Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-22, 16:05   #1111
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

seige, czy ten fiolet to przypadkiem nie 6VR? Na palecie nie mog znale潭 VV. Je郵i to rzeczywi軼ie VR, to nic dziwnego - jest po prostu fioletowo-czerwony

Odpowiadaj帷 pokr鏒ce:
- je郵i to Colorance, to p馧 biedy - pewnie do嗆 szybko Ci si zmyje
- co zrobi z czerwieni? moim zdaniem zastanowi si nad domieszaniem MB (ziele, powinna zredukowa czerwie)
- sp鎩rz na palet, mixy nazywaj si (...) MIX, czyli np. A MIX (popiel), P MIX (per豉) itd. Do neutralizacji 鄴速ego refleksu dobra jest per豉, VV to pono "fashion color", czyli po prostu fiolet, a nie neutralizator.

Prze郵ij nam koniecznie zdj璚ia!
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-22, 16:09   #1112
Lukrecja86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364

Cytat:
Napisane przez Juiicy Poka wiadomo嗆
Wizazaneczki zgupia豉m po raz drugi jak niektore wizazanki mialam rozjasniony 貫pek (dekolorek) polozony chlodny br您ik, s rozne odcienie ko鎍闚ki s nawet fajne br您 taki podchodzi juz pod zimny ale 貫pek do gory widac golym okiem rudy ale jak wyjde na slonce to jest ogien ogien nawet na koncowkach rece opadaja skoro nie majirelki o ktorych czytam tutaj i sa zachwlane to jaka farba fryzjerska jakie stezenie chyba rozloze sie na lopatki przez tego rudziaczka
ja tez majirel nie polecam, kiedys dawno mialam farbowane popielem na poziomie 6 i 5 i nawet po farbowaniu ch這dne nie by造, tylko ciep這-br您owe. Goldwell o wiele lepszy.
Stary 2011-09-22, 16:26   #1113
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Poka wiadomo嗆
nie no, superowo. Na tym zdj璚iu wida, ze Tw鎩 kolor jest...idealny i w dodatku blyszczy. Jednak jak ju to zamowie Elumen clear, patrz na ten Tw鎩 b造sk i rozmarzy豉m si. Musz czeka na nap造w gotowki, bo teraz znowy farby zam闚ilam (robi zapasy).
jakby co, jedna tubka Elumenu starcza na 3 aplikacje na 鈔edniej d逝go軼i w這sy. Do tego trzeba dokupi Lock, kt鏎y wystarczy na 4-5 razy. Ja mam te zestaw aplikator闚 do nak豉dania.
Stary 2011-09-22, 18:02   #1114
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Juiccy - sorki, je郵i Ci si oberwa這 s這wnie, ale wybaczcie, ju nie mam si造 powtarz tego samego w k馧ko.

nanah- dobre to o rossman-owej farbie (jak pod鈍ietlasz s這wa na fioletowo? "aktywne s這wa" ?)
seige -Dobrze nanach pisze! A to na 100% by ten 6VR - V-violet- zneutralizowa z這tko, R- red- zneutralizowa ziele. Colorance jest farb p馧trwa陰 dlatego si tak szybko sp逝ka陰, top chic te widz jest 6VR, ale na 6% nie wiadomo, czy by Ci rudo軼i nie wysz造. Zobacz i napisz czy to by 6VR, no chyba, 瞠 ju wyrzuci豉 pude趾o?

Mixy w goldwelu to Mix shades, w innych firmach nazywaj si specjal mix, mixton, mix, corrector. Nanah wkleja豉 w po軼ie ni瞠j palete goldwella, ukryt w s這wie pod鈍ietlone na fioletowo,

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka wiadomo嗆
zastanawia豉m si wcze郾iej ju nam tym nefrytem ale to nie jest zielonkawe? A w sumie czerwonych przeb造sk闚 nie mam 瞠by neutralizowa :P I w og鏊e to jak d逝go wa積a jest farba po otwarciu? Na ulotce ani opakowaniu si nie doszuka豉m. Pomiesza豉bym wi璚ej farb ni 2, gdybym wiedzia豉 瞠 farby zostan na nast瘼ne farbowanie Bo tak samo z mixem, u篡je 1/5 tubki a reszta p鎩dzie w kosz?
Dawno nie k豉d豉m farby na ca貫 w這sy, bo raczej tonowa陰m i mixowa豉m, wi璚 nie wiem ile potrzeba na takie d逝gie w這sy jak Twoje.
Ja ju mam rok mixy i farby pootwierane i nic im si jeszcze nie dzieje. Jeden mix 鄉ierdzi zbukami, ale tak mia od pocz徠ku.
Co do wa積o軼i farb to czasem jest rysunek pude貫czka z ty逝 tubki z 9m lub 12m wi璚 d逝go. Tak czy inaczej uwa瘸m, 瞠 inwestycja w profeski si bardzo op豉ca, nawet ze wzgl璠u na to, 瞠 wiesz co masz w 鈔odku, a po sklepowych nie zawsze
Je郵i sobie dobrze rozplanujesz i dobierzesz farby, np 2 tubki farb i 1 lub 2 mixu, to wystarczy na d逝瞠j (chocia masz d逝ga郾e w這ski).
Ja u篡wam dla babci 7.0, 8.0, 8.3 (po czubatej 造瞠czce) w proporcji 1:1,5 z oxy na kr鏒kie w這sy ju nieca造 rok, (jakie 6 razy i jeszcze farba jest na conajmniej 3 razy) i sama sobie te tonowa豉m z 3 razy

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-09-22 o 18:31
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-22, 21:13   #1115
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

zyta82 i nanah
a to super, my郵a豉m 瞠 kr鏒sz maj date wa積o軼i No teraz farbowa豉m 2 tubkami, ale jakby farbowa mi kto umiej皻nie to 1,5 my郵 瞠 wystarczy這by wi璚 pewnie 3 tubki farby + 1 mix by這by dla mnie na 2x w sam raz wi璚 nast瘼nym razem o tym pomy郵
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-22, 22:57   #1116
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

To ja r闚nie poprosz o pomoc i rad
Mam za sob d逝g drog od koloru czarnego do ... obecnego (zdj.1) i oczywi軼ie marzy mi si 豉dny zimny kolorek, poziom 6-7, mo瞠 by lekko opalizuj帷y z efektem per造 (zdj.2 i 3).
奸edz w徠ek, dokszta販am si i wydedukowa豉m,瞠 obecnie moje w這sy do stonowania potrzebuj czego z popielem+fioletem.
Za陰czone zdj to moje w這sy w pe軟ym s這鎍u.

