Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 37 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-19, 22:08   #1081
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj...to mo瞠 rzeczywi軼ie wykrzesam jeszcz troch si造 i cierpliwo軼i i jak ju b璠 mia豉 gotowe napisz do kt鏎ej moderatorki.
A mo瞠 jeszcze dziewczyny macie jakie cenne rady lub pomys造, to dopisz, 瞠by wszystko w 1 po軼ie zawrze???

Przeczyta豉m w豉填ie tego pdf-a sklejk i stwierdzam, 瞠 nikt nie powinien mie 瘸dnych w徠pliwo軼i co do wyboru farby i w豉軼iwego odcienia.... jeden chochlik si wgryz apropo % oxy, tak mi si wydaje

· barw "1) od 1.0 na 6.0 - stosujemy wod utlenion 12%i czas reakcji 30 minut.
· barw 2) od 7.0 na 8.0 - woda utleniona 9%i czas reakcji 20 minut.
· barw 3) od 9.0 na 10.0 - woda utleniona 3% lub 6% i czas reakcji 15 minut."
Po my郵niku 1) zamieni z 3)
Tak??????

I jeszcze wklej tu wa積e info:
"Warto wspomnie 瞠 woda o st篹eniu 3% lepsza jest generalnie dla popieli (je郵i nie planujemy du穎 ja郾iejszego odcienia)- mocniejsza powoduje 瞠 baza rozja郾i si do czerwonych odcieni i po wyp逝kaniu koloru b璠ziemy mie ciep貫 tonacje. Ni窺za woda je stonuje a nie wyrudzi, owszem, kolor mo瞠 si szybciej wyp逝ka ale kolejne farbowania go utrwal. Miedziany, czerwony czy kurczakowy efekt jest najcz窷ciej skutkiem u篡cia (za) wysokiego st篹enia utleniacza."

No w豉郾ie ja zauwa篡豉m u siebie, 瞠 mi si na rudo wyp逝kuj po tonowaniu, nast瘼nym razem b璠 rozcie鎍za 6% z wod destylowan na 3%

Caate a kiedy Ty otwiera陰 swoj 6% bo ja wezm mo瞠 j od Ciebie i b璠 babci siwe na 6% robi, tylko musz przeje盥瘸 przez wroc豉w i jaka to firma? chantal?
Wys豉豉m Ci maila
otwieralam przy ostatnim tonowaniu, czyli pod koniec lipca, zaraz odkopie starego posta, to jak bedziesz zainteresowana to daj znac firma to Mila.

ja mam wciaz watpliwosci, kombinowac z mixami, czy z henna startowwac, a moze dac sobie w ogole spokoj

cieeezkie te wlosy sa, ale jak dzis dziecko poprosilo mnie o rozpuszczenie wlosow, aby zobaczyc jakie dlugie sa, to od razu pytanie 'a dlaczego u gory sa jasne, a na dole ciemne?' to az mi sie przykro zrobilo
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 15:06   #1082
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Ch皻nie podziel si do鈍iadczeniami z Elumen Clear

Zafarbowa豉m najpierw mieszank Topchic 5MB+7SB+7A na wodzie 3% (ok.25 minut), p騧niej stonowa豉m mixami A i P na wodzie 3% (5 minut). Nast瘼nie post瘼owa豉m wed逝g tej instrukcji.

Tak wygl康aj moje w這sy w pe軟ym s這鎍u. Niestety troch przebijaj rudo軼i (chyba za kr鏒ko tonowa豉m mixtonami). Je郵i b璠zie 幢e po kilku tygodniach, stonuj jeszcze raz porz康nie.

Moje wra瞠nia po Elumenie - w這sy s 郵iskie, maj zdecydowanie wi璚ej blasku, s troch sztywniejsze. Na razie mi si podoba

Dla por闚nania, po poprzednim farbowaniu w這sy by造 ch這dniejsze, odcie 豉dniejszy, ale by jednak mat (zdj璚ie bez s這鎍a).

Marzy mi si po陰czenie jednego i drugiego By mo瞠 wi璚ej mix闚 nast瘼nym razem za豉twi spraw.

Pozdrawiam i jednocze郾ie kibicuj zycie82 w porz康kowaniu FAQ! 安ietna robota

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-09-20 o 15:12
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 15:48   #1083
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

