Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 55 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-25, 10:10   #1621
_Nelly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

przegl康a豉m ten watek i nie znalaz豉m odpowiedzi - czy mixton (aby och這dzi odcie) mog doda do szamponu koloryzuj帷ego??? z g鏎y dzi瘯uj za odpowied.
_Nelly_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-25, 15:37   #1622
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Dziewczyny, my tutaj troch inny temat mamy i jedynie mo瞠my domniewa, 瞠 to jest taki czy taki kolor. Pr鏏ujemy tutaj osi庵n望 popiel lub wr鏂i do naturalnych wi璚 nie mamy 瘸dnego do鈍iadczenia z uzyskiwaniem z這tawych, czekoladowych, bordowo-fioletowych w這s闚...no cz瘰to nam si na rudo wyp逝kuj...ale to efekt uboczny
Je郵i kt鏎a z Was jest zainteresowana materia豉mi do poczytania s逝輳.. i wy郵 na maila to prosz o priv. Mam tam podzia na poziomy kolorystyczne i co oznaczaj numerki po przecinku. Zreszt mo瞠cie poczyta bloba blondbunny, teoretyczne tagi, 鈍ietnie wszystko t逝maczy
Ca貫 farbowanie polega na 陰czeniu kolor闚 jak na plastyce,
czerwie + niebieski = fiolet
z馧ty/z這ty + niebieski/popiel = zielony
ko這 kolor闚 tu sie 鈍ietnie spisuje,

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez _Nelly_ Poka wiadomo嗆
przegl康a豉m ten watek i nie znalaz豉m odpowiedzi - czy mixton (aby och這dzi odcie) mog doda do szamponu koloryzuj帷ego??? z g鏎y dzi瘯uj za odpowied.
Wydaje mi si, 瞠 nie, no chyba, 瞠 mix i szampon koloryzuj帷y s tej samej firmy (bo musz by) lepiej sobie kup oxydant 3% i rozr鏏 1cz mixu i 5 cz oxy lub dokup farb natur je郵i chcesz poziom 7 np 7N, 7NN, 7.0 i oxy i mieszaj

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ga_ga Poka wiadomo嗆
A czy mo瞠cie zaproponowa jakiej farby u篡 b康 kombinacji farb aby taki efekt uzyska?
Mi to na jaki opal/fiolet np 6.12 - 1- niebieski/popiel/ash (A) zneutralizuje rudy, a -2- opal/fiolet/pearl (P) nada refleks wygl康a na poziomie 6 lub ciemniejszym, ale zaczni od 6, zawsze b璠ziesz mog豉 przyciemni. Ale to tylko moje przemy郵enia, nie praktykowa豉m

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez chise Poka wiadomo嗆
Musze przejrzec dokladnie palety. Jakas konkretna farbe polecacie?
I mysle nad tym mixtonem, o ktorym tu pisalyscie, jednak nie jestem pewna, ktorego mam uzyc. Przeblyski mam w roznych odcieniach, tj. szarawe, zlote, a nawet zielonkawe. Myslalam by uzyc fioletu lub czerwieni.
W domu mam rudy mixton z czasow, gdy na rudo sie farbowalam(kupilam nowy na zapas i ten sie ostal) i nie wiem, co z nim zrobic.
Gdyby mia豉 naturalne na poziomie 7 to nie by這by problemu, a na Twoj "t璚z" na g這wie 3 mieszanki potrzeba
na szare/neutralne kolor docelowy k豉嗆 mo積a
zielone trzebaby lekk czerwie do neutralizacji i wtedy docelowy(lub docelowy z dodatkiem czerieni)
na z這te - jasny fiolecik, do zneutralizowania i wtedy docelowy (lub docelowy z odrobin fioletu)
...albo zr鏏 kapiel rozja郾iaj帷 z przepisu blond bunny...nie pami皻am dok豉dnie, ale chyba oxydant, rozja郾iacz, szampon przeciw逝pie穎wy i od篡wka i zobacz co b璠zie.
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-25, 21:35   #1623
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Kto ma jakie do鈍iadczenia z Lecher-Geneza?
Stary 2012-02-26, 14:59   #1624
Sovilo
Zakorzenienie

