Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 35 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-09, 21:32   #1021
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆
zyta82, masz zupe軟 racj, nie pomy郵a豉m o farbowaniu natur na 6%. Fajnie, 瞠 tak si znasz

Ok, zgodnie z obietnic wklejam zdj璚ia 2 tygodnie po farbowaniu. Tym razem dopisa豉 pogoda, wi璚 jest w p馧s這鎍u

Odrost jest farbowany tylko Goldwellem i jak wida, lepiej trzyma kolor. Poni瞠j przebija mi ju nieco Majirelowe z這to.

Pozdrawiam wszystkie maniaczki zimnego br您u
Pipko!!! To Ty masz najbardziej zimny, popielaty br您 jakikolwiek widzia豉m, te zdj璚ia "idea造" si chowaj !!! Rewelacyjna ta Twoja mieszanka naprawd!!!
A z Tym farbowaniem natur na 6% to wiesz..r瘯i nie dam sobie uci望, 瞠 Ci nie rozja郾i o 1 ton. Mi akurat raz Allwaves 7 przyciemni這 do 5, a Elgon 7N rozja郾i豉 do rudego odrost, tylko ja nie鈍iadoma wtedy by豉m
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-09, 21:45   #1022
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Pipko!!! To Ty masz najbardziej zimny, popielaty br您 jakikolwiek widzia豉m, te zdj璚ia "idea造" si chowaj !!! Rewelacyjna ta Twoja mieszanka naprawd!!!
A z Tym farbowaniem natur na 6% to wiesz..r瘯i nie dam sobie uci望, 瞠 Ci nie rozja郾i o 1 ton. Mi akurat raz Allwaves 7 przyciemni這 do 5, a Elgon 7N rozja郾i豉 do rudego odrost, tylko ja nie鈍iadoma wtedy by豉m
haha dzi瘯uj serdecznie naprawd bardzo si ciesz, 瞠 w ko鎍u uda這 mi si pozby rudej marchewy.

Teraz namierzam si jeszcze na Elumen Clear, po cichu licz na wi璚ej po造sku. Oczywi軼ie r闚nie b璠 zdawa relacj i mam nadzieje, 瞠 moje eksperymenty si komu przydadz. Generalnie w kilku miejscach przeczyta豉m o stosowaniu Elumenu po farbowaniu TopChic, na makeupalley nawet kto stosowa Clear w豉郾ie. Bardzo jestem ciekawa efektu

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Poka wiadomo嗆
no to zostane przy tej 3, dziekuje bardzo za odpowiedz.
Oczywi軼ie, ze wkleje. Wklejam strone z watkiem o dekoloryzacji, schodzilam z czarnego. Tutaj s wszystkie zdj璚ia z kolejnych etap闚. Zdjecie przy oknie jest najbardziej rzeczywiste
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500&page=85
Tak sobie jeszcze pomy郵a豉m, mo瞠 u Ciebie dobrze sprawdzi豉by si prepigmentacja (je瞠li b璠ziesz mia豉 problem z wymywaj帷ym si kolorem)? Pisa造 troch o tym fryzjerki i Zyta82. Mo瞠 wtedy b璠ziesz mog豉 unikn望 wody 6%
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-10, 10:37   #1023
Daeva
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Dziewczyny, porad嬈ie co. Jako 1,5 miesi帷a temu dekoloryzowa豉m w這sy z miedzianej czerwieni, na這篡豉m na to ciemny blond palety. Przedwczoraj bardziej dla wyr闚nania koloru ni wiekszej zmiany poszed na to popielaty 鈔edni blond Avonu. Obie te farby na moich w這sach wychodz do嗆 ciemne, powiedzmy jasny br您, albo do嗆 ciemny blond. Problem polega na tym, 瞠 oba wysz造 do嗆 ciep貫, z lekko z這tym po造skiem. Co prawda 豉dnie to wygl康a, ale chcia豉bym je w jaki ma這 drastyczny spos鏏 stonowa do zimnego odcienia. U篡wam co jaki czas szamponu do w這s闚 silver, czasem jak mi si przypomni p逝kank i tak sobie pomy郵a豉m: czy na這瞠nie na to go喚biego popielu joanny och這dzi troch kolor? Na szcz窷cie s za ciemne, 瞠by z豉pa這 na siwy
Daeva jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-10, 11:54   #1024
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Daeva Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, porad嬈ie co. Jako 1,5 miesi帷a temu dekoloryzowa豉m w這sy z miedzianej czerwieni, na這篡豉m na to ciemny blond palety. Przedwczoraj bardziej dla wyr闚nania koloru ni wiekszej zmiany poszed na to popielaty 鈔edni blond Avonu. Obie te farby na moich w這sach wychodz do嗆 ciemne, powiedzmy jasny br您, albo do嗆 ciemny blond. Problem polega na tym, 瞠 oba wysz造 do嗆 ciep貫, z lekko z這tym po造skiem. Co prawda 豉dnie to wygl康a, ale chcia豉bym je w jaki ma這 drastyczny spos鏏 stonowa do zimnego odcienia. U篡wam co jaki czas szamponu do w這s闚 silver, czasem jak mi si przypomni p逝kank i tak sobie pomy郵a豉m: czy na這瞠nie na to go喚biego popielu joanny och這dzi troch kolor? Na szcz窷cie s za ciemne, 瞠by z豉pa這 na siwy
Pokaza豉by nam sw鎩 odcie na zdj璚iu (najlepiej w 鈍ietle dziennym)? Ja sie na farbach Joanny niestety nie znam, mog豉bym Ci doradzi czym zafarbowa np. z Golwell Topchic (lepsza opcja) lub L'Oreal Majirel.

