Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-01-29, 12:46   #1561
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

liliana27- Tylko na tej drugiej ja郾iejszej Twojej fotce kolor wygl康a na poziom 8, a 7 si zasugerowa豉m, bo k豉d豉 7bs. Je進 zostaniesz przy 7 to ok, natomiast jak masz teraz na poziomie 8 a chcesz je och這dzi to nie stosuj niebieskiego/ash A-mixu, tylko per喚 P-mix, bo A-mix stosuje si do pozim闚 7 i ciemniejszych, do ja郾iejszychod 8 - Per喚...tyle, 瞠 per豉 to szasem fiolet???, ale w Goldwellu wygl康a na jasny niebieski.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-01-29 o 12:48
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-29, 16:03   #1562
liliana27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
liliana27- Tylko na tej drugiej ja郾iejszej Twojej fotce kolor wygl康a na poziom 8, a 7 si zasugerowa豉m, bo k豉d豉 7bs. Je進 zostaniesz przy 7 to ok, natomiast jak masz teraz na poziomie 8 a chcesz je och這dzi to nie stosuj niebieskiego/ash A-mixu, tylko per喚 P-mix, bo A-mix stosuje si do pozim闚 7 i ciemniejszych, do ja郾iejszychod 8 - Per喚...tyle, 瞠 per豉 to szasem fiolet???, ale w Goldwellu wygl康a na jasny niebieski.
wiesz zdj璚ie jest robione przy oknie i mo瞠 przez to 鈍iat這 wysz這 ja郾iej ni w rzeczywisto軼i -w這sy mam aktualnie zdecydowanie bardziej na poziomie 7, ale thx za uprzedzenie

p.s. a co by by這, gdyby da niebieskiego mixtona na w這sy z poziomu 8? M鏬豚y wyj嗆 zielony/glonowaty?
Stary 2012-01-29, 17:31   #1563
zyta82
Rozeznanie

liliana27-Je郵i na rude poziomu 7 ale tak mied po這篡 niebieski to zneuralizuje do br您u.
Jak na bardziej naturalny/z rudym refleksem..niestety...nie bieskie...i to baaaaaardzo! sprawdzi豉m "w豉snor璚znie" Jak na z這to po這篡sz niebieski to b璠zie zielony!
Stary 2012-01-30, 11:04   #1564
czekoladka233
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Question Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Hej dziewczyny mo瞠 tu kto jeszcze zagl康a!
Te borykam si z nieszcz瘰nymi rudo軼iami 瞠by w ko鎍u uzyska 豉dny s這neczny blond...
Moja historia :
Na samym pocz徠ku mia豉m w這sy w kolorze ciemny br您, potem samoistnie (farbuj帷 co miesi帷) przesz豉m do poziomu 7, 7,73, 7.2 ju z po鈍iata miedzi, ciep造ch ton闚 cho nigdy nie farbowa豉m na rudo!
Natchn窸o mnie co na zmian koloru i ostatnio zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷 i 瞠by stonowa ciep貫 tony na這篡豉m farbe 10AV z matrixa i guzik nic mi nie stonowa這. Na nast瘼ny dzie po這篡豉m 7.2 z evo z domieszk 9.7 inebri wiem , popiel i fiolet neutralizuj ciep貫 odcienie ale ciut mi 軼iemni這 mo瞠 i lepiej i zgasi這 ten nieszcz瘰ny ra膨cy rudy! Sama nie wiem w jaki kolor powinnam p鎩嗆 licz na Wasz pomoc WIZA涉NKI
Jak osi庵n望 wymarzony kolor?! Dodaj zdj璚ia:
2 pierwsze jak by這 potem dekoloryzacja fotki nie mam i potem tonowanie fotki nie mam a chcia豉bym osi庵n望:
fotki od 1 do 6 Jakimi sposobami mozna osi庵n望 taki kolor?
Pozdrawiam Was serdecznie i czeaka na propozycj!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CIEMNE POCZ﹗EK.jpg (12,4 KB, 74 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2 KOLOR.jpg (22,1 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,6 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (27,8 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (48,6 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (28,0 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (19,2 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (35,8 KB, 73 za豉dowa)
czekoladka233 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-30, 16:53   #1565
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czekoladka233 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny mo瞠 tu kto jeszcze zagl康a!
Te borykam si z nieszcz瘰nymi rudo軼iami 瞠by w ko鎍u uzyska 豉dny s這neczny blond...
Moja historia :
Na samym pocz徠ku mia豉m w這sy w kolorze ciemny br您, potem samoistnie (farbuj帷 co miesi帷) przesz豉m do poziomu 7, 7,73, 7.2 ju z po鈍iata miedzi, ciep造ch ton闚 cho nigdy nie farbowa豉m na rudo!
Natchn窸o mnie co na zmian koloru i ostatnio zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷 i 瞠by stonowa ciep貫 tony na這篡豉m farbe 10AV z matrixa i guzik nic mi nie stonowa這. Na nast瘼ny dzie po這篡豉m 7.2 z evo z domieszk 9.7 inebri wiem , popiel i fiolet neutralizuj ciep貫 odcienie ale ciut mi 軼iemni這 mo瞠 i lepiej i zgasi這 ten nieszcz瘰ny ra膨cy rudy! Sama nie wiem w jaki kolor powinnam p鎩嗆 licz na Wasz pomoc WIZA涉NKI
Jak osi庵n望 wymarzony kolor?! Dodaj zdj璚ia:
2 pierwsze jak by這 potem dekoloryzacja fotki nie mam i potem tonowanie fotki nie mam a chcia豉bym osi庵n望:
fotki od 1 do 6 Jakimi sposobami mozna osi庵n望 taki kolor?
Pozdrawiam Was serdecznie i czeaka na propozycj!
Bez tera幡iejszej fotki tego co masz teraz na g這wie nie pojedziemy...wi璚 wrzu tutaj czym pr璠zej. Prawdopodobnie bez dekoloru si nie obejdzie, bo na aTwoich upragnionych fotkach jest poziom 8 i 7.
Farba farby nie rozja郾i, wi璚 si nie dziwi, 瞠 10 Ci nie ruszy豉 (mog豉 jedynie odrost naturalny z豉pa, tzn rozja郾i)
A jak uzyska豉 to jasne pasemko
Stary 2012-01-30, 20:51   #1566
czekoladka233
Przyczajenie

