Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-01-23, 21:40   #1531
Skyrim
BAN sta造

Wiadomo軼i: 98
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Nie mo積a tak na "sucho" doradzi, trzeba wiedzie na jakie w這sy ma byc po這穎na farba (farbowane/naturalne/jakie refleksy) Je郵 mia豉bym na oko m闚i to jest to jakos poziom pomi璠zy 6 a7 Natura, ale k豉dziony wy陰cznie na naturalne, lub na blond/siwe....
....co Ty kombinujesz kobieto??? przecie Ci wszystko wyt逝maczy豉m i napisa豉m!
Matko 鈍i皻a to tutaj mo積a pyta si tylko raz bo ka盥y nast瘼ny jest podejrzany?

Nic nie kombinuje, zmy豉 mi si moja pi瘯na farba majirel 7.11 z w這s闚 do poziomu..ja wiem..8/7 i mam z這cisto-be穎we w這sy. Dlatego chce kupi farb kt鏎a b璠zie mia豉 bardzo podobny kolor, poniewa teraz wiem 瞠 prawdziwe popiele nie s dla mnie, wczoraj dosta豉m stare zdj璚ia i m鎩 prawdziwy kolor w這s闚 jest taki jak pani na zdj璚iu w poprzednim po軼ie, dlatego chce je pofarbowa w tym samym tonie i kolorze
dodam 瞠 nie chcia豉bym aby farba przy takich w這sach mi je wyrudzi豉, mo瞠sz mi co poleci?
Zdj璚ie 2 wysz這 du穎 ciemniej, najlepsze jest zdj 1 i najja郾iejsza ich cz窷, takie s moje w這sy

Dodaj 2 zdj璚ia

(przegl康a豉m wczoraj majirela i wydaje mi si 瞠 odcie 6.0 jest najbardziej zbli穎ny do mojego wymarzonego koloru, by豚y dobry? - dodaj zdj璚ia - majirel 6.0 w k馧ku)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie2030.jpg (82,6 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie2026.jpg (70,4 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1299_2.jpg (15,5 KB, 24 za豉dowa)

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2012-01-23 o 21:45
Skyrim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-24, 09:50   #1532
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka wiadomo嗆
Matko 鈍i皻a to tutaj mo積a pyta si tylko raz bo ka盥y nast瘼ny jest podejrzany?

Nic nie kombinuje, zmy豉 mi si moja pi瘯na farba majirel 7.11 z w這s闚 do poziomu..ja wiem..8/7 i mam z這cisto-be穎we w這sy. Dlatego chce kupi farb kt鏎a b璠zie mia豉 bardzo podobny kolor, poniewa teraz wiem 瞠 prawdziwe popiele nie s dla mnie, wczoraj dosta豉m stare zdj璚ia i m鎩 prawdziwy kolor w這s闚 jest taki jak pani na zdj璚iu w poprzednim po軼ie, dlatego chce je pofarbowa w tym samym tonie i kolorze
dodam 瞠 nie chcia豉bym aby farba przy takich w這sach mi je wyrudzi豉, mo瞠sz mi co poleci?
Zdj璚ie 2 wysz這 du穎 ciemniej, najlepsze jest zdj 1 i najja郾iejsza ich cz窷, takie s moje w這sy

Dodaj 2 zdj璚ia

(przegl康a豉m wczoraj majirela i wydaje mi si 瞠 odcie 6.0 jest najbardziej zbli穎ny do mojego wymarzonego koloru, by豚y dobry? - dodaj zdj璚ia - majirel 6.0 w k馧ku)
Aaaaaa.... to dlaczego nie zda豉 relacji z farbowania??? ja my郵a豉m, 瞠 Ty dalej walczysz z "r騜owym blondem".
Tzn. jak teraz masz poziom 7/8 to n ie wiem czy ta 6 nie za ciemna Ci b璠zie. Mo瞠 zmieszaj p馧 na p馧 6.0 i 7.0 . Z tego co pami皻am dziewczyny pisa造, 瞠 majirel rudzieje...ja nie pr鏏owa豉m.
Czyli Ty chcesz teraz zosta przy tym refleksie co masz teraz i tylko przyciemni, no bo skoro nie chcesz rudego (tzn. nie chesz farbowa z這tem, czy rudym . 34) to natura 6.0 7.0 tutaj my郵, 瞠 by si spisa豉.

Elph - " ze szczeg鏊nym traktowaniem odrostu" tzn, albo odrost na samej 4%/3% albo najpierw farb z 6% nak豉da na farbowane ju w這sy omijaj帷 odrost, a dopiero po jakim czasie na這篡 na naturalne na odro軼ie, wtedy 6% nie b璠zie miala czasu rozja郾i o poziom.

Caate - co Ci pasemko jakie rude prze鈍ituje , tak masz na ca貫j g這wie, czy nier闚no pofarbowa豉? A jaki one maj refleks? rudy, czy....bordo
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-24, 15:38   #1533
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

za jakie 2 tyg mia豉m si farbowa ponownie, ale nasz這 mnie na ombre, w豉軼iwie ombre chodzi za mn ju 2 lata, ale jako zawsze rezygnowa豉m no i nie wiem co robi

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-24, 18:10   #1534
Skyrim
BAN sta造

Wiadomo軼i: 98

Cytat:
Aaaaaa.... to dlaczego nie zda豉 relacji z farbowania??? ja my郵a豉m, 瞠 Ty dalej walczysz z "r騜owym blondem".
Tzn. jak teraz masz poziom 7/8 to n ie wiem czy ta 6 nie za ciemna Ci b璠zie. Mo瞠 zmieszaj p馧 na p馧 6.0 i 7.0 . Z tego co pami皻am dziewczyny pisa造, 瞠 majirel rudzieje...ja nie pr鏏owa豉m.
Czyli Ty chcesz teraz zosta przy tym refleksie co masz teraz i tylko przyciemni, no bo skoro nie chcesz rudego (tzn. nie chesz farbowa z這tem, czy rudym . 34) to natura 6.0 7.0 tutaj my郵, 瞠 by si spisa豉.

