Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-12-29, 22:24   #1471
kuleczkka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 913
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
nie wytrzymalam z tym BS...
polozylam na oxy3% londe 6.1+mix blue.
jest lepiej, moge smialo wyjsc do ludzi, ale grzywke to mam prawie czarna. jakies przeblyski mam. ehh te moje wlosy

zdj w dziennym swietle
ja te chce takie

w rozpaczy o wizycie u fryzjera zafarbowa豉m po raz drugi tym razem na 3% - kolor wyszed prawie taki sam jak poprzednio - czyli nadal ciep造

mam takie przemy郵enia po tym kolejnym farbowaniu - chc jednak ja郾iejsze o ton (tylko nie bijcie)

Edytowane przez kuleczkka
Czas edycji: 2011-12-29 o 23:00
kuleczkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-30, 00:02   #1472
karolina2121
siedz i my郵

Wiadomo軼i: 5 407

Cytat:
nie wytrzymalam z tym BS...
polozylam na oxy3% londe 6.1+mix blue.
jest lepiej, moge smialo wyjsc do ludzi, ale grzywke to mam prawie czarna. jakies przeblyski mam. ehh te moje wlosy

zdj w dziennym swietle
郵iczny kolorek

dzi瘯i za podanie 'przepisu' na niego
te spr鏏uj
Stary 2011-12-30, 10:45   #1473
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Poka wiadomo嗆
ja te chce takie

w rozpaczy o wizycie u fryzjera zafarbowa豉m po raz drugi tym razem na 3% - kolor wyszed prawie taki sam jak poprzednio - czyli nadal ciep造

mam takie przemy郵enia po tym kolejnym farbowaniu - chc jednak ja郾iejsze o ton (tylko nie bijcie)
Bo w sumie nie wiadomo do ko鎍a jaki ten BS jest, Caate te tydzie temu wyszed cieep造, rudy i dlatego zneutralizowa豉 rudo嗆 niebieskim.
Teraz sama musisz odpokutowa ten ciemny kolor i albo Ci si sp逝cze, albo dekolor, w ekstremalnych warunkach rozja郾iacz, ale tego nie polecamy, bo to zgroza dla w這s闚 i 豉two je zniszczy

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Poka wiadomo嗆
郵iczny kolorek

dzi瘯i za podanie 'przepisu' na niego
te spr鏏uj
Nie ka盥y mo瞠 farbowa takim zestawem!!!
Wklej fotki tera幡iejsze w這s闚 i napisz jaki masz refleks (z這ty, rudy) to zobaczymy, czy to dla Ciebie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-12-30 o 10:47
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-30, 14:39   #1474
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

ja BS kocham, na chwil obecn to m鎩 idea, bezpo鈔ednio po farbowaniu mam nawet wra瞠nie, 瞠 jest za ch這dny

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-30, 16:21   #1475
kuleczkka
Rozeznanie

wyp逝cze si moim zdaniem - mi wszystko si wyp逝kuje do rudego.
Kolor jak kolor - m鏬豚y by inny ale z造 nie jest, ale jak mnie fryzjerka 軼i窸a to sobie nie moge darowa - ju tydzie jestem wkurzona!!!! A prosi豉m podci望 ko鎍闚ki - 軼ie豉 z 10 z ty逝 co przy mojej d逝go嗆i by這 ok 50%. I jeszcze do tego z jednego boku jet krzywo!!!!
Stary 2011-12-30, 16:49   #1476
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
wyp逝cze si moim zdaniem - mi wszystko si wyp逝kuje do rudego.
Kolor jak kolor - m鏬豚y by inny ale z造 nie jest, ale jak mnie fryzjerka 軼i窸a to sobie nie mog darowa - ju tydzie jestem wkurzona!!!! A prosi豉m podci望 ko鎍闚ki - 軼ie豉 z 10 z ty逝 co przy mojej d逝go嗆i by這 ok 50%. I jeszcze do tego z jednego boku jet krzywo!!!!
Mog Ci tylko 篡czy cierpliwo軼i w odrastaniu, bo mi ju odros這 moje 10 cm, po takiej same przygodzie, ale wiem, 瞠 by這 to potrzebne moim ko鎍闚k i na dobre wysz這. Ale z kolei super ci璚ie babka mia豉, wi璚 si nie czepiam.
A po prostu mo瞠 zsymetrii si jej zachcia這 ..... Wydaje mi si, 瞠 krzywe ci璚ie mo瞠sz bez problemu reklamowa, 瞠 dopiero zobaczy豉, itp. Trzymam kciuki za poprawk.

