Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 36 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-16, 08:32   #1051
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

dzieki dziewczyny

dermatolog mowi, ze w normie, badania krwi mialam i jest okej. o vichy slyszalam, jak picie drozdzy mi nie pomoze, to zaznajomie sie z nim dokladniej
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-16, 11:57   #1052
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
dzieki dziewczyny

dermatolog mowi, ze w normie, badania krwi mialam i jest okej. o vichy slyszalam, jak picie drozdzy mi nie pomoze, to zaznajomie sie z nim dokladniej
by mo瞠 taka natura Twoich w這s闚, o ile si nie myl, oko這 wiosny i jesieni w這sy lubi sobie powypada, kwestia tylko, czy lec "gar軼iami" same z siebie, czy podczas jedynie czesania

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-16, 12:12   #1053
sandryna89xd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Zyta82 wielkie dzieki za informacje na maila, bardzo, bardzo dziekuje przydadza mi sie te informacje napewno, juz pare razy je czytalam, pozdrawiam
sandryna89xd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-16, 16:52   #1054
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
dzieki dziewczyny
mniam , dro盥瞠, moja mama si zajada jak piecze ciasto, ja nie pr鏏owa豉m, ale zapomnia豉m ca趾iem o takiej "babcinej" metodzie, dzi瘯i za przypomnienie chyba te sobie spr鏏uj
A w豉郾ie my郵a豉m o badaniach krwi, ale jak wszystko w porz康ku to ok.
U mnie te s takie etapy, 瞠 raz lec jak szalone, a innym razem wcale. Mo瞠 mia豉 te stresuj帷y okres, to te pono zab鎩cze dla w這s闚.
Trzymam kciuki, 瞠by dro盥瞠 pomog造

sandryna89xd-Ale prosz Ci bardzo
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-16, 20:15   #1055
killerwomen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Kochane wizazanki, tlumacze fryzjerce ze chce taki kolorek(chdlony, mrozny br您) a wychodzi cieply wiec jak taki uzyskac czy u fryzjera zafarbowac kolejny raz na zimny braz czy moze jakas plukanka? Bardzo prosze o odpowiedz!

Chce taki kolorek na zdjeciu a mam br您 wpadajacy w rudy, chcialabym otrzymac chlodne odcienie br您u taki mrozny pomozcie kochane!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 534.jpg (12,6 KB, 118 za豉dowa)

Edytowane przez killerwomen
Czas edycji: 2011-09-16 o 20:41
killerwomen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-16, 20:24   #1056
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Cytat:
Napisane przez killerwomen Poka wiadomo嗆
Kochane wizazanki, tlumacze fryzjerce ze chce taki kolorek(chdlony, mrozny br您) a wychodzi cieply wiec jak taki uzyskac czy u fryzjera zafarbowac kolejny raz na zimny braz czy moze jakas plukanka? Bardzo prosze o odpowiedz!
Chcesz taki jak na zdj璚iu czy ju taki masz? Wklej nam sw鎩 obecny stan w這s闚

Poza tym wystarczy przeczyta kilka stron tego w徠ku i u鄉iechn望 si do zyty82 o pdf ze skompilowan wiedz. Wszystko Ci si wyja郾i.

Odpowiadaj帷 zwi篥le, farbowa z g這w, czyli dok豉dnie wiedzie co zmiesza, dlaczego i na jakiej wodzie.
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-16, 21:11   #1057
madzix68
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

hej dziewczyny!
Czyta豉m troch ten w徠ek, ale uzna豉m, 瞠 to dla mnie zbyt skomplikowane, by farbowa si w domu sama
Chce i嗆 do fryzjerki, ale niestety nie posiadam jakiej swojej sprawdzonej, gdy nigdy jeszcze si nie farbowa豉m.
Mo瞠 powiem o co mi chodzi Mam naturalne niefarbowane w這sy o kolorze do嗆 ciemnego br您u jednak marzy mi si co ciemniejszego. I w tym tkwi problem, chce uzyska ciemny br您, bez 瘸dnych czerwonych refleks闚, dobrze by by這 瞠by te nie 鈍ieci si jako nienaturalnie, ale nie czarny. Marzy mi si pog喚bi sw鎩 naturalny kolor, nic wi璚ej. Mo磧iwe 瞠 by豉by to moja pierwsza i ostatnia koloryzacja, bo my郵, 瞠 wyp逝kuj帷 si, kolor b璠zie prawie identyczny jak m鎩 naturalny (mam przynajmniej tak nadzieje).
Jak s康zicie, znacie jaka farb, kt鏎 uzyskam taki efekt? Co powinnam powiedzie fryzjerce, 瞠by zrobi豉 o co mi chodzi? Bardzo obawiam si b貫du, bo jak m闚i, nie chce farbowa w這s闚, ma to by takie jednorazowe przyciemnienie, a dodam jeszcze 瞠 w這sy mam do po這wy plec闚.

czyta豉m co nieco i spodoba豉 mi si farba Farouk bezamoniakowa, my郵icie 瞠 czym takim uzyskam taki efekt czy konieczne jest mieszanie z mixtonami (cokolwiek to znaczy, bo nie znam si)
...a mo瞠 henna?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC09103.jpg (69,5 KB, 83 za豉dowa)

Edytowane przez madzix68
Czas edycji: 2011-09-16 o 22:02
madzix68 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-16, 23:32   #1058
killerwomen
Przyczajenie

Wizazanki drogie dodaje jeszcze jedno zdjecie i jak uzyskac taki mrozny kolorek? Plukanka czy jednak farba u fryzjera?

