Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 51 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-01-14, 20:32   #1501
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka wiadomo嗆
Na tym odcieniu majirela pisze - 7,11 blond popielaty intensywny

a tutaj masz par moich zdj耩..my郵 瞠 tak b璠zie najlepiej, znalaz豉m chwil to mog豉m je wreszcie zrobi.
Kolor jest taki..no w豉郾ie..baby pink brudny 瞠 tak to okre郵e..

Najmniej k豉mi帷e zdj璚ie to te 1, poniewa kolor ma co troszk z fioletu w豉郾ie
Na tym kole u do逝 (nie wiem z jakiej jest firmy) ewidentnie .11 jest zielona, sama .1 popiel z nazwy jest niebieska, lepiej zr鏏 na pasemku gdzie od spodu, to si oka瞠 jaka by豉. Je郵i jest zielona, a Twoije W這sy fioletowo/czerwone/wyblak貫 to to powinno si zako鎍zy sukcesem.
Wi璚 zr鏏 najpierw na pasemku,t 7.11 jak nie b璠ziesz zadowolona z efektu n apasemku kup natur i wtedy zobaczysz, czy nadal b璠 te same fioletwawe u g鏎y i r騜owe na d逝go軼i

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lolka80 Poka wiadomo嗆
Po這篡豉m Islandi L'oreala - nie powiem, aby wyszed jaki szczeg鏊nie ch這dny odcie :/ ale tragedii te nie ma...
Fotk poprosimy ...i opisz niechciany refleks mo瞠 pokombinujemy
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-14, 20:38   #1502
Skyrim
BAN sta造

Wiadomo軼i: 98

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Na tym kole u do逝 (nie wiem z jakiej jest firmy) ewidentnie .11 jest zielona, sama .1 popiel z nazwy jest niebieska, lepiej zr鏏 na pasemku gdzie od spodu, to si oka瞠 jaka by豉. Je郵i jest zielona, a Twoije W這sy fioletowo/czerwone/wyblak貫 to to powinno si zako鎍zy sukcesem.
Wi璚 zr鏏 najpierw na pasemku,t 7.11 jak nie b璠ziesz zadowolona z efektu n apasemku kup natur i wtedy zobaczysz, czy nadal b璠 te same fioletwawe u g鏎y i r騜owe na d逝go軼i

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Fotk poprosimy ...i opisz niechciany refleks mo瞠 pokombinujemy
Zyto a gdybym zrobi豉 z kolestonu 7.71 to co by mi wysz這?
Skyrim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-14, 20:51   #1503
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Elph Poka wiadomo嗆
Jeszcze ja prosz o pomoc
Pod koniec listopada kupi豉m mixton niebieski, zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷, kt鏎a tylko delikatnie rozja郾i豉 i kolor nie wyr闚na si ca趾iem, ale nie ma tragedii. Potem po這篡豉m 7.1 Allwaves razem z mixtonem (ale chyba go za ma這 da豉m), wi璚 odrobin rudych refleks闚 zosta這, a z czasem sp逝kiwania si farby coraz wi璚ej.
Teraz mam praktycznie rude w這sy, farba ca趾iem si sp逝ka豉, zakupi豉m 6.1 (bo 7.1 jednak troch za jasna) i chc jutro zafarbowa (dodaj帷 mixton).
Moje pytanie: na jakiej wodzie, 瞠by nie rozja郾ia odrostu a 瞠by kolor by trwa造? Mo瞠 zrobi 2 mieszanki z r騜nymi wodami?
I jak przed逝篡 trwa這嗆 koloru, zakwaszanie po ka盥ym myciu w這s闚 pomo瞠?
Pozdrawiam
Najbezpieczniej na 4%, niestety sp逝cze si...no ale z tym to przy farbowaniu trzeba si liczy. 6% robi si ton w ton, czyli na tym samym poziomie, ale ona s逝篡 tez do rozja郾iania o 1 poziom, wi璚 na odro軼ie trzebaby kr鏂ej trzyma, 瞠by nie wyrudzi這. Wi璚 4% lub nawet 3%, sama musisz sobie sprawdzi. A mixa dodaj caate ostatnio doda陰 do 6.1 chyba z 5-6cm niebieskiego mixu na 15cm farby (30g)i m闚i豉, ze jeszcze ma這 by這. Wyci郾ij mo瞠 na I-wszy raz z 4cm, nast瘼nym razem dodasz wi璚ej. Ja rozrabia陰m tez sam mi z oxy 1:5 n a6% i k豉d豉m na 5 minut..wypr鏏uj na pasemku, tylko uwaga, bo mi si wyrudzi造 potem odrosty. Mo瞠sz na 4% i d逝瞠j potrzyma...pr鏏y na pasemku polecam
A zakwaszenie zamyka 逝sk, wi璚 b璠zie si lepiej trzyma

