Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 33 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-24, 23:15   #961
shandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pom騜cie bo jestem w kropce
Je郵i zmieszam farby 6,1+ 7,1 to wyjdzie wzmocniony popiel ? Czy nie ?
wzmocniony nie, po zmieszaniu uzyskasz odcien miedzy poziomem 6 a 7. jesli na przyklad odcien na poziomie 7 jest dla Ciebie zbyt jasny lub 6 zbyt ciemny to wtedy mozesz je zmieszac zeby uzyskac cos pomiedzy
shandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-25, 01:28   #962
aniula884
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

to lipa.. bo mi w豉郾ie chodzi這 o to 瞠by wzmocni ten popiel
aniula884 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-25, 06:59   #963
shandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

Cytat:
to lipa.. bo mi w豉郾ie chodzi這 o to 瞠by wzmocni ten popiel
No to moze dodaj mixton?ochlodzi bardziej. Tylko wtedy wez ta jasniejsza farbe bo mix przyciemnia troche
shandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-25, 13:57   #964
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Za陰czam zdj璚ia przed (sp逝kany poziom 7, wcze郾iej farbowane 7SB+7A+P) i po (najpierw 5MB+7SB+A, po farbowaniu przebija這 mi niestety z這to, wi璚 stonowa豉m jeszcze A+P przez 10 minut). Wszystko Topchic na wodzie 3%.

Jest ciemniej, ale jestem bardzo zadowolona
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (18,2 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (17,5 KB, 132 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg po2.jpg (15,1 KB, 136 za豉dowa)

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-08-25 o 14:05
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-25, 14:09   #965
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 765

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆
Za陰czam zdj璚ia przed (sp逝kany poziom 7, wcze郾iej farbowane 7SB+7A+P) i po (najpierw 5MB+7SB+A, po farbowaniu przebija這 mi niestety z這to, wi璚 stonowa豉m jeszcze A+P przez 10 minut). Wszystko Topchic na wodzie 3%.

brrr.... ale zimno GRATULUJE
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-25, 17:49   #966
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
奸iczny kolor Ci wyszed, ju ten na drugim b. 豉dny wyszed
A na pierwszym w og鏊e nie wida Twojego odrostu???
A edytuj i dopisz prosz ile trzyma豉 farb bo mixy widz 瞠 10min.
A nie prze鈍ituje A mix na niebiesko?...bo z這to zneutralizowa Pmixno a niebieski? Jakie proporcje z oxy?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-08-25 o 22:00
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-25, 22:11   #967
LolaBunny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

ju od jakiego czasu szukam zimnego blondu...
czy istnieje jaka iskierka nadziei... 瞠 farbuj帷 w這sy odcie popielaty zostanie na d逝uuuugo ( bo na zawsze chyba nie)...???

a istnieje jaka farba drogeryjna kt鏎a farbuje na popielato?

Farbowa豉m Lond (ciemny poielaty blond) - i wyszed szaro-czarny na pocz徠ku, potem by造 fajne...a teraz po ok miesi帷u (ponad)... jest kicha. znowu widz, przeb造ski rudo軼i i 鄴販i....(by豉 k豉dziona na 鈔edni blond)

Aaaa... i jeszcze jedno pytanie. bo gdzie obi這 mi sie o uszy...
瞠 瞠by farba sie utrzyma豉 na w這sach, i odcie w這s闚 przy zmianie koloru w這s闚 trzeba pofarbowa na pocz徠ku w這sy par razy w kr鏒kim czasie.(np. z jasnego blondu, farbuj na ciemny blond i 瞠by kolor sie utrzyma na w這sach musze je po ok 1 miesi帷u pofarbowac znowu.. i tak zr鏏ic np 2-3x) Chodzi mi o ciemne koloru, 瞠by sie nie sp逝kiwa造... (u mnie ka盥a farba po ok 1,5 miesi帷a sp逝kiwa豉 si).. hm nie wiem czy ktos rozumie o co mi chodzi, bo namiesza豉m troszeczk
LolaBunny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-26, 09:42   #968
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
奸iczny kolor Ci wyszed, ju ten na drugim b. 豉dny wyszed
A na pierwszym w og鏊e nie wida Twojego odrostu???
A edytuj i dopisz prosz ile trzyma豉 farb bo mixy widz 瞠 10min.
A nie prze鈍ituje A mix na niebiesko?...bo z這to zneutralizowa Pmixno a niebieski? Jakie proporcje z oxy?
Zyta, na drugim i trzecim zdj璚iu to wczoraj, po farbowaniu i tonowaniu, tylko w innym 鈍ietle Na pierwszym nie wida odrostu, bo zafarbowa豉m na bardzo podobne do moich naturalnych.