Elph - " ze szczeg鏊nym traktowaniem odrostu" tzn, albo odrost na samej 4%/3% albo najpierw farb z 6% nak豉da na farbowane ju w這sy omijaj帷 odrost, a dopiero po jakim czasie na這篡 na naturalne na odro軼ie, wtedy 6% nie b璠zie miala czasu rozja郾i o poziom.

Caate - co Ci pasemko jakie rude prze鈍ituje , tak masz na ca貫j g這wie, czy nier闚no pofarbowa豉? A jaki one maj refleks? rudy, czy....bordo
A taki sam kolor np z goldwella? rudzieje?
Skyrim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-24, 19:03   #1535
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
no i tutaj mamy zagadke

zaznaczylam na rysunku, aby latwiej to zobrazowac. kolor w sloncu na czybku i koncach jest wg mnie bardziej zloty niz rudy, natomiast tam gdzie slonce oswiecilo jest rudy. na 100% gora jak i dol wyglada naturalniej, tylko ten srodek ma inny odcien. koncowki moze sa i ciemniejsze, ale to o pol tonu i nie sa bordo. w odrost wpasowalam sie idealnie, wiec mysle ze cos bede kombinowac dalej z londa bo mam duzo mixu niebieskiego i 6.1, moze fioletu dodac? bede robic na oxy 3%. w czwartek postaram sie zrobic wstepnie z samym niebieskim na wyprobowanie pasemko to wstawie zdj ok.piatku.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12653.jpg (191,0 KB, 39 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-01-24 o 19:04
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-24, 21:11   #1536
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
no i tutaj mamy zagadke

zaznaczylam na rysunku, aby latwiej to zobrazowac. kolor w sloncu na czybku i koncach jest wg mnie bardziej zloty niz rudy, natomiast tam gdzie slonce oswiecilo jest rudy. na 100% gora jak i dol wyglada naturalniej, tylko ten srodek ma inny odcien. koncowki moze sa i ciemniejsze, ale to o pol tonu i nie sa bordo. w odrost wpasowalam sie idealnie, wiec mysle ze cos bede kombinowac dalej z londa bo mam duzo mixu niebieskiego i 6.1, moze fioletu dodac? bede robic na oxy 3%. w czwartek postaram sie zrobic wstepnie z samym niebieskim na wyprobowanie pasemko to wstawie zdj ok.piatku.
ko鎍闚ki, z racji tego, 瞠 s bardziej zniszczone, zawsze b璠 ciemniejsze, no i kolor b璠zie si w struktur mocniej wgryza, 鈔odek natomiast rudzieje, bo kilka razy 豉pa farb, w這s zdrowszy, ale proces wyp逝kiwania jest, a odrost - najmniej do鈍iadczy, st康 nie rudzieje a tak.
podziwiam Was, dziewczyny, 瞠 tak bawicie si tymi mixami, ja raz, 瞠 tego nie ogarniam, dwa nie mia豉bym chyba cierpliwo軼i.
trzymam si dalej tego Goldwella, kolor sp逝kuje si r闚nomiernie, ko鎍闚ki s delikatnie ciemniejsze, ale nie rzuca to si tak w oczy, przy L'orealu by這 zdecydowanie gorzej. chyba oswoi豉m si z my郵, 瞠 nigdy nie utrzymam ch這du absolutnego, ba, nawet ostatnio dosz豉m do wniosku, 瞠 bezpo鈔ednio po farbowaniu w這sy mam za ch這dne.
jaki czas temu pisa豉m, 瞠 naby豉m od篡wk z Goldwella do zimnego br您u, wra瞠nia? ci篹ko powiedzie, bo nie mam czasu nak豉da po ka盥ym farbowaniu, ale na tyle, na ile zaobserwowa豉m, w這sy po zyskuj "g喚bi"

Stary 2012-01-24, 21:37   #1537
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
ko鎍闚ki, z racji tego, 瞠 s bardziej zniszczone, zawsze b璠 ciemniejsze, no i kolor b璠zie si w struktur mocniej wgryza, 鈔odek natomiast rudzieje, bo kilka razy 豉pa farb, w這s zdrowszy, ale proces wyp逝kiwania jest, a odrost - najmniej do鈍iadczy, st康 nie rudzieje a tak.
podziwiam Was, dziewczyny, 瞠 tak bawicie si tymi mixami, ja raz, 瞠 tego nie ogarniam, dwa nie mia豉bym chyba cierpliwo軼i.
trzymam si dalej tego Goldwella, kolor sp逝kuje si r闚nomiernie, ko鎍闚ki s delikatnie ciemniejsze, ale nie rzuca to si tak w oczy, przy L'orealu by這 zdecydowanie gorzej. chyba oswoi豉m si z my郵, 瞠 nigdy nie utrzymam ch這du absolutnego, ba, nawet ostatnio dosz豉m do wniosku, 瞠 bezpo鈔ednio po farbowaniu w這sy mam za ch這dne.
jaki czas temu pisa豉m, 瞠 naby豉m od篡wk z Goldwella do zimnego br您u, wra瞠nia? ci篹ko powiedzie, bo nie mam czasu nak豉da po ka盥ym farbowaniu, ale na tyle, na ile zaobserwowa豉m, w這sy po zyskuj "g喚bi"
racja, tylko co dalej?

