Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 45 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-08, 11:37   #1321
sailor1988
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie tego si boje, najpierw si martwi豉m zeby mi nie wyszed kolor z rudym odblaskiem, a teraz sie boje zeby mi nie wyszed jaki zielony i mam m皻lik w g這wie.

A znacie mo瞠 jak捷 sklepow farb kt鏎a by豉by og鏊nodostepna, czy u篡wacie tylko i wy陰cznie tych fryzjerskich?
je郵i chodzi o zimne br您y to jedynie fryzjerskie farby ale poniewa Ty powinna pofarbowa czym z natur to mo瞠 by i sklepowa. Tylko ja bym na Twoim miejscu nie bra豉 poziomu 6, bo wyjd CI na tych rozja郾ianych w這sach prawie czarne. Sama by豉m jasn blondynk i wiem jak takie w這sy reaguj, wybierz co z poziomu 7 albo nawet 8 i koniecznie z 0 po przecinku. Osobi軼ie polecam farby L'oreala... chocia jak mam by szczera to za tak sam cen kupisz farb fryzjersk no ale decyzja nalezy do Ciebie
sailor1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-08, 13:37   #1322
laaraa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 161

Zyta82 troche to potrwalo ale wklejam zdjecia wlos闚. Powiem szczerze ze ciezko zrobic zeby wyglada造 jak w rzeczywisto軼i. Niektore sa w sloncu inne z lampa lub bez. Nie do konca widac na nich ten fatalny polysk kt鏎y mi tak przeszkadza. Chdzi mi o taki kolor jak na zdjeciu modelki. Ja kiedys sama farnowlam ale zawsze wychodzily mi za ciemne. A teraz bym chciala na podobnym poziomie zostaiwc jak mam tylko polysk taki brazowy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20111103948.jpg (113,9 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20111107954.jpg (82,7 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20111107955.jpg (175,1 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20111107956.jpg (151,5 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20111107957.jpg (83,8 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20111107958.jpg (82,5 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg farbowane.jpg (20,4 KB, 18 za豉dowa)
laaraa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-08, 14:03   #1323
laaraa
Raczkowanie

Jak sie tak teraz patrze na te odcienie to wyglada jakby to byly zupenie inne kolory. Zdjecia robilam tego samego dnia.
Stary 2011-11-08, 14:04   #1324
mila17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 310

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆

mila17- jak by造 z這te, to powina u篡 czego z fioletem, a nie popiel, dobrze, 瞠 bardziej naturalny 0.1, ni popiel .1 i Ci ziekone nie wysz造. Spr鏏uj co z .2 po przecinku lub w豉郾ie fioletem, per陰.
No chyba, 瞠 rudy refleks mia豉, to ok. popiel .1 wskazany, spr鏏鎩 a na oxy 4,5% lub 4% jak Caate mia豉 robione przez fryzjerk, bo 6% mog豉Ci wyrudzi
Dzi瘯uj bardzo za odpowiedz W naturalnym s這ncu by造 z這te, ale w sztucznym lub dziennym swietle juz niestety miedziano-rudawe. Nast瘼nym razem spr鏏uj z 4%
mila17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-08, 16:57   #1325
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Poka wiadomo嗆
NO I STALO SIE.
Efekt:
Ale po kolei.
Zrobilam wczoraj jeszcze kilka eksperymentow i w koncu cos mi padlo na mozg i stwierdzilam, ze kolor nie jest taki zly i ze jednak farbuje
No wiec nalozylam farbe (oxy: 6% - tak jak bylo napisane na ulotce).
Efekt zaraz po umycu: CZARNE WLOSY! Wygladalam jak Gotka!
Ale ze byl juz wieczor wiec polozylam sie spac i postanowilam obejrzec ogrom spustoszenia rano.
Dzis po obudzeniu od razu poszlam pod prysznic i umylam wlosy z 10 razy. Po wysuszeniu postanowilam poogladac sie w swietle dziennym. Efekt? To najbardziej trudny do opisania kolor jaki sobie mozecie wyobrazic! W cieniu wyglada na czarny, w sloncu swieci sie taka rdzawa rudoscia, a najgorsze jest to, ze wlosy sa laciate! To znaczy kazde pasmo jest w innym odcienu!!! I to jest chyba najgorszy minus calej tej sytuacji.