Do嗆 dobrze do tonowania sprawdzaj si te mixtony (w Twoim przypadku mog豉by rozejrze si za opalem/fioletem i popielem/niebieskim). W w徠ku ju sporo o tym pisa造鄉y
Stary 2011-09-10, 12:25   #1025
Daeva
Raczkowanie

Cytat:
Pokaza豉by nam sw鎩 odcie na zdj璚iu (najlepiej w 鈍ietle dziennym)? Ja sie na farbach Joanny niestety nie znam, mog豉bym Ci doradzi czym zafarbowa np. z Golwell Topchic (lepsza opcja) lub L'Oreal Majirel.

Do嗆 dobrze do tonowania sprawdzaj si te mixtony (w Twoim przypadku mog豉by rozejrze si za opalem/fioletem i popielem/niebieskim). W w徠ku ju sporo o tym pisa造鄉y
Takie co to jest mniej wi璚ej, wydaje mi si, 瞠 na foto wyszed mniej z這ty ni w rzeczywisto軼i. Bardziej wpada w odcie z這to-miodowy ;/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2011-09-10 12.57.55.jpg (67,8 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2011-09-10 12.56.57.jpg (82,7 KB, 39 za豉dowa)
Stary 2011-09-10, 13:10   #1026
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Daeva Poka wiadomo嗆
Takie co to jest mniej wi璚ej, wydaje mi si, 瞠 na foto wyszed mniej z這ty ni w rzeczywisto軼i. Bardziej wpada w odcie z這to-miodowy ;/
O, jest naprawd nie幢e

Rzeczywi軼ie, z這ta jest ca豉 masa i dlatego moim zdaniem sam popielat farb (czyli np. t Joann) nie uda Ci si osi庵n望 zimnego odcienia. Popiel pokryje Ci te miodowe refleksy, a z這to pozostanie.

Je郵i zdecydowa豉by si na Majirel, to mo瞠sz przyjrze si mieszance 7,22+7,11.

Z palety Topchic np. 7SB+7A+mix P.

Ale to tylko wst瘼ne sugestie Najlepiej przeczytaj solidnie ten w徠ek i podejmij 鈍iadomie decyzj.

Powodzenia!
Stary 2011-09-10, 13:30   #1027
Daeva
Raczkowanie

Dzi瘯i za odpowied W徠ek przestudiuj oczywi軼ie, na dniach tak瞠 zapytam znajom fryzjerk o jak捷 dodatkow porad.

Poszukam Majirel i Topchic. Nie mia豉m do czynienia z wymienionymi odcieniami, a mo瞠 to b璠zie w豉郾ie rozwi您anie

Pozdrawiam
Stary 2011-09-11, 16:34   #1028
AnkaJulka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Mam pytanie...
Po 8 latach farbowania palette na czarno (sic!) postanowi豉m wyj嗆 z "mroku" i doj嗆 do popielatego blondu/ciemnego popielatego blondu....
Co za mn:
Dekoloryzacja w domu (chantal color peel) - co ciekawe nie zniszczy mi w這s闚 + zaraz po dekoloryzacji farbowanie farbk artego 7.1 + 6%-owa mila, kolor niestety - da豉 tylko 豉dny odcie, kt鏎y wyp逝ka si po 3-4 myciu Teraz m鎩 kolor to miodowy-rudawy blond
Przede mn:
Postanowi豉m doprowadzi w這sy do porz康ku maskami, od篡wkami i 造kaj帷 skrzyp i witaminy (chocia je瞠li spojrze tylko pod k徠em kondycji w這sa, to wygl康aj 200% lepiej ni wtedy, kiedy katowa豉m je czarn farb ) a potem pomy郵:
(i tu pojawia si pytanie)
Czy warto zdecydowa si na dekoloryzacj (kolejn, za jaki czas) + farbowanie Prosalonem 7.1 z mixtonami 0.11/0.22 (chocia odrobina jednego lub drugiego)? (to, jak moje w這sy wygl康a造 po domowej dekoloryzacji (b造szcz帷e, mi瘯kie, g豉dkie) postanowi豉m dalej u篡wa tej marki )
AnkaJulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-11, 17:07   #1029
zyta82
Rozeznanie

Daeva i AnkaJulka- wy郵ijcie mi na priv maila to wy郵 Wam pdf-a z najwa積iejszymi informacjami.
Dziewczyny - z這to neutralizuje - fiolet/opal po przecinku. 2 lub .22 lub Per豉, a rudy niebieski /popiel .1 (czasem .11, ale uwaga bo w niekt鏎ych firmach .11 to ziele)

AnkaJulka - chantal poziom 7 robi豉 caate i wyszed jej rudy na poziomie 8 wi璚 chyba bym u篡豉 innej firmy, je郵i masz mocn marchew to ta .1 mo瞠 sobie nie poradzi z jej wybijanemi lepiej i na d逝瞠j wystarczy豉 by Ci farba na poziomie 7N i niebieski mix, ale dawaj fotk jakie masz teraz i jakie chcesz uzyska, bo wiesz gdyba to sobie mo積a

