Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 56 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-02-29, 14:17   #1651
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
Przepraszam Ci, ale jutro dopiero Ci wy郵 te materia造
oki
ibyza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-29, 18:31   #1652
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez Symetria Poka wiadomo嗆
Ok to pisze

Wstawi豉m 3 zdj璚ia moich naturalnych w這s闚 przed farbowaniem

taki sredni ciemno jasny blond; pod spodem to typowy ciemny blond, a z wierzchu sa rozne odcienie jasnego blondu- tak dziala na mnie s這nce i z roku na rok one sa jasniejsze..

chcia豉m je ca貫 przyciemnic i wyr闚nac do naturalnego koloru ciemny blondu, fryzierka zaproponowala mi Diacolor Loreala kolor nr 7
wstawiam dwa zdjecia palet jak widac w zalezno軼i od 鈍iat豉 roznie ta 7 wyglada, ALE efektem farbowania bylam zachwycona- r闚ny(!) ciemny blond, trzyma sie do 20 kilku my

posz豉m drugi raz zeby postrzyc koloryzacje, tez 7.
fryzierka nie zaczela od farbowania odrost闚 ktore sie pojawi造 mimo ze to zmywalna farba, tonujaca, itd itd.. tylko na cale wlosy, szybkoszybko i niestety niedokladnie. (co potwierdzial inna fryzierka i uznali mi reklamacje)
efekt byl straszny: od polowy d逝gosci 豉dny ciemny blolnd jak wtedy a od czubka g這wy i z ty逝..... dziwny karmelowy, jasny blond? okropne.

nastepnego dnia bardziej kompetentna osoba ufarbowala mi sama g鏎e ta 7 jeszcze raz, bardzo dokladnie i chwycilo i kolor sie super wyr闚a i efekt by podobny do tego co za pierwszym razem.

ale jak wiadomo farbowanie dzien po dniu spowodowalo chyba ze farba szybciej sie wyblukuje i znowu widze roznice..
dol ciemny gora jasna.. nie jest to tak straszni ejak bylo ale...

moje pytanie co zrobic za 2 tygodnie u fryzierki: (ide do tej drugiej ktora mi poprawiala )

a) ufarbowac jeszcze raz 7, zaczynajac od odrost闚 zeby wyszlo dokladnie i rowno..
b) wybrac ciemniejsza farbe z tej palety nr 6?

boje sie tylko rudo-czerownych refleks闚.
narszie mam takie z這ciste lekko miedziane podobne do tych ktore mialam przed farbowaniem wiec mi to nie przeszkadza

jeszcze jedno zdj palety Diacoloru nie ma odcienia 7.1 jest jakis 7.13 ale boje sie ze wyjdzie rudy?

prosze BARDZO o pomoc

o mam jeszcze jedno zdj璚ie- robione w s這ncu aparatem ktory bardzo podkresla kolory wiec moze sa troche przerysowane ale chodzi mi zebyscie zobaczy造 na jakie wlosy byl polozony pierwszy raz diacolor

Dwa ost zdj to po diacolor 7, w sztucznym swietle
Prawdopodobnie k豉dzon farbe mia豉 na 6% oxy/utleniaczu i zadzia豉這 rozja郾iaj帷o na Twoje naturalne.
Nie wiem czy zmieszanie 7 z odrobink 6 nie by這by za ciemne, ale najlepiej porozmawiaj i dok豉dnie wyt逝macz fryzjerce czego oczekujesz, ona si na pewno na tym lepiej zna od nas i od tamtej kt鏎a Ci "spieprzy豉" kolor. Niestety tak to ju jest, jak raz pofarbujesz, trzeba kontunuowa, alebo czeka, a odrosn. Podpatrz sobie, lub podpytaj z cichacza czym Ci b璠zie robi豉 i na jakim %0xy, ile trzymasz to mo瞠 sama b璠ziesz sobie w domu robi?
Przyciemnia si pono na 3%, ale bardzo kr鏒kotrwa貫, jak szamponetka.
A ten 7.13 to z這ty popiel, wi璚 refleks ciep造, nie dla ciebie. Trzymam kciuki za powodzenie i prosimy o relacj
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-29, 18:37   #1653
Symetria
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