wiesz, ja bylam bardzo napalona na goldwella, ale po ostatnim razie boje sie. mam londe i chce ja zuzyc, moze z nia sie polubie bardziej i zostane przy niej, jak nie to za jakis czas poszukam czegos w goldwellu, jednak obecnie o tym nie mysle. zazdroszcze Ci, ze masz juz swojego pewniaka
Stary 2012-01-25, 00:17   #1538
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
racja, tylko co dalej?

wiesz, ja bylam bardzo napalona na goldwella, ale po ostatnim razie boje sie. mam londe i chce ja zuzyc, moze z nia sie polubie bardziej i zostane przy niej, jak nie to za jakis czas poszukam czegos w goldwellu, jednak obecnie o tym nie mysle. zazdroszcze Ci, ze masz juz swojego pewniaka
by mo瞠 te mixy nier闚no 豉pi, st康 przej軼ia kolorystyczne?

dok豉dnie, ka盥y musi znale潭 to, co jemu odpowiada, bo w這s, w這sowi nier闚ny. mam nadziej, 瞠 dojdziesz do swojego upragnionego koloru

Stary 2012-01-25, 01:03   #1539
Skyrim1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka wiadomo嗆
A taki sam kolor np z goldwella? rudzieje?
up

z goldwella b璠zie taki sam?

(tak to ja)
Skyrim1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-25, 09:12   #1540
kuleczkka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 913

Dziewczyny par stron pisa造, 瞠 ma這 rudzieje . Ale wiadomo ka盥emu inaczej.
Goldwell ma seri Staycool - ma by ch這dny odcie nie wpadajacy w ciep貫.

Mi rzeczywi軼ie ma這 zrudzia, ale 瞠by by taki sam jak dzie o farbowaniu o chyba niemo磧iwe.
kuleczkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-25, 10:59   #1541
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny par stron pisa造, 瞠 ma這 rudzieje . Ale wiadomo ka盥emu inaczej.
Goldwell ma seri Staycool - ma by ch這dny odcie nie wpadajacy w ciep貫.

Mi rzeczywi軼ie ma這 zrudzia, ale 瞠by by taki sam jak dzie o farbowaniu o chyba niemo磧iwe.
podpisuj si pod tym, mnie rudzieje najmniej z dotychczas stosowanych, ale nie mog powiedzie, 瞠 si w og鏊e nie ociepla

Stary 2012-01-25, 12:40   #1542
Skyrim1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
podpisuj si pod tym, mnie rudzieje najmniej z dotychczas stosowanych, ale nie mog powiedzie, 瞠 si w og鏊e nie ociepla
hm, nie przeszkadza這by mi gdyby si troch kolor ociepli (oby nie zrudzia)

A jakich u篡wa造軼ie odcieni? ja zastanawiam si nad natur 6n - czym r騜ni si 6N od 6NN - ma wi璚ej natury, tzn jakiego barwnika..?
Stary 2012-01-25, 16:03   #1543
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Skyrim1 Poka wiadomo嗆
hm, nie przeszkadza這by mi gdyby si troch kolor ociepli (oby nie zrudzia)

A jakich u篡wa造軼ie odcieni? ja zastanawiam si nad natur 6n - czym r騜ni si 6N od 6NN - ma wi璚ej natury, tzn jakiego barwnika..?
NN jest do do siwych i wytrawionych (rozja郾ianych, blondu) to jest g喚boka Natura. Natura jest neutralna, bo ma r闚ne cz窷ci kolor闚 podstawowych. Po zafarbowaniu natur refleks pozostanie Ci taki sam jak masz teraz. (powinien )
A farby kt鏎a czyni "cuda" i si nie wyp逝kuje na rudo jeszcze nie znalaz造鄉y. W這s wyp逝kuje si do rudego, bo w pierwszej kolejno軼i po otarciu 逝ski utleniaj si zimne kolory a pozostaje ciep造 rudy. Mo瞠sz jedynie przyciemnia na s豉bym %oxy ale wiadomo, 瞠 to jest kr鏒kotrwa貫.
Z Goldwella raczej dziewczyny zadowolone, ale cena nie zadowala
A co narozrabia豉, 瞠 Ci zbanowali?

Caate - No na to z這to to pewnie, 瞠 fiolet, czy per豉, ale per豉 z londy jest na poziomach ja郾iutkich, a fiolet z kolei to poziom 5. Jeszcze masz fioletowy mix Wiesz, 瞠 z這to + niebieski = zielony...no to pr鏏uj na pasemku

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-01-25 o 16:17
Stary 2012-01-25, 21:48   #1544
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
NN jest do do siwych i wytrawionych (rozja郾ianych, blondu) to jest g喚boka Natura. Natura jest neutralna, bo ma r闚ne cz窷ci kolor闚 podstawowych. Po zafarbowaniu natur refleks pozostanie Ci taki sam jak masz teraz. (powinien )
A farby kt鏎a czyni "cuda" i si nie wyp逝kuje na rudo jeszcze nie znalaz造鄉y. W這s wyp逝kuje si do rudego, bo w pierwszej kolejno軼i po otarciu 逝ski utleniaj si zimne kolory a pozostaje ciep造 rudy. Mo瞠sz jedynie przyciemnia na s豉bym %oxy ale wiadomo, 瞠 to jest kr鏒kotrwa貫.