Farba: 1/2 7SB + 1/2 5MB + troszk Amixu i Pmixu, 1:1 z wod 3%, trzymane 30minut
Mixy: 1/2 Amix + 1/2 Pmix, 1:1 z wod 3%, trzymane 10 minut
Stary 2011-08-26, 16:19   #969
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Poka wiadomo嗆
ju od jakiego czasu szukam zimnego blondu...
czy istnieje jaka iskierka nadziei... 瞠 farbuj帷 w這sy odcie popielaty zostanie na d逝uuuugo ( bo na zawsze chyba nie)...???

a istnieje jaka farba drogeryjna kt鏎a farbuje na popielato?

Farbowa豉m Lond (ciemny poielaty blond) - i wyszed szaro-czarny na pocz徠ku, potem by造 fajne...a teraz po ok miesi帷u (ponad)... jest kicha. znowu widz, przeb造ski rudo軼i i 鄴販i....(by豉 k豉dziona na 鈔edni blond)

Aaaa... i jeszcze jedno pytanie. bo gdzie obi這 mi sie o uszy...
瞠 瞠by farba sie utrzyma豉 na w這sach, i odcie w這s闚 przy zmianie koloru w這s闚 trzeba pofarbowa na pocz徠ku w這sy par razy w kr鏒kim czasie.(np. z jasnego blondu, farbuj na ciemny blond i 瞠by kolor sie utrzyma na w這sach musze je po ok 1 miesi帷u pofarbowac znowu.. i tak zr鏏ic np 2-3x) Chodzi mi o ciemne koloru, 瞠by sie nie sp逝kiwa造... (u mnie ka盥a farba po ok 1,5 miesi帷a sp逝kiwa豉 si).. hm nie wiem czy ktos rozumie o co mi chodzi, bo namiesza豉m troszeczk
Niestety, kto sobie dobrze biznes farb wymy郵i, 瞠 si sp逝kuj i s odrosty Tylko naturalne si na rudo nie wyp逝kuj , wi璚 jak ju si zacznie si zabaw z farbami to niestety trzeba "cierpie"
A w鈔鏚 sklepowych szukaj popielu i farby z numerem 1 np. 701- bo w豉郾ie 1 to niebieski barwnik czyli popiel do neutralizacji rudego refleksu
nanah- senkju
Stary 2011-08-27, 11:44   #970
LolaBunny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

no to czyli.... np to?
http://img0.burak.pl/img/d/7/6/f/far...emny-blond.jpg

Po tej farbie nie b璠zie rudo軼i?

Hmm a to nie jest tak 瞠 ka盥a farba ma inne 'swoje' numeracje ?
Nie kt鏎e s z cyferkami, Nie kt鏎e z literkami....
LolaBunny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-28, 11:38   #971
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Poka wiadomo嗆
no to czyli.... np to?
http://img0.burak.pl/img/d/7/6/f/far...emny-blond.jpg

Po tej farbie nie b璠zie rudo軼i?

Hmm a to nie jest tak 瞠 ka盥a farba ma inne 'swoje' numeracje ?
Nie kt鏎e s z cyferkami, Nie kt鏎e z literkami....
Ta z farba linka 701 to ciemny blond, mo瞠my si jedynie domy郵a, 瞠 7 oznacza poziom 7 (ale w profeskach ciemny blond to poziom 6 wi璚 bardzo ciemny, w ka盥ym razie ciemniejszy ni ten z foto) 1 za domys貫m to popiel, czyli zimny, ale nie wiadomo czy to popiel, bo w nazwie producent nie napisa.
Mo瞠 by te tak, 瞠 producent wpakowa oxy 9% do pude趾a co spowoduje rozja郾ienie do takiego koloru (ale tylko naturalnych w這s闚), chocia raczej 6% oxy jest w sklepowych.

