+6.1+6.3) ?
Tylko ze 6.1 + 6.3 to refleks niebieski + z馧ty=ziele
Tyle ze po ostatnim rozja郾ianiu mam w豉郾ie czerwone i rude refleksy wiec przynajmniej zneutralizowa這 by je tzn.czerwony :P
Nie wiem co 幢e ostatnio zrobi豉m ze po zafarbowaniu t Wella Color Touch 6,7 + 0.88 nadal w sztucznym 鈍ietle widz rudy :/Nie jest on juz tak widoczny jak wcze郾iej no ale nadal jednak jest a na dodatek jeszcze pojawi sie ten refleks czerwony
A moze ktos z Was mia juz styczno嗆 z t farba(Vitalitys) i wie jaki numerek po przecinku oznacza ziele ? To wtedy bym zrobi豉 mieszanke popielu z zieleni i zneutralizowa豉bym oby dwa niechciane refleksy

A mo瞠 taka mieszanka zneutralizuje ta czerwie i rudo嗆 7.0+6.1+mixton(zielony chromowy CP)
Co tym my郵icie ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 019.jpg (148,0 KB, 73 za豉dowa)

Edytowane przez aniula884
Czas edycji: 2011-08-11 o 21:27
aniula884 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-13, 20:01   #938
matys-magda69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

uuuu watek sie rozpedzil,dluuuugo mnie nie bylo.ale mam nadzieje ,ze powroce w miare wolnego czasu
Heh z bycia blandynka przez ostatnie 10 laT TERAZ JESTEM SZATYNKA , z delikatnym zimnym odcieniem mniam
Stary 2011-08-13, 21:09   #939
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez matys-magda69 Poka wiadomo嗆
uuuu watek sie rozpedzil,dluuuugo mnie nie bylo.ale mam nadzieje ,ze powroce w miare wolnego czasu
Heh z bycia blandynka przez ostatnie 10 laT TERAZ JESTEM SZATYNKA , z delikatnym zimnym odcieniem mniam
No witam!!!
A w豉郾ie ostatnio si zastanawia豉m gdzie Ci wywia這. No, no widz, 瞠 przedstawicielstwo ca陰 par idzie i pewnie st康 brak czasu
My tutaj wielbimy mixy i tonowanie, gdyby mia豉 jakie wskaz闚ki to ch皻nie pos逝chamy rad profesjonalisty. Reddih pisa豉, 瞠 szuka farby w UK, to Ty co o tym wiesz
A czyn ten zimny uzyska豉, jak mo積a wiedzie?
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-13, 23:17   #940
matys-magda69
Raczkowanie

troche mnie nie bylo tez dxieki niektorym wizazankakomus moze nie spodobala sie moja dzialalnosc dla firmy.ktos mnie wyzwal,przeklnal niewazne.czas ochladzac nasze czupryny.ja na swoje rozjssniane wlosy poloxylam loreala 6,11+7,22 i 8 .oxy4% trzymalo ok 6 tyg .pozniej poprawka .jutro moze bedzie3 farbowanie
Stary 2011-08-14, 11:31   #941
aniula884
Raczkowanie

Dziewczyny czy Wam rowniez farba majirel z loreal tak trudno sie rozprowadza豉 z oxydantem ? bo zamowi豉m na allegro i teraz nie wiem czy w trafi豉m na przeterminowana czy po prostu taka jest ze trzeba sie nam璚zy przy mieszaniu..a daty produkcji to w og鏊e znale潭 nie mog na opakowaniu :/.
Stary 2011-08-14, 18:26   #942
matys-magda69
Raczkowanie

