Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-10-29, 08:40   #1261
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 28 154
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iivii Poka wiadomo嗆
Czy mo瞠sz wstawi jakie zdj璚ie w這s闚 po tym 4.1 Indola? szukam czego ch這dnego na tym poziomie. Chocia sama ju nie wiem jaki mam poziom, 4 czy 5...
postaram sie zrobi zdj璚ie dzisiaj albo jutro, tyle 瞠 pracuj do 21 wi璚 mo瞠 by z tym ci篹ko ale obiecuj, 瞠 wcze郾iej czy p騧niej si ono tu pojawi

Dzisiaj zauwa篡豉m, 瞠 mam ju troch odrosty i s one w ciep貫j tonacji, co mnie bardzo dziwi, bo swoje naturalne w這sy mam mysie i ch這dne nie wiem czy to nie przypadkiem wina wcierek z Jantaru... albo mo瞠 ja ju 鈍iruj
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-29, 16:37   #1262
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Cze嗆m, ma kt鏎a do鈍iadczenia z INOA 6.1. ?
Relyah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-29, 21:55   #1263
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka wiadomo嗆
Cze嗆m, ma kt鏎a do鈍iadczenia z INOA 6.1. ?
Ja niestety nie , ale mo瞠 dziewczyny co o niej wiedz
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-31, 15:23   #1264
Maria2008
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do Maria2008

Ja robi豉m ostatnio z Inoa u fryzjera jako mnie nam闚i豉. Robi豉m 5 ale nie pami皻am ju dok豉dnie. Szybciej mi si sp逝kuje z goldwella i szybciej rudzieje natomiast po tej z inoa jakby d逝瞠j si trzyma tzn nie zrudzia mi tak bardzo a mam ju dwa miesi帷e nie farbowane.
Maria2008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-31, 16:23   #1265
laaraa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161

Dziewczyny czy kt鏎ej z Was uda這 sie uzyska podobny braz do ktoregokolwiek na zdjeciach. Wiem ze to s inne odcienie br您闚 ale jesli ktoras ma cos podobnego to prosze o numer farby jakim moge uzyskac. Ja mam brazowe wlosy ale niestety refleksami rudo 鄴速o zielonymi... hehe Chce wreszcie uzyskac ladny kolor brazu. Jesli wiecie to prosze o pomoc!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farbowane.jpg (20,4 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wloski_ralphlauren-300x207.jpg (12,1 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 41e2fb93000b18744e2ff6ea.jpg (34,7 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 381f51af002a7fc44e6ea467.jpg (60,4 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aeee7ec40020043e4e2ff6c3.jpg (32,1 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 469_14.jpg (45,6 KB, 9 za豉dowa)
laaraa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-31, 16:27   #1266
laaraa
Raczkowanie

Za duzo mi sie za豉dowalo zdjec. Chodzi mi o 2 pierwsze zdj璚ia
Stary 2011-10-31, 17:17   #1267
visionAM
Zakorzenienie

Tak jak obieca豉m, wrzucam zdj璚ia z Indola 4.1 oksydant 6% k豉dziona na sprane Mro幡e Kakao Castinga.
Zdj璚ia robione dzisiaj rano, bez lampy. Pierwsze w 鈍ietle dziennym, dwa nast瘼ne w 鈍ietle sztucznym. W這sy farbowa豉m dok豉dnie 8 pa寮ziernika, jak wida mam ju lekki odrost w ciep造m odcieniu.

Na pierwszym zdj璚iu troszk wida, 瞠 w這sy by造 z ty逝 niedok豉dnie dosuszone, mea culpa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00934.jpg (24,4 KB, 70 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00942.jpg (24,0 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00947.jpg (15,0 KB, 72 za豉dowa)

