Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-01, 23:22   #991
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Uda這 mi si dzisiaj zrobi zdj璚ia w p馧-s這鎍u i z lamp b造skow

Dla por闚nania tak瞠 marchewa, czyli sp逝kane popiele z Majirel

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kaiwona Poka wiadomo嗆
Dziekuj Ci bardzo- w takim razie zmieszam te popiele i zobacze efekt i dam zna R闚nie pozdrawiam!!!
Powodzenia!

Poza tym, masz bardzo grube i 豉dne w這sy

Przez popiele mia豉m na my郵i w豉郾ie np. 7A, 7MB to b璠zie jaki jade dark blond Mo磧iwe, 瞠 dodatek SB by Ci te pom鏬 w uzyskaniu 豉dnego koloru, ale trzy farby to ju troch. Warto przemy郵e zakup, 瞠by by trafiony...
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-02, 08:54   #992
DMkAnia
Stra積ik Wiza簑

Wiadomo軼i: 9 384

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka wiadomo嗆
DMkAnia
Jestem z ma貫j miejscowo軼i na Podkarpaciu, nazwa niewiele ci pewnie powie ^^ Je瞠li chodzi o piel璕nacj to nic nadzwyczajnego. Myj w這sy szamponami ro積ymi, jaki jest w domu po prostu :P U篡wam ju chyba od 2 lat kremu mlecznego Callosa, bo bez niego mam spory problem z rozczesaniem w這s闚 i trace ich te sporo. A 瞠by nie by造 sianowate zabardzo to daj troch pianki po myciu ;] Co do 軼i璚ia to s najzwyczajniej wycieniowane, najkr鏒sze w這sy s od g鏎y na d逝go嗆 mniej wi璚ej do uszu
A mo瞠 bym kojarzy豉, bo swego czasu je寮zi豉m do Stalowej Woli i okolic ale dobra, przecie nie pojad tyle km do fryzjera... znaczy si nie stosujesz CG i czeszesz w這sy [mam nadziej, 瞠 tylko na mokro z od篡wk na w這sach... a pianka na d逝窺z met wysusza w這sy, bo zwykle zawiera alkohol]. Jakby chcia豉 co wi璚ej wiedzie o CG to kliknij w m鎩 podpis zapraszamy wszystkie zakr璚one Nie spamuj Wam ju tutaj

"安iat przeszkadza mi w 篡ciu."
DMkAnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-02, 10:30   #993
kaiwona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆
Uda這 mi si dzisiaj zrobi zdj璚ia w p馧-s這鎍u i z lamp b造skow

Dla por闚nania tak瞠 marchewa, czyli sp逝kane popiele z Majirel

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Powodzenia!

Poza tym, masz bardzo grube i 豉dne w這sy

Przez popiele mia豉m na my郵i w豉郾ie np. 7A, 7MB to b璠zie jaki jade dark blond Mo磧iwe, 瞠 dodatek SB by Ci te pom鏬 w uzyskaniu 豉dnego koloru, ale trzy farby to ju troch. Warto przemy郵e zakup, 瞠by by trafiony...
Twoje w這sy nie maj znamion farbowania- wygl康aj juz jak naturalne Super. Ja wczoraj my郵a豉m,mysla豉m i sk豉nia豉m si ku 6 ale m鎩 m捫 zerkna przez rami( wydaje mu sie to dziwne, 瞠 od 2 tygodni czytam o w這sach Nie do zrozumienia, 瞠 farbowanie to takie skomplikowane zaj璚ie)i stwierdzi,瞠 7 . I Wydaje mi si,瞠 wezm 3 si鏚emki a potem jak cos dom闚i -5 lub 6 - na korekt- juz wiem co z czym si je. Pozdrowionka. Wstawi zadj璚ia jak sko鎍z
kaiwona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-02, 10:43   #994
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaiwona Poka wiadomo嗆
Twoje w這sy nie maj znamion farbowania- wygl康aj juz jak naturalne Super. Ja wczoraj my郵a豉m,mysla豉m i sk豉nia豉m si ku 6 ale m鎩 m捫 zerkna przez rami( wydaje mu sie to dziwne, 瞠 od 2 tygodni czytam o w這sach Nie do zrozumienia, 瞠 farbowanie to takie skomplikowane zaj璚ie)i stwierdzi,瞠 7 . I Wydaje mi si,瞠 wezm 3 si鏚emki a potem jak cos dom闚i -5 lub 6 - na korekt- juz wiem co z czym si je. Pozdrowionka. Wstawi zadj璚ia jak sko鎍z
Fajnie, trzy si鏚emki to bardzo dobra opcja Dok豉dnie, najwy瞠j skorygujesz sobie ciemniejszym poziomem. Przy okazji, je郵i Tobie te wydaje si, 瞠 jest g堯wnie czerwono na Twojej g這wie, to warto zmiesza 2 cz窷ci MB z 1 cz窷ci SB i 1 cz窷ci A....