czasami jesli farby sa zle przechowywanienp.w naslonecznionym miejscu itp moze byc problem z uzyskaniem gladkiej konzystencji z oxy.
Firma Loreal jest jedna z najczesciej podrabianych marek fryzjerskich.Duzo krazy tzw wysokiej jakosci kopi nawet w hurtowniach Nie przejmuj sie mieszanie czyni mistrza
Stary 2011-08-15, 19:05   #943
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez matys-magda69 Poka wiadomo嗆
troche mnie nie bylo tez dxieki niektorym wizazankakomus moze nie spodobala sie moja dzialalnosc dla firmy.ktos mnie wyzwal,przeklnal niewazne.czas ochladzac nasze czupryny.ja na swoje rozjssniane wlosy poloxylam loreala 6,11+7,22 i 8 .oxy4% trzymalo ok 6 tyg .pozniej poprawka .jutro moze bedzie3 farbowanie
Niestety, wsz璠zie znajd si "篡czliwi" takie 篡cie a i o do鈍iadczenia bogatsza jeste
6,11+7,22 i 8 - fajny pomys, 2 neutralizuje z這to z blondu a 1 rudy powsta造 z 6.11.....
A czy np 6. 13 da nam w rezultacie "zielonkawy" neutralizuj帷y czerwie, bo tak jak by popatrze, 1-popiel/niebieski 3 z這to/鄴速y w po陰czeniu wysz豉 by ziele, czy to jest popielate (zimne) z這to, ale jak z這to mo瞠 by zimne??? Czy to tak nie dzia豉?

Anula884- a nie masz narysowanego otwartego s這iczka z 9 lub 12? Bo jak daty nie ma to w豉郾ie s這iczek raczej jest
A ja zawsze mieszam tak, 瞠 do wyci郾i皻ej farby najpierw wlewam dajmy 造磬, czy dwie oxy....rozmieszam dok豉dnie, troszk si rozrzedzi i p騜niej dolewam reszt oxy, jest naprawd 豉twiej

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-15 o 19:12
Stary 2011-08-15, 20:02   #944
aniula884
Raczkowanie

S這iczka tez nie ma:/ ale ca豉 ta konsystencja tej farby jest dziwna po prostu strasznie sie rozci庵a jak guma
Ale teraz postanowi豉m ze kupie farby vitalitys bo jest jej duzo cena tez jest mi豉 dla portfela a po 2 dziewczyny na wiza簑 bardzo sobie ja chwal
I teraz tak sie zastanawiam czy gdybym dala 5.1 + 7.0 na z這te refleksy to zrobi mi sie tez ziele ? bo w sumie tylko na gorze mam takie prze鈍ity blondu a reszta jest rudo-czerwona choc przewa瘸 rudy a szkoda mi wydawa kas na ile farb 瞠by zakry ka盥y refleks a chodzi mi bardziej o to zeby te w這sy u nasady troch jednak przyciemni..
a na reszte w這s闚 dam 6.1 + 5.1 + 7
Stary 2011-08-16, 12:18   #945
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

heej

widze, ze kazda cos rozgryza, ja obecnie wstrzymuje sie na jakis dobry miesiac z tonowaniem, ze wzgledu na kondycje wlosow. ostatnie bardzo dobrze sie trzyma, nie ma gigantycznej roznicy poziomow i wygladam naturalnie, wiec narazie ich nie bede maltretowac, mimo ze juz mixy sie wymyly

wiedac lekko rudosc, konce sa teraz bardziej czerwone niz bordowe, gora lekkim polotem zlota.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0024.jpg (206,0 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0041.jpg (295,9 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0026.jpg (126,9 KB, 38 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-16, 14:49   #946
aniula884
Raczkowanie

Bardzo 豉dny kolorek masz Tonowa豉s na oxydancie 6% czy 3%, bo ja jak pierwszy raz tonowa豉m to u篡豉m 3% i zrobi造 mi sie strasznie ciemne prawie czarne ;o
Stary 2011-08-16, 21:33   #947
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka wiadomo嗆
Bardzo 豉dny kolorek masz Tonowa豉s na oxydancie 6% czy 3%, bo ja jak pierwszy raz tonowa豉m to u篡豉m 3% i zrobi造 mi sie strasznie ciemne prawie czarne ;o
od jakiegos roku robilam na 2,7%, a ostatnie dopiero na 6% sie odwazylam i nie byly czarne, wklejalam tutaj zdjecia, zaraz po tonowaniu

wiem, ze jest cieplo, ale narazie to zniose i mysle co dalej
Stary 2011-08-17, 20:03   #948
zyta82
Rozeznanie