Profeski raczej maja podobne oznaczenia, ale czasen 1 to niebieski, 11 to pog喚biony niebieski a w innej firnie 11 to ju ziele, 7 czasem to br您, czasem metalik/ziele wi璚 na paletach trzeba sprawdza dobrze nazwy. Drogeryjne farby to ju czasem ca趾iem inn numeracj maj i cyferki te, dlatego efekty s bardziej nieobliczalne.

Wi璚 patrz te na nazwy farb i numeracje. Je郵i nie znajdziesz nic innego to sobie we t, ale jeszcze zapytam jakie Ty masz teraz w這sy? bo to wa積e, wklej foto.
...i je郵i farba wyjdzie zimno to i tak si sp逝cze na ...rudo ...taki 篡wot
Stary 2011-08-31, 17:55   #972
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

Witam wszystkich Od ponad p馧 roku bez skutku pr鏏uj uzyska na g這wie popielaty br您 . M鎩 naturlany kolor to ciemny popielaty blond, niestety 2 lata temu przefarbowa豉m si na jasny blond no i teraz nie mog wr鏂ic do naturalnego koloru bo ka盥a farba wymywa sie i przebija rudo嗆. Farbowa豉m w這sy r闚nie u fryzjerki, ale jest to dla mnie przep豉canie bo kolor po 2 tyg i tak si wymywa, wiec chcialabym sama zafarbowac. Prosze o doradzenie jakiej farby u篡c, bo mimo tego 瞠 w徠ek poczyta豉m nie jestem pewna Zastanawiam si nad Majirelem, 7.1, 7.11 albo 6.1. Kt鏎a z tych farb by豉by najlepsza aby uzyska mniej wi璚ej taki kolor jak na zdj璚iach? Sw鎩 aktualy kolor te wrzucam. I czy jedna tubka farby wystarczy aby zafarbowa g瘰te w這sy do 這patek?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0035.jpg (89,6 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0079.jpg (110,4 KB, 75 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-z-prost-grzywk.jpg (20,3 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg megan.jpg (23,2 KB, 40 za豉dowa)
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-31, 18:17   #973
nanah
Rozeznanie

Zdj璚ie po tygodniu od farbowania. Postaram si wkleja co tydzie, 瞠by pokaza wyp逝kiwanie si koloru. Je郵i oczywi嗆ie kogo to interesuje

Przy okazji wida mojego bledziocha.

Pozdrawiam!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg po tygodniu.jpg (134,0 KB, 111 za豉dowa)
Stary 2011-08-31, 18:21   #974
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich Od ponad p馧 roku bez skutku pr鏏uj uzyska na g這wie popielaty br您 . M鎩 naturlany kolor to ciemny popielaty blond, niestety 2 lata temu przefarbowa豉m si na jasny blond no i teraz nie mog wr鏂ic do naturalnego koloru bo ka盥a farba wymywa sie i przebija rudo嗆. Farbowa豉m w這sy r闚nie u fryzjerki, ale jest to dla mnie przep豉canie bo kolor po 2 tyg i tak si wymywa, wiec chcialabym sama zafarbowac. Prosze o doradzenie jakiej farby u篡c, bo mimo tego 瞠 w徠ek poczyta豉m nie jestem pewna Zastanawiam si nad Majirelem, 7.1, 7.11 albo 6.1. Kt鏎a z tych farb by豉by najlepsza aby uzyska mniej wi璚ej taki kolor jak na zdj璚iach? Sw鎩 aktualy kolor te wrzucam. I czy jedna tubka farby wystarczy aby zafarbowa g瘰te w這sy do 這patek?
A Ty teraz to po lewej czy po prawej? Mo瞠 to inne 鈍iat這? Musi by z Ciebie pi瘯na dziewczyna

Ja bym generalnie poleca豉 przestawi si na farby Goldwell, z mojego do鈍iadczenia nie sp逝kuj si do a takiej rudo軼i, jak Majirel. Pi瘯ny efekt mia豉 endorfina mieszaj帷 Topchic 6A+6SB, ja ostatnio zmiesza豉m 5MB+7SB+A, obie farbujemy na wodzie 3% i Tobie te polecam.
Stary 2011-08-31, 20:41   #975
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
...Je郵i oczywi嗆ie kogo to interesuje