Bardzo prosze o odpowiedz, za kilka dni fryzjer i nie wiem jak wytlumaczyc co do kolorku kt鏎y chce uzyska na za陰czonym zdj璚iu!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11111.jpg (14,2 KB, 109 za豉dowa)
Stary 2011-09-17, 10:51   #1059
Lukrecja86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆
Za陰czam zdj璚ia po 3 tygodniach od farbowania. Za tydzie mam zamiar powt鏎zy farbowanie i po這篡 Elumen Clear. Dam zna
Kolor pi瘯ny a te prze鈍ity wygl康aj bardzo naturalnie. Ty szcz窷ciaro
Mnie te teraz ten Elumen zaintrygowa, zw豉szcza 瞠 przeczyta豉m o d逝zej trzymaj帷ej si farbie i juz zaczynam intensywnie nad tym mysl耩. .Nie wiem czy dok豉da sie go do farby czy samodzielnie, no i jaki odcie, taki jak mix?

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

[/COLOR]
Cytat:
jestem zdesperowana stanem wlosow, wypadaja garsciami
robie odwyk od farbowania minimalnie do pazdziernika.

odrost jest ciemny, chlodny, a ten wyplukany zloto-popielaty(jasniejszy o max.1,5tonu od naturalnego, wydaje mi sie ze to zasluga poswiaty).

wkurza mnie tylko to, ze widze jak sa wyplukane, ale dla dobra wlosow daje sobie na wstrzymanie i chantalem nie bede robic (zmarnuja sie 4tubki), no i nowa oxy mam, gdyby nie to, to bym sie skusila na henne
Mnie wypadaj w這sy sezonowo, np. po zimie przez kilka miesi璚y obserwuje u siebie takie wypadanie i te wtedy nic nie pomaga, ale przychodzi taki okres 瞠 wszystko wraca do normy. Te chcialam spr鏏owa z ampu趾ami vichy.

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez killerwomen Poka wiadomo嗆
Wizazanki drogie dodaje jeszcze jedno zdjecie i jak uzyskac taki mrozny kolorek? Plukanka czy jednak farba u fryzjera?

Bardzo prosze o odpowiedz, za kilka dni fryzjer i nie wiem jak wytlumaczyc co do kolorku kt鏎y chce uzyska na za陰czonym zdj璚iu!
Mo瞠 we zdj璚ie ze sob do fryzjera. Ja robi豉m tak z fryzur 郵ubn, bra豉m laptopa do fryzjerki i pokazywa豉m na za陰czonym obrazku. Nie musia豉m t逝maczy. A to co pokazujesz to dla mnie popiel na poziomie 6

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2011-09-17 o 10:56
Lukrecja86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-17, 12:21   #1060
lilia23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

hej nie wiem czy moge sie tu zapytac czy to dobry watek ale moze ktoras z was bedzie wiedziec mam wlosy po dekoloryzacji robilam lorealem. postanowilam dac sobie spokoj na razie z wlosami bo uzywalam tyle farb i zadna nie pokryla jakos super obecnego koloru;p ale chce poszukac jakiejs farby bo jak siedze domu to kolor niezly ale w sloncu jest rudy;/ i mi sie nie podoba;( czytalam o londzie ciemny popielaty blond ale podobno wychodzi bardzo ciemno nawet czarny wyszedl jakiejs dziewczyny wiec boje sie zarywykowac;d;d moze znacie jakies farby nie za drogie a zeby byl zimny odcien i i pokryl moje wlosy i troszke przyciemnil bo kolor mi sie podoba tylko te rudosci sa za bradzo widoczne? jesli ktoras z was wiec to prosze piszcie a ja dolaczam zdj moich wlosow robione z lampa i w roznym swietle i kolor wlosow jaki mi sie podoba
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6190.jpg (117,4 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6194.jpg (125,3 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jasny_sredni_braz.jpg (8,6 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Lucy-lucy-kate-hale-2818567-299-450.jpg (18,0 KB, 40 za豉dowa)
lilia23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-17, 13:16   #1061
Ptys_Mietowy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 181