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:50
Stary 2011-09-11, 22:46   #1030
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

dokladnie tak, chantal to nie jest dobra inwestycja...

moje obecne sprane...drugi miesiac leci
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC10774.jpg (62,8 KB, 103 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-12, 17:42   #1031
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
dokladnie tak, chantal to nie jest dobra inwestycja...

moje obecne sprane...drugi miesiac leci
Fiu, fiu 6% zrobi豉 swoje...ale drugi miesi帷 to albo jeste bardzo zdesperowana, albo nie jest tak 幢e
A jaki kolor ma odrost, dalej sp逝kuje si na rudo i na tak jasno, czy trzyma si ciemny kolor?
Stary 2011-09-14, 10:25   #1032
LuzMariaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej dziewczyny, mam pytanko..

czy kolor 5.0 (majirel) mo積a miesza z 6.23 albo nawet 7.23? Chc farbowa na oksy 3%, wi璚 nie chc 瞠by wysz造 za ciemne.. chcia豉bym uzyska br您, kt鏎y by豚y br您em a nie br您ow czerni... i chcia豉bym zlikiwdowa taki z這cisty, 鄴速y odcie. wiem ze te odcienie, kt鏎e poda豉m s z這ciste.. ale w sumie chyba fiolet jest tam mocniejszy...? i jeszcze s w kategorii 'zimne br您y'..

Najbardziej odpowiad豚y mi tu 5.12, ale w sklepie powiedzieli mi, 瞠 go wycofali;( i nie ma ju 瘸dnego br您u, kt鏎y by豚y po przecinku 12 lub 21.... co myslicie? pomo盧ie
LuzMariaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-14, 10:44   #1033
kaiwona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Witam Nanah dzi瘯uje bardzo za rady w sprawie farb goldwella- jestem Ci bardzo wdzi璚zna. Efekt ko鎍owy jest zblizony do oczekiwanego- jeszcze mysl,ze po moze 2, 3 farbowaniach kolor bardziej sie utrwali. Po這zy豉m 6A plus 6SB plus 7MB- 瘸luj ,ze nie pos逝chalam Ci w sprawie proporcji bo jednak mog豉m dac 7 MB 2:1:1 bo da豉m 1:1:1- prze鈍ituje mi troszk ta rudo嗆 ale jestem na dobrej drodze do zwyciestwa- Tobie rok zaj窸o doj軼ie do recepty- mi mniej dzieki Twoim radom. 1 zdj璚ie- po k徙ieli, 2- z lamp, 3- bez lampy.
Czy nie by這by dobrze gdybym kupi豉 miksa niebieskiego i doda豉 do kolejnego farbowania, czy to b璠zie za duzo kombinacji? Dzieki wielkie jeszcze raz!!!!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg po k徙ieli.jpg (31,3 KB, 91 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z lamp.jpg (39,0 KB, 152 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bez lampy.jpg (18,6 KB, 169 za豉dowa)
kaiwona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-14, 11:06   #1034
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez LuzMariaa Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, mam pytanko..

czy kolor 5.0 (majirel) mo積a miesza z 6.23 albo nawet 7.23? Chc farbowa na oksy 3%, wi璚 nie chc 瞠by wysz造 za ciemne.. chcia豉bym uzyska br您, kt鏎y by豚y br您em a nie br您ow czerni... i chcia豉bym zlikiwdowa taki z這cisty, 鄴速y odcie. wiem ze te odcienie, kt鏎e poda豉m s z這ciste.. ale w sumie chyba fiolet jest tam mocniejszy...? i jeszcze s w kategorii 'zimne br您y'..

Najbardziej odpowiad豚y mi tu 5.12, ale w sklepie powiedzieli mi, 瞠 go wycofali;( i nie ma ju 瘸dnego br您u, kt鏎y by豚y po przecinku 12 lub 21.... co myslicie? pomo盧ie
Bardzo polecam przestawi si na Goldwell Topchic. Majirel jest przeznaczony do farbowania z wod 6%, natomiast w Topchic producent przewiduje i produkuje 3%.

Moje do鈍iadczenie z Majirel jest takie, 瞠 sp逝kuje si nie豉dnie, buro-rudo.

Odpowiadaj帷 na Twoje pytanie, 陰cz帷 5,0 z 6,23/7,23 do這篡sz sobie jeszcze z這ta i problem nie zniknie. Pewnie przyciemni Ci si poziom (z racji pog喚bionej natury 5,0), utrwali si z這ty refleks i b璠ziesz mie z這ty br您, czyli co w tym stylu.

Odcienie, kt鏎ymi mog豉by sie zainteresowa w Topchic to zimne br您y: 5BP, 6BP (powinny pom鏂 na 鄴速y odcie), 6MB, 5MB (dodatkiowo wych這dz) a tak瞠 popiele 6A, 5A (niweluj mied/pomara鎍z) i srebrny br您 6SB.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kaiwona Poka wiadomo嗆
Witam Nanah dzi瘯uje bardzo za rady w sprawie farb goldwella- jestem Ci bardzo wdzi璚zna. Efekt ko鎍owy jest zblizony do oczekiwanego- jeszcze mysl,ze po moze 2, 3 farbowaniach kolor bardziej sie utrwali. Po這zy豉m 6A plus 6SB plus 7MB- 瘸luj ,ze nie pos逝chalam Ci w sprawie proporcji bo jednak mog豉m dac 7 MB 2:1:1 bo da豉m 1:1:1- prze鈍ituje mi troszk ta rudo嗆 ale jestem na dobrej drodze do zwyciestwa- Tobie rok zaj窸o doj軼ie do recepty- mi mniej dzieki Twoim radom. 1 zdj璚ie- po k徙ieli, 2- z lamp, 3- bez lampy.
Czy nie by這by dobrze gdybym kupi豉 miksa niebieskiego i doda豉 do kolejnego farbowania, czy to b璠zie za duzo kombinacji? Dzieki wielkie jeszcze raz!!!!!
安ietnie, 瞠 wklei豉 zdj璚ia. Bardzo 豉dnie wysz這, naturalny ch這dny br您! My郵, 瞠 jeste ju na dobrej drodze