Cytat:
Prawdopodobnie k豉dzon farbe mia豉 na 6% oxy/utleniaczu i zadzia豉這 rozja郾iaj帷o na Twoje naturalne.
Nie wiem czy zmieszanie 7 z odrobink 6 nie by這by za ciemne, ale najlepiej porozmawiaj i dok豉dnie wyt逝macz fryzjerce czego oczekujesz, ona si na pewno na tym lepiej zna od nas i od tamtej kt鏎a Ci "spieprzy豉" kolor. Niestety tak to ju jest, jak raz pofarbujesz, trzeba kontunuowa, alebo czeka, a odrosn. Podpatrz sobie, lub podpytaj z cichacza czym Ci b璠zie robi豉 i na jakim %0xy, ile trzymasz to mo瞠 sama b璠ziesz sobie w domu robi?
Przyciemnia si pono na 3%, ale bardzo kr鏒kotrwa貫, jak szamponetka.
A ten 7.13 to z這ty popiel, wi璚 refleks ciep造, nie dla ciebie. Trzymam kciuki za powodzenie i prosimy o relacj
Bardzo dzi瘯uje za odpowiedz
Symetria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-29, 19:34   #1654
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Ponawiam pytanie Co radzicie mi zam闚i?
1) 6SB solo
2) 6BS solo
3) 6N solo---------> nie jest za ciemny?
4) po陰czenie np. 6SB+6N
,

Co mo瞠 si sta w przypadku na這瞠nia Sb, kt鏎y jest na odcie rudy a nie z這tawy? Nie ukrywam, 瞠 ch皻niej zacz窸abym od SB, a dopiero p騧niej BS(StayCool), poniewa kolor testowany w豉郾ie przez endorfin (BS) wydaje sie jednak ciemniejszy od SB.
Stary 2012-02-29, 21:06   #1655
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka wiadomo嗆
hallo... hallo... pomo瞠 kto?
Przepraszam, przeoczy豉m
Mi to na 6 nie wygl康a, raczej 7 lub mieszana z 6, ale nawet nie p馧 na p馧 tyko mniej. 7 to 鈔edni blond a 6 ciemy blond. Wygl康aj baaardzo naturalnie jak na natur.
Wszystko i tak zale篡 na jakie w這sy b璠ziesz k豉嗆 farb, wi璚 wklej jeszcze swoje w這sy (obecny kolor) i napisz dok豉dnie jaki masz refleks

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Ponawiam pytanie Co radzicie mi zam闚i?
1) 6SB solo
2) 6BS solo
3) 6N solo---------> nie jest za ciemny?
4) po陰czenie np. 6SB+6N
,

Co mo瞠 si sta w przypadku na這瞠nia Sb, kt鏎y jest na odcie rudy a nie z這tawy? Nie ukrywam, 瞠 ch皻niej zacz窸abym od SB, a dopiero p騧niej BS(StayCool), poniewa kolor testowany w豉郾ie przez endorfin (BS) wydaje sie jednak ciemniejszy od SB.
Powt鏎z si zn闚...srebro ma na celu neutralizwa rudy, i jest niebieski, dla poziom闚 powy瞠j 8 raczej srebrny. To jest Srebro o br您owym refleksie. Wiem z do鈍iadczenia dziewczyn, 瞠 nie zawsze nawet popiel/niebieski "gasi" rudy (a powinien) to mo瞠 i Tobie si nic nie stanie(tzn nie z豉pie w og鏊e .... lub na zielono).
Z ko豉 kolor闚 Gold... wynika, 瞠 le篡 naprzeciw kolor闚 z oznaczeniem KG wi璚 tanki rudy neutralizuje. Je郵i fiolet potrzeby to mo瞠 z tej palety poni瞠j, kt鏎 symetria wklei豉 7.02 /opalizuj帷y 鈔edni blond (Naturalny z lekkim opalem/fioletem.
Stary 2012-03-01, 02:31   #1656
Ametys
BAN sta造

Wiadomo軼i: 257

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:44
Ametys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-01, 18:30   #1657
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam jedno pytanie nie o farbach ale o srebrnym szamponie do w這s闚, czy taki szampon neutralizuje pomara鎍zowy (rudy) czy 鄴速y (z這ty)? bo nie jestem pewna?

ps. czy je郵i mam bardzo z這cisty br您 i takim szamponem sobie wymyje w這sy to czy mo瞠 mi troch znie嗆 z這ty refleks? czy na br您ie wyjdzie mi jako dziko?