wklejam zdj璚ia po farbowaniu. Kolor przed: jasny braz/ciemny blond z rudo-z這tymi refleksami. Przypominam farbowa豉m 6SB i 6A na oxy 3%. Farba na odrostach trzymana jakie p馧 godzinki, a na reszcie w這s闚 15 min, 瞠by w sumie nie przekroczy這 30
1 zdj z lamp, w這sy wygl康aj w sumie jak przed farbowaniem
2 w domu bez lampy
3,4 niestety bez s這鎍a, ale nie ma go u mnie od jakiego tygodnia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01451.jpg (48,7 KB, 114 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01454.jpg (71,7 KB, 88 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01457.jpg (38,5 KB, 107 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01458.jpg (44,8 KB, 154 za豉dowa)
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 16:29   #1084
madlen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Hej dziewczyny! Czytam ten w徠ek od pewnego czasu i du穎 si dzi瘯i Wam dowiedzia豉m, ale postanowi豉m si skonsultowa zanim co zrobi z w這sami. mam kilka pomys這w, ale nie wiem, czy dobrze kombinuj.
Moje w這sy naturalne s na poziomie chyba 6, mo瞠 7, bo troch ja郾iej w s這鎍u. Chcia豉bym mie troch ja郾iejsze (idealnie 8.1). Niestety, od zesz貫go roku rozja郾ia豉m wierzchn warstw rozja郾iaczem w sprayu sun-in (to taki cenowy i jako軼iowy odpowiednik polskiej Joanny), bo my郵a豉m, 瞠 przy pomocy tonuj帷ych szampon闚 osi庵n refleksy popielaty blond ( o ja g逝pia!). no i teraz mam straszliwe brudno鄴速omiedziane pasma. wygl康aj bardziej rdzawo ni na zdj璚iach. Ponad miesi帷 temu pr鏏owa豉m je stonowa castingiem 8.1 (ma s豉b wod), ale efekt by niewielki i kr鏒kotrwa造.
Chcia豉bym teraz albo wyr闚na kolor najlepiej na poziomie 7/8, tonacja ch這dna, albo stonowa tylko rozja郾iane w這sy, usun望 z nich sam refleks. Nie przeszkadza mi to, 瞠 pasma zostan troch ja郾iejsze od odrostu, ale nie mog znie嗆 tego rudego po造sku.
My郵 o takich opcjach:
1) stonowa same refleksy mixtonami (niebieski i fiolet/opal). tylko czy to mo積a robi na rozja郾ianych w這sach? czy lepiej tonowa z farb na poziomie 7 albo 8?
2) po這篡 na ca貫 w這sy 7.1 na s豉bej wodzie (mo瞠 colorance, a nie trwa豉 farba?), a tam gdzie refleksy doda mixton闚. a mo瞠 zamiast mixton闚 pomiesza 7.1 i 7.2?
3) po這zy na ca貫 w這sy 8.12 z mocniejsza wod na odrosty i sp鏚 w這s闚, s豉bsz na te rozja郾iane pasma.
Co o tym my郵icie? Wiem, 瞠 farbujecie na troszk ciemniejsze tony, ale widzia豉m w w徠ku, 瞠 chyba niekt鏎e z Was (nanah?) mia造 ju kiedy kolor na poziomie 8. Poza tym pr璠zej prze篡j ciemniejsze w這sy ni te rude pasma, kt鏎e mam teraz
Fotografowa豉m moje w這sy ze wszystkich stron, 瞠by軼ie mog造 zobaczy t wielotonow katastrof : na pierwszym przedzia貫k jaki nosz zwykle, troch wida odrost, ale jest rozja郾iony s這鎍em, kolejne to odrost w innym miejscu nietkni皻y s這鎍em, dalej rozja郾ione pasma ze wszystkich stron i na ostatnim sp鏚 w這s闚, kt鏎y prawie nie ucierpia od rozja郾iacza.
Sorry za taki d逝ga郾y wyw鏚, ale bardzo zalezy mi na Waszych radach, wi璚 chcia豉m poda jak najwi璚ej informacji, 瞠by by這 Wam 豉twiej co dla mnie wymy郵i.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 18.jpg (14,3 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 17.jpg (12,9 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 16.jpg (25,3 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 14_2.jpg (20,9 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 13.jpg (22,5 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 11.jpg (20,4 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie 19.jpg (27,8 KB, 34 za豉dowa)
madlen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 17:10   #1085
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
otwieralam przy ostatnim tonowaniu, czyli pod koniec lipca, zaraz odkopie starego posta, to jak bedziesz zainteresowana to daj znac firma to Mila.

ja mam wciaz watpliwosci, kombinowac z mixami, czy z henna startowwac, a moze dac sobie w ogole spokoj

cieeezkie te wlosy sa, ale jak dzis dziecko poprosilo mnie o rozpuszczenie wlosow, aby zobaczyc jakie dlugie sa, to od razu pytanie 'a dlaczego u gory sa jasne, a na dole ciemne?' to az mi sie przykro zrobilo
bidulko Ty nasza Nie od dzisiaj wiadomo, 瞠 dzieciaki s szczere do b鏊u .
A jak stan w這s闚, jesz te dro盥瞠? A czy dermatolog kategorycznie zabroni豉 farbowania?
A gdyby kupi豉 sobie jak捷 sklepow szamponetk?(ale popielu raczej nie dostaniesz) tylko nie wiem, czy nie lepiej na 3% sobie 6% rozrobi i mixowa. Lub na 4% (mo瞠 nawet 6%) przyciemni g鏎

Jeszcze nie wiem, ale m鎩 chyba jedzie na mecz 奸御ka w pi徠ek na 20:30 to gdyby chcia豉 to mog豉bym wpa嗆 ok 20.00 i Ci zafarbowa, je郵i mia豉by ochot i czas oczywi軼ie, bo wiadomo pi徠ek, mo瞠 te pracujesz....a po meczu ok 22.30 mam go odebra Ile si jedzie do Ciebie z oporowskiej? Gdyby by豉 zainteresowana, to na priv mi odpisz to pomy郵imy.
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 17:20   #1086
brazil133
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Dziewczyny ja te z pyt. B豉gam nie krzyczcie
Jestem na etapie czytania I cze軼i waszego w徠ku i co mi powoli 鈍ita ale dalej jestem laikiem wi璚 pomy郵a豉m, 瞠 tutaj zapytam.
Mam krem koloryzuj帷y Goldwell Colorance bez amoniaku i sko鎍zy mi si developer lotion. Czy mog u篡 czego innego np. oxydanta 1,9% akurat taki mam w domu z innej farby czy to b璠zie za silne ?
brazil133 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 18:04   #1087
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆

Zafarbowa豉m najpierw mieszank Topchic 5MB+7SB+7A na wodzie 3% (ok.25 minut), p騧niej stonowa豉m mixami A i P na wodzie 3% (5 minut). Nast瘼nie post瘼owa豉m wed逝g tej instrukcji.

Tak wygl康aj moje w這sy w pe軟ym s這鎍u. Niestety troch przebijaj rudo軼i (chyba za kr鏒ko tonowa豉m mixtonami). Je郵i b璠zie 幢e po kilku tygodniach, stonuj jeszcze raz porz康nie.

Moje wra瞠nia po Elumenie - w這sy s 郵iskie, maj zdecydowanie wi璚ej blasku, s troch sztywniejsze. Na razie mi si podoba

Dla por闚nania, po poprzednim farbowaniu w這sy by造 ch這dniejsze, odcie 豉dniejszy, ale by jednak mat (zdj璚ie bez s這鎍a).

Marzy mi si po陰czenie jednego i drugiego By mo瞠 wi璚ej mix闚 nast瘼nym razem za豉twi spraw.

Jak to w s這neczku to i tak nie jest tak rudo, bardziej z這to, ale rzeczywi軼ie d逝瞠j potrzymaj nast瘼nym razem mixy. Qrcze tak si zastanawiam, czy ten 7SB -silver beige, czyli srebrny be nie zafundowa Ci tego z這tka (o ile silver zneutralizowa這 rudy, to be da豉 Ci z這to, mo瞠 lepiej wzi望 zamiast niej 7NP - natural pearl???

Dzi瘯uj za sprawozdanie z Elumen clear. A miesza si go z oxy?
Fajnie, 瞠 jeste zadowolona, no to dobrze spe軟i swoje zadane, uzupe軟i "pory" we w這sach i nada blasku

Kibicijcie, kibiujcie, duchowo przynajmniej Po prostu b璠zie kolejna skejka i tyle, przecie ksi捫ki pisa nie b璠

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka wiadomo嗆
wklejam zdj璚ia po farbowaniu. Kolor przed: jasny braz/ciemny blond z rudo-z這tymi refleksami. Przypominam farbowa豉m 6SB i 6A na oxy 3%. Farba na odrostach trzymana jakie p馧 godzinki, a na reszcie w這s闚 15 min, 瞠by w sumie nie przekroczy這 30
2 w domu bez lampy
Bardzo 豉dnie wygl康a, z lamp mam raczej bia造 refleks a pod halogenem ja te mam rude, 瞠 hej.
A jak Ty to odbierasz, zmieni這 si na lepsze, czy wcale? Najprawdopodobniej za kr鏒ko trzymane na d逝go軼i, ale dobrze, 瞠 Ci nie rozja郾i這 odrostu do rudego, widzisz...nikt nie m闚i, 瞠 b璠zie 豉two, nie zra瘸j si i pr鏏uj dalej

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

madlen - Twoje w這sy (te od spodu) wygl康aj mi na Poziom 7. Znajd jeszcze kolor z jakie palety jaki chcesz ten 8.1, bo r騜ne firmy r騜n jasno嗆 maj. (Czy chcesz wr鏂i do naturalnych?)

Pomys z mocniejsz oxy na naturalne, a s豉bsz na rozja郾ione dobry, tylko ja si nie znam na rozja郾ianiu blondu
Te ciemniejsze trzebaby rozja郾i farb 8N do poziomu 8 na ozy 6% lub nawet 9%, a A na reszt na這篡 8.1% z oxy ni窺zym, nawet 3%, 4% lub 6%.
Mo瞠sz te po rozja郾ianiu je郵i b璠 rude stonowa je neutralights z goldwella Ash/ash lub Violet/Ash

Twoje rozumowane jest bardzo dobre z .1 (popelem na rude ) i .2 (fioletem na z這te).
Tylko do poziom闚 powy瞠j 7 zamiast niebieskiego mixu u篡wa si per造,瞠by nie mie豉 niebieskich w這s闚!!!.
W za陰czniku w wordzie masz linka do bloga blond bunny, zapytaj j, bo Ona specjalizuje si w blondach, a ja tylko domniewam i nie wiem jak rozja郾ia, pozdrawiam
Stary 2011-09-20, 18:09   #1088
Lukrecja86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

Cytat:

豉dnie, chocia napisze szczerze, ze przy poprzednim bez elumena by這 ch這dniej. Mo瞠 rzeczywi軼ie te mixy d逝瞠j potrzyma. Ja te zapatruje sie na elumena, ale nie wiem czy clear a moze wybra popiel, gdzies czytalam, ze clear rozjasnia o ton farbe, ale dodawany bezposrednio do niej
Stary 2011-09-20, 18:12   #1089
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez brazil133 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ja te z pyt. B豉gam nie krzyczcie
Jestem na etapie czytania I cze軼i waszego w徠ku i co mi powoli 鈍ita ale dalej jestem laikiem wi璚 pomy郵a豉m, 瞠 tutaj zapytam.
Mam krem koloryzuj帷y Goldwell Colorance bez amoniaku i sko鎍zy mi si developer lotion. Czy mog u篡 czego innego np. oxydanta 1,9% akurat taki mam w domu z innej farby czy to b璠zie za silne ?
Poczytaj 3 strony w ty i wszystko b璠ziesz wiedzie, daj sobie spok鎩 z czytaniem ca貫go w徠ku i cz.
Colorance oryginalnie robi si chyba na 4%,a jak w ulotce napisali? (bo top chic chyba na 6%).
Jak masz tylko 1,9% to wygl康a這 by na to, 瞠 musisz 2x d逝瞠j trzyma ni w ulotce napisali.
Tak.Mo積a u篡wa oxy innej firmy ni farba.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:58
Stary 2011-09-20, 18:14   #1090
Lukrecja86
Raczkowanie

Cytat:
2 w domu bez lampy
Mnie si Tw鎩 kolor bardzo podoba
Stary 2011-09-20, 18:18   #1091
brazil133
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Dzi瘯uje
brazil133 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 19:19   #1092
lilia23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

postanowilam zrezygnowac z londy ciemny popielaty blond i dobrze ze tak zrobilam bo pewnie bylabym czarna ;/ jestem podlamana bo wzielam farbe palette ch這dny sredni BLOND i teraz w sztucznym swietle mam ciemnobrazowe wlosy nie wiem jak bedzie jutro w dzien ale chce mi sie plakac;/ tyle kasy poszlo na marne nie sa czarne ale ciemne czy jest szansa ze ten kolor z czasem chociaz troche sie wyplucze to byl w koncu blond tylko no wlasnie palette.. jakies 5 dni temu robilam joanna mleczna czekolda i moze troche przyciemnilo mi wlosy a dzisiaj juz po farbie nie bylo sladu wiec chcialam pozbyc sie rudosci taa i pozbylam sie az za bradzo boze az mi sie plakac chce jest szansa ze choc troche sie to wyplucze skoro jestem po dekoloryzacji?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 69b1ec866e0aa8443d01e3afacba019a.jpg (40,0 KB, 45 za豉dowa)

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2011-09-20 o 19:42
lilia23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 20:23   #1093
zyta82
Rozeznanie

lilia23- nie wiem jak palette, ale inne si wyp逝kuj. Nie martw si, przez pierwsze dni, b璠ziesz unika lustra i ju
Mo瞠sz sobie zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 kt鏎a otworzy 逝ski w這sa i zmyje troch farb, ale musisz potem zakwasi wod z octem w這sy 瞠by pozamyka 逝ski, bo jak zostan pootwierane to b璠 bardzo szorstkie, t瘼e i bardziej nara穎ne na zniszczenie.
K徙iel to po prostu umycie g這wy mieszank
1)szamponu przeciw逝pie穎wego np. Head&Schoulders + soda oczyszczona +woda mocno ciep豉
lub
2)Szampon +proszek rozja郾iaj帷y w這sy (taki jak w rozja郾iaczu) + woda mocno ciep豉
Trzeba potrzyma z 5 minyt na g這wie, w miar potrzeby powt鏎zy.
Na sam koniec ju po odzywce zakwa w misce z woda 造磬 octu i zamocz w這sy!!!
Stary 2011-09-20, 20:29   #1094
lilia23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
lilia23- nie wiem jak palette, ale inne si wyp逝kuj. Nie martw si, przez pierwsze dni, b璠ziesz unika lustra i ju
Mo瞠sz sobie zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 kt鏎a otworzy 逝ski w這sa i zmyje troch farb, ale musisz potem zakwasi wod z octem w這sy 瞠by pozamyka 逝ski, bo jak zostan pootwierane to b璠 bardzo szorstkie, t瘼e i bardziej nara穎ne na zniszczenie.
K徙iel to po prostu umycie g這wy mieszank
1)szamponu przeciw逝pie穎wego np. Head&Schoulders + soda oczyszczona +woda mocno ciep豉
lub
2)Szampon +proszek rozja郾iaj帷y w這sy (taki jak w rozja郾iaczu) + woda mocno ciep豉
Trzeba potrzyma z 5 minyt na g這wie, w miar potrzeby powt鏎zy.
Na sam koniec ju po odzywce zakwa w misce z woda 造磬 octu i zamocz w這sy!!!
tak strasznie zaluje ze to zafarbowalam ze szkoda gadac ;/ mylam glowe juz 3 razy i dalam troche sody ale ja nie widze roznicy pomijajac ze sa szorstkie w dotyku no ale nie zakwasilam wlosow.. a sa dokladne proporcje tej plukanki bo moze zrobilambym ta 1 ? czy mam robic na oko?
lilia23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 20:33   #1095
chicoore
Raczkowanie