Rzeczywi軼ie, troch przebija mied, mix A to dobry trop. Ewentualnie nast瘼nym razem mo瞠 zwi瘯sz ilo嗆 6A lub 7MB. Chocia patrz帷 na zdj璚ia, proponowa豉bym jednak wi璚ej 6A.

Zdj璚ie 1 to, jak rozumiem, po k徙ieli rozja郾iaj帷ej?

Bardzo si ciesz, 瞠 zbiorowe do鈍iadczenie tego forum dzia豉. Jak sobie przypomn moje pierwsze eksperymenty z farbowaniem oraz niestety niedouczonych fryzjer闚, to a si u鄉iecham

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-09-14 o 11:11
Stary 2011-09-14, 11:40   #1035
kaiwona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Cytat:
Bardzo polecam przestawi si na Goldwell Topchic. Majirel jest przeznaczony do farbowania z wod 6%, natomiast w Topchic producent przewiduje i produkuje 3%.

Moje do鈍iadczenie z Majirel jest takie, 瞠 sp逝kuje si nie豉dnie, buro-rudo.

Odpowiadaj帷 na Twoje pytanie, 陰cz帷 5,0 z 6,23/7,23 do這篡sz sobie jeszcze z這ta i problem nie zniknie. Pewnie przyciemni Ci si poziom (z racji pog喚bionej natury 5,0), utrwali si z這ty refleks i b璠ziesz mie z這ty br您, czyli co w tym stylu.

Odcienie, kt鏎ymi mog豉by sie zainteresowa w Topchic to zimne br您y: 5BP, 6BP (powinny pom鏂 na 鄴速y odcie), 6MB, 5MB (dodatkiowo wych這dz) a tak瞠 popiele 6A, 5A (niweluj mied/pomara鎍z) i srebrny br您 6SB.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

安ietnie, 瞠 wklei豉 zdj璚ia. Bardzo 豉dnie wysz這, naturalny ch這dny br您! My郵, 瞠 jeste ju na dobrej drodze

Rzeczywi軼ie, troch przebija mied, mix A to dobry trop. Ewentualnie nast瘼nym razem mo瞠 zwi瘯sz ilo嗆 6A lub 7MB. Chocia patrz帷 na zdj璚ia, proponowa豉bym jednak wi璚ej 6A.

Zdj璚ie 1 to, jak rozumiem, po k徙ieli rozja郾iaj帷ej?

Bardzo si ciesz, 瞠 zbiorowe do鈍iadczenie tego forum dzia豉. Jak sobie przypomn moje pierwsze eksperymenty z farbowaniem oraz niestety niedouczonych fryzjer闚, to a si u鄉iecham
Dok豉dnie- mozesz mie przynajmniej satysfakcj, 瞠 dosz豉 do wszystkiego pr鏏ami i efekt masz teraz powalajacy!!!! A ja jestem bardzo zadowolona i wdzieczna, ze spotka豉m Ciebie- zawsze s逝膨c dobra rada U mnie niestety cho fryzjerka ma dobre farby z loreala -nie potrafi zmiesza dobrze farb- mojej siostrze zamiast zrobic ch這dny naturalny blond strzeli豉 jej rudawy ciep造 blond- podchodzacy pod br您- ta w panice po這zy豉 ciemny br您 i teraz ma juz dosyc- jej odrosty wygladaj tragicznie wi璚 farbuje je co 2 tyg.....bedziemy dekoloryzowac a potem szukac popielatych blondow z goldwella Pozdrowionka
kaiwona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-14, 11:58   #1036
LuzMariaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Dzi瘯uj za szybk odpowiedz!!!
Ale Goldwellem mia豉m farbowane u fryzjera i dlatego zrazi豉m si do tej farby.. co prawda chyba to by豉 Colorance, 4NN. Po膨dany kolor mia豉m zawsze przez g鏎a kilka dni.. i to po jakim czasie po koloryzacji na pocz徠ku zawsze za ciemno, wr璚z czarno... a potem wyp逝kiwanie si mimo stosowania ochrony koloru do tego zniszczone w這sy... Nie wiem czy to kwestia farb czy fryzjerki... Ale i tak mam barier psychiczn:P Zar闚no przed goldwellem jak i przed salonami fryzjerskimi.. zostawiam tam 250 z za samo farbowanie i obci璚ie konc闚ek.. a jest 幢e Wiec jak ma si wyp逝kiwa tak czy siak, wole eksperymentowa w domu za mniejsze pieni康ze
Chocia przyznam, 瞠 moja siostra ma blond z goldwella i w這ski jak marzenie