No to teraz pora na mnie... Schodzi豉m z ciemnego br您u. Zrobi豉m ma造 demakija Effasorem Loreala (proszek rozrobiony ciep陰 wod), potrzyma豉m chwilk na g這wie i zmy豉m. Moim oczom ukaza豉 si ciemna marchewa. W swojej naiwno軼i, 瞠 farby sklepowe wychodz zawsze ciemniej, po這篡豉m na to Nice And Easy Clairola w kolorze ciemny, naturalny blond. Zmy豉m i... farba rozja郾i豉 mi jeszcze w這sy. Ciachn窸am wi璚 na ca這嗆 Goldwella 6 NA i 6 SB (p馧 na p馧) z wod 6% - no i mam na g這wie to co mam obecnie. Jakie rady? Co zrobi 瞠by wybi to z這tko (rudy?). Odrost mam ja郾iutki, 鄴速o-z這ty, reszta jak wida. B璠 wdzi璚zna za ka盥 rad.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00082.jpg (25,1 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00091.jpg (42,5 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00085.jpg (21,4 KB, 76 za豉dowa)
Stary 2011-09-17, 17:22   #1062
killerwomen
Przyczajenie

Lilia23 - mam zupelnie ten sam problem po rozjasnianiu super braz a w sloncu poswiata rudosci - obawiam sie ze nic nie da sie z tym zrobic, mianowicie pytalam dzisiaj sie profesionalnej fryzjerki i niestety jedynie potrzebna jest kolejna dekoloryzacja i nalozenie chlodnego odcienia albo nalozenie odcienia chlodnego ale ciemniejszy kolor o ton ale niestety ten ciemniejszy juz podchodzi pod czern a tak chcialam chdlony kolorek jak wyzej na zdjeciu moze cos jeszcze dziewczyny poradzicie?
Stary 2011-09-17, 17:39   #1063
lilia23
Raczkowanie

no coz pocieszylas mnie ze nie jestem sama;d ale kurcze to kiepsko jak sie nie da nic z tym zrobic po ta rudosc mnie dobija wiem ze nie da sie jej totalnie "usunac" ale chociaz zgasic w sloncu strasznie mi sie nie podoba na serio;/ kurcze dekoloryzacji juz nie zrobie bo robilam 2 razy renee blanche a pozniej lorealem najzywaczej w swiecie juz mi zal kasy i wlasnie zastanawiam sie jaka mam polozyc farbe bo polozylam mleczna czekolade z joanny i tak wyglda ale zdj jest robione wieczorem w sztucznym swietle i tak mi sie podoba a w sloncu tak jak zdj powyzej;/

ale moze ktoras z wizazanek nam pomoze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6202.jpg (76,4 KB, 38 za豉dowa)
Stary 2011-09-17, 18:36   #1064
killerwomen
Przyczajenie

Kochana ja mam identyczne w sloncu jak Twoje, taki plomienny rudy a w cieniu cieply braz tak chcialam taki kolorek jak ponizej na zdjeciu, albo nawet bez tych rudosci - nie wiedzialam ze tak ciezko jest uzyskac kolor taki jaki sie chce, fryzjerka mowila ze nie da rady ale musi byc jakis sposob skoro widzialam wiele kolorow wloskow jak mialy inne kobietki (chlodny brazik) moze ktos nam poradzi, pomozcie dziewczyny!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 63.jpg (12,5 KB, 23 za豉dowa)
Stary 2011-09-17, 19:23   #1065
lilia23
Raczkowanie

ten kolor na zdjeciu tez mi sie podoba mi jedna wizazanka mowila ze ciemny popielaty blond z londy ladnie pokrywa rudosci, wiec poczytalam o nic troche i niektorym nawet czarny wyszedl po tej farbie i boje sie zaryzykowac no nic poczekamy moze ktos nam pomoze
Stary 2011-09-17, 20:56   #1066
zyta82
Rozeznanie

Do wszystkich pytaj帷ych o porad:
Og鏊nie zasady g堯wne to:

1) Je郵i masz rudy, szukaj farby np. 7.1, 6.1 - gdzie 1 to popiel/niebieski, neutralizuje rydy refleks
2) Je郵i masz z這to, szukaj 7.22 lub 6.22 - (.2 - to per豉/opal/ fiolet neutralizuje z這ty rfleks)
3) Je郵i masz czerwony reflex zastosuj ziele, cz瘰to ziele/metalik to 7 ale cz瘰to te br您
4) Je郵i nasz rudy/pomara鎍zowy refleks patrzysz na pomara鎍z na kole i kolor le膨cy naprzeciw pomara鎍zowego neutralizuje go i to niebieski/popiel, po przecinku .1 ....a pierwsze numery od 1-12 oznaczaj poziom (ciemno嗆) gdzie 1 to czer a 12 bardzo, bardzo jasny blond
5) Najlepiej popiele, czy ch這dne odcienie farbowa na wodzie/oxydancie 4%, wtedy nie wychodz rudo軼i,(chocia mniej trwa貫, ale za par razy si powinnno utrwali, bo 6% mo瞠 powodowa, 瞠 si b璠zie farba wyp逝kiwa na rudo
6) u篡wamy r闚nie mixton闚,(niebieski, czerwony, 鄴速y, zielony) czyli pigment闚 kt鏎e dodaje si do farb najlepiej naturalnych NN(mix musi by tej samej firmy co farba) lub tonowa samymi mixami z oxy - ja tak robi i dla mnie na razie to najlepszy pomys na och豉dzanie mojego rudo-z這tego refleksu
.
.
.
7) farba farby nie rozja郾i, tylko naturalne i odrost!!!
8) nie jestem fryzjerk, do wszystkich wniosk闚 dosz造鄉y na swoich g這wach