Caate - No na to z這to to pewnie, 瞠 fiolet, czy per豉, ale per豉 z londy jest na poziomach ja郾iutkich, a fiolet z kolei to poziom 5. Jeszcze masz fioletowy mix Wiesz, 瞠 z這to + niebieski = zielony...no to pr鏏uj na pasemku
nie do konca zrobie fiolet, bo zolty mam z innej firmy i niebieski z innej
musze kupic, ale ze koncze pozno prace w tym tyg, a zalezy mi do week zrobic cos z wlosami, to bede kombinowac jutro
Stary 2012-01-25, 23:12   #1545
Skyrim1
Raczkowanie

Cytat:

Akurat mam oksydant 3%.
A z goldwella 6N jest taka sama jak z majirela 6.0?

Pok堯ci豉m si z moderatork poniewa uwa瘸m 瞠 nadu篡waj w豉dzy i z coraz to bardziej b豉chych powod闚 daj ostrze瞠nia.
Stary 2012-01-26, 17:06   #1546
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
nie do konca zrobie fiolet, bo zolty mam z innej firmy i niebieski z innej
musze kupic, ale ze koncze pozno prace w tym tyg, a zalezy mi do week zrobic cos z wlosami, to bede kombinowac jutro
Halo,haloooo! jaki 鄴速y Do fioletu czerwony z niebieskim potrzeba, ale nie wiem, czy a taki mocny fiolet k豉嗆? dlatego pisa豉m o perle (.2) poprzecinku, ale tak jak napisa彩, na palecie londy tylko ciemne poziomy i mix. Kurka, a ja zostawi豉m u babci farby i mam tam te czerwony mix z All..no ale nierealne ,瞠bym Ci teraz wys豉豉, bo teraz nie jad w odwiedziny .

Skyrim1 - 6N i 6 to ciemny blond a 6NN i 6.0 To pog喚biony ciemny blond (bardziej nasycony)
Stary 2012-01-26, 20:34   #1547
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Halo,haloooo! jaki 鄴速y Do fioletu czerwony z niebieskim potrzeba, ale nie wiem, czy a taki mocny fiolet k豉嗆? dlatego pisa豉m o perle (.2) poprzecinku, ale tak jak napisa彩, na palecie londy tylko ciemne poziomy i mix. Kurka, a ja zostawi豉m u babci farby i mam tam te czerwony mix z All..no ale nierealne ,瞠bym Ci teraz wys豉豉, bo teraz nie jad w odwiedziny .

Skyrim1 - 6N i 6 to ciemny blond a 6NN i 6.0 To pog喚biony ciemny blond (bardziej nasycony)
jaaaasne, ze czerwony
ja inaczej pisze, inaczej mysle.
mi one wgladaja na rude, mimo ze na zdjeciach wychodza zlote bardziej. zrobilam dzis przy halogenach, gdzie jest biale swiatlo.
lece zrobic test z niebieskim i jak wysusze to zdecyduje co jutro kupuje

ostatnie zdjecie tylko z fleszem, od gory odbila sie lampa dlatego jest tak jasno.

edit:
niebieski nic nie dal, jutro kupie 0/11 popielaty, albo 0/66 fioletowy.
zastanawiam sie tylko czy dodawac do mixow 6.1?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12672.jpg (72,4 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12668.jpg (85,8 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12667.jpg (94,3 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12666.jpg (97,0 KB, 29 za豉dowa)

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-01-26 o 22:19
Stary 2012-01-27, 14:40   #1548
liliana27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Cze嗆 dziewczyny . Podczytuje w徠ek jaki czas, ale jako ma這 do鈍iadczona w farbowaniu w這s闚 osoba guzik czasem rozumiem.
Zaczn od tego, 瞠 przez wiele lat by豉m blondynk, po czym jaki rok temu postanowi豉m zej嗆 na bardziej naturalny kolor w這s闚, w sensie moich w豉snych.
Pierwsze farbowanie by這 u fryzjerki, farbowa豉 jak捷 mieszank artego i efekt by super - o to mi chodzi這. Jednak po drugim farbowaniu w這sy posz造 mi bardziej w rudo軼i (t sam mieszank), a z ka盥ym myciem jeszcze bardziej. Do fryzjerki ju nie posz豉m i zacz窸am farbowa w domu piank Shwarzfopf - jasny blond, kt鏎y de facto wychodzi jak ciemny. By這 nie幢e, ale kolor zacz掖 si wyp逝kiwa na rudo, poza tym nie by trwa造, pr鏏owa豉m te potem farbowa t sam farb, ale odcie 鈔edni blond, kt鏎y wyszed jak br您 i by ok - to pierwszego mycia . W這sy spiera造 si tym razem na ciemny rudy, a bardziej kasztan.
W mi璠zy czasie przerzuci豉m si ca趾owicie na produkty nie testowane na zwierzakach, wi璚 nast瘼nym podej軼iem i ostatnim by造 farby Goldwell. Odcie 7SB na utleniaczu 6%. By這 to jako tydzie temu. Pierwszy efekt ok, ale teraz po trzech myciach jako wsz璠zie zaczynam widzie rudy. Najdziwniejsze jest to, 瞠 w 鈍ietle dziennym w這sy daj rad po warunkiem 瞠 nie ma mocnego s這鎍a, kolor jest fajny, cho (czego nie wida na zdj璚iu) troszk nier闚nomierny. W豉軼iwie to na drugim zdj璚iu wygl康a tak jakbym chcia豉 瞠by zawsze wygl康a - szkoda, 瞠 tylko na zdj璚iu . W 鈍ietle sztucznym jednak jestem ruda jak wiewi鏎a i szlag mnie trafia (foto pierwsze) . Dodam, 瞠 u篡wam dodatkowo od篡wki Goldwell Cool Bronze.