Pozdrawiam!
No pewnie, 瞠 interesuje i to bardzo Dzi瘯i.
Ale zimno Ci wysz這 tylko ciemno tak w豉郾ie na pozom 6, a to zdj璚ie w s這neczku ? bo jak tak to mega zimno jest

chiciore- a jaki masz refleks z這ty, czy rudy? bo na tym pierwszym to b. rude wysz造 te Twoje, a na drugim wpadaj w z這to.
I jedna i druga mieszanka, k鏎 napisa陰 nanah my郵, 瞠 dobrze si spisze i u Ciebie. Napisz jeszcze jaki masz ten refleks
Acha, a z t wielko軼i i wystarczalno軼i farb to r騜nie, bo proporcje mieszania s r騜ne.....1:1 i 1:,1,5
Stary 2011-08-31, 23:18   #976
kaiwona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Cytat:
Zdj璚ie po tygodniu od farbowania. Postaram si wkleja co tydzie, 瞠by pokaza wyp逝kiwanie si koloru. Je郵i oczywi嗆ie kogo to interesuje

Pozdrawiam!
Piekny kolor!!!! O takim marz- musze poczyta w tym w徠ku co z czym bo mi w tym momencie nic nie m闚ia te mixy itd. Jestem po dekoloryzacji z czarnego i mam sredni bra z rudymi refleksami-nie nie moge tego znie嗆- chocia ciesze si, 瞠 nie sa czarne!!! Jeszcze raz gratuluje barwy w這s闚Rewelacja
kaiwona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-31, 23:28   #977
chicoore
Raczkowanie

nanah
dzi瘯i po lewej foto w 鈍ietle dziennym do s這鎍a dlatego takie rudawe, po prawej robione pod wiecz鏎. Zastanowie si w takim razie nad tym Goldwelem ale z tego co widz jest ju dro窺z farb. A nie powinnam 6% farbowa? btw. tw鎩 kolorek bardzo 豉dny

zyta82
ci篹ko powiedzie z tym refleksem, teraz patrze na nie to s z這tawe, ale w s這鎍u wydaj mi si 瞠 s bardziej rude
Stary 2011-09-01, 00:01   #978
nanah
Rozeznanie

Cytat:
nanah
dzi瘯i po lewej foto w 鈍ietle dziennym do s這鎍a dlatego takie rudawe, po prawej robione pod wiecz鏎. Zastanowie si w takim razie nad tym Goldwelem ale z tego co widz jest ju dro窺z farb. A nie powinnam 6% farbowa? btw. tw鎩 kolorek bardzo 豉dny

zyta82
ci篹ko powiedzie z tym refleksem, teraz patrze na nie to s z這tawe, ale w s這鎍u wydaj mi si 瞠 s bardziej rude
W takim razie zdecydowanie neutralizuj rudy (czyli albo np. 6A, albo nawet samym niebieskim miksem). Przyda這by si te co z tym lekkim z這tem zrobi, mo瞠 by np. odrobina fioletowego mixa, albo w Goldwellu P (do u篡wania na poziomach ok. 7 i powy瞠j, chocia ja z powodzeniem stosowa豉m tak瞠 na 6).

Je郵i chodzi o % wody, nasze forumowe do鈍iadczenie m闚i, 瞠 po 3% masz mniejsze szanse na sp逝kiwanie si do rudo軼i...Szczeg鏊nie, je郵i chcesz lekko przyciemni w這sy (doczyta豉m, 瞠 w Topchic do przyciemniania si w豉郾ie 3% stosuje).

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kaiwona Poka wiadomo嗆
Piekny kolor!!!! O takim marz- musze poczyta w tym w徠ku co z czym bo mi w tym momencie nic nie m闚ia te mixy itd. Jestem po dekoloryzacji z czarnego i mam sredni bra z rudymi refleksami-nie nie moge tego znie嗆- chocia ciesze si, 瞠 nie sa czarne!!! Jeszcze raz gratuluje barwy w這s闚Rewelacja
Dzi瘯uj Ja tu ju ponad rok kombinuj z r騜nymi mieszankami, farbami i odcieniami. Szczeg馧y tej mieszanki i poziom wyj軼iowy masz kilka post闚 wy瞠j.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
No pewnie, 瞠 interesuje i to bardzo Dzi瘯i.
Ale zimno Ci wysz這 tylko ciemno tak w豉郾ie na pozom 6, a to zdj璚ie w s這neczku ? bo jak tak to mega zimno jest
Chcia豉m w豉郾ie poziom 6 S這neczka niestety nie by這, ale jak si pojawi, to spr鏏uj pstrykn望.

