Br您 ZIMNY czy POPIELATY. cz窷 II - w徠ek zbiorczy. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-10, 19:37   #1591
Skyrim1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Wczoraj zafarbowa豉m w ko鎍u w這sy majirel 6.0 na 鈔edni bardzo z這cisty blond. Zaraz po farbowaniu w這sy by造 koloru bardzo ciemnego br您u na poziomie 2 ale po umyciu ich 2 razy kolor jest taki jak na pr鏏niku tylko bardziej z這cisty. Jestem zadowolona, farba po raz kolejny spe軟i豉 swoje zadanie w這sy s r闚nomiernie zafarbowane i mam jakby delikatne pasemka, nie nier闚nomierne plamy tylko pasemka z czego jestem zadowolona

dodaje jedno zdj璚ie, niestety w sztucznym 鈍ietle, jutro postaram doda jakie inne, cho kolor jest bardzo podobny, taki jak w ja郾iejszych miejscach zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie2070.jpg (68,9 KB, 89 za豉dowa)
Skyrim1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-10, 22:15   #1592
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez Skyrim1 Poka wiadomo嗆
Wczoraj zafarbowa豉m w ko鎍u w這sy majirel 6.0 na 鈔edni bardzo z這cisty blond. Zaraz po farbowaniu w這sy by造 koloru bardzo ciemnego br您u na poziomie 2 ale po umyciu ich 2 razy kolor jest taki jak na pr鏏niku tylko bardziej z這cisty. Jestem zadowolona, farba po raz kolejny spe軟i豉 swoje zadanie w這sy s r闚nomiernie zafarbowane i mam jakby delikatne pasemka, nie nier闚nomierne plamy tylko pasemka z czego jestem zadowolona

dodaje jedno zdj璚ie, niestety w sztucznym 鈍ietle, jutro postaram doda jakie inne, cho kolor jest bardzo podobny, taki jak w ja郾iejszych miejscach zdj璚ia
豉dnie i bardzo naturalnie, pomimo, 瞠 robi豉 fotk w sztucznym 鈍ietle, tylko szkoda, 瞠 tak ciemno, ale Jeszcze si pewnie wyp逝cz. Nast瘼nym razem mo瞠sz pomiesza 7 z 6. i zdj璚ie "dzienne" jak najbardziej prosimy

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aga0201 Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym Was,drogie wizazanki prosic o pomoc. Przepraszam z g鏎y,ze nie przewertowalam dokladnie calego tego w徠ku,ale jest dlugasny.w dodatku nie znam si na tych eksperymentach o ktorych mowicie.w zwiazku z tym mam pytanie :

Jaka farba uzyskam ciemny braz bez rudosci i czerwieni ? obecnie mam czarne w這sy,przy odroscie ciemny braz (niestety z refleksami rudosci i juz sporo zblak)a gdzieniegdzie pod spodem (ma這 !) swoj kolor,czyli ciemny blond.wiem,瞠 to brzmi tragicznie wszystko ale wciaz nie moglam sie zdecydowac co z w這sami uczynic i to jest taki okres przej軼iowy.na czarno farbuje od 3 lat i juz 2 razy rozjasnialam za kazym razem wracajac do czarnych.mysle jednak,ze czas postawic na cos bardziej naturalnego,bo jak wiadomo czarny w naszym polskim regionie z natury raczej na wloskach nie wystepuje.jestem gotowa potraktowac je rozjasniaczem (jak mowilam,juz to robilam i na szczescie moje wlosy nie reaguja na to az tak zle. po rozjasnieniu wlosy maja kolor kuraczaka a nawet jsniejszy ),lecz co zrobic dalej aby uzyskac ciemny braz bez rudosci i czerwieni ? Pomocy !
Ni瞠j lub na poprzedniej stronie wklei豉m linka do bloga blond bunny, przeczytaj jej pa寮ziernikowe tagi (chodzi mi o teori, a nie o testy farb)
Wszystko tam jest, na 10000%.
Pisa豉m sama do Niej w sprawie schodzenia z czarnych (szwagierce si bordo zachcia這) Ale odpisa陰, 瞠 je郵i w這sy farbowane powy瞠j 3 razy czerni to dekoloryzator na niewiele si zda i tylko rozja郾iacz pozostje. Potem profesjonalna farba o kolorze naturalnym, czyli np 7.0, 7N. 7NN. 7.00, bo takie rozja郾iane w這sy trzeba farbowa jak siwe 100%, bo pozbawione b璠 ca趾owicie pigmentu i po prostu farba nie b璠zie si mia豉 czego trzyma i sp造nie, wi璚 w這s trzeba napigmentowa natur.
Potem neutralizowa kolejnym farbowaniem
refleks rudy, popielem/niebieskim, farb z .1 po przecinku 7.1, 7A,
lub jak b璠zie z這ty refleks, neutralozowa fioletem/opalem/per陰, farb z 2 po przecinku 7.2 7P

