Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 4 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-01-23, 19:00   #91
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Kayako mi by nawet podpasowa造 te mixy, ale i tak farb z Allwaves musz kupi, to ju za jednym zamachem sobie mixy sprawi, ale dzi瘯uj za propozycje

A teraz prosz bardzo, to powinno rozwia wszystke w徠pliwo軼i Instrukcja do Goldwella 76 stron w PDF tyle, 瞠 po angielsku:

......................... ......

Rewelacja,jest tu wszystko, w豉郾ie czytam, i niech kt鏎a jeszcze zapyta o Goldwella w sumie ca陰 filozofia farbowania!!!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 20:18
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-25, 20:30   #92
iivii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496

Hej dziewczyny. Czy mog造by軼ie mi doradzi farb na poziomie 4 (chcia豉bym 5 ale nie wiem czy z豉pie na moich farbowanych na czw鏎ce w這sach), oczywi軼ie w zimnym odcieniu ?

Pr鏏owa豉m ju u fryzjera i w domu. Efekt za ka盥ym razem marny, czerwono-rudy refleks. Jedyny odcie jaki wyszed mi zimny to 2.10 Majirel no ale to jest praktycznie granatowa czer - do嗆 szybko si zreszt zmy. Porad嬈ie co prosz .

I jeszcze jedno pytanko. Mam ca陰 butl utleniacza 6% loreal - pozosta這嗆 po farbowaniu 2.10. Czy mog go u篡 z innymi farbami loreal lub z farbami innych producent闚?

B璠 wdzi璚zna za rad
iivii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-25, 21:28   #93
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iivii Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Czy mog造by軼ie mi doradzi farb na poziomie 4 (chcia豉bym 5 ale nie wiem czy z豉pie na moich farbowanych na czw鏎ce w這sach), oczywi軼ie w zimnym odcieniu ?

Pr鏏owa豉m ju u fryzjera i w domu. Efekt za ka盥ym razem marny, czerwono-rudy refleks. Jedyny odcie jaki wyszed mi zimny to 2.10 Majirel no ale to jest praktycznie granatowa czer - do嗆 szybko si zreszt zmy. Porad嬈ie co prosz .

I jeszcze jedno pytanko. Mam ca陰 butl utleniacza 6% loreal - pozosta這嗆 po farbowaniu 2.10. Czy mog go u篡 z innymi farbami loreal lub z farbami innych producent闚?
B璠 wdzi璚zna za rad
1) Je雲i jest du瘸 r騜nica mi璠zy 4 i 5, to odrost mo瞠 wyj嗆 ja郾iejszy na 5. Odcienie mog si troch r騜ni w innych firmach wi璚 4 i 4 nie s
sobie r闚ne, ale zazwyczaj 5 to czer (tak dzio販hy pisa造, ja nie wiem, bo mam w這sy na poziomie 7)

2) Mo積a u篡wa wody i farby innych firm. kiedy fryzjerka nam o tym pisa豉.
Fryzjerzy robi na 6%. Mi te na 6% 7.0 wysz豉 ciemno. 6% w瞠ra si we w這s i nie wyp逝kuje tak szybko. Niby ciemne kolory powinno si robi na 3% a L'oreala chyba nawet na 4%?, ale sp逝cze si szybciej i nie wejdzie tak we w這s jak na 6% tylko go oblepi.

3) a na jakie si wyp逝ka造? Jaki masz niechciany refleks:
musisz na這篡 farb z
"Niebieskim (popiel) - jak masz niechciany rudy
Fioletowym- jak ----//------ z這ty/鄴速y
Zielonym - jak ------//------ czerwony

....ni瞠j o tym pisa陰m"
Stary 2011-01-26, 22:08   #94
iivii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496

Cze嗆,
Dzi瘯uj bardzo za odpowied .
No w豉郾ie nie wiem jaki mam refleks, czy czerwony czy rudy... Czy mog豉bym prosi o ocen ? Do陰czam fotki. Ostatnie bez lampy. Ja ju straci豉m obiektywizm .