endorfina123 - no to w takim razie BS jest dobrym przyk豉dem na to, 瞠 nie ka盥emu ta sama farba podejdzie i wyjdzie tak samo.
Ciesz si, 瞠 Tobie pasuje
A czy rozszyfrowala mo瞠 te literki BS co oznaczaj?
Stary 2011-12-30, 19:06   #1477
kuleczkka
Rozeznanie

nie, w豉郾ie jest 幢e 軼i皻e

10 cm - to z rok zapuszczania
dobra, ju nie marudz
Stary 2011-12-30, 19:39   #1478
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
nie, w豉郾ie jest 幢e 軼i皻e

10 cm - to z rok zapuszczania
dobra, ju nie marudz
Nie wyg逝piaj si i id do poprawki, oczywi軼ie w ramach reklamacji, powiedz, 瞠 umy豉 w這sy i my郵a豉, 瞠 Ci si wydaje, ale jednak nie, po prostu babka 磧e wykona豉 swoj us逝g i nech swoj spartaczon robot poprawi. Zreszt co Ci szkodzi i嗆 i mi這 zapyta, niech sama oceni, jak si b璠zie burzy to jej dogadaj, 瞠by jej w pi皻y posz這 i 瞠 wszystkim b璠ziesz odradza jej uslugi......dobra bajera nie jest z豉.
Mo瞠 Twoje w這sy te wymaga逝 konkretnego ci璚ia ze wzgl璠u na z造 stan Trzymaj si!!!

A wszystkim 篡cz ju dzi udanego sylwestra, niech Nowy Rok przyniesie same rado軼i i niech si spe軟iaj Wasze plany i marzenia.....r闚nie o wspania造m kolorze w這s闚 i super trwa貫j farbie nie wyp逝kuj帷ej si na rudo
Stary 2012-01-03, 18:45   #1479
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Nast瘼nym razem na 4% mo瞠 spr鏏ujesz tak jak fryzjerka Ci robi豉.
A jak w這sy po londzie si zachowuj, wysuszone, czy ok?
I ona strasznie ma豉 by豉, wystarczy豉 Ci na Twoje w這sy?
..
.
Uciekam, jutro przeczytam, dobranoc, "pch造" na noc
a jak zrobic 4%? tzn chodzi mi o proporcje

dziekuje dziewczyny, w sztucznym swietle i bez slonca jest naprawde fajnie

kondycja wlosow po londzie swietna!
blyszcza sie, ale nie wiem czy to nie zasluga pielegnacji. jednak sa miekkie, nie wyciagalam garsciami po myciu, a farba sama w sobie tania (mialam dwie w cenie jednej z goldwella).

wydajnosc bardzo dobra, mimo ze 1:1
w sumie mam wrazenie, ze jednak za malo farby zrobilam, chociaz wydawalo mi sie ze pokrylam rowno z tylu, poszlo tylko 30ml 6.1 +mix no i oxy. robiac goldwellem zuzylam cala tubke

w kazdym badz razie, chcialam Wam pokazac jak wygladaja w sloncu.
jak zobaczylam, ze swieci to szybko wyciagnela aparat z torebki

po 3myciach i olejowaniu jest cieplej...ale mi sie podoba, bo nie czuje sie 'czerwona'
zapewne za 3tyg powtorze samym mixem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12518.jpg (215,4 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12516.jpg (104,3 KB, 55 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-03, 21:11   #1480
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
a jak zrobic 4%? tzn chodzi mi o proporcje

dziekuje dziewczyny, w sztucznym swietle i bez slonca jest naprawde fajnie

kondycja wlosow po londzie swietna!
blyszcza sie, ale nie wiem czy to nie zasluga pielegnacji. jednak sa miekkie, nie wyciagalam garsciami po myciu, a farba sama w sobie tania (mialam dwie w cenie jednej z goldwella).

wydajnosc bardzo dobra, mimo ze 1:1
w sumie mam wrazenie, ze jednak za malo farby zrobilam, chociaz wydawalo mi sie ze pokrylam rowno z tylu, poszlo tylko 30ml 6.1 +mix no i oxy. robiac goldwellem zuzylam cala tubke

w kazdym badz razie, chcialam Wam pokazac jak wygladaja w sloncu.
jak zobaczylam, ze swieci to szybko wyciagnela aparat z torebki

po 3myciach i olejowaniu jest cieplej...ale mi sie podoba, bo nie czuje sie 'czerwona'
zapewne za 3tyg powtorze samym mixem
奸icznie, 郵icznie tzn, borda, ba豉瘸na nie ma WCALE
rudy jest, ale z這to jakie tam na drugim widz ale to w s這鎍u to ma prawo.