Ostatnio robi豉m sobie nim ale mia豉m taki ciemny blond prawie br您 i troche zniwelowa, ale teraz mam du穎 ciemniejsze i sie troche martwie co mi wyjdzie

Chce tylko troszeczke go zniwelowa, nie do ko鎍a ale 瞠by zosta, nie by taki intensywny
A jaki on ma kolor jak go wylejesz na r瘯? fioletowy czy niebieski? Ja u篡wa陰m kiedy do blondu, tzn do neutralizowania 鄴速ych pasemek szamponu "srebrnego" ale by fioletowy, bo taki powinien by, ale on chyba tylko z nazwy srebrny. P逝ka豉m te kropelk piohtaniny w misce wody.
Na rudy potrzeba niebieski kolor, a srebrny to wg profesjonalnej kolorystyki to niebieski
Przecie ten szampon si zmywa z umyciem g這wy to nie widz problemu 瞠by spr鏏owa豉, no chyba, 瞠 zastanawiasz si nad kupnem.
Stary 2012-03-01, 20:30   #1658
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:44
Stary 2012-03-02, 17:49   #1659
zyta82
Rozeznanie

Hahaha! ale mas這 ma郵ane Jak dla pr鏏y raz nim umyjesz to si nic nie stanie, najwy瞠j umyjesz jeszcze raz jakim H&S i nie b璠zie 郵adu, przecie one s baaaardzo delikatnie zabarwione (bo to do ja郾iutkiego blondu , a mo瞠 akurat Ci podpasuje. A co to za cudo? jaki drogeryjny? dziewczyny kiedy p逝kanki srebrne u篡wa造, w ka盥ym razie temat p逝kanek ju si kiedy przewija, moze Ci kto jeszcze napisze.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-03-03 o 14:36
Stary 2012-03-02, 23:34   #1660
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:42
Stary 2012-03-03, 14:35   #1661
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
U篡wa豉m kiedy chyba fioletowej p逝kanki z joanny, nawet fajna by豉.
Ten szampon nie jest niestety dost瘼ny w polsce jak b璠 mia豉 troche wi璚ej czasu to wrzuce linka, zamawia豉m go od dalszej kole瘸nki kt鏎a ma dost瘼 do takich kosmetyk闚.

My豉m tym szamponem kiedy i by造 takie troche inne, faktycznie mniej intensywne.

A czemu mas這 ma郵ane?
Mia陰m na my雲i Twoj poprzedni wypowied:
Cytat:
taki troszeczk bardzo z這cisty kolor pod rudy? ale nie typowo

A wklei linka czy fotk mo瞠sz mo瞠 akurat kt鏎a z dziewczyn probowa豉. Zerknij jeszcze na KWC, mo瞠 pomimo tego, 瞠 nie polski to kto tam wrzuci, b璠zie Ci 豉twiej o opinie
Stary 2012-03-03, 18:33   #1662
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

zdaje relacje po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3%.

znowu jakos srodek glowy mam jasniejszy, ale na zywo tego nie widze, moze to tak swiatlo pada na zdj... farby nie nakladalam sama, wiec watpie aby to byla wina niedbalstwa

1zdj - normalne swiatlo
nastepne - przy oknie w pelni slonca

edit:
dwa ostatnie w lokach - przed farbowaniem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20120303_162429.jpg (36,5 KB, 87 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20120303_162452.jpg (42,8 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20120303_162540.jpg (37,9 KB, 88 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20120303_162623.jpg (71,1 KB, 82 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12835.jpg (67,8 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SDC12838.jpg (74,4 KB, 44 za豉dowa)
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-03-03 o 21:17
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-03, 18:42   #1663
Sovilo
Zakorzenienie

Jaki ladny odcie! Co to dok豉dnie za farba?
Stary 2012-03-03, 18:55   #1664
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Jaki ladny odcie! Co to dok豉dnie za farba?
dziekuje tez mi sie podoba, chociaz liczylam na troszke jasniejszy.

