Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-12-25, 11:52   #1441
aga hol
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

witam chcia豉bym si Was poradzi. pr鏏uje uzyska od dawna efekt jaki jest na za陰czonym zdj璚iu,dok豉dnie taki, tylko aby nie mieni si na koniak -rudy zwa jak zwa jak na ko鎍ach, jednak juz sie podda豉m jedyny ratunek w Was ufarbowa豉m u fryzjerki tydzien temu goldwellem 5A iwyszed koszmar wr璚z czarne w這sy, a tyle czasu pozbywa豉m sie kruczo-czarnych z paletty, zacz窸am si zastanawi nad 6A ale juz nie wiem. Prosze o porade w szczeg鏊ach co powinnam kupic i w jakich proporcjach to mieszac, dodam 瞠 moj kolor jest mysi zimny http://i40.tinypic.com/23s8yfo.jpg
aga hol jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-25, 12:49   #1442
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez aga hol Poka wiadomo嗆
witam chcia豉bym si Was poradzi. pr鏏uje uzyska od dawna efekt jaki jest na za陰czonym zdj璚iu,dok豉dnie taki, tylko aby nie mieni si na koniak -rudy zwa jak zwa jak na ko鎍ach, jednak juz sie podda豉m jedyny ratunek w Was ufarbowa豉m u fryzjerki tydzien temu goldwellem 5A iwyszed koszmar wr璚z czarne w這sy, a tyle czasu pozbywa豉m sie kruczo-czarnych z paletty, zacz窸am si zastanawi nad 6A ale juz nie wiem. Prosze o porade w szczeg鏊ach co powinnam kupic i w jakich proporcjach to mieszac, dodam 瞠 moj kolor jest mysi zimny http://i40.tinypic.com/23s8yfo.jpg
jezeli Twoj kolor jest mysi i zimny to masz z gorki, nie rozumiem kombinowania
ffarba farby nie rozjasnisz, to po pierwsze. skoro masz czarne wlosy, to poczekaj az sie wyplucza troche, ewentualnie bedzie potrzebne rozjasnianie - ale ciezko mi okreslic, nie znajac stanu Twoich wlosow.

my wszystkiego dazymy tutaj do koloru wlosow z zalacznika

Zyta, boje sie je myc jak to bedzie sie wyplukiwalo jutro rano bedzie chwila prawdy, czy oleje odbarwily odrost czy nie
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-25, 13:48   #1443
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Ale "masz mysi" naturalny, czy teraz po farbowaniu masz mysi????
Wrzu tu swoje fotki z bliska i okre郵 dok豉dnie refleks jaki jest. Konieczne jest to po to aby wiedzie jak farb dobra.
Potrzebne tu pewnie b璠zie neutralizowanie niechcianego refleksu, ale tak jak Caate napisa豉 musisz poczeka a si wyp逝cze do ja郾iejszych.
Mo瞠sz my szamponem H&S przeciw逝pie穎wym z 造瞠czk sody oczyzczonej, ale koniecznie zakwa na koniec wod z 造磬 octu, 瞠by kwa郾e ph 8-9 zamkn窸o 逝ski kt鏎e otworzy niskie ph sody 1-2 i nie by造 szorstkie.

Caate jestem z tob... duchem A ja nawet by豉bym za tym, 瞠by si na rudo wyp逝ka這 (ca這嗆 , bo wtedy nie trzeba by si z bordem gimnastykowa )
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-25, 15:26   #1444
aga hol
Przyczajenie

kolor swoich w這s闚 mam mysi, oczywi軼ie poczekam ile tylko trzeba zeby sp造n掖 ten kt鏎y mam teraz , cho by robiony na 4% wodzie Prosze powiedzcie jaka farb radzicie u篡 czy jak御 mieszanke by uzyska ten kolor ze zdjecia, czy np goldwell?widze 瞠 jeste軼ie weterankami w tym temacie ...hmmm musze zakupi to czymkolwiek jest bo za dwa tygodnie wyjezdzam zn闚 poza kraj a tam sobie pomarze jedynie o moim upatrzonym kolorku Z g鏎y Wam dzi瘯uje
Stary 2011-12-25, 15:38   #1445
aga hol
Przyczajenie