Chyba jednak poziom 5 b璠zie za jasny. Bardzo prosz r闚nie o porad jakiej farby z jakim mixtonem u篡 瞠by troch to wszystko ozi瑿i. Mo瞠 kt鏎a z was ma ju do鈍iadczenia z ozi瑿ianiem kolorku zbli穎nego do mojego...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (83,7 KB, 170 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (79,9 KB, 120 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (100,1 KB, 109 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (63,3 KB, 153 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (67,6 KB, 211 za豉dowa)
iivii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-26, 23:06   #95
marilyn monroe
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 662

iivii ja mam podobny kolor do Twojego, po tym jak ufarbowa豉m rude w這sy i te si zastanawiam jak to ozi瑿i, p鏦i co czekam do po這wy lutego...
marilyn monroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-28, 11:46   #96
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 721

W豉郾ie jestem po farbowaniu Faroukiem Chi, na wodzie 3 po po這wie mixtrona niebieskiego i podw鎩nie popielatego, tak jak poradzi豉 Zyta - dzi瘯uj,
Tylko nie doda豉m farby, bo chcia豉m zobaczy co mi wyjdzie - przyciemnione w這sy, bardzo 豉dny popielaty kolor, kt鏎y nawet w zdradzieckim 鈍ietle mojej 豉zienki jest nadal popielaty! Zobaczymy ile si to cudo b璠zie trzyma
Stary 2011-01-28, 17:14   #97
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aklina Poka wiadomo嗆
W豉郾ie jestem po farbowaniu Faroukiem Chi, na wodzie 3 po po這wie mixtrona niebieskiego i podw鎩nie popielatego, tak jak poradzi豉 Zyta - dzi瘯uj,
Tylko nie doda豉m farby, bo chcia豉m zobaczy co mi wyjdzie - przyciemnione w這sy, bardzo 豉dny popielaty kolor, kt鏎y nawet w zdradzieckim 鈍ietle mojej 豉zienki jest nadal popielaty! Zobaczymy ile si to cudo b璠zie trzyma
yupi fajnie, 瞠 zadzia陰這,no ale jeszcze w s這鎍u trzeba sprawdzi, bo 瘸r闚a to zar闚a No i w jakiej proporcji miesza陰 i jak d逝go trzyma豉? A ten podw鎩ne popielaty w Chi by zielony? bo zazwyczaj sam popiel to niebieski, daj zna jak to w 鈍ietle dziennym wygl康a i dorzu jakie foto.

Ja zam闚i豉m mixy czerwony i niebieski i farby 8.0 i 7.0 wszystko z Allwaves, jak dojd b璠 dzia陰, bo po 7 miesi帷ach "wyblak豉m"
Stary 2011-01-29, 15:10   #98
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Ja sobie ostatnio pomy郵a豉m, 瞠 musia豉bym przeczyta ca造 w徠ek i wszystkie swoje posty i zobaczy, kt鏎a w ko鎍u farba - marka, poziom, mieszanka z mixem by豉 t najlepsz, bo ju si potraci豉m
Serio nie pami皻am... Przecie ja ju mia豉m na tej g這wie wszystko!

Co tu stosowa? Hmm.. Farbuj ju tylko same odrosty. I te nie wiem czy lepiej natura + mix czy popiel + mix?
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-29, 23:12   #99
aklina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
yupi fajnie, 瞠 zadzia陰這,no ale jeszcze w s這鎍u trzeba sprawdzi, bo 瘸r闚a to zar闚a No i w jakiej proporcji miesza陰 i jak d逝go trzyma豉? A ten podw鎩ne popielaty w Chi by zielony? bo zazwyczaj sam popiel to niebieski, daj zna jak to w 鈍ietle dziennym wygl康a i dorzu jakie foto.

Ja zam闚i豉m mixy czerwony i niebieski i farby 8.0 i 7.0 wszystko z Allwaves, jak dojd b璠 dzia陰, bo po 7 miesi帷ach "wyblak豉m"
Na ulotce by這, 瞠 trzeba mesza 1 do 1, wi璚 da豉m 40ml wody i po 20 mix闚. Tak ten podw鎩nie popielaty jest podobno zielony Musz si dorwa do jakiego normalnego aparatu, bo w telefonie wychodz jakie dziwne kolory, jeszcze zobacz jak mi si b璠zie to wymywa這...
Stary 2011-01-31, 18:55   #100
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Ja sobie ostatnio pomy郵a豉m, 瞠 musia豉bym przeczyta ca造 w徠ek i wszystkie swoje posty i zobaczy, kt鏎a w ko鎍u farba - marka, poziom, mieszanka z mixem by豉 t najlepsz, bo ju si potraci豉m
Serio nie pami皻am... Przecie ja ju mia豉m na tej g這wie wszystko!