Nie robi reklamy, ale okazja jest na wypr鏏owanie, na zbyciu caate ma u篡wane mixy z chantala (wa積o嗆 chyba si ko鎍zy za ok 2 miesi帷e), gdzie ni瞠j napisa豉 to mo瞠 na priv do niej napiszcie je郵i kto reflektuje, od razu z instrukcj od nas b璠zie i na pewno taniej na pr鏏y, 瞠by si przekona jak to dzia豉

Madzik68 - niech Ci r瘯a Bo瘸 chroni od farbowania takich w這s闚 !!! proponuj szamponetk, chba, 瞠 bardzo Ci s chce to poczytaj na 徠ku hennowym. Do nnatury wr鏂i jest baaaardzo ci篹ko, a U ciebie z 15 lat to b璠zie trwa這 wi璚 prosz sobie to przemy郵e

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:53
Stary 2011-09-18, 13:48   #1067
zyta82
Rozeznanie

killerwoman -Po pierwsze wstaw na forum swojeaktualne zdj璚ie "w這sy" bo je郵i masz b, ciemne, dajmy poziom 6 i po zafarbowaniu nast瘼ny raz, b康 stonowaniu niebieskim mixem przyciemni si o jeden poziom, czyli b璠 na poziomie 5 a to ju rzeczywi軼ie prawie czer. Nast瘼na zasada: farba farby nie rozja郾i !!!
i 瞠by uzyska poziom 7 czy nawet 6 musisz swoje w豉sne rozja郾i, lub lepiej zdekoloryzowa, no ale to by豚y Tw鎩 kolejny dekolor. To w豉郾ie dlatego fryzjerka powiedzia豉, 瞠 bez 軼i庵ania koloru si nie obejdzie.
Bez fotki na oko nie da si doradzi, napisz czy masz refleksz這ty, rudy, czerwony, czy bordowy, zielony bo to wa積e w doborze neutralizuj帷ego koloru

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-09-18 o 13:50
Stary 2011-09-18, 14:10   #1068
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Do wszystkich pytaj帷ych o porad:
Info macie w za陰czniku w pdf-ie #634
Prze進jcie mi na priv maile to wy郵 Wam jeszcze pdf-a kt鏎y si tutaj nie zmie軼i.
Og鏊nie zasady g堯wne to:

1) Je郵i masz rudy, szukaj farby np. 7.1, 6.1 - gdzie 1 to popiel/niebieski, neutralizuje rydy refleks
2) Je郵i masz z這to, szukaj 7.22 lub 6.22 - (.2 - to per豉/opal/ fiolet neutralizuje z這ty rfleks)
3) Je郵i masz czerwony reflex zastosuj ziele, cz瘰to ziele/metalik to 7 ale cz瘰to te br您
4) W po軼ie 634 jest ko這 kolor闚 z napisanymi na nim numerami farb (niestety nie pami皻am co to za firma). Je郵i nasz rudy/pomara鎍zowy refleks patrzysz na pomara鎍z na kole i kolor le膨cy naprzeciw pomara鎍zowego neutralizuje go i to niebieski/popiel, po przecinku .1 ....a pierwsze numery od 1-12 oznaczaj poziom (ciemno嗆) gdzie 1 to czer a 12 bardzo, bardzo jasny blond
5) Najlepiej popiele, czy ch這dne odcienie farbowa na wodzie/oxydancie 4%, wtedy nie wychodz rudo軼i,(chocia mniej trwa貫, ale za par razy si powinnno utrwali, bo 6% mo瞠 powodowa, 瞠 si b璠zie farba wyp逝kiwa na rudo
6) u篡wamy r闚nie mixton闚,(niebieski, czerwony, 鄴速y, zielony) czyli pigment闚 kt鏎e dodaje si do farb najlepiej naturalnych NN(mix musi by tej samej firmy co farba) lub tonowa samymi mixami z oxy - ja tak robi i dla mnie na razie to najlepszy pomys na och豉dzanie mojego rudo-z這tego refleksu
.
.
.
7) farba farby nie rozja郾i, tylko naturalne i odrost!!!
8) nie jestem fryzjerk, do wszystkich wniosk闚 dosz造鄉y na swoich g這wach

Nie robi reklamy, ale okazja jest na wypr鏏owanie, na zbyciu caate ma u篡wane mixy z chantala (wa積o嗆 chyba si ko鎍zy za ok 2 miesi帷e), gdzie ni瞠j napisa豉 to mo瞠 na priv do niej napiszcie je郵i kto reflektuje, od razu z instrukcj od nas b璠zie i na pewno taniej na pr鏏y, 瞠by si przekona jak to dzia豉