kolor obecnie delikatnie w macho , sw鎩 mysi mam poprostu zimny ale nijaki, nie mam zdj璚ia przed farbowaniem , jednak b璠 czeka tyle ile trzeba aby si wyp逝ka do naturalnego...oczywi軼ie zastosuje si do rady z szamponem Prosze napiszcie jaki kolor mi radzicie zakupi po wyp逝kaniu si farby bym mog豉 otrzyma m鎩 ukochany ze zdj璚ia, z tego co czytam jestescie weterankami czy co z goldwella jeszcze probowa??czy mam co kombinowa z jakims neutralizatorem? Napiszcie prosze jak raczkuj帷emu krok po kroku dzi瘯uje
Stary 2011-12-25, 20:16   #1446
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
kolor obecnie delikatnie w macho , sw鎩 mysi mam poprostu zimny ale nijaki, nie mam zdj璚ia przed farbowaniem , jednak b璠 czeka tyle ile trzeba aby si wyp逝ka do naturalnego...oczywi軼ie zastosuje si do rady z szamponem Prosze napiszcie jaki kolor mi radzicie zakupi po wyp逝kaniu si farby bym mog豉 otrzyma m鎩 ukochany ze zdj璚ia, z tego co czytam jestescie weterankami czy co z goldwella jeszcze probowa??czy mam co kombinowa z jakims neutralizatorem? Napiszcie prosze jak raczkuj帷emu krok po kroku dzi瘯uje
Mi chodzi這 o fotk koloru jaki masz teraz na g這wie!!!! Dawaj czym pr璠zej, lub nawet znajd w necie kolor najbardziej odpowiadaj帷y temu jaki masz teraz na g這wie i wklejaj, bo widz, 瞠 Ci czas nagli...wiesz przecie, 瞠 fryzjer te musi kolor zobaczy i pyta czym robi豉, bo musi wiedzie czym to potraktowa...a jaka farb k豉d豉???numer???
Stary 2011-12-25, 20:21   #1447
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Aga hol - zrozum prosze, ze nie jestesmy jasnowidzami i nie wiemy jak Twoj kolor sie wyplucze, stad jak mamy dobrac Ci farbe?
krok po kroku jest w poscie 634. zapoznaj sie z nim, wtedy lepiej sie dogadamy

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Mi chodzi這 o fotk koloru jaki masz teraz na g這wie!!!! Dawaj czym pr璠zej, lub nawet znajd w necie kolor najbardziej odpowiadaj帷y temu jaki masz teraz na g這wie i wklejaj, bo widz, 瞠 Ci czas nagli...wiesz przecie, 瞠 fryzjer te musi kolor zobaczy i pyta czym robi豉, bo musi wiedzie czym to potraktowa...a jaka farb k豉d豉???numer???
z tego co ja zrozumialam - tydzien temu fryzjerka polozyla 5A z goldwella.

ps. troche mialam kolorowa wode, niech schna jak najdluzej
Stary 2011-12-26, 00:14   #1448
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆

...... z tego co ja zrozumialam - tydzien temu fryzjerka polozyla 5A z goldwella.

ps. troche mialam kolorowa wode, niech schna jak najdluzej
No tak jak byk napisane, 瞠 nak豉da豉 5A, przepraszam.....jako rozp璠zi豉m si w pisaniu i ju z automatu pojecha豉m Tyle te nie wiemy co by這 na w這sach agi hol wcze郾iej, czy k豉d豉 na natur, tak瞠 aga hol gdyba nie b璠ziemy, chcemy fakt闚

Caate - mam nadziej, 瞠 to rudy i czerwie si zmy, ale wiesz nadzieja matk g逝pich
Stary 2011-12-26, 09:52   #1449
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Zyta - patrz i mdlej ze mna ja sie pytam oooooo coooooooo chooodzi?!