W豉郾ie po這篡豉m sobie na pasemko niebieski mix 1:3 na 6% na 3 min. i wysz豉 mi niebieska czer. Chcia豉m sprawdzi, czy mam rudy refleks, czy z這ty i wysz這, 瞠 mieszanka czerwonego i niebieskiego na fiolet lepiej si spisuje. Zmywa豉m sod z H&S 3 razy i niebieski sp造wa, 瞠 ho, ho!!! ale wci捫 jest b. ciemne.
Fotki na dole. W rzeczywisto軼i s bardziej niebieskie.
Jako tak mi si wydaje, 瞠 po moim tonowaniu rozja郾i造 si na rudawo, no ale po 10 minutach to chyba za kr鏒ko tym bardziej, 瞠 emulguj z wod i 6% robi si s豉bsza.
Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
od jakiegos roku robilam na 2,7%, a ostatnie dopiero na 6% sie odwazylam
No i wida, 瞠 si lepiej trzyma po tej6%, fajnie d逝go ja te robi tak co 1 - 1,5 m-ca, mo瞠 po nast瘽ym razie jeszcze d逝瞠j si utrzyma

Marcela83 - siwki robi si na 6%, na s豉bszej Ci chyba nie z豉pie, ja babci robi na 6% i pi瘯nie kryje,

BB88 - 瞠by nie wychodzi豉 Ci czarna to mo瞠 ja郾iejszy odcie wybierz, albo na wy窺zym oxy tylko wtedy co z odrostem bo mocniejszy % rozja郾i? wyjdzie ja郾iejszy.
A mo瞠 robi sam odrost, i po 25 minutach przeci庵n望 na reszt, zemulgowa potrzyma 5 minut i sp逝ka, mo瞠 nie zd捫y 軼iemnie.

Aniula884- napisa豉 "5.1 + 7.0 na z這te refleksy to zrobi mi sie tez ziele" Mi si wydaje, 瞠 mo瞠 lekka ziele wyj嗆, ale widzisz, Matys-Magda zmiesza豉 .11/popiel/niebieski i .22/opal/fiolet/per豉 瞠by na blond po這篡 wi璚 zg逝pia豉m.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (1).jpg (64,2 KB, 68 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg niebieskie (7).jpg (65,5 KB, 124 za豉dowa)

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-19 o 09:04
Stary 2011-08-20, 16:10   #949
Lukrecja86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

