Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 46 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-16, 18:44   #1351
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

kuleczkka, pami皻aj te, 瞠 samo 5 nie wystarczy, musisz wzi望 co ch這dnego, jak 5SB, 5A lub 5BP.

Natomiast ja wci捫 najbardziej poleca豉bym 6BS (pami皻aj zawsze o wodzie 3%), ale decyzja nale篡 do Ciebie
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 18:54   #1352
kuleczkka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 913

farbowa豉m jaki czas temu 6 (profesjonaln) i by造 bardzo jasne - moje w這sy wychodz tak co najmniej z ton ja郾iejsze - nie wiem czemu

a o ko鎍闚ce do 5 pami皻am
kuleczkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 21:58   #1353
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Poka wiadomo嗆
farbowa豉m jaki czas temu 6 (profesjonaln) i by造 bardzo jasne - moje w這sy wychodz tak co najmniej z ton ja郾iejsze - nie wiem czemu

a o ko鎍闚ce do 5 pami皻am
Je郵i m闚isz, o profesce jako 6 czy 7 z luo color:

To si nie dziwi, 瞠 Ci jasno wysz這.
Przede wszystkim bardzo ma豉 taLuo Color L'oreal, 50ml za tak kas, w sume to razem z utleniaczem 75ml (czyli na raz)
Je郵i ju by si upar豉 Luo color to widz te maj 6,12, neutraliuje rudo/興oty refleks
Poogl康aj sobie jakie palety z Goldwella i zobaczysz, 瞠 6 jest zazwyczaj b. ciemna, mi 7 z Allwaves wysz豉 prawie czarno, a caate mia豉 robione 6 i 6.1 na wodzie 4%, 4,5 na poprzedniej stronie chyba jest wpis i zdj璚ia to sobie zobacz.
Jak masz z這ty refleks szukaj farby z .2 po przecinku, jak rude z .1 a jak rude i z這te to .12, lub .21 w zale積o軼i czego wi璚ej

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 22:22
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-17, 13:51   #1354
Soso
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 626

Cytat:
Napisane przez nanah Poka wiadomo嗆
kuleczkka, pami皻aj te, 瞠 samo 5 nie wystarczy, musisz wzi望 co ch這dnego, jak 5SB, 5A lub 5BP.

Natomiast ja wci捫 najbardziej poleca豉bym 6BS (pami皻aj zawsze o wodzie 3%), ale decyzja nale篡 do Ciebie
Mo瞠sz podpowiedzie w jakich proporcjach? 1:2?

Soso jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-17, 18:33   #1355
nanah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 632

Cytat:
Napisane przez Soso Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz podpowiedzie w jakich proporcjach? 1:2?
Goldwell Topchic zazwyczaj miesza si 1:1. S wyj徠ki, jak gama Neutralights, ale wszystko jest na ulotce
nanah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-18, 10:19   #1356
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Goldwell Topchic zazwyczaj miesza si 1:1. S wyj徠ki, jak gama Neutralights, ale wszystko jest na ulotce
Oki doki, pyta豉m o Colorance, ale chyba niejasno (na szcz窷cie znalaz豉m ju jak捷 Twoj wypowied co do proporcji w przypadku Colorance) Zafarbowa豉m wczoraj w這sy 6SB (w proporcjach 1:2 z oxy 3%) i jestem zadowolona

Stary 2011-11-18, 10:50   #1357
kuleczkka
Rozeznanie

Soso, pokarz jak wysz造 - bardzo prosz
Stary 2011-11-18, 11:33   #1358
Maria2008
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 351
GG do Maria2008

Cytat:
Napisane przez Soso Poka wiadomo嗆
Oki doki, pyta豉m o Colorance, ale chyba niejasno (na szcz窷cie znalaz豉m ju jak捷 Twoj wypowied co do proporcji w przypadku Colorance) Zafarbowa豉m wczoraj w這sy 6SB (w proporcjach 1:2 z oxy 3%) i jestem zadowolona

Ja te bardzo prosz o fotk
Maria2008 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-18, 11:35   #1359
Soso
Zakorzenienie

Postaram si zrobic w weekend w 鈍ietle dziennym

Stary 2011-11-18, 19:41   #1360
mila17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 328

zyta82 dzi瘯i za maila, naprawd przydatne informacje

Dziewczyny, a jak jest z p逝kankami do w這s闚?? Czy srebrna albo fioletowa jest w stanie cho troch och這dzi ciemne w這sy, czy nadaje si tylko dla jasnych?