Chc przyciemni sobie w這sy (po kilkumiesi璚znych nieudanych rozja郾ianych sesjach u fryzjera), ale oczywi軼ie musi to by ch這dny odcie. Do fryzjera ju nie chodz na farbowanie- nigdy nie by豉m zadowolona... Wi瘯szo嗆 z Was bazuje na Goldwellu, chyba si r闚nie skusz na pocz徠ek, bo -jak wynika z recenzji-to nieinwazyjna farba. Chyba wezm samo 6SB+3%...Natomiast nadal czaj si na farby Lecher Geneza (mam fotki pr鏏nik闚 od sprzedawcy na Allegro) i... tu zaczynaj si schody. S tam takie odcienie jak ''kawa'', ''espresso'', ''tabac'', ''mokka'',''kasztan'', ''czekolada''- kt鏎e z nazwy s ch這dne, a kt鏎e od razu odrzuci? Wiem, 瞠 upraszczamOczywi軼ie jest te numeracja, ale jaka dziwna (dla mnie), typu: 5CN-jasny kasztan popielaty, 5BA-kawa, 3BV- espresso,5TB tabac...(znam ylko podstawy, typu:A-asch-popi馧, zimny; V-fioletowy, zimny;B-braun-br您, ciep造... Nie ukrywam, 瞠 ch皻nie stan si kr鏊ikiem do鈍iadczalnym, tylko musz wybra odcie
Stary 2012-02-26, 15:07   #1625
Sovilo
Zakorzenienie

Dodaj aktualnie zdj璚ie moich w這s闚- tydzie po farbowaniu (przyciemnieniu) u fryzjera (jeden kolor), gdzie poprosi豉m o nadanie w這som ch這dnego, popielatego odcienia naturalnego br您u (wysz這 normalnie sza這wo...) Brawo dla ''profesjonalisty''klas ki:M鎩 naturalny kolor to ciemny br您, latami farbowany na ciemne kolory, kilkakrotnie na czarno. P騧niej my郵a豉m o kolorze jasnego orzecha laskowego, wi璚 przesz豉m dekoloryzacj i farbowania u r騜nych polecanych przez znajomych fryzjerach. Po wieeeelu nieudanych pr鏏ach, wydaniu kasy i wiecznym niezadowoleniu- wracam do ciemnego- z tym, 瞠 nie mo瞠 wyj嗆 czarny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1010702.jpg (23,3 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1010715.jpg (25,3 KB, 29 za豉dowa)
Stary 2012-02-26, 15:35   #1626
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Chc przyciemni sobie w這sy (po kilkumiesi璚znych nieudanych rozja郾ianych sesjach u fryzjera), ale oczywi軼ie musi to by ch這dny odcie. Do fryzjera ju nie chodz na farbowanie- nigdy nie by豉m zadowolona... Wi瘯szo嗆 z Was bazuje na Goldwellu, chyba si r闚nie skusz na pocz徠ek, bo -jak wynika z recenzji-to nieinwazyjna farba. Chyba wezm samo 6SB+3%...Natomiast nadal czaj si na farby Lecher Geneza (mam fotki pr鏏nik闚 od sprzedawcy na Allegro) i... tu zaczynaj si schody. S tam takie odcienie jak ''kawa'', ''espresso'', ''tabac'', ''mokka'',''kasztan'', ''czekolada''- kt鏎e z nazwy s ch這dne, a kt鏎e od razu odrzuci? Wiem, 瞠 upraszczamOczywi軼ie jest te numeracja, ale jaka dziwna (dla mnie), typu: 5CN-jasny kasztan popielaty, 5BA-kawa, 3BV- espresso,5TB tabac...(znam ylko podstawy, typu:A-asch-popi馧, zimny; V-fioletowy, zimny;B-braun-br您, ciep造... Nie ukrywam, 瞠 ch皻nie stan si kr鏊ikiem do鈍iadczalnym, tylko musz wybra odcie
Wydaje mi si na pocz徠ek, 瞠 poziom 5 to ju prawie czarny, nie m闚i帷 o 3, z literkami to loteria, no chyba, 瞠 masz napisane, 瞠 B - Bronze lub Beige, A - Ash, V- violet..firma mo瞠 mie w豉sny systen kodowania kolor闚 wi璚 jak nie est jasno napisane, ja bym nie ryzykowa豉. Napisz jeszcze jaki refleks maj teraz Twoje w這ski, bo mi na z這to wygl康a....mo瞠 ciut zieleni?
Je郵i z這to potrzebujesz do neutralizacji fioletu/per造/opalu, oznazenia V,P,2 po przecinku, pozom we sobie 6, zawsze b璠ziesz mog豉 przyciemni.
A gldwella ten 6bs/sb nie pami皻am, to jednym dziewczynom wychodzi ch這dno innym rudo, recepty nie mamy, mo瞠sz jeszcze dodawa mixtony w celu zintensyfikowania efektu.
Stary 2012-02-26, 15:57   #1627
Sovilo
Zakorzenienie