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Zyto a gdybym zrobi豉 z kolestonu 7.71 to co by mi wysz這?
A widzisz, bo 7 w Kolestonie i Color Touch to akurat Brown/br您owy a 1 ash/popiel niebiesk.
Robi豉m CT i nie by豉m zadowolona szczerze m闚i帷, szybko si zmy豉 i i tak wysz豉 ryda, pomimo, 瞠 niesz掖彩 7.71 i 7.89.
A Ty masz kupion t 7.11? To nie b鎩 si da na pasemko.
Mo瞠sz mi na priv przes豉 maila to wy郵 Ci "materia造 dydaktyczne"

zreszt jak kto te chce to prosz przes豉 adres, to hurtem p鎩dzie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-01-14 o 20:58
Stary 2012-01-14, 23:53   #1504
Skyrim
BAN sta造

Cytat:
Najbezpieczniej na 4%, niestety sp逝cze si...no ale z tym to przy farbowaniu trzeba si liczy. 6% robi si ton w ton, czyli na tym samym poziomie, ale ona s逝篡 tez do rozja郾iania o 1 poziom, wi璚 na odro軼ie trzebaby kr鏂ej trzyma, 瞠by nie wyrudzi這. Wi璚 4% lub nawet 3%, sama musisz sobie sprawdzi. A mixa dodaj caate ostatnio doda陰 do 6.1 chyba z 5-6cm niebieskiego mixu na 15cm farby (30g)i m闚i豉, ze jeszcze ma這 by這. Wyci郾ij mo瞠 na I-wszy raz z 4cm, nast瘼nym razem dodasz wi璚ej. Ja rozrabia陰m tez sam mi z oxy 1:5 n a6% i k豉d豉m na 5 minut..wypr鏏uj na pasemku, tylko uwaga, bo mi si wyrudzi造 potem odrosty. Mo瞠sz na 4% i d逝瞠j potrzyma...pr鏏y na pasemku polecam

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

A widzisz, bo 7 w Kolestonie i Color Touch to akurat Brown/br您owy a 1 ash/popiel niebiesk.
Robi豉m CT i nie by豉m zadowolona szczerze m闚i帷, szybko si zmy豉 i i tak wysz豉 ryda, pomimo, 瞠 niesz掖彩 7.71 i 7.89.
A Ty masz kupion t 7.11? To nie b鎩 si da na pasemko.
Mo瞠sz mi na priv przes豉 maila to wy郵 Ci "materia造 dydaktyczne"

zreszt jak kto te chce to prosz przes豉 adres, to hurtem p鎩dzie
No w豉郾ie s造sza豉m 瞠 koleston si szybko wyp逝kuje i rudzieje bardzo. Nie jeszcze jej nie kupi豉m, czyli chyba majirelke kupie..
Stary 2012-01-15, 10:44   #1505
Elph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 455

Cytat:

Hm, to nie wiem czy farbowa dzisiaj, bo za 2 tygodnie mam studni闚k i chcia豉bym wtedy jeszcze mie kolor na g這wie. Ale mo瞠 wtedy na這輳 jak彗olwiek szamponetk :P
Mixa dodam sporo, bo ostatnio da豉m za ma這. Na 50g farby tak z 8cm, my郵isz 瞠 b璠zie ok?
A w豉郾ie, jak si dodaje mix to automatycznie wi璚ej wody, czy tyle ile bym da豉 do farby?
Elph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-15, 13:22   #1506
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Hm, to nie wiem czy farbowa dzisiaj, bo za 2 tygodnie mam studni闚k i chcia豉bym wtedy jeszcze mie kolor na g這wie. Ale mo瞠 wtedy na這輳 jak彗olwiek szamponetk :P
Mixa dodam sporo, bo ostatnio da豉m za ma這. Na 50g farby tak z 8cm, my郵isz 瞠 b璠zie ok?
A w豉郾ie, jak si dodaje mix to automatycznie wi璚ej wody, czy tyle ile bym da豉 do farby?
Tutaj masz fajnie opisane na podzia趾 mix闚, tylko wiesz, jak przesadzsz to b璠ziesz mie niebieskie w這sy, jak to poziom 6 to mog pod czer podchodzi jak przedobrzysz z mixem
Farb i mix uznajesz jako farb i do niej w zale積o軼i jak producent pisze proporcje 1:1, 1:1,51:2 dodajesz oxy

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 13:31
Stary 2012-01-15, 20:24   #1507
Elph
Raczkowanie

Ok, farbowa豉m na wodzie mniej wi璚ej 4%, wstawiam zdj璚ia, niestety ju na 鈍iat這 dzienne si nie za豉pa豉m, wi璚 nawet nie wiem, jak b璠 w nim wygl康a.
Je郵i chodzi o sztuczne 鈍iat這: jest ciemno, ale jeszcze br您 O refleksach ci篹ko mi co powiedzie.
Postaram si jutro wstawi zdj璚ia w 鈍ietle dziennym.
Pierwsze- przed farbowaniem, okropna r騜nica w kolorach :P
Drugie po farbowaniu.
Trzecie te jeszcze przed, teraz sobie przypomnia豉m o nim, wi璚 przepraszam za kolejno嗆.

Og鏊nie to du穎 na zdj璚iu nie wida, niestety :P

Przepraszam za nie obr鏂one zdj璚ia- nie zapisa豉m po obr鏂eniu.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20111220006.jpg (52,3 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20120115022.jpg (80,9 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20111220005.jpg (64,4 KB, 39 za豉dowa)

Edytowane przez Elph
Czas edycji: 2012-01-15 o 20:30
Stary 2012-01-15, 22:57   #1508
Noc(nik)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 241

Jeejku! Nie wiecie czy ta dziewczyna ma jakiego bloga? To najpi瘯niejszy zimny br您 jaki widzia豉m.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg srebrny br您.jpg (50,0 KB, 117 za豉dowa)

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-16, 10:49   #1509
Basiek93
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 845

bardzo podoba mi si kolor w這s闚 Jessicy Lowndes (90210 )

wydaje mi si, 瞠 jest to zimny br您 jednak prosz o rad
Basiek93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-16, 10:56   #1510
zyta82
Rozeznanie

Elph- ca趾iem fajnie, widze, 瞠 na g鏎ze z這to by這??? dobrze, 瞠 ziele Ci ie wysz豉.W sumie troszk z速ao na g鏎ze zosta這 a ni瞠j rudy, ale to trzeba 2 mieszanki zrobi, na z這toda fiolet a na rude na d逝go軼i niebieski. Ale mo瞠 to fotki przek豉muj? Ciekawe jak w dziennym wygl康aj
I ile w ko鎍u doda豉 mixu?

Noc(nik)A ta Dziewczyna z "bloga" to ma roz鈍ietlone w這sy od lampy aparatu, a gdzieniegdzie widz ciep貫 z這to, zw豉szcza na ko鎍闚kach, mog豉 je neuutralizowa czy z opalem/fioletem i tak 豉dnie wych這dzi這

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Poka wiadomo嗆
bardzo podoba mi si kolor w這s闚 Jessicy Lowndes (90210 )

wydaje mi si, 瞠 jest to zimny br您 jednak prosz o rad
Bez zdj璚ia Twoich w這s闚 (tera積iejszego) sie nie obejdzie z porad ) wi璚 poprosz foto
Stary 2012-01-16, 14:18   #1511
Elph
Raczkowanie