Madzik68 - niech Ci r瘯a Bo瘸 chroni od farbowania takich w這s闚 !!! proponuj szamponetk, chba, 瞠 bardzo Ci s chce to poczytaj na 徠ku hennowym. Do nnatury wr鏂i jest baaaardzo ci篹ko, a U ciebie z 15 lat to b璠zie trwa這 wi璚 prosz sobie to przemy郵e

moze warto to podpiac pod pierwszego posta?

przezciez my tu zwariujejmy i zrobi sie znowu sajgon...

to taki FAQ obowiazkowy, a Ty dobra robote odwalilas z pdf-em.
Stary 2011-09-18, 15:05   #1069
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
moze warto to podpiac pod pierwszego posta?

przezciez my tu zwariujejmy i zrobi sie znowu sajgon...

to taki FAQ obowiazkowy.
A gdzie zapa wszystkich "nowych" ...ja to po這w Icz. w徠ku musia豉m przeczyta, 瞠by co zrozumie, a tu 2 strony w ty przeczyta by wystarczy這.... no nic, kiedy przestan tu zagl康a i tyle...bo r璚e opadaj mi...cho na razie powoli...
Caate - bo to tylko zas逝ga naszych g堯w, desperacji i ju pewnie setkach godzin sp璠zonych tutaj
Nie wiem jak si skontaktowa z moderatorem, to mog dopracowa t "pigu喚" i wys豉 moderatorowi, a On wklei jako 1 post, tylko jak to zrobi

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:55
Stary 2011-09-18, 15:23   #1070
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
A gdzie zapa wszystkich "nowych" ...ja to po這w Icz. w徠ku musia豉m przeczyta, 瞠by co zrozumie, a tu 2 strony w ty przeczyta by wystarczy這.... no nic, kiedy przestan tu zagl康a i tyle...bo r璚e opadaj mi...cho na razie powoli...
Caate - bo to tylko zas逝ga naszych g堯w, desperacji i ju pewnie setkach godzin sp璠zonych tutaj
Nie wiem jak si skontaktowa z moderatorem, to mog dopracowa t "pigu喚" i wys豉 moderatorowi, a On wklei jako 1 post, tylko jak to zrobi
rozumiem Cie doskonale, dlatego ja tu malo jestem mimo, ze czytam Was na biezaco, nie mam sil czesto na dyskusje i uczenie podstaw. pamietam dziewczyny z pierwszej czesci, pamietam chodzenie po angielskich stronach i doksztalcanie sie, mimo ze zadna ze mnie fryzjerka... mi zawsze bylo wstyd pytac sie o rade, jak chociaz odrobine nie kiwnelam palcem w tym kierunku od siebie.

napisz do Eloe77 lub Estelle, mysle ze moderatorki dobrze nas zrozumieja
Stary 2011-09-18, 16:36   #1071
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
rozumiem Cie doskonale, dlatego ja tu malo jestem mimo, ze czytam Was na biezaco, nie mam sil czesto na dyskusje i uczenie podstaw. pamietam dziewczyny z pierwszej czesci, pamietam chodzenie po angielskich stronach i doksztalcanie sie, mimo ze zadna ze mnie fryzjerka... mi zawsze bylo wstyd pytac sie o rade, jak chociaz odrobine nie kiwnelam palcem w tym kierunku od siebie.

napisz do Eloe77 lub Estelle, mysle ze moderatorki dobrze nas zrozumieja
Dzi瘯uj...to mo瞠 rzeczywi軼ie wykrzesam jeszcz troch si造 i cierpliwo軼i i jak ju b璠 mia豉 gotowe napisz do kt鏎ej moderatorki.
A mo瞠 jeszcze dziewczyny macie jakie cenne rady lub pomys造, to dopisz, 瞠by wszystko w 1 po軼ie zawrze???

Przeczyta豉m w豉填ie tego pdf-a sklejk i stwierdzam, 瞠 nikt nie powinien mie 瘸dnych w徠pliwo軼i co do wyboru farby i w豉軼iwego odcienia.... jeden chochlik si wgryz apropo % oxy, tak mi si wydaje

· barw "1) od 1.0 na 6.0 - stosujemy wod utlenion 12%i czas reakcji 30 minut.
· barw 2) od 7.0 na 8.0 - woda utleniona 9%i czas reakcji 20 minut.
· barw 3) od 9.0 na 10.0 - woda utleniona 3% lub 6% i czas reakcji 15 minut."
Po my郵niku 1) zamieni z 3)
Tak??????

I jeszcze wklej tu wa積e info:
"Warto wspomnie 瞠 woda o st篹eniu 3% lepsza jest generalnie dla popieli (je郵i nie planujemy du穎 ja郾iejszego odcienia)- mocniejsza powoduje 瞠 baza rozja郾i si do czerwonych odcieni i po wyp逝kaniu koloru b璠ziemy mie ciep貫 tonacje. Ni窺za woda je stonuje a nie wyrudzi, owszem, kolor mo瞠 si szybciej wyp逝ka ale kolejne farbowania go utrwal. Miedziany, czerwony czy kurczakowy efekt jest najcz窷ciej skutkiem u篡cia (za) wysokiego st篹enia utleniacza."