(jest szaro, buro i ponuro na dworze, wiec ciezko o jakis konkretny kolor patrzac na zdj 4 i 5 sama nie wiem co myslec)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12472.jpg (64,6 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12468.jpg (62,3 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12467.jpg (69,4 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12469.jpg (63,1 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12471.jpg (82,2 KB, 57 za豉dowa)
Stary 2011-12-26, 11:24   #1450
aga hol
Przyczajenie

Kochane dziewczynki za陰czam czym pr璠zej fotk koloru najbardziej odpowiadaj帷ego http://i43.tinypic.com/5l1kjq.jpg,farb na這篡豉m na sw鎩 naturalny kolor w這s闚 a oksydant by jak wspomnia豉m 4% , przeczyta豉m zawarto嗆 postu 634 , a teraz biegn wyp逝kiwa wytrwale kolor Czekam na wasze wskaz闚ki
Stary 2011-12-26, 15:57   #1451
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zyta - patrz i mdlej ze mna ja sie pytam oooooo coooooooo chooodzi?!

(jest szaro, buro i ponuro na dworze, wiec ciezko o jakis konkretny kolor patrzac na zdj 4 i 5 sama nie wiem co myslec)
W豉郾ie prawie zemdla豉m . Jakim sposobem 3% rozja郾i豉 Ci odrost O ile 5 wygl康a w miar fajnie to 4 ewidentnie ruda . Pocieszaj帷e jest to 瞠 ko鎍闚ki wygl康aj do嗆 jasno, tzn rudo
Czy Ty masz jakikolwiek niebieski mix? Mam tubk niebieskiego korektora z allwaves, prze郵ij mi na priv adres to Ci pode郵 w pojemniczku troch (sama i tak nie zu篡j), mo瞠 och這dzi jak zrobisz 1:5, jutro postaram si wys豉 to mo瞠 zd捫y przed sylwestrem doj嗆, albo chocia na pr鏏 zrobisz pasemko, czy zadzia豉
A Ty jeszcze jakie farby z Allw.. masz?

aga hol - Bez rozja郾ienia si nie obejdzie, chocia o 1 poziom, jak fryzjerka po這篡豉 Ci t 5A to ja nie wiem, przecie to wiadomo, ze to prawie czer. A nie da si reklamowa u fryzjerki? 瞠 nie to Ci zrobi豉 na co si um闚i豉? A Tw鎩 naturalny jaki by, na jakim poziome? mo瞠sz jakie zdj璚ie z neta wklei tak pogl康owo?
Mo瞠 dobrym wyj軼iem bylo by po prostu 軼i庵ni璚ie koloru i mo瞠 fryzjerka Ci w ramach reklamacji by to zrobi豉.
Jak nie to na w豉sn r瘯. Naczyta豉m si ostatnio o dekolorze i pyta豉m dziewczyny z do鈍iadczeniem i nie jest to takie trudne, trzeba tylko szczelnie po na這瞠niu mieszanki (鄉ierdz帷ej siark) zafoliowa w這sy, 瞠by si tlen nie dostawa i dok豉dnie wyp逝ka pod bie膨c wod pigment z w這s闚 co najmniej przez 10minut(瞠by ponownie nie 軼iemnia kolor). Mo積a powtarza 3x raz po razie.
Decolor z chantala color peel jest pono taki sam jak oyster, tyle, 瞠 tego z chantala jest o wiele wi璚ej ijest ta雟zy.
Stary 2011-12-26, 16:10   #1452
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
W豉郾ie prawie zemdla豉m . Jakim sposobem 3% rozja郾i豉 Ci odrost O ile 5 wygl康a w miar fajnie to 4 ewidentnie ruda . Pocieszaj帷e jest to 瞠 ko鎍闚ki wygl康aj do嗆 jasno, tzn rudo
Czy Ty masz jakikolwiek niebieski mix? Mam tubk niebieskiego korektora z allwaves, prze郵ij mi na priv adres to Ci pode郵 w pojemniczku troch (sama i tak nie zu篡j), mo瞠 och這dzi jak zrobisz 1:5, jutro postaram si wys豉 to mo瞠 zd捫y przed sylwestrem doj嗆, albo chocia na pr鏏 zrobisz pasemko, czy zadzia豉
A Ty jeszcze jakie farby z Allw.. masz?
to dobrze, ze zyjesz bo ja ledwo
wiesz co jutro pojade po oxy3% zeby nie kombinowac, bo moze cos zle zrobilam
tylko jakiej firmy? moze to jednak ma znaczenie?

