Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 42 - Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-10-24, 17:34   #1231
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Na to wychodzi, 瞠 r騜ne s preferencje, dzi瘯i za pokazanie swoich spostrze瞠

A teraz mam bomb informacyjn, ko這 kolor闚z Goldw.......
Wklejam na par dni, skopiujcie sobie, bo za par dni edytuj i usun, 瞠by nie by這, 瞠 rozpowszechniam
Niestety ma這 czytelne, jak kto chce to piszcie na priv, pode郵 troch lepsze
przepraszam ale c騜 to za nowo嗆? to proste i wiele osob o tym pisa這 na forum m.in. ja :
fiolet(opal/per豉)->鄴速y
niebieski(popiel)->pomarancz(mied)
zielen(natural)->czerwie
Stary 2011-10-24, 19:00   #1232
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
nie mam pojecia

po waszej diagnostyce, ze to rudy, wczoraj zmieszalam mix niebieski z zoltym, aby powstal zielony.nie mam czym sie chwalic bo nadal mam bajzel na glowie zdjecia bez lampy, w sloncu, ostatnie tylko w cieniu
: love: zbieram szcz瘯 do tej pory. Kolor pi瘯ny (w 鈍ietle)... czy mog prosi o wyja郾ienie tego mixu niebieskiego z 鄴速ym, tak aby powstal zielony ?? bo ni huhu nie rozumiem
Relyah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 19:51   #1233
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
przepraszam ale c騜 to za nowo嗆? to proste i wiele osob o tym pisa這 na forum m.in. ja :
fiolet(opal/per豉)->鄴速y
niebieski(popiel)->pomarancz(mied)
zielen(natural)->czerwie
Bo na tym s odpowiedniki z goldwela!!!, przyjrzyj sie dok豉dnie.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 21:11
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 20:53   #1234
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka wiadomo嗆
: love: zbieram szcz瘯 do tej pory. Kolor pi瘯ny (w 鈍ietle)... czy mog prosi o wyja郾ienie tego mixu niebieskiego z 鄴速ym, tak aby powstal zielony ?? bo ni huhu nie rozumiem
dziekuje

laczylam na oko, wiec proporcji takich ml nie podam...
wymieszalam najpierw w proporcji 1:1 mix niebieski z zoltym (wtedy powstaje zielony), dodalam troche wiecej niebieskiego, aby wyszla taka morksa zielen wymieszalam z oxy rozcienczona 6% i tyle.

Cytat:
mieszalam na oko, kieliszek i jedna lyzke mixu niebieskiego i kieliszek mixu zoltego, na szklane oxy 6% z 4lyzkami wody destylowanej
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 21:34   #1235
Elph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 455

Cytat:
robi
Robi豉m 7. Allwawes i na 6% wysz豉 mi b. ciemno, Jak na這篡cz sobie natur na tera積iejsze to refleks Ci zostanie taki jaki masz teraz, a w豉郾ie jaki masz refleks rudy czy z這ty i na jakim poziomie masz w這sy? Znajd post 634 lub przeczytaj z 10 ostatnich srton i wtedy napisz jaki masz poziom a jak co jeszcze b璠zie niejasne prosz pytaj

Dziewczyny co mi komp nawala i nie mog skrzynki ujarzmi, wy郵 Wam ale jak j opanuj, cierpliwo軼i wi璚
Refleksy mam raczej rude, mo磧iwe 瞠 jeszcze z這te (ci篹ko mi to okre郵i). Ale bardziej stawiam na rudy. Czyli refleksy niebieskie/ fioletowe by to neutralizowa造, tak?
W這sy farbowa豉m w maju Wellatonem 鈔edni br您, jest to poziom 4, a p騧niej rozja郾ia豉m sprayem (plus s這鎍e zrobi這 swoje), dlatego sama nie wiem, jaki mog mie teraz poziom. Wydaje mi si, 瞠 co ko這 6. Dodam jeszcze jedno zdj璚ie, najbardziej przypominaj帷e rzeczywisto嗆, chocia pewnie to nic nie da
Chcia豉bym ju nie przyciemnia w這s闚, najlepszy chyba by豚y ten dekoloryzator plus farba w jednym, albo jaka farba rozja郾iaj帷a, bo mam wra瞠nie, 瞠 mam zbyt ciemne w這sy, aby m鏂 osi庵n望 tamten kolor.
Wydaje mi si, 瞠 jakbym u篡豉 farby na poziomie 8, to nie chwyci. Chyba, 瞠 jest to mo磧iwe?
Dzi瘯i za odpowied
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (88,4 KB, 35 za豉dowa)
Elph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-25, 09:25   #1236
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Elph Poka wiadomo嗆
Refleksy mam raczej rude, mo磧iwe 瞠 jeszcze z這te (ci篹ko mi to okre郵i). Ale bardziej stawiam na rudy. Czyli refleksy niebieskie/ fioletowe by to neutralizowa造, tak?
W這sy farbowa豉m w maju Wellatonem 鈔edni br您, jest to poziom 4, a p騧niej rozja郾ia豉m sprayem (plus s這鎍e zrobi這 swoje), dlatego sama nie wiem, jaki mog mie teraz poziom. Wydaje mi si, 瞠 co ko這 6. Dodam jeszcze jedno zdj璚ie, najbardziej przypominaj帷e rzeczywisto嗆, chocia pewnie to nic nie da
Chcia豉bym ju nie przyciemnia w這s闚, najlepszy chyba by豚y ten dekoloryzator plus farba w jednym, albo jaka farba rozja郾iaj帷a, bo mam wra瞠nie, 瞠 mam zbyt ciemne w這sy, aby m鏂 osi庵n望 tamten kolor.
Wydaje mi si, 瞠 jakbym u篡豉 farby na poziomie 8, to nie chwyci. Chyba, 瞠 jest to mo磧iwe?
Dzi瘯i za odpowied
Mi teraz na tej fotce to wygl康aj na rudo/bordowe.
Je郵i rude to potrzebujesz niebieskiego (popielu) do zneutralizowania, czyli farba np 6.1, ale za s豉ba moim zdaniem i nie wybije tej mocnej rudo軼i lub farba 6 i mixton niebieski.
Je郵i rudo bordowe to potrzebujesz do neutralizacji niebiesko zielonego, czyli mo瞠sz mesza mixy tak jak caate.
Wydaje mi si, 瞠 bez dekoloryzacji si nie obejdzie, spr鏏uj k徙iel rozja郾iaj帷, (masz okienko przeszukaj w徠ek) blond bunny ma u siebie na blogu wszystkie te info.
Aaaa je郵i rudo/z這te to niebiesko fioletowy Ci potrzebny Masz ko這 kolor闚 pomi瞠j.
Stary 2011-10-25, 10:54   #1237
Elph
Raczkowanie