W這sy maj typowe ciep貫, z這te refleksy. Dodaj przyk豉dowe fotki z pr鏏nik闚 farb Lecher (to 瘸dna reklama, 瞠by nie by這) Faktycznie numeracja cyferkami- w miar standardowa- czyli najni窺za liczba, to kolor najciemniejszy. Jest dodatkowo kod w postaci kolorowych kwadracik闚(zimny-ciep造?)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg luty 2012 276.jpg (43,9 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg luty 2012 277.jpg (51,2 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg luty 2012 266.jpg (25,7 KB, 8 za豉dowa)
Stary 2012-02-26, 17:19   #1628
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
W這sy maj typowe ciep貫, z這te refleksy. Dodaj przyk豉dowe fotki z pr鏏nik闚 farb Lecher (to 瘸dna reklama, 瞠by nie by這) Faktycznie numeracja cyferkami- w miar standardowa- czyli najni窺za liczba, to kolor najciemniejszy. Jest dodatkowo kod w postaci kolorowych kwadracik闚(zimny-ciep造?)
Zawsze mo瞠sz edytowa i usun望 fotki
Kwadraciki mog oznacza farb trwa陰 lub p馧trwa陰 dost瘼n w tych kolorach. O ile to C mo瞠 oznaczac -cool/cold a N - naturalny to powinien zimny, ale je郵i to C jest niebieskie i na這篡sz na z這to, to mo瞠 wyj嗆 ziele, tyto pami皻am z artego jest zielony, wi璚 nie wiem jak to si ma do tabac.
Mo瞠 ten kto z Allegro m鏬豚y Ci przys豉 ko這 kolor闚 dla tej firmy z naniesionymi na nim numerami farb, sprawa by by豉 jasna, a zapyta nie zaszkodzi.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 14:45
Stary 2012-02-26, 19:53   #1629
Sovilo
Zakorzenienie

Znalaz豉m jeszcze farby firmy Teotema...ale nic o nich nie wiem
Np. 6.1 - Ciemny popielaty br您 - Teotema Creme Color Natural & Basic Ash, ale brak fotek... Na w徠ku si nie przewija...

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

A na I raz polecacie sam 6SB czy zmieszany z 6A , 6MB, 6NP lub 6NA?
Stary 2012-02-26, 20:20   #1630
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Znalaz豉m jeszcze farby firmy Teotema...ale nic o nich nie wiem
Np. 6.1 - Ciemny popielaty br您 - Teotema Creme Color Natural & Basic Ash, ale brak fotek... Na w徠ku si nie przewija...