a z allw nie mam nic, mam chantal.
red - 3/4 (90ml)
7.0 - 1/2 (60ml)
yellow - mniej niz 1/3 (jakies 20ml)

nooo i wygrzebalam jakiegos starego kolestona 0/28 - to chyba jakis morski byl?
to mam go z 40ml ale ma juz dobry rok

iiiiii moge oddac Ci prawie cala 1l (ubytek 3farbowania) oxy6% jak chcesz bo ja tego nie zuzyje

zaraz wysle PW.

edit:
0/28 to niebieski
ale klasc tego starucha bedzie dobrym pomyslem

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-12-26 o 16:13
Stary 2011-12-26, 16:59   #1453
aga hol
Przyczajenie

dekoloryzacja u fryzjerki to niestety niezbyt dobry pomys w ma造m miescie w kt鏎ym mieszkam to najlepszy fryzjer i wychodzi na to ze kiepski, wole z jej us逝g juz nie korzysta M鎩 kolor naturalny to mniej wiecej taki jak u ch這pca na zdjeciu, niestety nic m康rzejszego nie znalaz豉m wi璚 wklejam to zdj璚ie,chyba cierpliwie poczekam a farba sp造nie czyli jaki miesiac,do p馧torej ale co dalej? http://i41.tinypic.com/2qal0s9.jpg
Stary 2011-12-26, 17:13   #1454
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
to dobrze, ze zyjesz bo ja ledwo
wiesz co jutro pojade po oxy3% zeby nie kombinowac, bo moze cos zle zrobilam
tylko jakiej firmy? moze to jednak ma znaczenie?

a z allw nie mam nic, mam chantal.
red - 3/4 (90ml)
7.0 - 1/2 (60ml)
yellow - mniej niz 1/3 (jakies 20ml)

nooo i wygrzebalam jakiegos starego kolestona 0/28 - to chyba jakis morski byl?
to mam go z 40ml ale ma juz dobry rok

iiiiii moge oddac Ci prawie cala 1l (ubytek 3farbowania) oxy6% jak chcesz bo ja tego nie zuzyje

zaraz wysle PW.

edit:
0/28 to niebieski
ale klasc tego starucha bedzie dobrym pomyslem
Na pasemko nie zaszkodzi spr鏏owa, tym bardziej, ze pewnie nie otwiera豉 go za cz瘰to, m鎩 te ma ok roku, 鄉ierdzi bajorem, ale dzia豉

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 13:25
Stary 2011-12-26, 17:19   #1455
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Na pasemko nie zaszkodzi spr鏏owa, tym bardziej, ze pewnie nie otwiera豉 go za cz瘰to, m鎩 te ma ok roku, 鄉ierdzi bajorem, ale dzia豉
A jeszcze trzeba zobaczy na te stronki northamericagoldwell. Zreszt mam to i jest tam napisane, 3%, 6%, 9%, 12%, skopiuj sobie, bo jutro usun.

ok, to ile tego wycisnac? 1cm na 20ml oxy?

zaraz lece probowac

tylko affff, jak mam 6% rozcienczy? 10ml 6% i 10ml wody dest.?
Stary 2011-12-26, 17:29   #1456
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

ok, to ile tego wycisnac? 1cm na 20ml oxy?

zaraz lece probowac

tylko affff, jak mam 6% rozcienczy? 10ml 6% i 10ml wody dest.?
Poczekaj przegl康ne, czy mam t rozpisk na mixy z kolestonu...
Na pocz徠ek sprawd na 3% i w miar zadowalaj帷ych efekt闚 zmienisz proporcje

Speciznalaz豉m ale na 30g farby + oxy

Special mix z welli koleston/podzia趾a (1cm mixu=0.5g)
na poziom 6 /5cm mixu=2.5g/ 30g farby,
na poziom 5/6cm mixu=3g/30 g farby
a 30g farby to 15cm farby

Ja sam mix miesza豉m 1:5 na 5 minut, dos這wnie nak豉da豉m i sp逝kiwa豉m, ale co pami皻am, 瞠 na 6% mi rudzia這, bierz rozcienczaj 6% na 3% i tak masz jej du穎 Mo瞠 najpierw r鏏 z豉bsz 1: 10