Witam wszystkich serdecznie Kilka lat temu udziela豉m si w tym w徠ku pr鏏ujac za wszelk cen osi庵n帷 popielaty odcie br您u. Po wielu nieudanych pr鏏ach, czyli brazach wychodz帷ych na czarno, da豉m sobie spok鎩 i zosta豉m przy czerni. Teraz znowu chcia豉bym rozjasni w這sy. Mimo tego, 瞠 stara豉m si poczytywa ten w徠ek, istotny dla mnie problem gdzies jakby mi umkn掖 i mam do was pytanie. W zwi您ku z tym, 瞠 mam obecnie kolor czarny to konieczna jest u mnie dekoloryzacja. Wiadome jest, 瞠 po dekolorze kolor w這s闚 jest rudo-miedziany. Napali豉m si na goldwella "staycoola i komletnie nie wiem czy wybrac poziom 5 czy 6-(zalezy mi na jako takim pokryciu) no i najwazniejsze jakim procentem utleniacza 3% czy 6%. Z g鏎y przepraszam, je瞠li pisane by這 to setki razy i prosz o pomoc Pozdrawiam
Stary 2011-08-20, 17:10   #950
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich serdecznie Kilka lat temu udziela豉m si w tym w徠ku pr鏏ujac za wszelk cen osi庵n帷 popielaty odcie br您u. Po wielu nieudanych pr鏏ach, czyli brazach wychodz帷ych na czarno, da豉m sobie spok鎩 i zosta豉m przy czerni. Teraz znowu chcia豉bym rozjasni w這sy. Mimo tego, 瞠 stara豉m si poczytywa ten w徠ek, istotny dla mnie problem gdzies jakby mi umkn掖 i mam do was pytanie. W zwi您ku z tym, 瞠 mam obecnie kolor czarny to konieczna jest u mnie dekoloryzacja. Wiadome jest, 瞠 po dekolorze kolor w這s闚 jest rudo-miedziany. Napali豉m si na goldwella "staycoola i komletnie nie wiem czy wybrac poziom 5 czy 6-(zalezy mi na jako takim pokryciu) no i najwazniejsze jakim procentem utleniacza 3% czy 6%. Z g鏎y przepraszam, je瞠li pisane by這 to setki razy i prosz o pomoc Pozdrawiam
Kt鏎a z dziewczyn testowa陰 na sobie ten staycool, tylko nie wiem na jakim poziomie, ale zawsze lepiej najpierw zrobi ja郾iejszy czyli 6 i jak Ci b璠zie za jasno przyciemni potem poziomem 5 bo po co zn闚 robi dekolor jak Ci 5 wyjdzie za ciemna.
Na rudy potrzeba po這篡 co z .1 po przecinku/ popiel - kolor niebieski, kt鏎y zneutralizyje t rudo嗆, tylko wydaje mi si, 瞠 np.6.1 nie b璠zie tak mocna, 瞠by wybi t Twoj rudo嗆.
Nie wiem, czy w這sy po dekolorze, nie farbuje si tak jak siwe (pozbawione pigmentu) na 6% z domieszk natury lub pigmentacj, tylko na odrost trzeba by uwa瘸, 瞠by nie rozja郾i這.
Bo przyciemnia si te w這sy na 4% i 3% (4% Matys-Magda przyciemnia豉 blond), i na s豉bszym oxy pono rude tak nie wychodz, tylko mi si wydaje, 瞠 si szybciej sp逝kuje.
Poczekaj jeszcze, dziewczyny Ci napisz
Stary 2011-08-20, 18:16   #951
Lukrecja86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Kt鏎a z dziewczyn testowa陰 na sobie ten staycool, tylko nie wiem na jakim poziomie, ale zawsze lepiej najpierw zrobi ja郾iejszy czyli 6 i jak Ci b璠zie za jasno przyciemni potem poziomem 5 bo po co zn闚 robi dekolor jak Ci 5 wyjdzie za ciemna.
Na rudy potrzeba po這篡 co z .1 po przecinku/ popiel - kolor niebieski, kt鏎y zneutralizyje t rudo嗆, tylko wydaje mi si, 瞠 np.6.1 nie b璠zie tak mocna, 瞠by wybi t Twoj rudo嗆.
Nie wiem, czy w這sy po dekolorze, nie farbuje si tak jak siwe (pozbawione pigmentu) na 6% z domieszk natury lub pigmentacj, tylko na odrost trzeba by uwa瘸, 瞠by nie rozja郾i這.
Bo przyciemnia si te w這sy na 4% i 3% (4% Matys-Magda przyciemnia豉 blond), i na s豉bszym oxy pono rude tak nie wychodz, tylko mi si wydaje, 瞠 si szybciej sp逝kuje.
Poczekaj jeszcze, dziewczyny Ci napisz
Dzi瘯i serdeczne za odpowied. Oczywi軼ie przeanalizowa豉m to ko這 kolor闚 wzajemnie si niweluj帷ych, stym瞠 jako nie wzie豉m tego pod uwag odno郾ie siebie. Czyli z tego co zrozumialam, najpierw musialabym zniwelowa rudo軼 jak御 farb z popielem a pozniej ewentualnie staycolorem. Cofn窸am si kilka post闚 wstecz odno郾ie testowania goldwella, ale dziewczyny mia造 inne podstawy do pokrycia. Dzieki-b璠 ewentualnie pr鏏owa na 3%.
ps- Zyta ten Tw鎩 kolor jest super.