Kurcze, jak Ty rozprowadzo豉 z 70ml mieszanki na Swoich d逝gich 這sach to ja "zachodz w g這w" Fajnie, 瞠 utrafi豉 farb.

A 4% to do 2 cz窷ci 6% dodaj jedn cz窷 wody. We na pasemku pr鏏k zr鏏 jak ju b璠ziesz robi.

A przesy趾a dosz豉? Zastanawiam si, czy si nie utleni豉....jak wyciska豉m, to by豉 koloru 鄴速ego, na gwincie utleniony "fioletowy"
Stary 2012-01-03, 23:25   #1481
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
奸icznie, 郵icznie tzn, borda, ba豉瘸na nie ma WCALE
rudy jest, ale z這to jakie tam na drugim widz ale to w s這鎍u to ma prawo.

Kurcze, jak Ty rozprowadzo豉 z 70ml mieszanki na Swoich d逝gich 這sach to ja "zachodz w g這w" Fajnie, 瞠 utrafi豉 farb.

A 4% to do 2 cz窷ci 6% dodaj jedn cz窷 wody. We na pasemku pr鏏k zr鏏 jak ju b璠ziesz robi.

A przesy趾a dosz豉? Zastanawiam si, czy si nie utleni豉....jak wyciska豉m, to by豉 koloru 鄴速ego, na gwincie utleniony "fioletowy"
no wlasnie widac, ze gdzie pada cien to jest ladnie, gdzie slonce to cieplej
najlepiej oddaje kolor ktory jest nad kokiem, ja wlasnie tak widze w rzeczywistosci i ten odrost co byl rudy jest piekny, ciemny i chlodny, czego nie udalo mi sie uchwycic na zdjeciach. co ciekawe na srodku glowy jak zrobie przedzialek jest kolor duzo chlodniejszy niz z boku, chyba dluzej powinnam potrzymac boki nastepnym razem.

wiesz, tez sie dziwie, ale wydaje mi sie, ze z tylu jest jasniej niz z przodu. moze jednak zle rozprowadzilam
ale nie czulam potrzeby dorabiania.

dooszla przesylka w pt, sory ze nie napisalam, dziekuje
to jest w srodku zolta, boczki ma ciemniejsze tylko.

ja myslalam ta 6% mieszac z 3% bo z woda to sie boje, bo mi cos nie halo wychodzilo

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-01-03 o 23:28
Stary 2012-01-04, 08:20   #1482
zyta82
Rozeznanie

To si ciesz, 瞠 dosz這.Czyli nadaje si do u篡cia, zbierzesz utlenione i b璠zie ok. (ale to jak wyko鎍zysz sw鎩 mix z londy)
A ta 6% i 4% z tej samej firmy? Nie wiem, czy mo積a miesza oxy r騜nych firm Zobacz czy sk豉d podobny maj.
Ale jakby da陰 1:1 to powinna wyj嗆 4,5%, no chyba, 瞠 masz jaki 1,9% lub 2% to wtedy 1:1 z 6% wyjdzie ok 4%.
I tak na pasemku wypr鏏uj, 瞠by czarne, nie wysz造

A mo瞠sz po這篡 teraz na d逝go嗆 opr鏂z tego ciemniejszego odrostu przedzia趾a to mo瞠 si wyr闚na.
Stary 2012-01-04, 10:58   #1483
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
To si ciesz, 瞠 dosz這.Czyli nadaje si do u篡cia, zbierzesz utlenione i b璠zie ok. (ale to jak wyko鎍zysz sw鎩 mix z londy)
A ta 6% i 4% z tej samej firmy? Nie wiem, czy mo積a miesza oxy r騜nych firm Zobacz czy sk豉d podobny maj.
Ale jakby da陰 1:1 to powinna wyj嗆 4,5%, no chyba, 瞠 masz jaki 1,9% lub 2% to wtedy 1:1 z 6% wyjdzie ok 4%.
I tak na pasemku wypr鏏uj, 瞠by czarne, nie wysz造

A mo瞠sz po這篡 teraz na d逝go嗆 opr鏂z tego ciemniejszego odrostu przedzia趾a to mo瞠 si wyr闚na.
inna firma, nie pomyslalam
inne sklady, 3% ma duuzo krotszy od 6%.

teraz juz bede robic na pasemku, zeby calych wlosow nie tyrac w razie czego to dam znac, ale to najszybciej za tyg z tym rownaniem,bo jak bedzie ladnie to bedzie kusilo mnie
Stary 2012-01-04, 16:27   #1484
lolka80
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 206

Mam ten sam problem co wi瘯szo嗆 z Was. Przeczyta豉m I i II cz窷 w徠ku i widz, 瞠 nie znaleziono idealnego rozwi您ania....