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina_siu Poka wiadomo嗆
Witam! R闚nie jak Wy marzy豉m o ch這dnym odcieniu br您u! Zrobi豉m dzi kolor i postanowi豉m si nim z wami podzieli! Mia豉m naturalny br您 na poziome 4. U篡豉m Majiblond 901 + 9 % oxydant. Nak豉da豉m na d逝go嗆 omijaj帷 odrost i tylko na "doln parti" w這s闚. Nast瘼nie pomiesza豉m 6.1 + 7.11 w proporcjach 1:1 + 6% oxydant. Efekt jak dla mnie jest zadowalaj帷y. Mia豉m od spodu jasne pasemka w z這tym kolorze z rozja郾ienia i obawia豉m si zielonego odcienia... Nic podobnego!!! Zdecyduje si na kolor na ca這軼i! Mam zdj璚ie po samym rozja郾ieniu 901 w 鈍ietle dziennym. Jak na samo rozja郾ienie my郵, 瞠 rewelacja! Po u篡ciu 6.1 + 7.11 w這sy si przyciemni造 i troszk z這tego odcienia si przebi這, niestety ju by這 ciemno i nie mam zdj璚ia ko鎍owego efektu, ale zamieszcz je jutro! Og鏊nie bardzo polecam Majirel, w這sy s w nienaruszonym stanie, g豉dkie i l郾i帷e! Co my郵icie o kolorze?
A mi si serce kraja, jak piszesz, 瞠 "zniszczy豉" naturalne, bo my tutaj marzymy o powrocie do naturalnych
Ale rozumien, 瞠 po prostu by逝 dla Ciebie za ciemne i chcia陰 rozja填i.
ζdnie Ci rozjsni這, tylko gdzie ta fotka w wersji dziennej
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-13, 13:22   #1593
claudiiin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005

hej dziewczyny
farbuje wlosy naturalnym ciemnym blondem (l'oreal sublime mousse odcien 7.0) ale wychodzi jak jasny braz - blondynka raczej nikt by mnie nie nazwal zatem pisze w tym watku
mam problem polegajacy na tym, ze od czasu dekoloryzacji i polozenia przez fryzjerke brazowej farby ktora wyszla rudawa (a bylo to w sierpniu ubieglego roku) wszystkie farby wyplukuja mi sie na rudo. tzn. w normalnym swietle sa jasnobrazowe, ale w sloncu i w sztucznym swietle polyskuja zdecydowanie rudawo jest to efekt przeze mnie niepozadany.
wiem ze powinnam przelamac to niebieskim ale gubie sie w gaszczu farb doradzcie mi prosze, jaka farbe najchetniej drogeryjna (lub mix farb, kolorow) powinnam polozyc aby pozbyc sie tej rudosci? chodzi mi o cos wlasnie na poziomie 7, aby nie przyciemnic wlosow.
i czy polecilybyscie jakies farby bez amoniaku ktore maja chlodne odcienie na tym poziomie? np. perfect mousse schwarzkopfa - jak on wychodzi i jak sie spiera?
pisalyscie ze popiel tez przelamuje, ale gdzies czytalam znow ze moze nie wyjsc zbyt ladnie a raczej brudno... poza tym czy popiel to nie zielony?

zdjecia:
wlosy okolo 1,5 miesiaca po farbowaniu. jak widac potrafia wygladac tak jak tego oczekuje ale w pewnym swietle widac o co mi chodzi z ta rudoscia... (i pewnie troche zalezy tez od aparatu bo w rzeczywistosci roznica nie jest az tak wielka)

bardzo przepraszam jesli odpowiedz jest juz gdzies w tym watku, przegladalam go ale jak juz pisalam i tak nie wiem co konkretnie nalozyc na wlosy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20120130_204902.jpg (44,3 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20120206_154322.jpg (90,6 KB, 59 za豉dowa)

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powr鏒 do naturalek...

Edytowane przez claudiiin
Czas edycji: 2012-02-13 o 13:30
claudiiin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-13, 18:53   #1594
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny
farbuje wlosy naturalnym ciemnym blondem (l'oreal sublime mousse odcien 7.0) ale wychodzi jak jasny braz - blondynka raczej nikt by mnie nie nazwal zatem pisze w tym watku
mam problem polegajacy na tym, ze od czasu dekoloryzacji i polozenia przez fryzjerke brazowej farby ktora wyszla rudawa (a bylo to w sierpniu ubieglego roku) wszystkie farby wyplukuja mi sie na rudo. tzn. w normalnym swietle sa jasnobrazowe, ale w sloncu i w sztucznym swietle polyskuja zdecydowanie rudawo jest to efekt przeze mnie niepozadany.
wiem ze powinnam przelamac to niebieskim ale gubie sie w gaszczu farb doradzcie mi prosze, jaka farbe najchetniej drogeryjna (lub mix farb, kolorow) powinnam polozyc aby pozbyc sie tej rudosci? chodzi mi o cos wlasnie na poziomie 7, aby nie przyciemnic wlosow.
i czy polecilybyscie jakies farby bez amoniaku ktore maja chlodne odcienie na tym poziomie? np. perfect mousse schwarzkopfa - jak on wychodzi i jak sie spiera?
pisalyscie ze popiel tez przelamuje, ale gdzies czytalam znow ze moze nie wyjsc zbyt ladnie a raczej brudno... poza tym czy popiel to nie zielony?