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-09-01 o 19:21
Stary 2011-09-01, 10:55   #979
Basiulek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 686
GG do Basiulek

Ja robi豉m castingiem "mro幡y kasztan" i na pocz徠ku wyszed mi bardzo ciemny, bardzo zimny br您 i cho farbowa豉m w這sy w豉軼iwie rudo niewiadomojakie , to na razie nie sp逝kuje si na rudo. Odradzam z kolei Czekolad i Brownie, po kilkunastu/kilkudziesi璚iu myciach zosta豉m z rudym na g這wie
Stary 2011-09-01, 11:06   #980
aniula884
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

A jakiej firmy ten oxydant jest ktorego uzywacie do tych farb goldwell ?
A i jeszcze jedno czy jak poloze na z馧te refleksy ta farbe (6SB) to zrobia sie zielone ? Czy nic sie nie stanie ?

Edytowane przez aniula884
Czas edycji: 2011-09-01 o 11:19
aniula884 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-01, 11:18   #981
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Cytat:
Zastanawiam si nad Majirelem, 7.1, 7.11 albo 6.1. Kt鏎a z tych farb by豉by najlepsza aby uzyska mniej wi璚ej taki kolor jak na zdj璚iach? Sw鎩 aktualy kolor te wrzucam. I czy jedna tubka farby wystarczy aby zafarbowa g瘰te w這sy do 這patek?
A ja tak troch poza tematem jakie kr璚io造 pi瘯ne! Stosujesz piel璕nacj CG? I je郵i mog wiedzie, sk康 jeste [fajnie masz w這ski 軼i皻e, przyda這by mi si co takiego...] z g鏎y 郵icznie dzi瘯uj za odpowied i przepraszam za OT.

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-01, 11:55   #982
nanah
Rozeznanie

Cytat:
A jakiej firmy ten oxydant jest ktorego uzywacie do tych farb goldwell ?
A i jeszcze jedno czy jak poloze na z馧te refleksy ta farbe (6SB) to zrobia sie zielone ? Czy nic sie nie stanie ?
Taki

Na 鄴速e refleksy bardzo dobrze robi mix P, stosuj z powodzeniem.

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-09-01 o 19:03
Stary 2011-09-01, 17:41   #983
chicoore
Raczkowanie

czy s gdzie zebrane wszystkie informacje odno郾ie tych farb oraz mix闚? Bo je瞠li nie to mam zbyt du穎 pyta i b璠 nimi spamowa niepotrzebnie :P

DMkAnia
Jestem z ma貫j miejscowo軼i na Podkarpaciu, nazwa niewiele ci pewnie powie ^^ Je瞠li chodzi o piel璕nacj to nic nadzwyczajnego. Myj w這sy szamponami ro積ymi, jaki jest w domu po prostu :P U篡wam ju chyba od 2 lat kremu mlecznego Callosa, bo bez niego mam spory problem z rozczesaniem w這s闚 i trace ich te sporo. A 瞠by nie by造 sianowate zabardzo to daj troch pianki po myciu ;] Co do 軼i璚ia to s najzwyczajniej wycieniowane, najkr鏒sze w這sy s od g鏎y na d逝go嗆 mniej wi璚ej do uszu

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2011-09-01 o 17:51
Stary 2011-09-01, 18:09   #984
kaiwona
Raczkowanie