I co ja mam teraz zrobic?
Postaram sie wrzucic fotki, ale uda mi sie chyba dopiero jutro.
Kurcze szkoda, 瞠 nie przeczyta豉 postu kt鏎y wczoraj do Ciebie napisa豉m, 瞠 kolston chyba na 4% si robi. I nie wgryz豉 by si tak bardzo we w這sy.

Tak czy inaczej myj szamponem przeciw逝pie穎wym i zejdzie,tyle, 瞠 b瞛iesz musia豉 neutralizowa ten rudy.Mo瞠sz te zmiesza go z sod oczyszczon i tak papke spieni i potrzyma z 5 min. na w這sach i sp逝ka. Soda otworzy 逝sk w這sa, i b璠zie farba si zmywa獞i璚 na koniec zakwa wod w misce 2 造磬ami octu i zamocz w這sy. Po tej sodzie mog by szorstkie i suche, wi璚, spr鏏uj na pasemku.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
a mia豉 mo瞠 kt鏎a t farb co na zdj璚iu?
sailori1988 dobrze m闚i, profeski czasem s ta雟ze ni sklepowe. A 6 za ciemna, najpierw pr鏏uj 7, jak b璠zie Ci za jasno zawsze mo瞠sz przyciemni, bo z ^ na 7 potem ci篹ko wr鏂i, bo farba farby nie rozja郾i.
Sklepowymi tutaj nie robimy! Kup sobie profesk np goldwella, lub allwaves i butl oxy, b璠ziesz mia陰 na za i b璠ziesz wiedzie jaki to kolor, bo o oznaczeniem sklepowym to r騜nie bywa.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez laaraa Poka wiadomo嗆
Zyta82 troche to potrwalo ale wklejam zdjecia wlos闚. Powiem szczerze ze ciezko zrobic zeby wyglada造 jak w rzeczywisto軼i. Niektore sa w sloncu inne z lampa lub bez. Nie do konca widac na nich ten fatalny polysk kt鏎y mi tak przeszkadza. Chdzi mi o taki kolor jak na zdjeciu modelki. Ja kiedys sama farnowlam ale zawsze wychodzily mi za ciemne. A teraz bym chciala na podobnym poziomie zostaiwc jak mam tylko polysk taki brazowy.
Aparat zwykle przek豉muje kolory. Nic innego nie wymy郵 ni na ziele potrzebujesz czerwie, a na z這to fiolet, w sumie na zielono/z馧ty - czerwono fioletowy.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 22:19
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-09, 11:11   #1326
laaraa
Raczkowanie

Zyta82 dziekuje za materia造 Kolor jaki bym chcia豉 uzyska to w tej palecie co przeslalas to cos takiego jka 7B 7BG 7BN 7RB. Cos takiego jak te kolory. Przyznaje ze srednio widze roznice w odcieniach miedzy nimi
Stary 2011-11-09, 11:44   #1327
Soso
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 416

Cze嗆 Dziewczyny

Przejrza豉m w徠ek, kupi豉m farb Goldwell Colorance w odcieniu 6SB i teraz chcia豉bym si upewni, czy dobrze Was zrozumia豉m - musz j wymiesza w proporcjach 1:2 z wod utlenion 2%, czy tak?
Soso jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-09, 18:39   #1328
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