Dorad嬈ie prosz jaki mix z goldwella topchic stworzy...? (nie chc ju raczej eksperymentowa z innymi farbami)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 091.jpg (109,7 KB, 119 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kolorek (3).jpg (41,7 KB, 81 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c44d89a4002141734e753ccd.jpg (76,7 KB, 83 za豉dowa)
Stary 2011-09-23, 09:34   #1117
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
To ja r闚nie poprosz o pomoc i rad
Mam za sob d逝g drog od koloru czarnego do ... obecnego (zdj.1) i oczywi軼ie marzy mi si 豉dny zimny kolorek, poziom 6-7, mo瞠 by lekko opalizuj帷y z efektem per造 (zdj.2 i 3).
奸edz w徠ek, dokszta販am si i wydedukowa豉m,瞠 obecnie moje w這sy do stonowania potrzebuj czego z popielem+fioletem.
Za陰czone zdj to moje w這sy w pe軟ym s這鎍u.

Dorad嬈ie prosz jaki mix z goldwella topchic stworzy...? (nie chc ju raczej eksperymentowa z innymi farbami)
Wszystko, ok, tylko jeszcze napisz jaki masz obecny refleks? bardziej rudy, miedziany, z這ty?

Je郵i masz rudy to mo瞠sz zmiesza Goldwella(poziom 6 i 7), np: 7NP i 6NA lub 7 NA i 6NP - gdzie NP to Natural Pearl a NA to Natural Ash.
Opal i per豉 to fiolety(cho pearl mix jest raczej delikatny niebiesk ido wybijania rudo軼i z poziom闚 powy瞠j 7), tylko po tych farbach co u g鏎y powinna mie neutralny br您, a 瞠by nada mu odcie fioletu, trzeba by doda VV mixu, tylko nie wiem, czy ten neutralny br您 nie b璠zie ciep造 to mo瞠 jeszcze A mix.
Lub po prostu pomiesza naturalne na poziomie 6 i 7 i doda A mix i VV mix
Napisz jeszcze jaki ten refleks
Nanah, jak my郵isz?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-09-23 o 09:35
Stary 2011-09-23, 09:53   #1118
seige
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆
seige, czy ten fiolet to przypadkiem nie 6VR? Na palecie nie mog znale潭 VV. Je郵i to rzeczywi軼ie VR, to nic dziwnego - jest po prostu fioletowo-czerwony

Odpowiadaj帷 pokr鏒ce:
- je郵i to Colorance, to p馧 biedy - pewnie do嗆 szybko Ci si zmyje
- co zrobi z czerwieni? moim zdaniem zastanowi si nad domieszaniem MB (ziele, powinna zredukowa czerwie)
- sp鎩rz na palet, mixy nazywaj si (...) MIX, czyli np. A MIX (popiel), P MIX (per豉) itd. Do neutralizacji 鄴速ego refleksu dobra jest per豉, VV to pono "fashion color", czyli po prostu fiolet, a nie neutralizator.

Prze郵ij nam koniecznie zdj璚ia!
Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
seige -Dobrze nanach pisze! A to na 100% by ten 6VR - V-violet- zneutralizowa z這tko, R- red- zneutralizowa ziele. Colorance jest farb p馧trwa陰 dlatego si tak szybko sp逝ka陰, top chic te widz jest 6VR, ale na 6% nie wiadomo, czy by Ci rudo軼i nie wysz造. Zobacz i napisz czy to by 6VR, no chyba, 瞠 ju wyrzuci豉 pude趾o?

Mixy w goldwelu to Mix shades, w innych firmach nazywaj si specjal mix, mixton, mix, corrector. Nanah wkleja豉 w po軼ie ni瞠j palete goldwella, ukryt w s這wie pod鈍ietlone na fioletowo,
Ok, znalaz豉m fotk zaraz po farbowaniu u fryzjera i zrobi豉m sobie dzisiaj po wczorajszym farbowaniu. Wida ten czerwony odcie jak nic, mimo, i da豉m 6VV. Zaczynam si domy郵a jak to si mog這 sta. Poprzednio moim wyj軼iowym kolorem do farbowania by這 buro-鄴速o-zielone co i dlatego mix fioletowy to zneutralizowa. Teraz jednak nie mia豉m ju tego buro-鄴速o-zielonego koloru, ale taki ciep造 鈔edni blond, wpadaj帷y w br您 z refleksami ciep造mi 鄴速o-pomara鎍zowymi. Gdy sobie w my郵ach ogarn to mi wychodzi, 瞠 jak do br您u dodasz fiolet to Ci wyjdzie czerwie...? Boshh mia豉m kiedy takie diagramy ko這we z nachodzeniem barw, nawet chyba z tego topiku, ale zapodzia造 mi si po formacie dysku i dlatego taka g逝pia jestem. Macie je gdzie mo瞠 pod r瘯? Zreszt wola豉bym jednak sama nie zgadywa. Jak mi si kolor sp逝cze troch to dopiero zafarbuj. Tylko, 瞠 teraz b璠 mia豉 wyj軼iowy br您 z czerwieni, albo pomara鎍zem (pewnie tak si b璠zie sp逝kiwa), czyli wtedy powinnam da niebieski...? Co w og鏊e b璠zie wchodzi這 w gr, 瞠by uzyska zimny odcie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Sierpie '2011 233.jpg (38,8 KB, 105 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Wrzesie '2011 090.jpg (35,5 KB, 105 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Wrzesie '2011 093.jpg (33,2 KB, 38 za豉dowa)

Zapuszczam w這ski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzie
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-23, 09:54   #1119
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Wszystko, ok, tylko jeszcze napisz jaki masz obecny refleks? bardziej rudy, miedziany, z這ty?