No w豉郾ie ja zauwa篡豉m u siebie, 瞠 mi si na rudo wyp逝kuj po tonowaniu, nast瘼nym razem b璠 rozcie鎍za 6% z wod destylowan na 3%

Caate a kiedy Ty otwiera陰 swoj 6% bo ja wezm mo瞠 j od Ciebie i b璠 babci siwe na 6% robi, tylko musz przeje盥瘸 przez wroc豉w i jaka to firma? chantal?
Wys豉豉m Ci maila

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-09-18 o 19:33
Stary 2011-09-19, 14:05   #1072
Lukrecja86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

Cytat:
Oj dziewczyny robicie kawa dobrej roboty, tak瞠 nie rezygnujcie z w徠ku. Ja przynajmniej chodzi豉bym teraz z rudym na g這wie, gdyby nie Wasze rady
Takie pytanie o jedno oi to samo mo瞠 denerwowa, dlatego 鈍ietny pomys z t pigu趾 na 1 stronie
Ja rozumiem to zagubienie, mimo tego 瞠 czyta豉m i pr鏏owa豉m jeszcze na wlasnej g這wie stary w徠ek to prze篡豉m okres "wszystko mi jedno" i zgupia豉m na wodzie 3%, nie wiedzia豉m z czym to si je. A tu objawienie i strza w 10. Ten watek to kopalnia wiedzy

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2011-09-19 o 14:06
Lukrecja86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-19, 14:24   #1073
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

Jestem 2 dni po farbowaniu, w sumie mam mieszane uczucia. Farbowa豉m 6A i 6 SB. Og鏊nie efekt mi si podoba, ale szczeg鏊nie od g鏎y przebijaj jeszcze z這to-rude refleksy. Dolnie warstwy lepiej z豉pa造 zimny kolor mimo 瞠 by造 kr鏂ej trzymane ni g鏎a. W這sy si nie zniszczy造, przynajmniej jeszcze nie zauwa篡豉m ale wypad豉 mi przera瘸j帷a ilo嗆 w這s闚 w trakcie farbowanie i po... Nie wiem czym to by這 spowodowane, nigdy tak nie mia豉m 瞠by na raz tyle w這s闚 :O Tymbardziej 瞠 cz瘰to w這s闚 nie farbuje, przewa積ie co 3 miesi帷e. Zobacz jeszcze jak kolor b璠zie si trzyma, a je瞠li w這sy nie b璠 wypada bardzo to my郵 瞠 za miesi帷 zafarbuje jeszcze raz, a potem dam im odpocz望 3-4 miesi帷e. Zdj璚ia wstawie wieczorem albo jutro, bo nie mam aparatu na kt鏎ym zrobi豉m zdj璚ia
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-19, 15:24   #1074
zyta82
Rozeznanie

No w豉郾ie, bo pami皻am moje rozczarowanie po ka盥orazowym farbowaniu u fryzjera i rozumiem Was doskonale i cho nie wiem, czy nasze dzia豉nia s poprawne to 1000x lepiej mi z eksperymentowaniem, chocia jak sobie pomy郵, 瞠 odbieram przez to klientki fryzjerce to mi si przykro robi, co by by這 gdyby ka盥y tak sobie....ale dobra koniec rozczulania....No w豉郾ie rekompensat jest zadowolenie Forumek.

chicoore - jak wstawisz ju fotki to najlepiej z przed i po i w cieniu i w s這鎍u i od razu napisz jeszcze raz Czym robi豉, z jakim oxy% i ile trzyma陰, komu si mo瞠 przyda

killerwoman - wys豉豉m Ci maila

Chcia豉bym podzi瘯owa jeszcze za pomoc fryzjerce Matys-Magdzie za cenne porady i informacje, oraz blond bunny i wszystkim kt鏎zy przyczynili si do naszych "sukces闚". I cho jeszcze nie znalaz造鄉y z這tego 鈔odka, ch皻nie przyjmiemy kolejne rady

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-09-19 o 15:34
Stary 2011-09-19, 16:59   #1075
Lasd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Hej dziewczyny!
Mam wlasnie taki problem. Na wakacjach robilam po bokach czerowne 2 pasemka glownie kolo grzywki...i nie moglam sie ich pozbyc wiec kupilam jaks farbe ale dalej przeswitywalo wiec ostatnio kupilam farbe Joanna Mleczna czekolada....kolor ladny braz ale w sloncu rudo-pomaranczowe refleksy a co najgorsze przy samej skorze gdzie mam wlosy zasze najjasniejsze-rudo-mahoniowe. Kupilam kilka dni temu Joanne Slodkie cappuccino bo chcialam zeby wyszedl zimny braz i zrobilam jedna strone i wyszlo normalnie jasny rudyi to bardzo no i teraz zamierzam kupic Garnier color naturals tylko nie wiem czy kupic Ciemny braz czy Braz? Chce zeby nie bylo refleksow glownie przy skorze zeby to byl zimny odcien. No i czy jak zafarbuje lewa i prawa strone to to sie wyrowna czy ta lewa strone zrobic tym cappucino zeby byl w miare ten sam kolor i dopiero polozyc ten ciemny? Bo nie chce zeby przy splukiwaniu sie koloru byly jasniejsze tylko w miare te same...