jest to londa professional
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Londa_02-copy.jpg (17,6 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1tq_enlc4.jpg (132,4 KB, 50 za豉dowa)
Stary 2012-03-03, 20:29   #1665
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
zdaje relacje po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3%.

znowu jakos srodek glowy mam jasniejszy, ale na zywo tego nie widze, moze to tak swiatlo pada na zdj... farby nie nakladalam sama, wiec watpie aby to byla wina niedbalstwa

1zdj - normalne swiatlo
Ale masakra pi膮膮kny zimny kolor , rzeczywi軼ie ciemny, ewidentnie poziom 6, mo瞠 nawt 5, ale to pewnie mixton przyciemni. Wcale, ale to wcale nie na 瘸dnego przeb造sku ciep貫go.....bosko jest po prostu, a mo瞠 prze鈍ity przebjaja te co by造 ostatnio jak sobie sama k豉d豉....no nie mog si napatrzy Dzi瘯uj瘱y za relacje ( a mo瞠 jeszcze jak znajdziesz chwilk edytujesz i wkleisz fotk na jakie k豉d豉, bo wiesz.... )
Stary 2012-03-03, 20:33   #1666
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:42
Stary 2012-03-03, 20:44   #1667
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Ale ja wiem jak on dzia豉 nie potrzebuje opini bo go ju u篡wa豉m tak na nie-blond farb

Nie wiem, mog wrzuci zdj璚ie potem po farbowaniu 2 raz 6.0 (na 6.0) z majirela lekko kkolor wyp逝kany + ten szampon fioletowy, mo瞠 komu si przyda
Chodzi這 mi o fotk, czy link do tego szamponu...mijamy si jako w toku my郵enia
Je郵i masz takie fotki, to pewnie, 瞠 dawaj, tylko jeszcze mo寬 masz fotk z kolorem na jaki k豉d豉 ten 6.0, to wtedy w por闚naniu efekt wida lepiej, dzi瘯i
Stary 2012-03-03, 21:15   #1668
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ale masakra pi膮膮kny zimny kolor , rzeczywi軼ie ciemny, ewidentnie poziom 6, mo瞠 nawt 5, ale to pewnie mixton przyciemni. Wcale, ale to wcale nie na 瘸dnego przeb造sku ciep貫go.....bosko jest po prostu, a mo瞠 prze鈍ity przebjaja te co by造 ostatnio jak sobie sama k豉d豉....no nie mog si napatrzy Dzi瘯uj瘱y za relacje ( a mo瞠 jeszcze jak znajdziesz chwilk edytujesz i wkleisz fotk na jakie k豉d豉, bo wiesz.... )

no sa chlodne, udalo mi sie tylko czemu takie ciemne
moze to i mixton, ale wiesz ostatnio robilam na samej 6.1 i poziom ten sam... teraz mama nakladala mi najpierw od tylu, potem przod no i masz ci los, znowu grzywka najciemniejsza
moze chodzi, ze zniszczona? normalnie tego tak nie widac, tzn. tej roznicy kolorow, tak faktycznie dopiero na zdjeciach zobaczylam

zaraz zeedytuje, tylko nie wiem czy cos znajde, bo nie robilam specjalnie, skoro jak zwykle bylo ruudo

edit: maaam!
wklejam zdjecie wyzej
Stary 2012-03-03, 21:38   #1669
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Cytat:

1zdj - normalne swiatlo

edit:
dwa ostatnie w lokach - przed farbowaniem
powia這 ch這dem super! tylko ciemno

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-03, 21:39   #1670
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

no sa chlodne, udalo mi sie tylko czemu takie ciemne
moze to i mixton, ale wiesz ostatnio robilam na samej 6.1 i poziom ten sam... teraz mama nakladala mi najpierw od tylu, potem przod no i masz ci los, znowu grzywka najciemniejsza
moze chodzi, ze zniszczona? normalnie tego tak nie widac, tzn. tej roznicy kolorow, tak faktycznie dopiero na zdjeciach zobaczylam

zaraz zeedytuje, tylko nie wiem czy cos znajde, bo nie robilam specjalnie, skoro jak zwykle bylo ruudo