Je郵i masz rudy to mo瞠sz zmiesza Goldwella(poziom 6 i 7), np: 7NP i 6NA lub 7 NA i 6NP - gdzie NP to Natural Pearl a NA to Natural Ash.
Opal i per豉 to fiolety(cho pearl mix jest raczej delikatny niebiesk ido wybijania rudo軼i z poziom闚 powy瞠j 7), tylko po tych farbach co u g鏎y powinna mie neutralny br您, a 瞠by nada mu odcie fioletu, trzeba by doda VV mixu, tylko nie wiem, czy ten neutralny br您 nie b璠zie ciep造 to mo瞠 jeszcze A mix.
Lub po prostu pomiesza naturalne na poziomie 6 i 7 i doda A mix i VV mix
Napisz jeszcze jaki ten refleks
Nanah, jak my郵isz?
Nie poleca豉bym dodawa VV MIX! Sama nie stosowa豉m, ale na jakim angloj瞛ycznym forum przeczyta豉m wypowied edukatorki Goldwella, 瞠 VV MIX nie nadaje si do neutralizacji. To "fashion color", czyli po prostu nada fioletowy refleks. Chyba, 瞠 o to w豉郾ie chodzi?

Poza tym wydaje mi si podobnie jak zycie82 - mo瞠sz pomiesza ze sob poziomy 6 i 7, np. 7NP i 6A, mo瞠sz wzmocni to jeszcze dodaniem P MIX. Wszystko na wodzie 3%

A poza tym ju teraz jest bardzo 豉dnie
Stary 2011-09-23, 12:17   #1120
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Dzi瘯uj Kochane za sugestie....
Tak zrobi - kupi 7A lub 7NA i zmieszam z 6NP (mix P dokupi z czasem - bo to ju spory wydatek przy 3 farbach )
i na 3% zrobi.

Co do refleksu - to trudne pytanie - samej mi go ci篹ko okre郵i i zdefiniowa - ale wydaje mi si on taki pomara鎍zowo-鄴速y

Problem mam jeszcze taki,瞠 moje w這sy nie s jednolite na d逝go軼i - mam takie fragmenty ciemniejsze - mo積a jako temu zaradzi?
Stary 2011-09-23, 13:44   #1121
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez seige Poka wiadomo嗆
Ok, znalaz豉m fotk zaraz po farbowaniu u fryzjera i zrobi豉m sobie dzisiaj po wczorajszym farbowaniu. Wida ten czerwony odcie jak nic, mimo, i da豉m 6VV. Zaczynam si domy郵a jak to si mog這 sta. Poprzednio moim wyj軼iowym kolorem do farbowania by這 buro-鄴速o-zielone co i dlatego mix fioletowy to zneutralizowa. Teraz jednak nie mia豉m ju tego buro-鄴速o-zielonego koloru, ale taki ciep造 鈔edni blond, wpadaj帷y w br您 z refleksami ciep造mi 鄴速o-pomara鎍zowymi. Gdy sobie w my郵ach ogarn to mi wychodzi, 瞠 jak do br您u dodasz fiolet to Ci wyjdzie czerwie...? Boshh mia豉m kiedy takie diagramy ko這we z nachodzeniem barw, nawet chyba z tego topiku, ale zapodzia造 mi si po formacie dysku i dlatego taka g逝pia jestem. Macie je gdzie mo瞠 pod r瘯? Zreszt wola豉bym jednak sama nie zgadywa. Jak mi si kolor sp逝cze troch to dopiero zafarbuj. Tylko, 瞠 teraz b璠 mia豉 wyj軼iowy br您 z czerwieni, albo pomara鎍zem (pewnie tak si b璠zie sp逝kiwa), czyli wtedy powinnam da niebieski...? Co w og鏊e b璠zie wchodzi這 w gr, 瞠by uzyska zimny odcie?
A no to wszystko teraz jasne, dlatego pytamy o w這sy jakiego s teraz koloru i refleks, fryzjer te musi zobaczy, bo na oko nic nie wymy郵i.
To teraz tak:
Skoro po這篡豉 sobie na z這to/rudy to je郵i by造 by bardziej z這te to po na這瞠niu fioletu, mia陰by lekki rudy, bo zneutralizowa豉 tylko z這to tym VV a rudy zosta. Trzeba by這 miesza VV z niebieskim, to by i jedno i drugie wybi這.
Ko這 kolor闚 masz w po軼ie 634.
Jak si sp逝cz na rude to niebieski, jak na czerwone to ziele, w Goldwellu masz nefryt(chyba 6MB) Ale czy ta 6VV to to samo co sam VV mix? Ta farba sprowadzana by豉 z zagranicy?

Nanah - wy郵ij mi (nawet na priv) namiar na takie stronki, chyba,瞠 na bie膨co przegl康asz. Kurcze ja nie widzia陰m nigdzie, 瞠 to jakie fashion colors, na palecie te nie napisali, chyba, 瞠 now palet maj?
I o to samo pytam Ciebie: czy ta 6VV to to samo co sam VV mieszany z 6? zrobili nowe farby? nowe palety? Mo瞠 si gdzie natkn窸a?

A ja wyczyta豉m, 瞠 Lynn25 chce mie fioletowy odcie, chocia na dodanych otkach raczej go nie ma, no ale takiego wyrobionego oka to ja nie mam

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj Kochane za sugestie....
Tak zrobi - kupi 7A lub 7NA i zmieszam z 6NP (mix P dokupi z czasem - bo to ju spory wydatek przy 3 farbach )
i na 3% zrobi.