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2011-08-20 o 18:21
Lukrecja86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-20, 21:04   #952
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i serdeczne za odpowied. Oczywi軼ie przeanalizowa豉m to ko這 kolor闚 wzajemnie si niweluj帷ych, stym瞠 jako nie wzie豉m tego pod uwag odno郾ie siebie. Czyli z tego co zrozumialam, najpierw musialabym zniwelowa rudo軼 jak御 farb z popielem a pozniej ewentualnie staycolorem. Cofn窸am si kilka post闚 wstecz odno郾ie testowania goldwella, ale dziewczyny mia造 inne podstawy do pokrycia. Dzieki-b璠 ewentualnie pr鏏owa na 3%.
ps- Zyta ten Tw鎩 kolor jest super.
Mo瞠sz sobie po這篡 6.1(tylko mi si wydaje, 瞠 ona nie da rady wybi takiej mocnej rudo軼i lub farb 6N lub 6.0 i wymiesza z niebieskim mixem, (corrector blue) dodawa go tyle, 瞠by neutralizowa ten rudy.
Mix musi by tej samej firmy co farba.
Wydaje mi si, 瞠by przykry豉 jak捷 ta雟z farb i mixem a p騜niej sobie tego Goldwella o kt鏎ym piszesz po這篡sz.
3% zmyje si jak szamponetka, nie wejdzie we w這s tylko go oblepi.
Mi na 6% zawsze fryzjerka robi豉 i poziom 7 wyszed mi na 5 prawie czarny(ale si wyp逝ka這 na szcz窷cie), gdzie wkleja陰m fotki, (tylko na odrost (naturalne) si p騧niej k豉dzie, 瞠by nie rozja郾i這 za bardzo)
Dochodz do swoich naturalnych, i prawie mi si uda這 Ja mam poziom mi璠zy 7 a 8 tubki 7.0 i 8.0 i mix niebieski i czerwony (bo mam z這to/rudy refleks) i na 6% oxy tonuj(1:5). I mam te farby ju ok. roku, am nadziej, 瞠 si nie przeterminuj . (Allwaves)
W sumie to te domys造 na zasadzie tego, 瞠 rude b璠 po dekolorze, bo to trzeba zobaczy i wtedy dobra neutralizator
Poczekaj jak masz czas, to mo瞠 Magda si odezwie
Stary 2011-08-20, 22:37   #953
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie po這篡豉m sobie na pasemko niebieski mix 1:3 na 6% na 3 min. i wysz豉 mi niebieska czer. Chcia豉m sprawdzi, czy mam rudy refleks, czy z這ty i wysz這, 瞠 mieszanka czerwonego i niebieskiego na fiolet lepiej si spisuje. Zmywa豉m sod z H&S 3 razy i niebieski sp造wa, 瞠 ho, ho!!! ale wci捫 jest b. ciemne.
Fotki na dole. W rzeczywisto軼i s bardziej niebieskie.
Jako tak mi si wydaje, 瞠 po moim tonowaniu rozja郾i造 si na rudawo, no ale po 10 minutach to chyba za kr鏒ko tym bardziej, 瞠 emulguj z wod i 6% robi si s豉bsza.

No i wida, 瞠 si lepiej trzyma po tej6%, fajnie d逝go ja te robi tak co 1 - 1,5 m-ca, mo瞠 po nast瘽ym razie jeszcze d逝瞠j si utrzyma

Marcela83 - siwki robi si na 6%, na s豉bszej Ci chyba nie z豉pie, ja babci robi na 6% i pi瘯nie kryje,

BB88 - 瞠by nie wychodzi豉 Ci czarna to mo瞠 ja郾iejszy odcie wybierz, albo na wy窺zym oxy tylko wtedy co z odrostem bo mocniejszy % rozja郾i? wyjdzie ja郾iejszy.
A mo瞠 robi sam odrost, i po 25 minutach przeci庵n望 na reszt, zemulgowa potrzyma 5 minut i sp逝ka, mo瞠 nie zd捫y 軼iemnie.