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

A na I raz polecacie sam 6SB czy zmieszany z 6A , 6MB, 6NP lub 6NA?
Nanah lub Endorfina testowa造, poczekaj na ich opinie, lub poszukaj w ich postach. MB jest zielone, NP, NA - niebieskii do farbowania siwych lub platyny
6.1 nie dla Ciebie, bo .1 to popiel/niebieski, a z這to/鄴速y + niebieski = zielony/glonowaty, dla ciebie to co ni瞠j napisa豉m, opal, per豉, fiolet .2, P, V, 軼i庵nij to ko這 i zobacz w powi瘯szeniu, z gold... jedynie z fiolety to 5VR by si spia這, mo瞠 mieszane z natur 7N lub 6N

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 14:46
Stary 2012-02-26, 20:49   #1631
Sovilo
Zakorzenienie

Rozumiem, ale w Topchic nie ma oznacze ''V,P,2'', prawda? Na razie chc w tym tygodniu zafarbowa, wi璚 zdecydowa豉bym si na tego Goldwella , my郵icie, 瞠 zam闚i samo 6SB czy dokupi z innego odcienia b康 mixa? Je瞠li nie wyjdzie- p騧niej uderz w Genez i poszukam odcienia, zgodnie z sugestiami (V,P.2)
Stary 2012-02-26, 21:22   #1632
chise
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 930

Ja mam fotke po farbowaniu odcieniem jasny tabac z genezy.
Mam tez nowa, nieotwierana farbe w odcieniu tabac, ale jej nie odwazylam sie zrobic, bo balam sie czarnego koloru, bo u mnie wszystko wychodzi ciemniej.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tabaka.jpg (63,8 KB, 43 za豉dowa)

Edytowane przez chise
Czas edycji: 2012-02-26 o 21:24
chise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-26, 21:28   #1633
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Rozumiem, ale w Topchic nie ma oznacze ''V,P,2'', prawda? Na razie chc w tym tygodniu zafarbowa, wi璚 zdecydowa豉bym si na tego Goldwella , my郵icie, 瞠 zam闚i samo 6SB czy dokupi z innego odcienia b康 mixa? Je瞠li nie wyjdzie- p騧niej uderz w Genez i poszukam odcienia, zgodnie z sugestiami (V,P.2)
Goldwel dzieli si na topchic i colorance/trwa豉, p馧trwa豉, nie wiam kt鏎a, kt鏎a, na palecie zaznaczone s odpowiednio k馧eczkiem i kwadracikiem, znajd palet Gold...
Ten SB -silver brown jest srebrno br您owy, je郵i tw鎩 refleks wpada w rudy mo瞠 by, nie wiem czy po silver/na poziomie 7 i ni窺zym to niebieski nie wyjdzie zielono, odszukaj wyszukiwark opinii dziewczyn.
P. s. jak maz z速y refleks, odszukujesz na kole kolor闚 kolor 鄴速y i patrzysz co znajduje si naprzeciw..fiolet...wi璚 wybierasz farb z fioletem na poziomie kt鏎ym chcesz mie w這sy.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez chise Poka wiadomo嗆
Ja mam fotke po farbowaniu odcieniem jasny tabac z genezy.
Mam tez nowa, nieotwierana farbe w odcieniu tabac, ale jej nie odwazylam sie zrobic, bo balam sie czarnego koloru, bo u mnie wszystko wychodzi ciemniej.
A my郵a豉m, 瞠 tyto b璠zie zielony??
Sovilo - to chyba nie jest dobry pomys
Stary 2012-02-26, 21:39   #1634
chise
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 930

bardzo cieplo wychodzi tabaka i z ruda poswiata i wyplukuja sie na jasny rudziakowy braz/blond.
chise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-26, 22:24   #1635
Sovilo
Zakorzenienie