Powodzenia i z ch璚i zobacz zdj璚ia

Aha, dzi瘯uj za komplement Bardzo si ciesz, 瞠 w ko鎍u (po wielu latach) moje w這sy wygl康aj naturalnie.
Stary 2011-09-02, 11:30   #995
kaiwona
Raczkowanie

Cytat:
Fajnie, trzy si鏚emki to bardzo dobra opcja Dok豉dnie, najwy瞠j skorygujesz sobie ciemniejszym poziomem. Przy okazji, je郵i Tobie te wydaje si, 瞠 jest g堯wnie czerwono na Twojej g這wie, to warto zmiesza 2 cz窷ci MB z 1 cz窷ci SB i 1 cz窷ci A....

Powodzenia i z ch璚i zobacz zdj璚ia

Aha, dzi瘯uj za komplement Bardzo si ciesz, 瞠 w ko鎍u (po wielu latach) moje w這sy wygl康aj naturalnie.
Dziekuj za proporcje- 豉twiej tak p鎩dzie
Stary 2011-09-02, 14:05   #996
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

zyta82
dzi瘯i wielkie za linki

DMkAnia
Od Stalowej Woli spory kawa貫k jest No rozczesuje tylko po myciu i od篡wce bo innaczej szans nie ma dzi瘯i napewno zagl康ne bo piel璕nacja si zawsze przyda

Zdecydowa豉m si chyba wymiesza 6A i 6SB, bo jedna farbka moich w這s闚 podejrzewam nie z豉pie narazie bez mix闚, jestem ciekawa jak w這sy zareaguj na sam farb poza tym problem mam z mixem bo nie wiem w ko鎍u czy mam rude czy z這te refleksy. A tak z ciekawo軼i, mo積a wymiesza mix z farb w proporcji 1:1, czy jako farb go stosowa nie mo積a?
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-02, 14:54   #997
aniula884
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Czy kolor 7SB topchic goldwell jest ciemny bo na palecie ktora wys豉 mi sprzedawca z all podchodzi nawet pod ciemny braz ;o

Edytowane przez aniula884
Czas edycji: 2011-09-02 o 15:22
aniula884 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-02, 20:38   #998
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka wiadomo嗆
zyta82
dzi瘯i wielkie za linki

DMkAnia
Od Stalowej Woli spory kawa貫k jest No rozczesuje tylko po myciu i od篡wce bo innaczej szans nie ma dzi瘯i napewno zagl康ne bo piel璕nacja si zawsze przyda

Zdecydowa豉m si chyba wymiesza 6A i 6SB, bo jedna farbka moich w這s闚 podejrzewam nie z豉pie narazie bez mix闚, jestem ciekawa jak w這sy zareaguj na sam farb poza tym problem mam z mixem bo nie wiem w ko鎍u czy mam rude czy z這te refleksy. A tak z ciekawo軼i, mo積a wymiesza mix z farb w proporcji 1:1, czy jako farb go stosowa nie mo積a?
nanah - maaaaasakra ten tw鎩 kolor !!! Chyba pomy郵 nad tak mieszank na poziomie 7, chocia moich ju nie chcia陰m rusza, ale kusisz.....kusisz!!!

chicoore- je郵i Ci to pomo瞠 to si ciesz Mixu powinno si dawa 2cm wyci郾i皻ej z tubki glisty na ka盥e 30 g farby, ale nanah na pewno inne proporcje u篡豉, zreszt pisa豉 jakie, gdzie ni瞠j.