To ja wiem, 瞠 farba farby nie rozja郾i! Dekoloryzacj tzn. k徙iel rozja郾iaj帷a robi豉m w pi徠ek 27. 01 i p鏦i co nie zamierzam jej powtarza! Wysusza w這ski!
Ja teraz jestem na poziomie 7 / 8 ale w zupe軟ie innej tonacji tzn. odcienie ciep貫 - mied cho nie do ko鎍a! A farba 10AV mia豉 stonowa mi ten ciep造 odcie po k徙ieli rozja郾iaj帷ej, gdybym po這篡豉 ciemniejszy 軼iemni by mi w這sy czego chcia豉m unikn望. K豉dziona by豉 na 3% wodzie mia豉 tylko st逝mi niechciane odcienie. Co si nie uda這! Kombinowa豉m z naturami mixami i nic co nie mog go zgubi to nie mog! A pasemko mam od momentu kiedy by豉m tak jasna blondynk i sobie zostawi豉m Nie wiem co pocz望?! Na zdj璚iach obecny kolor(
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這s.jpg (83,9 KB, 61 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這s2.jpg (17,5 KB, 51 za豉dowa)
Stary 2012-01-31, 14:22   #1567
Trusiakowa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Witam

Wiem, 瞠 na moje pytanie znalaz豉bym odpowied na forum ale 鈍iadomo嗆 przejrzenia kilkuset stron dot. popielatego blondu zniech璚a
Farbowa豉m od zawsze w這sy na ciemna czekolad ale chcia豉bym powr鏂i do swojego koloru, czyli ciemnego popielatego blondu. Robi豉m dekoloryzacj ok 4 miesi璚y temu u fryzjera, miesi帷 p騧niej by造 farbowane, jednak- jak wiadomo po dekolorze- nie wysz這 tak jak chcia豉m, od tamtego czasu w這sy nie by造 farbowane.
Co zrobi (najlepiej krok po kroku ) 瞠by kolor cho troch by zbli穎ny do mojego naturalnego i przede wszystkim pozby si okropnego kasztanowo-rudego na rzecz ch這dnego. Cud闚 nie oczekuj, ale 3-kolorowe w這sy doprowadzaj mnie do sza逝.
W這sy s dosy d逝gie, do pasa, w ca趾iem niez造m stanie.
Pierwsze 4 zdj璚ia- m鎩 obecny kolor,
5 zdj- 3 kolory , wida te dobrze m鎩 naturalny.
6 i 7- to co co chc uzyska.
B璠 wdzi璚zna za ka盥 pomoc.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (52,7 KB, 48 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (65,7 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (42,6 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (67,0 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (31,8 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (33,7 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (19,4 KB, 45 za豉dowa)
Trusiakowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-31, 18:19   #1568
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czekoladka233 Poka wiadomo嗆
To ja wiem, 瞠 farba farby nie rozja郾i! Dekoloryzacj tzn. k徙iel rozja郾iaj帷a robi豉m w pi徠ek 27. 01 i p鏦i co nie zamierzam jej powtarza! Wysusza w這ski!
Ja teraz jestem na poziomie 7 / 8 ale w zupe軟ie innej tonacji tzn. odcienie ciep貫 - mied cho nie do ko鎍a! A farba 10AV mia豉 stonowa mi ten ciep造 odcie po k徙ieli rozja郾iaj帷ej, gdybym po這篡豉 ciemniejszy 軼iemni by mi w這sy czego chcia豉m unikn望. K豉dziona by豉 na 3% wodzie mia豉 tylko st逝mi niechciane odcienie. Co si nie uda這! Kombinowa豉m z naturami mixami i nic co nie mog go zgubi to nie mog! A pasemko mam od momentu kiedy by豉m tak jasna blondynk i sobie zostawi豉m Nie wiem co pocz望?! Na zdj璚iach obecny kolor(
Jak tylko k徙iel rozja郾iaj帷 robi豉 to wydaje mi si, 瞠 jeszcze za ma這 Ci "rozja郾i這" tzn, s za ciemne i za rude, 瞠by wyszed poziom 7 i 8 bo one teraz wygl康aj na 7 i jak potraktujesz je 7 z niebieskim to si przyciemni a nie o to chodzi, A z tym Twoim 10AV to poziomy 8 i wy瞠j maj bardziej per這wy ni niebieski i dlatego Ci pewnie nie ruszy這.
Wydaje mi si, 瞠 lepiej by Ci pom鏬 Neutralights blue ash Z Goldwella, ale nie jestem fryzjerk, wi璚 gdyba mog i dekoloryzacja pewnie by tu si przyda豉.
Mog Ci za to poleci bloga blondbunny, wygooglaj sobie, blond to jej 安iat....p.s. Te Twoje fotki marze maj niekt鏎e pozom 8, niekt鏎e 7 -naturalne, a niekt鏎e be穎wy i z這ty refleks ....napisz bo bb.
Stary 2012-01-31, 19:33   #1569
czekoladka233
Przyczajenie