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2011-10-31 o 17:19
Stary 2011-10-31, 18:03   #1268
visionAM
Zakorzenienie

laaraa - te fotki co wrzuci豉 i Twoje pytanie nadaje si do w徠ku o br您owow這sym farbowaniu, a nie do tego gdzie chcemy uzyska zimne odcienie br您u
Wi璚 mo瞠 z 豉ski swojej przestaniesz za鄉ieca w徠ek.
Stary 2011-10-31, 19:12   #1269
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez laaraa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy kt鏎ej z Was uda這 sie uzyska podobny braz do ktoregokolwiek na zdjeciach. Wiem ze to s inne odcienie br您闚 ale jesli ktoras ma cos podobnego to prosze o numer farby jakim moge uzyskac. Ja mam brazowe wlosy ale niestety refleksami rudo 鄴速o zielonymi... hehe Chce wreszcie uzyskac ladny kolor brazu. Jesli wiecie to prosze o pomoc!
Na fotkach to kolor pomi璠zy 6 i 7 poziomem.
Na Rudo-鄴速o-zielone musisz zastosowa kolory neutralizuj帷e czyli:
rudy eutralizuje niebieski (popiel) farba np 6,1 7,1
z馧ty,z這ty/fioletowy (opal, czasem per豉) co z ,2 po przecinku
zielony/czerwony nie wiem jaki to kolor w farbach, ja mam czerwony korektor.
Lub w豉郾ie podstawowa farba natura na 7.0 zmieszana z 6.0 i korektory, popiel,per豉(opal),czerwi e
Na oko si nie da podpowiedzie mususz wklei fotki, bo tak to m積a sobie gdyba.

A znalaz豉m takie oto info:
W這sy siwe : je郵i ilo嗆 siwych w這s闚 jest wi瘯sza ni 50% zaleca si przygotowanie mieszanki w proporcji : 1 + 1. Mo積a r闚nie przed rozpocz璚iem koloryzacji przygotowa w這s otwieraj帷 jego 逝sk. Do otwarcia 逝ski nale篡 przygotowa mieszank 1 + 1 sk豉daj帷 si z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniaj帷ej 20vol 6%. Tak przygotowan mieszank nanie嗆 na w這sy i po kilku minutach dok豉dnie sp逝ka wod. Po osuszeniu w這s闚 r璚znikiem mo積a przyst徙i do zabiegu koloryzacji.

I jeszcze to o % oxy:
Utleniacz w kremie 3% przeznaczony jest do farbowania "ton w ton", do mniej trwa貫j koloryzacji (1:2 tutaj chodzi o farb......), do dodania tonu w refleksach i pasemkach, do podniesienia tonu i delikatnej dekoloryzacji.

Utleniacz w kremie 6%przeznaczony jest do przyciemniania, pokrycia siwych w這s闚, rozja郾iania o 1-2 tony, do dodania tonu w refleksach i pasemkach w procesie cieniowania.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
Tak jak obieca豉m, wrzucam zdj璚ia z Indola 4.1 oksydant 6% k豉dziona na sprane Mro幡e Kakao Castinga.
Zdj璚ia robione dzisiaj rano, bez lampy. Pierwsze w 鈍ietle dziennym, dwa nast瘼ne w 鈍ietle sztucznym. W這sy farbowa豉m dok豉dnie 8 pa寮ziernika, jak wida mam ju lekki odrost w ciep造m odcieniu.

Na pierwszym zdj璚iu troszk wida, 瞠 w這sy by造 z ty逝 niedok豉dnie dosuszone, mea culpa
Ale supera郾ie zimne i to po 3 tygodniach od farbowania??? Tylko ten poziom 4 b, ciemny;( Ale widz, 瞠 to prawie taki jak Twoje naturki
Dzi瘯i za relacj

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 21:14
Stary 2011-10-31, 19:17   #1270
laaraa
Raczkowanie

Zyta82 bardzo Ci dzi瘯uj!!! W 鈔od p鎩d do sklepu poszuka farby na poziomie 6 lub 7. Aparat powinnam odebrac z naprawy w nast tyg i wtedy wkleje fotki przed i po.

Jeszcze raz wielkie dzi瘯i!
Stary 2011-10-31, 21:54   #1271
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez laaraa Poka wiadomo嗆
Zyta82 bardzo Ci dzi瘯uj!!! W 鈔od p鎩d do sklepu poszuka farby na poziomie 6 lub 7. Aparat powinnam odebrac z naprawy w nast tyg i wtedy wkleje fotki przed i po.