Co do refleksu - to trudne pytanie - samej mi go ci篹ko okre郵i i zdefiniowa - ale wydaje mi si on taki pomara鎍zowo-鄴速y

Problem mam jeszcze taki,瞠 moje w這sy nie s jednolite na d逝go軼i - mam takie fragmenty ciemniejsze - mo積a jako temu zaradzi?
Powinnno sobie to poradzi ze z這to/pomara鎍zowym refleksem, a je郵i nie to wtedy dokupisz P mix
A z wyr闚naniem to 2 mieszanki musia豉 by robi: do jednej wi璚ej 6 do drugiej wi璚ej 7 i ciemniejsz na ja郾iejsze, a ja郾iejsz na ciemniejsze Troch z tym zabawy i na pewno kogo do na這瞠nia musia豉by zaanga穎wa

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-09-23 o 13:40
Stary 2011-09-23, 14:14   #1122
nanah
Rozeznanie

zyta82, np. tutaj * ericmg wypowiada si na temat mix闚.

* tekst wklejasz poprzez hiper陰cze, czyli ikonk z kul ziemsk
Stary 2011-09-23, 15:19   #1123
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

przysz造 do mnie ponownie ulubione Goldwelle, z tym, 瞠 nie b璠 miesza, podci窸am w這sy i chc zobaczy, czy jedna tubka 6BS da im rad. dokupi豉m te od篡wk z Goldwella - Cool Brown.powiedzcie mi, prosz, czy myjecie w這sy po farbowaniu? kiedy my豉m szamponem z L'oreala - Post Color, teraz chodzi豉m na nak豉danie do fryzjerki i ona czym my豉, ale wydaje mi si, 瞠 lepiej jedynie spieni farb i sp逝ka, kolor pewnie lepiej oklei w這s.

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-23, 16:54   #1124
zyta82
Rozeznanie

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆
zyta82, np. tutaj * ericmg wypowiada si na temat mix闚.
* tekst wklejasz poprzez hiper陰cze, czyli ikonk z kul ziemsk
Dzi瘯i, ju widz t ikonk

Ten kto napisa(a) tak:(s這wo drab/drabber(przymiotnik) oznacza bezbarwny, szary, monotonny)

"Jestem szkoleniowcem w Goldwellu, chcia豉bym wyja郾i kilka kwestii.
A Mix jest drab dla poziom闚 2-6
P Mix -------//------------------ 7-10
V Mix "nie jest drabber, raczej fashion intensyfikatorem dla poziom闚 2-6"

Anonymus napisa(a):
"Amix ma niebiesk baz jest mocmiejsza w n窺zych poziomach 6-7
Pmix ma niebiesko-fioletow baz u篡wana w poziomach 8,9,10
Vmix jest najmocniejszy, jest nim czysty fiolet. Zpami皻aj vmix zafarbuje na fioletowo!!! Proporcje to 5ml mixu na ka盥e 40 ml koloru"

example. I would use for controlling a blonde. my client is a level 6 naturally and i use 11v on her. well 11v pulled too dull, so i switched to 11p (35) mls p-mix(5) mls and 80 mls of 40 volume. 11 series is 2-1.

Chcia陰bym u篡 dla kontroli blondu. Klientka na poziomie 6 i chc u篡 11v, ale 11v jest nudny, wi璚 mnieni豉m na 11p 35ml i Pmix 5ml i 80ml 40vol oxy. Sere rozja郾iaj帷e 11 w proporcji 1:2

another would be, if you had a color you were lifting say she is a level 4 naturally and you want her to be a caramel brown you could use 7a (35) mls and a-mix (5) mls with 30 or 40 vol (40) mls and that extra a mix would control the red that the hair pulls.

je郵i masz kolor kt鏎y b璠ziesz rozja郾ia np. klientka ma poziom 4, a chcesz osi庵n望 karmelowy br您 mo瞠sz u篡 7A 35ml i Amix 5ml z 30 lub 40 ml 40vol oxy i ten dodatkowy Amix powinien kontrolowa czerwie kt鏎 osi庵n掖 w這sy
a tak mocno rozja郾i do czerwieni??? chyba do rudego, to z tym 7A i Amix sobie poradzi, ale gdzie ten karmelowy br您???

endorfina - spienienie, zemulgowanie i pozostawienie na 5 minut powinno si robi przy ka盥ym farbowaniu! A po farbowani koniecznie u篡 szamponu do w這s闚 farbowanych, bo jego kwa郾e ph zamyka 逝ski w這sa, je郵i nie posiadasz takiego,mo積a r闚nie zakwasi wod z octem i zamoczy w這sy, efekt b璠zie taki sam. Daltego produkuj szampony do w這s闚 farbowanych, chocia nie wiem jak sklepowe si do tego maj, musz zbada ph szampony fryzjerskieo mojej mamy to na dniach Wam napisz.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-09-23 o 18:16
Stary 2011-09-24, 00:07   #1125
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Dzi瘯i, ju widz t ikonk

Ten kto napisa(a) tak:(s這wo drab/drabber(przymiotnik) oznacza bezbarwny, szary, monotonny)

"Jestem szkoleniowcem w Goldwellu, chcia豉bym wyja郾i kilka kwestii.
A Mix jest drab dla poziom闚 2-6
P Mix -------//------------------ 7-10
V Mix "nie jest drabber, raczej fashion intensyfikatorem dla poziom闚 2-6"

Anonymus napisa(a):
"Amix ma niebiesk baz jest mocmiejsza w n窺zych poziomach 6-7
Pmix ma niebiesko-fioletow baz u篡wana w poziomach 8,9,10
Vmix jest najmocniejszy, jest nim czysty fiolet. Zpami皻aj vmix zafarbuje na fioletowo!!! Proporcje to 5ml mixu na ka盥e 40 ml koloru"

example. I would use for controlling a blonde. my client is a level 6 naturally and i use 11v on her. well 11v pulled too dull, so i switched to 11p (35) mls p-mix(5) mls and 80 mls of 40 volume. 11 series is 2-1.