Dziewczyny prosz bardzo o pomoc. Czyta豉m du穎 w徠k闚 wstecz i stwierdzam, 瞠 niestety jestem kompletn ignorantk. Do tej pory u篡wa豉m farb sklepowych i patrzy豉m tylko na kolor na opakowaniu i nazw- typu czzekoladowy br您, ciemny br您....i to wszystko. Czytaj帷 o odcieniach typu 7, 8 , 9..... a do tego o jeszcze dodatkowej numeracji po przecinku..... horror. Moja wiedza w por闚naniu z tym jaka Wasza jest to jak por闚nac raczkowanie do biegania- a ja jeszcze jestem na poziomie pe透ania Np: Nanah ma piekny kolor, kombinuje od d逝zszego czasu- popatrzy豉m na zastosowan przez nia mieszank- 5MB plus 7SB plus A............i nie wiem co to znaczy. orientuje si ju w wodzie- o st瞛eniach- 瞠 moge sobie zam闚i profesjonalna itd( gdzie do tej pory oczywi軼ie nie zwraca豉m uwagi jaka jest w farbach- wiem ,ze palette maj 6%- i po dekoloryzacji zrobi豉m sobie 3%- bo taka by豉 potrzeba wg watku o dekolorze)- i chcia豉bym co z farb goldwella- wyczyta豉m, 瞠 s ok.

Jestem po dekoloryzacji z czarnego( w豉軼iwie ciemnego br您u palette, kt鏎y wygl康a jak czarny). Kolor wyszed 豉dny- do陰czy豉m zdj璚ie- jest brazowo- kasztanowy- w s這鎍u bardzo 鈍ieci rudo軼i- piekny ale nie dla mnie. ciesz si, 瞠 nie jest czarny oczywi軼ie. Zalezy mi na jasnym zimnym- popielatym br您ie.( taki jak m鎩 naturalny).

Nie chc by kul u nogi- ale prosze wy堯盧ie mi co mam zrobi. Nie chc ich zepsu doszcz皻nie- i nie chodzi mi o struktur w這sa ale o ten nieszczesny kolor.
Kupi豉m z joanny szampon z fioletem- tyle,瞠 tam jest napisane 瞠 do siwych i platynowych- czy moge go uzywa do ciemnych?
I jakich odcieni mam uzy z goldwella 瞠by zgasi ten rudy i by mi wyszed zblizony do naturalnych? Czy mam je jeszcze rozjasni rozja郾iaczem nim zastosuj farb. Bardzo prosze o rady>
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1029.jpg (26,9 KB, 65 za豉dowa)
Stary 2011-09-01, 18:16   #985
kaiwona
Raczkowanie

A- i nie jestm juz tak bezposrednio po dekoloryzacji- robi豉m j tydzie temu- po niej na這篡豉m na uzyskany rudawy kolor superjasny popielaty blond ( garnier), wielkorotnego mycia itd- i wroci造 mi czarne( mimo stosowania szamponu oczyszczaj帷ego, szamponu z sod i zakwaszania)- zdenerwowa豉m si i na這篡豉m na 10 minut rozjasniacz joanna- potem jasny popielaty blond ( garnier) a na to zmieszany sredni blond z srednim br您em z palette- wszystko na wodzie 3%( rozcie鎍zy豉m 6 % z opakowania). Kolor zmywa si i s troszk jasniejsze ni w zesz造m tygodniu- ale 鈍ieca tym rudym- a s御iadka mi dzis powiedzia豉,瞠 pieknie wygladam w tym KASZTANOWYM............. Nie pasuje mi i 幢e sie czuj w cieplych tonacjach- jestem zim
Stary 2011-09-01, 18:39   #986
zyta82
Rozeznanie

nanah - zapomnia陰 link a za豉dowa - sorry, ju si skapn窸am, 瞠 si pod鈍ietla

Cytat:
czy s gdzie zebrane wszystkie informacje odno郾ie tych farb oraz mix闚? Bo je瞠li nie to mam zbyt du穎 pyta i b璠 nimi spamowa niepotrzebnie
W這sy masz na prawd boooskie

kaiwona ty te jak chcesz dawaj maila. Zobacz sobie na palecie profesjonalnej jaki Ty chcesz poziom(poziom 1 to czarny- poziomu 11 czy 12 b. jasny blond), jak masz w這sy na poziomie 6 czy 7 a chcesz mie na poziomie 8 czy 9 to trzeba rozja郾i u篡waj帷 albo wy窺zego %oxydantu lud rozja郾iaczem, ale nie wiem jak takie w這sy po dekolorze si zachowuj. Rudy nautralizuje si niebieskim/popielem a z馧ty/z這ty - fioletem/opalem

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 21:44
Stary 2011-09-01, 19:20   #987
nanah
Rozeznanie