Wcze郾iej czytalam o majirel i by造 raczej pozytywne opinie, dlatego chcia豉bym spr鏏owa... ju mam tubke 5.0.. i tak potrzebuje drugiej tubki, mam w這sy za 這patki, g瘰te. Po kupnie tej 5.0 wyczytalam ze wychodz ciemno, dlatego chcialam z czym jaki郾iejszym wymiesza.. mo瞠 kto stosuje Majirel i mo瞠 cos polecic?
LuzMariaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-14, 12:08   #1037
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez LuzMariaa Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za szybk odpowiedz!!!
Ale Goldwellem mia豉m farbowane u fryzjera i dlatego zrazi豉m si do tej farby.. co prawda chyba to by豉 Colorance, 4NN. Po膨dany kolor mia豉m zawsze przez g鏎a kilka dni.. i to po jakim czasie po koloryzacji na pocz徠ku zawsze za ciemno, wr璚z czarno... a potem wyp逝kiwanie si mimo stosowania ochrony koloru do tego zniszczone w這sy... Nie wiem czy to kwestia farb czy fryzjerki... Ale i tak mam barier psychiczn:P Zar闚no przed goldwellem jak i przed salonami fryzjerskimi.. zostawiam tam 250 z za samo farbowanie i obci璚ie konc闚ek.. a jest 幢e Wiec jak ma si wyp逝kiwa tak czy siak, wole eksperymentowa w domu za mniejsze pieni康ze
Chocia przyznam, 瞠 moja siostra ma blond z goldwella i w這ski jak marzenie

Wcze郾iej czytalam o majirel i by造 raczej pozytywne opinie, dlatego chcia豉bym spr鏏owa... ju mam tubke 5.0.. i tak potrzebuje drugiej tubki, mam w這sy za 這patki, g瘰te. Po kupnie tej 5.0 wyczytalam ze wychodz ciemno, dlatego chcialam z czym jaki郾iejszym wymiesza.. mo瞠 kto stosuje Majirel i mo瞠 cos polecic?
Colorance to toner, 4NN to ciemny poziom, wszystko zgadza這by si z Twoimi do鈍iadczeniami 250 za ko鎍闚ki i farbowanie tonerem to niez造 biznes dla fryzjerki.

Ja stosowa豉m Majirel przez d逝窺zy czas na wodzie 6% i 3% (przerobi豉m 5.25, 5.12, 5.1, 6.1, 6.07, 7.1, 7.11, 8.1, violet i bleu). Og鏊nie nie polecam.

Je郵i si jednak upierasz, spr鏏uj zmiesza z 7.22 o ile problemem jest tylko z這to. Je郵i masz jeszcze mied/rudy/pomara鎍z, domieszaj jeszcze np. 7.1/7.11, 6.1 itp.

Koniecznie wklej p騧niej zdj璚ia na forum

Powodzenia!
Stary 2011-09-14, 13:32   #1038
sandryna89xd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

hej dziewczyny tak od dluzszego czasu czytalam wasze wypowiedzi na temat wlosow i tyle sie tego naczytalam, ze az w glowie mi sie pomieszalo wszystko hehe ;p ale widze ze swietnie sie na tym znacie i mam do was pytanie, jaki kolor np z firmy majirel powinnam polozyc na moje wlosy, zeby mialy bardziej naturalny odcien poniewaz zmierzam pomalu do mojego naturalnego koloru ( nie spieszy mi sie to, wole stopniowo i po malu, ale do fryzjera nie pojde :P ) moje naturlane wlosy maja taki kolor jak na zdj 1, ale pewnie gdybym ten kolor na moje wlosy polozyla to by mi nic nie wyszlo drogie wizazanki? i mam do was pytanie czy ktorys z odcieni na poziomie 6 majirel ( moze byc nawet inna firma, jesli jakas polecicie ) pokryl by mi chodz troszke wloski i nadal im naturlany zimny odcien? bardzo prosze o rady ponizej zalaczam zdj moich wloskow
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg brzybezezimne111111.jpg (16,3 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,5 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (48,8 KB, 40 za豉dowa)

Edytowane przez sandryna89xd
Czas edycji: 2011-11-22 o 11:46
sandryna89xd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-14, 14:24   #1039
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

przysz造 mi dzisiaj farbki wi璚 na dniach dam zna jak posz這 farbowanie Nie wiem jednak jak je zafarbowa. Mam najpierw po這篡 na odrost, odczeka i potem na reszte w這s闚 na kr鏂ej, czy spokojnie mog od razu na ca這嗆 i trzyma od momentu pofarbowania ca這軼i z 25 min? Bo na ulotce dziko to jest przedstawione i sama ju nie wiem
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-14, 20:50   #1040
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka wiadomo嗆
przysz造 mi dzisiaj farbki wi璚 na dniach dam zna jak posz這 farbowanie Nie wiem jednak jak je zafarbowa. Mam najpierw po這篡 na odrost, odczeka i potem na reszte w這s闚 na kr鏂ej, czy spokojnie mog od razu na ca這嗆 i trzyma od momentu pofarbowania ca這軼i z 25 min? Bo na ulotce dziko to jest przedstawione i sama ju nie wiem
sandryna89xd- Twoje w這sy wygl康aj mi na poziom 6- jasny br您 (gdzie poziom 1 to czer a platyna to 11, lub 12 itp.)
Poziom 8 to raczej nie dla ciebie, Ty si zastan闚 nad 7 lub ciemniejsz 6, tylko nie wiem, czy ca趾iem czarne Ci nie wyjd.
Najwa積iejsze to jaki masz refleks? rudy, z這ty, czerwony...bo fotki przek豉muj.
T co sbie wybra陰 to raczej odradzam .13 po przecinku gdzie 1 to popiel/niebieski, neutralizuje rydy odcie, a 3 z這to, wi璚 nawet gdyby zneutralizowa豉 rudo嗆 tym popielem to sobie zafundujesz z這to t 3.
Je郵i masz rudy, szukaj farby np. 7.1, 6.1
Je郵i masz z這to, szukaj 7.22 lub 6.22(.2 - to per豉/opal/ fiolet neutralizuje z這ty rfleks)
I poczytaj ostatnie par stron, wszystko b璠ziesz wiedzie