Hekate2069 - wejd na bloga do blondbuny i zjed na prawie sam d馧 do wpisu z 11 lutego i przeczytaj wszystko w d馧, zreszt wszystkim si te informacje przydadz.
Pisze tam o napigmentowaniu w這sa, ale nie trzeba jak u篡jesz natury, tzn np. 7N, je郵i baaardzo chcesz mie popiel to zmieszaj 2 cz窷ci 7N z 1 c窷ci 7.1 popielem i z oxydantem utleniaczem tak jak napisz na ulotce.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 13:26
Stary 2011-12-26, 18:26   #1457
caate
Zakorzenienie

GG do caate

zrobilam jedno pasemko w proporcji 1:10, drugie 2:10 i nic nie ruszylo, jest jak bylo
moze teraz przetrzymam np.10min zamiast 5
Stary 2011-12-26, 18:33   #1458
aga hol
Przyczajenie

za陰czam jeszcze raz zdj璚ie bowiem widze 瞠 nie przesz這 to powiedzmy moj naturalny kolor http://i41.tinypic.com/2qal0s9.jpg, jesli chodzi o fryzjera i reklamacje niemam na co liczy nie ma tu profesjonalist闚, poczekam miesiac po速orej a sie wyp逝cze.... ale co p騜niej?by uzyska moje marzenie ????ohhhhhhhhh moje marzenie hmmmm i obawiam sie 瞠 marzeniem pozostanie http://i44.tinypic.com/21ahfyw.jpg
Stary 2011-12-26, 19:01   #1459
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
za陰czam jeszcze raz zdj璚ie bowiem widze 瞠 nie przesz這 to powiedzmy moj naturalny kolor http://i41.tinypic.com/2qal0s9.jpg, jesli chodzi o fryzjera i reklamacje niemam na co liczy nie ma tu profesjonalist闚, poczekam miesiac po速orej a sie wyp逝cze.... ale co p騜niej?by uzyska moje marzenie ????ohhhhhhhhh moje marzenie hmmmm i obawiam sie 瞠 marzeniem pozostanie http://i44.tinypic.com/21ahfyw.jpg
Ten ch這pak ma w這sy napoziomie mi璠zy 7 z 8, Natalia z kolei poziom mi璠zy 6 a 7...na prawde nie wiem co Ci ta wymy郵豉 z t 5, ale ju nie narzekajmy i nie ma co p豉ka nad rozlanym mlekiem, poczytaj te tego bloga blond buny o kt鏎ym napisa豉m ni瞠j i priva Ci wysy豉m.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
zrobilam jedno pasemko w proporcji 1:10, drugie 2:10 i nic nie ruszylo, jest jak bylo
moze teraz przetrzymam np.10min zamiast 5
2:10 to 1:5 , to 3% za slaba lub za kr鏒ko trzymana dawaj jedno na 4% inne na 6%, ale wiesz to na 6, to 3 minutki i zmywaj, tzn....zetrzyj wacikiem na mokro i zobacz jak wygl康a. Teraz mo瞠 nie by wida niebieskiego, wi璚 uwa瘸j, bo jutro w dziennym 鈍ietle mo瞠sz si zdziwi...lepiej by by這 zrobi w dzie..ale wiem, przecie ludzie pracuj
Stary 2011-12-26, 19:20   #1460
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ten ch這pak ma w這sy napoziomie mi璠zy 7 z 8, Natalia z kolei poziom mi璠zy 6 a 7...na prawde nie wiem co Ci ta wymy郵豉 z t 5, ale ju nie narzekajmy i nie ma co p豉ka nad rozlanym mlekiem, poczytaj te tego bloga blond buny o kt鏎ym napisa豉m ni瞠j i priva Ci wysy豉m.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

2:10 to 1:5 , to 3% za slaba lub za kr鏒ko trzymana dawaj jedno na 4% inne na 6%, ale wiesz to na 6, to 3 minutki i zmywaj, tzn....zetrzyj wacikiem na mokro i zobacz jak wygl康a. Teraz mo瞠 nie by wida niebieskiego, wi璚 uwa瘸j, bo jutro w dziennym 鈍ietle mo瞠sz si zdziwi...lepiej by by這 zrobi w dzie..ale wiem, przecie ludzie pracuj
tak wiem 2:10 to 1:5 ale zeby bylo, ze podwoilam

teraz nie bede kombinowac juz. jutro poogladam w dziennym swietle i wstane troche wczesniej pokombinowac. z tego co pamietam koleston trzymalam mixy 15-20min ale za chiny nie moge sobie przypomniec proporcji, ale efekt byl. albo zwietrzal mix
Stary 2011-12-26, 19:33   #1461
aga hol
Przyczajenie