zdjecia:
wlosy okolo 1,5 miesiaca po farbowaniu. jak widac potrafia wygladac tak jak tego oczekuje ale w pewnym swietle widac o co mi chodzi z ta rudoscia... (i pewnie troche zalezy tez od aparatu bo w rzeczywistosci roznica nie jest az tak wielka)

bardzo przepraszam jesli odpowiedz jest juz gdzies w tym watku, przegladalam go ale jak juz pisalam i tak nie wiem co konkretnie nalozyc na wlosy
Dobra decyzja, 瞠by rude potraktowa, niebieskim popielem, (7.1 lub w豉郾ie 701, 瞠by by豉 7 ;1 i ewentualnie 0 w numerze. Niebieski zneutralizuje je do neutralnego br您u. Zosta na poziomie 7, w profesjonalnych to jeszcze blond, a nie br您 jak napisa豉.
Sklepowe rzadko tu u篡wamy, raczej profeski, bo wiadomo czego si mo積a spodziewa po nich, cenowo i wydajno軼iowo wychodz lepiej, a po sklepowych oznaczeniach to r騜nie bywa.
Widz, 瞠 masz w這sy takie jak nasza caate, Ona na swoje k豉d豉 profesjonaln lond 6.1 wi璚 ciemniejsz, al mo瞠 spr鏏uj 7.1
Stary 2012-02-13, 19:42   #1595
claudiiin
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Dobra decyzja, 瞠by rude potraktowa, niebieskim popielem, (7.1 lub w豉郾ie 701, 瞠by by豉 7 ;1 i ewentualnie 0 w numerze. Niebieski zneutralizuje je do neutralnego br您u. Zosta na poziomie 7, w profesjonalnych to jeszcze blond, a nie br您 jak napisa豉.
Sklepowe rzadko tu u篡wamy, raczej profeski, bo wiadomo czego si mo積a spodziewa po nich, cenowo i wydajno軼iowo wychodz lepiej, a po sklepowych oznaczeniach to r騜nie bywa.
Widz, 瞠 masz w這sy takie jak nasza caate, Ona na swoje k豉d豉 profesjonaln lond 6.1 wi璚 ciemniejsz, al mo瞠 spr鏏uj 7.1
Dzieki za rade Cenowo raczej nie wyjdzie mi lepiej jak tak patrze... Chyba ze jedna tubka farby i oksydant wystarcza mi na wiecej niz raz przy mojej dlugosci?
A wracajac do drogeryjnych, znasz moze (lub ktos inny ) jakas farbe 7.1 oprocz loreala? bo mysle jeszcze o zmieszaniu 7.1 i 7.0 ale loreal sie srednio oplaca bo to byloby okolo 2x30zl=60zl

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powr鏒 do naturalek...
Stary 2012-02-13, 20:31   #1596
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Dzieki za rade Cenowo raczej nie wyjdzie mi lepiej jak tak patrze... Chyba ze jedna tubka farby i oksydant wystarcza mi na wiecej niz raz przy mojej dlugosci?
A wracajac do drogeryjnych, znasz moze (lub ktos inny ) jakas farbe 7.1 oprocz loreala? bo mysle jeszcze o zmieszaniu 7.1 i 7.0 ale loreal sie srednio oplaca bo to byloby okolo 2x30zl=60zl
Ja sobie chwali豉m Allwaves ok 18z + 11z oxy 1l, Caateostatnio zadowolona z londy 6.1, pisa豉 o cenie gdzie wcze郾iej, te ok 20興, tylko ma豉 tubka, bo 30ml. Dziewczyny zadowolone r闚nie z goldwela, ale to r騜nie, jednym seria stay cool 6bs, czy 6sb wychodzi zimno innym rudo....blondbunny napisa豉 mi, 瞠 Allwaves nie jest najlepsz farb na rynku, ale wydajno軼iowa jest 100ml tubka, proporcje mieszania 1:1,5 kolei poleca Welle koleston, lorea'l Majirel (dziewczynom zawsze na rudo si wyp逝kiwa這) Alfaparf (sprawdzi豉m cena ok 28z) .
Zawsze mo瞠sz zsobie kupi natur np 7.0 i mixton (korektor koloru) niebieski i dodawa do natury, w ten spos鏏 zwi瘯sza intensywno嗆 niebieskiego w mieszance.
Stary 2012-02-14, 00:12   #1597
claudiiin
Zadomowienie