Chcia陰bym u篡 dla kontroli blondu. Klientka na poziomie 6 i chc u篡 11v, ale 11v jest nudny, wi璚 mnieni豉m na 11p 35ml i Pmix 5ml i 80ml 40vol oxy. Sere rozja郾iaj帷e 11 w proporcji 1:2

another would be, if you had a color you were lifting say she is a level 4 naturally and you want her to be a caramel brown you could use 7a (35) mls and a-mix (5) mls with 30 or 40 vol (40) mls and that extra a mix would control the red that the hair pulls.

je郵i masz kolor kt鏎y b璠ziesz rozja郾ia np. klientka ma poziom 4, a chcesz osi庵n望 karmelowy br您 mo瞠sz u篡 7A 35ml i Amix 5ml z 30 lub 40 ml 40vol oxy i ten dodatkowy Amix powinien kontrolowa czerwie kt鏎 osi庵n掖 w這sy
a tak mocno rozja郾i do czerwieni??? chyba do rudego, to z tym 7A i Amix sobie poradzi, ale gdzie ten karmelowy br您???

endorfina - spienienie, zemulgowanie i pozostawienie na 5 minut powinno si robi przy ka盥ym farbowaniu! A po farbowani koniecznie u篡 szamponu do w這s闚 farbowanych, bo jego kwa郾e ph zamyka 逝ski w這sa, je郵i nie posiadasz takiego,mo積a r闚nie zakwasi wod z octem i zamoczy w這sy, efekt b璠zie taki sam. Daltego produkuj szampony do w這s闚 farbowanych, chocia nie wiem jak sklepowe si do tego maj, musz zbada ph szampony fryzjerskieo mojej mamy to na dniach Wam napisz.
no w豉郾ie, dlatego pomimo, 瞠 wol nie bawi z nak豉daniem na swoje w這sy, to jako fryzjerskie metody nie zawsze do mnie przemawiaj. kiedy nak豉da豉m farb sama (mama odrobin pomog豉) i w這sy przep逝ka豉m octem nie zmywaj帷 ich szamponem, natomiast nie mia豉m poj璚ia, 瞠 trzeba zemulgowa, tak瞠 dzi瘯uj za rad chyba zatrudni ch這paka do pomocy tym razem, albo sama zn闚 powalcz (czasem chcia這by si mie kr鏒sze w這sy )

Stary 2011-09-24, 16:39   #1126
Juiicy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

.

Edytowane przez Juiicy
Czas edycji: 2011-10-08 o 12:53
Juiicy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-24, 18:50   #1127
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Juiicy Poka wiadomo嗆
Kochane Wizazaneczki! dzieki wam mam swoj kolorek ktory chcialam!
Wiec wybralam sie do fryzjera Goldwell bo mam wlosy do pasa, sama nie dalabym rady i powiem ze efekt niesamowity taki kolorek jaki chcialam na zdjeciu ktore poprzednio dodalam! Mialam zrobione chlodnym brazem farba jest swietna a wloski lsni帷e! Dzieki wam kobietki! Walka z kolorem rudym zakonczona zyta82 kochana bardzo dziekuje za odpowiedz !
Ka盥a z nas bedzie pieknie wygladac zreszt tak juz na pewno jest
Baaaaaardzo si ciesz , tylko co? nosi豉 swoje farby do fryzjerki, czy jak?
Mam nadziej, 瞠 efekt b璠zie si utrzymywa d逝uuugo.
A foteczk poprosimy.... i jakie w ko鎍u farby Ci k豉d豉 i na jakim oxy? pami皻asz?
Stary 2011-09-25, 12:08   #1128
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

chicoore, nanah, dziewczyny odwalacie swietna robote!

jezeli chodzi o kondycje moich wlosow, sa lepsze w ukladaniu, farba je mocno przesusza...

jednak wzielam sobie gleboko do serca ten cytat:

"Warto wspomnie 瞠 woda o st篹eniu 3% lepsza jest generalnie dla popieli (je郵i nie planujemy du穎 ja郾iejszego odcienia)- mocniejsza powoduje 瞠 baza rozja郾i si do czerwonych odcieni i po wyp逝kaniu koloru b璠ziemy mie ciep貫 tonacje. Ni窺za woda je stonuje a nie wyrudzi, owszem, kolor mo瞠 si szybciej wyp逝ka ale kolejne farbowania go utrwal. Miedziany, czerwony czy kurczakowy efekt jest najcz窷ciej skutkiem u篡cia (za) wysokiego st篹enia utleniacza."

wiecie co odkrylam... ze po 2miesiacach mixy nie chca sie splukac do konca, lub ja cos zle zrobilam, ze mam tak malo natury.

jak to w koncu jest?
mixow nie kladziemy na naturalki?
czyzby tak 7.0 chantal mi rozjasnila?

jestem praktycznie pewna, ze pomysl z oxy 6% nie byl dobry, bo zrudzialam niemilosiernie. wiem rowniez, ze na bank chce odzyskac swoj naturalny kolor.