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2011-11-18 o 19:42
mila17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-18, 21:07   #1361
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

dziewczyny czy farba topchic niszczy wam w這sy? Jestem swie穎 po fizycie u fryzjerki, jestem bardzo zadowolona z obecnego koloru jak narazie, mam ciemny br您, nie jest ciep造 chocia w sumie jaki mega ch這dny te nie, no ale mia豉m farbowan g堯wnie natur wi璚 nie dziwi si, jedynie z ma造m dodatkiem popielu. Natomiast fryzjerka powiedzia豉 瞠 mam w這sy przesuszone troch na ca貫j d逝go軼i i pyta豉 czym wcze郾iej farbowa豉m. Gdy powiedzia豉m 瞠 Topchicem, to stwierdzi豉 瞠 wcale si nie dziwi bo pracowa豉 na tych farbach wcze郾iej i z do鈍iadczenia wie, 瞠 ta farba sporo szkodzi I ja te widz 瞠 na moich w這sach jednak si nie sprawdzi豉 tak jak powinna
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-18, 21:59   #1362
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka wiadomo嗆
dziewczyny czy farba topchic niszczy wam w這sy? Jestem swie穎 po fizycie u fryzjerki, jestem bardzo zadowolona z obecnego koloru jak narazie, mam ciemny br您, nie jest ciep造 chocia w sumie jaki mega ch這dny te nie, no ale mia豉m farbowan g堯wnie natur wi璚 nie dziwi si, jedynie z ma造m dodatkiem popielu. Natomiast fryzjerka powiedzia豉 瞠 mam w這sy przesuszone troch na ca貫j d逝go軼i i pyta豉 czym wcze郾iej farbowa豉m. Gdy powiedzia豉m 瞠 Topchicem, to stwierdzi豉 瞠 wcale si nie dziwi bo pracowa豉 na tych farbach wcze郾iej i z do鈍iadczenia wie, 瞠 ta farba sporo szkodzi I ja te widz 瞠 na moich w這sach jednak si nie sprawdzi豉 tak jak powinna
Ja nie u篡wa陰m, ale kt鏎a z dziewczyn na 100%.
A jakiej firmy farba Ci robi豉? Nie dostrzeg豉 (wypyta豉) koloru (numer闚) i % oxy? Ile trzyma豉 i jak k豉d豉? Oczywi軼ie prosimu o fotorelacj
Oby jak najd逝瞠j Ci si trzyma i by ch這dny

mila17 - A co do p逝kanek to nie mam poj璚ia, wiem tylko, 瞠 fioletowa do w這s闚 "鄴速ych"po farbowaniu, a srebrna do "rudego refleksu" a rude to chyba na ciemniejszych poziomach

soso - A co Ty nie mia豉 ulotki, 瞠 pyta豉 o proporcje? My zawsze mieszamy jak pisze producent.
Te poprosz o fotki koniecznie!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-11-18 o 22:02
Stary 2011-11-19, 00:22   #1363
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
m闚isz o Goldwell Topchic? ja farbuj ok. roku i nie zauwa篡豉m, 瞠by wyrz康zi豉 moim w這som jak彗olwiek szkod

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-19, 20:08   #1364
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

dziewczyny nie wiecie jak sie pozby miedzianego odcienia z w這s闚??

kupi豉m sobie miedziany br您 z l'oreala i zastanawiam si czy b璠zie mi potem 豉two w razie czego wr鏂i do jasnego br您u