Cytat:
Ja sobie chwali豉m Allwaves ok 18z + 11z oxy 1l, Caateostatnio zadowolona z londy 6.1, pisa豉 o cenie gdzie wcze郾iej, te ok 20興, tylko ma豉 tubka, bo 30ml. Dziewczyny zadowolone r闚nie z goldwela, ale to r騜nie, jednym seria stay cool 6bs, czy 6sb wychodzi zimno innym rudo....blondbunny napisa豉 mi, 瞠 Allwaves nie jest najlepsz farb na rynku, ale wydajno軼iowa jest 100ml tubka, proporcje mieszania 1:1,5 kolei poleca Welle koleston, lorea'l Majirel (dziewczynom zawsze na rudo si wyp逝kiwa這) Alfaparf (sprawdzi豉m cena ok 28z) .
Zawsze mo瞠sz zsobie kupi natur np 7.0 i mixton (korektor koloru) niebieski i dodawa do natury, w ten spos鏏 zwi瘯sza intensywno嗆 niebieskiego w mieszance.
Baaaardzo Ci dziekuje za rady! Super ze napisalas o mixtonie, nawet nie wiedzialam ze takie cos istnieje Teraz widze ze Londa ma mixtony i popielate, i niebieskie - mowisz ze do moich wlosow lepszy bedzie niebieski?
Dodaje sie go normalnie do mieszanki? W jakiej ilosci by wlosy nie wyszly niebieskie?
Czy mozna z niego tez robic plukanki?

Przepraszam za ilosc pytan ale podsunelas mi wlasnie swietne rozwiazanie mojego problemu

Stary 2012-02-14, 21:46   #1598
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Baaaardzo Ci dziekuje za rady! Super ze napisalas o mixtonie, nawet nie wiedzialam ze takie cos istnieje Teraz widze ze Londa ma mixtony i popielate, i niebieskie - mowisz ze do moich wlosow lepszy bedzie niebieski?
Dodaje sie go normalnie do mieszanki? W jakiej ilosci by wlosy nie wyszly niebieskie?
Czy mozna z niego tez robic plukanki?

Przepraszam za ilosc pytan ale podsunelas mi wlasnie swietne rozwiazanie mojego problemu
usun窸彩 ulotk, 瞠by nie zosta pos康z彫 o rozpowszechnianie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-02-17 o 19:59
Stary 2012-02-15, 15:10   #1599
claudiiin
Zadomowienie

Cytat:
Prosisz i masz... ulotka londy, wszystko opisane i podzia te
Dziekuje dziekuje dziekuje Juz wszystko jasne, mam tylko jeszcze watpliwosci co do jednej kwestii, nie chce naduzywac Twojej uprzejmosci ale mam przeczucie ze bedziesz wiedziala co zrobic

Otoz jak juz pisalam ostatnio farbowalam wlosy Lorealem Sublime Mousse 7.0, mam zakupione jeszcze jedno opakowanie zatem nastepne farbowanie bedzie jeszcze nia. Tuz po farbowaniu kolor byl ciemniejszy niz na opakowaniu, br您owy, mniej wiecej na poziomie moich naturalnych. Jednak z czasem wyplukuje sie do jasniejszego koloru i widoczne sa w zwiazku z tym ciemniejsze odrosty.
Nie wiem zatem jak traktowac ta farbe:
-jak farbowanie na ciemniejszy kolor (czyli farbowac calosc)? bo poczatkowo przyciemnia
- jak farbowanie na jasniejszy (czyli najpierw dol potem odrost)? bo po jakims czasie jest jasniejszy od mojego naturalnego
-czy po prostu pofarbowac sam odrost a pozniej tak jak w ulotce zmoczyc go i powstala emulsje przeciagnac po calosci i zostawic na 5-10 min? czy kolor wtedy wyjdzie rowny i czy pokryje wtedy te rude refleksy? (bo przy ostatnim farbowaniu pokryl, choc tymczasowo)
co bys zrobila na moim miejscu?

pozdrawiam!

aaaa no i wciaz niestety nie wiem czy lepszy bedzie mixtone niebieski czy popielaty?