Lukrecja86
to dobrze 瞠 si podoba wszyscy w sumie mi m闚ili 瞠 jest zimno wi璚 efekt zosta uzyskany, mam nadziej 瞠 nie chwilowo :P

zyta82
og鏊nie jestem zadowolona, sza逝 nie ma ,wiadomo mog這 by lepiej, ale my郵 瞠 pokombinuje co na nast瘼ne farbowanie tylko nie wiem czemu mi tyle w這s闚 wypad這 ;(
Mo磧iwe 瞠 faktycznie farba za kr鏒ko na reszcie dlatego kolor przebija jeszcze ale w sumie na ulotce tyle pisa這 瞠by trzyma, a farbowa豉 mnie niekompetentna kuzynka i przez to 瞠 mam du穎 w這s闚 zaj窸o jej to troche czasu i wola豉m ju nie przesadza z tym trzymaniem. Jak to odrost rozja郾i?

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2011-09-20 o 20:34
Stary 2011-09-20, 20:45   #1096
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Lukrecja86
to dobrze 瞠 si podoba wszyscy w sumie mi m闚ili 瞠 jest zimno wi璚 efekt zosta uzyskany, mam nadziej 瞠 nie chwilowo :P

zyta82
og鏊nie jestem zadowolona, sza逝 nie ma ,wiadomo mog這 by lepiej, ale my郵 瞠 pokombinuje co na nast瘼ne farbowanie tylko nie wiem czemu mi tyle w這s闚 wypad這 ;(
Mo磧iwe 瞠 faktycznie farba za kr鏒ko na reszcie dlatego kolor przebija jeszcze ale w sumie na ulotce tyle pisa這 瞠by trzyma, a farbowa豉 mnie niekompetentna kuzynka i przez to 瞠 mam du穎 w這s闚 zaj窸o jej to troche czasu i wola豉m ju nie przesadza z tym trzymaniem. Jak to odrost rozja郾i?
Nie eiem dlaczego Ci w這sy lec????
No w豉郾ie, wiem, 瞠 to d逝go zajmuje tym bardziej, 瞠 masz b. d逝gie kr璚one w這sy, ja kiedy 2 kole瘸nki prosi豉m co 4 r璚e to nie 2
A z rozja郾ieniem, to dobrze, 瞠 robi豉 na 3% to nie rozja郾ilo, bo na 6% mog這by, ale nie musia這by

Lilia23- na oko 1cz, szanponu, 1cz sody, 1 cz wody, a woda ciemna jak myjesz, to b璠zie dobrze. Zakwa na koniec, a jutro zn闚 zmyj i zakwa

Blond bunny 鈍ietnie opisa豉 wszystko, na prawd wszystko o farbowaniu i min, k徙ieli rozja郾iaj帷ej (trzeba zjecha paskiem 3 cm od do逝 )

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:59
Stary 2011-09-21, 12:18   #1097
Juiicy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

.

Edytowane przez Juiicy
Czas edycji: 2011-10-08 o 12:54
Juiicy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-21, 13:03   #1098
nanah
Rozeznanie

Wklej jeszcze zdj璚ie po Topchic i Elumen w 鈍ietle dziennym, bez lampy i s這鎍a. Tu odcie jest jak nale篡, prawda?

Blask wci捫 bardzo mi si podoba, a lekko ciep造 refleks w s這鎍u to chyba jednak kwestia kr鏒szego trzymania mix闚. Elumen nie ma nic do koloru, bo Clear ma za zadanie jedynie nada blasku (lub przy mieszaniu z innymi odcieniami Elumen, rozja郾i o ton). Nie miesza si z oksy, to od razu preparat do po這瞠nia na w這sy (trzeba tylko koniecznie p騧niej zastosowa Elumen Lock).

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
2 w domu bez lampy
Mysl, 瞠 jest naprawd nie幢e Z lamp rzeczywi軼ie jest troch ciep這, ale tak w豉郾ie wygl康a neutralny br您.

Po przemy郵eniu wydaje mi si, 瞠 je郵i ma si refleks rudo-z這ty, na這瞠nie neutralizator闚 rudego i z這ta wcale nie da od razu ch這dnego br您u. Da br您 neutralny. Dlatego przy podw鎩nym ciep造m refleksie warto dorzuci jeszcze trzeci ch這dny odcie, np. zielony. Czy to pasuje do do鈍iadcze kt鏎ej z Was?

Id帷 tym samym tokiem rozumowania, na w這sy o czerwonym odcieniu nale瘸這by na這篡 co z zieleni + np. popiel. Na miedziany refleks nale篡 na這篡 popiel + fiolet/per喚. Na z這ty refleks fiolet/per喚 + popiel. Na czerwono-miedziany ziele + popiel + fiolet/per喚 itd.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Poka wiadomo嗆
豉dnie, chocia napisze szczerze, ze przy poprzednim bez elumena by這 ch這dniej. Mo瞠 rzeczywi軼ie te mixy d逝瞠j potrzyma. Ja te zapatruje sie na elumena, ale nie wiem czy clear a moze wybra popiel, gdzies czytalam, ze clear rozjasnia o ton farbe, ale dodawany bezposrednio do niej
Dzi瘯i Ja te jestem zadowolona, szczeg鏊nie ze wzgl璠u na stan w這s闚 po Elumenie. Powy瞠j masz moje zdj璚ie bez s這鎍a, tam ju jest bardzo ch這dno.