z gory dzieki za odp
Stary 2011-09-19, 18:00   #1076
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny!
Mam wlasnie taki problem. Na wakacjach robilam po bokach czerowne 2 pasemka glownie kolo grzywki...i nie moglam sie ich pozbyc wiec kupilam jaks farbe ale dalej przeswitywalo wiec ostatnio kupilam farbe Joanna Mleczna czekolada....kolor ladny braz ale w sloncu rudo-pomaranczowe refleksy a co najgorsze przy samej skorze gdzie mam wlosy zasze najjasniejsze-rudo-mahoniowe. Kupilam kilka dni temu Joanne Slodkie cappuccino bo chcialam zeby wyszedl zimny braz i zrobilam jedna strone i wyszlo normalnie jasny rudyi to bardzo no i teraz zamierzam kupic Garnier color naturals tylko nie wiem czy kupic Ciemny braz czy Braz? Chce zeby nie bylo refleksow glownie przy skorze zeby to byl zimny odcien. No i czy jak zafarbuje lewa i prawa strone to to sie wyrowna czy ta lewa strone zrobic tym cappucino zeby byl w miare ten sam kolor i dopiero polozyc ten ciemny? Bo nie chce zeby przy splukiwaniu sie koloru byly jasniejsze tylko w miare te same...

z gory dzieki za odp
Niestety bez fotki si nie da poradzi, nawet nie wiem jaki masz naturalny sw鎩 kolor. A odrost wyszed rudy, bo albo masz jasne blond w這sy, albo za d逝go farba by豉 na odro軼ie i rozja郾i這 Ci do rudego.
A na czerwone pasemka trzeba bylo na這篡 zielony, zneutralizowa這 by si do neutralnego br您u, tylko by造by ciemniejsze.
A na rudypotrzebny Ci niebieski (popiel) czyli farba kt鏎a ma po przecinku . 1
Poczytaj ze zrozumieniem posty ni瞠j i jak jeszcze b璠ziesz mie jakie w徠pliwo軼i napisz.
Nie wyobra瘸m sobie jak mog豉 po這篡 farb na p馧 g這wy Od przedzia趾a na np. prawo, czy sp鏚 w這s闚 przyciemni豉
Foto,foto, foto...gdzie wida wszystko dok豉dnie. Fryzjerka te musi kolor zobaczy zanim dobierze i po這篡 far
Stary 2011-09-19, 18:27   #1077
Lasd
Raczkowanie

no po prostu po bokach pod spodem mialam ciemna czerwien tak z pod grzywki wychodzila ale teraz mi to wszystko przeszkadza bo jak zrobie kucyka to inny kolor i to wyglada nie ladnie...
Farby z przecienkiem 1 to jaka to mzoe byc firma? Bo chcialam kupic z garniera ten ciemny braz
Z garniera sa takie farby?
Bo wlasnie moja matka ktora miala jasny braz koncowki kupila blond popielaty z tym przecienkiem 1 i gdy dala na te jase wlosy to wyszedl jej i tak rudy odcien....
Naprawde nie wiem juz jaka farbe kupic
A moj naturalny kolor to taki braz(ale nei ciemny) bardziej jasny

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2011-09-19 o 18:32
Lasd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-19, 18:46   #1078
sandryna89xd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Lasd jak chcesz kupic drogeryjna farbe to z tego jak czytalam forum kilka dziewczyn polecalo farbe z LONDY, CIEMNY POPIELATY BLOND, podobno dobrze pokrywa rozne odcienie rudosci i czerwieni mozesz sprobowac, napewno bd lepsza od tych z garniera, bo garnier ma to do siebie ze szybko wyplukuje sie kolor
sandryna89xd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-19, 18:54   #1079
Lasd
Raczkowanie

o nie dziekuje bardzo za londe...jedynie lubie palette( kolor dlugo sie trzyma i tak szybko nie rudzieje) i garnier...inne londy wellatony to po kilku myciach i ich nie ma...tak jak syoss
Siade zaraz i poszukam z palette czy oze jakis innych bo cos trzeba kupic.

A zeby kolor wyszedl ciemnieejszy itd to dluzej farbe przetrzymac zeby wszytskie rudosci zniknely?

EDIT: znalazlam Palette Inensive color creme n4 jasny braz - wydaje sie byc taki zimny cos ala popielaty...jak myslicie wyjdzie zimny? Juz mam ostatnia sznase bo matka nie da mi wiecej na farbe a ze swojego kieszonkowego mam wlasne wydatki...

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2011-09-19 o 18:59
Lasd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-19, 19:08   #1080
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka wiadomo嗆
o nie dziekuje bardzo za londe...jedynie lubie palette( kolor dlugo sie trzyma i tak szybko nie rudzieje) i garnier...inne londy wellatony to po kilku myciach i ich nie ma...tak jak syoss
Siade zaraz i poszukam z palette czy oze jakis innych bo cos trzeba kupic.