wybaczcie, ale pisze z telefonu. Bordowych nie mam, chyba tak na zdjeciu po prostu widac bylam dzis w sklepie fryzjerskim, ogladalam palety, kolor bym chciala jakis 8.1, ale sprzedawczyni powiedziala, ze moze nie pokryc rowno, no nie dziwie sie. Na mixtony tez patrzylam, to po prostu farba w np niebieskim kolorze, tak? Tylko, ze to kosztuje 20zl, plus farba tez 20 i utleniacz, to przekroczy moj budzet niestety... O kapieli rozjasniajacej tez troche czytalam, wolalabym tego uniknac, ale moze nie wplynie znaczaco na stan wlosow najwiekszym problemem w tej kapieli bedzie ominiecie odrostow, nie ma szans, zeby to mi sie udalo. Moge zastosowac na cale wlosy a farbe na te najbardziej rozjasnione wlosy nalozyc na dluzej?
Stary 2011-10-25, 11:18   #1238
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 25 979

Hej dziewczyny

Kiedy udziela豉m si w I cz窷ci w徠ku, w tej te co tam skrobn窸am, ale ju wiele miesi璚y temu. Ja uparcie przez prawie rok farbowa豉m w這sy Wellatonem 4/71 z oxy 6%, ale jak wiadomo 4/71 to nie jest czysty popiel tylko odcie kasztanowo-popielaty wi璚 z ciep造mi refleksami... jednak mimo wszystko kolorek mi si podoba.

Dwa miesi帷e temu co mnie nasz這 na Castinga z nowej serii, kolor 412 Mro幡e Kakao,czyli s康z帷 po oznaczeniu popiel opalizuj帷y Kolor wyszed fajny, niestety spiera si na rudawo no i zniszczy mi cholernie w這sy wi璚 - nigdy wi璚ej Castinga.

Jakie 3 tygodnie temu wybra豉m si do fryzjerki i w jej r璚e odda豉m moje w這sy. U篡豉 farby Indola 4.1 i oxy 6% - kolo wyszed 鈍ietny. W這sy s ciemne, ale takie chcia豉m. Odcie bardzo ch這dny, zero ciep造ch refleks闚 i utrzymuje si to ca造 czas. Polecam
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-25, 11:21   #1239
Elph
Raczkowanie

dodam, ze dlatego mysle o poziomie 8, bo pewnie i tak wyjdzie ciemniej, a allwaves zaleca poziom jasniej uzywac, gdy nie ma sie siwych wlosow, dobrze mowie?
Stary 2011-10-25, 12:03   #1240
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 25 979

Ale przecie 8 to ju s blondy, a nie br您y... to bardzo jasny kolor
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-25, 12:47   #1241
Elph
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
Ale przecie 8 to ju s blondy, a nie br您y... to bardzo jasny kolor
Wlasnie na probniku byl jak na blondy dosc ciemny, tzn 7 to jest to, co chce miec, i wlasnie nie wiem czy 7.1 nie wyjdzie za ciemno (zyta82 pisala, ze bardzo ciemno wyszlo) ale dlatego tu pisze, bo nie znam sie na tym.. Sama bym pewnie znowu zly kolor dobrala i byla niezadowolona:p

Uff, du穎 lepiej na komputerze Doda豉m zdj璚ie tych kolor闚 na pr鏏niku.
Ale tak sobie my郵, 瞠 chyba wola豉bym unikn望 k徙ieli rozja郾iaj帷ej... Sama decyzja o zafarbowaniu mnie du穎 kosztowa豉, bo nie chc bardziej przesusza w這s闚, a k徙iel plus farbowanie mog造by im do嗆 zaszkodzi.
Dlatego chyba nawet wol ciemniejszy kolor (byle nie bardzo ciemniejszy od moich) .
Kt鏎y doradzacie? 7.1 czy 6.1 ? Czy mo瞠 jeszcze jaki inny innej firmy?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (59,3 KB, 87 za豉dowa)

Edytowane przez Elph
Czas edycji: 2011-10-25 o 14:15
Stary 2011-10-25, 15:53   #1242
zyta82
Rozeznanie

vision AM - no troch Ci nie by這 Dzi瘯uj za relacje, ale 3 tygodne si trzyma to niez豉 jest
A mocno rude by造, bo w豉郾ie zastanawiam si czy 7.1 wybi豉by rudo嗆 z w這s闚 Elph?
Cytat:
Wlasnie na probniku byl jak na blondy dosc ciemny, tzn 7 to jest to, co chce miec, i wlasnie nie wiem czy 7.1 nie wyjdzie za ciemno (zyta82 pisala, ze bardzo ciemno wyszlo) ale dlatego tu pisze, bo nie znam sie na tym.. Sama bym pewnie znowu zly kolor dobrala i byla niezadowolona:p