Wi璚 tabac-odpada Oj, co by si dzia這... Zerkn窸am na Allegro- jak na z這嗆 nie ma 3% wody z Goldwella...Tzn. s , ale litrowe butle Mog do 6sb(klasycznego), albo 6BS(seria Stay Cool) doda 6%? Utleniacz w kremie 3% przeznaczony jest do farbowania "ton w ton", do mniej trwa貫j koloryzacji (1:2 tutaj chodzi o farb oyster), do dodania tonu w refleksach i pasemkach, do podniesienia tonu i delikatnej dekoloryzacji.
Utleniacz w kremie 6%przeznaczony jest do przyciemniania, pokrycia siwych w這s闚, rozja郾iania o 1-2 tony, do dodania tonu w refleksach i pasemkach w procesie cieniowania''.
Stary 2012-02-26, 23:01   #1636
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

ja u篡wa豉m 6BS nie SB, 2x w po陰czeniu z 6 lub 7A i kilkakrotnie solo. Ostatnio robi豉m ponownie BS, min窸o jakie 2 i p馧 tyg od farbowania, jestem zadowolona jak zawsze i dosz豉m do wniosku, 瞠 nawet, bezpo鈔ednio po farbowaniu zbyt ch這dno, wol siebie we w這sach tydzie-dwa po farbowaniu

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-26, 23:23   #1637
Sovilo
Zakorzenienie

Ale czy mog zam闚i 6% zamiast 3%?
Stary 2012-02-26, 23:43   #1638
claudiiin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 005

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Wydaje mi si, 瞠 nie, no chyba, 瞠 mix i szampon koloryzuj帷y s tej samej firmy (bo musz by) lepiej sobie kup oxydant 3% i rozr鏏 1cz mixu i 5 cz oxy lub dokup farb natur je郵i chcesz poziom 7 np 7N, 7NN, 7.0 i oxy i mieszaj
Czy to co napisalas dotyczy tylko szamponow czy farb rowniez? Mam ta pianke Loreala Sublime Mousse i chcialam wlasnie jutro dokupic mixa niebieskiego Londy, ale teraz zwatpilam czy moge, skoro to rozne firmy... Pewnie efekt moze byc troche nieprzewidywalny po zmieszaniu tych dwoch rzeczy, co?

Takie cos jak napisalas (1 cz. mixu+5 cz. oksydantu) sluzy ochlodzeniu koloru, tak? Juz zadnej farby sie do tego nie dodaje? Jak dlugo sie to trzyma na wlosach?

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powr鏒 do naturalek...

Edytowane przez claudiiin
Czas edycji: 2012-02-26 o 23:45
claudiiin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-26, 23:45   #1639
Sovilo
Zakorzenienie

Zastanawiam si jeszcze nad Matrixem SoColor (jestem po lekturze KWC), a widz, 瞠 w w徠ku ta farba przewin窸a si tylko w kilku postach.
*kolor 5AV- jasny br您 popielato-fioletowy, podobno wychodzi popielato, fiolet neutralizuje 鄴速y odcie);
*5A jasny br您 popielaty- te dwa odcienie s na KWC- wychodz ch這dno, ale ciemno.
Moje w這sy mocno przyjmuj pigment, ten Matrix mo瞠 z豉pa z 2 tony ciemniej, czyli jasne br您y wyjd jak ciemne br您y(po farbowaniu prawie czarne, a ja zesz豉m z czerni!).
Natomiast na pr鏏niku znalezionym w necie (np. http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/index.php?a=opis&k=&id=1914) kolory wygl康aj szaroburo-ciemno...Zastanawia豉m si nad odcieniami z serii Ash-6A(poziom 6 polecany dla mnie przez obeznane w temacie dziewczyny, ale skoro ta farba wychodzi ciemniej... mo瞠 7A...? Tylko jak numeracja w Matrixie 6-7 ma si do innych numeracji? Czy poziom 7 pokryje moje w這sy?)
Stary 2012-02-27, 19:28   #1640
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
ja u篡wa豉m 6BS nie SB, 2x w po陰czeniu z 6 lub 7A i kilkakrotnie solo. Ostatnio robi豉m ponownie BS, min窸o jakie 2 i p馧 tyg od farbowania, jestem zadowolona jak zawsze i dosz豉m do wniosku, 瞠 nawet, bezpo鈔ednio po farbowaniu zbyt ch這dno, wol siebie we w這sach tydzie-dwa po farbowaniu
wiedzia陰m, 瞠 na Ciebie mo積a zawsze liczy, tylko trzeba g這郾o "zawo豉"