aniula884- w po軼ie 940 nanach pod鈍ietli豉 s這wo palet, kliknij i zobacz.
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-02, 20:46   #999
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
nanah - maaaaasakra ten tw鎩 kolor !!! Chyba pomy郵 nad tak mieszank na poziomie 7, chocia moich ju nie chcia陰m rusza, ale kusisz.....kusisz!!!
Wiesz, jeszcze mog wyla kube zimnej wody, je郵i sp逝cze si za tydzie Uczciwie dam zna, jak si sprawy z moimi w這sami maj. Niemniej, na razie jest obiecuj帷o...
Stary 2011-09-03, 12:19   #1000
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

mhm, wi璚 narazie pozostane przy 6A i 6SB + 3% oxy. B璠 farbowa pewnie za 2 tygodnie i wtedy dam zna co wysz這 kusz帷y jest jeszcze ten nefrytowy br您

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2011-09-03 o 12:39
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-03, 13:10   #1001
kaiwona
Raczkowanie

Cytat:
Wiesz, jeszcze mog wyla kube zimnej wody, je郵i sp逝cze si za tydzie Uczciwie dam zna, jak si sprawy z moimi w這sami maj. Niemniej, na razie jest obiecuj帷o...
Nawet jesli si sp逝cze to ju dosz豉 do tego jakiej receptuty uzy by by taki efekt- ale to chyba kwestia kilkakrotnego farbowania po ca這sci a potem tylko odrosty i raz na jaki czas ca這嗆 i nie b璠zie si zmywa. Moja siostra ma blond w這sy i rob豉 pasemka- kiedy na這zy豉 br您- szybko schodzi ale po 2 czy 3 farbowaniach ju nie by這 tego problemu Teraz bedzie dekoloryzowa po roku ciemnego br您u- ja przecieram szlaki Zaproponuj jej te goldwella- przynajmniej juz rozumiem co z czym sie je Pozdrawiam !!!!
Stary 2011-09-04, 21:43   #1002
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 719

Ale jestem z豉! Zafarbowa豉m w ko鎍u tym Goldwellem 6MB i nie widz wi瘯szej r騜nicy, kolor jest ciep造:/ Mo瞠 co 幢e zrobi豉m, nie wiem, woda 6% i trzyma豉m 30min...

wl.jpg
Stary 2011-09-04, 21:50   #1003
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aklina Poka wiadomo嗆
Ale jestem z豉! Zafarbowa豉m w ko鎍u tym Goldwellem 6MB i nie widz wi瘯szej r騜nicy, kolor jest ciep造:/ Mo瞠 co 幢e zrobi豉m, nie wiem, woda 6% i trzyma豉m 30min...

Za陰cznik 4204752
Te mam sporo takich rozczarowa za sob, wi璚 rozumiem wkurzenie. A sk康 decyzja o wodzie 6% i nie domieszaniu niczego innego?
Stary 2011-09-05, 09:37   #1004
aklina
Rozeznanie

Cytat:
Te mam sporo takich rozczarowa za sob, wi璚 rozumiem wkurzenie. A sk康 decyzja o wodzie 6% i nie domieszaniu niczego innego?
Bo ostatnio jak miesza豉m 6 i 3 z 6BS, to kolor (pomimo tego, 瞠 by 豉dny) wymy si w tempie ekspresowym. No, ale teraz mam za swoje!
Stary 2011-09-05, 10:02   #1005
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aklina Poka wiadomo嗆
Bo ostatnio jak miesza豉m 6 i 3 z 6BS, to kolor (pomimo tego, 瞠 by 豉dny) wymy si w tempie ekspresowym. No, ale teraz mam za swoje!
Masz na my郵i 6SB + 6MB na wodzie 3%? Niestety, wszystko si do嗆 szybko wymywa, ale kolejne farbowania t sam mieszank pomagaj, wierz mi

Ja bym si jeszcze zastanowi豉 nad dodaniem popielu (w wersji 6A lub samego mixu), bo Ci mied przebija.
Stary 2011-09-05, 14:54   #1006
aklina
Rozeznanie