Cytat:
Elph- ca趾iem fajnie, widze, 瞠 na g鏎ze z這to by這??? dobrze, 瞠 ziele Ci ie wysz豉.W sumie troszk z速ao na g鏎ze zosta這 a ni瞠j rudy, ale to trzeba 2 mieszanki zrobi, na z這toda fiolet a na rude na d逝go軼i niebieski. Ale mo瞠 to fotki przek豉muj? Ciekawe jak w dziennym wygl康aj
I ile w ko鎍u doda豉 mixu?
Mixu chyba tak z 8cm.
Kolor w dziennym 鈍ietle jest dziwny, ma takie rude 'pasemka', ale s one ruchome, na zdj璚iu wygl康a jakbym nier闚no farb na這篡豉 :P Ale wszystko jest ok, zale篡 jak pada 鈍iat這. Jednocze郾ie mam rude refleksy, a w pewnych miejscach takie ciemne, ch這dne.
W 2 mixy ju by mi si chyba bawi nie chcia這 Nast瘼nym razem mo瞠 zmieszam 7.1 i 6.1, bo 6.1 mam jeszcze po這w.
Dodaj zdj璚ia
Na zdj璚iu wysz這, jakbym d馧 mia豉 du穎 ciemniejszy i jaki zielony, w rzeczywisto軼i jest taki sam jak g鏎a.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20120116025.jpg (64,2 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20120116026.jpg (54,6 KB, 81 za豉dowa)
Stary 2012-01-17, 13:07   #1512
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Mixu chyba tak z 8cm.
Kolor w dziennym 鈍ietle jest dziwny, ma takie rude 'pasemka', ale s one ruchome, na zdj璚iu wygl康a jakbym nier闚no farb na這篡豉 :P Ale wszystko jest ok, zale篡 jak pada 鈍iat這. Jednocze郾ie mam rude refleksy, a w pewnych miejscach takie ciemne, ch這dne.
W 2 mixy ju by mi si chyba bawi nie chcia這 Nast瘼nym razem mo瞠 zmieszam 7.1 i 6.1, bo 6.1 mam jeszcze po這w.
Dodaj zdj璚ia
Na zdj璚iu wysz這, jakbym d馧 mia豉 du穎 ciemniejszy i jaki zielony, w rzeczywisto軼i jest taki sam jak g鏎a.
poogl康a豉m dok豉dnie te Twoje zdj璚ia i widz, 瞠 豉dnie Ci och這dzi這, ale przebija jednak lekko z這to na g鏎ze, a czerwie na d逝go軼i. A ko鎍闚ki jakie baaardzo ciemne, nie s czarne? Zobaczysz teraz jak si b璠 wyp逝kiwa造 to dobierzemy neutralizuj帷e kolory, bo chyba bez dw鏂h mieszanek si nie obejdzie, 瞠by je wyr闚na. Na razie czekaj na jaki kolor si wyp逝cz
Stary 2012-01-17, 15:59   #1513
Elph
Raczkowanie

Cytat:
poogl康a豉m dok豉dnie te Twoje zdj璚ia i widz, 瞠 豉dnie Ci och這dzi這, ale przebija jednak lekko z這to na g鏎ze, a czerwie na d逝go軼i. A ko鎍闚ki jakie baaardzo ciemne, nie s czarne? Zobaczysz teraz jak si b璠 wyp逝kiwa造 to dobierzemy neutralizuj帷e kolory, bo chyba bez dw鏂h mieszanek si nie obejdzie, 瞠by je wyr闚na. Na razie czekaj na jaki kolor si wyp逝cz
Ok Ko鎍闚ki s takie same jak g鏎a, na zdj璚iu tak po prostu wysz這 :P Pewnie dlatego, ze lustro mi troch zas豉nia okno i tak jakby nie 'o鈍ietli這' r闚no wszystkich w這s闚.
A my郵isz, 瞠 po wyp逝kaniu nie b璠 mia豉 dok豉dnie tego samego, co przed farbowaniem? Dobrze by by這, bo nie chc do tego wraca :P
Stary 2012-01-18, 12:31   #1514
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Ok Ko鎍闚ki s takie same jak g鏎a, na zdj璚iu tak po prostu wysz這 :P Pewnie dlatego, ze lustro mi troch zas豉nia okno i tak jakby nie 'o鈍ietli這' r闚no wszystkich w這s闚.
A my郵isz, 瞠 po wyp逝kaniu nie b璠 mia豉 dok豉dnie tego samego, co przed farbowaniem? Dobrze by by這, bo nie chc do tego wraca :P
W miar kolejnych farbowa kolor si b璠zie utrwala, ale to tylko na 4% by這 robione, wi璚 pewnie si wyp逝cze, niekoniecznie do koloru z przed, ale podobnego
Stary 2012-01-18, 16:11   #1515
Elph
Raczkowanie