Slicznie dzi瘯uje za wiadomo嗆 na priva jest bezcenna...dekoloryzator zam闚iony, poczekam 捫 przyjdzie, eksperyment b璠 robi juz poza granicami kraju za p馧torej tygodnia , zak豉dam 瞠 wr鏂 do koloru swojej natury Prosz porad jak farb na poziomie 6 a 7 (jak piszesz)mam sobie sprawi i czy co jeszcze mam zakupi by to p騧niej po這篡 po zabiegu dekoloryzacji?Bowiem po dekoloryzacji nie kupie tego w Nl nigdzie od r瘯i, jedyna szansa 瞠 zam闚ie teraz
Stary 2011-12-26, 19:42   #1462
caate
Zakorzenienie

GG do caate

aga hol - ja do tego marzenia daze juz dobry rok
tylko, ze wczesniej mialam dlugo czarny kolor i bez dekoloryzacji sie nie bylo. dlatego ja proponuje odczekac te 6tyg i zobaczyc jak sie kolor zachowa. zrobic zdjecia swoich wlosow, wstawic je tutaj i wtedy bedziemy myslec
Stary 2011-12-26, 19:47   #1463
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Slicznie dzi瘯uje za wiadomo嗆 na priva jest bezcenna...dekoloryzator zam闚iony, poczekam 捫 przyjdzie, eksperyment b璠 robi juz poza granicami kraju za p馧torej tygodnia , zak豉dam 瞠 wr鏂 do koloru swojej natury Prosz porad jak farb na poziomie 6 a 7 (jak piszesz)mam sobie sprawi i czy co jeszcze mam zakupi by to p騧niej po這篡 po zabiegu dekoloryzacji?Bowiem po dekoloryzacji nie kupie tego w Nl nigdzie od r瘯i, jedyna szansa 瞠 zam闚ie teraz
Sorryyy wszystkch za off topa
Ja nie testowa豉m nigdy dekoloru. Z tego co czyta豉m najlepiej poczeka z tydzie, 瞠by pigment si z myciem g這wy wymy dok豉dnie.
Chocia Lenka k豉d豉 w ten sam dzie.
Polecaj te k豉嗆 2-3 poziom闚 ja郾iejsz farb ni kolor kt鏎y chcesz uzyska, 瞠by kolor nie wr鏂i do ciemnych, to wypada這by skoro chcesz poziom 6 i p馧 ....k豉嗆 8? ale to ju jasny blond? wi璚 trudno mi doradzi...morze akurat zejdzie kolor i nic nie trzeba b璠zie robi.
Jak pisa豉m nie znam si na tym a 8 wydaje mi si za jasna, mo瞠 miesza 8 i 7, ale te zale篡 od firmy, wbij si mo瞠 jeszcze na ten w徠ek z dekolorem, lub przeczekaj w kolorze jak Ci wyjdzie po dekolorze jaki czas.
Stary 2011-12-26, 20:58   #1464
aga hol
Przyczajenie

dzi瘯i za wszystko, pogmeram pogrzebie, a srode uderze do krakowskich fryzjer闚 jak cos bede wiedziec to sie podziele informacjami,.....dla pocieszenia wiem wiem jak to by這 z kruczo czarnego kolorku zejsc , a musia豉m z d逝uugich w這s闚 obci望 na pazia pozdrawiam
Stary 2011-12-29, 21:29   #1465
caate
Zakorzenienie