W moim przypadku tj. po dramatycznym pomara鎍zowo-zielonym kolorze, kt鏎y wyszed po farbie Syoss "jasny br您" uratowa豉 mnie farba Palette C6 "ch這dny 鈔edni blond". Faktycznie pokryta zosta豉 rudo嗆 i ziele, a w這sy by造 popielate.

U篡wam jej od kilku miesi璚y i teraz na odrostach wydaje mi si za jasna. Poza tym szybko traci kolor i staje si nijaka (ale w這sy myj w豉軼iwie ka盥ego dnia, wi璚 ma prawo).

P鏦i co nie znalaz豉m nic lepszego..... i mam nadziej, 瞠 tutaj mi si to uda ...

Pozdrowienia!
lolka80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-04, 17:40   #1485
zyta82
Rozeznanie

lolka80- Sklepowe maj zazwyczaj 6% lub 9% oxydant, mo瞠 po prostu za d逝go trzymasz na odro軼ie i te naturalne rozja郾ia Ci o 1 poziom.
Spr鏏uj skr鏂i czas na odro軼ie
Jak b璠ziesz potrzebowa pomocy wklejaj fotki, pomy郵imy

Caate "瞠by nie kusi這 "..najpierw si musz wyp逝ka, 瞠by czarne z niebieskim nie wysz造, j te jestem ciekawa, a co Ty my郵isz
Stary 2012-01-11, 11:40   #1486
karolina2121
siedz i my郵

Cytat:

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Nie ka盥y mo瞠 farbowa takim zestawem!!!
Wklej fotki tera幡iejsze w這s闚 i napisz jaki masz refleks (z這ty, rudy) to zobaczymy, czy to dla Ciebie

Ok,no wi璚 wklejam fotki swoich ju spranych w這s闚..

1.w pe軟ym s這鎍u - przerazi豉m si gdy zobaczy豉m to zdj璚ie ... wygl康aj jak rude
2.ju bez takiego ostrego s這鎍a - mniej wi璚ej taki kolor widz w lustrze
3.tak wygl康a這 kilka dni po farbowaniu

Kupi豉m ostatnio farb Syoss mixing colors orzechowe cappucino ... u篡wa kto ? na pude趾o kolor wygl康a 豉dnie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 209.JPG (23,3 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 335.jpg (5,7 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: gif mc_585_en_06.gif (55,9 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 015.jpg (39,4 KB, 67 za豉dowa)

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2012-01-11 o 11:44
karolina2121 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-11, 16:51   #1487
iivii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496

Co my郵icie o dodaniu niebieskiego mixa do goldwell 5A?
Miesi帷 temu zrobi豉m samym 5A i niestety szybko sie spralo i to na rudo :/
Robi na 6% wodzie bo musz siwki pokry. Pisa kto kiedy, ze mix przyciemnia ale mi akurat to nie przeszkadza.
iivii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-11, 19:15   #1488
Skyrim
BAN sta造

Wiadomo軼i: 98

Potrzebuj porady, bardzo pilne

Mam w這sy jasny/鈔edni blond wpadaj帷y w r騜, chc ufarbowa w這sy profesjonaln farb L'Oreal typu majirel itd. (nie wiem jakie jeszcze s z l'oreala). Chc w這sy koloru 鈔edni br您 popielaty nie wiem czy dobrze pisz - w ka盥ym razie taki jak w za陰czniku, aby nie by ani ciemny ani jasny, zimniejszy odcie popielu

Czy mo瞠cie pom鏂 mi w doborze koloru? nie mam poj璚ia kt鏎y kolor mia豉bym wybra z palety abym mia豉 w這sy mniej wi璚ej jak w za陰czniku?

I jeszcze jedno pytanie poniewa kompletnie nie znam si na tym - czy kiedy kupi tubk farby np majirel to potrzebuj jeszcze utleniacza w osobnej tubce tak? wiem 瞠 utleniacze maj 4% etc. ile musia豉bym procentowy utleniacz kupi aby tylko zafarbowa w這sy?