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Ale czy mog zam闚i 6% zamiast 3%?
6% przyciemni w這sy ju farbowane, i b璠 si wyp逝kiwa na rudo, ale 6% te rozja郾i Ci o 1 pozion naturalne, czyli odrost
3% bezpieczniejsza, ni si przyciemnia i nie wyrudzi.
Oxydant nie musi by tej samej firmy co farba, mo瞠sz kupi inny, potwierdzone przez fryzjer闚, ale pono rezultaty lepsze po oryginalnym...czy ja wiem???
L'oreal Martix rudo dziewczynom wychodzi.
A A-Ash/popiel/niebieski nie dla Ciebie, tzn nie do z這tego refleks (do rudego jak najbardziej) ze z這tym niebieski daje zielony!!!
Co do ciemno軼i pziom闚, r騜nie bywa, ale raczej profeskach podobne, patrz na palety.
Skoro Twoje w這sy takie wra磧iwe na pigment po dekolorze zaaplikuj sobie Po prostu natur, 6N, 6.0 lub p馧 na p馧 mieszane z 7N, 7.0 Zobaczysz jaki b璠zie efekt, a przy nast瘼nym farbowaniu skorygujesz refleks

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka wiadomo嗆
Czy to co napisalas dotyczy tylko szamponow czy farb rowniez? Mam ta pianke Loreala Sublime Mousse i chcialam wlasnie jutro dokupic mixa niebieskiego Londy, ale teraz zwatpilam czy moge, skoro to rozne firmy... Pewnie efekt moze byc troche nieprzewidywalny po zmieszaniu tych dwoch rzeczy, co?

Takie cos jak napisalas (1 cz. mixu+5 cz. oksydantu) sluzy ochlodzeniu koloru, tak? Juz zadnej farby sie do tego nie dodaje? Jak dlugo sie to trzyma na wlosach?
A przepraszam, nie skojarzy豉m, 瞠 to chodzi o ten Mousse.
Mixtony mo積a miesza tylko i wy陰cznie z farbami tej samej firmy (i p馧trwa造mi/nazywam je profesonalnymi szamponami bo one na s豉bym oxy s robione np. 1.9%, 2%, 4%)
A ja takie tonowanie w celu och這dzenia sobie robi豉m niebieskim z oxy 6%, ale na m鎩 poziom m璠zy 7 a 8 okaza si za niebieski i dobrze, 瞠 na pasemkach najpierw pr鏏owa豉m (potrzebowa豉bym srebrnego lub szarego) Trzyma豉m dos這wnie 5 minut, aha...przyciemnia o p馧 do 1 poziomu, trzyma這 si ja szamponetka, ale efekt miodzio. Mo瞠sz miesza je郵i masz rude lond natur lub np 6.1 z mixem niebieskim tak jak caate
Stary 2012-02-27, 19:50   #1641
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Kochane a co to za 郵iczny zimny kolorek? Popiel czy co z opalem... fioletem...? poziom 6?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 8a612b09d39b319b35347c933ff762df,29,1.jpg (45,2 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 036cd569fe8ff981fe3c204210a5e8f2,29,1.jpg (39,3 KB, 85 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg b5118f86ff7a3766046d66abd2cbe218,29,1.jpg (44,6 KB, 78 za豉dowa)
Stary 2012-02-27, 21:50   #1642
Sovilo
Zakorzenienie

endorfina123, a u篡wa豉 w og鏊e kiedy 6SB? Widzia豉m kiedy zdj璚ia por闚nawcze obu tych odcieni i 6SB wydawa sie jasniejszy ni 6BS. Jak jest w rzeczywisto軼i? Bo nie wiem, kt鏎y najpierw zam闚i, a sprzedawca na Allegro ma oba