A teraz pytanko i prosz nie opieprzajcie mnie za brak wiedzy, ale r璚e mi opadaj. Co to s mixtony? Goldwell posiada takowe, doczyta豉m, 瞠 chyba powinnam dorzuci takie cudo w kolorze niebieskim. Pisa豉m do babki od kt鏎ej ostatni kupowa豉m farb, ale nie odpisa豉 jeszcze. Czym si r騜ni mixton od neutralizator闚 (oczywi軼ie m闚i tylko o marce Goldwell). Plisss o porad i pomoc w doborze. Tylko nie ka盧ie mi czyta instukcji, bo takowej nie mam, bo jeszcze 瘸dnego mixtonu nie kupowa豉m. A mo瞠 zmiana utleniacza? Nie wiem kt鏎y i czy w og鏊e warto. Zdj璚ia poni瞠j i z g鏎y dzi瘯i za wsparcie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6908.jpg (142,1 KB, 90 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6912.jpg (134,5 KB, 92 za豉dowa)

Edytowane przez liliana27
Czas edycji: 2012-01-27 o 14:42
liliana27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-27, 16:34   #1549
lolka80
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 206

Na 1 zdj璚iu nie wygl康a na ch這dny odcie.....
lolka80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-27, 17:21   #1550
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
jaaaasne, ze czerwony
ja inaczej pisze, inaczej mysle.
mi one wgladaja na rude, mimo ze na zdjeciach wychodza zlote bardziej. zrobilam dzis przy halogenach, gdzie jest biale swiatlo.
lece zrobic test z niebieskim i jak wysusze to zdecyduje co jutro kupuje

ostatnie zdjecie tylko z fleszem, od gory odbila sie lampa dlatego jest tak jasno.

edit:
niebieski nic nie dal, jutro kupie 0/11 popielaty, albo 0/66 fioletowy.
zastanawiam sie tylko czy dodawac do mixow 6.1?
Wygl康a rudo... A pr鏏owa豉 niebieski mix z londy? bo mo瞠 ten ode mnie zwietrza?
Nie wiem czy ju z nie jeste po zakupach .
Ten 0/11 jest w kolumnie popielu, wi璚 powinien by niebieski (zielony jest w kolumnie obok) Jak calkiem rudy to nie zaszkodzi Ci niebieski, jakby by這 du穎 z這ta, ale piszesz, 瞠 nie ma...to mog造by wyj嗆 zielone.

Liliana27- I tak widz, 瞠 "kumasz" o co chodzi skoro chcesz si zabra za niebieski mix.
Wi璚 mixtony to czasem intensyfikatory koloru (np jak chcesz uzyska bardziej czerwony kolor dodajesz do farby podstawowej)czrwonego mixu i czasem te s korektorami koloru, czyli jak klientka ma na g這wie rudy to niebieski mix/korektor zneutralizuje go(zasada neutralizuj帷uch si naprzeciwleg造ch kolor闚 na kole kolor闚 - tal samo 鄴速y/z這ty - neutralizuje fiolet, a zielony - neutralizuje czerwie i na odwr鏒. Neutralizuj si do neutralnego (zimnego br您u - kolory podstawowe(鄴速y, czerwony, niebieski, a do ciep貫go br您u kolory drugorz璠ne pomara鎍z, ziele, fiolet) Teori o ciep造 i zimnym br您ie gdzie kiedy wyczyta豉m, ale nie rozumiem dlaczego
A farba z utlenianego blondu sp逝kuje si szybko, bo trzeba zafarbowa natur, 瞠by napigmentowa w這s, bo w這s po utlenieniu jest pusty.
Trzeba by這 zrobi tego Goldwella na 3% lub 4% (cho to kr鏒kotrwa貫) bo 6% "wyrudza"
Neutralights z Gold... to do jasnego blondu, 瞠by nie by造 鄴速e!

Wi璚 dla Ciebie albo Farba natura np 7.0, 7N, z niebieskim mixtonem, lub farba z popielem/niebieskim 7,1, 7A,ale mo瞠 by za s豉ba, 瞠by zneutralizowa t rudo嗆 Uwaga, bo czasem .11 to ju ziele

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-01-27 o 17:25
Stary 2012-01-27, 20:09   #1551
liliana27
Raczkowanie

Cytat:
Ten 0/11 jest w kolumnie popielu, wi璚 powinien by niebieski (zielony jest w kolumnie obok) Jak calkiem rudy to nie zaszkodzi Ci niebieski, jakby by這 du穎 z這ta, ale piszesz, 瞠 nie ma...to mog造by wyj嗆 zielone.