Uff, du穎 lepiej na komputerze Doda豉m zdj璚ie tych kolor闚 na pr鏏niku.
Ale tak sobie my郵, 瞠 chyba wola豉bym unikn望 k徙ieli rozja郾iaj帷ej... Sama decyzja o zafarbowaniu mnie du穎 kosztowa豉, bo nie chc bardziej przesusza w這s闚, a k徙iel plus farbowanie mog造by im do嗆 zaszkodzi.
Dlatego chyba nawet wol ciemniejszy kolor (byle nie bardzo ciemniejszy od moich) .
Kt鏎y doradzacie? 7.1 czy 6.1 ? Czy mo瞠 jeszcze jaki inny innej firmy?
8 nic Ci nie da tylko rozja郾i naturalne do blondu a reszta zostanie ciemna, bo farba farby nie rozja郾i!
K徙iel rozj, otwiera 逝ski w這sa i zasadowy sk豉d wnika we w這s lekko go rozja郾iaj帷. Koniecznie trzeba po takim zabiegu przela w這sy wod z 造磬 octu, 瞠by pozamyka 逝ski w這sa i nie nara瘸 go na niszcz帷e warunki zewn皻rzne (ja po ka盥ym myciu p逝cz kwa郾 wod w這sy).
Nie wiem, czy k徙iel ma wp造w na maturalne w這sy???
Ale dziewczyny pisa造, 瞠 dekoloryzator wymywa sztuczne barwnik a naturalnych nie rusza wi璚 mo瞠 to by豚y dobry pomys?
Tubka mixtonu kosztuje tyle co tubka farby, ale to wystarcza na b. d逝go, bo dodaje si go 2cm wyci郾i皻ej glisty ma ka盥e 30g farby.
Nie wiem, mo瞠 7.1 sobie poradzi z Twoj rudo軼i??? a mo瞠 by za s豉ba.
Wklejam fotki po moim farbowaniu 7.0 z Allwaves, refleks zosta taki jak by, bo to natura. Moje naturalne s na pozomie mi璠zy 7 a 8.
Ja bym na Twoim miejscu bra豉 poziom 7, przyciemni 6 mo瞠sz nast瘼nym razem
p.s. w ja郾iejszych poziomach tzn powy瞠j 7 do neutralizacji rudego u篡wa si per造 (uwaga, bo czasem jest fioletowa) lub srebra
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg przed allwaves 7.0 z 6% (2).jpg (22,0 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg allwaves 7.0 z 6% (6).jpg (31,0 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg allwaves 7.0 z 6% (7).jpg (25,6 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg allwaves 7.0 z 6% (8).jpg (21,4 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg allwaves 7.0 z 6% (1).jpg (30,9 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg allwaves 7.0 z 6% (3).jpg (37,3 KB, 64 za豉dowa)

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-10-25 o 15:59
Stary 2011-10-25, 17:03   #1243
Elph
Raczkowanie

Cytat:
vision AM - no troch Ci nie by這 Dzi瘯uj za relacje, ale 3 tygodne si trzyma to niez豉 jest
A mocno rude by造, bo w豉郾ie zastanawiam si czy 7.1 wybi豉by rudo嗆 z w這s闚 Elph?

8 nic Ci nie da tylko rozja郾i naturalne do blondu a reszta zostanie ciemna, bo farba farby nie rozja郾i!
K徙iel rozj, otwiera 逝ski w這sa i zasadowy sk豉d wnika we w這s lekko go rozja郾iaj帷. Koniecznie trzeba po takim zabiegu przela w這sy wod z 造磬 octu, 瞠by pozamyka 逝ski w這sa i nie nara瘸 go na niszcz帷e warunki zewn皻rzne (ja po ka盥ym myciu p逝cz kwa郾 wod w這sy).
Nie wiem, czy k徙iel ma wp造w na maturalne w這sy???
Ale dziewczyny pisa造, 瞠 dekoloryzator wymywa sztuczne barwnik a naturalnych nie rusza wi璚 mo瞠 to by豚y dobry pomys?
Tubka mixtonu kosztuje tyle co tubka farby, ale to wystarcza na b. d逝go, bo dodaje si go 2cm wyci郾i皻ej glisty ma ka盥e 30g farby.
Nie wiem, mo瞠 7.1 sobie poradzi z Twoj rudo軼i??? a mo瞠 by za s豉ba.
Wklejam fotki po moim farbowaniu 7.0 z Allwaves, refleks zosta taki jak by, bo to natura. Moje naturalne s na pozomie mi璠zy 7 a 8.
Ja bym na Twoim miejscu bra豉 poziom 7, przyciemni 6 mo瞠sz nast瘼nym razem
p.s. w ja郾iejszych poziomach tzn powy瞠j 7 do neutralizacji rudego u篡wa si per造 (uwaga, bo czasem jest fioletowa) lub srebra
O, to u篡j 7.1 w takim razie

Czyta豉m troch o dekoloryzatorze, ale po jego u篡ciu w這sy lubi ciemniej przyjmowa farb, wi璚 wtedy dopiero bym mia豉 problem, kt鏎 wybra. Kto poleca po dekoloryzatorze na chwil na這篡 na w這sy rozja郾iacz, aby z powrotem nie 軼iemnia造, ale raz, 瞠 nie wiem co by z moich w這s闚 zosta這, dwa: dekoloryzator plus farba plus ewentualny rozja郾iacz ju troch kosztuj. Niestety mam ograniczony 'bud瞠t', wi璚 ewentualnie przy nast瘼nym farbowaniu dokupi mixton Do 7.1 b璠 mog豉 dolo篡 mixtonu (ewentualnie mniej), czy tylko do farby z 0 po kropce?