edit: maaam!
wklejam zdjecie wyzej
Ja tam 瘸dnej r騜nicy nie widz na tych zdj璚iach, ju przewra磧iwiona jeste
- hahahahaha! rozbawi豉 mnie ta ikonka No pewnie grzywka jest bardziej porowata i sucha i bardziej ch這nie. A tak mi si przypomnia這, nie powinno si prostowa w這s闚 na 2 tygodnie przed farbowaniem, to mo瞠 te prostownica otwiera陰 逝ski i st康 ten ciemny kolor? Ale nie ma co...baaardzo "mie si podobie" thx za edit.
A co nast瘼nym razem sama 7? bo ja mam nadal przed oczami t chantalk nieszcz瘰n pozom 7 (rudy) zreszt ciekawe jak si wyp逝cz, mo瞠 sama 6.1 i 7.1 nast瘽ym razem da rad.
Stary 2012-03-03, 21:54   #1671
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka wiadomo嗆
powia這 ch這dem super! tylko ciemno

niestety ciemno jak zawsze

Cytat:
Ja tam 瘸dnej r騜nicy nie widz na tych zdj璚iach, ju przewra磧iwiona jeste
- hahahahaha! rozbawi豉 mnie ta ikonka No pewnie grzywka jest bardziej porowata i sucha i bardziej ch這nie. A tak mi si przypomnia這, nie powinno si prostowa w這s闚 na 2 tygodnie przed farbowaniem, to mo瞠 te prostownica otwiera陰 逝ski i st康 ten ciemny kolor? Ale nie ma co...baaardzo "mie si podobie" thx za edit.
A co nast瘼nym razem sama 7? bo ja mam nadal przed oczami t chantalk nieszcz瘰n pozom 7 (rudy) zreszt ciekawe jak si wyp逝cz, mo瞠 sama 6.1 i 7.1 nast瘽ym razem da rad.
na bank nie mialam prostowanych calych wlosow i to wiecej niz 2tyg. grzywke owszem, czesciej. moze to od tego zalezy no i przesuszona moze byc bardziej mimo czestszego podciania niz reszta wlosow. ale nawet koncowki nie sa tak ciemne jak ona. doobra juz nie marudze piknie jest

a wiesz co, ja chyba jeszcze raz poloze 6.1+7.1+0.88, bo mi zostalo (po pol tubki wyciskalam) i dopiero pozniej zrobie 0.88 na 3% i zobacze jak to wyjdzie. jak utrzyma sie jasniiej i chlodniej, to wtedy poloze 7.1 z 0.88, ale teraz to sie boje jeszcze dac samej 7.1, po tym jak po chantalu (chociaz to 7.0 bylo) zrudzialam i mi naturalki rozjasnilo, to nie wiem czy bede taka chetna szybko

edit:
co do wyplukiwania, to bedzie szybko tak mysle ze do 5myc bedzie ciemno, bo ja czesto nakladam oleje na wlosy, a one sciagaja pigment niestety.

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-03-03 o 21:57
Stary 2012-03-04, 09:56   #1672
Sovilo
Zakorzenienie

A jakie wra瞠nia z samej farby? Na KWC jest tylko kilka opinii i to niepochlebnych, no i g堯wnie dot. blond闚.
Stary 2012-03-04, 10:30   #1673
xxblondynaxx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Question Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Hej dziewczyny na wstepie prosze o to aby軼ie mnie nie zlinczowa造ja wiem ze moglabym znalezc odpowiedz na mooje pytanie w komentarzach lecz jestem kompletnie zielona w farbowaniu i boje sie gdybym sama sie farbnela to niewiadomo co by mi wyszlo na tej g這wie Dlatego wole sie poradzic was,specjalistek. Jestem tu nowa i jest to moj pierwszy komentarz Ot騜 moze zaczne od pocz徠ku Jakies 3 tyg temu bylam jeszcze platynow blondynka chcia豉m zaszalec i farbnelam sie na br您 lond (nie pamietam teraz nazwy) kolor na poczatku byl ok,lecz pozniej jak sie wyplukal mial brzydkie zielone refkleksy,poszlam wiec do hurtowni fryzjerskiej po profesjonalna farbke wyraznie zaznaczylam ze prosze o chlodny kolor lecz pani widocznie nie znala sie na tym kompletnie dala mi farbe o oznaczeniu 7BC (karmelowy blond) + oxy 6 % . I teraz mam na glowie to co mam,1 zdjecie bez lampydruga z lampa . Moje pytanie jest takie prosze podajcie mi farbe dokladna nazwe i oxy zeby je troche och這dzi . Sama niewiem co to za refleks,wida sporo z這ta,ale czerwien te sie przebija a wy co myslicie? jaka farbe mi polecacie?Zeby nie bylo ciemno, Z g鏎y dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam !
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00392.jpg (76,2 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00389.jpg (66,5 KB, 53 za豉dowa)
xxblondynaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-04, 11:37   #1674
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
dziekuje tez mi sie podoba, chociaz liczylam na troszke jasniejszy.