chicooore - To w ko鎍u co kupi豉 i na jakim oxy b璠ziesz robi, i co tam w ulotce napisali?
Ja jak odrost farbuj na ten sam kolor co reszta w這s闚 to tak robi 瞠 odrost 25min, reszta emulguj z wod i jeszcze 5min, Ale pami皻aj, 瞠 jak zaczniesz nak豉da na odrost to z 15 minut Ci zejdzie i jak jeszcze dodasz do tego te 25 to si zrobi 40 min. Mo瞠sz najpierw na這篡 na d逝go嗆, potem na odrost dopiero odliczaj czas.
A co pisz na ulotce i wklej prosz jeszcze raz swoj fotk co masz teraz, 瞠by si upewni
Stary 2011-09-14, 21:02   #1041
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

Topchic 6A i 6SB oxy 3%. Wklejam foto najbardziej aktualne. Na ulotce niewiele pisze jest tylko obrazeczek kt鏎y te wklejam.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (108,2 KB, 159 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 016.jpg (148,8 KB, 35 za豉dowa)

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2011-09-14 o 21:04
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-14, 21:34   #1042
sandryna89xd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Zyta82 dzieki wlasnie taak czytalam, te ostatnie strony i jak tak zaczelam wszystko czytac too juz mi sie w glowie pomieszalo i balam sie wlasnie tego ze na poziomie 6 moga wyjsc ciemne, a ze poziom 7 nie chwyci moje refleksy to hmm ja mam wrazenie ze wpadaja w czerwien, ale ktos mi sie ostatnio tez pytal czy sie farbowalam na ruda ;p ostatnie moje farbowanie to bylo miesiac temu szamponem z garniera czerwona czern ale bardzo duzo mi pomoglas mam zamiar farbowac sie tak dopiero za 2-3 tygodnie a wlosy myje codziennie, to powinny jeszcze troszke sie rozjasnic
sandryna89xd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-14, 22:40   #1043
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Fiu, fiu 6% zrobi豉 swoje...ale drugi miesi帷 to albo jeste bardzo zdesperowana, albo nie jest tak 幢e
A jaki kolor ma odrost, dalej sp逝kuje si na rudo i na tak jasno, czy trzyma si ciemny kolor?
jestem zdesperowana stanem wlosow, wypadaja garsciami
robie odwyk od farbowania minimalnie do pazdziernika.

odrost jest ciemny, chlodny, a ten wyplukany zloto-popielaty(jasniejszy o max.1,5tonu od naturalnego, wydaje mi sie ze to zasluga poswiaty).

wkurza mnie tylko to, ze widze jak sa wyplukane, ale dla dobra wlosow daje sobie na wstrzymanie i chantalem nie bede robic (zmarnuja sie 4tubki), no i nowa oxy mam, gdyby nie to, to bym sie skusila na henne

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-09-14 o 22:42
Stary 2011-09-15, 10:35   #1044
nanah
Rozeznanie

Za陰czam zdj璚ia po 3 tygodniach od farbowania. Za tydzie mam zamiar powt鏎zy farbowanie i po這篡 Elumen Clear. Dam zna
Stary 2011-09-15, 19:06   #1045
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Za陰czam zdj璚ia po 3 tygodniach od farbowania. Za tydzie mam zamiar powt鏎zy farbowanie i po這篡 Elumen Clear. Dam zna
Ale mi si podoba ten tw鎩 sp逝kany kolor, taki mog豉bym mie, ale nadal ch這dno jest widz. A 00 clear w elgonie intensyfikowa kolor dawa po造sk, a w sriach rozja郾iaj帷ych pomaga rozja郾i o wi璚e ton闚...a co ma na celu Tw鎩 clear?

caate- to nie od farby wypadaj Ci w這sy, w這s sam w sobie jest martwy, a cebulek raczej nie uszkodzi si farbowaniem, pr璠zej rozja郾ianiem.
Wiem po sobie, 瞠 bardzo wa積e jest jak si od篡wiam, jak jad豉m chleb w豉snej roboty razowy i og鏊nie zdrowo si od篡wia豉m ani jeden w這s mi z g這wy nie spad, a ostatnio sobie pofolgowa豉m z bia造m chlebem i normalnym jedzeniem i zn闚 wypadaj. M闚i Ci spr鏏uj zmieni diet na zdrow 篡wno嗆 to sama zobaczysz zmian