Ale nad t k徙iel si zastanowi Wydaje mi si, 瞠 naturalne te ruszy, z reszt ja mam tak dziwnie, bo mia豉m w這sy ciemniejsze, p騧niej zafarbowa豉m ciemnym blondem Garniera chyba (wtedy si w豉郾ie dowiedzia豉m, 瞠 zafarbowanych w這s闚 ju farba nie rozja郾i), i moje odrosty nabra造 rudo- 鄴速ego odcienia, P騧niej ciemny blond Londy, kt鏎y w miar wyr闚na ca這嗆, r騜nica mniej si rzuca豉 w oczy (o to mi wtedy chodzi這). Ale Londa ju mi si w wi瘯szo軼i wyp逝ka豉, do tego dosz造 moje 'prawdziwe' odrosty, wi璚 moje w這sy wygl康aj tak: tu przy sk鏎ze kolor ciemniejszy, raczej popielaty, p騧niej pasmo ok 4-5 centymetrowe ja郾iejszych w這s闚, a dalej znowu ciemniejsze (rudawe, od s這鎍a i z pewno軼i od sprayu rozja郾iaj帷ego).
Dlatego te obawiam si, 瞠 k徙iel najbardziej ruszy to jasne pasmo, kt鏎ego potem farba mi nie przykryje tak, jak reszty w這s闚...

Chyba w takim razie decyduj si na 7.1, b璠 my w這sy fioletowym szamponem, i mo瞠 chocia odrobin och這dz kolor.

A do przemy郵enia mam k徙iel, my郵isz, 瞠 wtedy 8.1 mi chwyci r闚nomiernie? Poczytam o niej wi璚ej, mo瞠 nie a tak bardzo zniszczy w這sy

A mixton nie wymywa si jako szybko? Co mi si obi這 o uszy.
Stary 2011-10-25, 17:31   #1244
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
O, to u篡j 7.1 w takim razie

Czyta豉m troch o dekoloryzatorze, ale po jego u篡ciu w這sy lubi ciemniej przyjmowa farb, wi璚 wtedy dopiero bym mia豉 problem, kt鏎 wybra. Kto poleca po dekoloryzatorze na chwil na這篡 na w這sy rozja郾iacz, aby z powrotem nie 軼iemnia造, ale raz, 瞠 nie wiem co by z moich w這s闚 zosta這, dwa: dekoloryzator plus farba plus ewentualny rozja郾iacz ju troch kosztuj. Niestety mam ograniczony 'bud瞠t', wi璚 ewentualnie przy nast瘼nym farbowaniu dokupi mixton Do 7.1 b璠 mog豉 dolo篡 mixtonu (ewentualnie mniej), czy tylko do farby z 0 po kropce?

Ale nad t k徙iel si zastanowi Wydaje mi si, 瞠 naturalne te ruszy, z reszt ja mam tak dziwnie, bo mia豉m w這sy ciemniejsze, p騧niej zafarbowa豉m ciemnym blondem Garniera chyba (wtedy si w豉郾ie dowiedzia豉m, 瞠 zafarbowanych w這s闚 ju farba nie rozja郾i), i moje odrosty nabra造 rudo- 鄴速ego odcienia, P騧niej ciemny blond Londy, kt鏎y w miar wyr闚na ca這嗆, r騜nica mniej si rzuca豉 w oczy (o to mi wtedy chodzi這). Ale Londa ju mi si w wi瘯szo軼i wyp逝ka豉, do tego dosz造 moje 'prawdziwe' odrosty, wi璚 moje w這sy wygl康aj tak: tu przy sk鏎ze kolor ciemniejszy, raczej popielaty, p騧niej pasmo ok 4-5 centymetrowe ja郾iejszych w這s闚, a dalej znowu ciemniejsze (rudawe, od s這鎍a i z pewno軼i od sprayu rozja郾iaj帷ego).
Dlatego te obawiam si, 瞠 k徙iel najbardziej ruszy to jasne pasmo, kt鏎ego potem farba mi nie przykryje tak, jak reszty w這s闚...

Chyba w takim razie decyduj si na 7.1, b璠 my w這sy fioletowym szamponem, i mo瞠 chocia odrobin och這dz kolor.

A do przemy郵enia mam k徙iel, my郵isz, 瞠 wtedy 8.1 mi chwyci r闚nomiernie? Poczytam o niej wi璚ej, mo瞠 nie a tak bardzo zniszczy w這sy

A mixton nie wymywa si jako szybko? Co mi si obi這 o uszy.
Mo瞠sz di 7.1 do這篡 mix, ale tylko z tej samej firmy co farba!
K徙iel a tak Ci nie rozja郾i, 瞠by mog豉 8 k豉嗆, mog豉by pomiesza 8 z 7, ale to ju wi瘯szy koszt, a mo磧iwe, 瞠 8 jest b.jasna i doopa.