Co tu stosowa? Hmm.. Farbuj ju tylko same odrosty. I te nie wiem czy lepiej natura + mix czy popiel + mix?
W tym Pdf-ie Golgwella co wklei豉m jest, 瞠 top chic -iem farbuje si tylko odrosty na 6%, a na d逝go嗆 i ko鎍闚ki k豉dzie si colorance o tym samym odcieniu, ale na 3%, dla od鈍ie瞠nia koloru, Top chic jest farb permanentn, a colrance semi-permanentn, wi璚 3% na d逝go軼i krzywdy sobie nie zrobisz a ujednolicisz kolor. Ja tylko na przyk豉dzie tej firmy pokazuj, nie ka瞠 Ci ni robi, to tylko w ramach info jakie wyczyta豉m
A co do N+mix, czy popiel+ mix to to to samo, tylko intensywno嗆 niebieskiego wi瘯sza i tyle.
Jeszcze jedno: W pdf-ie jest jasno napisane瞠 do neutralizowania:
Mix niebieski do poziom闚 2-6
Mix srebrny do poziom闚 7 i w g鏎
, no to ju si wyja郾i這 do czego s逝篡 srebrny mix

aklina- Duuuu穎 tego mixu, ale to nie chodzi這 o proporcje farby i oxy? Mix do farby mia by w stosunku 1:1? Chocia jak nie wysz造 Ci zielone to chyba dobrze zmiesza豉. A jak wygl康aj w s這鎍u?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-01-31 o 19:17
Stary 2011-01-31, 19:34   #101
Shade_23
Zadomowienie

Wszystko super, tylko Goldwell z tego co pami皻am szybko znika mi z w這s闚 a przy tym ma ma陰 pojemno嗆 i jest drogi, jak na to, 瞠 farbuj w這sy co 2-3 tygodnie
Stary 2011-01-31, 20:05   #102
aklina
Rozeznanie

Cytat:
aklina- Duuuu穎 tego mixu, ale to nie chodzi這 o proporcje farby i oxy? Mix do farby mia by w stosunku 1:1? Chocia jak nie wysz造 Ci zielone to chyba dobrze zmiesza豉. A jak wygl康aj w s這鎍u?
W豉郾ie te mi si wydawa這, 瞠 du穎 tego, nast瘼nym razem na pewno zrobi mniej. Na ulotce by這 w jakich proporcjach miesza farb z oxy, to w takim samych wymiesza豉m mix z oxy...Mo瞠 odezwa豉 si akurat moja g逝pota, ale wa積e, 瞠 efekt jest taki jak oczekiwa豉m W 鈍ietle dziennym nie wiem jak to wygl康a, jak jutro siostra przyjedzie to jej powiem, 瞠by obiektywnie oceni豉, co to jest
Stary 2011-01-31, 21:06   #103
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aklina Poka wiadomo嗆
W豉郾ie te mi si wydawa這, 瞠 du穎 tego, nast瘼nym razem na pewno zrobi mniej. Na ulotce by這 w jakich proporcjach miesza farb z oxy, to w takim samych wymiesza豉m mix z oxy...Mo瞠 odezwa豉 si akurat moja g逝pota, ale wa積e, 瞠 efekt jest taki jak oczekiwa豉m W 鈍ietle dziennym nie wiem jak to wygl康a, jak jutro siostra przyjedzie to jej powiem, 瞠by obiektywnie oceni豉, co to jest
Siostra prawd Ci powie.... jak nie powie, 瞠 masz glony to b璠zie dobrze A z tymi proporcjami to cz這wiek si uczy na b喚dach, czasem szkoda, 瞠 swoich