Chicoore- sorki, ale ju si pogubi豉m,bo Twoje w這sy wygl康aj na naturalne ze z這tym refleksem.
Je郵i mia豉 wcze郾iej farbowanie w這sy i masz odrost to r鏏 tak jak przy farbowaniu odrost闚 czyli
1.10-15
2,3. 15-20
w sumie farba ma by na w這sach nie d逝瞠j ni 30 minut wi璚 na堯 szybciochem powodzenia

sandryna89xd
- mog Ci na maila jeszcze wys豉 inne info, to wy郵ij mi nia priv namiary
Stary 2011-09-15, 19:16   #1046
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ale mi si podoba ten tw鎩 sp逝kany kolor, taki mog豉bym mie, ale nadal ch這dno jest widz. A 00 clear w elgonie intensyfikowa kolor dawa po造sk, a w sriach rozja郾iaj帷ych pomaga rozja郾i o wi璚e ton闚...a co ma na celu Tw鎩 clear?

caate- to nie od farby wypadaj Ci w這sy, w這s sam w sobie jest martwy, a cebulek raczej nie uszkodzi si farbowaniem, pr璠zej rozja郾ianiem.
Wiem po sobie, 瞠 bardzo wa積e jest jak si od篡wiam, jak jad豉m chleb w豉snej roboty razowy i og鏊nie zdrowo si od篡wia豉m ani jeden w這s mi z g這wy nie spad, a ostatnio sobie pofolgowa豉m z bia造m chlebem i normalnym jedzeniem i zn闚 wypadaj. M闚i Ci spr鏏uj zmieni diet na zdrow 篡wno嗆 to sama zobaczysz zmian

Chicoore- sorki, ale ju si pogubi豉m,bo Twoje w這sy wygl康aj na naturalne ze z這tym refleksem.
Je郵i mia豉 wcze郾iej farbowanie w這sy i masz odrost to r鏏 tak jak przy farbowaniu odrost闚 czyli
1.10-15
2,3. 15-20
w sumie farba ma by na w這sach nie d逝瞠j ni 30 minut wi璚 na堯 szybciochem powodzenia

sandryna89xd
- mog Ci na maila jeszcze wys豉 inne info, to wy郵ij mi nia priv namiary

zmienilam
nie jem w ogole chleba, wcinam duzo warzyw, owocow, suplementow, robie wcierki, ale po kazdym farbowaniu mam tak szorstkie wlosy, ze nawet dla samego tego, nie zrobie im kolejny raz tej krzywdy. kupuje naturalne oleje, dodaje hydrolanty, keratyne do masek, nie uzywam silikonow, wiec moja pielegnacja jest jak najbardziej naturalna, a od srodka staram sie jak najcenniejsze witaminy dostarczac. nigdy nie mialam tak

a druga sprawa to nie wiem jaka farbe kupic i co teraz z nimi zrobic, lekko mowiac, wymiekam z nimi
Stary 2011-09-15, 21:00   #1047
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆

zmienilam
nie jem w ogole chleba, wcinam duzo warzyw, owocow, suplementow, robie wcierki, ale po kazdym farbowaniu mam tak szorstkie wlosy, ze nawet dla samego tego, nie zrobie im kolejny raz tej krzywdy. kupuje naturalne oleje, dodaje hydrolanty, keratyne do masek, nie uzywam silikonow, wiec moja pielegnacja jest jak najbardziej naturalna, a od srodka staram sie jak najcenniejsze witaminy dostarczac. nigdy nie mialam tak

a druga sprawa to nie wiem jaka farbe kupic i co teraz z nimi zrobic, lekko mowiac, wymiekam z nimi
A mi si smutno zrobi這, 瞠 tak si porobi這 . Chyba nikt tak nie dba o w這sy jak Ty, ja to si za pierwszym razem jak o tych wszystkich zabiegach napisa豉, to si dziwi豉m, 瞠 co takiego si w og鏊e robi
No to na pewno od篡wiasz si bardzo zdrowo, to najprawdopodobniej to 6% zawini豉... Mog jedynie wnioskowa, 瞠 struktura w這s闚 kr璚onych jest inna, bo nic mi innego do g這wy nie przychodzi, chocia mam kole瘸nki z "sianowatym" skr皻em w這s闚 i prostuj i farbuja, rozja郾iaj na platyn i nie narzekaj. Cholerka ci篹ki ten Tw鎩 篡wot pi瘯nych kr璚onych w這s闚 .
A mo瞠 spraw sobie jaki profesjonalny, ale dobry preparat zamykaj帷y 逝ski, nie b璠 porowate.

Mo瞠 kt鏎a z dziewczyn by豉by zainteresowana Twoimi mixami i Oxy, wci捫 kto potrzebuje pomocy, wi璚 豉two sprzedasz od razu z instrukcj (napisz konkretnie co masz)
A pomimo tego, 瞠 masz odrost to krusz si i 豉mi na d逝go軼i czy z cebulkami wypadaj. Jak z cebulkami to to nie jest wina farby.
Chocia ja te dopiero ostatnio zauwa篡豉m, 瞠 wi璚ej przy suszeniu wypada, mo瞠 to taka pora???
A pora chyba teraz na .....Godwella...?
Stary 2011-09-15, 21:15   #1048
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
A mi si smutno zrobi這, 瞠 tak si porobi這 . Chyba nikt tak nie dba o w這sy jak Ty, ja to si za pierwszym razem jak o tych wszystkich zabiegach napisa豉, to si dziwi豉m, 瞠 co takiego si w og鏊e robi
No to na pewno od篡wiasz si bardzo zdrowo, to najprawdopodobniej to 6% zawini豉... Mog jedynie wnioskowa, 瞠 struktura w這s闚 kr璚onych jest inna, bo nic mi innego do g這wy nie przychodzi, chocia mam kole瘸nki z "sianowatym" skr皻em w這s闚 i prostuj i farbuja, rozja郾iaj na platyn i nie narzekaj. Cholerka ci篹ki ten Tw鎩 篡wot pi瘯nych kr璚onych w這s闚 .
A mo瞠 spraw sobie jaki profesjonalny, ale dobry preparat zamykaj帷y 逝ski, nie b璠 porowate.