Witam ponownie zabieram sie do kolejnego farbowania Mia豉m poczeka i od篡wi troche w這sy ale wkurza mnie obecny kolor w這s闚 :P Nie chodzi o jego barw tylko o to 瞠 wyp逝ka si szybko i rozja郾i o ponad ton napewno Chcia豉bym poziom 5/6 a mam pewnie 7. Czy jak do mieszanki farb dodam natur to kolor utrzyma si d逝瞠j? Kiedy fryzjerka mi tak m闚i豉 chyba, zastanawiam si te czy nie zrobi na wy窺zym oxy ni 3%, mo瞠 wtedy d逝瞠j zosta造by ciemne Nie wiem sama, co doradzacie?
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-13, 18:34   #1329
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez laaraa Poka wiadomo嗆
Zyta82 dziekuje za materia造 Kolor jaki bym chcia豉 uzyska to w tej palecie co przeslalas to cos takiego jka 7B 7BG 7BN 7RB. Cos takiego jak te kolory. Przyznaje ze srednio widze r霩nice w odcieniach miedzy nimi
Najpierw sobie zneutralizuj te r騜nice w kolorach. P騧niej b璠ziesz my郵a陰 nad be瞠m i z這tem, czerwonym na poziomie 7.
Przykro mi, zle nie mam do鈍iadczenia w fzrbowaniu na ciep貫, chocia ci庵le chc帷 uzyska zimny popiel wszystkim wychodz rude

soso- a co jest napisane na ulotce? Pami皻am 瞠 fajne mieli pdf-y na www.goldwellnorthamerica....... wpisz w szukanie zaawansowane z pdf-ami i znajdziesz.

chicoore - do farbowania siwych i blondu dodaje si natury, 瞠by uzupe軟i豉 wytrawiony w這s, ne mam poj璚ia, czy si bardziej napigmentuj, pewnie kolor b璠zie g喚bszy, ale mo瞠 na 4% pr鏏uj, 瞠by 6% nie wyrudzi豉? A wcze郾iej na jakim %oxy robi豉?
Stary 2011-11-13, 23:23   #1330
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

helo, wpad豉m z pozdrowieniami

zn闚 odwiedzam w徠ek przy okazji zakup闚 farbek, w mi璠zyczasie z lepszym lub gorszym skutkiem zu篡waj帷 swoje nabytki
widz, Zyta, 瞠 stanowisz jego si喚 nap璠ow, podziwiam za cierpliwo嗆

i przy okazji pytanie - mog te liczy na dodatkowe materia造?

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-13, 23:47   #1331
shandi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 141

moge i ja?
shandi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-14, 09:50   #1332
zyta82
Rozeznanie

L_ka i shandi - macie privy

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 22:20
Stary 2011-11-14, 15:52   #1333
Konwalia11
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 238