jest to londa professional
豉dny, ale jak to juz wszyscy m闚i ciemny

a w豉郾ie mnie te zastanawia Twoja opinia na temat tej farby bo sama si zastanawiam nad jej u篡ciem
ibyza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-04, 11:50   #1675
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Sovilo, ibyza - gdyby to byla farba typu 1:2 to byloby swietnie, ekonomicznie i taniutko. to jeden do 1:1 mnie troche denerwuje, bo na moja dlugosc (53cm) powinnam zuzyc 'na spokojnie' 1,5tubki.
zapach jak to u farb, czuc ale nie daje na pol domu.
odnosnie koloryzacji - ja trzymam 35min. wlosy po nie sa splatane, nie ma zmozenia wypadania. zawsze po farbowaniu zamykam luski woda z octem, wiec mozliwe, ze to dzieki temu i odzywce jaka stosuje po zmyciu farby wlosy blyszcza bardzo ladnie.
mysle, ze jest lagodniejsza od chantal (ktory przesuszal konce). porownalabym ja do goldwella - szkody nie robi, przy odpowiedniej pielegnacji.

mi pasuje ona najbardziej ze wzgledu na dostepnosc i wybor kolorow oraz efekt na moich wlosach
Stary 2012-03-05, 19:30   #1676
zyta82
Rozeznanie

Caate- a mo瞠 je郵i nie 7.1 i 0.88 to dokupi 7.1 i miesza 7.1 i 6.1 (2: 1) i jeszcze dodatkowo 0.88, to te by豚y jaki spos鏏, zreszt Ty sama sobie ju "namieszasz" ,.... tak mi si w ci庵u dnia pomy郵a這

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez xxblondynaxx Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny na wstepie prosze o to aby軼ie mnie nie zlinczowa造ja wiem ze moglabym znalezc odpowiedz na mooje pytanie w komentarzach lecz jestem kompletnie zielona w farbowaniu i boje sie gdybym sama sie farbnela to niewiadomo co by mi wyszlo na tej g這wie Dlatego wole sie poradzic was,specjalistek. Jestem tu nowa i jest to moj pierwszy komentarz Ot騜 moze zaczne od pocz徠ku Jakies 3 tyg temu bylam jeszcze platynow blondynka chcia豉m zaszalec i farbnelam sie na br您 lond (nie pamietam teraz nazwy) kolor na poczatku byl ok,lecz pozniej jak sie wyplukal mial brzydkie zielone refkleksy,poszlam wiec do hurtowni fryzjerskiej po profesjonalna farbke wyraznie zaznaczylam ze prosze o chlodny kolor lecz pani widocznie nie znala sie na tym kompletnie dala mi farbe o oznaczeniu 7BC (karmelowy blond) + oxy 6 % . I teraz mam na glowie to co mam,1 zdjecie bez lampydruga z lampa . Moje pytanie jest takie prosze podajcie mi farbe dokladna nazwe i oxy zeby je troche och這dzi . Sama niewiem co to za refleks,wida sporo z這ta,ale czerwien te sie przebija a wy co myslicie? jaka farbe mi polecacie?Zeby nie bylo ciemno, Z g鏎y dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam !
Wysz這 Ci niewiadomo co, bo najpierw trzeba by這 napigmentowa w這sy farb naturaln czyli np 7NN, 7.00 Bez 瘸dnych cyfr po przecinku, bo rozja郾iane s puste jak siwe 100% na 6% oxy
Ziele na blondzie to klasyk, bo pewnie wybra豉 sobie popielaty kolor, a popiel to niebieski i z na Twoim blondzie mia prawo tak wyj嗆, bo blond/z這ty/鄴速y + niebieski = zielony
A co to za firma tej 7BC? MAtrix? to jest br您/blond miedziany, to dlatego masz czerwone przeb造ski.
Zielone refleksy neuyralizuje si czrweni
z這te ............... ....................... ..... fioletem/opalem
rude .............. ....................... .... niebieskim/popielem