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-19, 20:47   #1365
chicoore
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

zyta82
Za ka盥ym razem jak tak jestem przegl康am palet i nigdy nie pami皻am firmy :/ Kolory mia豉m zmieszane w takich samych proporcjach: natur 3 i 5, i do tego ciemny popielaty blond czyli poziom 6 bodaj瞠. Chcia豉m robi natur 4 i br您em popielatym ale akurat nie by這 tych farb a czeka mi si nie chcia這 na dostaw Robione na 3%, k豉d豉 normalnie chyba: najpierw odrosty p騧niej na d逝go嗆 i trzymane ca這嗆 p馧 godzinki w tym ok 10 min pod baniakiem. Kolor wyszed ciemno, prawie czarno wi璚 dlatego moz wydaje mi si by zimny. P逝ka豉m wczoraj wod z octem, nie wiem na ile to pomaga w utrzymaniu koloru :P Nie mam niestety aparatu 瞠by zrobi zdj璚ia ale mo瞠 jutro uda mi si co wykombinowa to wrzuc ale nie obiecuj.

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2011-11-19 o 20:49
chicoore jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-20, 15:07   #1366
zyta82
Rozeznanie

sjona
Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka wiadomo嗆
dziewczyny nie wiecie jak sie pozby miedzianego odcienia z w這s闚??

kupi豉m sobie miedziany br您 z l'oreala i zastanawiam si czy b璠zie mi potem 豉two w razie czego wr鏂i do jasnego br您u
Ale kupi豉 profesjonalny L'oreal czy sklepowy?
Nie jest to pewnie niewykonalne, ale na pewno b璠ziesz musia豉 mie troch cierpliwo軼i, bo rudy refleks mo瞠 Ci zosta, a skoro to mied to nawet p這mienny rudy

Przeczytaj z 3 strony w ty, zreszt przez ca造 zas na forum staramy si pozby rudo軼i.

Recepta na rudo嗆 to zneutralizowanie go kolorem niebieskim (popielem), w farbach .1 po przecinku, lub mieszanie farby naturalnej np. 7.0 lub 7N z barwnikiem niebieskim, czyli mixtonem.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 22:23
Stary 2011-11-20, 15:16   #1367
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
sjona

Ale kupi豉 profesjonalny L'oreal czy sklepowy?
Nie jest to pewnie niewykonalne, ale na pewno b璠ziesz musia豉 mie troch cierpliwo軼i, bo rudy refleks mo瞠 Ci zosta, a skoro to mied to nawet p這mienny rudy

Przeczytaj z 3 strony w ty, zreszt przez ca造 zas na forum staramy si pozby rudo軼i.

Recepta na rudo嗆 to zneutralizowanie go kolorem niebieskim (popielem), w farbach .1 po przecinku, lub mieszanie farby naturalnej np. 7.0 lub 7N z barwnikiem niebieskim, czyli mixtonem.

Tak瞠 mi貫j lektury Mo瞠sz jeszcze p鎩嗆 do postu 634 i wys豉 mi maila na priv to Ci pode郵 informacje dot. farbowania.
sklepowy

w zesz造m roku farbowa豉m profesjonalnym i nie mia豉m problemu z pozbyciem si rudawego odcienia

a je郵i chodzi o l'oreal recital preference to tam chyba nie ma oznacze z numerami? ja mam na pude趾u tylko E burges, albo 郵epa jestem

a ta miedziany br您 ma numer 4.54

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2011-11-20 o 15:20
Stary 2011-11-20, 15:29   #1368
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
zyta82
Za ka盥ym razem jak tak jestem przegl康am palet i nigdy nie pami皻am firmy :/ Kolory mia豉m zmieszane w takich samych proporcjach: natur 3 i 5, i do tego ciemny popielaty blond czyli poziom 6 bodaj瞠. Chcia豉m robi natur 4 i br您em popielatym ale akurat nie by這 tych farb a czeka mi si nie chcia這 na dostaw Robione na 3%, k豉d豉 normalnie chyba: najpierw odrosty p騧niej na d逝go嗆 i trzymane ca這嗆 p馧 godzinki w tym ok 10 min pod baniakiem. Kolor wyszed ciemno, prawie czarno wi璚 dlatego moz wydaje mi si by zimny. P逝ka豉m wczoraj wod z octem, nie wiem na ile to pomaga w utrzymaniu koloru :P Nie mam niestety aparatu 瞠by zrobi zdj璚ia ale mo瞠 jutro uda mi si co wykombinowa to wrzuc ale nie obiecuj.
Dzi瘯uj Nie ma to jak mie na stanie r騜ne farby i miesza. To Ci mniej wi璚ej 5 poziom wyszed. "pod baniakiem", to skoro 10 minut, to pewnie normalnie z 50 minut w domu powinno si trzyma na 3%.
Jak masz jak捷 prof. od篡wk do w這s闚 farbowanych to octem ju nie musisz, bo jedno drugie zamyka 逝ski.
A fotki kiedy dokleisz i od razu napiszesz jak si trzyma