GG do caate

nie wytrzymalam z tym BS...
polozylam na oxy3% londe 6.1+mix blue.
jest lepiej, moge smialo wyjsc do ludzi, ale grzywke to mam prawie czarna. jakies przeblyski mam. ehh te moje wlosy

zdj w dziennym swietle
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12494.jpg (113,8 KB, 117 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12497.jpg (98,2 KB, 79 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12503.jpg (103,9 KB, 81 za豉dowa)
Stary 2011-12-29, 21:36   #1466
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
nie wytrzymalam z tym BS...
polozylam na oxy3% londe 6.1+mix blue.
jest lepiej, moge smialo wyjsc do ludzi, ale grzywke to mam prawie czarna. jakies przeblyski mam. ehh te moje wlosy

zdj w dziennym swietle
B璠ziesz mnie bi???
Na pierwszym zdj璚iu pi瘯nie wysz這, na drugim jaki cm od sk鏎y jest ciep造 i na trzecim tak jakby pasmo ja郾iejsze? Wiem, 瞠 apratat przek豉muje, a grzyw zmyj H&S .....z sod.....to to chyba morderstwo dla Toich w這s闚?
Co jak co, ale ch這dno jest A co m闚i domownicy i ludzie? niebieskiego nie widz?
Stary 2011-12-29, 21:44   #1467
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
B璠ziesz mnie bi???
Na pierwszym zdj璚iu pi瘯nie wysz這, na drugim jaki cm od sk鏎y jest ciep造 i na trzecim tak jakby pasmo ja郾iejsze? Wiem, 瞠 apratat przek豉muje, a grzyw zmyj H&S .....z sod.....to to chyba morderstwo dla Toich w這s闚?
Co jak co, ale ch這dno jest A co m闚i domownicy i ludzie? niebieskiego nie widz?
ogolnie to jest tak jak na pierwszym zdjeciu moimi oczami
drugiego i trzeciego nie rozumiem, bo ja tego nie widze. owszem moze w sloncu i chyba wlasnie tak dziwnie za drzew wwychodzilo ono...

wszyscy mi mowili dzis, ze pieknie wygladam i cos zmienilam, ale nikt nie zgadl co
czyli jest naturalnie.
nie, nic niebieskiego nie ma
umyje raz ejszcze wlsoy i pomysle, bo dla lokow tak czeste farbowanie, to jakby mogly to juz by mnie do trumny wsadzily
Stary 2011-12-29, 21:54   #1468
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
ogolnie to jest tak jak na pierwszym zdjeciu moimi oczami
drugiego i trzeciego nie rozumiem, bo ja tego nie widze. owszem moze w sloncu i chyba wlasnie tak dziwnie za drzew wwychodzilo ono...

wszyscy mi mowili dzis, ze pieknie wygladam i cos zmienilam, ale nikt nie zgadl co
czyli jest naturalnie.
nie, nic niebieskiego nie ma
umyje raz ejszcze wlsoy i pomysle, bo dla lokow tak czeste farbowanie, to jakby mogly to juz by mnie do trumny wsadzily
No to reakcja ludzi dooko豉 najlepiej m闚i jak super wysz這, ciesz si baaaaardzo o tak , ju si martwi豉m, 瞠 nie piszesz teraz oby jak najd逝瞠j si trzyma這, buziaki
P.s. dopisz do ni窺zego postu ile da豉 tego mixu tak dla innych
Stary 2011-12-29, 22:03   #1469
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
No to reakcja ludzi dooko豉 najlepiej m闚i jak super wysz這, ciesz si baaaaardzo o tak , ju si martwi豉m, 瞠 nie piszesz teraz oby jak najd逝瞠j si trzyma這, buziaki
P.s. dopisz do ni窺zego postu ile da豉 tego mixu tak dla innych
lubie siebie w ciemnych, wiec dla mnie to nie problem ale marze aby byly jak najbardziej naturalne

okej to pisze:
mieszalam 1:1
30ml - londy 6.1
6cm - mix intensywny blue 0.88
czas:30min+5min malaksowanie

Stary 2011-12-29, 22:08   #1470
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
lubie siebie w ciemnych, wiec dla mnie to nie problem ale marze aby byly jak najbardziej naturalne
Nast瘼nym razem na 4% mo瞠 spr鏏ujesz tak jak fryzjerka Ci robi豉.
A jak w這sy po londzie si zachowuj, wysuszone, czy ok?
I ona strasznie ma豉 by豉, wystarczy豉 Ci na Twoje w這sy?
..
.
Uciekam, jutro przeczytam, dobranoc, "pch造" na noc

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-12-29 o 22:14
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-07-13 16:01:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.