Musisz opisa dok豉dnie jaki masz refleks (zapytaj znajomych niech Ci powiedz, w s這鎍u te) i wklej to czego oczekujesz
Stary 2012-03-05, 20:15   #1677
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Caate- a mo瞠 je郵i nie 7.1 i 0.88 to dokupi 7.1 i miesza 7.1 i 6.1 (2: 1) i jeszcze dodatkowo 0.88, to te by豚y jaki spos鏏, zreszt Ty sama sobie ju "namieszasz" ,.... tak mi si w ci庵u dnia pomy郵a這

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Wysz這 Ci niewiadomo co, bo najpierw trzeba by這 napigmentowa w這sy farb naturaln czyli np 7NN, 7.00 Bez 瘸dnych cyfr po przecinku, bo rozja郾iane s puste jak siwe 100% na 6% oxy
Ziele na blondzie to klasyk, bo pewnie wybra豉 sobie popielaty kolor, a popiel to niebieski i z na Twoim blondzie mia prawo tak wyj嗆, bo blond/z這ty/鄴速y + niebieski = zielony
A co to za firma tej 7BC? MAtrix? to jest br您/blond miedziany, to dlatego masz czerwone przeb造ski.

Musisz opisa dok豉dnie jaki masz refleks (zapytaj znajomych niech Ci powiedz, w s這鎍u te) i wklej to czego oczekujesz
hah padlam
no ja to specjalistka od tego jestem

ale tak na serio, to dzis zobaczylam takie wloski u nasady ZLOTE i to o ton jasniejsze. sa tylko przy skroniach i boje sie, ze 7.1 to znowu za jasne dla mnie. ale to 2:1 kusi... zdecyduje sie zapewne za 3tyg co robic, zeby nie kupowac pozniej na szybko
Stary 2012-03-05, 20:55   #1678
Ametys
BAN sta造

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:41
Stary 2012-03-05, 21:26   #1679
xxblondynaxx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:

Ah wiem,ze zawali豉m spraw ale tak jak juz mowilam nie znam sie kompletnie na tym kupilam pierwsza lepsza farbe z brzegu teraz zaluje . Farba ktora kupilam w hurtowni to byla firma LeCher . refleks jest zdecydowanie z這ty,ale troche czerwieni/rudo軼i te sie przebija g堯wnie na czubku g這wy . Wklejam zdjecie przykladowego kolorku jaki mi si baardzo podoba,jest taki 鈔edni nie ciemny i fajnie popielaty . Chcia豉bym co takiego . Wiem,ze wyjede na tempa ale pierwszy raz slysze o jakichkolwiek mixach,wiec jesli by豉bys taka mi豉 to poda豉bys mi dokladne farby,mixy ilosci czym moglabym farbnac moje obecne w這ski bylabym meeega wdzieczna ! Niestety dzis juz za pozno aby zrobic jakas fotke postaram sie doda jutro pozdrawiam i zycze dobrej nocki !
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img136910_fryzury-dlugie_1298667.jpg (29,8 KB, 61 za豉dowa)
xxblondynaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-05, 23:12   #1680
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Hej 2.1 to przecie sam w sobie bardzo ciemny kolor, a Ty ju masz r闚nie ciemne w這sy, wyjdzie Ci czarny, czy to dobry efekt?

A na 7.1 uwa瘸j bo w czasie wyp逝kiwania bardzo si z這ci - szczeg鏊nie odrost
chodzilo o proporcje dwa do jednego, ale dziekuje za czujne oko

dlatego pogdybam co robic za pare tyg, obserwujac jak sie wyplukuje kolor
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 2 (1 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)
Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.