Shade_23 - Tak, tak, wiem, 瞠 G...... do d... , mi te si sp逝ka raz dwa, ale ja tylko napisa豉m, 瞠 skoro k豉d na d逝go嗆 i ko鎍闚ki na 3% na 5-10 minut ( ty we inn firm oczywi軼ie) to si nic Twojej d逝go軼i nie powinno sta, a b璠 b造szcz帷e (chyba, 瞠 s fest skatowane). A na odrost na 6%
Stary 2011-02-01, 17:33   #104
elka201
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
zimny br您 lub popielaty br您

kochane forumowiczki ...mam pro軸 ,ot騜 zrobi豉m sobie masakr na g這wie ,,,zafarbowa豉m w這sy na orzechowy br您 Joanny ,kolor jest nasycony i g喚boki i nawet r闚nomiernie chwyci豉 mi w這sy na ca這軼i (w這sy wcze郾iej by造 rozja郾iane)jest tylko jedna wada ,wysz造 mi takie miedziano br您owe -ciemne ....chodzi mi o to ,瞠 chcia豚ym pozby si tej po鈍iaty miedzianej .Podoba mi si zimny odcie br您u ,jak go uzyska?
Czy moze ,kt鏎a z was mia豉 podobny problem z kolorem w這s闚?i jak farba zafarbowa ,瞠by pozby si tej wiewi鏎ki na g這wie
czy ciemny popielaty blond zneutralizuje kolor ciep造 w zimny????

pomocy!!!!
elka201 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-01, 19:31   #105
patrag
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

shade_23 - zakupi豉m srebrzyk, spr鏏uj bez farbowania u篡wa go przy myciu - pisa豉 kiedy, 瞠 dodajesz go do od篡wki?? jak ilo嗆, by si zamieni si w fioletow czupryn?? my郵 o dodaniu do ca貫j butli, by nie powtarza mieszania za ka盥ym razem.
patrag jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-02, 11:11   #106
AniaBielsko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

hej, a tu wklejam link do mojego wymarzonego kolorku, heh tylko ciekawe jak go osi庵n望... zawsze p這mienny (czyt. miedziany) refleks si pojawia jednak poni窺ze zdj璚ie wskazuje na to 瞠 efekt zimnego br您u da si osi庵n望, no chyba 瞠 to photoshop
http://www.modnefryzury.eu/fryzura-z-prosta-grzywka/

AniaBielsko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-02, 12:40   #107
Skarb90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 476
GG do Skarb90

Jak chcecie 豉dny br您ik, zimny, ZERO RUDEGO - nawet jak si wyp逝cze , to polecam farb LONDA 25 ciemny popielaty blond, wychodzi 豉dny br您ik, 豉dniejszego nie widzia豉m, zawsze spotyka豉m si z ruda po鈍iat , a tu zero zdj璚ie opakowania w za陰czniku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg londa-color-blend-25-ciemny-popielaty-blond-farba-do-wlosow.jpg (22,2 KB, 282 za豉dowa)
Skarb90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-02, 12:42   #108
Skarb90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 476
GG do Skarb90
Dot.: zimny br您 lub popielaty br您

Cytat:
Napisane przez elka201 Poka wiadomo嗆
kochane forumowiczki ...mam pro軸 ,ot騜 zrobi豉m sobie masakr na g這wie ,,,zafarbowa豉m w這sy na orzechowy br您 Joanny ,kolor jest nasycony i g喚boki i nawet r闚nomiernie chwyci豉 mi w這sy na ca這軼i (w這sy wcze郾iej by造 rozja郾iane)jest tylko jedna wada ,wysz造 mi takie miedziano br您owe -ciemne ....chodzi mi o to ,瞠 chcia豚ym pozby si tej po鈍iaty miedzianej .Podoba mi si zimny odcie br您u ,jak go uzyska?
Czy moze ,kt鏎a z was mia豉 podobny problem z kolorem w這s闚?i jak farba zafarbowa ,瞠by pozby si tej wiewi鏎ki na g這wie
czy ciemny popielaty blond zneutralizuje kolor ciep造 w zimny????

pomocy!!!!