Cytat:
Masz na my郵i 6SB + 6MB na wodzie 3%? Niestety, wszystko si do嗆 szybko wymywa, ale kolejne farbowania t sam mieszank pomagaj, wierz mi

Ja bym si jeszcze zastanowi豉 nad dodaniem popielu (w wersji 6A lub samego mixu), bo Ci mied przebija.
Robi豉m tylko 6SB z wod 3 i 6% wcze郾iej... Do nast瘼nego farbowania ( bo zosta這 mi jeszcze p馧 tubki 6MB) dodam co popielatego, albo jaki mix niebieski, bo on mi zawsze pomaga
Stary 2011-09-07, 15:01   #1007
aniula884
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Farbe goldwell topchic nak豉damy na mokre czy na suche w這sy ? Czy 25 min trzymania farby na w這sach to nie bedzie za d逝go ? Po przewertowaniu ca貫go w徠ku kupi豉m trzy farby,pierwsza z nich czyli 6SB naloze na czubek g這wy i na odrosty bo mam tutaj wlasnie te z馧te refleksy,natomiast na reszte w這s闚 naloze mieszanke 7MB 30ml i 60ml 6A (zeby zniwelowa czerwono-rude refleksy) i to wszystko na 6% oxy. ;D Dobrze robie ? a co do tego czemu na 6% to dlatego ze wole 瞠by d逝瞠j si trzyma豉 ta farba wlosach
aniula884 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-07, 15:58   #1008
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka wiadomo嗆
Farbe goldwell topchic nak豉damy na mokre czy na suche w這sy ? Czy 25 min trzymania farby na w這sach to nie bedzie za d逝go ? Po przewertowaniu ca貫go w徠ku kupi豉m trzy farby,pierwsza z nich czyli 6SB naloze na czubek g這wy i na odrosty bo mam tutaj wlasnie te z馧te refleksy,natomiast na reszte w這s闚 naloze mieszanke 7MB 30ml i 60ml 6A (zeby zniwelowa czerwono-rude refleksy) i to wszystko na 6% oxy. ;D Dobrze robie ? a co do tego czemu na 6% to dlatego ze wole 瞠by d逝瞠j si trzyma豉 ta farba wlosach
Raczej na suche si nak豉da, no chyba, 瞠 ko鎍闚ki masz niesamowicie suche to je zwil, 瞠by w這sy za bardzo nie naci庵n窸y koloru tzn. czerni.
A jak jest napisane na ulotce? r鏏 tak jak napisali, i trzymaj te tyle ile masz na ulotce, bo jak przetrzymasz za d逝go, 瞠by ci odrostu nie rozja郾i這. Normalnie powinno si k豉嗆 farb na odrost, trzyma te 20-25 min, potem na d逝go嗆 na 5-10 min, zmalaksowa i sp逝ka, tylko tak si robi przy farbowaniy odrost闚, nie wiem , czy to na si tak samo do wyr闚nywania poziom闚. Mo瞠 zr鏏 to sobie na 2 razy, najpierw odrost, sp逝cz, wysusz i dopiero p騜niej r鏏 na d逝go軼i
Rozumowanie masz dobre
6SBSilver Brown na odrost
7MB midium jade brown- ziele do neutralizacji czerwieni
6A Ash (niebieski) -do neutralizacji rudego
Stary 2011-09-07, 17:38   #1009
Lukrecja86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