Bardzo, bardzo prosz o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg xxdazz.jpg (17,2 KB, 67 za豉dowa)
Skyrim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-12, 17:17   #1489
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Ok,no wi璚 wklejam fotki swoich ju spranych w這s闚..

1.w pe軟ym s這鎍u - przerazi豉m si gdy zobaczy豉m to zdj璚ie ... wygl康aj jak rude
2.ju bez takiego ostrego s這鎍a - mniej wi璚ej taki kolor widz w lustrze
3.tak wygl康a這 kilka dni po farbowaniu

Kupi豉m ostatnio farb Syoss mixing colors orzechowe cappucino ... u篡wa kto ? na pude趾o kolor wygl康a 豉dnie...
Je郵i to ostatnie zdj璚ie jest po po這瞠niu tego syosssa to wysz這 bardzo zbli穎ne do tego na opakowaniu ale lekko rudawo, bo w這sy na kt鏎e k豉d豉 po prostu mia造 refleks rudy (na pierwszym zdj璚iu wida rude, mo瞠 troszk z這ta tam jest. bo na drugim dosy ciemno i zimno wygl康aj)
瞠by pozby si rudo軼 potrzebujesz koloru niebieskiego/popielu/1 po przecinku, a jak jest tam troch z這ta to dodatkowo 2 po przecinku/per豉/neutralizuje z這to.
Je雲i Tw鎩 refleks jest rzeczywi軼ie rudo z這ty to farba (je雲i chcesz w這sy na poziomie 6) to 6,12 ma niebiesko fioletowy "barwnik". Jak chcesz ja郾iejsze to 7.12.
Je郵i maj niechciany rudy refleks to spokojnie mo瞠sz zastosowa mieszank caate.

iivii - pewnie, 瞠 mo積a, caate miesza豉 6.1 londy z niebieskim, to to samo, tylko te siwki mog by niebieskie i nie trzymaj na odro軼ie za d逝go bo ta 6% mo瞠 rozja郾i, bo normalnie siwki powinno si farbowa z dodatkiem natury, w zale積o軼i od % siwych.

Skyrim - niezb璠na jest fotka Twoich w這s闚 teraz, i konkretny opis, jaki masz niechciany refleks..rudy, z這ty..zielony...bordowy. ..zeby鈇 wiedzia造 czym go zneutralizowa, to jak mieszanie kolor闚 na plastyce

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-01-12 o 17:21
Stary 2012-01-12, 18:06   #1490
karolina2121
siedz i my郵

Cytat:
Je郵i to ostatnie zdj璚ie jest po po這瞠niu tego syosssa to wysz這 bardzo zbli穎ne do tego na opakowaniu ale lekko rudawo, bo w這sy na kt鏎e k豉d豉 po prostu mia造 refleks rudy (na pierwszym zdj璚iu wida rude, mo瞠 troszk z這ta tam jest. bo na drugim dosy ciemno i zimno wygl康aj)
瞠by pozby si rudo軼 potrzebujesz koloru niebieskiego/popielu/1 po przecinku, a jak jest tam troch z這ta to dodatkowo 2 po przecinku/per豉/neutralizuje z這to.
Je雲i Tw鎩 refleks jest rzeczywi軼ie rudo z這ty to farba (je雲i chcesz w這sy na poziomie 6) to 6,12 ma niebiesko fioletowy "barwnik". Jak chcesz ja郾iejsze to 7.12.

iivii - pewnie, 瞠 mo積a, caate miesza豉 6.1 londy z niebieskim, to to samo, tylko te siwki mog by niebieskie i nie trzymaj na odro軼ie za d逝go bo ta 6% mo瞠 rozja郾i, bo normalnie siwki powinno si farbowa z dodatkiem natury, w zale積o軼i od % siwych.

Skyrim - niezb璠na jest fotka Twoich w這s闚 teraz, i konkretny opis, jaki masz niechciany refleks..rudy, z這ty..zielony...bordowy. ..zeby鈇 wiedzia造 czym go zneutralizowa, to jak mieszanie kolor闚 na plastyce
Dzi瘯uj bardzo Sayoss jeszcze ci庵le przede mn
Stary 2012-01-12, 18:21   #1491
Skyrim
BAN sta造

Cytat:

A to pytanie, czy jak mam farb majirel to mog u篡 do niej oboj皻nie jakiego oxydantu np 3% czy musz koniecznie z loreala?