Cytat:
W miar kolejnych farbowa kolor si b璠zie utrwala, ale to tylko na 4% by這 robione, wi璚 pewnie si wyp逝cze, niekoniecznie do koloru z przed, ale podobnego
Aha Wola豉bym troch ja郾iejsze w這sy, wi璚 nie wiem czy jak sko鎍z to 6.1 to nie przejd na 7.1 ju nie przejmuj帷 si, 瞠 nie wyr闚nuj ca趾iem koloru w這s闚. Ale je郵i po paru myciach teraz kolor troch zja郾ieje to mo瞠 przy nim zostan. W 鈍ietle dziennym jest taki 豉dny, naturalny br您, ale w sztucznym wygl康a bardzo ciemno :P
Stary 2012-01-19, 12:03   #1516
zuzaka55
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam
Przede wszystkim bardzo si ciesze, 瞠 Was znalaz豉m studiuje Wasze wypowiedzi od wczoraj i mam taki sam problem jak Wy.
Co miesi帷 p豉ce astronomiczne kwoty u fryzjera u篡wam goldwell a przebija mi rudy mied w moim "br您ie". Dosz豉m do wniosku, 瞠 sama to zrobie
Prosz napisa czy dobrze zrozumia豉m. Farb np kolor 6 BS mieszam z wod -1.prosz napisa ilu procentow? i to k豉d na odrost - 2.ile mam to trzyma na odro軼ie?
Nast瘼nie do tej mieszanki dodaje niebieski korektor i nak豉dam na ko鎍闚ki i reszt w這s闚 i trzymam 20 minut tak?
Jedna z Was napisa豉, 瞠 korektor- mixton trzeba kupi z tej samej firmy czy goldwell ma niebieski korektor bo w internecie nie mog znale潭.
Prosz napisa czy dobrze to zrozumia豉m i z g鏎y 郵icznie dzi瘯uje
zuzaka55 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-19, 12:53   #1517
kuleczkka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 913

wstawi zdj璚ie po miesi帷u do farbowania
goldwell 5BP + 3% oxy 1:1
mixu nie dodawa豉m
w rzeczywisto軼i s ja郾iejsze - przynajmniej moje oko widzi ja郾iejsze i zrudzia貫 z lekka. Na zdj璚iu s takie ja郾iejsze pasma - one s bli窺ze prawdzie
trzyma豉m - 15 min odrosty i 15min d逝go嗆
mo瞠 komu si przyda
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0358.jpg (58,4 KB, 60 za豉dowa)

Edytowane przez kuleczkka
Czas edycji: 2012-01-21 o 18:12
kuleczkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-19, 16:15   #1518
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Poka wiadomo嗆
wstawi zdj璚ie po miesi帷u do farbowania
goldwell 5BP + 3% oxy

mo瞠 komu si przyda
No pi瘯nie zimno..w sumie nawet czarno??? Lekki fiolet chyba przebija, ale to chyba to wina zdj璚ia, Dzzi盦jem za informacje, i jeszcze dopisz ile trzyma豉 i ile mixu doda豉

Zuzanka55 - .....a nie doczyta陰, 瞠 potrzebne zdj璚ie Twoich w這s闚 akie masz obecnie na g這wie??? Dawaj fotk, zobaczymy..a woda 3% lub 4%. B璠zie si sp逝kiwa, ale lepsze to ni rude po 6%.
6% farbuje si ten sam poziom na ten sam poziom, ale farbowane w這sy. Naturalne 6% Ci rozja郾i o 1 poziom, wi璚 ryzyko rudego.
Stary 2012-01-20, 14:31   #1519
karolina2121
siedz i my郵