Zyta, chyba skorzystam z Twojej propozycji, bo ja tego sama nie ogarne, ale to w pazdzierniku, bo wciaz licze w cud, ze olejowaniem sciagne jeszcze kolor. a najpierw i tak wybiore sie do dobrej fryzjerki we wro i podpytam ja o wszystko. jednak wstyd mi teraz chodzic w rozpuszczonych wlosach... rudo, rudo bije po oczach, ze zlotem na czubku, nic sie nie zmienilo, jestem w tym samym punkcie co w marcu

na dowod moich zali, prosze zdjecia (po kliknieciu w zdjecie, powieksza sie):

w sloncu widac naturalny odrost i tycjan na grzywce:
SDC11026.jpg

przyblizenie:
SDC11018.jpg

w cieniu:
SDC11046.jpg

w cieniu:
SDC11048.jpg

w sloncu:
SDC11052.jpg

z fleszem:
SDC11002.jpg

a ja ide Was poczytac pare stron wstecz, moze cos wywnioskuje i cos wykombinuje..
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-09-25 o 12:12
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-25, 16:23   #1129
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆

wiecie co odkrylam... ze po 2miesiacach mixy nie chca sie splukac do konca, lub ja cos zle zrobilam, ze mam tak malo natury.

jak to w koncu jest?
mixow nie kladziemy na naturalki?
czyzby tak 7.0 chantal mi rozjasnila?

jestem praktycznie pewna, ze pomysl z oxy 6% nie byl dobry, bo zrudzialam niemilosiernie. wiem rowniez, ze na bank chce odzyskac swoj naturalny kolor.

Zyta, chyba skorzystam z Twojej propozycji, bo ja tego sama nie ogarne, ale to w pazdzierniku, bo wciaz licze w cud, ze olejowaniem sciagne jeszcze kolor. a najpierw i tak wybiore sie do dobrej fryzjerki we wro i podpytam ja o wszystko. jednak wstyd mi teraz chodzic w rozpuszczonych wlosach... rudo, rudo bije po oczach, ze zlotem na czubku, nic sie nie zmienilo, jestem w tym samym punkcie co w marcu
Wiesz co, ja si staram nie k豉嗆 mixu na naturalne, bo to 6% i rozja郾ia, chocia ja i tak tylko na max 10minut to te widz, 瞠 potem sp逝kuje si do rudego
To ostatnie zdj璚ie z fleszem to jakby ma陰 caaaaa貫 rude w這sy. Ko鎍闚ki nie s ju bordowe?
Apropo zesz貫go "pi徠ku" - roz這篡這 mnie jakie przezi瑿ienie i ledwo dycham, w pa寮zierniku zobaczymy, a jak jeste bardzo zdesperowana mo瞠sz sobie zrobi tonowanie na rozrzedzonej 6% na 3%. Jak ja bez Was prze篡j ponad 2 tygodnie
Czytaj, czytaj
Stary 2011-09-26, 20:20   #1130
aniula884
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Chcia豉bym zneutralizowac refleks z馧ty/czerwony/rudy czy mieszanka 6A(30ml),7MB(30ml) i 7NP (30ml) podo豉 temu zadaniu? Oczywi軼ie wszystko na 3%.Jak my郵icie czy to dobry pomys a mo瞠 co zmieni ?
aniula884 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-26, 20:42   #1131
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Wiesz co, ja si staram nie k豉嗆 mixu na naturalne, bo to 6% i rozja郾ia, chocia ja i tak tylko na max 10minut to te widz, 瞠 potem sp逝kuje si do rudego
To ostatnie zdj璚ie z fleszem to jakby ma陰 caaaaa貫 rude w這sy. Ko鎍闚ki nie s ju bordowe?
Apropo zesz貫go "pi徠ku" - roz這篡這 mnie jakie przezi瑿ienie i ledwo dycham, w pa寮zierniku zobaczymy, a jak jeste bardzo zdesperowana mo瞠sz sobie zrobi tonowanie na rozrzedzonej 6% na 3%. Jak ja bez Was prze篡j ponad 2 tygodnie
Czytaj, czytaj
tylko, ze jak zemulguje je to automatycznie wjezdzam na odrost

z tym ostatnim zdjeciem, to jest jak dla mnie przeklamane. skoro dziecko mi powiedzialo, ze widac tu jasne, a tu ciemne to sama nie wiem, a nie ma kto mi zdjecia zrobic. wiem jedno, ze koncowki sa bardziej rudo-czerwone z naciskiem na rudy niz buraczane, a gora bardzie zlota niz ruda. mam jasniejsze te wlosy mixowane, od mojej natury.

mnie tez rozlozylo, wiec jakbys Ty mogla, to ja nie

rozrzedzic z woda zwykla mam 6% tak?

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym zneutralizowac refleks z馧ty/czerwony/rudy czy mieszanka 6A(30ml),7MB(30ml) i 7NP (30ml) podo豉 temu zadaniu? Oczywi軼ie wszystko na 3%.Jak my郵icie czy to dobry pomys a mo瞠 co zmieni ?
to na calosci masz taki refleks trzykolorowy, czy np. na jakis partiach wlosow?

7NP to Nautral Ash, opale sa fioletowe, zatem A ochlodzi braz.
z tego co ja pamietam to do wybicia czerwonego refleksu nadawal sie 6MB (zielony barwnik), bo 7MB leci bardziej w zloto. ale moge sie mylic, mam stan podgoraczkowy i srednio idzie mi logiczne myslenie.

na wybicie rudego bardziej mi pasuje np. 6NA, bo on zawiera barwnik niebieski.

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-09-26 o 21:05
Stary 2011-09-26, 21:06   #1132
aniula884
Raczkowanie

a 6A nie wybije rudego ? bo tak mi sie wydawa這 ze w豉snie ten odcien zawiera wiecej tego barwnika niebieskiego niz 6NA bo tu A jest na drugm miejscu no ale moze sie myle ;p tzn refleks rudy/czerwony bardziej na d逝go軼i mam a z馧ty na czubku ;D
No to na pewno wezme ten 7NP teraz kwestia tego 6-7MB i 6A/NA..bo akurat w domu mam w豉郾ie jeszcze 30 ml 7MB wiec nie wiem co teraz zrobi :/ bo skoro piszesz ze on bardziej w 鄴單 idzie to mo瞠 faktycznie dokupi 6MB tylko ze jak to zrobi na 3% to boje sie ze wyjdzie bardzo ciemny odcien a takiego nie chce
Stary 2011-09-27, 10:10   #1133
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
tylko, ze jak zemulguje je to automatycznie wjezdzam na odrost

z tym ostatnim zdjeciem, to jest jak dla mnie przeklamane. skoro dziecko mi powiedzialo, ze widac tu jasne, a tu ciemne to sama nie wiem, a nie ma kto mi zdjecia zrobic. wiem jedno, ze koncowki sa bardziej rudo-czerwone z naciskiem na rudy niz buraczane, a gora bardzie zlota niz ruda. mam jasniejsze te wlosy mixowane, od mojej natury.

mnie tez rozlozylo, wiec jakbys Ty mogla, to ja nie

rozrzedzic z woda zwykla mam 6% tak?

to na calosci masz taki refleks trzykolorowy, czy np. na jakis partiach wlosow?