Ale je郵i masz mi dok豉dniej pom鏂 to dodaj zdj璚ie moich aktualnych w這s闚 ale troch bardziej wyp逝kanych ni na zdj璚iu, nie s takie r騜owe a bardziej blond (nie pomara鎍zowy jak na zdj璚iu, taki brudny) z lekko r騜owo-fioletowawym czubkiem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zcxz.jpg (56,2 KB, 43 za豉dowa)

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-12 o 18:25
Stary 2012-01-12, 19:22   #1492
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯uj bardzo Sayoss jeszcze ci庵le przede mn
A to jeszcze nie robi豉 sayossem? To nie licz na och這dzenie, bo orzech ciep造, capuccino ciep貫...zreszt sklepowe baaardzo rzadko wychodz popielato. Pewnie wyjdzie bardzo podobnie do tego czwartego zdj璚ia.

Skyrim - a widzisz, to jest ca趾iem inna historia widz, w這sy rozja郾ione masz? Jak tak to pozbawione s pigmentu wi璚 puste i farba sie nie b璠zie trzyma, po prostu si sp逝czeraz dwa i nier闚nomiernie do tego. Lepiej r鏏 na 6% bo 3% nie otworzy 逝ski w這sa i farba ne wniknie do 鈔odka.
Trzeba miesza farb natur chyba na poziomie 6 bo widz, 瞠 ciemne te co chcesz tj. 6N; 6.0; 6NN;w proporcji 2:1 z farb neutralizuj帷 r騜 (r騜 to rozbielony czerwie, wi璚 farba z zieleni Ci potrzebna te na poziomie 6) W goldwelu kolor 6MB jest zielony, ale bardziej neutralizuje czerwie podchodz帷 pod fiolet. W niekt鏎ych metalik jest zielony i po kropce .11 to te ziele (tylko uwaga, bo .1 to niebieski/popiel)
Stary 2012-01-12, 19:28   #1493
Skyrim
BAN sta造

Cytat:
A to jeszcze nie robi豉 sayossem? To nie licz na och這dzenie, bo orzech ciep造, capuccino ciep貫...zreszt sklepowe baaardzo rzadko wychodz popielato. Pewnie wyjdzie bardzo podobnie do tego czwartego zdj璚ia.

Skyrim - a widzisz, to jest ca趾iem inna historia widz, w這sy rozja郾ione masz? Jak tak to pozbawione s pigmentu wi璚 puste i farba sie nie b璠zie trzyma, po prostu si sp逝czeraz dwa i nier闚nomiernie do tego. Lepiej r鏏 na 6% bo 3% nie otworzy 逝ski w這sa i farba ne wniknie do 鈔odka.
Trzeba miesza farb natur chyba na poziomie 6 bo widz, 瞠 ciemne te co chcesz tj. 6N; 6.0; 6NN;w proporcji 2:1 z farb neutralizuj帷 r騜 (r騜 to rozbielony czerwie, wi璚 farba z zieleni Ci potrzebna te na poziomie 6) W goldwelu kolor 6MB jest zielony, ale bardziej neutralizuje czerwie podchodz帷 pod fiolet. W niekt鏎ych metalik jest zielony i po kropce .11 to te ziele (tylko uwaga, bo .1 to niebieski/popiel)
Tak moje w這sy s w 100% puste i tragicznie zniszczone.

Zyto bardzo Ci przepraszam poniewa niechc帷y wprowadzi豉m Ci w b陰d (pracuj na nocki w這s闚 nie widzia豉m w 鈍ietle dziennym.
Moje w這sy s mniej wi璚ej na poziomie 9/mo輳 ciutk ciemniejsze i s koloru..-przedawkowania srebrnego szamponu (mam nadziej 瞠 wiesz o jaki mniej wi璚ej kolor chodzi? taki fioletowy ale baaaardzo ma這 intensywny, wida go ale nie tak, bardziej na czubku g這wy, nie mam nic 鄴速ego)

Jak zniwelowa lekki fiolet aby wyszed popielaty??

Z t ko鎍闚k .11 my郵isz 瞠 by mi wysz豉? - z majirela jest 7.11 (za陰cznik, zobacz prosz)

Tylko wtedy jak z t farb majirela, ta farba 7.11 + co jeszcze czy ona sama?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1634_2.jpg (15,3 KB, 22 za豉dowa)

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-13 o 06:14
Stary 2012-01-13, 08:55   #1494
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka wiadomo嗆
Tak moje w這sy s w 100% puste i tragicznie zniszczone.