Edytowane przez claudiiin
Czas edycji: 2012-02-15 o 15:13
Stary 2012-02-16, 17:49   #1600
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Dziekuje dziekuje dziekuje Juz wszystko jasne, mam tylko jeszcze watpliwosci co do jednej kwestii, nie chce naduzywac Twojej uprzejmosci ale mam przeczucie ze bedziesz wiedziala co zrobic

Otoz jak juz pisalam ostatnio farbowalam wlosy Lorealem Sublime Mousse 7.0, mam zakupione jeszcze jedno opakowanie zatem nastepne farbowanie bedzie jeszcze nia. Tuz po farbowaniu kolor byl ciemniejszy niz na opakowaniu, br您owy, mniej wiecej na poziomie moich naturalnych. Jednak z czasem wyplukuje sie do jasniejszego koloru i widoczne sa w zwiazku z tym ciemniejsze odrosty.
Nie wiem zatem jak traktowac ta farbe:
-jak farbowanie na ciemniejszy kolor (czyli farbowac calosc)? bo poczatkowo przyciemnia
- jak farbowanie na jasniejszy (czyli najpierw dol potem odrost)? bo po jakims czasie jest jasniejszy od mojego naturalnego
-czy po prostu pofarbowac sam odrost a pozniej tak jak w ulotce zmoczyc go i powstala emulsje przeciagnac po calosci i zostawic na 5-10 min? czy kolor wtedy wyjdzie rowny i czy pokryje wtedy te rude refleksy? (bo przy ostatnim farbowaniu pokryl, choc tymczasowo)
co bys zrobila na moim miejscu?

pozdrawiam!

aaaa no i wciaz niestety nie wiem czy lepszy bedzie mixtone niebieski czy popielaty?
Troch po tych my郵nikach si gubi, bo jako to dla mnie bez sk豉du napisane...pewnie skr鏒em my郵owym
Rozumiem, 瞠 po zafarbowaniu tym Mousse-m s ciemne na Twoim naturalnym poziomie, ale p騧niej jak si sp逝cz, to odrost jest ciemniejszy...Normalnie u fryzjera jak farbuje si na ten sam kolor, to k豉dzie si na odrost i trzyma 20-25 minut, potem nak豉da na 5-10 minut na d逝go嗆, 瞠by od鈍ie篡 kolor ( w sumie 30 minut farba powinna by na w這sach, ale ja pisz teraz o profesjonalnych, nie wiem jak to si ma do sklepowych-niestety), no to tak chyba jak w ostatnim my郵niku napisa豉
Mixy s niebieskie/popielate do poziom闚 w這s闚 od 7 w d馧 a szare/srebrne/siwe do ja郾iejszych od 7 w g鏎
Stary 2012-02-16, 18:35   #1601
claudiiin
Zadomowienie

Cytat:
Troch po tych my郵nikach si gubi, bo jako to dla mnie bez sk豉du napisane...pewnie skr鏒em my郵owym
Rozumiem, 瞠 po zafarbowaniu tym Mousse-m s ciemne na Twoim naturalnym poziomie, ale p騧niej jak si sp逝cz, to odrost jest ciemniejszy...Normalnie u fryzjera jak farbuje si na ten sam kolor, to k豉dzie si na odrost i trzyma 20-25 minut, potem nak豉da na 5-10 minut na d逝go嗆, 瞠by od鈍ie篡 kolor ( w sumie 30 minut farba powinna by na w這sach, ale ja pisz teraz o profesjonalnych, nie wiem jak to si ma do sklepowych-niestety), no to tak chyba jak w ostatnim my郵niku napisa豉
Mixy s niebieskie/popielate do poziom闚 w這s闚 od 7 w d馧 a szare/srebrne/siwe do ja郾iejszych od 7 w g鏎
Te myslniki odnioslam do tego, co jest w ulotce Londy, ktora mi wkleilas Tam jest bodajze napisane, ze na ciemniejszy kolor od wyjsciowego (lub na takim samym poziomie) farbuje sie calosc, a na jasniejszy - najpierw srodek wlosow i konce, a dopiero pozniej odrost. A ja nie wiem jak ta moja farbe traktowac, skoro najpierw niby wychodzi ciemniejsza od wyjsciowego koloru, ale splukuje sie z czasem do jasniejszego koloru (zwlaszcza tam, gdzie byl farbowany odrost-tam robi sie taki wrecz ciemny/sredni blondzik) - zatem to przyciemnianie czy rozjasnianie?
Tak czy inaczej zrobie chyba tak jak napisalas, tylko obawiam sie, ze po zaledwie 5-10 minutach nie pokryje mi dobrze tych rudych refleksow... Nie wiem czy moje obawy sa uzasadnione