sprobuj ciemnego popielatego blondu z LONDY
Skarb90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-02, 16:47   #109
Agnieszka987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 143
Dot.: zimny br您 lub popielaty br您

Hej czy mo瞠cie mi na pisa jak farb uzyska taki kolor w這s闚? (naturalne to ciemny br您) jesli 幢e wstawi豉m pytanie to przepraszam.
Dodam 瞠 chodzi o piwerwsze farbowanie z naturalnych.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CherylCole_7298.jpg (26,6 KB, 130 za豉dowa)
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-02, 17:01   #110
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez patrag Poka wiadomo嗆
shade_23 - zakupi豉m srebrzyk, spr鏏uj bez farbowania u篡wa go przy myciu - pisa豉 kiedy, 瞠 dodajesz go do od篡wki?? jak ilo嗆, by si zamieni si w fioletow czupryn?? my郵 o dodaniu do ca貫j butli, by nie powtarza mieszania za ka盥ym razem.
E... Ca陰 butelk?! W sumie te my郵a豉m, 瞠by wla i nie miesza za ka盥ym razem, ale czy to wiesz, jakie tam zajd reakcje chemiczne :P
Chcesz by fioletowa? Dobrze zrozumia豉m??

Skarb90 nie ka盥emu s逝篡 to samo. Fajnie, 瞠 Tobie wysz這, ja niestety mam z t Lond niezbyt mi貫 do鈍iadczenia... :/
Stary 2011-02-02, 19:08   #111
zyta82
Rozeznanie

elka201- leniwa jeste!!! Czytamy, czytamy, czytamy....poni瞠j post 46 - popiel lub co niebieskiego

AniaBielsko - o tym jest ca造 w徠ek i poprzedni te, rudy zawsze wychodzi, dlatego neuralizujemy jak co nie p鎩dzie dobrze, te post 46

Agnieszka987- to mi na z這ty (mo瞠 troszk miedziany) ciemny blond wygl康a, ale tu s te pasemka, jako 7,3(4)- gdzie 3 jest z這tem (a 4 miedzi), ale co firma to inne oznaczenia, (raczej podobne) Ogl康nij jak捷 palet na allegro i sobie znajdziesz odpowiednik, ale pami皻aj, 瞠 w這sy na pr鏏niku zanim zosta造 zafarbowane by造 bia貫 i ...syntetyczne...dlatego ko鎍owy wygl康 zale篡 od tego co masz teraz na g這wie...p.s.farba farby nie rozja郾ii!!!
A poza tym troch ma這 popielaty ten kolor....czytaj w徠ek

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-02-02 o 19:11
Stary 2011-02-03, 19:57   #112
patrag
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

niee, nie fioletowa, w豉郾ie tylko chc odcie popielaty uzyska. te si obawiam tych reakcji przy wymieszanie ca這軼i na d逝瞠j
patrag jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-04, 11:49   #113
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez patrag Poka wiadomo嗆
niee, nie fioletowa, w豉郾ie tylko chc odcie popielaty uzyska. te si obawiam tych reakcji przy wymieszanie ca這軼i na d逝瞠j
Wiesz co... Metoda pr鏏 i b喚d闚. Musisz popr鏏owa ile tego da na w這sy. Srebrzyk jest zdecydowanie delikatniejszy ni inne p逝kanki tego typu. Ja sobie nim nigdy krzywdy nie zrobi豉m... W豉軼iwie to, 瞠by uzyska po造sk fioletu to mo瞠 by ci篹ko... Natomiast np. Celia fioletowa to szatan!
Stary 2011-02-04, 12:38   #114
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

u mnie fioletowe/srebrne p逝kanki (nie widz mi璠zy nimi r騜nicy ) daj naprawd dobry efekt. je郵i nie przesadz z ilo軼i rozcie鎍zon w wodzie, to przyciemnia i wych豉dza kolor. dzi瘯i p逝kankom wytrzymuj nawet ponad 3 miesi帷e mi璠zy farbowaniami

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-05, 12:35   #115
Kayako
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 676