Jeszcze raz wielkie dzi瘯i!
Nieeeeee! Ja Ci nie napisa陰m, kup konkretn farb, tylko nakierowa豉m Ci jakie kolory neutralizuj Twoje r騜ne refleksy i Poziom
No chyba, 瞠 babka w sklepie si zna to Ci dobierze, ale w to niestety w徠pi
Dawaj tu foty i ca陰 histori co i ja farbowa豉, jaki odrst, itp, itd.
Stary 2011-10-31, 22:54   #1272
visionAM
Zakorzenienie

te jestem zaskoczona, 瞠 ch這dny odcie trzyma si ju tak d逝go.
w這sy rzeczywi軼ie s ciemne, ale pasuje mi taki kolor i jestem z niego bardziej zadowolona ni ze wcze郾iejszych na poziomie 6/5....

Zobaczymy jak dalej farba b璠zie si spisywa, ale po tylu komplementach jakie dosta豉m na temat moich w這s闚 od kiedy s po Indoli, to chyba szybko z niej nie zrezygnuj

No i polecam z ca貫go serca keratyne hydrolizowan (dost瘼na na mazid豉ch), dodawa do od篡wki kilkanascie kropel, efekt rewelacyjny za nisk cen. Moje w這sy kochaj keratynk ommm nom nom nom
Stary 2011-11-01, 17:10   #1273
Relyah
Raczkowanie

Dobra, wysil si w ko鎍u, bo ju za d逝go my郵 o tych k豉czkach..

Wersja skr鏂ona dla leniwc闚: Jak uzyska z koloru nr 4 kolor nr 5?

Wersja pe軟a (wyw鏚):
Miesi帷 temu by豉m u fryzjerki - (fotorelacja na dole).

Przysz豉m z czerwono-miedzian p馧toraroczn henn na g這wie. (nr 1)
Chcia豉m w這sy (i twarz ) laski ze zdj. nr 2.
No to dekolor - wysz豉 mi intensywna pomara鎍z na g這wie.
No ale nic, fryzjerka da豉 mi palet przed nos i razem wybra造鄉y kolor chyba 7,3... (INOA, albo LUO color, nie pami皻am).
Na w這sach wyszed mi ciep造 jasny br您...(nr 3 (zdj璚ie przek豉mane, za ciemno wysz這, wyobra嬈ie sobie to + taki opalizuj帷y b造sk jak na nr 6 ostatnim, taki 鄴速y) w sumie nie taki z造 by. Po 1 myciu wylaz造 rudziaki.
I po 3 tygodniach jestem bardziej ruda ni by豉m.. tylko ta rudo嗆 jest brzydka, sprana (nr 4). A moje w這sy mega zniszczone - 10 cm do ci璚ia.. ale jeszcze si nie poddaj i w豉郾ie siedz z olejem na g這wie

Teraz chce co podobnego (nr 5) i ju wiem przynajmniej, 瞠 ma to by zimny ciemny blond + z這te refleksy. Farbowa zamierzam sama, bo wyda豉m ju ca陰 kas na to 軼i庵ni璚ie henny + pseudo kolor...

My郵 nad farb Majirel 7.0 repigmentacja + 7.1. na kolor. (poczyta豉m, to si znam troch ju, a co! )

Nie wiem jak refleksy zrobi i czy w og鏊e si do nich zabiera... Doradzicie co na te moje ma貫 k這potki?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg henna1.jpg (25,5 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ene.jpg (45,8 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg farba1.jpg (28,0 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 480600-1-1-0.jpg (1,4 KB, 276 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg farba2.jpg (30,4 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg szybkie-fryzury_5021_5.jpg (29,1 KB, 45 za豉dowa)

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2011-11-01 o 17:17
Stary 2011-11-01, 17:40   #1274
zyta82
Rozeznanie