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Padam od tego googlowania Podziwiam, dziewczyny, za wytrwa這嗆 w poszukiwaniu wymarzonego odcienia Reasumuj帷... Czy bardzie polecacie na I-szy raz:
1) 6SB solo
2) 6BS solo
3) 6N solo---------> nie jest za ciemny?
4) po陰czenie np. 6SB+6N
, bo rozumiem, 瞠 np. 6A mam si wystrzega?

Prosz o podpowiedzi kochane

PS. ''A A-Ash/popiel/niebieski nie dla Ciebie, tzn nie do z這tego refleks (do rudego jak najbardziej) ze z這tym niebieski daje zielony!!!''- a jak ma si to do tego, 瞠 w豉郾ie odcienie 6N czy 6SB s w gamie Ash/popiel na palecie?Dzi瘯uj za pomoc

Edytowane przez Sovilo
Czas edycji: 2012-02-27 o 21:52
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-27, 23:19   #1643
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:
endorfina123, a u篡wa豉 w og鏊e kiedy 6SB? Widzia豉m kiedy zdj璚ia por闚nawcze obu tych odcieni i 6SB wydawa sie jasniejszy ni 6BS. Jak jest w rzeczywisto軼i? Bo nie wiem, kt鏎y najpierw zam闚i, a sprzedawca na Allegro ma oba

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Padam od tego googlowania Podziwiam, dziewczyny, za wytrwa這嗆 w poszukiwaniu wymarzonego odcienia Reasumuj帷... Czy bardzie polecacie na I-szy raz:
1) 6SB solo
2) 6BS solo
3) 6N solo---------> nie jest za ciemny?
4) po陰czenie np. 6SB+6N
, bo rozumiem, 瞠 np. 6A mam si wystrzega?

Prosz o podpowiedzi kochane

PS. ''A A-Ash/popiel/niebieski nie dla Ciebie, tzn nie do z這tego refleks (do rudego jak najbardziej) ze z這tym niebieski daje zielony!!!''- a jak ma si to do tego, 瞠 w豉郾ie odcienie 6N czy 6SB s w gamie Ash/popiel na palecie?Dzi瘯uj za pomoc
nie, pisa豉m w tamtym po軼ie, 瞠 SB nie u篡wa豉m

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-28, 13:00   #1644
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

hej dziewczyny ja czekam na materia造 odno郾ie kolorystyki, dokszta販am si i zabieram si za dalsze d捫enie do wymarzonego koloru
ibyza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-28, 15:46   #1645
Symetria
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

dubel

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2012-02-28 o 18:09
Symetria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-28, 17:56   #1646
Sovilo
Zakorzenienie

Podnosz, czaj si na Allegro odno郾ie koloru- porad嬈ie prosz
Stary 2012-02-28, 19:28   #1647
Symetria
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

Ok to pisze

Wstawi豉m 3 zdj璚ia moich naturalnych w這s闚 przed farbowaniem

taki sredni ciemno jasny blond; pod spodem to typowy ciemny blond, a z wierzchu sa rozne odcienie jasnego blondu- tak dziala na mnie s這nce i z roku na rok one sa jasniejsze..

chcia豉m je ca貫 przyciemnic i wyr闚nac do naturalnego koloru ciemny blondu, fryzierka zaproponowala mi Diacolor Loreala kolor nr 7
wstawiam dwa zdjecia palet jak widac w zalezno軼i od 鈍iat豉 roznie ta 7 wyglada, ALE efektem farbowania bylam zachwycona- r闚ny(!) ciemny blond, trzyma sie do 20 kilku my

posz豉m drugi raz zeby postrzyc koloryzacje, tez 7.
fryzierka nie zaczela od farbowania odrost闚 ktore sie pojawi造 mimo ze to zmywalna farba, tonujaca, itd itd.. tylko na cale wlosy, szybkoszybko i niestety niedokladnie. (co potwierdzial inna fryzierka i uznali mi reklamacje)
efekt byl straszny: od polowy d逝gosci 豉dny ciemny blolnd jak wtedy a od czubka g這wy i z ty逝..... dziwny karmelowy, jasny blond? okropne.