Ju dawno chcia豉m Wam pokaza sw鎩 naturalny kolor w這s闚, bo uwa瘸豉m, 瞠 jest w豉郾ie popielaty W ko鎍u dzisiaj uda這 mi si zrobi jako takie zdj璚ie, ale r璚e trz瘰 mi si jak po alkoholu (choroba trzeciego dnia? ).
Mo積a zaobserwowa moje giga odrosty, kt鏎ych w 鈍ietle sztucznym a tak nie wida

Wg. Was jest to w豉郾ie popiel? A mo瞠 nijaki mysi?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg naturalnykayak.jpg (54,8 KB, 250 za豉dowa)
Kayako jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-05, 15:06   #116
Agnieszka987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 143

zyta82 dzi瘯i i przepraszam, ju mnie nie ma
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-05, 16:59   #117
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Poka wiadomo嗆
zyta82 dzi瘯i i przepraszam, ju mnie nie ma
nast瘼nym razem dostaniesz....... 瘸rtowa豉m, powodzenia i daj zna co poczyni豉 na swojej g堯wie

Kayako - Delirka Ci dopad豉. Z tym kolorem na fotkach to jest tak, 瞠 oko widzi inaczej ni aparat, bo widzi ten kolor kt鏎y odbija 鈍iat這, i tak wszystko jest szare, a przedmioty s kolorowe, bo np. trawa odbija w豉郾ie kolor zielony itp.itd. .....A aparat nie oko i st康 te przek豉mania kolor闚.
Ale widz dorodny Masz odrost tak z 5 cm? A Tw鎩 kolor to tak poziom raczej 8. No i popielate, jakby nie patrze. Jak ogl康am sw鎩 odrost to on ma refleks jakby -bia造, a farbowane-rudy i 鄴速y i to chyba jest zalet i g堯wn cech popielu i w這s闚 niefarbowanych
Stary 2011-02-05, 17:09   #118
Kayako
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 676

Cytat:
Kayako - Delirka Ci dopad豉. Z tym kolorem na fotkach to jest tak, 瞠 oko widzi inaczej ni aparat, bo widzi ten kolor kt鏎y odbija 鈍iat這, i tak wszystko jest szare, a przedmioty s kolorowe, bo np. trawa odbija w豉郾ie kolor zielony itp.itd. .....A aparat nie oko i st康 te przek豉mania kolor闚.
Ale widz dorodny Masz odrost tak z 5 cm? A Tw鎩 kolor to tak poziom raczej 8. No i popielate, jakby nie patrze. Jak ogl康am sw鎩 odrost to on ma refleks jakby -bia造, a farbowane-rudy i 鄴速y i to chyba jest zalet i g堯wn cech popielu i w這s闚 niefarbowanych
Stara豉m si gmera w ustawieniach aparatu i 獞iczy豉m na r璚e odwzorowanie kolor闚, ale r瘯a to nie w這sy
Nie, nie mam poziomu 8, nie jestem blondynk i kiedy by豉m rozja郾iane by造
Odrost spory, bo od pa寮ziernika nie farbuj Korci mnie ch耩, ale nie, wypadaj i bez faszerowania chemi :c

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504923
Kayako jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-06, 14:13   #119
just julia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

wie kto mo瞠 jak uzyska popielaty br您 ewentualnie kawa z mlekiem, byle ch這dny odcie.. mam w這sy sredni braz, ale niestety ciep造 odcie ; (

18.08.2010 - [L]kowy sukces i zdane prawko.
just julia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-06, 14:45   #120
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez just julia Poka wiadomo嗆
wie kto mo瞠 jak uzyska popielaty br您 ewentualnie kawa z mlekiem, byle ch這dny odcie.. mam w這sy sredni braz, ale niestety ciep造 odcie ; (
Normalnie r璚e opadaj, a mo瞠 po鈍i璚i豉by pani troch czasu na lektur forum, kt鏎e jest akurat na ten temat. Ja sama czyta豉m od deski do deski ka盥y post po kolei, a le widz,瞠 ci庵貫 powtarzanie si na ten sam temat i tak skutku nie daje....ja odpadam..........
p.s. przegl康nij chocia t stron, a tak og鏊nie to przepisu gotowego nie ma ale sama wywnioskujesz cenne info, powodzenia
SORRRRY, 瞠 pad這 akurat na Ciebie
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.