Witam wszystkich. Dziewczyny mam do Was pytanie. To jak to jest z tym oxy. Ja na 鄴速e w這sy na這zy豉m mieszanke 6BP+5BM na wodzie 3. Kolor wyszed dla mnie super, boje si jednak 瞠 szybko si sp逝ka. Co zrobi nast瘼nym razem 6% czy z uporem maniaka nak豉dac te same odcienie w 3, licz帷 ze pigment ugruntuje si we w這sach? bed baaardzo wdzieczna za rady.
Stary 2011-09-07, 19:01   #1010
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich. Dziewczyny mam do Was pytanie. To jak to jest z tym oxy. Ja na 鄴速e w這sy na這zy豉m mieszanke 6BP+5BM na wodzie 3. Kolor wyszed dla mnie super, boje si jednak 瞠 szybko si sp逝ka. Co zrobi nast瘼nym razem 6% czy z uporem maniaka nak豉dac te same odcienie w 3, licz帷 ze pigment ugruntuje si we w這sach? bed baaardzo wdzieczna za rady.
nanach robi na 3%, ale pisa豉, 瞠 najpierw si sp逝kuje, a po kt鏎ym kolejnym razie w ko鎍u si trzyma. Bezpiecznie b璠zie te na 4%, a na 6% mog wyj嗆 rudo軼i, ale regu造 nie ma...ja jestem zwolenniczk pr鏏 na pasemku pod spodem, 瞠by sobie kuku na ca貫j g這wie nie zrobi.
Ciesz si, 瞠 Ci si uda這.
Wklej prosz jak masz fotki przed i po, by這by mi這
Stary 2011-09-07, 19:13   #1011
Lukrecja86
Raczkowanie

Cytat:
nanach robi na 3%, ale pisa豉, 瞠 najpierw si sp逝kuje, a po kt鏎ym kolejnym razie w ko鎍u si trzyma. Bezpiecznie b璠zie te na 4%, a na 6% mog wyj嗆 rudo軼i, ale regu造 nie ma...ja jestem zwolenniczk pr鏏 na pasemku pod spodem, 瞠by sobie kuku na ca貫j g這wie nie zrobi.
Ciesz si, 瞠 Ci si uda這.
Wklej prosz jak masz fotki przed i po, by這by mi這
no to zostane przy tej 3, dziekuje bardzo za odpowiedz.
Oczywi軼ie, ze wkleje. Wklejam strone z watkiem o dekoloryzacji, schodzilam z czarnego. Tutaj s wszystkie zdj璚ia z kolejnych etap闚. Zdjecie przy oknie jest najbardziej rzeczywiste
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=85
Stary 2011-09-07, 20:19   #1012
nanah
Rozeznanie

Cytat:
no to zostane przy tej 3, dziekuje bardzo za odpowiedz.
Oczywi軼ie, ze wkleje. Wklejam strone z watkiem o dekoloryzacji, schodzilam z czarnego. Tutaj s wszystkie zdj璚ia z kolejnych etap闚. Zdjecie przy oknie jest najbardziej rzeczywiste
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=85
Wysz這 naprawd bardzo 豉dnie Spr鏏uj mo瞠 nast瘼nym razem po prostu trzyma przepisowo na g這wie, pewnie b璠zie z trwa這軼i troch lepiej.

Mi leci drugi tydzie od farbowania i troch zaczyna mi gdzieniegdzie prze鈍itywa z這to, ale mimo wszystko jest naturalnie i 豉dnie. Za kilka dni zn闚 co wklej
Stary 2011-09-07, 20:52   #1013
Lukrecja86
Raczkowanie

Cytat:
Wysz這 naprawd bardzo 豉dnie Spr鏏uj mo瞠 nast瘼nym razem po prostu trzyma przepisowo na g這wie, pewnie b璠zie z trwa這軼i troch lepiej.

Mi leci drugi tydzie od farbowania i troch zaczyna mi gdzieniegdzie prze鈍itywa z這to, ale mimo wszystko jest naturalnie i 豉dnie. Za kilka dni zn闚 co wklej
No w豉郾ie widzia豉m Twoje w這ski i s cudne. Je瞠li mog ci spyta to jak cz瘰to myjesz g這w? Z tego co zauwa篡豉m to jest Twoje drugie farbowanie na 3%?Jeste kochana, 瞠 umieszczasz zdj璚ia co tydzie i pokazujesz jak wyp逝kuje si kolor
teraz b璠 trzymac przepisowo, ale postanowi豉m 瞠 zrobie teraz na poziomie 6-tek. Nie b璠 si ba豉, 瞠 zbytnio 軼iemnieje. Jeszcze raz dzieki za rady

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2011-09-07 o 20:55
Lukrecja86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-07, 21:36   #1014
nanah
Rozeznanie