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
sklepowy

w zesz造m roku farbowa豉m profesjonalnym i nie mia豉m problemu z pozbyciem si rudawego odcienia

a je郵i chodzi o l'oreal recital preference to tam chyba nie ma oznacze z numerami? ja mam na pude趾u tylko E burges, albo 郵epa jestem

a ta miedziany br您 ma numer 4.54
Og鏊nie nie piszemy tutaj o sklepowych. Ta ,54 to mahoniowa mied, a jaki Ty masz teraz kolr? Kto kiedy pisa, 瞠 sklepowe maj zazwyczaj mocniejszy %oxy 6%, rozja郾iaj帷e 9% Wi璚 uwa瘸j na t 6% 瞠by Ci odrostu nie rozja郾ilo, cho nie mam co pisa, jak nie wiem jakie masz teraz w這sy.

A ta E wygl康a na naturalny kolor bez rudo軼i.

Czym wcze郾iej neutralizowa豉 rudo嗆?
Stary 2011-11-20, 18:44   #1369
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj Nie ma to jak mie na stanie r騜ne farby i miesza. To Ci mniej wi璚ej 5 poziom wyszed. "pod baniakiem", to skoro 10 minut, to pewnie normalnie z 50 minut w domu powinno si trzyma na 3%.
Jak masz jak捷 prof. od篡wk do w這s闚 farbowanych to octem ju nie musisz, bo jedno drugie zamyka 逝ski.
A fotki kiedy dokleisz i od razu napiszesz jak si trzyma

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Og鏊nie nie piszemy tutaj o sklepowych. Ta ,54 to mahoniowa mied, a jaki Ty masz teraz kolr? Kto kiedy pisa, 瞠 sklepowe maj zazwyczaj mocniejszy %oxy 6%, rozja郾iaj帷e 9% Wi璚 uwa瘸j na t 6% 瞠by Ci odrostu nie rozja郾ilo, cho nie mam co pisa, jak nie wiem jakie masz teraz w這sy.

A ta E wygl康a na naturalny kolor bez rudo軼i.

Czym wcze郾iej neutralizowa豉 rudo嗆?

ja mam w豉郾ie ten E teraz na w這sach, on ma takie z這tawe refleksy, jest bardzo naturalny, a wcze郾iej na rudawy odcie fryzjerka po這篡豉 mi ciemny blond majirel ale nie pami皻am numeru koloru

tak pytam o ten E czy ewentualnie by mi przykry ten rudawy potem (w razie gdyby mi si nie spodoba造)

btw: dla mnie te profesjonalne l;oreale to jaki bubel, za ka盥ym razem jak farbowa豉m u fryzjera na ciemny blond to wychodzi造 rude, po miesi帷u kolor si spiera do jasnego 鄴速ego blondu i 200z w b這to (ju pomijaj帷 fakt, 瞠 w這sy by造 spalone)

na odrostach kolor zawsze mi wychodzi taki jak na reszcie w這s闚

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2011-11-20 o 18:52
Stary 2011-11-20, 19:32   #1370
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
ja mam w豉郾ie ten E teraz na w這sach, on ma takie z這tawe refleksy, jest bardzo naturalny, a wcze郾iej na rudawy odcie fryzjerka po這篡豉 mi ciemny blond majirel ale nie pami皻am numeru koloru

tak pytam o ten E czy ewentualnie by mi przykry ten rudawy potem (w razie gdyby mi si nie spodoba造)