Czesc dziewczyny. Nie odzywalam sie, bo - wstyd przyznac, ale gdzies zawieruszylam ladowarke do aparatu i nie moglam robic zdjec. A ze bez dokumentacji zdjeciowej ciezko jest cos zobrazowac, to nie ma co pisac.
No wiec tak: kolor sie wyplukuje i juz na pewno nie jest czarny. Jest na pewno ciemniejszy niz byl. Wyglada to mniej wiecej tak jak na 1. zdjeciu. Natomiast nieoczekiwanym efektem sa...PASEMKA! Nie wiem, jak sie zrobily??? Szczegolnie jest to widoczne na zdjeciu 2. Zdjecie 3 pokazuje przepiekny rudy, ale trzeba przyznac, ze bylo robione w bardzo ostrym zachodzacym sloncu. Mam wrazenie, ze nie sa az tak pomaranczowe, za to w niektorych miejscach nieco...zielonkawe. Ech.
No coz, tyle ode mnie.
Zyta - dzieki za rady. Nie wiem dlaczego producent poleca wode 6%. Jak widzisz - i tak farba sie wyplukuje, wiec sie zastanawiam, czy to ma w ogole jakies znaczenie. W teorii niby tak, w praktyce - wlosy sa tak czy inaczej rude bo albo: 1. slaba woda i sie farba splukuje 2. mocna woda i wlosy rudzieja wiec czuje sie bezradna.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg z lampa.jpg (204,8 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bez lampy.jpg (145,1 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ostre slonce.jpg (225,4 KB, 20 za豉dowa)
Konwalia11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-14, 16:31   #1334
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Czesc dziewczyny. Nie odzywalam sie, bo - wstyd przyznac, ale gdzies zawieruszylam ladowarke do aparatu i nie moglam robic zdjec. A ze bez dokumentacji zdjeciowej ciezko jest cos zobrazowac, to nie ma co pisac.
No wiec tak: kolor sie wyplukuje i juz na pewno nie jest czarny. Jest na pewno ciemniejszy niz byl. Wyglada to mniej wiecej tak jak na 1. zdjeciu. Natomiast nieoczekiwanym efektem sa...PASEMKA! Nie wiem, jak sie zrobily??? Szczegolnie jest to widoczne na zdjeciu 2. Zdjecie 3 pokazuje przepiekny rudy, ale trzeba przyznac, ze bylo robione w bardzo ostrym zachodzacym sloncu. Mam wrazenie, ze nie sa az tak pomaranczowe, za to w niektorych miejscach nieco...zielonkawe. Ech.
No coz, tyle ode mnie.
Zyta - dzieki za rady. Nie wiem dlaczego producent poleca wode 6%. Jak widzisz - i tak farba sie wyplukuje, wiec sie zastanawiam, czy to ma w ogole jakies znaczenie. W teorii niby tak, w praktyce - wlosy sa tak czy inaczej rude bo albo: 1. slaba woda i sie farba splukuje 2. mocna woda i wlosy rudzieja wiec czuje sie bezradna.
Ca趾iem fajny masz kolor, ale z pasemkami Pewnie te kt鏎e by造 bardziej przesuszone wch這n窸y bardziej farb.
Bo jak farba si sp逝kuje, to normalny cz這wiek chodzi do fryzjera co 3 tygodnie i ma za przeproszeniem w d.... 瞠 mu si wyp逝ka這 na rudy, bo fryzjer sobie poradzi.
Ja niestety jak i wi瘯szo嗆 z nas mam inne wydatki, ni farbowanie u fryzjera i dlatego pozostaje eksperymentowa i min. cz瘰to farbowa, tonowa metod pr鏏 i b喚d闚.
Mo瞠sz pr鏏owa na 4%, nie wyrudzi, ale b璠zie mniej trwa貫, niestety co za co
Dlatego ja wracam do naturalnych, bo najpierw na kontynuacj baleyage przesta這 mnie by sta, a p騧niej fryzjerki bezskutecznie dobiera造 mi moja natur...
Stary 2011-11-14, 18:05   #1335
Konwalia11
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 238

Zyta - Mam pytanie: czy Ty jeszcze cos farbujesz, czy pozwalasz wlosom spokojnie wrocic do natury, bez zadnych eksperymentow? Ja tez postanowilam wrocic do natury i powiem Ci, ze gdyby nie odrost, to darowalabym sobie papranie sie z farbami. Dlatego tez podjelam drastyczna decyzje i... scielam wlosy. Mialam do polowy plecow a teraz mam ledwo do ramion. Ale nie zaluje, bo pasuja mi takie krotsze wlosy, no a po drugie: mniejszy problem z farbowaniem. Bo pewnie bede musiala i tak siegnac po farbe Cos mi sie zdaje, ze moja obecna farba bedzie coraz bardziej ruda z biegiem czasu, juz to czuje po kosciach...Czyli pewnie trzeba bedzie ja znow gasic, zeby sie az tak nie roznila od odrostu.
A powiem Ci, ze mam tego juz serdecznie dosyc! Ciagle babranie sie, wlosy sie tez niszcza, daje to po kieszeni - a rudy jak byl tak jest! Nastepnym razem chyba wezme ktoras farbe z Goldwella, o ile zaistnieje taka potrzeba oczywiscie.
Konwalia11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-14, 21:33   #1336
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Witam czy uzywa造軼ie drogie panie
po dekoloryzacji farb goldwell?

ojjj korci mnie 8np i Goldwell Pre-Pigmentation System, krem do wst瘼nej pigmentacji tylko hmm czy one wychodza jak na pr鏏niku ? czy trzeba jasniejsze odcienie wybiera
Za陰czone pliki
Rodzaj pliku: pdf SYSTEM Pre-Pig Chart 2009 Final.pdf (388,3 KB, 20 za豉dowa)
Stary 2011-11-15, 00:45   #1337
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

wpad豉m tylko powiedzie, 瞠 Goldwell z serii zimnych br您闚 zdecydowanie lepiej trzyma si, gdy jest k豉dziony w pojedynk, w sensie bez mieszania go z innymi odcieniami. jestem (chyba) miesi帷 po farbowaniu 6BS i jest naprawd nie幢e, mam wra瞠nie, 瞠 lepiej, ni gdy robi豉m mieszank z 6A. cho z drugiej strony, farb nak豉da豉m tym razem sama, a nie jak ostatnio u fryzjera, w domu nie myj w這s闚 po farbowaniu szamponem, tylko sp逝kuj dooooooooooooook豉dnie i polewam wod z octem.