Stary 2012-02-17, 17:06   #1602
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Te myslniki odnioslam do tego, co jest w ulotce Londy, ktora mi wkleilas Tam jest bodajze napisane, ze na ciemniejszy kolor od wyjsciowego (lub na takim samym poziomie) farbuje sie calosc, a na jasniejszy - najpierw srodek wlosow i konce, a dopiero pozniej odrost. A ja nie wiem jak ta moja farbe traktowac, skoro najpierw niby wychodzi ciemniejsza od wyjsciowego koloru, ale splukuje sie z czasem do jasniejszego koloru (zwlaszcza tam, gdzie byl farbowany odrost-tam robi sie taki wrecz ciemny/sredni blondzik) - zatem to przyciemnianie czy rozjasnianie?
Tak czy inaczej zrobie chyba tak jak napisalas, tylko obawiam sie, ze po zaledwie 5-10 minutach nie pokryje mi dobrze tych rudych refleksow... Nie wiem czy moje obawy sa uzasadnione
Wiesz, co tamta ulotka by陰 raczej napisana na oxy 1.9% wi璚 s豉biutka.
Chodzi這 mi bardziej, 瞠by sobie poczyta豉 o mixtonach Aha...Caate miesza豉 na swoje rude 6.1 i mix niebieski.
Zr鏏 fotk Twojej ulotki, to zobacz co tam napisali o czasie, ale zale篡 te jaki jest % oxy.
Jakimasz oxy?
Stary 2012-02-17, 18:02   #1603
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
claudiiin - Zyta dobrze Ci radzi
bierz 7.1, u mnie 6.1 na oxy 3% wychodzi cieeeemno. tez mam loki, mamy troche inna strukture wlosa i zawsze kolor bedzie sprawial wrazenie ciemniejszego przez skret, pzt samo w sobie slowo 'popielate' sugeruje, ze to bedzie kolor ciemniejszy od np. 'zlotego' z tego samego poziomu.
jak masz mozliwosci i boisz sie 7.1 to pomieszaj z 6.1+ niebieski mix. ja tak bede robila przy kolejnym farbowaniu. w hurtowni placilam za farbe 20-pare, za mixa mniej niz 20zl. na all jest tego duuuzo i to w cenie 14-18zl! do tego oxy, to spokojnie z 1farba, mixem i oxy - 60zl bedzie. w sklepowe bym sie nie bawila

Cytat:
Prosisz i masz... ulotka londy, wszystko opisane i podzia te
coooo ja tu widze!
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-02-17 o 18:03
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-17, 18:24   #1604
zyta82
Rozeznanie

Caate prosz edytuj post 1553 i 1555 ;*

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-02-17 o 20:02
Stary 2012-02-17, 18:36   #1605
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
No w豉郾nie zastanawia豉m si, czy pisa, 瞠.... dzi瘯i uprzejmo軼i Caate mamy ulotk, ale wiesz.. afera z ACTA i nie chcia豉m ich nakierowywa na Ciebie He,he..wybaczysz
o tym samym pomyslalam dlatego tak dyskretnie sie ucieszylam, ze cos ode mnie zostalo przekazane dalej
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-20, 12:00   #1606
unhumblee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 270

Mo瞠 moje pytanie niekoniecznie tutaj, ale wiem, 瞠 jeste軼ie doskonale rozeznane w % ot騜 farbowa豉m Goldwell Topchic 6 bs z 3% wod, ale ju jako mi tak za ciemno, zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷, zosta這 mi sporo wody. Czy 3 % wykorzystam r闚nie do ja郾iejszych kolor闚 np poziom 7 i 8? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc

unhumblee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-20, 15:50   #1607
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 144

3% u篡wa si raczej do przyciemniania, do farb z poziomu 7-8 zalecane s raczej oksydanty 6%
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-20, 16:20   #1608
chise
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 965

Witam
mia豉m blond w這sy, karmelkowo-blond, szczeg鏊nie ko鎍闚ki by造 ja郾iejsze, bo latem mia豉m dekoloryzacj i ko鎍闚ki nadal szybciej si wyp逝kuj i inaczej chwytaj farb.
Mia豉m do嗆 tego koloru i bardzo chcia豉m wr鏂i do swojego br您u, jednak wysz這 mi takie co Bardzo prosi豉bym o pomoc, bo nie wiem jaki odcie farby mam wybra, by uzyska wymarzony br您, naturalny, nie za ciemny. Co takiego jak Wiza瘸nka z tego postu:
http://www.smaczny.wizaz.pl/forum/sh...postcount=1501

Zamieszczam swoje w這sy:
Fotki bez lampy, robione przed chwil.
Wczoraj farbowa豉m w這sy karmelkowym na wodzie 3%. G鏎a wysz豉 ja郾iejsza, a 鈔odek i ko鎍闚ki szaro-zielono-czarne
Ostatnie foto przedstawia kolor przed wczorajszym farbowaniem.
B璠 wdzi璚zna za wszelkie rady
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5867.jpg (41,5 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5885.jpg (28,0 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5898.jpg (43,0 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5804.jpg (29,0 KB, 23 za豉dowa)

Edytowane przez chise
Czas edycji: 2012-02-20 o 16:24
chise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-20, 17:06   #1609
chise
Wtajemniczenie

Dodam jeszcze fotki z 豉zienki, w sztucznym 鈍ietle, foto z lamp:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5905.jpg (47,2 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5934.jpg (38,1 KB, 26 za豉dowa)
Stary 2012-02-20, 18:13   #1610
Skyrim1
Raczkowanie

Wybaczcie 瞠 tak d逝go nie dodawa豉m zdj耩 ale nie mia豉m na nie czasu. Dodaj troch wyp逝kane farbowane majirel 6.0 po kilku myciach.