Aniula884- napisa豉 "5.1 + 7.0 na z這te refleksy to zrobi mi sie tez ziele" Mi si wydaje, 瞠 mo瞠 lekka ziele wyj嗆, ale widzisz, Matys-Magda zmiesza豉 .11/popiel/niebieski i .22/opal/fiolet/per豉 瞠by na blond po這篡 wi璚 zg逝pia豉m.
ale cieeemno

nie wiem sama co myslec, bo jak patrze na swoje to na zdjeciach wychodza tak buro, chlodno, a w sloncu to ogien

mamy takie same klamry, w zestawie byly jeszcze czarne, nie?
Stary 2011-08-21, 00:07   #954
BB88
Raczkowanie

zyta82 z tym oxy nie wiem o co chodzi, ale kurde z tym robieniem odrostu a na ca這嗆 dawaniem tylko na chwil takie proste a nigdy na to nie wpad豉m w sumie co miesi帷 nie ma potrzeby na ca這嗆, tylko od鈍ie篡, kurde widz w tym szans
Wyjdzie ch這dny czy cool tylko z nazwy? I czy nie wyjdzie czarny? Jak b璠 robi to na maksa sp逝kan czerwie o moim zdaniu do嗆 ch這dnym odcieniu.
I dzi瘯uje bardzo za odpowied
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cool.jpg (7,0 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cool2.jpg (9,8 KB, 20 za豉dowa)
Stary 2011-08-21, 10:23   #955
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
ale cieeemno

nie wiem sama co myslec, bo jak patrze na swoje to na zdjeciach wychodza tak buro, chlodno, a w sloncu to ogien

mamy takie same klamry, w zestawie byly jeszcze czarne, nie?
Ju nie s czarne, bo zmy豉m sod, ale by造, zapewniam
Ja te mam shiz jak ogl康am swoje w這sy w s這鎍u, wi璚 nie jeste sama

a klamry mia豉m tylko niebieskie, chyba w.............. kupowa豉m, ju dawno temu, one chyba kszta速em s wszystkie takie same

BB88 - ta clairol 117d to cool medium brown, 鈔edni br您 to poziom 5 wi璚 mog wyj嗆 b. ciemno. Gdyby tak po oznaczeniach i嗆 to 1 to popiel/zimny 7 to br您/ciep造. A cena masakryczna ponad 7
Wklej to co masz teraz na g這wie, bo jak czerwie to zieleni trzeba by je potraktowa. A w bajki, 瞠 "inteligentna" farba, sama neutralizuje refleksy, bym nie wierzy豉. Lepiej w jakiego goldwela zainwestuj ma e-bay - u lub welle koleston, ale najpierw dawaj fotki

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:38
Stary 2011-08-21, 11:48   #956
BB88
Raczkowanie

zyta82 ale narazie jeszcze nie mam sp逝kanej czerwieni. Robi豉m farb w paince z welli i trzeba przyzna, ze nie幢e si trzyma, dodatkowo u篡wam ca造 czas narazie dove do farbowanych,bo narazie teoretyzuje ze zmian koloru Nie wiem w豉郾ie czy zosta przy czerwieniach czy wr鏂i do naturalnego koloru...

U mnie ta farba kosztuje nie ca貫 6 funt闚, a teraz jest w ASDA ca造 czas po 4F :P Na goldwella na pewno si nie skusz, mia豉m robione w這sy ich farbami i nie by豉m niestety zadowolona, potem z artego i uzna豉m, 瞠 akurat u mnie na w這sach cz瘰to jednak lepiej si spisuj farby dost. w drogeriach.
Stary 2011-08-21, 14:34   #957
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez BB88 Poka wiadomo嗆
zyta82 ale narazie jeszcze nie mam sp逝kanej czerwieni. Robi豉m farb w paince z welli i trzeba przyzna, ze nie幢e si trzyma, dodatkowo u篡wam ca造 czas narazie dove do farbowanych,bo narazie teoretyzuje ze zmian koloru Nie wiem w豉郾ie czy zosta przy czerwieniach czy wr鏂i do naturalnego koloru...