Wiadomo軼i: 5 408

Ostatecznie pofarbowa豉m si lond mokka br您 Wysz這 do嗆 ciemno, ale podoba mi si Dla zainteresowanych dorzucam zdj璚ia (malowane 2 mycia g這wy temu )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 039.jpg (68,4 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 072.jpg (49,8 KB, 69 za豉dowa)
Stary 2012-01-21, 16:12   #1520
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Poka wiadomo嗆
Ostatecznie pofarbowa豉m si lond mokka br您 Wysz這 do嗆 ciemno, ale podoba mi si Dla zainteresowanych dorzucam zdj璚ia (malowane 2 mycia g這wy temu )
Bo jasny br您 to ju poziom 6 dlatego ciemne wysz造.
Kolor pomimo, 瞠 ciemny, wygl康a bardzo 豉dnie na zimny, dzi瘯ujemy za relacje
Stary 2012-01-23, 05:10   #1521
Skyrim
BAN sta造

Dziewczyny powiedzcie mi kt鏎a farba z majirela, goldwella czy kolestonu etc. b璠zie koloru takiego jak w za陰cznikach i nie b璠zie rudzia豉 albo co podobnego? 2 zdj璚ie chodzi mi bardziej o t ciemniejsz stref w這s闚 - zaraz od prawej za ja郾iejszym pasemkiem

Nie potrafie sama tego koloru zdefiniowa a bardzo potrzebuj identycznej farby (identyczny ton i kolor) jak u dziewczyny z ostatniego zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dsc0266cx.jpg (8,7 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dsc0267us.jpg (21,6 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg start3.jpg (19,4 KB, 83 za豉dowa)

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-23 o 05:55
Stary 2012-01-23, 08:57   #1522
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny powiedzcie mi kt鏎a farba z majirela, goldwella czy kolestonu etc. b璠zie koloru takiego jak w za陰cznikach i nie b璠zie rudzia豉 albo co podobnego? 2 zdj璚ie chodzi mi bardziej o t ciemniejsz stref w這s闚 - zaraz od prawej za ja郾iejszym pasemkiem

Nie potrafie sama tego koloru zdefiniowa a bardzo potrzebuj identycznej farby (identyczny ton i kolor) jak u dziewczyny z ostatniego zdj璚ia
Nie mo積a tak na "sucho" doradzi, trzeba wiedzie na jakie w這sy ma byc po這穎na farba (farbowane/naturalne/jakie refleksy) Je郵 mia豉bym na oko m闚i to jest to jakos poziom pomi璠zy 6 a7 Natura, ale k豉dziony wy陰cznie na naturalne, lub na blond/siwe....
....co Ty kombinujesz kobieto??? przecie Ci wszystko wyt逝maczy豉m i napisa豉m!
Stary 2012-01-23, 10:35   #1523
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

L'Oreal, Richesse de Diacolor opalizujacy ciemny blond 6,02 + naturalny c. blond 6,00 p馧 na p馧 z woda 2,7%
k豉dziony na sprany kolor po dekoloryzacji z foto ostatniego 5
zobaczymy jak sie zmyje szamponik wczesniej mia豉m blond i za Chiny nie chcia造 sie w這sy przyciemnic ehhh do po這wy g這wy a gorne pasma(korona jasna,zielonkowato z馧ta itp)
1,2,3 bez lampy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06030.jpg (78,1 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06031.jpg (80,1 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06032.jpg (82,8 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06035.jpg (156,3 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC05982.jpg (115,8 KB, 58 za豉dowa)
Stary 2012-01-23, 13:09   #1524
Elph
Raczkowanie