A zeby kolor wyszedl ciemnieejszy itd to dluzej farbe przetrzymac zeby wszytskie rudosci zniknely?

EDIT: znalazlam Palette Inensive color creme n4 jasny braz - wydaje sie byc taki zimny cos ala popielaty...jak myslicie wyjdzie zimny? Juz mam ostatnia sznase bo matka nie da mi wiecej na farbe a ze swojego kieszonkowego mam wlasne wydatki...
Rada na pozbycie si rudego jest jedna - kolr niebieski (popiel) mix niebieski, lub farba z 1 po przecinku ....
My tu tylko na profeskach jedziemy, wi璚 nie znamy si na sklepowych i ich oznaczeniach.

Pisa陰m to do kogo kto przys豉 mi zdj璚ia i prosi mnie o rade!!!
W這sy na poziomie 6 z mocno rudym refleksem.
Nie chce si zn闚 powtarza, wi璚 wklejam:
Tak jak Ci wcze郾iej napisa豉m dobrze fryzjerka m闚i豉, 瞠by zrobi najpierw dekolor, a potem farb o poziom ja郾iejsz po這篡. I wyja郾i ci dlaczego....
Tw鎩 kolor wygl康a mi na poziom 6, wi璚 jak wybierzesz farb 6.1, to ta 1 kt鏎a oznacza niebieski powinna wybi t rudo嗆,[ ale je郵i masz odrost trzeba najpierw na這篡 na farbowane w這sy na d逝go嗆 odrost omin望, a p騜niej na naturalne (odrost) 瞠by farba nie by豉 na nim za d逝go i nie rozja郾i豉 Ci odrostu do rudego].
R闚nocze郾ie 6.1 spowoduje, 瞠 kolor si przyciemni o ok 1 poziom czyli poziom 5 i b璠ziesz zbli瘸 si ku czerni.
Farba farby nie rozja郾i, nawet jak dasz wy窺zy oxydant%!!! Tylko wtedy Ci si odrost rozja郾i, a tego by nie chcia豉.
Mo瞠sz sobie zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 kt鏎a otworzy 逝ski w這sa i zmyje troch farb, ale musisz potem zakwasi wod z octem w這sy 瞠by pozamyka 逝ski, bo jak zostan pootwierane to b璠 bardzo szorstkie, t瘼e i bardziej nara穎ne na zniszczenie.
K徙iel to po prostu umycie g這wy mieszank
1)szamponu przeciw逝pie穎wego np. Head&Schoulders + soda oczyszczona +woda
lub
2)Szampon +proszek rozja郾iaj帷y w這sy (taki jak w rozja郾iaczu)
Trzeba potrzyma z 5 minyt na g這wie, w miar potrzeby powt鏎zy.
Je雲i masz rudy, miedzieny refleks, trzeba zastosowa niebieski kolor np. 6.1 (uwaga bo czasem 6.11 to ziele)
Je郵i masz bordowy to potrzebujesz zieleni np. 6.77 (ale uwaga w r騜nych firnach 7 to br捫 a w innych ziele)
Na tym kole kolor闚 masz napiane numery farb, to masz u豉twione zadanie
Ja bym na Twoim miejscu zrobi豉 k徙iel rozja郾iaj帷 i potraktowa陰 je niebieskim barwnikiem tzn mixtonem (w proporcji 1:%1cz farby, 5 cz oxydantu) z oxydantem np 3% (sp逝kuje si jak szamponetka(z 6% s trwalsze, ale wyp逝kuj si na rudo)
Ja u篡wan tylko mixu.Mam refleks z這to rudy wi璚 mieszm niebieski z czerwonym i neutralizuj. U篡wam farb i mix闚Allwaves bo tanie i wydajne ja ju mam rok nawet nie zu篡豉m po這wy tubki i mi si nied逝go przetermnuje
Je郵i Kolor wyjdzie za ciemny wtedy zrobisz dekoloryzacj, chyba, 瞠 najpierw sama sobie j zrobisz, bo dziewczyny robi w domu,pisz, 瞠 nieszkodliwe, bo usuwa tylko sztuczny pigment z w這s闚, naturalnych nie rusza, poszukaj takiego tematu na forum. Taniej b璠zie na pewno!!!
Dla mnie mixy s najlepsze.Mo積a je r闚nie dodawa w minimalnych ilo軼iach do farb naturalnych np 6NN (ale mix i farba mysz by z tej samej frmy!!!) Je郵i dodasz niebieski mix uzuska si farb naturaln z np niebieskim neutralizatoren koloru rudego.
A nanah przerobi豉 wszystkie majirelki i m闚i, 瞠 si na rudo wyp逝kuj. Mo瞠sz te spr鏏owa Goldwella, ale tam ju inne oznaczenia i drogie pieru雟two...jak na razie fachowcem w Goldwellu jest nanah wi璚 jak co to zapytaj j.
Ufff...mia這 by kr鏒ko... no nic teraz prawid這wo oce sw鎩 refleks (bo je郵i rudy/mied na 100% to niebieskiego Ci trzeba) i heja
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.