Clear rozja郾ia inne odcienie Elumen, nie normaln farb Tak瞠 spokojnie mo瞠sz go nak豉da po farbowaniu (trzeba si tylko 軼i郵e stosowa do zalece).

Jesli wybierzesz popiel, jestem bardzo ciekawa Twoich efekt闚! Te si zastanawia豉m nad popielem (@AB6 lub@AB9, prawda?), ale w ko鎍u zdecydowa豉m si na Clear.
Stary 2011-09-21, 16:05   #1099
Juiicy
Przyczajenie

.

Edytowane przez Juiicy
Czas edycji: 2011-10-08 o 12:52
Stary 2011-09-21, 16:31   #1100
zyta82
Rozeznanie

Juiicy - chyba sobie 瘸rty robisz przeczytaj post #1033 i 3 strony w ty, ja nic innego nie robi, tylko pisz o pozbyciu si rudego .
Ten kolor kt鏎y chcesz to jest jako 6 lub 5 poziom, spr鏏uj najpierw jak捷 6.1 lub 6N zmieszan z mixem niebieskim, lub mix niebieski z samym oxy w proporcji 1:5.
Lub id帷 za rozumowaniem nanah niebieski i per這wy mix

Cytat:
Wklej jeszcze zdj璚ie po Topchic i Elumen w 鈍ietle dziennym, bez lampy i s這鎍a. Tu odcie jest jak nale篡, prawda?

Blask wci捫 bardzo mi si podoba, a lekko ciep造 refleks w s這鎍u to chyba jednak kwestia kr鏒szego trzymania mix闚.

Mysl, 瞠 jest naprawd nie幢e Z lamp rzeczywi軼ie jest troch ciep這, ale tak w豉郾ie wygl康a neutralny br您.

Po przemy郵eniu wydaje mi si, 瞠 je郵i ma si refleks rudo-z這ty, na這瞠nie neutralizator闚 rudego i z這ta wcale nie da od razu ch這dnego br您u. Da br您 neutralny. Dlatego przy podw鎩nym ciep造m refleksie warto dorzuci jeszcze trzeci ch這dny odcie, np. zielony. Czy to pasuje do do鈍iadcze kt鏎ej z Was?

Id帷 tym samym tokiem rozumowania, na w這sy o czerwonym odcieniu nale瘸這by na這篡 co z zieleni + np. popiel. Na miedziany refleks nale篡 na這篡 popiel + fiolet/per喚. Na z這ty refleks fiolet/per喚 + popiel. Na czerwono-miedziany ziele + popiel + fiolet/per喚 itd.
Jejku, no pewnie, 瞠 prawda, nawet bardzo, pi瘯ny kolorek , no ale co to jest poziom 6, nie?, bo miesza陰 2x7 i 5?
Ot wydedukowa豉
A, no tak, przecie jako kiedy czyta豉m, 瞠 zimny br您 wychodzi je郵i mieszamy podstawowe kolory czyli niebieski 鄴速y i czerwony, a z kolor闚 II stopnia tj. pomara鎍zu fiolety i zieleni jwychodzi ju ciep造 br您. Musz sobie ten Tw鎩 tok rozumowania przemy郵e, dzi瘯i
Stary 2011-09-21, 16:44   #1101
Juiicy
Przyczajenie

.

Edytowane przez Juiicy
Stary 2011-09-21, 17:33   #1102
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Juiicy Poka wiadomo嗆
zyta82 podpadlam ale nic z tego z co napisalam nie wyjdzie z tego taki kolorek jak na zdjeciu np pofarbowanie jasnym brazem i kolor sie wyrowna czy konieczna jest majirelka 6.1 z mixem? Rudy precz hehe
Sorki, przeoczywszy te Twoje propozycje:
"- polozyc casting chlodny braz lub blond (kolor sie wyr闚na i pog喚bi?)
- na這篡c na 貫pek wellaton popielaty blond
- pofarbowa majirelk z popielem
"

A co ma Ci wyr闚na??? na zdj璚iu wida jakby w這sy by造 jednolite n apoziomie 8.
Tutaj wszy軼iute鎥o jak na spowiedzi trzeba am powiedzie, jakie masz kolorki na g這wie, dok豉dnie aki refleks i obfoci dok豉dnie
Poj璚ia co do Castingu nie mam, zle widz po kole瘸nkach, ze i tak ciep這 wychodzi. A jak jeszcze po這篡sz sobie na sw鎩 ciep造 refleks to mo瞠 go nie zakry. A jaki numer ma ta farba?
A wellaton jaki numer?
A majirelki nanah przetestow豉 wszystkie i zawsze si na rudy wyp逝kuje.

Je郵i ju Ci bardzo zale篡 na sklepowych to bierz co z 1 po przecinku, lub np 601, ale patrz na nazw, jak b璠zie jaka czekolada to i tak ciep這 wyjdzie, nie ma si co 逝dzi, 瞠 b璠zie zimno.
Oznaczenia farb sklepowych mog si r騜ni i nawet si r騜ni od profesek dlatego ze sklepowych nie korzystamy Albo kup sobie sklepow i zr鏏 na oxy 4%, ale jak masz rozja郾iane w這sy to musisz zrobi pigmentacje. U blond bunny wszystko napisane
Stary 2011-09-21, 18:15   #1103
Juiicy
Przyczajenie

.