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-15, 08:09   #1338
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
wpad豉m tylko powiedzie, 瞠 Goldwell z serii zimnych br您闚 zdecydowanie lepiej trzyma si, gdy jest k豉dziony w pojedynk, w sensie bez mieszania go z innymi odcieniami. jestem (chyba) miesi帷 po farbowaniu 6BS i jest naprawd nie幢e, mam wra瞠nie, 瞠 lepiej, ni gdy robi豉m mieszank z 6A. cho z drugiej strony, farb nak豉da豉m tym razem sama, a nie jak ostatnio u fryzjera, w domu nie myj w這s闚 po farbowaniu szamponem, tylko sp逝kuj dooooooooooooook豉dnie i polewam wod z octem.

dzieki za info a uzywa豉s moze Goldwell Pre-Pigmentation System - ochronna wst瘼na pigmentacja przed farbowaniem
Stary 2011-11-15, 12:24   #1339
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
dzieki za info a uzywa豉s moze Goldwell Pre-Pigmentation System - ochronna wst瘼na pigmentacja przed farbowaniem
nie, szczerze przyznam nie wiem, co to nawet jest ale z tego, co si orientuj, prepigmentacj robi si na w這sach rozja郾ianych, 瞠by po farbowaniu na ciemniejsze odcienie kolor od razu nie ucieka

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-15, 17:23   #1340
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

zyta82
Farbowa豉m na 3%, a farb topchic mo積a w og鏊e na 4%? xD Bo z tej firmy taki utleniacz w oczy mi si nie rzuci :P Narazie nie b璠 kupowa farb i tak bo um闚i豉m si do fyzjerki na 軼i璚ie w這s闚 bo mam do嗆 zniszczone i suche To przy okazji si zafarbuje natur na poziomie 5 i jakim popielatym odcieniem zobaczymy co wyjdzie i ile si utrzyma

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2011-11-15 o 17:31
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-15, 17:27   #1341
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zyta - Mam pytanie: czy Ty jeszcze cos farbujesz, czy pozwalasz wlosom spokojnie wrocic do natury, bez zadnych eksperymentow? Ja tez postanowilam wrocic do natury i powiem Ci, ze gdyby nie odrost, to darowalabym sobie papranie sie z farbami. Dlatego tez podjelam drastyczna decyzje i... scielam wlosy. Mialam do polowy plecow a teraz mam ledwo do ramion. Ale nie zaluje, bo pasuja mi takie krotsze wlosy, no a po drugie: mniejszy problem z farbowaniem. Bo pewnie bede musiala i tak siegnac po farbe Cos mi sie zdaje, ze moja obecna farba bedzie coraz bardziej ruda z biegiem czasu, juz to czuje po kosciach...Czyli pewnie trzeba bedzie ja znow gasic, zeby sie az tak nie roznila od odrostu.
A powiem Ci, ze mam tego juz serdecznie dosyc! Ciagle babranie sie, wlosy sie tez niszcza, daje to po kieszeni - a rudy jak byl tak jest! Nastepnym razem chyba wezme ktoras farbe z Goldwella, o ile zaistnieje taka potrzeba oczywiscie.
Tak wracam do natury, farbowa豉m ostatnio w lipcu tamtego roku, i od tamtego czasu czasem tonowa豉m. Teraz ju 2 miesi帷e nic cie robi, bo jako/takie s, odrost ma refleks bia這-z這ty, na d逝go軼i refleks rudy, a ko鎍闚ki - z這to-zielone?, ale w sumie ujdzie.