U mnie ta farba kosztuje nie ca貫 6 funt闚, a teraz jest w ASDA ca造 czas po 4F :P Na goldwella na pewno si nie skusz, mia豉m robione w這sy ich farbami i nie by豉m niestety zadowolona, potem z artego i uzna豉m, 瞠 akurat u mnie na w這sach cz瘰to jednak lepiej si spisuj farby dost. w drogeriach.
To te 4 to ok. bo widzia豉m gdzie na stronce za ponad 7. Goldwella poleci豉m ze wzgl璠u na cen i dost瘼no嗆 w UK, ja te nie by豉m z niego zadowolona, bo mi si szybko sp逝ka. Ka盥y musi wypr鏏owa na w豉snych w這sach, a drogerujne maj to do siebie, 瞠 nie maj takiej kolorystyki jak profeski.
Ja 瞠by pozamyka 逝ski po farbowaniu i ka盥ym myciu zamaczam w這sy w wodzie z octem (sprawdzi豉m dzisiaj paskiem lakmusowym i woda z ocetm ma ph 4 /zamyka 逝ski a woda z sod ma ph jako 8,5-9 /otwiera 逝ski u篡wana do k徙ieli rozja郾iaj帷ych)
To jak ju si naczytasz i powalczysz ze swoimi my郵ami to daj zna. A jak na czerwone po這篡sz co naturalnego to i tak refleksy czerwone b璠 Ci przebija, zreszt pewnie wiesz

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-24 o 18:57
Stary 2011-08-21, 14:54   #958
BB88
Raczkowanie

zyta82 no wiem, 瞠 ca趾iem nie unikn, bo ju kiedy mia豉m czerwone i k豉d豉m na ten br您. Teraz o tyle pok豉dam wi瘯sze nadzieje, 瞠 baz do tych rudo軼i by造 w這sy potraktowane rozja郾iaczem i inaczej si mi zmywa ten kolor, ni z naturalnych, robi si taki wyp這wia造.
My郵 w豉郾ie ca造 czas i czytam i ju sama nie wiem Mam ochot te jednak zosta przy czerwieni i kupi sobie w這sy na spinkach, ale nie mog ogarn望 sklepu w mojej okolicy z takimi bajerami :/
Skomplikowane 篡cie kobiety i chyba troszk odbieg豉m od tematu Dzi瘯uje Ci bardzo za rady
Stary 2011-08-21, 15:21   #959
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez BB88 Poka wiadomo嗆
zyta82 no wiem, 瞠 ca趾iem nie unikn, bo ju kiedy mia豉m czerwone i k豉d豉m na ten br您. Teraz o tyle pok豉dam wi瘯sze nadzieje, 瞠 baz do tych rudo軼i by造 w這sy potraktowane rozja郾iaczem i inaczej si mi zmywa ten kolor, ni z naturalnych, robi si taki wyp這wia造.
My郵 w豉郾ie ca造 czas i czytam i ju sama nie wiem Mam ochot te jednak zosta przy czerwieni i kupi sobie w這sy na spinkach, ale nie mog ogarn望 sklepu w mojej okolicy z takimi bajerami :/
Skomplikowane 篡cie kobiety i chyba troszk odbieg豉m od tematu Dzi瘯uje Ci bardzo za rady
Nie ma sprawy, ciesz, si, 瞠 wiesz o co chodzi, w ka盥ym razie cokolwiek wym雲isz 篡cz powodzenia
Pami皻am w galerii Medowhall w Sheffield by這 ca貫 stoisko z w這sami i mo積a by這 przebiera, wybiera....A w Clarin's -ie nie ma pasemek? A w "punkowych" sklepach? To tam nawet w Wilkinsonie czy Matalanie na stojakach dla dzieci s, no chyba, 瞠 chodzi Ci o naturalne, zapytaj miejscowych to na pewno co si znajdzie
Stary 2011-08-24, 20:11   #960
aniula884
Raczkowanie

Dziewczyny pom騜cie bo jestem w kropce
Je郵i zmieszam farby 6,1+ 7,1 to wyjdzie wzmocniony popiel ? Czy nie ?
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.