Na r闚nomierne pokrycie musia陰by zrobi 3 r騜ne mieszanki.
To tak jakby na kartce namalowa豉 p璠zlem farbami w pionie 3 kolory, 鄴速y, pomara鎍zowy i czerwony i przeci庵n窸a p璠zlem w poziomie kolrem br您owym, ka盥y w po陰czeniu z br您em b璠zie inny....plastyka i mieszanie kolor闚 si k豉nia

Jeszcze mog豉by spr鏏owa goldwella 7A (jak s bardziej rude) lub 7AS (jak s bardziej rudo-z這te)
Stary 2011-10-25, 17:47   #1245
Elph
Raczkowanie

Cytat:
Mo瞠sz di 7.1 do這篡 mix, ale tylko z tej samej firmy co farba!
K徙iel a tak Ci nie rozja郾i, 瞠by mog豉 8 k豉嗆, mog豉by pomiesza 8 z 7, ale to ju wi瘯szy koszt, a mo磧iwe, 瞠 8 jest b.jasna i doopa.

Na r闚nomierne pokrycie musia陰by zrobi 3 r騜ne mieszanki.
To tak jakby na kartce namalowa豉 p璠zlem farbami w pionie 3 kolory, 鄴速y, pomara鎍zowy i czerwony i przeci庵n窸a p璠zlem w poziomie kolrem br您owym, ka盥y w po陰czeniu z br您em b璠zie inny....plastyka i mieszanie kolor闚 si k豉nia

Jeszcze mog豉by spr鏏owa goldwella 7A (jak s bardziej rude) lub 7AS (jak s bardziej rudo-z這te)
To w takim razie sobie odpuszcz k徙iel, i zostaj przy Allwaves, bo najbli瞠j mi do sklepu, jutro w drodze powrotnej ze szko造 kupi
Ale m闚isz, 瞠 na r闚nomierne pokrycie nie mam co liczy? Czy chodzi這 o to, 瞠 przy poziomie 8 nie b璠zie r闚nomiernie?
No nic, jutro chyba zafarbuj i si oka瞠, co wyjdzie. Mo瞠 r霩nica nie b璠zie si rzuca豉 w oczy.
W ka盥ym razie bardzo dzi瘯uj za pomoc
Stary 2011-10-25, 20:32   #1246
iivii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny

Kiedy udziela豉m si w I cz窷ci w徠ku, w tej te co tam skrobn窸am, ale ju wiele miesi璚y temu. Ja uparcie przez prawie rok farbowa豉m w這sy Wellatonem 4/71 z oxy 6%, ale jak wiadomo 4/71 to nie jest czysty popiel tylko odcie kasztanowo-popielaty wi璚 z ciep造mi refleksami... jednak mimo wszystko kolorek mi si podoba.

Dwa miesi帷e temu co mnie nasz這 na Castinga z nowej serii, kolor 412 Mro幡e Kakao,czyli s康z帷 po oznaczeniu popiel opalizuj帷y Kolor wyszed fajny, niestety spiera si na rudawo no i zniszczy mi cholernie w這sy wi璚 - nigdy wi璚ej Castinga.

Jakie 3 tygodnie temu wybra豉m si do fryzjerki i w jej r璚e odda豉m moje w這sy. U篡豉 farby Indola 4.1 i oxy 6% - kolo wyszed 鈍ietny. W這sy s ciemne, ale takie chcia豉m. Odcie bardzo ch這dny, zero ciep造ch refleks闚 i utrzymuje si to ca造 czas. Polecam
Czy mo瞠sz wstawi jakie zdj璚ie w這s闚 po tym 4.1 Indola? szukam czego ch這dnego na tym poziomie. Chocia sama ju nie wiem jaki mam poziom, 4 czy 5...
iivii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-25, 20:34   #1247
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
To w takim razie sobie odpuszcz k徙iel, i zostaj przy Allwaves, bo najbli瞠j mi do sklepu, jutro w drodze powrotnej ze szko造 kupi
Ale m闚isz, 瞠 na r闚nomierne pokrycie nie mam co liczy? Czy chodzi這 o to, 瞠 przy poziomie 8 nie b璠zie r闚nomiernie?
No nic, jutro chyba zafarbuj i si oka瞠, co wyjdzie. Mo瞠 r霩nica nie b璠zie si rzuca豉 w oczy.
W ka盥ym razie bardzo dzi瘯uj za pomoc
Aha, jeszcze jedno, ja robi豉m na 6% i widzisz jak mi wysz這. Je郵i nie by豉by pewna mo瞠sz sobie t 6 rozrzedzi z wod najlepiej destylowan po na p馧 (1:1) i wtedy wyjdzie Ci 3%. Czyli co a'la "szamponetka" zmywalna, ale b. kr鏒kotrwa豉.
Dostosuj si do informacji na ulotce, nie trzymaj d逝瞠j ni napisali.
Zastanawiam si tylko czy jak na這篡sz na ko鎍闚ki to nie trzyma kr鏂ej, 瞠by nie wysz造 czarne.
Nawet si zastanawam, 瞠by odrostu nie trzyma豉 w sumie d逝瞠j ni 30 minut bo to 6% i potrafi rozja郾i, ja mia豉m trzymane 45minut, farba by豉 k豉dziona z 6% u fryzjera.
To Ci teraz namiesza豉m
A najlepiej to zmieszaj sobie ciupe鎥 tzn. 1 cz窷 farby z 1,5 cz窷ci utleniacza i zafarbuj na pr鏏 ca貫 pasemko szeroko軼i dajmy 3cm to si przekonasz jak zadzia豉.
Ja zawsze robi pr鏏 na pasemku gdzie z pod spodu/niewidocznego boku. W razie niepowodzenia zmieniam techniki. Powodzenia
Stary 2011-10-25, 21:08   #1248
Elph
Raczkowanie