Po k徙ieli du穎 ja郾iejsze mi wysz造 by豉m kurczako -pomara鎍zowa! Ale wola豉m je przyciemni po tej k徙ieli ni 豉zi z czym takim na g這wie!
Dlatego zn闚 wr鏂i豉m do punktu wyj軼ia i nie zamierzam poddawa si kolejnej dekoloryzacji! :/// Rzygam tym rudzielcem! Kompletnie mi nie pasuje i szie nie czuj! Dzi瘯i za rady napisze do bb
Stary 2012-01-31, 21:12   #1570
Elph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 455

Powiem Wam, 瞠 kolor w這s闚 na zdj璚iu w sztucznym 鈍ietle 2 tyg po farbowaniu mnie troch zaskoczy
Wstawiam, i chyba wklej ca造 'zbi鏎' z tego farbowania do w徠ku ze zdj璚iami farbowanych w這s闚, mo瞠 komu si przyda :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100dn.jpg (22,8 KB, 93 za豉dowa)
Elph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-01, 08:54   #1571
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Trusiakowa Poka wiadomo嗆
Witam

Wiem, 瞠 na moje pytanie znalaz豉bym odpowied na forum ale 鈍iadomo嗆 przejrzenia kilkuset stron dot. popielatego blondu zniech璚a
Farbowa豉m od zawsze w這sy na ciemna czekolad ale chcia豉bym powr鏂i do swojego koloru, czyli ciemnego popielatego blondu. Robi豉m dekoloryzacj ok 4 miesi璚y temu u fryzjera, miesi帷 p騧niej by造 farbowane, jednak- jak wiadomo po dekolorze- nie wysz這 tak jak chcia豉m, od tamtego czasu w這sy nie by造 farbowane.
Co zrobi (najlepiej krok po kroku ) 瞠by kolor cho troch by zbli穎ny do mojego naturalnego i przede wszystkim pozby si okropnego kasztanowo-rudego na rzecz ch這dnego. Cud闚 nie oczekuj, ale 3-kolorowe w這sy doprowadzaj mnie do sza逝.
W這sy s dosy d逝gie, do pasa, w ca趾iem niez造m stanie.
Pierwsze 4 zdj璚ia- m鎩 obecny kolor,
5 zdj- 3 kolory , wida te dobrze m鎩 naturalny.
6 i 7- to co co chc uzyska.
B璠 wdzi璚zna za ka盥 pomoc.
Wydaje mi si, 瞠 jeszcze masz za ciemne w這ski(na d逝go軼i mo瞠 jest poziom 7 ale ko鎍闚ki s b. ciemne, na jakim poziomie?), 瞠by po zafarbowaniu wyszed poziom mi璠zy 6 a 7, bo takie masz naturalne. Na d逝go軼i s rude, a na ko鎍闚kach jakie??? bordowe? Nie da si jeszcze raz zdekoloryzowa? Tobie i....

Wszystkim polecam bloga blond bunny.
Elph- no fajnie zimno wygl康aj w sztucznym....ale pewnie na s這neczku.....rudo

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 13:39
Stary 2012-02-01, 16:22   #1572
Elph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 455

Cytat:

Elph- no fajnie zimno wygl康aj w sztucznym....ale pewnie na s這neczku.....rudo
No niestety, chocia dzi zauwa篡豉m te takie jakby kasztanowe refleksy.
W sumie nie mam nic do takiego koloru ale najbardziej podobaj mi si ch這dne!
Elph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-04, 13:47   #1573
LoveMy_Town
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cze嗆 dziewczyny
Musz zacz望 od tego, 瞠 jest to m鎩 pierwszy post na wiza簑 ale od dosy dawna posiadam to konto. Pisz go, poniewa obawiam si 瞠 sama sobie z tym nie poradz. Jak si domy郵acie r闚nie znalaz豉m si tu poniewa szukam mega ch這dnego odcienia br您u, neutralnego, popielatego. Czyta豉m niekt鏎e posty tutaj i w cz. I ale jestem totalnie lewa je瞠li chodzi i te ca貫 tony, mixtony i utleniacze. ;P Zawsze u篡wa豉m gotowych drogeryjnych farb wi璚 pierwszy raz chcia豉bym co zadzia豉 je瞠li chodzi o mieszanie, mo瞠 to da mi cho troche po膨dany efekt. Do rzeczy:

Zdj璚ie 1 i 2 przedstawia moje refleksy w 鈍ietle sztucznym a 3 w 鈍ietle dziennym. Zamierzam zakupi na allegro farb PROSALON firmy chantal, wiem 瞠 kto jej tutaj ju u篡wa.
Je瞠li dobrze zrozumia豉m to wiem 瞠 od tego jakie masz refleksy zale篡 jakiego u篡 mixtonu, wg mnie odblaski na moim br您ie to g堯wnie z這to/rudy ale najgorsze jest to 瞠 czasem w sztucznym 鈍ietle wpadaj nawet w ziele Czy to oznacza 瞠 powinnam u篡 niebieskiego (1/1) mixtonu?