Zyto bardzo Ci przepraszam poniewa niechc帷y wprowadzi豉m Ci w b陰d (pracuj na nocki w這s闚 nie widzia豉m w 鈍ietle dziennym.
Moje w這sy s mniej wi璚ej na poziomie 9/mo輳 ciutk ciemniejsze i s koloru..-przedawkowania srebrnego szamponu (mam nadziej 瞠 wiesz o jaki mniej wi璚ej kolor chodzi? taki fioletowy ale baaaardzo ma這 intensywny, wida go ale nie tak, bardziej na czubku g這wy, nie mam nic 鄴速ego)

Jak zniwelowa lekki fiolet aby wyszed popielaty??

Z t ko鎍闚k .11 my郵isz 瞠 by mi wysz豉? - z majirela jest 7.11 (za陰cznik, zobacz prosz)

Tylko wtedy jak z t farb majirela, ta farba 7.11 + co jeszcze czy ona sama?
Domy雲am si, 瞠 ten fiolet to jak po p逝kance, babcie czasem takie maj jak im si za du穎 genicjany doleje do wody Zapytaj kole瘸nki jaki masz refleks!
疾by pozby si fioletu potrzebujesz koloru 鄴速ego, z這tego czyli po przecinku . 03 lub .3 Lepiej ten .03 bo ma wi璚ej natury (0 na pierwszym miejscu), a s豉bszy z這ty. No chyba, 瞠 nie jest a tak fioletowo to sobie po堯 po prostu Natur na poziomie 6, czyli 6N, 6.0, na 6% a p騜niej przy nast瘼nym razie sobie skorygujesz refleks, lub pomieszaj 2cz窷ci Natury 6.0 i 1 cz窷 tego 6.03 lub 6.3 i w zale積o軼i w jakich proporcjach b璠zie dodaj oxydant 6%.

Wybierasz na kole kolor闚 kolor, kt鏎y chcesz zneutralizowa (neutralizuje do neutralnego br您u) i patrzysz jaki kolor znajduje si naprzeciw, czyli naprzeciw fioletu 6.02 jest 鄴速y/z這ty 6.03, wi璚 ten kolor zneutralizuje fioletowy refleks.
W goldwelu 興oto/be穎wy masz 6GB ,ale pami皻aj, 瞠by miesza z natur, bo mog Ci wyj嗆 cuuuuda

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 13:30
Stary 2012-01-13, 15:24   #1495
Skyrim
BAN sta造

Cytat:
Domy雲am si, 瞠 ten fiolet to jak po p逝kance, babcie czasem takie maj jak im si za du穎 genicjany doleje do wody Zapytaj kole瘸nki jaki masz refleks!
疾by pozby si fioletu potrzebujesz koloru 鄴速ego, z這tego czyli po przecinku . 03 lub .3 Lepiej ten .03 bo ma wi璚ej natury (0 na pierwszym miejscu), a s豉bszy z這ty. No chyba, 瞠 nie jest a tak fioletowo to sobie po堯 po prostu Natur na poziomie 6, czyli 6N, 6.0, na 6% a p騜niej przy nast瘼nym razie sobie skorygujesz refleks, lub pomieszaj 2cz窷ci Natury 6.0 i 1 cz窷 tego 6.03 lub 6.3 i w zale積o軼i w jakich proporcjach b璠zie dodaj oxydant 6%.
Zobacz na to ko這 kolor闚. napisane mas na nim kolory farb, ale uwaga, bo niekt鏎e firmy maj r騜ne oznaczenia.
Wybierasz na kole kolor, kt鏎y chcesz zneutralizowa (neutralizuje do neutralnego br您u) i patrzysz jaki kolor znajduje si naprzeciw, czyli naprzeciw fioletu 6.02 jest 鄴速y/z這ty 6.03, wi璚 ten kolor zneutralizuje fioletowy refleks.
W goldwelu 興oto/be穎wy masz 6GB ,ale pami皻aj, 瞠by miesza z natur, bo mog Ci wyj嗆 cuuuuda
Tak znam ko這 koloru. Co mi wyjdzie je瞠li po這篡豉bym tego majirela (7.11) na te fioletowe w這sy? tak z czystej ciekawo軼i pytam bo nie umiem sobie wyobrazi tego