Cytat:
czy s gdzie zebrane wszystkie informacje odno郾ie tych farb oraz mix闚? Bo je瞠li nie to mam zbyt du穎 pyta i b璠 nimi spamowa niepotrzebnie :P
Ja nami皻nie czyta豉m w徠ek nr I i nasz obecny, szczeg鏊nie posty fryzjerek, jak matys-magda (objawienie w sprawie wody 3%) i blond_bunny. Do tego sporo eksperyment闚 dziewczyn, jak zyta82, endorfina, Shade...Poza tym dowiedzia豉m si te troch z longhaircommunity i jakich wyszperanych w徠k闚 szkoleniowych Goldwella. Ostatnio te natchn掖 mnie do pr鏏owania z zieleni polecany przez kole瘸nk kolorysta (sama bym na to nigdy nie wpad豉).

Fajnie by這by stworzy kiedy jakie forumowe FAQ

Je郵i chodzi o farby, to ja zdecydowanie polecam Goldwell Topchic. Majirel za ka盥ym razem, przy wszystkich popielach sp逝kiwa mi si do rudo軼i. Topchic zdecydowanie mniej.

W kwestii mix闚, producenci polecaj stosowa jako neutralizator niechcianych odcieni/wzmacniacz po膨danych i tylko jako dodatek do farb z "poziomem" czyli np. 5. Moje do鈍iadczenie jest takie, 瞠 mixy po這穎ne same (oczywi軼ie rozrobione z oksydantem), na kr鏂ej ni normalna farba bardzo dobrze tonuj. Dodawane do mieszanki w ma貫j ilo軼i nie poradzi造 sobie u mnie w 100% z tym, co chcia豉m z nimi wybi. Je郵i kiedy mi si to uda, to na pewno donios na forum

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Jestem po dekoloryzacji z czarnego( w豉軼iwie ciemnego br您u palette, kt鏎y wygl康a jak czarny). Kolor wyszed 豉dny- do陰czy豉m zdj璚ie- jest brazowo- kasztanowy- w s這鎍u bardzo 鈍ieci rudo軼i- piekny ale nie dla mnie. ciesz si, 瞠 nie jest czarny oczywi軼ie. Zalezy mi na jasnym zimnym- popielatym br您ie.( taki jak m鎩 naturalny).
Po dekolorze to chyba jeszcze wy窺za szko豉 jazdy Mo瞠 warto poczeka na specjalist? Wydaje mi si, 瞠 gdzie kiedy czyta豉m, 瞠 w這sy 豉twiej 豉pi ciemne odcienie, trzeba wi璚 stosowa o poziom czy dwa ja郾iejszy od po膨danego.

Na moim monitorze przebijaj te czerwone refleksy, wi璚 poleca豉bym Ci si zainteresowa czym z ko鎍闚k MB. Za to co z ko鎍闚k A (albo sam mix) powinien zneutralizowa rudo軼i. Tutaj masz palet. Tylko musisz prawdopodobnie za這篡, 瞠 wyjdzie znacznie ciemniej, ni na palecie (wobec tego nie pr鏏uj raczej poziomu wy窺zego, ni 6). Raczej nie ma u Ciebie z這ta, wi璚 MB+A+(ewentualnie, bo to 郵iczny odcie) SB powinny da sobie rad z kasztanem

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

I jeszcze fajna strona Goldwella po polsku. Nasz problem 鈍ietnie uchwycony w opisie Staycool Brunettes.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
nanah - zapomnia陰 link a za豉dowa
P.s. A W這sy masz na prawd boooskie

kaiwona ty te jak chcesz dawaj maila. Zobacz sobie na palecie profesjonalnej jaki Ty chcesz poziom(poziom 1 to czarny- poziomu 11 czy 12 b. jasny blond), jak masz w這sy na poziomie 6 czy 7 a chcesz mie na poziomie 8 czy 9 to trzeba rozja郾i u篡waj帷 albo wy窺zego %oxydantu lud rozja郾iaczem, ale nie wiem jak takie w這sy po dekolorze si zachowuj. Rudy nautralizuje si niebieskim/popielem a z馧ty/z這ty - fioletem/opalem

W豉郾ie, wiedzia豉m, 瞠 jeste kopalni wiedzy

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2012-10-22 o 11:40
Stary 2011-09-01, 20:39   #988
kaiwona
Raczkowanie