Relyah - No tow hennie diabe siedzi;( Niestety pono henn ci篹ko wyt瘼i, ona po prostu nie wsp馧gra z farbami chemicznymi nic jej nie pokryje ;(
Radzi豉bym Ci p鎩嗆 do jakiego zielarskiego lub apteki i zapyta, czym mog豉by to zmy z w這s闚, mo瞠 co wymy郵.
Swoj drog ja mam takie w這sy jak chcesz mie na foto nr 5 to poziom 7.
Musisz zneutralizowa mo瞠 nawet natur 7 mieszan z kolorem niebieskim np. mixtonem,mixem, korektorem. Farba 7.1 jest popielata (niebieska) ale nie na tyle, 瞠by zneutralizowa tak rudo嗆. Jak ju zneutralizujesz rudy to wtedy sobie zrobisz z這ty refleks farb 7,3.
P.s. Opal to fiole, a nie z這ty
je郵i s bardzej rudr/rude mo瞠sz wzi望 Goldwella 7A lub je郵i sk豉niaj si ku bordo to 7SB, ale nie jestem pewna czy Ci to pokryje t henn i b璠zie na tyle mocno-niebieska, 瞠by wybi Ci t rudo嗆.
Wi璚ej grzch闚 nie pami皻am....
Stary 2011-11-01, 18:37   #1275
Relyah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Relyah - No tow hennie diabe siedzi;( Niestety pono henn ci篹ko wyt瘼i, ona po prostu nie wsp馧gra z farbami chemicznymi nic jej nie pokryje ;(
Radzi豉bym Ci p鎩嗆 do jakiego zielarskiego lub apteki i zapyta, czym mog豉by to zmy z w這s闚, mo瞠 co wymy郵.
Swoj drog ja mam takie w這sy jak chcesz mie na foto nr 5 to poziom 7.
Musisz zneutralizowa mo瞠 nawet natur 7 mieszan z kolorem niebieskim np. mixtonem,mixem, korektorem. Farba 7.1 jest popielata (niebieska) ale nie na tyle, 瞠by zneutralizowa tak rudo嗆. Jak ju zneutralizujesz rudy to wtedy sobie zrobisz z這ty refleks farb 7,3.
P.s. Opal to fiole, a nie z這ty
je郵i s bardzej rudr/rude mo瞠sz wzi望 Goldwella 7A lub je郵i sk豉niaj si ku bordo to 7SB, ale nie jestem pewna czy Ci to pokryje t henn i b璠zie na tyle mocno-niebieska, 瞠by wybi Ci t rudo嗆.
Wi璚ej grzch闚 nie pami皻am....
Dzi瘯uj za odp.. nic na razie z tego nie rozumiem, ale mo瞠 jako przetrawi. W zielarskim nic nie wymy郵 na henn. Wydawa這 mi si, 瞠 jest ju sprana (przynajmniej w wi瘯szo軼i), bo dekolor wyszed do jasnej pomara鎍zy, a w這sy ju nie s tak sztywne jak przy hennie
/wyczyta豉m na zagranicznych stronach, 瞠 mo積a usun望 olejem mineralnym + alkoholem, ale nie wiem czy jest sens si w to bawi.

Co znaczy zneutralizowa natur? to to samo co repigmentacja? I nie wiem jak si miesza te kolory niebieskie/zielone.. korektory? co to jest Nie chce sobie nic pogorszy t moj niewiedz, bo na moim misz-masz b璠zie o to 豉two.

Chodzi o to, 瞠 daj 7.0 + niebieski mixton?: http://www.prosalon.eu/pliki/slownik/duze/110083671.jpg
(jestem odwa積a, ale bez przesady )

Dlaczego Goldwell ?
(widzia豉m palet, ca趾iem siwy ten 7A.. )

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2011-11-01 o 19:07
Stary 2011-11-01, 19:08   #1276
iivii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496

Cytat:

ζdny kolorek wyszed . Te mia豉m podobny jaki czas temu. Wyp逝ka si jednak do takiego jak na zdj璚iach. Fotki robione pod 瘸r闚k ale bez lampy. Wysz造 troch ja郾iejsze ni w rzeczywisto軼i. Sama nie wiem jaki to poziom... Jak my郵icie?
Pisa造軼ie 瞠by robi na oxy 3% ale jak to si ma do siwk闚? Ja ostatnio robi豉m majirel 3 zmieszane z 5.71 na oxy 6%.
I w豉軼iwie nie wiem co dalej z nimi robi. My郵a豉m, 瞠by zosta na obecnym poziomie tylko och這dzi. Mo瞠cie doradzi czym je potraktowa?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,9 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (56,8 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (65,7 KB, 33 za豉dowa)
iivii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-01, 19:21   #1277
Relyah
Raczkowanie

iivii zazdraszczam! Podejrzewam, 瞠 z tak "rudo軼i" ka盥y och豉dzacz da sobie rad 7.1. i po ptokach... ach.. chcia豉bym mie takie problemy

edit: Zyt82 dzi瘯i jeszcze raz za ocen.. zawsze to nowe spojrzenie na sytuacj. Mo瞠 faktycznie henna jeszcze "siedzi". Poczekam a ta farba mi si troch wyp逝cze, a p騧niej jak najmniej inwazyjnie spr鏏uj 軼i庵a henn. I tak s chyba za ciemne na farbowanie do poziomu 7. Na t chwil pozostaje mi spinanie w這s闚 i przek豉mywanie koloru lakierem do w這s闚 pzdr

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2011-11-01 o 19:56
Stary 2011-11-02, 00:46   #1278
joen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Witam Pofarbowa豉m si 6bs z goldwella i jestem bardzo zadowolona, widze du膨 r騜nic w odcieniu por闚nuj帷 6bs z 6bp. Zastanawiam si tylko czy mo瞠 po prostu nie utrwali mi si te bardziej kolor bo to by這 moje 3 farbowanie na ciemno.
joen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-02, 08:51   #1279
iivii
Raczkowanie

Cytat:
iivii zazdraszczam! Podejrzewam, 瞠 z tak "rudo軼i" ka盥y och豉dzacz da sobie rad 7.1. i po ptokach... ach.. chcia豉bym mie takie problemy
Dzi瘯i Relyah My郵isz, 瞠 to poziom 7 b璠zie? Live s troche ciemniejsze. Ja my郵a豉m, 瞠 co bli瞠j 5...
Stary 2011-11-02, 09:41   #1280
visionAM
Zakorzenienie

7.1 to przecie jest popielaty blond, a Ty masz w這sy ciemniejsze ni poziom 7, wi璚 raczej Ci to niewiele pomo瞠, chyba 瞠 chcesz teraz mie ja郾iejszy odcie

Moim zdaniem Twoje w這sy s obecnie na poziomie 6, chocia wida, 瞠 odrost jest do嗆 jasny. Ja bym spr鏏owa豉 jakie 6.1 a jak nie chwyci to wtedy dopiero farbami z 5
Stary 2011-11-02, 10:13   #1281
iivii
Raczkowanie

Cytat:
7.1 to przecie jest popielaty blond, a Ty masz w這sy ciemniejsze ni poziom 7, wi璚 raczej Ci to niewiele pomo瞠, chyba 瞠 chcesz teraz mie ja郾iejszy odcie

Moim zdaniem Twoje w這sy s obecnie na poziomie 6, chocia wida, 瞠 odrost jest do嗆 jasny. Ja bym spr鏏owa豉 jakie 6.1 a jak nie chwyci to wtedy dopiero farbami z 5
No w豉郾ie nie chc ja郾iejszego. Najlepiej na tym samym poziomie. Ostatnio z takim kolorkiem jak na zdj璚iach posz豉m do fryzjera i poprosi豉m o ten sam poziom tylko w ch這dnym odcieniu i wysz豉m z ciemnym 4 na g這wie. Ju nie ufam 瘸dnemu fryzjerowi .