7NP to Nautral Ash, opale sa fioletowe, zatem A ochlodzi braz.
z tego co ja pamietam to do wybicia czerwonego refleksu nadawal sie 6MB (zielony barwnik), bo 7MB leci bardziej w zloto. ale moge sie mylic, mam stan podgoraczkowy i srednio idzie mi logiczne myslenie.

na wybicie rudego bardziej mi pasuje np. 6NA, bo on zawiera barwnik niebieski.
Paaanii! Pani si po這篡 i wygrzeje Ja ju coraz lepiej si czuj
Tak wod, najlepiej destylowan.

aniula884

6NA -dark blonde natural ash/bardziej naturalny z popielem
6N - dark ash blonde/popielaty
7NP - mid blonde natural pearl/naturalny z per陰/fiolet
7MB - light jade brown/nefryt-ziele
6MB - mid jade brown/nefryt-ziele
to 7SB ucieka w z這to, bo to silver eige, czyli srebrny be
Mi si wydaje, 瞠 tak jak napisa豉 6A wybije lepiej rudo嗆 ni 6NA
Tam gdzie masz r騜ne refleksy tam trzeba je odpowiednio zneutralizowa....ale roboty

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-09-27 o 13:25
Stary 2011-09-27, 14:16   #1134
aniula884
Raczkowanie

No to zrobie tak ze najpierw zafarbuje te z馧te w這sy u nasady tym 6NP
A na drugi dzien zafarbuje reszt mieszanka 6A lub 7A z 7MB
Jest troche roboty no ale co zrobic tak mi sie marzy taki zimny brazik..<3
Stary 2011-09-27, 18:13   #1135
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka wiadomo嗆
No to zrobie tak ze najpierw zafarbuje te z馧te w這sy u nasady tym 6NP
A na drugi dzien zafarbuje reszt mieszanka 6A lub 7A z 7MB
Jest troche roboty no ale co zrobic tak mi sie marzy taki zimny brazik..<3
no i swietnie

ja tak robilam ale jednego dnia, wysuszylam wlosy i heja drugi kolor na reszte. albo bylam hardcorem i dwa na raz nakladalam, ale wtedy dokladnie poogladalam wlosy w lustrze, zeby miec orientacje gdzie sie zloto konczy, a rudy zaczyna

Zyta, juz mi lepiej troche

oo, ta rozpiske to do FAQu prosze dolaczyc
Stary 2011-09-28, 15:23   #1136
annamaria90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam wszystkie panie zmagaj帷e si z problemem rudo-czerwonego refleksu na ciemnych w這sach... Jak si pewnie domy郵acie sprowadza mnie do Was dok豉dnie ten sam problem i nie mam ju dos這wnie si造. W zesz造m roku rozja郾i豉m w這sy i zapragn窸am mie marchewkowy odcie. Trwa這 to jaki rok, znudzi這 mi si, wi璚 zacz窸am je powoli przyciemnia. Pewnego pi瘯nego dnia wymy郵i豉m, 瞠 kupi czerwon farb i to by chyba jeden z najwi瘯szych b喚d闚 w moim 篡ciu nie spodoba這 mi si, wi璚 farbowa豉m na miedziany br您 z syossa, tak wi璚 moje w這sy przez jaki czas by造 torturowane czerwonymi odcieniami. A teraz marzy mi si popielaty kolor. Mo瞠 by ciemny, prawie jak czarne, byleby by ch這dny, a nie w s這鎍u czerwono-fioletowy. B豉gam, pom騜cie, bo ju nie mam si造. Pani w sklepie fryzjerskim poleci豉 mi malowanie w這s闚 na popielate blondy. Fakt, przez pierwszych kilka dni w這sy mia造 popielat po鈍iat i ta czerwie jak by na chwil znika豉, ale oczywi軼ie farba si wyp逝kiwa豉 bardzo szybko i znowu to samo... W dodatku przez to, 瞠 robi豉m blondami mam teraz kawa貫k odrost闚 ja郾iejszych, kt鏎e w odr騜nieniu od reszty czerwonych w這s闚 maj z這to-marchewkowy kolor w s這鎍u... W mi璠zy czasie kombinowa豉m te z ciemnymi szatynami, ale nic z tego, po鈍iata zostawa豉... Potem polecono mi od篡wk do w這s闚 fioletow, kt鏎a niweluje 鄴速 po鈍iat z blond w這s闚. Na nic si to zda這, mam nawet wra瞠nie, 瞠 czerwie bardziej si wybi豉 w dodatku pozostawiaj帷 w pakiecie po鈍iat fioletow... Prosz, pom騜cie, bo jestem w takiej desperacji, 瞠 za chwil zamaluj si na czarno, cho kiedy po mojej przygodzie z tym kolorem obieca豉m sobie, 瞠 nigdy wi璚ej...