Teraz s na poziomie 7 i mam pytanie jak je pofarbowa aby uzyska造 kolor lekko czekoladowy ale nie by造 ciemniejsze ni poziom 6?

normalnie s ciutk bardziej z這ciste
prosze patrze na te ja郾iejsze w這sy poniewa to jest w豉軼iwy kolor
zdj璚ia robione przy oknie w 鈍ietle dziennym - pochmurnie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie2090.jpg (78,0 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie2091.jpg (64,8 KB, 29 za豉dowa)

Edytowane przez Skyrim1
Czas edycji: 2012-02-20 o 18:15
Stary 2012-02-20, 19:36   #1611
claudiiin
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
claudiiin - Zyta dobrze Ci radzi
bierz 7.1, u mnie 6.1 na oxy 3% wychodzi cieeeemno. tez mam loki, mamy troche inna strukture wlosa i zawsze kolor bedzie sprawial wrazenie ciemniejszego przez skret, pzt samo w sobie slowo 'popielate' sugeruje, ze to bedzie kolor ciemniejszy od np. 'zlotego' z tego samego poziomu.
jak masz mozliwosci i boisz sie 7.1 to pomieszaj z 6.1+ niebieski mix. ja tak bede robila przy kolejnym farbowaniu. w hurtowni placilam za farbe 20-pare, za mixa mniej niz 20zl. na all jest tego duuuzo i to w cenie 14-18zl! do tego oxy, to spokojnie z 1farba, mixem i oxy - 60zl bedzie. w sklepowe bym sie nie bawila
Cytat:
Wiesz, co tamta ulotka by陰 raczej napisana na oxy 1.9% wi璚 s豉biutka.
Chodzi這 mi bardziej, 瞠by sobie poczyta豉 o mixtonach Aha...Caate miesza豉 na swoje rude 6.1 i mix niebieski.
Zr鏏 fotk Twojej ulotki, to zobacz co tam napisali o czasie, ale zale篡 te jaki jest % oxy.
Jakimasz oxy?
Dzieki za odpowiedzi Wlasnie na opakowaniu ani w ulotce nie ma ani slowa o oksydancie W necie tez nic nie moge znalezc... (L'oreal Sublime Mousse 7.0). W ulotce jest tylko napisane zeby nalozyc farbe na calosc wlosow i trzymac pol godziny, nie ma nic na temat farbowaniu odrostu itd. Sprobuje jednak pofarbowac sam odrost i na koniec zmalaksowac farbe na calosc na 5-10 min bo szkoda mi tak ciagle je maltretowac

Stary 2012-02-21, 21:33   #1612
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
3% u篡wa si raczej do przyciemniania, do farb z poziomu 7-8 zalecane s raczej oksydanty 6%
Teoretycznie tak powinno by, i jest, ale na farbowanuch wcze郾iej w這sch. Naturalny odrost 6% rozja郾ia i wyrudza(zreszt na farbowanej wcze郾ie d逝go軼i (nawet popielem) te si wup逝kuja po 6% na rudo), sprawdzi豉m to wielokrotnie na sobie

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez chise Poka wiadomo嗆
Witam
mia豉m blond w這sy, karmelkowo-blond, szczeg鏊nie ko鎍闚ki by造 ja郾iejsze, bo latem mia豉m dekoloryzacj i ko鎍闚ki nadal szybciej si wyp逝kuj i inaczej chwytaj farb.
Mia豉m do嗆 tego koloru i bardzo chcia豉m wr鏂i do swojego br您u, jednak wysz這 mi takie co Bardzo prosi豉bym o pomoc, bo nie wiem jaki odcie farby mam wybra, by uzyska wymarzony br您, naturalny, nie za ciemny. Co takiego jak Wiza瘸nka z tego postu:
http://www.smaczny.wizaz.pl/forum/sh...postcount=1501

Zamieszczam swoje w這sy:
Fotki bez lampy, robione przed chwil.
Wczoraj farbowa豉m w這sy karmelkowym na wodzie 3%. G鏎a wysz豉 ja郾iejsza, a 鈔odek i ko鎍闚ki szaro-zielono-czarne
Ostatnie foto przedstawia kolor przed wczorajszym farbowaniem.
B璠 wdzi璚zna za wszelkie rady
A ten karmelek, to jakie mia numerki, i c騜 to za cudo?
A lepiej znajd kolor jaki chcesz uzyska i wklej porz康nie, bo w poscie kt鏎y wklei豉 s 2 fotki

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Skyrim1 Poka wiadomo嗆
Wybaczcie 瞠 tak d逝go nie dodawa豉m zdj耩 ale nie mia豉m na nie czasu. Dodaj troch wyp逝kane farbowane majirel 6.0 po kilku myciach.