Spodoba造 mi si te popielate odcienie z ich palety (6/1 i 7/1). Czy po u篡ciu kt鏎ego z tych odcieni da mi to taki czysty popiel i zniweluje ciep貫 odcienie kt鏎e mam teraz na g這wie? A mo瞠 wymiesza czysty br您 np. 4/0 z niebieskim 1/1? Albo farbe 7/1 z mixtonem 0/11, czy wg tak mo積a?

Naprawde nie znam si na tym, to s tylko moje wymys造 po przeczytaniu post闚 na tym forum (cho oczywi軼ie nie przejrza豉m dok豉dnie cz. I i II bo jest to niemo磧iwe ;P) dlatego wybaczcie je瞠li napisa豉m co niedorzecznego

I jeszcze jedno pytanie, do tych farb podobno nie ma utleniaczy, trzeba kupi sobie je samemu, ilu % w moim przypadku najlepiej kupi, gdzie si je w og鏊e kupuje i w jakich proporcjach je miesza? W tym temacie jestem na prawde totalnie lewa

A dodatkowo, czy tak zmieszan farbe mo積a u篡 na dwa razy, mo瞠 ona po otwarciu sta powiedzmy ok. 2 miesi帷e? Przepraszam 瞠 tyle mam pyta i tak si rozpisa豉m ale widz 瞠 znacie si na tym i mam nadzieje, 瞠 kto mi pomo瞠.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3404.jpg (58,8 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3408.jpg (37,5 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3415.jpg (35,8 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg chantal03.jpg (24,4 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg chantal01.jpg (38,0 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg BB705C01-3B7C-4E40-BD2B-0EA93A232B2F.jpg (47,9 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzka19.jpg (39,4 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg megan-fox.jpg (26,3 KB, 37 za豉dowa)

Edytowane przez LoveMy_Town
Czas edycji: 2012-02-04 o 13:49
LoveMy_Town jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-04, 18:51   #1574
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez LoveMy_Town Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny
Musz zacz望 od tego, 瞠 jest to m鎩 pierwszy post na wiza簑 ale od dosy dawna posiadam to konto. Pisz go, poniewa obawiam si 瞠 sama sobie z tym nie poradz. Jak si domy郵acie r闚nie znalaz豉m si tu poniewa szukam mega ch這dnego odcienia br您u, neutralnego, popielatego. Czyta豉m niekt鏎e posty tutaj i w cz. I ale jestem totalnie lewa je瞠li chodzi i te ca貫 tony, mixtony i utleniacze. ;P Zawsze u篡wa豉m gotowych drogeryjnych farb wi璚 pierwszy raz chcia豉bym co zadzia豉 je瞠li chodzi o mieszanie, mo瞠 to da mi cho troche po膨dany efekt. Do rzeczy:

Zdj璚ie 1 i 2 przedstawia moje refleksy w 鈍ietle sztucznym a 3 w 鈍ietle dziennym. Zamierzam zakupi na allegro farb PROSALON firmy chantal, wiem 瞠 kto jej tutaj ju u篡wa.
Je瞠li dobrze zrozumia豉m to wiem 瞠 od tego jakie masz refleksy zale篡 jakiego u篡 mixtonu, wg mnie odblaski na moim br您ie to g堯wnie z這to/rudy ale najgorsze jest to 瞠 czasem w sztucznym 鈍ietle wpadaj nawet w ziele Czy to oznacza 瞠 powinnam u篡 niebieskiego (1/1) mixtonu?

Spodoba造 mi si te popielate odcienie z ich palety (6/1 i 7/1). Czy po u篡ciu kt鏎ego z tych odcieni da mi to taki czysty popiel i zniweluje ciep貫 odcienie kt鏎e mam teraz na g這wie? A mo瞠 wymiesza czysty br您 np. 4/0 z niebieskim 1/1? Albo farbe 7/1 z mixtonem 0/11, czy wg tak mo積a?

Naprawde nie znam si na tym, to s tylko moje wymys造 po przeczytaniu post闚 na tym forum (cho oczywi軼ie nie przejrza豉m dok豉dnie cz. I i II bo jest to niemo磧iwe ;P) dlatego wybaczcie je瞠li napisa豉m co niedorzecznego

I jeszcze jedno pytanie, do tych farb podobno nie ma utleniaczy, trzeba kupi sobie je samemu, ilu % w moim przypadku najlepiej kupi, gdzie si je w og鏊e kupuje i w jakich proporcjach je miesza? W tym temacie jestem na prawde totalnie lewa