nastepnego dnia bardziej kompetentna osoba ufarbowala mi sama g鏎e ta 7 jeszcze raz, bardzo dokladnie i chwycilo i kolor sie super wyr闚a i efekt by podobny do tego co za pierwszym razem.

ale jak wiadomo farbowanie dzien po dniu spowodowalo chyba ze farba szybciej sie wyblukuje i znowu widze roznice..
dol ciemny gora jasna.. nie jest to tak straszni ejak bylo ale...

moje pytanie co zrobic za 2 tygodnie u fryzierki: (ide do tej drugiej ktora mi poprawiala )

a) ufarbowac jeszcze raz 7, zaczynajac od odrost闚 zeby wyszlo dokladnie i rowno..
b) wybrac ciemniejsza farbe z tej palety nr 6?

boje sie tylko rudo-czerownych refleks闚.
narszie mam takie z這ciste lekko miedziane podobne do tych ktore mialam przed farbowaniem wiec mi to nie przeszkadza

jeszcze jedno zdj palety Diacoloru nie ma odcienia 7.1 jest jakis 7.13 ale boje sie ze wyjdzie rudy?

prosze BARDZO o pomoc

o mam jeszcze jedno zdj璚ie- robione w s這ncu aparatem ktory bardzo podkresla kolory wiec moze sa troche przerysowane ale chodzi mi zebyscie zobaczy造 na jakie wlosy byl polozony pierwszy raz diacolor

Dwa ost zdj to po diacolor 7, w sztucznym swietle
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2011-11-09 16.32.31.jpg (20,9 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1554_1.jpg (61,5 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg richesse 1.jpg (28,7 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1554_2.jpg (63,8 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0793.jpg (130,7 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0826.jpg (87,7 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2115.jpg (14,7 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2104.jpg (12,1 KB, 41 za豉dowa)

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2012-02-29 o 17:04
Symetria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-28, 21:16   #1648
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny ja czekam na materia造 odno郾ie kolorystyki, dokszta販am si i zabieram si za dalsze d捫enie do wymarzonego koloru
Przepraszam Ci, ale jutro dopiero Ci wy郵 te materia造

Sovilo -SB jest silver brown, wi璚 na rude, A ta Bs jest z serii stay cool nic o nich nie wiem, mo瞠sz si kierowa tylko na opinii endorfiny.
Stary 2012-02-28, 21:27   #1649
Sovilo
Zakorzenienie

zyta82- dziekuj Napisz mi tylko jeszcze prosz, co mo瞠 si sta w przypadku na這瞠nia Sb, kt鏎y jest na odcie rudy a nie z這tawy? Nie ukrywam, 瞠 ch皻niej zacz窸abym od SB, a dopiero p騧niej BS(StayCool), poniewa kolor testowany w豉郾ie przez endorfin (BS) wydaje sie jednak ciemniejszy od SB I ju nie m璚z wi璚ej
Stary 2012-02-29, 14:07   #1650
Lynn25
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
GG do Lynn25

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
Kochane a co to za 郵iczny zimny kolorek? Popiel czy co z opalem... fioletem...? poziom 6?
hallo... hallo... pomo瞠 kto?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 27cc0a9aefacfdb32b180988a94986a1ff98ed2a.jpg (73,8 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg b5118f86ff7a3766046d66abd2cbe218,29,1.jpg (44,6 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8a612b09d39b319b35347c933ff762df,29,1.jpg (45,2 KB, 12 za豉dowa)

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.