Liliana27- I tak widz, 瞠 "kumasz" o co chodzi skoro chcesz si zabra za niebieski mix.
Wi璚 mixtony to czasem intensyfikatory koloru (np jak chcesz uzyska bardziej czerwony kolor dodajesz do farby podstawowej)czrwonego mixu i czasem te s korektorami koloru, czyli jak klientka ma na g這wie rudy to niebieski mix/korektor zneutralizuje go(zasada neutralizuj帷uch si naprzeciwleg造ch kolor闚 na kole kolor闚 - tal samo 鄴速y/z這ty - neutralizuje fiolet, a zielony - neutralizuje czerwie i na odwr鏒. Neutralizuj si do neutralnego (zimnego br您u - kolory podstawowe(鄴速y, czerwony, niebieski, a do ciep貫go br您u kolory drugorz璠ne pomara鎍z, ziele, fiolet) Teori o ciep造 i zimnym br您ie gdzie kiedy wyczyta豉m, ale nie rozumiem dlaczego
A farba z utlenianego blondu sp逝kuje si szybko, bo trzeba zafarbowa natur, 瞠by napigmentowa w這s, bo w這s po utlenieniu jest pusty.
Trzeba by這 zrobi tego Goldwella na 3% lub 4% (cho to kr鏒kotrwa貫) bo 6% "wyrudza"
Neutralights z Gold... to do jasnego blondu, 瞠by nie by造 鄴速e!

Wi璚 dla Ciebie albo Farba natura np 7.0, 7N, z niebieskim mixtonem, lub farba z popielem/niebieskim 7,1, 7A,ale mo瞠 by za s豉ba, 瞠by zneutralizowa t rudo嗆 Uwaga, bo czasem .11 to ju ziele
Ale mi tu zarzuci豉 . Dzi瘯i z g鏎y i ju p璠z z w徠pliwo軼iami.
Wiesz nie bardzo kumam ten motyw z cyferkami po przecinku, ja kupuj farby na necie z poni窺zej palety i tu nie ma kolor闚 z jakimikolwiek numerkami po przecinkach. Dodam, 瞠 w gr wchodzi tylko Goldwell.
http://szalonenozyczki.com.pl/index....emart&Itemid=1

Kolor 7A wygl康a ok, al np. kolor 7N, o kt鏎ym wspominasz napisany jest jako dziwnie czyli 7N/7NN - mam sobie wybra, czy o co im chodzi Poza tym, czy on aby nie ma sam w sobie takiego rudawego polotu, czy to tylko moje wra瞠nie.
A powiedz mi czy mog ponownie spr鏏owa tym kolorkiem co teraz robi豉m, czyli 7SB z tym 瞠 doda豉bym tego mixa niebieskiego? Zreszt i tak potrzebuj konkretnej porady co do wyboru utleniacza, w zale積o軼i od koloru wybranej farby. Z g鏎y dzi瘯i za odzew, fajnie 瞠 nie dosta豉m bat闚 za walenie g逝pich pyta

Cytat:
Napisane przez lolka80 Poka wiadomo嗆
Na 1 zdj璚iu nie wygl康a na ch這dny odcie.....
na pierwszym zdj璚iu nie wygl康a, bo jest to zdj璚ie w sztucznym 鈍ietle i jest to efekt, kt鏎ego chc si pozby, efekt na drugim zdj璚iu to fotka w naturalnym 鈍ietle i taki efekt chcia豉bym aby by na sta貫, bez wzgl璠u na 鈍iat這
Stary 2012-01-27, 21:28   #1552
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez liliana27 Poka wiadomo嗆
Ale mi tu zarzuci豉 . Dzi瘯i z g鏎y i ju p璠z z w徠pliwo軼iami.
Wiesz nie bardzo kumam ten motyw z cyferkami po przecinku, ja kupuj farby na necie z poni窺zej palety i tu nie ma kolor闚 z jakimikolwiek numerkami po przecinkach. Dodam, 瞠 w gr wchodzi tylko Goldwell.
.......................
Kolor 7A wygl康a ok, al np. kolor 7N, o kt鏎ym wspominasz napisany jest jako dziwnie czyli 7N/7NN - mam sobie wybra, czy o co im chodzi Poza tym, czy on aby nie ma sam w sobie takiego rudawego polotu, czy to tylko moje wra瞠nie.
A powiedz mi czy mog ponownie spr鏏owa tym kolorkiem co teraz robi豉m, czyli 7SB z tym 瞠 doda豉bym tego mixa niebieskiego? Zreszt i tak potrzebuj konkretnej porady co do wyboru utleniacza, w zale積o軼i od koloru wybranej farby. Z g鏎y dzi瘯i za odzew, fajnie 瞠 nie dosta豉m bat闚 za walenie g逝pich pyta

na pierwszym zdj璚iu nie wygl康a, bo jest to zdj璚ie w sztucznym 鈍ietle i jest to efekt, kt鏎ego chc si pozby, efekt na drugim zdj璚iu to fotka w naturalnym 鈍ietle i taki efekt chcia豉bym aby by na sta貫, bez wzgl璠u na 鈍iat這
Nooooo! nie ciesz si za bardzo, bo zaraz wirtualnego "kopniaka" Ci po郵 , nie przeczyta豉 nawet tej strony....wstyd , wyt逝maczy豉m wszystko o co pytasz.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 13:38
Stary 2012-01-27, 22:20   #1553
liliana27
Raczkowanie