A dodatkowo, czy tak zmieszan farbe mo積a u篡 na dwa razy, mo瞠 ona po otwarciu sta powiedzmy ok. 2 miesi帷e? Przepraszam 瞠 tyle mam pyta i tak si rozpisa豉m ale widz 瞠 znacie si na tym i mam nadzieje, 瞠 kto mi pomo瞠.
Po pierwsze gratuluj samozaparcia i wyci庵ni璚ia w豉軼iwych wniosk闚 A chzntal sobie daruj...Caate ni robi豉 i...rudzielce wysz造, 瞠 hooooo!hoooo! Ja u簑wa豉m i by豉m zadowolona z Allwaves jest dosy tania i wydajna 100ml i rozrabia si 1:1,5, dziewczyny z Goldwela te s zadowolone, ale jest dro窺za. Tak do ka盥ej profejonalnej farby musisz dokupi sobie oxydant, utleniacz. Ak ptzuciemniasz to 3%, lub 6% i miesza go z wod destylowan na 4% lub 3%, po paru farbowaniach powinien si kolor utrwali je郵i nie by造 utleniane, rozja郾iane, bo z pustego w這sa sp逝kuje si szybko. 6% spisa陰 by si do tonowania, czyli na tym samyn poziomie, ale w這sy juz farbowane, bo naturalne i odrost rozja郾i o 1 poziom, wi璚 b璠 rude.
Dob鏎 koloru neutralizuj帷ego zale篡 od obecnego refleksu, wi璚 musisz prawid這wo oceni jaki jest Tw鎩 rzeczywisty refleks, zapytaj znajomych na dworze, w s這鎍u...to b璠zie najbardziej wiarygodne, bo sztuczne 鈍iat這 przek豉muje.
Nie mog oceni jaki masz obecny poziom w這s闚? 7, czy 8?
Jak masz rude, potrzebny niebieski/popiel, Ash lub po przecinku .1 lub .11, tylko uwaga, bo czasem .11 to ziele
Jak masz z這te, to potrzebny fiolet/opal/pe豉, po przecinku .2 lub P lub V
Jak masz zielone, potrzebujesz czerwieni, w zale積o軼i od firmy .5 .6 R
Oczywi軼ie jak masz z這to/zielone to zneutralizujesz to fioletowo/czerwonym.
Neutralizuje si do neutralnego br您u, czasem jak poziom ciemny to nawet do czarnego...

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 13:40
Stary 2012-02-04, 19:26   #1575
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

zrobilam wczoraj londa 6.1+0.88 mix w proporcji 30ml farby+13,5cm mixu. wyszlo ciemno, ale mega mega chlodno! w sloncu jest zloto, ale kurcze podoba mi sie, jest tak naturalnie, ze hoho. jutro postaram sie zrobic zdjecia to sie przekonacie

blad zrobilam tylko taki, ze to 30ml farby to dla mnie za malo i juz wiem skad przeblyski z ost.fabrowania. teraz tez beda, ta farbe po prostu trzeba hojnie nakladac.

juz mysle, zeby za miesiac kupic poziom 7 i pomieszac z 6, bo cos mi sie zdaje, ze ta londe polubie na dobre
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-05, 00:06   #1576
LoveMy_Town
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Po pierwsze gratuluj samozaparcia i wyci庵ni璚ia w豉軼iwych wniosk闚 A chzntal sobie daruj...Caate ni robi豉 i...rudzielce wysz造, 瞠 hooooo!hoooo! Ja u簑wa豉m i by豉m zadowolona z Allwaves jest dosy tania i wydajna 100ml i rozrabia si 1:1,5, dziewczyny z Goldwela te s zadowolone, ale jest dro窺za.
Dzi瘯uje, mi這 mi
A wi璚 je瞠li odradzasz mi chantal to skusz si chyba jednak na Allwaves ze wzgl璠u na cene oraz opinie, ju kiedy te o niej s造sza豉m dobre rzeczy, problem w tym, 瞠 maj oni jak dla mnie jakie popl徠ane te numeracje, nie rozumiem ich do ko鎍a, widze tony naturalne ale gdzie w ich palecie jakie mixtony? Je瞠li dobrze zrozumia豉m to mixtonem jest ka盥a farba z zerem przed kropk np. 0.3 albo 0.4, a w ich palecie widz tylko dwie takie farby: 0.1 , 0.6 chyba, 瞠 mixtonami s u nich te 3 cyfrowe numeracje np. 333, 666 ?

Cytat:
Tak do ka盥ej profejonalnej farby musisz dokupi sobie oxydant, utleniacz. Ak ptzuciemniasz to 3%, lub 6% i miesza go z wod destylowan na 4% lub 3%, po paru farbowaniach powinien si kolor utrwali je郵i nie by造 utleniane, rozja郾iane, bo z pustego w這sa sp逝kuje si szybko. 6% spisa陰 by si do tonowania, czyli na tym samyn poziomie, ale w這sy juz farbowane, bo naturalne i odrost rozja郾i o 1 poziom, wi璚 b璠 rude.
To mo瞠 u篡豉bym utleniacz 3% na odrosty a 6% na d逝go嗆? I trzyma odrost np. 25 min. a d逝go嗆 tylko 5 min.? Oj sama ju nie wiem Zawsze tak robi豉m z drogeryjnymi 瞠by odrost nie by du穎 ja郾iejszy.

Miesza si w proporcjach 1:1,5 gdzie 1,5 to utleniacz p馧 na p馧 z wod destylowan? W aptece dostane ten utleniacz i t wod?

Cytat:
Dob鏎 koloru neutralizuj帷ego zale篡 od obecnego refleksu, wi璚 musisz prawid這wo oceni jaki jest Tw鎩 rzeczywisty refleks, zapytaj znajomych na dworze, w s這鎍u...to b璠zie najbardziej wiarygodne, bo sztuczne 鈍iat這 przek豉muje.
Co do tych refleks闚 to si dowiem :P ale powiedzmy 瞠 oka瞠 si, 瞠 mam z這ty refleks, to co wtedy? mam zmiesza farb np. 4.0 z 7.76?

Cytat:
Nie mog oceni jaki masz obecny poziom w這s闚? 7, czy 8?
7 czy 8? nigdy nie uwa瘸豉m siebie za blondynki Szczerze m闚i帷 nie mam poj璚ia z fryzjerskiego punku widzenia, ja bym oceni豉 sw鎩 kolor na jasny albo 鈔edni br您, ostatnia farba jak farbowa豉m to by豉 4 kt鏎a si ju sp逝ka豉 wi璚 mo瞠 mam 5? Jak si to ocenia bo przecie na ka盥ej palecie te odcienie si r騜ni.