Mo瞠 kt鏎a z dziewczyn by豉by zainteresowana Twoimi mixami i Oxy, wci捫 kto potrzebuje pomocy, wi璚 豉two sprzedasz od razu z instrukcj (napisz konkretnie co masz)
A pomimo tego, 瞠 masz odrost to krusz si i 豉mi na d逝go軼i czy z cebulkami wypadaj. Jak z cebulkami to to nie jest wina farby.
Chocia ja te dopiero ostatnio zauwa篡豉m, 瞠 wi璚ej przy suszeniu wypada, mo瞠 to taka pora???
A pora chyba teraz na .....Godwella...?
pora roku roznicy u mnie nie robi, bo one mi tak wypadaja od lutego.
na poczatku sie lamaly, ale od czerwca jest juz duuuzo mniej tego, najwiecej wypada, jak czesze na mokro (tylko tak moge czesac wlosy) no i jak przejade w ciagu dnia po wlosach, to mam garstke z miejsca w rece wlosow. owszem, wlosy krecone maja inna strukture. dostalam prace, wiec problem z kasa zniknie u mnie, wtedy pomysle o dobry, konkretnym preparacie, ale tez nie wiem co bo wszystkie te odzywki profesjonalne, sa napakowane chemia..

ja przez 4lata tez robilam cudawianki na glowie i efekty dopiero teraz widze. wszystko tez zalezy od genow... u mnie w rodzinie mimo, ze obie strony maja loki to wszyscy maja cienkie wlosy

a dbam o nie jak szalona... po suszeniu czy prostowaniu, to ja juz w ogole mam dramat.

a farby to mam:
7.0 - 1/2 tubki (60g)
zolty mix - 60g
czerwony -90g
niebieski - ok.25g

farby za 2miesiace koncza swoja waznosc, ja ich na bank nie zuzyje, ale nie chce tutaj reklamy robic, aby bana nie dostac, wiec jak cos to pw
Stary 2011-09-15, 22:17   #1049
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯i mnie te si podobaj! Zostaj przy mieszance zdecydowanie. Elumen ju zam闚i豉m, generalnie tak jak piszesz - Clear dodaje blasku, uzupe軟ia struktur w這sa i pono s w og鏊e och i ach. Tutaj s recenzje na makeupalley, Halo1 stosowa豉 Clear po farbowaniu odrost闚. Tutaj 鈍ietne recenzje na wiza簑. Asionek31 pisze, 瞠 inne farby utrzymuj si jej d逝瞠j po Elumenie.

Ja jestem ju kupiona tylko zastanawiam si, czy u篡 po farbowaniu Topchic czy przed...Chyba jednak zrobi to po.

caate, a mo瞠 po prostu czym pr璠zej do lekarza i na badania? Warto sprawdzi na co organizm tak reaguje, mo瞠 to symptomy czego innego, nie farbowania?

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-09-15 o 22:29
Stary 2011-09-15, 23:28   #1050
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Dzi瘯i mnie te si podobaj! Zostaj przy mieszance zdecydowanie. Elumen ju zam闚i豉m, generalnie tak jak piszesz - Clear dodaje blasku, uzupe軟ia struktur w這sa i pono s w og鏊e och i ach. Tutaj s recenzje na makeupalley, Halo1 stosowa豉 Clear po farbowaniu odrost闚. Tutaj 鈍ietne recenzje na wiza簑. Asionek31 pisze, 瞠 inne farby utrzymuj si jej d逝瞠j po Elumenie.

Ja jestem ju kupiona tylko zastanawiam si, czy u篡 po farbowaniu Topchic czy przed...Chyba jednak zrobi to po.

caate, a mo瞠 po prostu czym pr璠zej do lekarza i na badania? Warto sprawdzi na co organizm tak reaguje, mo瞠 to symptomy czego innego, nie farbowania?
kusicie tym elumenem ja wkr鏒ce b璠 powtarza farbowanie mieszanka Goldwellow (6A i 6BS).

a co do Twoich w這s闚 caate, spr鏏uj tych ampu貫k Vichy z aminexilem. mojej mamie naprawd pomog造. mnie od jakiego czasu w這sy te okrutnie lec, fryzjerzy zachwycali si ich ilo軼i i stanem, a teraz jest marnie. z tym, 瞠 ja mam zaawansowan anemi i zaburzenia hormonalne, wi璚 nie ma co si im dziwi. mnie r闚nie kusz ampu趾i, kt鏎e wspomnia豉m powy瞠j i jak tylko fundusze si znajd, to strzel kuracj (aktualnie jest chyba promocja na nie w Superpharmie, kilka sztuk wi璚ej w opakowaniu + ni窺za cena)

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.