A jak z tym oxy? Robi na 3% czy 6%? Bo w豉郾ie ju oststnio zauwa篡豉m, 瞠 ten 6% wybija mi rudy. Boj si tylko czy 3% poradzi sobie z kilkoma siwkami...
Stary 2011-11-02, 10:20   #1282
visionAM
Zakorzenienie

Ja tylko raz robi豉m na 3% i wg mnie to jednak za ma這, bo farba trzyma si kr鏒ko i s豉bo chwyta. Kiedy te rozrabia豉m "na oko" 6% i wysz這 pewnie oko這 4,5% i by豉m nawet zadowolona. Ale og鏊nie osobi軼ie jestem zwolenniczk 6%
Stary 2011-11-02, 10:24   #1283
iivii
Raczkowanie

Ale rozrabia豉 go z wod czy z oxy 3%?
Stary 2011-11-02, 10:41   #1284
visionAM
Zakorzenienie

z wod destylowan
Stary 2011-11-02, 19:22   #1285
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯uj za odp.. nic na razie z tego nie rozumiem, ale mo瞠 jako przetrawi. W zielarskim nic nie wymy郵 na henn. Wydawa這 mi si, 瞠 jest ju sprana (przynajmniej w wi瘯szo軼i), bo dekolor wyszed do jasnej pomara鎍zy, a w這sy ju nie s tak sztywne jak przy hennie
/wyczyta豉m na zagranicznych stronach, 瞠 mo積a usun望 olejem mineralnym + alkoholem, ale nie wiem czy jest sens si w to bawi.

Co znaczy zneutralizowa natur? to to samo co repigmentacja? I nie wiem jak si miesza te kolory niebieskie/zielone.. korektory? co to jest Nie chce sobie nic pogorszy t moj niewiedz, bo na moim misz-masz b璠zie o to 豉two.

Chodzi o to, 瞠 daj 7.0 + niebieski mixton?:
(jestem odwa積a, ale bez przesady )

Dlaczego Goldwell ?
(widzia豉m palet, ca趾iem siwy ten 7A.. )
napisa豉m:
"Musisz zneutralizowa mo瞠 nawet natur 7 mieszan z kolorem niebieskim np. mixtonem,mixem, korektorem. "
Natura to farba o naturalnym kolorze, to farby z N lub zerem po przecinku np 7.0, 7N. Natura to mieszanka 3 podstawowych kolor闚 w r闚nych ilo軼iach (鄴速y, niebieski, czerwony)
Napisa豉n, 瞠 mo積a do niej doda mixton niebeski, (tak w豉郾ie to z linka kt鏎y da豉), przez to intensyfikowa zawarto嗆 niebieskiego w farbie naturalnej (mixu wyciska si 2cm glisty na 30g farby), Bo 7.1 i 7A te go ma ale mniej.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez joen Poka wiadomo嗆
Witam Pofarbowa豉m si 6bs z goldwella i jestem bardzo zadowolona, widze du膨 r騜nic w odcieniu por闚nuj帷 6bs z 6bp. Zastanawiam si tylko czy mo瞠 po prostu nie utrwali mi si te bardziej kolor bo to by這 moje 3 farbowanie na ciemno.
Dzi瘯i dobrze wiedzie A jaki % oxy u篡豉? Ciekawe jak si b璠zie zmywa.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez iivii Poka wiadomo嗆
ζdny kolorek wyszed . Te mia豉m podobny jaki czas temu. Wyp逝ka si jednak do takiego jak na zdj璚iach. Fotki robione pod 瘸r闚k ale bez lampy. Wysz造 troch ja郾iejsze ni w rzeczywisto軼i. Sama nie wiem jaki to poziom... Jak my郵icie?
Pisa造軼ie 瞠by robi na oxy 3% ale jak to si ma do siwk闚? Ja ostatnio robi豉m majirel 3 zmieszane z 5.71 na oxy 6%.
I w豉軼iwie nie wiem co dalej z nimi robi. My郵a豉m, 瞠by zosta na obecnym poziomie tylko och這dzi. Mo瞠cie doradzi czym je potraktowa?
Z Twoich farb wynika這by, 瞠 masz poziom 4, ale jak zrobi豉 na 3% to si mog這 sp逝ka bardziej, na fotce wygl康a na 6 a 7 ???
Siwki robi si na 6% i w zale積o軼i od % siwych dodaje si natur, 瞠by "uzupe軟i豉" pusty/siwy w這s. MAsz napisane w po軼ie 634 i u blond bunny nawet lepiej.
A jak och豉dza, to masz rudy, czy z這ty refleks? Jak rudy, to niebieskim/popielem -.1, jak z這ty, to fioletem/opalem/per陰(uwzga czasem per豉 to niebieski -.2) Najlepiej jak捷 farb po przecinku .12 -jak bardziej rude lub.21 jak bardziej z這te