Cytat:
Jak masz rude, potrzebny niebieski/popiel, Ash lub po przecinku .1 lub .11, tylko uwaga, bo czasem .11 to ziele
Jak masz z這te, to potrzebny fiolet/opal/pe豉, po przecinku .2 lub P lub V
Jak masz zielone, potrzebujesz czerwieni, w zale積o軼i od firmy .5 .6 R
Oczywi軼ie jak masz z這to/zielone to zneutralizujesz to fioletowo/czerwonym.
Neutralizuje si do neutralnego br您u, czasem jak poziom ciemny to nawet do czarnego...

Prze郵ij mi swojego maila na priv to Ci co wy郵 na temat kolorystyki
I od deski do deski przegl康nij bloga blondbunny, linkni瞠j, bo tam to jest super wszystko wyt逝maczone
Wiadomo嗆 wys豉na a bloga czytam, czytam intensywnie ale niestety dalej mam wiele niejasno軼i i pyta jak widzisz taki ze mnie tuman

oj, czuj 瞠 nie b璠zie to ta瘯ie proste jak si wydaje, na ch這pski rozum to ja bym tylko wzi窸a farb br您ow z szar zmiesza豉 i ju mamy popiel

I dzi瘯uje bardzo za odpowied i zainteresowanie moj nie 豉tw spraw pod wzgl璠em mojego rozeznania w tym temacie
LoveMy_Town jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-05, 12:50   #1577
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
zrobilam wczoraj londa 6.1+0.88 mix w proporcji 30ml farby+13,5cm mixu. wyszlo ciemno, ale mega mega chlodno! w sloncu jest zloto, ale kurcze podoba mi sie, jest tak naturalnie, ze hoho. jutro postaram sie zrobic zdjecia to sie przekonacie

blad zrobilam tylko taki, ze to 30ml farby to dla mnie za malo i juz wiem skad przeblyski z ost.fabrowania. teraz tez beda, ta farbe po prostu trzeba hojnie nakladac.

juz mysle, zeby za miesiac kupic poziom 7 i pomieszac z 6, bo cos mi sie zdaje, ze ta londe polubie na dobre
Ale si ciesz, 瞠 ch堯d zawita na Twoje w這ski ...i tylko z這to w s這鎍u i naturalnie ... jupiii

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

LoveMy_Town- Widzisz Caate jest zadowolona z londy profesjonalne, ona te nie jest droga, a efekt jak Caate napisa豉 bardzo, bardzo
W aptece takiego utleniacza nie dostaniesz, ale najlepiej kup sobie litrowy razem jak farby b璠ziesz zamawia przez internet, no chyba, 瞠 masz w mie軼ie sklep fryzjerski (ja mam, ale przez neta taniej nawet z przesy趾). Utleniacze w litrowych butlach ok 13/15 z kosztuj, w sumie od firmy zale篡 bo i po 45z znajdziesz. Utleniacz/oxy nie musi by z tej samej firmy co farba (fryzjerka nam nawet o tym pisa豉). Ja jaki mam za 12 z.
Z tym k豉dzeniem na odrost 3% i 6% na d逝go嗆 wypr鏏uj na pasemku, ale wydaje mi si, 瞠 mo積aby tak zrobi.
Informacje o poziomach i numerkach prze郵 Ci na maila to Ci si rozja郾i. Jak poczytasz i dowiesz si na jakim poziomie i jaki refleks maj obecnie Twoje w這sy to pomy郵imy

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-02-05 o 12:52
Stary 2012-02-05, 14:49   #1578
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ale si ciesz, 瞠 ch堯d zawita na Twoje w這ski ...i tylko z這to w s這鎍u i naturalnie ... jupiii

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

LoveMy_Town- Widzisz Caate jest zadowolona z londy profesjonalne, ona te nie jest droga, a efekt jak Caate napisa豉 bardzo, bardzo
W aptece takiego utleniacza nie dostaniesz, ale najlepiej kup sobie litrowy razem jak farby b璠ziesz zamawia przez internet, no chyba, 瞠 masz w mie軼ie sklep fryzjerski (ja mam, ale przez neta taniej nawet z przesy趾). Utleniacze w litrowych butlach ok 13/15 z kosztuj, w sumie od firmy zale篡 bo i po 45z znajdziesz. Utleniacz/oxy nie musi by z tej samej firmy co farba (fryzjerka nam nawet o tym pisa豉). Ja jaki mam za 12 z.
Z tym k豉dzeniem na odrost 3% i 6% na d逝go嗆 wypr鏏uj na pasemku, ale wydaje mi si, 瞠 mo積aby tak zrobi.
Informacje o poziomach i numerkach prze郵 Ci na maila to Ci si rozja郾i. Jak poczytasz i dowiesz si na jakim poziomie i jaki refleks maj obecnie Twoje w這sy to pomy郵imy
nooo i teraz widze, co zle zrobilam, za malo farby nalozylam
sa ewidetne przeswity poprzedniego koloru, a pomyslec jak pieknie by pokrylo, gdyby uzyla calej tubki

wzystkie w sloncu, tylko przed ostatnie bez. na zywo dla mnie jest zloto, a nie rudo, jednak ciemno bardzo
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC12677.jpg (75,7 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12691.jpg (91,2 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12684.jpg (98,0 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12690.jpg (58,1 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12687.jpg (111,3 KB, 64 za豉dowa)