Cytat:
Nooooo! nie ciesz si za bardzo, bo zaraz wirtualnego "kopniaka" Ci po郵 , nie przeczyta豉 nawet tej strony....wstyd , wyt逝maczy豉m wszystko o co pytasz w po軼ie ni瞠j .....1496.
Wy郵ij mi na priv maila, to Ci wy郵 oznaczenia i troch przydatnych informacji

A w豉郾ie, 瞠 kurka przeczyta豉m to - dzisiaj raniutko, w trakcie pracy , mo瞠 幢e zrozumia豉 moje pytanko, albo ja je 幢e zada豉m. Chodzi mi o to, 瞠 pod jednym, 瞠 tak powiem pr鏏nikiem na karcie s dwa oznaczenia kolor闚, czyli N i NN - to zupe軟ie jakie dziwne, ale chyba si domy郵am powolutku o co z tym chodzi. Wiesz maila ci zaraz pode郵, tylko obawiam si o moje zrozumienie tej encyklopedii - 這jesusku ja z tym wszystkim powariuje
Kiedy pami皻am te, 瞠 jedna z wiza瘸nek jakie takie pomoce naukowe podrzuci豉, ale ja si kompletnie w tym pogubi豉m. By這 tam w豉郾ie mn鏀two info i obja郾ie o tych przecinkach, numerkach i innych pierdo豉ch, ale jako niewiele z tego wyk豉du wynios豉m - wysy豉j jednak jak najbardziej, obiecuj, 瞠 przy這輳 si lektury, a potem b璠 zam璚za ci pro軸ami o interpretacj
Buziak i ju podrzucam maila
Stary 2012-01-28, 10:16   #1554
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
robilam wlasnie swoim, tylko ze dawalam sam mix. w efekcie mysle, czy wlasnie nie polaczyc 6.1 z mixem i dac na calosc? nie zrobilam zakupow, bo to jest rudy jak byk i stwierdzilam, ze to nonsens jak wczoraj ogladalam wlosy w sloncu, dodatkowo hurtownie zamkneli mi przed nosem, wiec to chyba byl znak, zebym jednak tego .66 czy .11 nie kupowala
Stary 2012-01-28, 14:26   #1555
zyta82
Rozeznanie

liliana27- ekmm! ekmm! no to chyba ja Ci s豉豉m te "materia造" po mailu zobacz, bo tak nie pami皻am po niku komu s豉豉m, bo posz這 tego na prawd duuuuuu穎
Dobra, to w takim razie N to sama natura, dajmy do normalnego farbowania w這塭w naturalnych i farbowanych, a NN to pog喚biona (podw鎩na) natura do farbowania w這s闚 siwych, rozja郾ianych, pozbawionych pigmentu. W r騜nych firmach s r騜ne oznaczenia, gdzieniegdzie znajdziesz 6; 6.0; 6.00; 6N; 6NN; 6/0; 6/00; Po zafarbowaniu natur refleks prawdopodobnie zostanie taki jak masz teraz. Je郵i chcesz si pozby niechcianego refleksu posi趾ujesz si ko貫m kolor闚, wybierasz kolor naprzeciwleg造 do obecnego refleksu i "w豉la"
....wszystko by這 w "materia豉ch"

Caate- no wi璚 zr鏏 tak jak pisa豉 6.1 kt鏎 masz i dodaj niebieskiego mixu, mog si jedynie przyciemni, ale nie bardziej ni ostatnio...tylko na grzywk uwa瘸j(mo瞠 kr鏂ej trzymaj), bo co ostatnio pisa豉, 瞠 czarna by豉
Stary 2012-01-28, 14:39   #1556
liliana27
Raczkowanie

Cytat:
liliana27- ekmm! ekmm! no to chyba ja Ci s豉豉m te "materia造" po mailu zobacz, bo tak nie pami皻am po niku komu s豉豉m, bo posz這 tego na prawd duuuuuu穎
Dobra, to w takim razie N to sama natura, dajmy do normalnego farbowania w這塭w naturalnych i farbowanych, a NN to pog喚biona (podw鎩na) natura do farbowania w這s闚 siwych, rozja郾ianych, pozbawionych pigmentu. W r騜nych firmach s r騜ne oznaczenia, gdzieniegdzie znajdziesz 6; 6.0; 6.00; 6N; 6NN; 6/0; 6/00; Po zafarbowaniu natur refleks prawdopodobnie zostanie taki jak masz teraz. Je郵i chcesz si pozby niechcianego refleksu posi趾ujesz si ko貫m kolor闚, wybierasz kolor naprzeciwleg造 do obecnego refleksu i "w豉la"
....wszystko by這 w "materia豉ch"
oj, ale mi nikt materia堯w nie wysy豉, kt鏎a z dziewczyn gdzie wklei豉 jakiego linka i ja w ten spos鏏 do r騜nych materia堯w trafi豉m. Niestety by這 to dawno i nie mam poj璚ia, gdzie to by豉, tak瞠 jak mo瞠sz to pu嗆 mi te materia造 na maila - thx