Serdeczne Dzi瘯i za szybka reakcjPobuszowa豉m w tych paletach i dzi瘯i Twojemu wpisowi i wyjasnieniom wiem o co chodzi I teraz tak- z tego co zauwa篡豉m moje w這sy samieszank 6N i jakby 7KG gdy za鈍ieci s這鎍e. Chcia豉bym mie kolor podobny do twojego- ale po dekoloryzacji musza by roszk jasniejsze- i skoro Ty zastosowa豉 5MB plus 7 SB - to ja zerkne豉m na jasniejsze- i wydaje mi si,瞠 opcja dla mnie to- 6MB plus 8 SB plus A-mix( ten niebieski)- 瞠by zgasi rudo嗆- Myslisz,瞠 tak mo瞠 by? ( Tego A mixa mam dolac troszk do mieszanki tych farb czy to robi si osobno- p騧niej, wczesniej?)- bo tego nie zakodowa豉m .
Stary 2011-09-01, 21:23   #989
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Serdeczne Dzi瘯i za szybka reakcjPobuszowa豉m w tych paletach i dzi瘯i Twojemu wpisowi i wyjasnieniom wiem o co chodzi I teraz tak- z tego co zauwa篡豉m moje w這sy samieszank 6N i jakby 7KG gdy za鈍ieci s這鎍e. Chcia豉bym mie kolor podobny do twojego- ale po dekoloryzacji musza by roszk jasniejsze- i skoro Ty zastosowa豉 5MB plus 7 SB - to ja zerkne豉m na jasniejsze- i wydaje mi si,瞠 opcja dla mnie to- 6MB plus 8 SB plus A-mix( ten niebieski)- 瞠by zgasi rudo嗆- Myslisz,瞠 tak mo瞠 by? ( Tego A mixa mam dolac troszk do mieszanki tych farb czy to robi si osobno- p騧niej, wczesniej?)- bo tego nie zakodowa豉m .
Ja u篡豉m 7 + 5, bo wcze郾iej mia豉m po prostu 7SB i dokupi豉m sobie 5, 瞠by sobie nieco przyciemni odcie. Tak瞠 mo瞠 by np. 6+6 albo 7+7, pewnie nawet lepiej

U mnie rudo嗆 si zgasi豉 raczej od razu po tej mieszance, ale z這ty mi przebija, wi璚 poprawi豉m jeszcze czystym mixem A + P na 10 minut. Pomog這

Mo磧iwe, 瞠 wystarczy這by Ci sama popielata farba, niekoniecznie mix (np. 7A zmieszany z 7MB), ale g這wy nie dam..

Wiesz, to wszystko to troch kombinacji, czytania i miesi帷e pr鏏. Tak瞠 nigdy nie mia豉bym pewno軼i (nie b璠帷 fryzjerk), co Ci wyjdzie...Mam nadziej, 瞠 co fajnego. Zdecydowanie jednak poczytaj sobie w徠ek i zdecyduj na podstawie tych wszystkich informacji.

Pozdrawiam!
Stary 2011-09-01, 22:10   #990
kaiwona
Raczkowanie

Cytat:
Ja u篡豉m 7 + 5, bo wcze郾iej mia豉m po prostu 7SB i dokupi豉m sobie 5, 瞠by sobie nieco przyciemni odcie. Tak瞠 mo瞠 by np. 6+6 albo 7+7, pewnie nawet lepiej

U mnie rudo嗆 si zgasi豉 raczej od razu po tej mieszance, ale z這ty mi przebija, wi璚 poprawi豉m jeszcze czystym mixem A + P na 10 minut. Pomog這

Mo磧iwe, 瞠 wystarczy這by Ci sama popielata farba, niekoniecznie mix (np. 7A zmieszany z 7MB), ale g這wy nie dam..

Wiesz, to wszystko to troch kombinacji, czytania i miesi帷e pr鏏. Tak瞠 nigdy nie mia豉bym pewno軼i (nie b璠帷 fryzjerk), co Ci wyjdzie...Mam nadziej, 瞠 co fajnego. Zdecydowanie jednak poczytaj sobie w徠ek i zdecyduj na podstawie tych wszystkich informacji.

Pozdrawiam!
Dziekuj Ci bardzo- w takim razie zmieszam te popiele i zobacze efekt i dam zna R闚nie pozdrawiam!!!
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.