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-02-05 o 14:59
Stary 2012-02-05, 15:49   #1579
zyta82
Rozeznanie

Caate- No to nareszcie tor my郵enia i kierunek dobry...tylko trzeba popracowa nad "realizacj"
W豉郾ie kiedy dziwi豉m si, jak Tobie te 30ml wystarcza
A nie ma si co czepia, 瞠 w這ski ciemne bo to 6, i jeszcze przyciemnioma 0.88 to ju ca趾iem.
A z這to to milion razy lepiej ni rudy, tylko, 瞠by nast瘼nymi razami jak si b璠zie sp逝kiwa na zloto(cho to w徠pliwe), to popiel nie jest wskazana, bo ziele murowana, ale za miesi帷 zobaczymy, dzi瘯ujemy za foto relacj
Stary 2012-02-05, 16:11   #1580
Skyrim1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Mam ma貫 pytanie czy je瞠li pofarbuje baardzo z這ciste w這sy natur lub natur pog喚bion (6; 6.0) to nie wyjd mi jakie cuda na g這wie?
Skyrim1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-05, 16:36   #1581
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Caate- No to nareszcie tor my郵enia i kierunek dobry...tylko trzeba popracowa nad "realizacj"
W豉郾ie kiedy dziwi豉m si, jak Tobie te 30ml wystarcza
A nie ma si co czepia, 瞠 w這ski ciemne bo to 6, i jeszcze przyciemnioma 0.88 to ju ca趾iem.
A z這to to milion razy lepiej ni rudy, tylko, 瞠by nast瘼nymi razami jak si b璠zie sp逝kiwa na zloto(cho to w徠pliwe), to popiel nie jest wskazana, bo ziele murowana, ale za miesi帷 zobaczymy, dzi瘯ujemy za foto relacj
tak, wiem sama jestem sobie winna za to nierowne pokrycie koloru. za miesiac juz tego bledu nie popelnie

sadze, ze jeszcze niebieskim raz zrobie i dopiero jak wszystkie beda jednolite, to bedzie trzeba myslec
Stary 2012-02-05, 20:33   #1582
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Skyrim1 Poka wiadomo嗆
Mam ma貫 pytanie czy je瞠li pofarbuje baardzo z這ciste w這sy natur lub natur pog喚bion (6; 6.0) to nie wyjd mi jakie cuda na g這wie?
Refleks zostanie nadal z這ty, taki sam jak teraz. A co masz na g這wie? sp逝ka si tamten poprzedni?
(Jak chcesz zneutralizowa z這to to wybierz co opalem, per陰, fioletem .2 P V )
Stary 2012-02-05, 21:01   #1583
Skyrim1
Raczkowanie

Cytat:
Refleks zostanie nadal z這ty, taki sam jak teraz. A co masz na g這wie? sp逝ka si tamten poprzedni?
(Jak chcesz zneutralizowa z這to to wybierz co opalem, per陰, fioletem .2 P V )
Mam pozosta這嗆 po majirel 7.11 teraz jest bardzo z這cisto-be穎wy na poziomie 8. Chyba na ciemniejszych pasemkach troche zrudzia (taki leciusie鎥o ry篡) ale nie przeszkadza mi to bo prawie nie odr騜nia si od pozosta造ch z這cistych.

Generalnie to bardzo chodzi mi o to 瞠by w這sy wysz造 mi z這cisto br您owe, taki 豉godny, naturalny br您 na poziomie 6 ale 瞠by nie mia造 rudego refleksu bo bardzo tego nie lubie, z這cisty mi nie przeszkadza a nawet jest po膨dany

Dlatego pytam o t natur, kt鏎a by豉 by lepsza aby uzyska taki kolor i unikn望 jakich kolorystycznych problem闚? zwyk豉 6 czy pog喚biona 6.0?
Stary 2012-02-06, 15:18   #1584
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Skyrim1 Poka wiadomo嗆
Mam pozosta這嗆 po majirel 7.11 teraz jest bardzo z這cisto-be穎wy na poziomie 8. Chyba na ciemniejszych pasemkach troche zrudzia (taki leciusie鎥o ry篡) ale nie przeszkadza mi to bo prawie nie odr騜nia si od pozosta造ch z這cistych.

Generalnie to bardzo chodzi mi o to 瞠by w這sy wysz造 mi z這cisto br您owe, taki 豉godny, naturalny br您 na poziomie 6 ale 瞠by nie mia造 rudego refleksu bo bardzo tego nie lubie, z這cisty mi nie przeszkadza a nawet jest po膨dany

Dlatego pytam o t natur, kt鏎a by豉 by lepsza aby uzyska taki kolor i unikn望 jakich kolorystycznych problem闚? zwyk豉 6 czy pog喚biona 6.0?
Wydaje mi si, 瞠 pog喚biona jest dla w這s闚 siwych ,czy utlenianych, 瞠by uzupe軟i pusty w這s, ale normarnym pewnie nie "zaszkodzi".
Stary 2012-02-06, 16:41   #1585
Skyrim1
Raczkowanie