Edytowane przez Juiicy
Stary 2011-09-21, 18:58   #1104
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Juiicy Poka wiadomo嗆
Wizazaneczki zgupia豉m po raz drugi jak niektore wizazanki mialam rozjasniony 貫pek (dekolorek) polozony chlodny br您ik, s rozne odcienie ko鎍闚ki s nawet fajne br您 taki podchodzi juz pod zimny ale 貫pek do gory widac golym okiem rudy ale jak wyjde na slonce to jest ogien ogien nawet na koncowkach rece opadaja skoro nie majirelki o ktorych czytam tutaj i sa zachwlane to jaka farba fryzjerska jakie stezenie chyba rozloze sie na lopatki przez tego rudziaczka
Bo majirelki w I cz窷ci dziewczyny testowa造.
Oj chyba zadanie przeczytania, nie odrobione
Wklej ca這軼iowe zdj璚ie od przedzia趾a do ko鎍闚ek
Mo瞠sz to samo zrobi co nanah, (Goldwell) bo wyj軼iowo masz bardzo podobny kolor!!!
Jak jest rudy trzeba u篡 niebieskiego/popielu.
Wydaje mi si, 瞠 6.1 sobie nie poradzi, skoro m闚isz, 瞠 ogie i dlatego zasugerowa豉m farb natur 6 z niebieskim mixem, lub nawet 7 jak Ci za ciemno.
Przecie przez neta z przesy趾 zap豉cisz ok 30 -40z za farb, mix i oxy, no chyba, 瞠 goldwella to wi璚ej.
Apropo sklepowych ...tutaj pomocy raczej nie uzyskasz
Stary 2011-09-21, 20:54   #1105
chicoore
Raczkowanie

nanah

W豉郾ie tak my郵a豉m nad nast瘼nym farbowaniem to stwierdzi豉m 瞠 na rudy dalej 6A, a na z這to do tego 6NBP albo 6NP bo samego fioletu na tym poziomie nie widz. Mo瞠 wysz這by ch這dniej a tw鎩 kolor to mistrzostwo

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2011-09-21 o 20:55
Stary 2011-09-21, 21:29   #1106
nanah
Rozeznanie

Cytat:
nanah

W豉郾ie tak my郵a豉m nad nast瘼nym farbowaniem to stwierdzi豉m 瞠 na rudy dalej 6A, a na z這to do tego 6NBP albo 6NP bo samego fioletu na tym poziomie nie widz. Mo瞠 wysz這by ch這dniej a tw鎩 kolor to mistrzostwo
Pr鏏uj, pewnie! A mo瞠 sam mix P? Mo瞠 zgodnie z moim tokiem rozumowania jeszcze co dodatkowo zimnego, co nie ma za zadanie nic neutralizowa a jedynie nada zimnego odcienia (np. MB)?

A tak poza tym, u Ciebie jest ju naprawd bardzo 豉dnie!

Dzi瘯i za komplement Mnie te si m鎩 kolor bardzo podoba. Gdyby nie to forum, sporo czytania i eksperyment闚, mia豉bym wci捫 jakie badziewia na w這sach. Zw豉szcza, 瞠 nawet m鎩 naturalny ma nieciekawy miodowy refleks.

zyta82, mam jeszcze propozycj odno郾ie FAQ Napisa豉bym jeszcze co takiego na wst瘼ie "Zanim zapytasz, jak farb z Rossmana kupi, 瞠by mie pi瘯ny ch這dny br您, przeczytaj uwa積ie to FAQ. Jesli mimo wszystko chcesz zapyta, od razu oczekuj odpowiedzi: raczej 瘸dn, prze郵ij nam dok豉dne zdj璚ia i dok豉dnie opisz, czym farbowa豉 wcze郾iej"

Juiicy, ja Majirela nie polecam (przetestowa豉m wiele odcieni i ZAWSZE sp逝kiwa mi si do rudo軼i). Polecam Goldwell na wodzie 3%, ale przemy郵ane 陰czenie odcieni, w tym mixton闚. U Ciebie fajnie by這by zobaczy jeszcze w這sy w 鈍ietle dziennym ale bez lampy i s這鎍a, wtedy b璠zie mo積a co dodatkowego doradzi. Tyle, 瞠 nastaw si na skomplikowan walk z rudo軼i (jak my wszystkie tu), 瞠by unikn望 rozczarowa

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2011-09-21 o 21:57
Stary 2011-09-22, 11:57   #1107
seige
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

Hej Dziewczyny!