Niemniej jednak wniosek z tego taki, 瞠by wybra farb z poziomu 7 (bo 6 mo瞠 by za ciemna), koniecznie N i do tego mixton w kolorze niebieskim. Dla pewno軼i tylko, jak mo瞠sz spojrze na kart, cho to pewnie nast瘼ne durne pytanie - ten niebieski mixton to ten z oznaczeniem A-mix, bo sprzedawcy na allegro r騜nie go opisuj (niebieski, popiel itd.) I jeszcze jedno, ile mam go doda do farby i czy mam zwi瘯szy ilo嗆 utleniacza, a swoj drog wzi望 6% (ryzykuj帷, 瞠 zrudzieje), czy 3% (ryzykuj帷, 瞠 efekt b璠zie nietrwa造)?

p.s. a na materia造 czekam cierpliwie, bo z ch璚i si wczytam
Stary 2012-01-28, 18:39   #1557
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
oj, ale mi nikt materia堯w nie wysy豉, kt鏎a z dziewczyn gdzie wklei豉 jakiego linka i ja w ten spos鏏 do r騜nych materia堯w trafi豉m. Niestety by這 to dawno i nie mam poj璚ia, gdzie to by豉, tak瞠 jak mo瞠sz to pu嗆 mi te materia造 na maila - thx

Niemniej jednak wniosek z tego taki, 瞠by wybra farb z poziomu 7 (bo 6 mo瞠 by za ciemna), koniecznie N i do tego mixton w kolorze niebieskim. Dla pewno軼i tylko, jak mo瞠sz spojrze na kart, cho to pewnie nast瘼ne durne pytanie - ten niebieski mixton to ten z oznaczeniem A-mix, bo sprzedawcy na allegro r騜nie go opisuj (niebieski, popiel itd.) I jeszcze jedno, ile mam go doda do farby i czy mam zwi瘯szy ilo嗆 utleniacza, a swoj drog wzi望 6% (ryzykuj帷, 瞠 zrudzieje), czy 3% (ryzykuj帷, 瞠 efekt b璠zie nietrwa造)?

p.s. a na materia造 czekam cierpliwie, bo z ch璚i si wczytam
Wys豉豉m po po逝dniu, a nie mia豉m Twojego adresu wi璚 Tobie jednak ni przesy豉豉m nic...przepraszam

Pewnie, 瞠 najpierw lepiej ja郾iejsz 7, bo przyciemni 6 zawsze mo瞠sz, lub nawet miesza 6 z 7.
6A, 7A to popiel/nebieski, ale ne wiem czy na tyle silny, 瞠by poradzi sobie z rudo軼i, niekt鏎e dziewczyny nie by造 zadowolone z samego 6a i do niego nawet dodawa造 A-mix, czyli niebieski/popielaty.
A co do % oxy dziewczyny pisz, 瞠 3% nie wyrudza w stosunku do 6%.
6% do siwych i koloryzacji na tym samym poziomie/czasem pisz, 瞠 te do przyciemniania oraz rozja郾ia w這sy naturalne o 1 poziom, a z3% farba zachowa si jak szamponetka (oblepi w這s, ale nie wniknie w niego, bo za s豉by oxy nie otworzy 逝sek w這sa) i przyciemni, czasem te 4% jest dobrym rozwi您aniem. Na razie 3% u nas "kr鏊uje"
Po przeczytaniu "lektury" wszystko b璠zie jasne
Stary 2012-01-28, 20:20   #1558
liliana27
Raczkowanie

Cytat:
Wys豉豉m po po逝dniu, a nie mia豉m Twojego adresu wi璚 Tobie jednak ni przesy豉豉m nic...przepraszam

Pewnie, 瞠 najpierw lepiej ja郾iejsz 7, bo przyciemni 6 zawsze mo瞠sz, lub nawet miesza 6 z 7.
6A, 7A to popiel/nebieski, ale ne wiem czy na tyle silny, 瞠by poradzi sobie z rudo軼i, niekt鏎e dziewczyny nie by造 zadowolone z samego 6a i do niego nawet dodawa造 A-mix, czyli niebieski/popielaty.
A co do % oxy dziewczyny pisz, 瞠 3% nie wyrudza w stosunku do 6%.
6% do siwych i koloryzacji na tym samym poziomie/czasem pisz, 瞠 te do przyciemniania oraz rozja郾ia w這sy naturalne o 1 poziom, a z3% farba zachowa si jak szamponetka (oblepi w這s, ale nie wniknie w niego, bo za s豉by oxy nie otworzy 逝sek w這sa) i przyciemni, czasem te 4% jest dobrym rozwi您aniem. Na razie 3% u nas "kr鏊uje"
Po przeczytaniu "lektury" wszystko b璠zie jasne

dzi瘯i wielkie, od jutra zabieram si za lektur .
Oby nasta豉 jasno嗆 w mojej g這wie
jakby co, b璠 pisa z w徠pliwo軼iami, buziak
Stary 2012-01-28, 20:35   #1559
lolka80
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 206

Cytat:
To 篡cz powodzenia, bo kolor na 2 zdj. jest naprawd bardzooo 豉dny.
lolka80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-29, 11:40   #1560
liliana27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lolka80 Poka wiadomo嗆
To 篡cz powodzenia, bo kolor na 2 zdj. jest naprawd bardzooo 豉dny.
dzi瘯i, dzi瘯i. kolejny raz pr鏏owa b璠 tak za 4 tyg, bo jestem 鈍ie穎 po farbowaniu i nie chc za bardzo m璚zy w這s闚.

Na ten czas zag喚biam si w lektur podes豉nych mi przez dobr wr騜k materia堯w....

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-10-23 20:47:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.

Advertisement