Cytat:
No w豉郾ie widzia豉m Twoje w這ski i s cudne. Je瞠li mog ci spyta to jak cz瘰to myjesz g這w? Z tego co zauwa篡豉m to jest Twoje drugie farbowanie na 3%?Jeste kochana, 瞠 umieszczasz zdj璚ia co tydzie i pokazujesz jak wyp逝kuje si kolor
teraz b璠 trzymac przepisowo, ale postanowi豉m 瞠 zrobie teraz na poziomie 6-tek. Nie b璠 si ba豉, 瞠 zbytnio 軼iemnieje. Jeszcze raz dzieki za rady
Codziennie lub co drugi dzie, co niestety utrzymywaniu si farby nie pomaga.

To ju moje nie-wiem-kt鏎e farbowanie na 3%, od 6% trzymam si z daleka od ponad roku, pod wp造wem tego w徠ku. Ale czasami nie chcia這 mi si farbowa przez kilka miesi璚y. No i troch mi zaj窸o znalezienie tego, co b璠zie dobrze dzia豉. W徠ek jest pe貫n moich szalonych eksperyment闚

Przy Goldwellu tym bardziej spokojnie mo積a 3% u篡wa, bo w instrukcji polecana jest do przyciemniania w這s闚 (ja w豉郾ie tak robi).
Stary 2011-09-07, 22:18   #1015
Lukrecja86
Raczkowanie

Cytat:
Codziennie lub co drugi dzie, co niestety utrzymywaniu si farby nie pomaga.

To ju moje nie-wiem-kt鏎e farbowanie na 3%, od 6% trzymam si z daleka od ponad roku, pod wp造wem tego w徠ku. Ale czasami nie chcia這 mi si farbowa przez kilka miesi璚y. No i troch mi zaj窸o znalezienie tego, co b璠zie dobrze dzia豉. W徠ek jest pe貫n moich szalonych eksperyment闚

Przy Goldwellu tym bardziej spokojnie mo積a 3% u篡wa, bo w instrukcji polecana jest do przyciemniania w這s闚 (ja w豉郾ie tak robi).
To mnie pocieszy豉, ba豉m si robi z 6% i szczerze nie chcia豉m, ale z drugiej strony co tydzie nakk豉da dwie tuby farby to dosy kosztowny interes, zw豉szcza 瞠 te myje g這w codziennie. To czekam na kolejne fotorelacje ze splukiwania koloru
Stary 2011-09-07, 22:36   #1016
nanah
Rozeznanie

Cytat:
To mnie pocieszy豉, ba豉m si robi z 6% i szczerze nie chcia豉m, ale z drugiej strony co tydzie nakk豉da dwie tuby farby to dosy kosztowny interes, zw豉szcza 瞠 te myje g這w codziennie. To czekam na kolejne fotorelacje ze splukiwania koloru
Nale篡 oczekiwa dalszego systematycznego sp逝kiwania, ale do jakiego koloru to i dla mnie b璠zie niespodziank
Stary 2011-09-08, 15:46   #1017
zyta82
Rozeznanie

Lukrecja86- pojecha豉 z tymi dekolorami, rozja郾iaczem i farbowaniem w ci庵u jednego dnia. (A ile na fryzjerze zaoszcz璠zi豉 , tylko, 瞠by w這s闚 nie zniszczy豉) A co do czernienia po dekolorze to pewnie reakcja jaka zasz豉, bo przecie farbowanie to chemia.
Dziwi si i tak, 瞠 Ci tak dobrze z豉pa這, bo 這s wytrawiony po tym rozja郾iaczu.
Jak Ci si bardzo sp逝kuje (bo ma prawo z blondu) to mo瞠sz sobie natur na poziomie 6 na 6% zrobi, 瞠by si w瘸r豉 (tak si farbuje siwe) a potem neutralizowa to co potrzebujesz ju na 3%.
To teraz te masz bardzo ciemne, no ale nie czarne. Te jestem ciekawa jak Ci si b璠zie to wyp逝kiwa. Dzi瘯uj za odzew
Stary 2011-09-08, 17:44   #1018
Lukrecja86
Raczkowanie