Przy okazji dekoloru.Zamawia豉m Babci farby i natkn窸am si na 軼i庵acz koloru firmy Oyster za 29z. Nawet dobra cena. Mo瞠 warto pomy郵e

frit- dzi瘯i za pdf-a. Fajnie pokazany jaki podk豉d (kolor) pod jaki kolor. A masz mo瞠 jak捷 now palet z Goldwella? Bo ja na swojej nie mam koloru 8 NPJest tam napisane, 瞠 pre-pigmentacja wskazana gdy chcemy przyciemni kolor o 2 poziomy.

endorfina123- dzi瘯i za opinie
-----------
A czy kto potrafi wyt逝maczy , dlaczego na kole Golldwella to 8NP i inne te znajduj si na tym szarym polu, bli瞠j 鈔odka i co to szare pole oznacza???
Stary 2011-11-16, 11:44   #1342
kuleczkka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 913

Przywitam si na pocz徠ek

Poprosz o pomoc.
Mam w這sy farbowane rosmanowymi farbami
Ostatnia to syoss dwutubkowa 4-58 (cokolwiek to znaczy bo nie wiem) By豉 ona po這穎na na syoss 4.12
Poprzednio mia豉m 5.12 z Garnier.
przedtem by這 luo co ja郾iejszego 7-6
W這sy naturalne mam taki mysi blond raczej ciemny.

Moje w這sy jakby nie do ko鎍a 豉p farb i wychodz ja郾iejsze ni wynika這by to z numeracji farb.

Podoba mi si ton kt鏎y mam teraz (1,5 miesi帷a po farbowaniu) tylko chcia豉bym by by造 zimniejsze, najbardziej zale瘸這by mi by kolor by natualny.
Chc te by to by這 ekonomiczne (z kas cienko)

Nie mog si zdecydowa ani na kolor ani na firm farb, kt鏎e powinnam kupi.

My郵a豉m nad 4 albo 4,0 (nie wiem czym sie to ro積i) Majriel ale doczyta豉m , 瞠:
1) bardzo kr鏒ko si trzyma
2) wyp逝kuje na rudo
i ju sama nie wiem

PORAD拴IE prosz

przepraszam za potarganie zdj璚ia

A i nie wiem jaki mam poziom tego koloru i ju zupe軟ie nie wiem jakie mam refleksy

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0117 - Kopia.jpg (88,5 KB, 93 za豉dowa)

Edytowane przez kuleczkka
Czas edycji: 2011-11-16 o 11:51
kuleczkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 14:33   #1343
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

kuleczkka, jak na poziom wyj軼iowy do kombinowania z zimnymi br您ami, jest naprawd bardzo, bardzo 豉dnie Wiele dziewczyn mia這 naprawd ba豉gan na swoich g這wach (鄴單, mied, ziele), Ty masz naturalny br您.

Poleca豉bym Ci za bardzo nie kombinowa, kupi po prostu Goldwell Topchic 6BS (nie SB!) + wod 3%. Przy Twojej d逝go軼i w這s闚 jedna tubka powinna starczy Ci na dwa farbowania.

Br您 powinien Ci si jeszcze wych這dzi a 6BS, jak donosi endorfina, trzyma si zdecydowanie d逝瞠j ni inne mieszanki (st康 i ekonomicznie).

Ciekawa jestem, co poradz Ci inne dziewczyny
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 15:40   #1344
kuleczkka
Rozeznanie

ale poziom 6??? to by豉 4 - wprawdzie drogeryjna mo瞠 to ma jakie znaczenie
u mnie 6 wygl康a jak blond? 5 zreszt te by za jasny i co gorsze po miesi帷u nic nie by這 wida z farbowania po wodzie 6%

Edytowane przez kuleczkka
Czas edycji: 2011-11-16 o 16:00
Stary 2011-11-16, 17:07   #1345
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Poka wiadomo嗆
ale poziom 6??? to by豉 4 - wprawdzie drogeryjna mo瞠 to ma jakie znaczenie
u mnie 6 wygl康a jak blond? 5 zreszt te by za jasny i co gorsze po miesi帷u nic nie by這 wida z farbowania po wodzie 6%
Te bym si sk豉nia豉 ku poziomowi 6 tak jak nanah napisa豉.
Nie farbujemy skepowymi, bo nigdy nie wiadomo jakiego koloru mozna si po nich spodziewa, naj r騜ne numeracje.
W profeskach poziom 4 to prawie czer, wi璚 stopniowo przyciemniaj je郵i Ci 6 nie podejdzie to wtedy we幟iesz 5, ale stopniowo.