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 21:16
Stary 2011-11-02, 20:01   #1286
Maria2008
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do Maria2008

Cytat:
Napisane przez joen Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz da fotk? chcia豉bym zobaczy jak ciemne Ci wysz造. Ja si zastanawiam nad 6 a 5 i dlatego jestem ciekawa.
Maria2008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-02, 20:14   #1287
joen
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:

Dzi瘯i dobrze wiedzie A jaki % oxy u篡豉? Ciekawe jak si b璠zie zmywa.
Farbowa豉m na 3%, ju si zmywa ale mi akurat bardziej podobaj si takie lekko sprane, nie spiera si na rudo, ci庵le s ch這dne, dla mnie kolor bomba, jeszcze ciep造ch refleks闚 nie wida, przynajmniej nie tak jak po 6 bp zobaczymy za tydzie

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz da fotk? chcia豉bym zobaczy jak ciemne Ci wysz造. Ja si zastanawiam nad 6 a 5 i dlatego jestem ciekawa.
Wysz造 do嗆 ciemno, dla mnie za ciemno, ale trzeba bra poprawk bo po kilku myciach s ju znacznie ja郾iejsze, ciemno br您owe czyli takie jakie mi osobi軼ie si podobaj. Trzyma豉m farb d逝go na g這wie, wi璚 po samym farbowaniu w這sy mia豉m prawie, 瞠 czarne. Postaram si zrobi jakie zdj璚ie ale nie obiecuj poniewa ostatnio nie dysponuje w og鏊e czasem dla siebie Pozdrawiam

Edytowane przez joen
Czas edycji: 2011-11-02 o 20:07
joen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-02, 20:35   #1288
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Z Twoich farb wynika這by, 瞠 masz poziom 4, ale jak zrobi豉 na 3% to si mog這 sp逝ka bardziej, na fotce wygl康a na 6 a 7 ???
Siwki robi si na 6% i w zale積o軼i od % siwych dodaje si natur, 瞠by "uzupe軟i豉" pusty/siwy w這s. MAsz napisane w po軼ie 634 i u blond bunny nawet lepiej.
A jak och豉dza, to masz rudy, czy z這ty refleks? Jak rudy, to niebieskim/popielem -.1, jak z這ty, to fioletem/opalem/per陰(uwzga czasem per豉 to niebieski -.2) Najlepiej jak捷 farb po przecinku .12 -jak bardziej rude lub.21 jak bardziej z這te
No w豉郾ie mia豉m poziom 4 robiony na 6% ale ju tak si spra, 瞠 chyba jest 5. Tamte fotki jak ju pisa豉m wysz造 do嗆 jasne.
Zrobi豉m jeszcze jedne, te chyba najwierniej oddaj kolor. Jedno bez lampy, drugie z lamp (tu wysz造 jakie takie czerwone ).

Z豉pie mi na tym Goldwell 5A?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (54,3 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (96,0 KB, 37 za豉dowa)

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2011-11-03 o 20:34
Stary 2011-11-03, 18:51   #1289
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Witam
dziewczyny potrzebuje pomocy
mam na w這skach sredni brazowy blond ( 1 foto)
moje naturalne sa na podobnym poziomie tylko ze w odcieniu popieli -per造
co na這zyc na w這ski aby zlikwidowac ciep造 odcie i przejsc w zimna tonacje? chce zapuszczac naturalki i skonczyc z farbowaniem ale ten ciep造 z這tawy odcien ehhh bardzo sie r霩ni zw豉szcza w s這ncu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05897.jpg (84,0 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (173,7 KB, 26 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-11-03 o 18:54
ifrit jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-03, 19:12   #1290
sailor1988
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

rudy odcie likwiduje si popielem (niebieski) czyli farbami z 1 po kropeczce
sailor1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-25 09:43:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.