btw: dla mnie te profesjonalne l;oreale to jaki bubel, za ka盥ym razem jak farbowa豉m u fryzjera na ciemny blond to wychodzi造 rude, po miesi帷u kolor si spiera do jasnego 鄴速ego blondu i 200z w b這to (ju pomijaj帷 fakt, 瞠 w這sy by造 spalone)

na odrostach kolor zawsze mi wychodzi taki jak na reszcie w這s闚
Jak bedziesz mie rude, to jak przykryjesz je neutralnym, lub z這tym to i tak rudy, czy rudo-z這ty zostanie. B璠ziesz potrzebowa popielu, czyli farb z .1 po przecinku np 7.1, lub jak b璠 z這te opalu/fioletu czyli .2 po przecinku.
Wszystkie moje "wypowiedzi" dotycz neutralizacji rudego, prosz wi璚 poczytaj z 3 strony w ty, i wybacz, 瞠 nie chce mi si ju po raz ......... powtarza (akurat pad這 na Ciebie )
Stary 2011-11-20, 20:13   #1371
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
Jak bedziesz mie rude, to jak przykryjesz je neutralnym, lub z這tym to i tak rudy, czy rudo-z這ty zostanie. B璠ziesz potrzebowa popielu, czyli farb z .1 po przecinku np 7.1, lub jak b璠 z這te opalu/fioletu czyli .2 po przecinku.
Wszystkie moje "wypowiedzi" dotycz neutralizacji rudego, prosz wi璚 poczytaj z 3 strony w ty, i wybacz, 瞠 nie chce mi si ju po raz ......... powtarza (akurat pad這 na Ciebie )

ok ok mia豉m dylemat bo ta farba nie mia豉 numerk闚

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

Stary 2011-11-20, 20:26   #1372
Gosia_14
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 778

A taki braz to jak uzyskac,jaka farba?Najlepiej do 28 myc,cos w stylu mroznej trufli czy cieplejsze?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pantene-mozaika-3.jpg (117,5 KB, 69 za豉dowa)
Gosia_14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-21, 11:30   #1373
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Poka wiadomo嗆
A taki braz to jak uzyskac,jaka farba?Najlepiej do 28 myc,cos w stylu mroznej trufli czy cieplejsze?
Takimi ciemnymi te si tutaj raczej nie zajmujemy, ale mi to podchodzi prawie pod czarny, zdecydowanie zimny. Poziom 3 to ciemny br您, poziom 4 鈔edni br您, poziom 5 to jasny br您. Z do鈍iadcze dziewczyn wiem, 瞠 pozom 6 i 5 w niekt鏎ych firmach to ju prawie czer, tak瞠 zale篡 od firmy.
Wszystko zale篡 od podk豉du na jakie w這sy na這篡sz dany kolor, jak na w這sy z rudym refleksem po這篡sz Naturaln farb na poziomie 4 czy 3 czyli 3N, 3.0 lub 4N, 4.0 to i tak rudy b璠zie przebija.

A nie wydae mi si, 瞠by taki ciemny kolor sp逝ka si ca趾owicie???
Mo瞠sz sobie kupi jak彗olwiek profesjonaln fab i robi j na utleniaczu(oxy) 1.9%, lub 2%, lub 3%.

Pono szamponetki robi si w豉填ie na 3%.

Wydaje mi si, 瞠 taki kolor mo瞠 wyj嗆 jedynie na naturalnych w這sach po po這瞠niu Natury, lub po neutralizacji niechcianego refleksu, zreszt jest o ym caaaa造 temat
Stary 2011-11-21, 13:34   #1374
gadmarka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 215
GG do gadmarka

Cytat:
kuleczkka, jak na poziom wyj軼iowy do kombinowania z zimnymi br您ami, jest naprawd bardzo, bardzo 豉dnie Wiele dziewczyn mia這 naprawd ba豉gan na swoich g這wach (鄴單, mied, ziele), Ty masz naturalny br您.