Cytat:
Lukrecja86- pojecha豉 z tymi dekolorami, rozja郾iaczem i farbowaniem w ci庵u jednego dnia. (A ile na fryzjerze zaoszcz璠zi豉 , tylko, 瞠by w這s闚 nie zniszczy豉) A co do czernienia po dekolorze to pewnie reakcja jaka zasz豉, bo przecie farbowanie to chemia.
Dziwi si i tak, 瞠 Ci tak dobrze z豉pa這, bo 這s wytrawiony po tym rozja郾iaczu.
Jak Ci si bardzo sp逝kuje (bo ma prawo z blondu) to mo瞠sz sobie natur na poziomie 6 na 6% zrobi, 瞠by si w瘸r豉 (tak si farbuje siwe) a potem neutralizowa to co potrzebujesz ju na 3%.
To teraz te masz bardzo ciemne, no ale nie czarne. Te jestem ciekawa jak Ci si b璠zie to wyp逝kiwa. Dzi瘯uj za odzew
dzi瘯uj Ci bardzo ja te si dziwi, 瞠 mi tak dobrze wysz這, nie spodziewa豉m si. Liczy豉m na jasny, ale by豉m niemal瞠 na 100% pewna, 瞠 wyjdzie rudo. Wlosy si przesuszy造, co by這 do przewidzenia. Tyle im zafundowa to by hardcore. Dekoloryzowa豉m chantalem i mimo tego, 瞠 w這sy mi 軼iemnia造 to nigdy bym z czarnego do takiego blondu bez niego nie dosz豉. Gdybym posz豉 do fryzjera to jestem pewna, ze on by si ze moimi w這sami tak nie bawi. Tylko "rachu ciachu" i wysz豉bym czarnoruda z jego zapewnieniami, 瞠 jest super. Oczywi軼ie nie generalizuje, s dobrzy fryzjerzy, ja niestety trafiam zawsze na tych niekoniecznie dobrych
Dzi my豉m wlosy i kolor niestety troch si sp逝ka, nie jest oczywi軼ie zle, ale jest jasniej-zobaczymy jak b璠zie przy kolejnych myciach. Z t natur to 鈍ietny pomys, tylko jaki odcien wybrac np 7 z jak御 N?
To ja dzi瘯uje, bez takich mi造ch os鏏 jak wy czy dziewczyny z dekoloryzacji, kt鏎e zawsze s逝膨 cierpliwie rad, chodzilabym teraz w rudych lub do konca 篡cia w czarnych.
tak瞠
Stary 2011-09-09, 10:17   #1019
nanah
Rozeznanie

zyta82, masz zupe軟 racj, nie pomy郵a豉m o farbowaniu natur na 6%. Fajnie, 瞠 tak si znasz

Ok, zgodnie z obietnic wklejam zdj璚ia 2 tygodnie po farbowaniu. Tym razem dopisa豉 pogoda, wi璚 jest w p馧s這鎍u

Odrost jest farbowany tylko Goldwellem i jak wida, lepiej trzyma kolor. Poni瞠j przebija mi ju nieco Majirelowe z這to.

Pozdrawiam wszystkie maniaczki zimnego br您u

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-09-09 o 11:30
Stary 2011-09-09, 18:44   #1020
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 841

Cytat:
zyta82, masz zupe軟 racj, nie pomy郵a豉m o farbowaniu natur na 6%. Fajnie, 瞠 tak si znasz

Ok, zgodnie z obietnic wklejam zdj璚ia 2 tygodnie po farbowaniu. Tym razem dopisa豉 pogoda, wi璚 jest w p馧s這鎍u

Odrost jest farbowany tylko Goldwellem i jak wida, lepiej trzyma kolor. Poni瞠j przebija mi ju nieco Majirelowe z這to.

Pozdrawiam wszystkie maniaczki zimnego br您u
mam podobna sytuacje do Ciebie wczesniej wlosy pofarbowane majirelem a jutro k豉de goldwella 6a wkleje fotkizobaczymy co mi wyjdzie, w sumie to juz mam strasznie wyplukany sprany i wyplowialy kolor bo cale lato nie farbowalam zeby wymyc jak najbardziej farbe
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.