Cytat:
Aha, jeszcze jedno, ja robi豉m na 6% i widzisz jak mi wysz這. Je郵i nie by豉by pewna mo瞠sz sobie t 6 rozrzedzi z wod najlepiej destylowan po na p馧 (1:1) i wtedy wyjdzie Ci 3%. Czyli co a'la "szamponetka" zmywalna, ale b. kr鏒kotrwa豉.
Dostosuj si do informacji na ulotce, nie trzymaj d逝瞠j ni napisali.
Zastanawiam si tylko czy jak na這篡sz na ko鎍闚ki to nie trzyma kr鏂ej, 瞠by nie wysz造 czarne.
Nawet si zastanawam, 瞠by odrostu nie trzyma豉 w sumie d逝瞠j ni 30 minut bo to 6% i potrafi rozja郾i, ja mia豉m trzymane 45minut, farba by豉 k豉dziona z 6% u fryzjera.
To Ci teraz namiesza豉m
A najlepiej to zmieszaj sobie ciupe鎥 tzn. 1 cz窷 farby z 1,5 cz窷ci utleniacza i zafarbuj na pr鏏 ca貫 pasemko szeroko軼i dajmy 3cm to si przekonasz jak zadzia豉.
Ja zawsze robi pr鏏 na pasemku gdzie z pod spodu/niewidocznego boku. W razie niepowodzenia zmieniam techniki. Powodzenia
Przydatne rady Wypr鏏uj najpierw na pasemku. Ciekawa jestem, co mi z tego wyjdzie. Dzi瘯uj

Dzisiaj jednak chcia豉m kupi ten mixton, ale nie by這, b璠 za par dni. Farbuj i tak dzisiaj, a je郵i wyjdzie za ciep這 (a pewnie tak b璠zie), to mog potem dokupi mixton i na這篡 sam z utleniaczem 瞠by och這dzi kolor? Czy tylko z farb?

No i jest problem. Na pasemku kolor si praktycznie nie zmieni... Mo瞠 troch chwyci tam, gdzie by造 ja郾iejsze, ale mog這 to by z逝dzenie. Dziwne, bo na pr鏏niku kolor jest ciemniejszy od mojego, nawet sobie przy這篡豉m w這sy ;p 2 razy pr鏏owa豉m na jednym pasemku, najpierw trzyma豉m 30 min, p騧niej 40.
Zosta豉 mi tylko kapiel rozja郾iaj帷a? Nie wiem, czy jest sens teraz na w這sy nak豉da farb, skoro mo瞠 nic nie da. Narazie rozja郾iacz w sprayu poszed w ruch, chyba wstrzymam si z farbowaniem, dop鏦i ich nie rozja郾i troch, a przy okazji dokupi mixton.
Dobrze my郵, czy lepiej wzi望 farb na poziomie 6? Tylko, 瞠 mo瞠 ciemno wyj嗆...
Wizyta u fryzjera by mi si przyda豉 Tyle, 瞠 funduszy nie mam.

Edytowane przez Elph
Czas edycji: 2011-10-26 o 14:15
Stary 2011-10-26, 17:23   #1249
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Przydatne rady Wypr鏏uj najpierw na pasemku. Ciekawa jestem, co mi z tego wyjdzie. Dzi瘯uj

Dzisiaj jednak chcia豉m kupi ten mixton, ale nie by這, b璠 za par dni. Farbuj i tak dzisiaj, a je郵i wyjdzie za ciep這 (a pewnie tak b璠zie), to mog potem dokupi mixton i na這篡 sam z utleniaczem 瞠by och這dzi kolor? Czy tylko z farb?

No i jest problem. Na pasemku kolor si praktycznie nie zmieni... Mo瞠 troch chwyci tam, gdzie by造 ja郾iejsze, ale mog這 to by z逝dzenie. Dziwne, bo na pr鏏niku kolor jest ciemniejszy od mojego, nawet sobie przy這篡豉m w這sy ;p 2 razy pr鏏owa豉m na jednym pasemku, najpierw trzyma豉m 30 min, p騧niej 40.
Zosta豉 mi tylko kapiel rozja郾iaj帷a? Nie wiem, czy jest sens teraz na w這sy nak豉da farb, skoro mo瞠 nic nie da. Narazie rozja郾iacz w sprayu poszed w ruch, chyba wstrzymam si z farbowaniem, dop鏦i ich nie rozja郾i troch, a przy okazji dokupi mixton.
Dobrze my郵, czy lepiej wzi望 farb na poziomie 6? Tylko, 瞠 mo瞠 ciemno wyj嗆...
Wizyta u fryzjera by mi si przyda豉 Tyle, 瞠 funduszy nie mam.
No w豉郾ie to ju wiesz co mia陰m na my郵i, 瞠 trzeba by rozja郾i.
Nie wiem, czy ten tw鎩 spray nie jest do w這s闚 naturalnych, bo farb ci篹ko chyba wyt瘼i.
Je郵i Ci k徙iel nie pomo瞠, na dekoloryzator Ci nie sta to ostatecznie mo瞠 kup sobie rozja郾iacz i rozr鏏 go z 3% mo瞠 delikatnie ruszy te farbowane a 3% nie powinna krzywdy w這som zrobi, tylko pami皻aj o zakwaszeniu wod z ocetm!. Tylko na naturalki nie zaje盥瘸j tym rozja郾iaczem!!!
A w ko鎍u kupi豉 7.1 i oxy 6%? i robi豉 na 6% nie rozrzedza豉 jej?
Mi 7.0 wysz這 ciemniej ni na pr鏏niku.
A mixton przyciemni Ci o p馧/jeden poziom, wi璚 na razie nie kupuj poziomu 6 Jak rozja郾isz to spr鏏uj doda go do 7.1.
Mix z samym oxy te miesza豉m (1:5), ale to dos這wnie k豉dzie si na chwileczk mo瞠 5 minut. sie trzyma, 瞠by niebieskie Ci nie wysz造.
Stary 2011-10-27, 12:01   #1250
Konwalia11
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 238