Pisa豉m tu kiedy maj帷 problem z buro-鄴速o-zielonymi w這sami, a moim marzeniem by這 uzyska ciemny blond popielaty koniecznie na Goldwellu. Wybra豉m si z tymi buro-鄴速ymi w這sami do jedynego fryzjera w mie軼ie, kt鏎y pracuje na Goldwellu i p豉c帷 130 z uzyska豉m taki kolor jaki chcia豉m czyli 7A . Fryzjerka doda豉 wtedy fioletowego odcienia, 瞠by zneutralizowa moje 鄴速o-buro-zielone co i po陰czenie tych dw鏂h kolor闚 (7A jak podejrzewam oraz fioletu) da這 spodziewany efekt. Min掖 ponad miesi帷, po kolorze oczywi軼ie zero 郵adu (Colorance, 3%, wi璚 oczywi軼ie by這 to do przewidzenia). Postanowi豉m zrobi to samo co fryzjerka tyle, 瞠 taniej u siebie w domu. Okaza這 si jednak, 瞠 7A wycofali ze sprzeda篡, wi璚 kupi豉m 7NA i do tego 6VV, 瞠by doda par centymetr闚 do zneutralizowania 鄴速ego odcienia w這s闚. By豉m przekonana, 瞠 6VV to jest po prostu fioletowy miks, ale obecnie jednak mam wra瞠nie, 瞠 miks to nie jest to samo co farba, gdy... w這sy obecnie schn, ale wida, 瞠 cholernie przebija przez nie fioletowo-czerwony kolor (mimo, 瞠 6VV da豉m jakie 2-3 cm) i zaczynam si orientowa, 瞠 chyba nie powinnam obu 7A+6VV nak豉da na ca貫 w這sy na 25 minut, jak to oczywi軼ie zrobi豉m... St康 moje pytanie - co t s te ca貫 miksy, jak si nazywaj profesjonalnie (wyszukiwa豉m Goldwell mikston w Google, ale nic nie wyskakuje) i jak powinno si ich u篡wa, 瞠by dzia豉造 prawid這wo? Czy jest gdzie w tym temacie, albo na wiza簑 jaka instrukcja dla opornych?

Zapuszczam w這ski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzie
68>67>66>65>64>63>62>61>60

Edytowane przez seige
Czas edycji: 2011-09-22 o 12:29
seige jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-22, 13:52   #1108
Juiicy
Przyczajenie

.

Edytowane przez Juiicy
Czas edycji: 2011-10-08 o 12:53
Stary 2011-09-22, 15:24   #1109
chicoore
Raczkowanie

zastanawia豉m si wcze郾iej ju nam tym nefrytem ale to nie jest zielonkawe? A w sumie czerwonych przeb造sk闚 nie mam 瞠by neutralizowa :P I w og鏊e to jak d逝go wa積a jest farba po otwarciu? Na ulotce ani opakowaniu si nie doszuka豉m. Pomiesza豉bym wi璚ej farb ni 2, gdybym wiedzia豉 瞠 farby zostan na nast瘼ne farbowanie Bo tak samo z mixem, u篡je 1/5 tubki a reszta p鎩dzie w kosz?
Stary 2011-09-22, 16:04   #1110
Lukrecja86
Raczkowanie

Cytat:

Blask wci捫 bardzo mi si podoba, a lekko ciep造 refleks w s這鎍u to chyba jednak kwestia kr鏒szego trzymania mix闚. Elumen nie ma nic do koloru, bo Clear ma za zadanie jedynie nada blasku (lub przy mieszaniu z innymi odcieniami Elumen, rozja郾i o ton). Nie miesza si z oksy, to od razu preparat do po這瞠nia na w這sy (trzeba tylko koniecznie p騧niej zastosowa Elumen Lock).

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Dzi瘯i Ja te jestem zadowolona, szczeg鏊nie ze wzgl璠u na stan w這s闚 po Elumenie. Powy瞠j masz moje zdj璚ie bez s這鎍a, tam ju jest bardzo ch這dno.

Clear rozja郾ia inne odcienie Elumen, nie normaln farb Tak瞠 spokojnie mo瞠sz go nak豉da po farbowaniu (trzeba si tylko 軼i郵e stosowa do zalece).

Jesli wybierzesz popiel, jestem bardzo ciekawa Twoich efekt闚! Te si zastanawia豉m nad popielem (@AB6 lub@AB9, prawda?), ale w ko鎍u zdecydowa豉m si na Clear.
nie no, superowo. Na tym zdj璚iu wida, ze Tw鎩 kolor jest...idealny i w dodatku blyszczy. Jednak jak ju to zamowie Elumen clear, patrz na ten Tw鎩 b造sk i rozmarzy豉m si. Musz czeka na nap造w gotowki, bo teraz znowy farby zam闚ilam (robi zapasy).

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
zastanawia豉m si wcze郾iej ju nam tym nefrytem ale to nie jest zielonkawe? A w sumie czerwonych przeb造sk闚 nie mam 瞠by neutralizowa :P I w og鏊e to jak d逝go wa積a jest farba po otwarciu? Na ulotce ani opakowaniu si nie doszuka豉m. Pomiesza豉bym wi璚ej farb ni 2, gdybym wiedzia豉 瞠 farby zostan na nast瘼ne farbowanie Bo tak samo z mixem, u篡je 1/5 tubki a reszta p鎩dzie w kosz?
Spokojnie, w normalnych warunkach mieszkalnych otwarta farba mo瞠 troszk pole瞠. Nie wiem ile dokladnie, ale wszyscy fryzjerzy, kt鏎ych znam farbowali mi z otwartych tubek. Takze mysl, ze na po販e do kolejnego farbowania wytrzyma

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.