Poleca豉bym Ci za bardzo nie kombinowa, kupi po prostu Goldwell Topchic 6BS (nie SB!) + wod 3%. Przy Twojej d逝go軼i w這s闚 jedna tubka powinna starczy Ci na dwa farbowania.

Br您 powinien Ci si jeszcze wych這dzi a 6BS, jak donosi endorfina, trzyma si zdecydowanie d逝瞠j ni inne mieszanki (st康 i ekonomicznie).

Ciekawa jestem, co poradz Ci inne dziewczyny
Cze嗆

A ja mam takie pytanie: czy je郵i na farb z rudym refleksem (casting mro幡e trufle 515) po這輳 w豉郾ie goldwella topchic 6BS, to nie wyjd mi z zielon po鈍iat?
Ostatnio jak po這篡豉m majirel 7.11 to po prostu w s這鎍u pi瘯na zgni豉 ziele si ukazywa豉

Zyta, je郵i m闚isz, 瞠 to tylko naturalne lub po po這瞠niu natury, tak 豉dnie chwytaj kolor, to dam sobie spok鎩 i przekonam si do tej rudawej po鈍iaty .

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2011-11-21 o 13:39
gadmarka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-21, 16:06   #1375
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
Napisane przez gadmarka Poka wiadomo嗆
Cze嗆

A ja mam takie pytanie: czy je郵i na farb z rudym refleksem (casting mro幡e trufle 515) po這輳 w豉郾ie goldwella topchic 6BS, to nie wyjd mi z zielon po鈍iat?
Ostatnio jak po這篡豉m majirel 7.11 to po prostu w s這鎍u pi瘯na zgni豉 ziele si ukazywa豉

Zyta, je郵i m闚isz, 瞠 to tylko naturalne lub po po這瞠niu natury, tak 豉dnie chwytaj kolor, to dam sobie spok鎩 i przekonam si do tej rudawej po鈍iaty .
ju kiedy pisa造鄉y o zielonej po鈍iacie, 瞠 raczej przy jasnych w這sach mo積a si jej spodziewa, ale skoro piszesz, 瞠 przy Majirel mia豉, to ci篹ko stwierdzi. ja u siebie nigdy takiego zjawiska nie zaobserwowa豉m, ale co w這s, to inne w豉軼iwo軼i

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-22, 08:01   #1376
kuleczkka
Rozeznanie

To p逝kanie wod z octem to w jakich proporcjach?
I to raz wystarczy czy trzeba powt鏎zy?
Stary 2011-11-22, 08:50   #1377
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
To p逝kanie wod z octem to w jakich proporcjach?
I to raz wystarczy czy trzeba powt鏎zy?
Mniej wi璚ej 2 造磬i na misk (2L) Ja na oko lej.
Mocz w這sy po ka盥ym umyciu i sp逝kaniu od篡wki, bo zamyka 逝ski.
Dziewczyny te po farbowaniu sp逝kuj farb do czystej wody i od razu zakwaszaj, bez mycia.
Pami皻aj, 瞠by zemulgowa farb z ciep陰 wod na g這wie na pian i z minutk potrzymaj, to r闚nomiernie si farba roz這篡.
A kupi豉 jakie farby?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-11-22 o 09:00
Stary 2011-11-22, 11:28   #1378
kuleczkka
Rozeznanie

Kupi豉m 5BP, ale na razie jest na poczcie.
Jak wyjdzie czarny to b璠zie czarny. Lepsze czarne ni rude

Edytowane przez kuleczkka
Czas edycji: 2011-11-22 o 14:36
Stary 2011-11-22, 19:21   #1379
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Kupi豉m 5BP, ale na razie jest na poczcie.
Jak wyjdzie czarny to b璠zie czarny. Lepsze czarne ni rude
A jaki oxy? 3%, 4%, 4, 5%???
Mo瞠sz wypr鏏owa na niewidzialnym pasemku, w razie niepowodzenia zmienisz %oxy. Trzymam kciuki
Stary 2011-11-23, 08:20   #1380
kuleczkka
Rozeznanie

bo to im wy窺ze oxy tym ja郾iejsze w這sy. Dobrze rozumuje?
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-10-23 20:47:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.