Dziewczyny (i fryz 5 ) poddaje sie!
Czaje sie juz 2 dni i nie moge sie zdecydowac, czy wziasc farbe z poziomu 6 czy 7.
Juz, juz mialam sie zdecydowac na 7.1 lub 7A, ale jak zobaczylam zdjecia Zyty to stwierdzilam, ze moje sa jednak ciemniejsze i ze powinnam wziac 6.1 (Koleston) lub 6A (Goldwell).
W zwiazku z tym zdaje sie na wasza opinie i wklejam jescze raz fotki wlosow w chwili obecnej.
Napisczcie co myslicie bo bede tak myslec jeszcze tydzien...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Z fleszem.jpg (193,2 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Bez flesza.jpg (22,1 KB, 41 za豉dowa)
Konwalia11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-27, 14:59   #1251
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny (i fryz 5 ) poddaje sie!
Czaje sie juz 2 dni i nie moge sie zdecydowac, czy wziasc farbe z poziomu 6 czy 7.
Juz, juz mialam sie zdecydowac na 7.1 lub 7A, ale jak zobaczylam zdjecia Zyty to stwierdzilam, ze moje sa jednak ciemniejsze i ze powinnam wziac 6.1 (Koleston) lub 6A (Goldwell).
W zwiazku z tym zdaje sie na wasza opinie i wklejam jescze raz fotki wlosow w chwili obecnej.
Napisczcie co myslicie bo bede tak myslec jeszcze tydzien...
Goldwell 6 jest do嗆 ciemna

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-27, 15:04   #1252
Elph
Raczkowanie

Cytat:
No w豉郾ie to ju wiesz co mia陰m na my郵i, 瞠 trzeba by rozja郾i.
Nie wiem, czy ten tw鎩 spray nie jest do w這s闚 naturalnych, bo farb ci篹ko chyba wyt瘼i.
Je郵i Ci k徙iel nie pomo瞠, na dekoloryzator Ci nie sta to ostatecznie mo瞠 kup sobie rozja郾iacz i rozr鏏 go z 3% mo瞠 delikatnie ruszy te farbowane a 3% nie powinna krzywdy w這som zrobi, tylko pami皻aj o zakwaszeniu wod z ocetm!. Tylko na naturalki nie zaje盥瘸j tym rozja郾iaczem!!!
A w ko鎍u kupi豉 7.1 i oxy 6%? i robi豉 na 6% nie rozrzedza豉 jej?
Mi 7.0 wysz這 ciemniej ni na pr鏏niku.
A mixton przyciemni Ci o p馧/jeden poziom, wi璚 na razie nie kupuj poziomu 6 Jak rozja郾isz to spr鏏uj doda go do 7.1.
Mix z samym oxy te miesza豉m (1:5), ale to dos這wnie k豉dzie si na chwileczk mo瞠 5 minut. sie trzyma, 瞠by niebieskie Ci nie wysz造.
Jednak wczoraj nie wytrzyma豉m, i zgodnie z rad mojego ch這paka, zafarbowa豉m w這sy, i jestem zadowolona
Tak, kupi豉m 7.1 i oxy 6%, i nie rozrzedza豉m. Ca這嗆 si troch wyr闚na豉, tzn r騜nica mi璠zy tymi ja郾iejszymi jest prawie niewidoczna. Refleksy si delikatnie och這dzi造, ale nie wybi造 rudo軼i. Dlatego kupi mixton i na這輳 sam, a jakie s efekty? Zadowolona by豉 z samego mixtonu? I wycisn望 go wtedy tyle, ile farby? I z oxy 6% czy ju 3%?
Btw zanim go na這輳, to ju minie 5 min na pewno Nak豉da od do逝 a potem zmywa od razu czy jak?
A co do sprayu, farbowane te rozja郾ia, ale trwa to d逝瞠j, dzi瘯i niemu pozby豉m si 鈔edniego br您u Wellatonu (poziom 4.0), kt鏎y by dla mnie za ciemny
Dodaj zdj璚ia, moim aparatem cholernie ci篹ko uchwyci kolor, daj najbardziej zbli穎ne do rzeczywisto軼i.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT0319.jpg (108,5 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT0320.jpg (78,2 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT0321.jpg (170,4 KB, 40 za豉dowa)
Stary 2011-10-27, 15:16   #1253
Konwalia11
Zadomowienie

Elph -no niezle, ale na zdjeciach wyszly bardzo jasne te wloski. No i rudego nie widac, ale moze to kwestia zdjecia?
Ja nadal nic nie postanowilam w sprawie farby, teraz jak widze, ze u Elph wyszla tak jasno ta siodemka znowu zaczynam sie lamac w kierunku 6. Calkiem mozliwe, ze jak tak bede ciagle myslec o farbach to mnie zaniedlugo wywioza do wariatkowa
Ale prawdopodobnie bede dzis w centrum handlowym (wiecie - duzo luster) i sie poogladam raz jeszcze i podejme ostateczna decyzje.
Stary 2011-10-27, 15:22   #1254
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Elph -no niezle, ale na zdjeciach wyszly bardzo jasne te wloski. No i rudego nie widac, ale moze to kwestia zdjecia?
Ja nadal nic nie postanowilam w sprawie farby, teraz jak widze, ze u Elph wyszla tak jasno ta siodemka znowu zaczynam sie lamac w kierunku 6. Calkiem mozliwe, ze jak tak bede ciagle myslec o farbach to mnie zaniedlugo wywioza do wariatkowa
Ale prawdopodobnie bede dzis w centrum handlowym (wiecie - duzo luster) i sie poogladam raz jeszcze i podejme ostateczna decyzje.
tylko pami皻aj, 瞠 zawsze 豉twiej przyciemni, ni rozja郾i. generalnie poleca si, aby wybiera odcie ja郾iejszy, je郵i zastanawiamy si mi璠zy dwoma kolorami