Z Goldwella wi瘯szo嗆 dziewczyn jest zadowolona, tylko do niej trzeba jeszcze osobno dokupi utleniacz. Sugestia nanach jest dobra.
Jeszcze powiedz na jakie si w s這鎍u mieni (refleks)

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 22:21
Stary 2011-11-16, 17:25   #1346
kuleczkka
Rozeznanie

a je郵i 5 to jaki wzi望?
bo nie mog si w tych literkach po豉pa

chyba mieni si na rudo
zdj璚ie przez okno w delikatnym s這鎍u
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0113 - Kopia.jpg (78,5 KB, 55 za豉dowa)
Stary 2011-11-16, 17:29   #1347
mila17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 310

zyta82 mam nadziej 瞠 i mnie pomo瞠sz

Troch ponad tydzien temu pisalam, ze robilam wlosy farb 6.01 artego. Niestety dzi, po ok. 5-6 myciach kolor jest juz jak na moje oko mocno rudy. Mog co prawda spr鏏owac kolejny raz zrobic na 4.5% wodzie, ale czy wtedy nie b璠zie mniej trwa造? (ju jest duzo jasniejszy, niz si spodziewalam, za jakies kolejne kilka myc po farbowaniu pewnie nic nie zostanie) czy mo瞠 zrobic jak捷 mieszank? Tylko kompletnie nie wiem jak, najlatwiejszy dost瘼 mam obecnie do artego i chcialabym p鏦i co przy nich zosta. Chcialam, aby pani w sklepie pomogla mi w doborze odcienia, ale rzucila mi tylko katalog i bylam zdana na siebie.

(w naturalnym s這ncu br您 by z這ty, w sztucznym niekiedy miedziany/rudy, praktycznie wszystko zaleza這 od oswietlenia, dlatego ciezko mi okreslic, jak rzeczywiscie mia造 po鈍iat)

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2011-11-16 o 17:34
mila17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 17:56   #1348
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

kuleczkko, nie zorientowa豉m si, 瞠 chcesz przyciemni. Je瞠li tylko och這dzi, to poziom 6 jest zdecydowanie dobrym tropem - na pewno Ci nie rozja郾i w這s闚, masz je teraz na poziomie 6 (farba po這穎na na farb, bez dekoloryzacji, tego nigdy nie zrobi), do tego woda 3% dodatkowo nie rozja郾ia.

5BS w Topchic chyba nie istnieje, wobec tego przejrzyj sobie odcienie jak 5BP, 5A i 5SB (powinny lekko zniwelowa rudy). Ten pierwszy ma si w teorii jeszcze nie sp逝kiwa na rudo, dwa kolejne ju mog.
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 18:09   #1349
kuleczkka
Rozeznanie

dzi瘯uje serdecznie kupie 5
j si rozrabia w proporcji 1:1 czy 1 do 1:1,5
i dam zna efekt闚
Stary 2011-11-16, 18:29   #1350
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Poka wiadomo嗆
dzi瘯uje serdecznie kupie 5
j si rozrabia w proporcji 1:1 czy 1 do 1:1,5
i dam zna efekt闚
Wys陰豉m Ci ju maila, z ma陰 pomy趾 A co do rozrabiania s r騜ne farby i r騜ne proporcje. 5 to te czer. Ty masz 6 poziom w profeskach. Poczytaj, zobaczysz. Potem nie rozja郾isz ju farb, trzeba b璠zie rozja郾iacza u篡, a to niszczy w堯sy. FARBA FARBY NIE ROZJA吉I!!!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 14:16
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-07 23:38:50

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.