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-13 o 15:30
Stary 2012-01-13, 16:10   #1496
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka wiadomo嗆
Tak znam ko這 koloru. Co mi wyjdzie je瞠li po這篡豉bym tego majirela (7.11) na te fioletowe w這sy? tak z czystej ciekawo軼i pytam bo nie umiem sobie wyobrazi tego
A poziom mo瞠sz po這篡 7 jak Ci 6 za cienmna. Lepiej nawet najpierw ja郾iejszym, a p騧niej przyciemnia, bo rozja郾i za ciemne to ju dekolor trzebaby robi.
Jak.11 to popiel/niebieski + fiolet = niebiesko-fioletowy, mam nadziej, 瞠 jak napisa豉 nie masz tam Z馧ci, bo cz瘰to jak na blond platynowy si po這篡 .11(je雲i to popiel/niebieski lub w豉郾ie na z馧/z這to to wychodzi ziele, bo z馧ty + niebieski = zielony.
A jeszcze jedno, .11 to czasem niebieski/popiel/ a czasem .11 to ziele....nie mam poj璚ia jak jest w Majirelce, mo瞠 opis koloru pomo瞠 rozwi您a problem.
Je郵i ta 7.11 to ziele...to wyjdzie zielono fioletowy/zielono niebieski/ lub niebieski.
Dlatego blond najlepiej najpierw robi natur, a p騧niej niwelowa niechciany refleks.
Stary 2012-01-13, 17:41   #1497
Skyrim
BAN sta造

Cytat:
A poziom mo瞠sz po這篡 7 jak Ci 6 za cienmna. Lepiej nawet najpierw ja郾iejszym, a p騧niej przyciemnia, bo rozja郾i za ciemne to ju dekolor trzebaby robi.
Jak.11 to popiel/niebieski + fiolet = niebiesko-fioletowy, mam nadziej, 瞠 jak napisa豉 nie masz tam Z馧ci, bo cz瘰to jak na blond platynowy si po這篡 .11(je雲i to popiel/niebieski lub w豉郾ie na z馧/z這to to wychodzi ziele, bo z馧ty + niebieski = zielony.
A jeszcze jedno, .11 to czasem niebieski/popiel/ a czasem .11 to ziele....nie mam poj璚ia jak jest w Majirelce, mo瞠 opis koloru pomo瞠 rozwi您a problem.
Je郵i ta 7.11 to ziele...to wyjdzie zielono fioletowy/zielono niebieski/ lub niebieski.
Dlatego blond najlepiej najpierw robi natur, a p騧niej niwelowa niechciany refleks.
Na tym odcieniu majirela pisze - 7,11 blond popielaty intensywny

a tutaj masz par moich zdj耩..my郵 瞠 tak b璠zie najlepiej, znalaz豉m chwil to mog豉m je wreszcie zrobi.
Kolor jest taki..no w豉郾ie..baby pink brudny 瞠 tak to okre郵e..

Najmniej k豉mi帷e zdj璚ie to te 1, poniewa kolor ma co troszk z fioletu w豉郾ie

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-14 o 17:54
Stary 2012-01-14, 12:59   #1498
lolka80
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 206

Po這篡豉m Islandi L'oreala - nie powiem, aby wyszed jaki szczeg鏊nie ch這dny odcie :/ ale tragedii te nie ma...
lolka80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-14, 14:52   #1499
Skyrim
BAN sta造

edit - wymy造 mi si w這sy i teraz mam ch這dny-brudny blond z leciusie鎥 fioletowaw po鈍iat i czupryn lekko fioletowo-r騜ow.

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-14 o 17:54
Stary 2012-01-14, 16:53   #1500
Elph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 457

Jeszcze ja prosz o pomoc
Pod koniec listopada kupi豉m mixton niebieski, zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷, kt鏎a tylko delikatnie rozja郾i豉 i kolor nie wyr闚na si ca趾iem, ale nie ma tragedii. Potem po這篡豉m 7.1 Allwaves razem z mixtonem (ale chyba go za ma這 da豉m), wi璚 odrobin rudych refleks闚 zosta這, a z czasem sp逝kiwania si farby coraz wi璚ej.
Teraz mam praktycznie rude w這sy, farba ca趾iem si sp逝ka豉, zakupi豉m 6.1 (bo 7.1 jednak troch za jasna) i chc jutro zafarbowa (dodaj帷 mixton).
Moje pytanie: na jakiej wodzie, 瞠by nie rozja郾ia odrostu a 瞠by kolor by trwa造? Mo瞠 zrobi 2 mieszanki z r騜nymi wodami?
I jak przed逝篡 trwa這嗆 koloru, zakwaszanie po ka盥ym myciu w這s闚 pomo瞠?
Pozdrawiam
Elph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-09-25 09:43:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.