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-27, 17:12   #1255
Konwalia11
Zadomowienie

OK, zdecydowalam sie ostatecznie na 7.1 z Kolestonu. Mam nadzieje, ze nie bede musiala chodzic z torba na glowie ....
Dam znac jak dostane przesylke i obiecuje fotki!
Stary 2011-10-27, 17:35   #1256
Elph
Raczkowanie

Cytat:
W rzeczywisto軼i ciemniejsze, i rudy jest, tak jak m闚isz, kwestia zdj璚ia
Stary 2011-10-27, 17:35   #1257
zyta82
Rozeznanie

Elph - Ja przed tonowaniem mixem dziel w這sy na sekcje i nak豉dam po kolei, jak najszybciej. robi豉m mieszank 1cz. mixu i 5cz. oxy6%, no chyba, 瞠 rozr鏏 na 4%, w ka盥ym razie na 3% ostatnio trzyma豉m p馧 godziny i mi nie chwyci這, ale wypr鏏uj tak samo na pasemku, bo ja kiedy po這篡豉m sobie na za jasne w這sy ( pasemko) i mia豉m je niebieskie, wi璚 sprawd najpierw!

Konwalia11 - sprawdzaj sobie na paletach farb kt鏎e chcesz zakupi, pami皻aj to co Ci Endorfina napisa陰 lepiej najpierw po這篡 za jasn, ni za ciemn, bo potem to tylko demakija zostaje. Jak chcesz to mo瞠sz sobie te zmiesza p馧 na p馧 6 i 7 poziom np 7A i 6A z goldwela, b璠zie jako tako wypo鈔odkowany.
A galeriowe 鈍iat豉 s takie, 瞠by pi瘯nie wygl康a i nijak maj si do naturalnego 鈍iat豉, to raczej tym bym si nie sugerowa豉
Stary 2011-10-27, 18:13   #1258
Elph
Raczkowanie

Cytat:
Elph - Ja przed tonowaniem mixem dziel w這sy na sekcje i nak豉dam po kolei, jak najszybciej. robi豉m mieszank 1cz. mixu i 5cz. oxy6%, no chyba, 瞠 rozr鏏 na 4%, w ka盥ym razie na 3% ostatnio trzyma豉m p馧 godziny i mi nie chwyci這, ale wypr鏏uj tak samo na pasemku, bo ja kiedy po這篡豉m sobie na za jasne w這sy ( pasemko) i mia豉m je niebieskie, wi璚 sprawd najpierw!

Konwalia11 - sprawdzaj sobie na paletach farb kt鏎e chcesz zakupi, pami皻aj to co Ci Endorfina napisa陰 lepiej najpierw po這篡 za jasn, ni za ciemn, bo potem to tylko demakija zostaje. Jak chcesz to mo瞠sz sobie te zmiesza p馧 na p馧 6 i 7 poziom np 7A i 6A z goldwela, b璠zie jako tako wypo鈔odkowany.
A galeriowe 鈍iat豉 s takie, 瞠by pi瘯nie wygl康a i nijak maj si do naturalnego 鈍iat豉, to raczej tym bym si nie sugerowa豉
Ok, dzi瘯i, spr鏏uj Mo瞠 nie zostan z niebieskimi w這sami
W og鏊e w sklepie by造 2 niebieskie: jeden jasny, drugi ciemny, ale ten drugi by podpisany 'korektor' na palecie, babki si dogada造 i stwierdzi造, 瞠 ten ciemniejszy to mixton. Na pewno? Wola豉bym si upewni przed zakupem
Stary 2011-10-27, 18:43   #1259
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Ok, dzi瘯i, spr鏏uj Mo瞠 nie zostan z niebieskimi w這sami
W og鏊e w sklepie by造 2 niebieskie: jeden jasny, drugi ciemny, ale ten drugi by podpisany 'korektor' na palecie, babki si dogada造 i stwierdzi造, 瞠 ten ciemniejszy to mixton. Na pewno? Wola豉bym si upewni przed zakupem
Tak to jest Blue correctore nr 111.
Ale dziwnie jasno wygl康aj te Twoje w這sy tak na poziom 8?
Stary 2011-10-27, 18:51   #1260
Elph
Raczkowanie

Cytat:
Tak to jest Blue correctore nr 111.
Ale dziwnie jasno wygl康aj te Twoje w這sy tak na poziom 8?
To wina zdj璚ia. Taki aparat, to najbardziej przypomina prawdziwy kolor, inne jakie mi wychodzi造 to ju w og鏊e abstrakcja :P Tak jak pisa豉m- s sporo ciemniejsze i bardziej rudawe, ale tego nie uchwyc

Zaznaczy豉m na zdj璚iu fragment, gdzie kolor jest bardziej podobny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT0321e.jpg (171,1 KB, 26 za豉dowa)

Edytowane przez Elph
Czas edycji: 2011-10-28 o 06:30
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.