Teraz s na poziomie 7 i mam pytanie jak je pofarbowa aby uzyska造 kolor lekko czekoladowy ale nie by造 ciemniejsze ni poziom 6?

normalnie s ciutk bardziej z這ciste
prosze patrze na te ja郾iejsze w這sy poniewa to jest w豉軼iwy kolor
zdj璚ia robione przy oknie w 鈍ietle dziennym - pochmurnie
Czekolada to pewnie co z br您em 7, ale uwaga, bo to czasem metalik/ziele na poziomie 7. Mo瞠 si ciut przyciemni, ale si wyp逝cz Mo瞠 te spr鏏owa sam natur, refleks pozostanie ten sam.
Stary 2012-02-21, 21:54   #1613
chise
Wtajemniczenie

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=862 cos takiego bym chciala uzyskac, jak na fotce 2,3 i 4.

Lub cos takiego jak nizej:

Farbowalam zwykla sklepowa farba, a wczesniej tylko fryzjerskimi, ale potrzebowa豉m farbe na juz.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg FRANK2012+%252810%2529.jpg (59,0 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brown-hair.jpg (40,7 KB, 20 za豉dowa)

Edytowane przez chise
Czas edycji: 2012-02-21 o 22:02
Stary 2012-02-21, 22:35   #1614
Skyrim1
Raczkowanie

Cytat:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=862 cos takiego bym chciala uzyskac, jak na fotce 2,3 i 4.

Farbowalam zwykla sklepowa farba, a wczesniej tylko fryzjerskimi, ale potrzebowa豉m farbe na juz.
Mam co takiego jak na 1 fotce w za陰czniku ale wiele ciemniejsze i br您 bardziej uzyskany majirel 6.0 ale jest to mocno wyp逝kany kolor na zniszczonych w這sach.
Stary 2012-02-22, 12:41   #1615
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:

pogrubione - jak dla mnie to blond, na dodatek z這cisty, na moje oko 8 poziom

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-23, 21:11   #1616
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

Ja te obstawiam poziom 8 ze z這tem 8.3 lub nawet 8.34 z這cisto miedziany, lub co z be瞠m. Trzeba przegl康a palety, bo co firma to inny kolor, mo瞠 nawet natura da豉by rad?
skyrim1 - chise nie chce koloru z fotki 1 tylko z pozosta造ch
Stary 2012-02-23, 22:22   #1617
ga_ga
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

witam serdecznie jako nowa forumowiczka i bardzo prosz o rad
Mo瞠 w tym w徠ku kto mi doradzi...

Mam kolor obecnie na poziomie 6 (sprana wella 6.75 na zdj 1) a marz o takim jak na pozosta造ch fotach... W jakie kolory mam celowa? Chodzi mi o farby profesjonalne, najlepiej delikatne typu goldwell lub jaka dobra delikatna farba.
mia豉m well 6.75 ale nie da takiego kolorku wymarzonego
Czy to jest zimny br您 z fioletem czy bordem? Bardzo prosz o sugestie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0028.jpg (205,3 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg f8b3d2e7f5575f6f434dba34782505de.jpg (34,7 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg h22.jpg (33,0 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9523-660x691.jpg (41,3 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg katie4.jpg (20,4 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg kkkkolorrrr.jpg (36,2 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z10544628X,Top-Model-2---odcinek-8.jpg (30,7 KB, 31 za豉dowa)
ga_ga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-23, 22:58   #1618
Ametys
BAN sta造

Wiadomo軼i: 257

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:46
Ametys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-23, 23:42   #1619
ga_ga
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

A czy mo瞠cie zaproponowa jakiej farby u篡 b康 kombinacji farb aby taki efekt uzyska?
ga_ga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-25, 09:15   #1620
chise
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja te obstawiam poziom 8 ze z這tem 8.3 lub nawet 8.34 z這cisto miedziany, lub co z be瞠m. Trzeba przegl康a palety, bo co firma to inny kolor, mo瞠 nawet natura da豉by rad?
skyrim1 - chise nie chce koloru z fotki 1 tylko z pozosta造ch
Musze przejrzec dokladnie palety. Jakas konkretna farbe polecacie?
I mysle nad tym mixtonem, o ktorym tu pisalyscie, jednak nie jestem pewna, ktorego mam uzyc. Przeblyski mam w roznych odcieniach, tj. szarawe, zlote, a nawet zielonkawe. Myslalam by uzyc fioletu lub czerwieni.
W domu mam rudy mixton z czasow, gdy na rudo sie farbowalam(kupilam nowy na zapas i ten sie ostal) i nie wiem, co z nim zrobic.
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-10-23 20:47:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.