Dodaj zdj璚ia mojego koloru tydzie po farbowaniu.
Ju nie taki ch這dny jak wcze郾iej :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20120123039.jpg (45,6 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20120123040.jpg (47,2 KB, 32 za豉dowa)
Stary 2012-01-23, 15:56   #1525
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
L'Oreal, Richesse de Diacolor opalizujacy ciemny blond 6,02 + naturalny c. blond 6,00 p馧 na p馧 z woda 2,7%
k豉dziony na sprany kolor po dekoloryzacji z foto ostatniego 5
zobaczymy jak sie zmyje szamponik wczesniej mia豉m blond i za Chiny nie chcia造 sie w這sy przyciemnic ehhh do po這wy g這wy a gorne pasma(korona jasna,zielonkowato z馧ta itp)
1,2,3 bez lampy
奸icznieeee troszk fioletowo si mieni na pierwszych 3 fotkach, ale dodaje przez to ch這du. Wyb鏎 Bardzo dobry tzn. dodanie natury do farbowania po dekolorze, tylko ta 2,7% Ci tylko oblepi豉 w這s (w豉snie jak szamponetka) i nie wiem, czy d逝go si utrzyma. Z lamp ciep豉wo wygl康a, ale teraz s這鎍a brak wi璚 ok. Dzi瘯ujemy za relacje

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Dodaj zdj璚ia mojego koloru tydzie po farbowaniu.
Ju nie taki ch這dny jak wcze郾iej :P
Kurka... no niestety 4% i og鏊nie farbowanie ma to do siebie, 瞠 si wyp逝kuje, mo瞠sz nast瘼nym razem na 6% pr鏏owa, ze szczeg鏊nym traktowaniem odrostu, 瞠by nie rozja郾i這.
Ale i tak lepiej wygl康aj ni przed farbowaniem, kolor r闚nmiernie si wyp逝kuje. Dzi瘯i, 瞠 da陰 zna
Stary 2012-01-23, 18:24   #1526
iivii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 496

Cytat:

Pomijaj帷 juz sfer kolorystyczn, ohydnie wygl康aj te w這sy do kostek. Bleee
iivii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-23, 19:39   #1527
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

to i ja pokaze jak u mnie sprawa wyglada po miesiacu...
slonce zaswiecilo i troche sie zdziwilam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12649.jpg (185,3 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12653.jpg (188,9 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12652.jpg (144,8 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12648.jpg (161,4 KB, 21 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-01-23 o 19:59
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-23, 20:05   #1528
Elph
Raczkowanie

Cytat:

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Kurka... no niestety 4% i og鏊nie farbowanie ma to do siebie, 瞠 si wyp逝kuje, mo瞠sz nast瘼nym razem na 6% pr鏏owa, ze szczeg鏊nym traktowaniem odrostu, 瞠by nie rozja郾i這.
Ale i tak lepiej wygl康aj ni przed farbowaniem, kolor r闚nmiernie si wyp逝kuje. Dzi瘯i, 瞠 da陰 zna
Nie ma sprawy W zasadzie to w moim interesie, bardzo pomagasz na tym w徠ku i Tobie si nale膨 podzi瘯owania :P
Co znaczy 'ze szczeg鏊nym traktowaniem odrostu'? Nak豉da farb pod koniec farbowania, czy np na mniejszej wodzie?
Z reszt, nast瘼ne farbowanie min za 2 miesi帷e, wi璚 zd捫 dopyta o szczeg馧y
Stary 2012-01-23, 20:11   #1529
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Nie ma sprawy W zasadzie to w moim interesie, bardzo pomagasz na tym w徠ku i Tobie si nale膨 podzi瘯owania :P
Co znaczy 'ze szczeg鏊nym traktowaniem odrostu'? Nak豉da farb pod koniec farbowania, czy np na mniejszej wodzie?
Z reszt, nast瘼ne farbowanie min za 2 miesi帷e, wi璚 zd捫 dopyta o szczeg馧y
tak sie wtrace odsnosnie tego odrostu na 6%, to wlasnie ja robilam ta woda i bylo rudo. mi zawsze 6% rozjasnia, wiec ja bym uwazala i najpierw przetestowala pasemko, zanim zjechac sobie cale wlosy
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-23, 21:27   #1530
Skyrim
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez iivii Poka wiadomo嗆
Pomijaj帷 juz sfer kolorystyczn, ohydnie wygl康aj te w這sy do kostek. Bleee
w

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-23 o 21:41
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.