Cytat:
Wydaje mi si, 瞠 pog喚biona jest dla w這s闚 siwych ,czy utlenianych, 瞠by uzupe軟i pusty w這s, ale normarnym pewnie nie "zaszkodzi".
Hm to dobrze..moje w這sy s okropnie zniszczone i by造 wr璚z puste chyba zafarbowa豉m je ostatnio majirel'em i wymy si ale s o wiele ciemniejsze ni by造, farba si ju nie sp逝kuje, troche si w這sy spigmentowa造.
Zam闚i豉m majirel 6.0 teraz, zobaczymy jak b璠zie po farbowaniu, mam nadzieje 瞠 nie b璠zie si ju tak tragicznie sp逝kiwa這.
Stary 2012-02-07, 19:48   #1586
paulina_siu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Talking Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Witam! R闚nie jak Wy marzy豉m o ch這dnym odcieniu br您u! Zrobi豉m dzi kolor i postanowi豉m si nim z wami podzieli! Mia豉m naturalny br您 na poziome 4. U篡豉m Majiblond 901 + 9 % oxydant. Nak豉da豉m na d逝go嗆 omijaj帷 odrost i tylko na "doln parti" w這s闚. Nast瘼nie pomiesza豉m 6.1 + 7.11 w proporcjach 1:1 + 6% oxydant. Efekt jak dla mnie jest zadowalaj帷y. Mia豉m od spodu jasne pasemka w z這tym kolorze z rozja郾ienia i obawia豉m si zielonego odcienia... Nic podobnego!!! Zdecyduje si na kolor na ca這軼i! Mam zdj璚ie po samym rozja郾ieniu 901 w 鈍ietle dziennym. Jak na samo rozja郾ienie my郵, 瞠 rewelacja! Po u篡ciu 6.1 + 7.11 w這sy si przyciemni造 i troszk z這tego odcienia si przebi這, niestety ju by這 ciemno i nie mam zdj璚ia ko鎍owego efektu, ale zamieszcz je jutro! Og鏊nie bardzo polecam Majirel, w這sy s w nienaruszonym stanie, g豉dkie i l郾i帷e! Co my郵icie o kolorze?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0777.jpg (63,4 KB, 186 za豉dowa)
paulina_siu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-08, 13:19   #1587
beautiful_day
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Smile Czy jest SZANSA na ch這dny odcie br您u - m鎩 przypadek

Witajcie, w pi徠ek id do fryzjera. Mam d逝gie w這sy, kt鏎ych naturalnym kolorem jest 鈔edni/ciemny br您 o ch這dnym odcieniu. P馧 roku temu zafarbowa豉m w domu profesjonaln farb (kupion w sklepie fryzjerskim) w這sy na br您, kt鏎y mia by ch這dnym odcieniem. Nie by ;-) Tragedii nie by這, ale wci捫 marz o ch這dzie ;-)
Znudzi豉m si i id do fryzjera, 瞠by on wyczarowa na mojej g這wie CHΜDNY odcie br您u - idealnie, gdyby by identyczny lub jak najbardziej zbli穎ny do mojego naturalnego koloru (dobrze wida go na odrostach). Mimo 30 lat mam ju troch siwych w這s闚 i niestety czeka mnie sta貫 farbowanie.
Pytanie brzmi: czy jest szansa, 瞠 ten rdzawy (nie rudy!) odcie, kt鏎y (patrz帷 pod 鈍iat這) mam na ca貫j g這wie - pr鏂z odrost闚 - nie b璠zie przebija? 疾 farba chwyci i rzeczywi軼ie b璠zie to CHΜDNY odcie br您u? Zale篡 mi na opiniach os鏏, k鏎e mia造 do鈍iadczenie z tak sytuacj, bo teorie s r騜ne.
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc!
beautiful_day jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-08, 14:01   #1588
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 525
Dot.: Czy jest SZANSA na ch這dny odcie br您u - m鎩 przypadek

S康z, 瞠 bez problemu otrzymasz ch這dny odcie szczeg鏊nie, 瞠 nie masz na g這wie czerwieni tylko ciep造 refleks
malachite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-08, 14:29   #1589
kuleczkka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 913
Dot.: Czy jest SZANSA na ch這dny odcie br您u - m鎩 przypadek

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=493753
kuleczkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-08, 20:57   #1590
aga0201
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Chcia豉bym Was,drogie wizazanki prosic o pomoc. Przepraszam z g鏎y,ze nie przewertowalam dokladnie calego tego w徠ku,ale jest dlugasny.w dodatku nie znam si na tych eksperymentach o ktorych mowicie.w zwiazku z tym mam pytanie :

Jaka farba uzyskam ciemny braz bez rudosci i czerwieni ? obecnie mam czarne w這sy,przy odroscie ciemny braz (niestety z refleksami rudosci i juz sporo zblak)a gdzieniegdzie pod spodem (ma這 !) swoj kolor,czyli ciemny blond.wiem,瞠 to brzmi tragicznie wszystko ale wciaz nie moglam sie zdecydowac co z w這sami uczynic i to jest taki okres przej軼iowy.na czarno farbuje od 3 lat i juz 2 razy rozjasnialam za kazym razem wracajac do czarnych.mysle jednak,ze czas postawic na cos bardziej naturalnego,bo jak wiadomo czarny w naszym polskim regionie z natury raczej na wloskach nie wystepuje.jestem gotowa potraktowac je rozjasniaczem (jak mowilam,juz to robilam i na szczescie moje wlosy nie reaguja na to az tak zle. po rozjasnieniu wlosy maja kolor kuraczaka a nawet jsniejszy ),lecz co zrobic dalej aby uzyskac ciemny braz bez rudosci i czerwieni ? Pomocy !
aga0201 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.