Wklejam zdj璚ie moich w這s闚. Mo瞠 stwierdzicie, 瞠 a tak bardzo nie wida tu tej czerwieni, ale ja j widz ZAWSZE i WSZ犵ZIE

Marzy mi si taki kolor, jak ma dziewczyna na zdj璚iu taki jest m鎩 naturalny, ale nie mam zamiaru tyle czeka... Mo瞠 by nawet ciemniejszy, byleby taki ch這dny...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (62,9 KB, 116 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 76e6634f000702434849c3ca.jpg (20,9 KB, 117 za豉dowa)
annamaria90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-28, 19:26   #1137
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez annamaria90 Poka wiadomo嗆
Witam wszystkie panie zmagaj帷e si z problemem rudo-czerwonego refleksu na ciemnych w這sach... Jak si pewnie domy郵acie sprowadza mnie do Was dok豉dnie ten sam problem i nie mam ju dos這wnie si造. W zesz造m roku rozja郾i豉m w這sy i zapragn窸am mie marchewkowy odcie. Trwa這 to jaki rok, znudzi這 mi si, wi璚 zacz窸am je powoli przyciemnia. Pewnego pi瘯nego dnia wymy郵i豉m, 瞠 kupi czerwon farb i to by chyba jeden z najwi瘯szych b喚d闚 w moim 篡ciu nie spodoba這 mi si, wi璚 farbowa豉m na miedziany br您 z syossa, tak wi璚 moje w這sy przez jaki czas by造 torturowane czerwonymi odcieniami. A teraz marzy mi si popielaty kolor. Mo瞠 by ciemny, prawie jak czarne, byleby by ch這dny, a nie w s這鎍u czerwono-fioletowy. B豉gam, pom騜cie, bo ju nie mam si造. Pani w sklepie fryzjerskim poleci豉 mi malowanie w這s闚 na popielate blondy. Fakt, przez pierwszych kilka dni w這sy mia造 popielat po鈍iat i ta czerwie jak by na chwil znika豉, ale oczywi軼ie farba si wyp逝kiwa豉 bardzo szybko i znowu to samo... W dodatku przez to, 瞠 robi豉m blondami mam teraz kawa貫k odrost闚 ja郾iejszych, kt鏎e w odr騜nieniu od reszty czerwonych w這s闚 maj z這to-marchewkowy kolor w s這鎍u... W mi璠zy czasie kombinowa豉m te z ciemnymi szatynami, ale nic z tego, po鈍iata zostawa豉... Potem polecono mi od篡wk do w這s闚 fioletow, kt鏎a niweluje 鄴速 po鈍iat z blond w這s闚. Na nic si to zda這, mam nawet wra瞠nie, 瞠 czerwie bardziej si wybi豉 w dodatku pozostawiaj帷 w pakiecie po鈍iat fioletow... Prosz, pom騜cie, bo jestem w takiej desperacji, 瞠 za chwil zamaluj si na czarno, cho kiedy po mojej przygodzie z tym kolorem obieca豉m sobie, 瞠 nigdy wi璚ej...

Wklejam zdj璚ie moich w這s闚. Mo瞠 stwierdzicie, 瞠 a tak bardzo nie wida tu tej czerwieni, ale ja j widz ZAWSZE i WSZ犵ZIE

Marzy mi si taki kolor, jak ma dziewczyna na zdj璚iu taki jest m鎩 naturalny, ale nie mam zamiaru tyle czeka... Mo瞠 by nawet ciemniejszy, byleby taki ch這dny...
Zapraszam do przeczytania 3-4 ostatnich stron w徠ku.
Je進 chcesz si pozby czerwieni powinna u篡 zieleni np 6Mb lub ja郾iejszej 7MBz goldwella na 3% lub 4%, je郵i rudego to farby z popielem, czyli niebieskim, np 6.1, lub, 7.1, lub 6A w Goldwelu, osobno farbowa rudy odrost, osobno czerwie, to tak w skr鏂ie, na poprzednich stronach wszystko wyja郾ione z milion razy, pozdrawiam
Stary 2011-09-28, 19:31   #1138
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Zapraszam do przeczytania 3-4 ostatnich stron w徠ku.
Je進 chcesz si pozby czerwieni powinna u篡 zieleni np 6Mb lub ja郾iejszej 7MBz goldwella na 3% lub 4%, je郵i rudego to farby z popielem, czyli niebieskim, np 6.1, lub, 7.1, lub 6A w Goldwelu, osobno farbowa rudy odrost, osobno czerwie, to tak w skr鏂ie, na poprzednich stronach wszystko wyja郾ione z milion razy, pozdrawiam
Kochana Zyta

obiecuje ze jutro zrobie zdjecia i bede Was gnebic o porade i jak ja mam to sama okielznac omijajac odrost meczy mnie ten misza masz... oj zle mi. mam nadzieje, ze jeszcze jutro tutaj wpadniesz
Stary 2011-09-28, 20:00   #1139
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

wstawiam fotki 10 dni po farbowaniu. Na zdj璚iach jest ok kolor jak dla mnie, ale normalnie zauwa篡豉m 瞠 jest chyba cieplej ni na zdj, szczeg鏊nie dzisiaj po myciu jak nie na這篡豉m 瘸dnej pianki. No i kolor du穎 ja郾iejszy ni by, a szkoda bo chcia豉m 瞠by zosta這 jak nie ch這dno to ciemno chocia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (122,2 KB, 70 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 101_1017.jpg (217,8 KB, 71 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (87,2 KB, 85 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 101_1022.jpg (147,6 KB, 81 za豉dowa)
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-28, 20:09   #1140
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka wiadomo嗆
wstawiam fotki 10 dni po farbowaniu. Na zdj璚iach jest ok kolor jak dla mnie, ale normalnie zauwa篡豉m 瞠 jest chyba cieplej ni na zdj, szczeg鏊nie dzisiaj po myciu jak nie na這篡豉m 瘸dnej pianki. No i kolor du穎 ja郾iejszy ni by, a szkoda bo chcia豉m 瞠by zosta這 jak nie ch這dno to ciemno chocia
moim zdaniem jest fajnie i naturalnie ka盥e kolejne farbowanie b璠zie sprawia這, 瞠 pigment d逝瞠j zago軼i na w這sach

Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.